Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-11-04, 16:02   #1
TERORIST
 
Anėtarėsuar: 14-11-04
Vendndodhja: cairo
Postime: 35
TERORIST e ka pezulluar reputacionin
Gabim MUZIK HIP HOP

qka mendoni per muzik RAP ok man


TERORIST Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 21-12-04, 13:48   #2
(lena)
 
Anėtarėsuar: 21-12-04
Vendndodhja: Finland
Postime: 12
(lena) e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek (lena) Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek (lena) Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek (lena)
Gabim

:D UN PER MUZIKEN REP MENDOJ SE ESHT SHUM SHUM E MIR

E PREFEROJ REPIN SHUM............... :roll:
(lena) Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-03-05, 07:30   #3
Toni_4Ever
 
Anėtarėsuar: 13-03-05
Postime: 98
Toni_4Ever e ka pezulluar reputacionin
Gabim Toni

ju pershendes TERORIST :lol:

sa i perket temes se cka mendoni per hip hop
une them hip hop esht BEST dhe me besoni nuk ka dit qe nuk ndegjoj muzik hip hop

Tung nga Toni
Toni_4Ever Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-05, 21:37   #4
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim tung

nuk e pelqej gjithaq por ka kenge qe i degjoj ,ndersa i urrej kenget me tekste banale si dhe repin e rende nuk e preferoj

ME TE MIRA
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-05, 03:41   #5
Bronx
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: Germany/München
Postime: 104
Bronx e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Bronx Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Bronx
Gabim Re: MUZIK HIP HOP

Rap me pelqen shume
__________________
Statt zu klagen, daß wir nicht alles haben, was wir wollen, sollten wir lieber dafür dankbar sein, daß wir nicht alles bekommen, was wir verdienen.
Bronx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-05, 20:22   #6
Djali i keq
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: Pr
Postime: 32
Djali i keq e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Djali i keq Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Djali i keq
Gabim

Me e mira per mu
Djali i keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-05, 01:49   #7
Dali!Keq
 
Anėtarėsuar: 16-03-05
Postime: 1,635
Dali!Keq e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Djali i keq
Me e mira per mu


TE DASHUR ANTAR VEQ SA PER INFO UN NU JAM KY PERSON ME NOFKEN ""Djali_...
Dali!Keq Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-05-05, 18:43   #8
Xhino
Director of NSA
 
Avatari i Xhino
 
Anėtarėsuar: 24-08-04
Vendndodhja: NSA
Postime: 149
Xhino e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Xhino
Gabim

HiP HoP , personalisht ndegjoj dhe R&B , RaP, HiP HoP shqip sban hiqq hiqq sdijn me knuu mpfffff :D 8)
Xhino Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-05-05, 00:44   #9
Daja POLIC
c"ka
 
Avatari i Daja POLIC
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: sdi
Postime: 699
Daja POLIC e ka pezulluar reputacionin
Gabim

me pelqen shum a vertet shum dicka ma mir RAPSOD :lol:


__________________
Mfalni nese ju pengova najsen ,,
Daja POLIC Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.