PDA

View Full Version : Sa i doni vjehrrat?!


Faqet : [1] 2 3

lazdrani
13-02-04, 13:27
Ani qika, qelne zemren per vjerra :lol: :lol: :lol:

Gentiana
13-02-04, 13:38
Lazdran te them te drejten un qtash per qtash e du si krypen n'sy,po ndoshta esht problemi se nuk kam vjeherr ende :wink: . Ama sipas thashethemet po me duket se do te jet si krypen ne sy. :wink: :wink: po shum keq se djalin e vjehrres do ta dua :roll: :roll:
Hajgare pak, se nese e ban veten,do ta dua me shum se nanen teme (pak rren koft).
ej tash pernimend, nese e dua djalin ateher duhet ta dua edhe vjehrren, se perndryshi nuk do te jet nje jet e mirė. Dhe vjehrra i perket jetes se personi, dhe mjeri ai person se nuk e ka vjehrren,sepse nuk esht kot fjala e urt Jorgani i rejės esht vjehrra(nese e kuptoni).

Genta

Murgesha
13-02-04, 13:51
Skam pas vjeherr kurre e se di se ndoshta e kisha dasht qashtu qysh po thot Genta. Si krypen ne sy hahahahaah.

Barbaroza
13-02-04, 14:52
O Zot,ishalla nuk e gjej se ma futet friken tash,a kripe ne sy po u bekan vjehrrat a :?: :(

Gentiana
15-02-04, 16:03
Jo more Barbaroza nuk behen te gjitha vjehrrat kryp ne sye,po mvaret qfare te bjen hise,se nese e merr te mir te behet shiqer ne sy :wink:
Po mos ke gajle se nuk esht krejt 100% siq po them un,vetem 99% :wink:
Un ende nuk kam dhe me falni nese jam gut :wink:
Genta

Barbaroza
17-02-04, 09:44
Flm Genta qe ma hoqe brengen se perpak sa nuk vendosa te mos marr djale me nene :wink: E pasi bile 1% e vjehrrave po mund te qellokan te mira,po shpresoj se do te me bie fati te ky 1% :D

lazdrani
17-02-04, 11:59
Eh lumet ato vjerra per ju ....... :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
17-02-04, 12:03
Lazdran mir qe pe e din. Po pse jo a?? :oops:

Barbaroza
18-02-04, 10:44
Lum ato,e mjer ne :oops: :(

Gentiana
18-02-04, 11:25
Lum ato,e mjer ne :oops: :(

Lum ato vjehra per ne, mjeret ne per to :wink: kurse edhe me mjeret nenat tona per djemat qe do ti marrim ne :roll: apo?

Murgesha
18-02-04, 11:36
Sot edhe une e kam nje pyetje per Vjehrra.
Ne vajzat kuptohem se i dojme Vjehrrat shume "Si krypen ne Sy mo"
Pse ju djemte me shume e doni Vjehrren se nenen tuaj. Mos me thuani se skam te drejte :wink: :lol:

RRUSHI
18-02-04, 14:01
Paj murgesha ne te shumten e rasteve vjerra qellon me e re dhe me e bukur se e bija :wink:
Nuk mund ta paramendoj sinqerisht se mund te dua vjerren me shum se nenen , per mua kjo gje eshte apsurde .

lazdrani
18-02-04, 19:05
Ose si ke ajo kenge RRushi "Me e mire Nena se e Bija" :lol: :lol: :lol:
Murgeshes nuk i ik asgje nga syri :lol: :lol: :lol: Ah cka je ti oooooooo .....llokum me arra :wink:

Gentiana
08-03-04, 12:17
Lazdran,shpresoj qe se shpejti te na tregojsh ti se si duhemi dashur Vjehrrat. dhe a behen me tvertet Kryp ne sy apo jo??!!

Genta

Barbaroza
08-03-04, 13:19
Genta,vjehrrat mund te behen edhe kripe ne njerin sy e ne tjetrin sheqer.Nese kane sjellje te mira me nuse duken sheqer ne syte e nuseve,perkundrazi mozomakeq :(

mirsad
08-03-04, 22:35
Sot edhe une e kam nje pyetje per Vjehrra.
Ne vajzat kuptohem se i dojme Vjehrrat shume "Si krypen ne Sy mo"
Pse ju djemte me shume e doni Vjehrren se nenen tuaj. Mos me thuani se skam te drejte
MURGESHA... te theme te drejten jame beqare akoma nuk e di.se do dua vjeherren me shume se sa NENEN TİME...por kete gje e shikoje s endopdhe tek disa apo memire shumica..por nje gje te theme sinqerishte se doe respektoje ashtu sikurse NENEN time doe respektoje..
kurse dashurine qe kame per NENEN TİME mendojes ekurre nuk mundet me em zene ndonje nene tjeter...
kalofshi mire

Gentiana
13-03-04, 21:12
Genta,vjehrrat mund te behen edhe kripe ne njerin sy e ne tjetrin sheqer.Nese kane sjellje te mira me nuse duken sheqer ne syte e nuseve,perkundrazi mozomakeq :(


:wink: Barbaroza nese te bjen hise e mir, dhe ai qe e ke marr ka edhe nje vlla ateher me trego :wink:

sexybrikenda
18-03-04, 23:06
ekisha dashte vjerren dhe vjerrin dhe repektin ju kisha ba siq e kisha dashte djalin

Barbaroza
19-03-04, 11:02
:wink: Barbaroza nese te bjen hise e mir, dhe ai qe e ke marr ka edhe nje vlla ateher me trego :wink:[/quote]


Patjeter Genta,ndoshta behemi kunata :D

lazdrani
19-03-04, 11:08
I lumi yne per vjerren time,e re e bukur e dashne,e respektushme,intelegjente si zemra ime :wink: Murgesha une per vete me shume e dua nenen time se vjerren :P

Gentiana
22-03-04, 15:41
Po Lazdran esht shum shpejt te thuash kte,se ndoshta mbas ca diteve ndryshohet mendja :wink:

Murgesha
22-03-04, 15:49
Hehe Lazdrani, fakt eshte se ti gjithnje do ta duash me shume nenen tende. Por se do ta vizitojsh vjehrren me shpesh kjo ska koment. :wink:

lazdrani
22-03-04, 22:05
:D :D :D :D :D :D Ndoshta be zemra ime ma then mendjen :wink:

sexybrikenda
25-03-04, 15:44
JA SKA QKA ME TA THYE ZEMREN SE GRUA XHANE SA TE DONE ZEMRA E NANE KURR :twisted:

lazdrani
26-03-04, 18:35
E moje Ardita ti nuk e dine qe gruja po tu bejke edhe nane nuse e te gjitha :lol: :lol: :lol: Po pajtohem me mendimin tend :wink:

Murgesha
14-04-04, 15:37
Lazdrani po me intereson me e dijte. Ama sinceerisht te me pergjigjesh.
Si je ndjer kur se pari je takuar me vjehrren tende?

lazdrani
14-04-04, 17:57
Nuk di si te them Murgesha i qete,ishte e re e bukur si zemra ime :wink: :P :D

SheTa
19-04-04, 13:30
valla me ju kallxu drejt une vjerren e du shum :P
edhe pa vjerra mos na laft zoti ahahah veq mu kon vjerra caric :) eshte fjela :) jo me te ra qfare vjerr katilesh :) ahah :)

lazdrani
19-04-04, 19:58
valla me ju kallxu drejt une vjerren e du shum :P
edhe pa vjerra mos na laft zoti ahahah veq mu kon vjerra caric :) eshte fjela :) jo me te ra qfare vjerr katilesh :) ahah :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ah vjerrat :wink:

Murgesha
19-04-04, 22:42
Hej djema ju duhet me i dasht e me i rrespektu vjehrrat e ne qikat jo valla. Se nenat tona ju duan si djemt e vet, e nenat e juaja na kane si krypen ne sy.
Thuani de se nuk eshte keshtu? :lol:

florian
19-04-04, 22:47
JO BRE MURGESH VARET CFAR MALLI KIE MARR :twisted:
KUKU SHYQYR SE NUK KAM VJERRHIC UNE SE KISH ME ME DASHT MA SHUM SE CIKA. :wink:

Murgesha
19-04-04, 22:50
JO BRE MURGESH VARET CFAR MALLI KIE MARR :twisted:
KUKU SHYQYR SE NUK KAM VJERRHIC UNE SE KISH ME ME DASHT MA SHUM SE CIKA. :wink:

Po per ate e thash o Florian, dhendurret duhen nga vjehrrat.
Ndersa nuset perbuzen ne te shumten e rasteve nga vjehrrat, pse more eshte keshtu a di kush te me thot? :shock:

Honesty^uk.
19-04-04, 22:54
Une mendoj Murgesha, se vjehrra e don dhenderrin ne menyre qe dhenderri te ja doje te bijen sa me shume, :wink: por nga njehere prishet edhe dashnia :oops:

Murgesha
19-04-04, 23:05
Ndoshta keni te drejte Honesty^uk. :lol: :lol:

SheTa
20-04-04, 14:21
Murgesha me gjithse nuk kam vjerr :) hala veq mu me pelqein edhe i du :) shum tybe :) jan te mira te duhen :)edhe kaj her njeri ka nevoje per to :P

Honesty^uk.
20-04-04, 20:06
Ndoshta keni te drejte Honesty^uk. :lol: :lol:Pershendetje MURGESHA, nuk kam folur nga provuarit :lol: :lol: :lol: :lol: por nga te degjuarit :lol: :lol:

Murgesha
20-04-04, 22:58
Ndoshta keni te drejte Honesty^uk. :lol: :lol:Pershendetje MURGESHA, nuk kam folur nga provuarit :lol: :lol: :lol: :lol: por nga te degjuarit :lol: :lol:

Po per ate te thash ndoshta keni te drejte :lol: :lol: :wink:

SheTa
23-04-04, 12:20
Mpuqq Vjerren shummmmmmmmmmm.... pore nuk kam hala ;)
veq kur taboje ahahahha :P


Vjerra eshte Dukat :) une perveti e kisha tasht shummm...

Barbaroza
23-04-04, 13:24
Mpuqq Vjerren shummmmmmmmmmm.... pore nuk kam hala ;)
veq kur taboje ahahahha :P


Vjerra eshte Dukat :) une perveti e kisha tasht shummm...

Mos fol bre pa e pase ende,kur ta bejsh nje,atehere na trego a po e do apo jo :lol: :lol:

SheTa
23-04-04, 14:21
Mpuqq Vjerren shummmmmmmmmmm.... pore nuk kam hala ;)
veq kur taboje ahahahha :P


Vjerra eshte Dukat :) une perveti e kisha tasht shummm...

Mos fol bre pa e pase ende,kur ta bejsh nje,atehere na trego a po e do apo jo :lol: :lol:


besoj se edhe tash edhe kur ta boje eshte njet per mu :)

florian
23-04-04, 14:26
A THUE KA ME ME DASHT VJERRA MUE :roll: E NANA E HANES :twisted:

lazdrani
23-04-04, 18:07
A THUE KA ME ME DASHT VJERRA MUE :roll: E NANA E HANES :twisted:
Patjeter gjithmone do te beje beeee ne koke tende :D

florian
23-04-04, 18:23
:lol: :lol: :lol:

hana
23-04-04, 18:55
A THUE KA ME ME DASHT VJERRA MUE :roll: E NANA E HANES :twisted:

po more qysh jo mamin e kam si shpirt
po ti Nanen qysh e ki a osht e shtir hic :evil:

florian
23-04-04, 19:01
nana jeme asht e rrept shum duhet me u sill mir me tA SE NRYSHE
po mos u merzit me zor a ka pret me e pas ni nuse.

hana
23-04-04, 19:03
hajt se nuk ia prishi hic valla :lol:edhe pse te koka e shtir :cry:

florian
23-04-04, 19:06
me ja cue nanes ni nuse vallahi gzohet shum e vallahi per 50 vjet te ba edhe hyzmet

hana
23-04-04, 19:13
hahahhahahha :lol: :lol: :lol: ani qysh jam e zoja une :lol:

Vera
24-04-04, 17:40
moni oj qika moj keshtu qitne doren ne zemer e si ju duket juve qe nonat e juaja te jen te mosrrespektuara nga rejat valla vjehrren nuk e di a e du se nuk kam vjehr veq mendoj qe se paku do ta respektoj pak te gjetsha gjall

SheTa
24-04-04, 17:45
vera :) shebull po e marr me ma qit zoti vjerr nanen tone ;)
shum kisha dasht pa keqkoptime ahhahha :P muhabet po bojum !

Vera
24-04-04, 17:50
valla S-h-e-t-a pse ekishe dasht???? qe shembull sepse nuk kishe jetu ti me te perdit por ne dy javt nganjeher e kishe par qe pse e ne vajzat nonat e burrav p.sh a pakeqkuptime i kemi perdit aty a edhe pse une jam e re ti di keto gjera por mendoj ashtu se paku

SheTa
24-04-04, 18:05
vera thjesht mu nuk me kishin pengu kurgjo :)
amo nuk e di hala vjerr nuk kam :) veq edhe kur taboje njet eshte per mu
sdi me pelqen edhe normal :) jpore ju femrat nuk e di pse nuk i doni :)
vjerrat :) apet na mashqit ma te mir jemi :P

Vera
24-04-04, 18:06
oooooooooo hajt bre S-h-e-t-a a te thash qe te kishe pas perdit vjehrren e me ta ba gjith te veshi xerr xerr xerr vallahi nuk kishe dasht syt me ia pa

SheTa
24-04-04, 18:10
vera jo bre varet prej njerit :) qfare eshte se ka vjerr qe nuk ta prish
timin e duhonit ;) amo ju femrat keni qef me jetu vetum :)
mos mu ju perzi kerkush :) qy

Barbaroza
25-04-04, 12:24
Kush po thote bre qe nuk i duam vjehrrat qy :wink: Une do ta dua shume,sepse ajo do te me jep djalin,por edhe ai duhet te ma doje nenen time se ajo ia jep vajzen :wink:

Gentiana
25-04-04, 12:26
:lol: :lol: Barbaroza ashtu bre tregoju.

Se edhe nese do te ishte shum e veshtir, dhe qka di tjeter gje, po nese ja dua Djalin,ateher nuk besoj se do te jet aq e keqe apo jo?? :roll: :roll:

Barbaroza
25-04-04, 12:28
Jo tybe Genta,nese e eshte e veshtire ma gerdit edhe djalin :(

Gentiana
25-04-04, 12:30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo bre Barbaroza mos thuaj ashtu,se nese esht e shtir,un mundem te jem edhe me e veshtir,po nese esht e embel un mundem ta bej veten edhe me te embel..... keshtu mendoj spaku

Barbaroza
25-04-04, 12:33
Po Genta edhe une e thashe ne ate kuptim,nese eshte e mire ndaj meje edhe une sillem mire,perkundrazi.....,s'po shkruaj me mire :wink:

Gentiana
25-04-04, 12:35
Ok,tani per tani po thom, lumja ajo vjeherr se do tna ka nevet, :wink:

Barbaroza
25-04-04, 12:39
Po pra Genta,ani si kam deshire une tia rregullloj une vjehrres floket,thonjte,ta vesh bukur,me shije,kuptohet nese me degjon,lum ajo per mua :roll:

Murgesha
25-04-04, 12:43
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Wow qeto qenkan reja te mira o djema :lol: :lol:

Gentiana
25-04-04, 12:56
:lol: :lol: :lol: :lol:
Po more duhet te na lejon, per te mburrurr vjehra me nevet, me then uhhhhhhhh me rejen qe e kam un,edhe e bukur edhe e mbajshme, edhe e menqur. apo :roll: :roll:

florian
25-04-04, 13:13
lum vjerra per ju cika. :wink:

lazdrani
25-04-04, 14:06
Po pra Genta,ani si kam deshire une tia rregullloj une vjehrres floket,thonjte,ta vesh bukur,me shije,kuptohet nese me degjon,lum ajo per mua :roll:
Ah RRUSHI CKA KA HUMBURE!!! :wink:

aferdita
25-04-04, 14:09
vjerrat jan te mire nese edhe nusja sillet mire me vjerren dhe qika mos i shahni vjerrat shum se edhe ju keni mu ba najher vjerra

pershendetje

Barbaroza
25-04-04, 14:13
Po pra Genta,ani si kam deshire une tia rregullloj une vjehrres floket,thonjte,ta vesh bukur,me shije,kuptohet nese me degjon,lum ajo per mua :roll:
Ah RRUSHI CKA KA HUMBURE!!! :wink:

Po de po,edhe une po them keshtu :(

SheTa
25-04-04, 16:21
Hajt more se ju femrat ket thuni i dojum vjerrat ..
si te shkoni ne shpi te burrit thuni ishall des ma shpet
kja ilteme :P

Vera
25-04-04, 16:27
PO NGADALNI MORE SE NVARET EDHE PREJ VJEHRAV CFARE JAN

florian
25-04-04, 16:28
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sheta qyqy :wink:

SheTa
25-04-04, 16:29
PO NGADALNI MORE SE NVARET EDHE PREJ VJEHRAV CFARE JANvera ahahha valla me rra nana jote per vjerr mu :) shum e kisha dasht :P

Vera
25-04-04, 16:36
hahahah S-h-e-t-a e kishe dash more qysh jo se mamin tim e kishe pa nje her ne muaj

SheTa
25-04-04, 16:46
hahahah S-h-e-t-a e kishe dash more qysh jo se mamin tim e kishe pa nje her ne muajIha edhe me jetu me neve mami yt nuk me pengon qy :) hahaa
marami me te pas ty :)

florian
25-04-04, 17:36
sh-e-t-a&vera for ever :twisted:

SheTa
25-04-04, 18:58
Flori hahaa :) une jam i majtimit pore nuk e di sa i pelqen Veres :P

Vera
26-04-04, 17:25
hahahah S-h-e-t-a si po thu ti loqko :oops: :oops: hahahah

SheTa
26-04-04, 17:27
vera zemer une jam per po nuk ta prishi ty hiq :) mpuqqq

Vera
26-04-04, 17:33
hahaha S-h-e-t-a ani masi mami im eshte e urt hahah

SheTa
26-04-04, 17:38
vera a'teher mir koka puna mase eshte e urt po edhe tish kon e veshtir
nuk ma kish ndi meranci eshte me te pas ty afer :P

Vera
26-04-04, 17:44
hahah ani ani S-h-e-t-a veq mamin ton mos e harro a

SheTa
26-04-04, 17:47
hahah ani ani S-h-e-t-a veq mamin ton mos e harro a
nuk e harroje :) mamin tam....
veq a me don ti ?

lazdrani
26-04-04, 20:47
Me vjerren time ska ne Bote :lol: :D :lol: :wink:

Murgesha
26-04-04, 21:24
Valla ma e mira ka qene vjehrra ime.
Shum ka pas dashni per mua, por zoti sna la me u kenaq bashke :wink:

yllka
28-04-04, 18:29
Me vjerren time ska ne Bote :lol: :D :lol: :wink:Lazdran dergoma mua ose Ardites nje foto nga Zemra jote,bene edhe te Vjerres :wink:

Murgesha
28-04-04, 19:21
Yllka dil te dera dhe prit ne rend, se momentalisht Lazdrani eshte duke dhen autograma per adhuruesit e vet. :wink:

Vera
01-05-04, 08:26
murgesha me vjen keq qe nuk ta paska lon Zoti vjehrren mu knaq me te por shka ti bajsh njerzit e mir i merr Zoti ma heret.

E sa per lazdranin i kisha thon po dihet qe djemt kurr fjal te kqija per vjehrrat nuk thoj edhe ju po hajt shiqoni mamat e juaja e mos ju a nin per vjehrra

florian
01-05-04, 18:57
VER UNE E DUE NANEN E VJERREN SE MOS ME E DASHT VJERREN UNE AS AJO NUK MA DO NANEN MUE :twisted: EI UNE E KAM VJERREN TE RE DHE E KAM SI SHOQE :wink:

Vera
01-05-04, 19:04
bash po me vjen mir florian qe e paske fiqiru keshtu jeten me nuse tenden nese ti ai don mamin asaj edhe ajo ta don mamin ty idee e mir a

florian
01-05-04, 22:36
:lol: :lol: :lol: :lol: PYTE HANEN SE TE KALLXO :twisted:

ani
30-07-04, 21:46
VER UNE E DUE NANEN E VJERREN SE MOS ME E DASHT VJERREN UNE AS AJO NUK MA DO NANEN MUE :twisted: EI UNE E KAM VJERREN TE RE DHE E KAM SI SHOQE :wink: MOS RREJ O KUSH SE NUK TE KA LEZET :arrow: :idea: :idea: :idea: :shock:

Honesty^uk.
30-07-04, 22:31
Une e dua vjehrren diten qe te vdesin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aferdita
31-07-04, 12:23
Une e dua vjehrren diten qe te vdesin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahahahahaha
basg mire valla honsety :lol: :lol: :lol:

Gentiana
31-07-04, 16:50
Kam vendos qe vjehrren ta dua, ashtu sa do tme doj ajo mua!!! :P 8)

Barbaroza
31-07-04, 18:39
Kam vendos qe vjehrren ta dua, ashtu sa do tme doj ajo mua!!! :P 8)
Mire shume,ashtu duhet :wink:

Gentiana
31-07-04, 18:40
Mire shume,ashtu duhet :wink:

Po ti??? :wink:

Barbaroza
31-07-04, 18:44
Mire shume,ashtu duhet :wink:

Po ti??? :wink:

Ashtu de edhe une,nese e ben punen e dua,perndryshe :arrow: :evil:

Honesty^uk.
11-08-04, 21:12
Ashtu de edhe une,nese e ben punen e dua,perndryshe :arrow: :evil:


nuk ka nevoj ta shprehesh me fjale
sepse dihet sa e don nusja vjehrren :wink: :wink:

Cool_Boy
12-08-04, 11:02
Oj qika a ben tju pyes diqka??? A lutni qdo dite qe aje djal mos te kete nane the babė,me lehet per ju apo???


Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
12-08-04, 11:06
Oj qika a ben tju pyes diqka??? A lutni qdo dite qe aje djal mos te kete nane the babė,me lehet per ju apo???


Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:

Jo,Cool_boy,nese kjo vlen per disa femra,s'do te thote se vlen per te gjitha.Une e kisha paramenduar nenen time po te ishte ne pozite te vjehrres dhe gjithcka do e kuptoja :wink:

Murgesha
12-08-04, 13:59
Oj qika a ben tju pyes diqka??? A lutni qdo dite qe aje djal mos te kete nane the babė,me lehet per ju apo???


Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:

Jo,Cool_boy,nese kjo vlen per disa femra,s'do te thote se vlen per te gjitha.Une e kisha paramenduar nenen time po te ishte ne pozite te vjehrres dhe gjithcka do e kuptoja :wink:

Nuk pajtohem me ty Barbaroza. Ka te drejte Cool_Boy, se shumica e vajzave kur bin ne shtrat ne vend te Bismilahit kane "O Zot ishalla se gjej vjehrren kur te martohem" Dhe kane te drejte se ka djem qe edhe pasi te martohen jane Djem te Nenave, e disa kurr nuk behen Burre i Gruas :wink:

Honesty^uk.
12-08-04, 17:37
Oj qika a ben tju pyes diqka??? A lutni qdo dite qe aje djal mos te kete nane the babė,me lehet per ju apo???


Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:

Jo,Cool_boy,nese kjo vlen per disa femra,s'do te thote se vlen per te gjitha.Une e kisha paramenduar nenen time po te ishte ne pozite te vjehrres dhe gjithcka do e kuptoja :wink:

Nuk pajtohem me ty Barbaroza. Ka te drejte Cool_Boy, se shumica e vajzave kur bin ne shtrat ne vend te Bismilahit kane "O Zot ishalla se gjej vjehrren kur te martohem" Dhe kane te drejte se ka djem qe edhe pasi te martohen jane Djem te Nenave, e disa kurr nuk behen Burre i Gruas :wink:

Te lumte goja Murgesha

mos harroni;;;;;;; RRI SHTREMBERT DHE FOL DREJT :wink: :arrow:

Cool_Boy
13-08-04, 18:43
Oj qika a ben tju pyes diqka??? A lutni qdo dite qe aje djal mos te kete nane the babė,me lehet per ju apo???


Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:

Jo,Cool_boy,nese kjo vlen per disa femra,s'do te thote se vlen per te gjitha.Une e kisha paramenduar nenen time po te ishte ne pozite te vjehrres dhe gjithcka do e kuptoja :wink:

Barbaroza me vjen keq qe po them ama shumica e vashave edhe mi pas ato vjerra kajmak e tuj i majt plazma keksa qdo dite prap keqyryn mu largu nga vjerrti ok e mos me ja respektu nenat e tyre haj kuku te qesin fare........................

Tung Cool_Boy,Murgesha e keni qellu :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
14-08-04, 10:02
Ju thoni c'te doni se edhe une e thashe ate qe mendoj :wink: :lol:

lazdrani
15-08-04, 11:27
Nusja ime me shume po me done Nanen se Mua :wink:

aferdita
15-08-04, 17:13
Un e dua shume vjerren time :wink: :lol: :lol:

mickoja
16-08-04, 11:14
Nusja ime me shume po me done Nanen se Mua :wink:hahahah..edhe unč ma shum e dua vjerren se burrin se qajo nanč ma ka bč atč pčllumb :wink:

Murgesha
16-08-04, 11:42
Nusja ime me shume po me done Nanen se Mua :wink:hahahah..edhe unč ma shum e dua vjerren se burrin se qajo nanč ma ka bč atč pčllumb :wink:

Oj mickoja si te duash po te marr per djale :wink: :wink:

Barbaroza
16-08-04, 11:56
Tybe Mickoja hiq keq s'te kish rene.Murgesha te kish dashur me shume se djali i saj :lol:

Murgesha
16-08-04, 11:59
Tybe Mickoja hiq keq s'te kish rene.Murgesha te kish dashur me shume se djali i saj :lol:

Ke te drejte Barbaroza. Ani sa bukur shkruan kjo ketu :D

mickoja
16-08-04, 13:51
Oj Inxhe po un pa djalin tend te dua sikur te kisha vjerr,por ban pse jo djalin tčnd e ke mesiguri si llokum..

Murgesha
16-08-04, 21:34
Oj Inxhe po un pa djalin tend te dua sikur te kisha vjerr,por ban pse jo djalin tčnd e ke mesiguri si llokum..

Po tybe bile llokum me arra si themi ne.
Ani kur po don me dale e mu pa me te?????

mickoja
16-08-04, 21:43
Oj Inxhe po un pa djalin tend te dua sikur te kisha vjerr,por ban pse jo djalin tčnd e ke mesiguri si llokum..

Po tybe bile llokum me arra si themi ne.
Ani kur po don me dale e mu pa me te?????Kur te duash ti moj vjerra jeme,kur te kesh koh..

Cool_Boy
16-08-04, 23:37
PAPAPAP ku me ju shkru moj qika juve pasha mue nuk e kam dit qe i doni vjerrit kaq shume besomni por a di qka valla per mendimin tim vetem thueni keto fjal ketu ketu se asnjera nuk i doni por nejse nese i doni jeni me te mirat por nuk ma merr mendja----Mendimi im ok......


Cool_Boy-ishalla ju qon zoti dikund ku i keni vjerrit e fort me shednet e tani tregona se a po i doni a jo ahahha :wink: :wink: :wink:

lazdrani
19-08-04, 10:49
Vjerra ime e dashure shume sa here qe shkoje me qet fli :D :D :D :wink:

Murgesha
20-08-04, 14:43
Vjerra ime e dashure shume sa here qe shkoje me qet fli :D :D :D :wink:

Shume mire nga ana e saj Lazdran.
Ama kujdes se po trashesh si shume. :lol: :lol:

turisti
20-08-04, 20:56
Jemi te obligueshem me i respektue ( eshte minimumi ),sepse naj kan rritur partnerin,a edhe m'i dashte,sepse nji dite edhe vet do te behemi vjerrit...ne jete-te gjithat kthehen,mos haroni. :wink:

ShEjToNkA
20-08-04, 22:22
Jemi te obligueshem me i respektue ( eshte minimumi ),sepse naj kan rritur partnerin,a edhe m'i dashte,sepse nji dite edhe vet do te behemi vjerrit...ne jete-te gjithat kthehen,mos haroni. :wink:

Turisti ,keni plotėsisht tė drejtė. Ėshtė shumė me vendė mendimi juaj.

turisti
21-08-04, 10:20
Faleminderit Shejtonka. Te pershendes. :P :wink:

Nexhati
13-09-04, 14:12
Hiqmu Vjerrave bre Burre Qy :evil:

nitushe
13-09-04, 19:45
valla deri te nje mestare se osht dreqe :twisted: vjehra jeme e vjerin ma shume valla e du :wink:

Gjumashja
15-10-04, 15:23
E du se e ka lindin mat bukurin per mu :lol:

DEA
15-10-04, 16:40
E respektoj :lol:

Urata
20-10-04, 21:22
Vetne Luana, sa ia don mamin e turistit!


hahaha................

Murgesha
20-10-04, 21:27
Vetne Luana, sa ia don mamin e turistit!


hahaha................

Luana hec moj tregona sa shumė e don ti mamin e Turistit???

mickoja
20-10-04, 21:48
Ditč e ma shum po e dua vjerren teme :wink:

Gentiana
09-07-05, 00:57
Ju qe keni vjehrra, pa na tregoni ne se sa duhet ti dojm ato,dhe a jan more te mira a si esht puna?!

Honesty^uk.
09-07-05, 00:58
Ju qe keni vjehrra, pa na tregoni ne se sa duhet ti dojm ato,dhe a jan more te mira a si esht puna?!

po na qe skem , apo vetem po presim cka na tregojn

Gentiana
09-07-05, 01:00
Ju qe keni vjehrra, pa na tregoni ne se sa duhet ti dojm ato,dhe a jan more te mira a si esht puna?!

po na qe skem , apo vetem po presim cka na tregojn

PO de, ne qe skemi ende vjehrra te mesojm nga keta qe kan. :roll:

Honesty^uk.
09-07-05, 01:02
Ju qe keni vjehrra, pa na tregoni ne se sa duhet ti dojm ato,dhe a jan more te mira a si esht puna?!

po na qe skem , apo vetem po presim cka na tregojn

PO de, ne qe skemi ende vjehrra te mesojm nga keta qe kan. :roll:

allahile meqenese mbetem te dy qe skemi vjehhra, tregom cka mendon ti e kishe me e dasht vjehrren a jo :?:

Gentiana
09-07-05, 01:04
allahile meqenese mbetem te dy qe skemi vjehhra, tregom cka mendon ti e kishe me e dasht vjehrren a jo :?:

Po more si jo, a esht nena e djalit qe e dua,ateher duhet ta dua edhe ate. :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
09-07-05, 01:05
allahile meqenese mbetem te dy qe skemi vjehhra, tregom cka mendon ti e kishe me e dasht vjehrren a jo :?:

Po more si jo, a esht nena e djalit qe e dua,ateher duhet ta dua edhe ate. :lol: :lol: :wink:

o ty te lumt ajo goje dhe ishalla ti ran zoti keto mendime. :D

Arb
09-07-05, 01:06
allahile meqenese mbetem te dy qe skemi vjehhra, tregom cka mendon ti e kishe me e dasht vjehrren a jo :?:

Po more si jo, a esht nena e djalit qe e dua,ateher duhet ta dua edhe ate. :lol: :lol: :wink:

te rrnofshin fjelt ty cika e gjakoves...

Murgesha
09-07-05, 01:20
Pasha krytė e vjehrrės ne dhe e shtifsha shumė e dua unė vjehrrėn. :wink:

Gentiana
09-07-05, 01:22
Pasha krytė e vjehrrės ne dhe e shtifsha shumė e dua unė vjehrrėn. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Lum vjehrra qe te ka ty, qe edhe po ben be ne te. phaaaaaaa shum po e dojshe moj vjehrren,e ku ishe deri me tani. :wink:

Murgesha
09-07-05, 01:24
Pasha krytė e vjehrrės ne dhe e shtifsha shumė e dua unė vjehrrėn. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Lum vjehrra qe te ka ty, qe edhe po ben be ne te. phaaaaaaa shum po e dojshe moj vjehrren,e ku ishe deri me tani. :wink:

Isha ka ja boj shtratin gadi vjehrrės moj. :wink:

Gentiana
09-07-05, 01:27
Isha ka ja boj shtratin gadi vjehrrės moj. :wink:

E vyme te ka ajo vjeherr. Pa mos prito hajde dhe beje edhe shtratin tim gadi. :lol: :lol: :lol: :wink:

Arb
09-07-05, 01:28
Pasha krytė e vjehrrės ne dhe e shtifsha shumė e dua unė vjehrrėn. :wink:

Eh shyqyr qe di dicka edhe une se...

Arb
09-07-05, 01:29
Pasha krytė e vjehrrės ne dhe e shtifsha shumė e dua unė vjehrrėn. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Lum vjehrra qe te ka ty, qe edhe po ben be ne te. phaaaaaaa shum po e dojshe moj vjehrren,e ku ishe deri me tani. :wink:

Isha ka ja boj shtratin gadi vjehrrės moj. :wink:

cilin shtrat se...

Murgesha
09-07-05, 01:54
Pasha krytė e vjehrrės ne dhe e shtifsha shumė e dua unė vjehrrėn. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Lum vjehrra qe te ka ty, qe edhe po ben be ne te. phaaaaaaa shum po e dojshe moj vjehrren,e ku ishe deri me tani. :wink:

Isha ka ja boj shtratin gadi vjehrrės moj. :wink:

cilin shtrat se...

shtratin pėr gjumė de, qy, a mos po mendon pėr ndonjė tjetėr a??? :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 13:10
Pasha krytė e vjehrrės ne dhe e shtifsha shumė e dua unė vjehrrėn. :wink:

shemmbull se si duhet vjehrra ,edhe ben be ne te :lol: :lol:

Murgesha
09-07-05, 14:35
shemmbull se si duhet vjehrra ,edhe ben be ne te :lol: :lol:

Po pra, se rejat tjera as qė dojnė me ja zėnė emrin e lėre mė, me u betu nė kokė tė sajėn. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
09-07-05, 15:26
O milet , a ban me me tregue dikush se cka duhet me ba qe me te desht vjehrra dhe me e dasht ate

Murgesha
09-07-05, 15:29
O milet , a ban me me tregue dikush se cka duhet me ba qe me te desht vjehrra dhe me e dasht ate

Vllaēko, krejt ēka tė thotė vajza e saj ndėgjoje, ka me u ēmend vjehrra pas teje, pastaj. :lol: :lol:

Honesty^uk.
09-07-05, 15:31
O milet , a ban me me tregue dikush se cka duhet me ba qe me te desht vjehrra dhe me e dasht ate

Vllaēko, krejt ēka tė thotė vajza e saj ndėgjoje, ka me u ēmend vjehrra pas teje, pastaj. :lol: :lol:

Po me ba vaki e me me than vajza mos ma DUAj nenen, dhe Vjehrra me qene e mire cka me ba une ateher :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
09-07-05, 15:31
O milet , a ban me me tregue dikush se cka duhet me ba qe me te desht vjehrra dhe me e dasht ate

Vllaēko, krejt ēka tė thotė vajza e saj ndėgjoje, ka me u ēmend vjehrra pas teje, pastaj. :lol: :lol:

Nipqe_mos ja nis me hy bungajave se ma mire ta qet qka te thot halla, ku po lodhesh more per vjeherr....duaje nenen tende,pertjerat mos u lodh,shnosh kryt se kapuqa ka mjaft :wink: :lol: :lol:

Murgesha
09-07-05, 15:32
Po me ba vaki e me me than vajza mos ma DUAj nenen, dhe Vjehrra me qene e mire cka me ba une ateher :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Me e ndėgju de.

Ps. Vjehrrat o tė mira, o tė kėqia duhet me i dashtė. :evil:

Honesty^uk.
09-07-05, 15:33
Nipqe_mos ja nis me hy bungajave se ma mire ta qet qka te thot halla, ku po lodhesh more per vjeherr....duaje nenen tende,pertjerat mos u lodh,shnosh kryt se kapuqa ka mjaft :wink: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
te paca me jete hallushe , se valla ashtu eshte

Honesty^uk.
09-07-05, 15:34
Me e ndėgju de.

Ps. Vjehrrat o tė mira, o tė kėqia duhet me i dashtė. :evil:

Oj motrushe , a mundem moj me dasht edhe qiken edhe nenen e qikes, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nuk duhen 2 vete per njehere

Diana007
09-07-05, 15:36
Valla ma merr mendja s e kam me dasht se di qka bohet :lol: :lol:

Murgesha
09-07-05, 15:36
Oj motrushe , a mundem moj me dasht edhe qiken edhe nenen e qikes, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nuk duhen 2 vete per njehere

A bre vllaēko njė fjalė e urtė thot.

"Qumėshtit i duhet pak tharmė pėr tu bėrė Kos
E ēunit pak cucė pėr tu bėrė Burrė."

Tė tė martojmė njėherė pastaj bėj si di :lol: :lol: vet.

Honesty^uk.
09-07-05, 15:38
A bre vllaēko njė fjalė e urtė thot.

"Qumėshtit i duhet pak tharmė pėr tu bėrė Kos
E ēunit pak cucė pėr tu bėrė Burrė."

Tė tė martojmė njėherė pastaj bėj si di :lol: :lol: vet.


Mire po thu, por une po du me u pergadit ,qe kur te me martoni ta di se kend me dasht me para :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
09-07-05, 15:42
Nipqe_n'traft vjehrra kacamone bukur zor asht me dashte,n'traft melaqe duhen valla te dyjat :lol: :lol:

Honesty^uk.
09-07-05, 15:44
Nipqe_n'traft vjehrra kacamone bukur zor asht me dashte,n'traft melaqe duhen valla te dyjat :lol: :lol:

valla halle do te mundohem me dasht deri sa te mos mundem ma :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
09-07-05, 15:46
Nipqe_n'traft vjehrra kacamone bukur zor asht me dashte,n'traft melaqe duhen valla te dyjat :lol: :lol:

valla halle do te mundohem me dasht deri sa te mos mundem ma :lol: :lol: :lol:

Me se miri :wink: :lol:

GURI SYLAJ
09-07-05, 15:55
Vec kur po ia sheh papuqt para deres po don me t'ra pika .....a!!!!!!!!

Murgesha
09-07-05, 15:56
Vec kur po ia sheh papuqt para deres po don me t'ra pika .....a!!!!!!!!

O se ka provu ende e s`ban me ja nxėnė pėr tė madhe. :lol: :lol:

GURI SYLAJ
09-07-05, 16:00
E provon po tani eshte von...........

halla e madhe
09-07-05, 16:05
E provon po tani eshte von...........

E provon edhe ai,i del per hundshe :wink:

laliloli
09-07-05, 17:50
Pasha krytė e vjehrrės ne dhe e shtifsha shumė e dua unė vjehrrėn. :wink:

shemmbull se si duhet vjehrra ,edhe ben be ne te :lol: :lol:

:lol: :lol: Ju te pakten vetem kryet ne dhe doni me ia shti ,te tjerat te tane edhe per se gjalli nuk ngihen

Gjumashja
09-07-05, 18:58
po more e du sa um don ajo mu :lol:

Kupid
09-07-05, 21:03
Vec kur po ia sheh papuqt para deres po don me t'ra pika .....a!!!!!!!!
hahahaha :lol:

kur se une kish pas qef me pa per here e pare papuqat para deres, shum larg jam pre kosoves. veq me pa me syt vet, nuk ka be gabim kur ma ken dhene mu vajzen. :(

gruja ka familien mir. :)

Gentiana
06-08-05, 19:26
Ja qfar thot Shyhretja per Vjehrrat dhe Rejat e sotit.


Disa nuse tona
me vjehrra jan n'halle,
se si u lavderohen
t'reja kur jan kan.

O qysh kan punue
zani sju esht ndi
lavdi ju ka shku
deri ne 7 kojshi

Duje Vjehrren ti moj nuse
o moj 7selvi
se e ka rritur djalin
qe po e don ti

Vazhdojn kshtu per veti
gjith tuj u lavdu
e nuset e sotit
veq tuj kritiku

O nuset tona
sikur po i ndegjojn
e me veti thojn
qysh sju lodh kjo goj

Duje Vjehrren ti moj nuse
o moj 7selvi
se e ka rritur djalin
qe po e don ti

O nuse e mire
e me karakter
Vjehrren me te mire
ajo na e merr

O moj e dashur
o moj vjehrra jon
pajtohu me ne
nuk esht ajo koh

Duje Vjehrren ti moj nuse
o moj 7selvi
se e ka rritur djalin
qe po e don ti

laliloli
06-08-05, 19:38
Genta ishalla e don vjehrren edhe ti si thot Shyhretja

doGzona
06-08-05, 19:43
Na ka ardhe nje kohe Ni zamet i keq,
Grate e sodit s'dojen me ndejt me pleq,
Nusja po i thote burrit ,Pleqt s'du me ti pa,
Hala pa u ba java po dojka me u da,

Ngoni o ju motra ngoni o ju gra,
Se kur te bahi vjehrra e ko me ju ra,
Se fajala e nuses koka shume e rond,
Kur po me idhnone djali si toka me m zane.

Sikur djale hasreti nana ty te ka rrite,
Si e more nusen tu kane shtjerrur syt,
Krejt te ka bo per vehte e kurgjo sje tuj bo,
Cka po te thote lulja amin te tuj ba.

Po man salltanate Gruja sot tonat i ka,
Kurre niher se ndiva jalla lum tuj ba,
Faji nuk esht tek ti qysh jam inatzu,
BURRI QE ESHTE BURRE E MBUSHE MEND NJE GRU.

Edhe vjehrra duhet me pas marifet,
Robit huj mos mi dhone gazep,
Pse ka marre tash nuse Mos te sillet si mbret,
Evladin e huj e ka amanet.......

Keshtu thote nje kengetare i jone :lol: :lol:

laliloli
06-08-05, 19:50
Ah me duket qe jam te pa Dogzonen edhe Genten duke u ba vjehrra :lol: :lol:

uliksi31
06-08-05, 19:52
Ah me duket qe jam te pa Dogzonen edhe Genten duke u ba vjehrra :lol: :lol:

Ato duhet me i gjet njehere vjehrrat.Se me u bo vjehrra kane kohe. :)

laliloli
06-08-05, 19:53
Ah me duket qe jam te pa Dogzonen edhe Genten duke u ba vjehrra :lol: :lol:

Ato duhet me i gjet njehere vjehrrat.Se me u bo vjehrra kane kohe. :)

Ngadal more mos ua keput kembet qikave :lol: :lol:

IZI30
06-08-05, 20:57
Njehere jam Singel,e kur ta takoje Vjerren te trgoje

Luana
06-08-05, 21:00
Une e kam vjehrren po ajo jeton ne veti e kalojm shume mire si me qen shoqe te ngushta :D

Dreni30
06-08-05, 23:52
Ja qfar thot Shyhretja per Vjehrrat dhe Rejat e sotit.


Disa nuse tona
me vjehrra jan n'halle,
se si u lavderohen
t'reja kur jan kan.

O qysh kan punue
zani sju esht ndi
lavdi ju ka shku
deri ne 7 kojshi

Duje Vjehrren ti moj nuse
o moj 7selvi
se e ka rritur djalin
qe po e don ti

Vazhdojn kshtu per veti
gjith tuj u lavdu
e nuset e sotit
veq tuj kritiku

O nuset tona
sikur po i ndegjojn
e me veti thojn
qysh sju lodh kjo goj

Duje Vjehrren ti moj nuse
o moj 7selvi
se e ka rritur djalin
qe po e don ti

O nuse e mire
e me karakter
Vjehrren me te mire
ajo na e merr

O moj e dashur
o moj vjehrra jon
pajtohu me ne
nuk esht ajo koh

Duje Vjehrren ti moj nuse
o moj 7selvi
se e ka rritur djalin
qe po e don ti

Ashtu eshte Genta se djali eshte i saj vjehrres e nuk ka fjale aty ma.

Domira
07-08-05, 00:43
Kam ndigju se vjehrrat duhen ma se shumti ne shtatezani :lol: e ma vone edhe me shume :lol:

rafet llapjani
07-08-05, 00:45
paaaaaaaaaa Domira nuk e lun topi ingilizit :lol: :lol:

Domira
07-08-05, 00:50
paaaaaaaaaa Domira nuk e lun topi ingilizit :lol: :lol:

:wink: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
07-08-05, 00:54
Qa po kesh per qata jan vihrrat pse qka kan me ba gjith diten :lol: :lol: :wink:

Domira
07-08-05, 00:56
Qa po kesh per qata jan vihrrat pse qka kan me ba gjith diten :lol: :lol: :wink:

po keshi se nuk e lun topi ingilizit :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
07-08-05, 01:04
Veq ishalla te qillon naj vjeherr e fort prej shendeti seeeeeeeeeee :lol: :lol:

Domira
07-08-05, 01:05
Veq ishalla te qillon naj vjeherr e fort prej shendeti seeeeeeeeeee :lol: :lol:

....se mbes keq a :P :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
07-08-05, 01:09
Qy qy mbes keq po qfar mbetni keq oj Domira po duhet mekqyr breeeeee e maron krejt :lol: :lol: :lol:

Domira
07-08-05, 01:12
Qy qy mbes keq po qfar mbetni keq oj Domira po duhet mekqyr breeeeee e maron krejt :lol: :lol: :lol:

Uuu une kishe mem kqyr ajo mu qyy :lol: :lol: :lol:

p.s.ptu ptu ptu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
07-08-05, 01:17
Po ke fjala me qillu e smut qa mejba a me hup vjehrren aaaaaaaa hahah koft shnosh djali :lol: :lol: :wink:

Domira
07-08-05, 01:20
Po ke fjala me qillu e smut qa mejba a me hup vjehrren aaaaaaaa hahah koft shnosh djali :lol: :lol: :wink:

Jo valla po me shnet e bajt kujna i ban ajo vaki se tjeter zgjidhje nuk ka.

rafet llapjani
07-08-05, 01:40
Amin jarabi meshnet e bajt :lol: :lol: :roll:

doGzona
07-08-05, 01:59
Aq sa do ja dua djalin :wink:

aferdita
07-08-05, 12:50
Aq sa do ja dua djalin :wink:


Veq Djalin pakez me shume apo :wink:

Gentiana
07-08-05, 12:57
Duje Vjehrren ti moj nuse
o moj 7selvi
se e ka rritur djalin
qe po e don ti


:wink:

GURI SYLAJ
07-08-05, 17:07
Nuset me shum e dojn vjehrren kur e kan kojshi .

doGzona
07-08-05, 17:16
Aq sa do ja dua djalin :wink:


Veq Djalin pakez me shume apo :wink:

Ashtu, kutohet qe djalin pak me shume :wink:

lazdrani
07-08-05, 18:53
Duje Vjehrren ti moj nuse
o moj 7selvi
se e ka rritur djalin
qe po e don ti


:wink:


:D :D :D :wink:

Urata
09-09-05, 06:52
E kam dashte shume!

Gjumashja
09-09-05, 18:17
besoj qe ka me desh t kuptohet nese um don edhe ajo mu

GjiLanasJa_
23-07-07, 20:52
Vjerhren e Du sepse Masi Djalin ja Mar at Her Duna me dasht se ma Ngjet Doren Nashta e Mi Perkund Fmin qyyy

aLbaChiCk
23-07-07, 20:54
Vjerhren e Du sepse Masi Djalin ja Mar at Her Duna me dasht se ma Ngjet Doren Nashta e Mi Perkund Fmin qyyy

Hahahahahahahahhahaahahaahahhhhhhaha ta honkshin macat at vjeherr ty ho :biggrin:

Valla un skam vjeherr hiq :P

GjiLanasJa_
23-07-07, 20:58
aLbaChik Mlidhi Ment Bijo Se Vjeren Duhet Me dasht se Djalin Po Ta Kona , Po ti Spakse Vjeher Koke rahat Lakmi Pot Mar T“kish me Dek Edhe e Jemja Hala Pa Shku Mos me Gjet Hööö gagagagaggag

aLbaChiCk
23-07-07, 21:00
aLbaChik Mlidhi Ment Bijo Se Vjeren Duhet Me dasht se Djalin Po Ta Kona , Po ti Spakse Vjeher Koke rahat Lakmi Pot Mar T“kish me Dek Edhe e Jemja Hala Pa Shku Mos me Gjet Hööö gagagagaggag


hahahahahaahahah mos moj se tani ska kush ta ngjet doren hahahaahaha

yllush_qiki
23-07-07, 23:40
une i du qum valla:biggrin: ...aq qum qe qdo her me vdesin ne menyr misterjoze:biggrin: ..noshta po i han babaroka, s'di:biggrin:

LuLjaa
23-07-07, 23:58
S'kam vjeherr hala, kur ta boj naj nja ju kallxoj a pe du a jo :D

Shqiptare
24-07-07, 08:35
S'kam, por kur ta kem do ta du, nane e dyte do te jete per mu :)

Dreni30
24-07-07, 08:44
S'kam, por kur ta kem do ta du, nane e dyte do te jete per mu :)

kshyre cka thot kjo, pasha besen po me vjen mire, a keto tjerat po thojn se ishalla nuk gjej vjeherr.

Shqiptare
24-07-07, 08:50
kshyre cka thot kjo, pasha besen po me vjen mire, a keto tjerat po thojn se ishalla nuk gjej vjeherr.

Dreni, kto tjerat emitojne ato te kqiat, qe s'kan kalu mire me vjehrat, une besa jam vetvetja e kam me kene gjithmone :)

S'duhet krijuar nje pershtypje e gabuar per vjehrat. Sa do t'i respektoni aq do t'iu respektojne. E ajo qe vjen te shpia, lypset me ngu, me respektu dhe jo me urdhnu e me injoru!

Amanet prej Shqipes!:smile:

Dreni30
24-07-07, 08:54
Dreni, kto tjerat emitojne ato te kqiat, qe s'kan kalu mire me vjehrat, une besa jam vetvetja e kam me kene gjithmone :)

S'duhet krijuar nje pershtypje e gabuar per vjehrat. Sa do t'i respektoni aq do t'iu respektojne. E ajo qe vjen te shpia, lypset me ngu, me respektu dhe jo me urdhnu e me injoru!

Amanet prej Shqipes!:smile:

Ishalla keto fjale edhe ato tjerat kan me i ndegju se vjehrra duhet me u rrespektu. Pa ken ajo as djali nuk mundet me ekzistu.
Kjo pune duhet mire me u kuptu.

Shqiptare
24-07-07, 08:58
Ishalla keto fjale edhe ato tjerat kan me i ndegju se vjehrra duhet me u rrespektu. Pa ken ajo as djali nuk mundet me ekzistu.
Kjo pune duhet mire me u kuptu.

Ishallah!
Amaneti II- e edhe ato qe dojn m'u martu, nje fjale po ua them, mos i merrni per gru qato qika qe prindet e tuj s'doj me ua respektu!

:smile:

Diana007
24-07-07, 11:35
Aq sa me don mua :smile: , a respektin do te mundohe te ja bej si nene te burrit qe kam :wink:

zanushJa
24-07-07, 22:48
Pytje interesante.. Ende s'kam vjeherr po besoj qė do ta respektoj ashtu siq dua edhe kuanta ti mi respektoje prind.. Kjo ėshtė diqka e tmerrshme tė mbasjsh inat nė familje..:smile:

Luana
13-01-08, 00:18
Ku u martova ne ate fillim , jam rjep tu kendu dova , kishe une muzlimang:biggrin:
e lutsha allahun keshtu :

kuluvallah uehat pa vjehrri shume rehat ..
allahu samet pa vjehrri shume lezet .:biggrin:

uck_aksh
13-01-08, 00:22
E vjerra
edhe gruja e jeme shum e ka desht
4 vjet kam nejt i fejum sdojke me ardh gruja te un pa vdek vjerra

Guri i madh
13-01-08, 00:29
vjehrrat i dojn si krypen nė sy


mos ma merrni inati per ket afishim

e pastaj me u hakmerr se nuk jan tė gjitha njejt

halla e madhe
13-01-08, 00:57
si vjehrren time ashtu me done edhe mua reja ime...e lumja une:wink:

DEA
13-01-08, 00:58
si vjehrren time ashtu me done edhe mua reja ime...e lumja une:wink:

Thone c`fare mbjell edhe korre!

Guri i madh
13-01-08, 01:02
kohnat kan ndryshue tani tjter keng po knohet nė kto vitet e fundit

DEA
13-01-08, 01:03
kohnat kan ndryshue tani tjter keng po knohet nė kto vitet e fundit

Si e pate titullin kjo tjetra se ndoshta me duhet:smile:

Guri i madh
13-01-08, 01:27
Si e pate titullin kjo tjetra se ndoshta me duhet:smile:


nuk besoj se tė duhet nji kė kėng e till

LuLjaa
13-01-08, 01:47
S'kam vjeherr hala ...

DritonPR
13-01-08, 02:12
S'kam vjeherr hala ...

a pe don nje vjeherr moderne, bjondine, krejt si marlyn monroe eshte

Murgesha
13-01-08, 02:16
Pash krytė e saj nė dhe e shtifsha shumė e dua hahahahaahahahah....

Ps. Kishte pas vdek hala pa u martu unė se e ka ditė qė ja kisha shkurtu ymrin me dashni http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

LaCoStA
13-01-08, 02:17
Po bre , qikat e sodit po bojn be ne vjehrra hahaha

Guri i madh
13-01-08, 02:20
Po bre , qikat e sodit po bojn be ne vjehrra hahahapo se vjehrrat nuk ju dhimsen e kollaj bajn be edhe rrejshem veq me ja shkurtue jeten

DritonPR
13-01-08, 02:23
Pash krytė e saj nė dhe e shtifsha shumė e dua hahahahaahahahah....

Ps. Kishte pas vdek hala pa u martu unė se e ka ditė qė ja kisha shkurtu ymrin me dashni http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

thuj thuj qashtu, veq kur te vjen ty nusja e djalit mas sa vite cka te bon ty tani :biggrin:

valiii
13-01-08, 02:26
Unė e du shumė vjerren, sa qė ja kam pėrpunuar edhe njė kengė... Shkojmė...


E para mė ėshtė Vjerra
E dyta mė je ti
Se, po mos t'ishte Vjerra
S'do tė kisha ty ...


P.S| Kjo ishte vetėm refreni, tekstin e tersishėm nuk po e sjedhi sepse shtjellohen aty shumė gjėra personale :P

LaCoStA
13-01-08, 02:29
Unė e du shumė vjerren, sa qė ja kam pėrpunuar edhe njė kengė... Shkojmė...


E para mė ėshtė Vjerra
E dyta mė je ti
Se, po mos t'ishte Vjerra
S'do tė kisha ty ...


P.S| Kjo ishte vetėm refreni, tekstin e tersishėm nuk po e sjedhi sepse shtjellohen aty shumė gjėra personale :P
Kshtu mendojn meshkujt ahahaha , e femrat i dojn vjehrrat ma shum se na

valiii
13-01-08, 02:30
Kshtu mendojn meshkujt ahahaha , e femrat i dojn vjehrrat ma shum se na


Po po s'ka fjale aty .....:tongue:

LuLjaa
13-01-08, 02:33
a pe don nje vjeherr moderne, bjondine, krejt si marlyn monroe eshte

A e ka edhe djalin e mire si vet .. nese po ban pra :D

LaCoStA
13-01-08, 02:35
A e ka edhe djalin e mire si vet .. nese po ban pra :D
tybe Luljaa djali si kush eshte , pse a ka djal te keq sot a ???

DritonPR
13-01-08, 02:37
A e ka edhe djalin e mire si vet .. nese po ban pra :D

djali e ka zemren si te nanes :biggrin:

LuLjaa
13-01-08, 02:40
tybe Luljaa djali si kush eshte , pse a ka djal te keq sot a ???

Po ka edhe asi e per qata veta, se sot gjithēka po ka o tii hehe

DritonPR zemra eshte kryesorja, nese e ka t'mire tjeter si duhet :biggrin: vbmenu_register("postmenu_1211378", true);

DritonPR
13-01-08, 02:42
haha ok, qysh po don me te prezentu me vjehrren? apo me djalin :biggrin:

LaCoStA
13-01-08, 02:47
Po ka edhe asi e per qata veta, se sot gjithēka po ka o tii hehe

DritonPR zemra eshte kryesorja, nese e ka t'mire tjeter si duhet :biggrin: vbmenu_register("postmenu_1211378", true);
Pse moj mos po don ti meniher me bo operacion e me ja pa zemren a hahaha

LuLjaa
13-01-08, 02:48
haha ok, qysh po don me te prezentu me vjehrren? apo me djalin :biggrin:

E aty e din ti, qysh eshte adeti, veē amann mos um korit qysh eshte mas miri e ban :D

LuLjaa
13-01-08, 02:50
Pse moj mos po don ti meniher me bo operacion e me ja pa zemren a hahaha

Jo more ishalla sum qellon ni asi i smut pi zemre se nuk e du tybe
Po ke fjala se nese e ka zemren e mire syreti si vyn qaq uhuu

LaCoStA
13-01-08, 02:52
Jo more ishalla sum qellon ni asi i smut pi zemre se nuk e du tybe
Po ke fjala se nese e ka zemren e mire syreti si vyn qaq uhuu
Ja n'koft qashtu ta gjeta nja n'ven .... Edhe zemren e mire po edhe syretin e mire (a e ki fjalen me dal ne qyret hahaha)

LuLjaa
13-01-08, 02:57
LaCoStA po kujt me ja lan msitnin tash ty a Dritonit hahahaa
ti pom doket se ma mire po kqyrshe per mu, se aj sum tha keshtu si ti :D
po de n'syret sa mire e ke kuptu hahahaaa

LaCoStA
13-01-08, 02:59
LaCoStA po kujt me ja lan msitnin tash ty a Dritonit hahahaa
ti pom doket se ma mire po kqyrshe per mu, se aj sum tha keshtu si ti :D
po de n'syret sa mire e ke kuptu hahahaaa
Tybe LuLjaa , Dritoni veq e nisi ket pune edhe iki , kshtu qe em met mue kjo pune hahaha . Edhe mos ta nin hiq se ko me kqyr per ty si per veti

LuLjaa
13-01-08, 03:06
Tybe LuLjaa , Dritoni veq e nisi ket pune edhe iki , kshtu qe em met mue kjo pune hahaha . Edhe mos ta nin hiq se ko me kqyr per ty si per veti

Ehh valla mire ja ban ti pra, edhe qashtu duhet per shoqe si per veti hahaha
kukuu po ketu eshte me kallxu se sa i dojn vjehrrat e jo per msitni kan me na myt kur ta shohin ēka kena fol,, edhe kqyre nese i fshijn keto postime dijee se vetum pi xhelozie e kan pas se jo per tjeter :biggrin:

LaCoStA
13-01-08, 03:08
Ehh valla mire ja ban ti pra, edhe qashtu duhet per shoqe si per veti hahaha
kukuu po ketu eshte me kallxu se sa i dojn vjehrrat e jo per msitni kan me na myt kur ta shohin ēka kena fol,, edhe kqyre nese i fshijn keto postime dijee se vetum pi xhelozie e kan pas se jo per tjeter :biggrin:
Ja po ai djale qe kesh ka ti ndreqi punet , e ka nanen e mire dmth vjehrra jote si kush eshte hahaha . E nuk ma merr menja qe i fshin kta xhelozat jo , se e din per cka e kemi fjalen ...

LuLjaa
13-01-08, 03:27
Ja po ai djale qe kesh ka ti ndreqi punet , e ka nanen e mire dmth vjehrra jote si kush eshte hahaha . E nuk ma merr menja qe i fshin kta xhelozat jo , se e din per cka e kemi fjalen ...

O kur ta boj vjeherr nanen e qatij djalit qe don me u ba msit ky Lacosta shume kome dasht sikur djalin e vet , veē ishalla s'ma prish terezin se s'kam qef ashtu mem than ban keshtu mos ban ashtu qeta sun e duroj fort,, e ti kallxoju se jam keshtu une se nashta s'kan qef tani hahahahaa ( ka ni here shume rrej edhe une hahahahahaha )

LaCoStA
13-01-08, 03:36
O kur ta boj vjeherr nanen e qatij djalit qe don me u ba msit ky Lacosta shume kome dasht sikur djalin e vet , veē ishalla s'ma prish terezin se s'kam qef ashtu mem than ban keshtu mos ban ashtu qeta sun e duroj fort,, e ti kallxoju se jam keshtu une se nashta s'kan qef tani hahahahaa ( ka ni here shume rrej edhe une hahahahahaha )
Ishlla se rren edhe vjehrren se mosvet hiq hahaha

LuLjaa
13-01-08, 03:45
Ishlla se rren edhe vjehrren se mosvet hiq hahaha

Jaa ata s'guxoj se kamt mi then, kur tum gjun me mash :biggrin:

LaCoStA
13-01-08, 03:50
Jaa ata s'guxoj se kamt mi then, kur tum gjun me mash :biggrin:
LuLjaa e don vjehrren se e rreh me mash

LuLjaa
13-01-08, 03:56
LuLjaa e don vjehrren se e rreh me mash

Pse per qata po dufka me dasht a hahaha kur t'rreh me dasht ma shume adet eshte keshtu edhe me vjehrren s'ban me u idhnu se e ki si ne vend t'nanes tane qeshtu kan than pleqėt se nuk pe di hala mire a eshte ashtu a jo... :biggrin:

LaCoStA
13-01-08, 04:21
Pse per qata po dufka me dasht a hahaha kur t'rreh me dasht ma shume adet eshte keshtu edhe me vjehrren s'ban me u idhnu se e ki si ne vend t'nanes tane qeshtu kan than pleqėt se nuk pe di hala mire a eshte ashtu a jo... :biggrin:
Topi se lun oj Lule , vjehrra si therra hahahah

Pupi
13-01-08, 09:02
me fol ka del shpirti a, une vjehrrėn e dua shumė, nuk e dua hiq vjehrrin!

Gjumashja
13-01-08, 10:30
e dua sa me don ajo mua...:biggrin: ...

Gjumashja
13-01-08, 10:36
e dua aq sa me don ajo mua....:biggrin: ....

halla e madhe
13-01-08, 14:05
e dua aq sa me don ajo mua....:biggrin: .......bash kesi nuse per djale po lypi une....vallahi s'ta kisha prishe gjumin kurr, edhe kafen te kreveti ta kisha sjelle:biggrin:

selvija
13-01-08, 16:12
...bash kesi nuse per djale po lypi une....vallahi s'ta kisha prishe gjumin kurr, edhe kafen te kreveti ta kisha sjelle:biggrin:Opp luja halle lujaaaaa..veq mos harro keto fjale ...mos i perbije se ajo ti mban mende edhe duhet tja bish pastaj kaffen dhe +mengjesin...

e DU valla masi e kam large...:smile:

Arkza
13-01-08, 16:23
A Qeshtu po i Doni Vejhrrat !!! Ani ani se Vjen Koha edhe na Bohim Vjerhrra:biggrin:

Albonita
13-01-08, 19:13
Sa i doni vjerat ?? sa e quditshme pytja .... si po mendoni prindrit e dashuris .. ahhahaa qysh ta meritojn se besoj ma shum se prind te mi ti dua njejt kryesorja RRespektin me jan dhen .!! hahaaaaa

LaCoStA
15-01-08, 11:03
O vjehrrin duhet me i desht aq sa e doni gruen/burri , veq ne menyre tjeter kuptohet hahaha

LuLjaa
15-01-08, 13:31
Vjehren do ta du nese um qellon si nana e DritoniPR :D

LaCoStA
15-01-08, 13:35
Ishalla te qellon pra !!!

LuLjaa
15-01-08, 13:44
Mos po xhelozon ti hahahahaaa

Ehh ata e kam pa n'syret e per qata thash kogja ni far cope ish, hajt qoma edhe ti ta shoh nese eshte ashtu tham edhe per ata tani hahahahahaa