PDA

View Full Version : Ēka ka 3????


Faqet : [1] 2

Murgesha
23-02-04, 09:51
Ejani ti ndajme se bashku si gezimet po ashtu edhe hidherimet.

Te une ka diqka te re :D :lol: :lol:

Loloku
23-02-04, 13:37
E din ti, Murgesha, si ndahet e mira dhe e keqja bashkė?
Ja njė mendim qė e kam lexuar diku dhe e mbėshtes edhe unė, qė do tė ishte sikur me e nda millėn e krimbur pėrgjysmė dhe bashkė me mollėn e ndanė edhe krimbin, pra, tė mirėn dhe tė keqen a!
Mua mė pėlqen si mendim, por si realitet nuk e di a do ta kisha ba kėshtu, sepse kam njė lloj alergjie nga krimbat!
Tungi

lazdrani
14-04-04, 11:40
E cka ka te re Murgesha te ti se me bere kurreshtar :shock:

Murgesha
14-04-04, 11:57
Shume, shume te reja ka. :lol: :lol:

Honesty^uk.
15-04-04, 00:05
valla Murgesh, une po rri i ri vet, edhe tash masi eshte pranvera a mos cel ndoje lule

Murgesha
15-04-04, 00:09
He ti mos u plaksh kurre, rri-rri i RI ma mire rinia se pleqeria :lol:

Honesty^uk.
15-04-04, 00:12
qe besa prej hallit Murgesh, qka me ba, se edhe une pata qef me i provue thinjat e pleqeris, por nuk po lan

Barbaroza
15-04-04, 09:28
Valla une vete e re,tash per tash nuk e kam ndermend per te pas te reja tjera :)

Honesty^uk.
15-04-04, 09:36
a po aaaaaaaaaa :shock:
lumja ti qe e paske staku trurin

Barbaroza
15-04-04, 10:16
Lumja une de,pse mos me e ndale rinine,kur te shkon ajo nuk te kthehet prape :wink:

lazdrani
04-05-04, 19:24
Lumja une de,pse mos me e ndale rinine,kur te shkon ajo nuk te kthehet prape :wink:
Cka e ka mire e ka......heheheheh :wink:

Murgesha
04-05-04, 20:35
Lumja une de,pse mos me e ndale rinine,kur te shkon ajo nuk te kthehet prape :wink:

Barbaroza degjom mua. Merre nje litar e lidhe rinine tende, se po e la te lire se mban dot.
E pastaj kur te plakesh si une e sheh gabimin por ateher bahet vone :roll:

florian
08-05-04, 12:03
Lumja une de,pse mos me e ndale rinine,kur te shkon ajo nuk te kthehet prape :wink:

Barbaroza degjom mua. Merre nje litar e lidhe rinine tende, se po e la te lire se mban dot.
E pastaj kur te plakesh si une e sheh gabimin por ateher bahet vone :roll:

MURGESH A KAQ SHUM KIE GABUE NE RININ TANE A :?:
JO MORE SE NUK BESOJ TE JESH PENUE :wink:

Barbaroza
08-05-04, 12:08
More Florian,kjo Murgesha qe me tha keshtu bash me beri merak cka paska patur te keqe nga rinia e saj :wink: Po pres,ndoshta na tregon :wink: :wink:

ani
08-05-04, 12:28
More Florian,kjo Murgesha qe me tha keshtu bash me beri merak cka paska patur te keqe nga rinia e saj :wink: Po pres,ndoshta na tregon :wink: :wink:

JAM BA KURIOZ EDHE UNE SI RREGULL RINIA ASHT E MIR POER GABIMET QE NJERIU BAN E SJA NO KUSH VESHIN :wink:

Vera
09-05-04, 08:57
te reja a plot valla nuk e di kah te filloj te tregoj :wink:

Gentiana
16-05-04, 11:32
Puhhhhhhhhhhhhh, te un te re ka, e kam nreq PC-n,me ne fund :(

Dhe prap mundem me qen ne mesin e juaj, nese ju kam munguar, :? sidoqoft mua me ka munguar Dardania!!

anna
16-05-04, 11:38
po spo di ma e reja eshte se edhe pak edhe mbaron shkolla edhe ne fillim te qershorit bashk me hanen ne kosove :D :D :D

Murgesha
23-05-04, 09:30
po spo di ma e reja eshte se edhe pak edhe mbaron shkolla edhe ne fillim te qershorit bashk me hanen ne kosove :D :D :D

Anna te deshiroj defrim te mire ne Kosove. Ne cilin qytet do te shkojsh?

florian
23-05-04, 10:47
po spo di ma e reja eshte se edhe pak edhe mbaron shkolla edhe ne fillim te qershorit bashk me hanen ne kosove :D :D :D

Anna te deshiroj defrim te mire ne Kosove. Ne cilin qytet do te shkojsh?

LUMT JU QE DO SHIKONI VENIN TUAJ JU UROJ ME ZEMER QE TJA KALONI SA ME MIR :lol:

anna
23-05-04, 13:33
me duket se hana nuk do te vij ne kosove me mua :cry: :cry: nejse me mendu mire e mire ma mire qe nuk vjen se knaqna ma shume pa te hahahahahahahah nejse ndalesen e pare do ta bej ne ferizaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
23-05-04, 15:15
me duket se hana nuk do te vij ne kosove me mua :cry: :cry: nejse me mendu mire e mire ma mire qe nuk vjen se knaqna ma shume pa te hahahahahahahah nejse ndalesen e pare do ta bej ne ferizaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

locki po do me i ba pushimt me mu per qata nuk vjen :twisted: :twisted: :twisted:

hana
24-05-04, 12:27
me duket se hana nuk do te vij ne kosove me mua :cry: :cry: nejse me mendu mire e mire ma mire qe nuk vjen se knaqna ma shume pa te hahahahahahahah nejse ndalesen e pare do ta bej ne ferizaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

locki po do me i ba pushimt me mu per qata nuk vjen :twisted: :twisted: :twisted:


hahahahahh Flori shsht mos fol ,mos te ndegjoj Anna :wink:

Honesty^uk.
29-12-04, 15:13
Jo ndonje gje interesante, apo intime :wink:

Gentiana
10-01-05, 16:36
Hiq asgje te re tybe,me shum po na dojn plakat! :evil: :wink:

Murgesha
10-01-05, 16:39
Hiq asgje te re tybe,me shum po na dojn plakat! :evil: :wink:


Valla e re e fortė kjo. :shock: :shock: :shock:

Gentiana
10-01-05, 17:24
Hiq asgje te re tybe,me shum po na dojn plakat! :evil: :wink:


Valla e re e fortė kjo. :shock: :shock: :shock:

:? :? :? :? :lol: :wink:

blina
10-01-05, 19:17
Puhhhhhhhhhhhhh, te un te re ka, e kam nreq PC-n,me ne fund :(

Dhe prap mundem me qen ne mesin e juaj, nese ju kam munguar, :? sidoqoft mua me ka munguar Dardania!!
po edhe une qe 2 a 3 dite nuk kam mundur te kyqem ne Dardani jo ti po tane me kane mungu

Gjumashja
28-01-05, 09:39
e kom gjettttttt nje gjumashhhhhhhhhhhhh :D :D

IceGirl
01-02-05, 01:55
e kom gjettttttt nje gjumashhhhhhhhhhhhh :D :D

E ta lesht Zoti shyqyre qe e paske gjetur si je vet gjumashe se kuku me pas ra me ndonje :twisted: ishe kone dasht ti mu zgju ne 5:00 ora me gatu e me fshi oborrin... te paska uruar mama :wink:

Mafiozi
01-02-05, 20:03
e kom gjettttttt nje gjumashhhhhhhhhhhhh :D :D


Hajde perhajr :D :D
Cili me i fort :lol: :lol:

IceGirl
01-02-05, 22:23
Tybe asgje vetem se i ndryshova shkronjat i bera me te zeza thash hajt edhe une ti ndryshoj ngjyren si te gjithe :lol:

biondi_f86
01-02-05, 22:33
Te reja a? sa te duashe :D :D :D

Mafiozi
01-02-05, 23:05
Te reja a? sa te duashe :D :D :D


Sidomos erita :lol: :lol:

biondi_f86
01-02-05, 23:09
Te reja a? sa te duashe :D :D :D


Sidomos erita :lol: :lol: hahahahah erita jo edhe bashe e re 20 vjet gati po naj ban. :lol: :lol: :lol:

erita
01-02-05, 23:12
Te reja a? sa te duashe :D :D :D


Sidomos erita :lol: :lol: hahahahah erita jo edhe bashe e re 20 vjet gati po naj ban. :lol: :lol: :lol:


kuku u plaka gati :?:

biondi_f86
01-02-05, 23:16
Te reja a? sa te duashe :D :D :D


Sidomos erita :lol: :lol: hahahahah erita jo edhe bashe e re 20 vjet gati po naj ban. :lol: :lol: :lol:


kuku u plaka gati :?: Jo moj gati kohen per martes, qy, qy, qfar plake. :lol: :lol: :lol:

erita
01-02-05, 23:18
Te reja a? sa te duashe :D :D :D


Sidomos erita :lol: :lol: hahahahah erita jo edhe bashe e re 20 vjet gati po naj ban. :lol: :lol: :lol:


kuku u plaka gati :?: Jo moj gati kohen per martes, qy, qy, qfar plake. :lol: :lol: :lol:


jo more sefte per fejes pastaj per martes :lol: :lol: :wink:

biondi_f86
01-02-05, 23:22
Te reja a? sa te duashe :D :D :D


Sidomos erita :lol: :lol: hahahahah erita jo edhe bashe e re 20 vjet gati po naj ban. :lol: :lol: :lol:


kuku u plaka gati :?: Jo moj gati kohen per martes, qy, qy, qfar plake. :lol: :lol: :lol:


jo more sefte per fejes pastaj per martes :lol: :lol: :wink: Auuuuuuuuu po pernjeme se paskem harru se si shkojne rendet e marteses.hahahahhahah :D :D :D

Kercovari
02-02-05, 10:05
"Tani eshte ne mode me pare te lind femija,testi i pjellshmeris,e pastaj martesa ku si kumbar mund te emertoni femiun tuaj!" haaahahaahahahaha!

biondi_f86
02-02-05, 13:22
"Tani eshte ne mode me pare te lind femija,testi i pjellshmeris,e pastaj martesa ku si kumbar mund te emertoni femiun tuaj!" haaahahaahahahaha! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dembelica
02-02-05, 14:31
Per soden boll te reja :lol: :lol: :lol:
Jam regjistru ne forum,boll per sot a?

Diana007
02-02-05, 14:36
Per soden boll te reja :lol: :lol: :lol:
Jam regjistru ne forum,boll per sot a?

Eveveveev bol e ke bile mos kerko em shum hehehhe , un 1 muj kam lexu edhe nuk kam mujt e regjistrohem :oops: :oops: :oops:

aferdita
02-02-05, 18:57
Ēka ka te reja??

sot e kam kryer nje vite shkollor dhe ka edhe shume tjera :wink: :lol:

Domira
02-02-05, 19:14
...qe po shkruaj ketu :D

Mafiozi
02-02-05, 19:25
Ēka ka te reja??

sot e kam kryer nje vite shkollor dhe ka edhe shume tjera :wink: :lol::D :D :D :D :D :lol:

IceGirl
02-02-05, 19:32
Te reja gjdo dite nga pak :)

biondi_f86
02-02-05, 19:55
Te re sot ka ndodhe nje akcident me nje vetur dhe kamion ku humben jeten 2 persona :(

Gentiana
02-02-05, 19:58
Perveq nje M/P qe ma prishi pak disponim,asgje tjeter tybe. :evil:

dembelica
02-02-05, 20:54
Per soden boll te reja :lol: :lol: :lol:
Jam regjistru ne forum,boll per sot a?

Eveveveev bol e ke bile mos kerko em shum hehehhe , un 1 muj kam lexu edhe nuk kam mujt e regjistrohem :oops: :oops: :oops:

Hahahhaha valla as un nuk jam regjistru bash me te paren jo :oops: :oops: :oops:

Mafiozi
02-02-05, 20:59
Te reja :roll: :roll:

Me duket se kan ardh 4 vajza simpatike, te reja :arrow: ne forum :lol: :lol:

biondi_f86
02-02-05, 21:28
Te reja :roll: :roll:

Me duket se kan ardh 4 vajza simpatike, te reja :arrow: ne forum :lol: :lol: Opppppppp mire se na pacin ardhen po cilat te kokan more ata :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :D

Mafiozi
02-02-05, 21:30
Te reja :roll: :roll:

Me duket se kan ardh 4 vajza simpatike, te reja :arrow: ne forum :lol: :lol: Opppppppp mire se na pacin ardhen po cilat te kokan more ata :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :D


IceGirl, Sarasara, Dormira, dhe sidomos Dembelica :lol: :lol: :lol:

biondi_f86
02-02-05, 21:34
Te reja :roll: :roll:

Me duket se kan ardh 4 vajza simpatike, te reja :arrow: ne forum :lol: :lol: Opppppppp mire se na pacin ardhen po cilat te kokan more ata :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :D


IceGirl, Sarasara, Dormira, dhe sidomos Dembelica :lol: :lol: :lol: Naj paskan heshuar forumin :D :D :D

IceGirl
02-02-05, 21:34
Te reja :roll: :roll:

Me duket se kan ardh 4 vajza simpatike, te reja :arrow: ne forum :lol: :lol: Opppppppp mire se na pacin ardhen po cilat te kokan more ata :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :D


IceGirl, Sarasara, Dormira, dhe sidomos Dembelica :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :wink:

Kercovari
03-02-05, 08:58
Lexoni shtypin,Shqiptaret ne lista te zeza Europiane sllavet barbare e ne pergjegjes."Thiu thiut ia han mishin por jo edhe kockat"Kjo eshte Europa Demokratike ne binaret e te se drejtes qe nuk egziston.

dembelica
03-02-05, 13:01
Te reja :roll: :roll:

Me duket se kan ardh 4 vajza simpatike, te reja :arrow: ne forum :lol: :lol: Opppppppp mire se na pacin ardhen po cilat te kokan more ata :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :D


IceGirl, Sarasara, Dormira, dhe sidomos Dembelica :lol: :lol: :lol:

:wink: Mafioz a? a je dembel Mafioz qfare je :lol: :lol: :lol:
Hahahhahha se po me intereson me e gjet dembelin tem :oops: veq te veta se kurgjo nuk po them tjeter :roll: :wink:

biondi_f86
03-02-05, 13:29
sot deri ne kete momente asgje te re.Por nuk dihet deri ne mbremje :D :D

mickoja
03-02-05, 16:42
nuk ka te reja vetum me plaka sod :idea:

biondi_f86
04-02-05, 14:28
Te re sot i kam shkurtu floket :D

Honesty^uk.
06-02-05, 20:15
:arrow: :shock: :shock: :shock:

biondi_f86
06-02-05, 20:30
:? :? :? :? :? asgje te mire :!:

Gentiana
21-07-05, 16:28
Per soden boll te reja :lol: :lol: :lol:
Jam regjistru ne forum,boll per sot a?

Na humbi kjo Vajz. :(

Murgesha
21-07-05, 21:17
Tė ri e tė reja sa tė duash, por unė u plaka se. :wink:

Kercovari
21-07-05, 21:30
Edhe te rejat do te plaken here e kure. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
21-07-05, 21:49
Edhe te rejat do te plaken here e kure. :lol: :lol: :lol:

Po more, bile ka me juv doktė qė kurrė tė reja skanė qenė. :lol:

Agroni22
21-07-05, 21:56
kurgjo

Drinni
25-01-07, 09:25
Mjesi Dardani,

selvija
25-01-07, 13:03
erdha me acar hrhrrrhrhrhrhrrrrrrrrr.-25 akulll tana anet...

gazi-de
25-01-07, 13:50
te re.....ase gje vetem bore......si me dukete selvia nuke po mbijetojka deri ne pranevere prej dimrite..........

Drinni
25-01-07, 13:56
erdha me acar hrhrrrhrhrhrhrrrrrrrrr.-25 akulll tana anet...

A Selvi te ti paska vėrtet tė reja, se jo shaka.
-25 thiun me kop mi!
Gajret ,gajret. ani thojn femrat nuk mėrdhin fort leht ?

selvija
25-01-07, 15:20
Pasha zotin po djem qeshtu dalsha ne pranver gezoni qysh ja kam nis me nirthte...ishalla del dikush e me nxen...sa me dal prej krizes hahah:wink: :redface: :biggrin:

Dea_A
25-01-07, 15:30
Duke lexuar keto postime gripi do te shperndahet ne forum ........

selvija
25-01-07, 15:34
Hajt se eshte kalus...2-3 Dea_A ishalla ti sje tuj nirthe....qysh je vet...

jEtA_1
04-02-07, 00:25
Si me duket asgje e re nuk po na ndodhe ne 2007 por po presim ndoshta do te behet...............

MemphiSx
04-02-07, 00:27
:wink: Si me duket asgje e re nuk po na ndodhe ne 2007 por po presim ndoshta do te behet...............


Po moj Jeta,Pavarsia e Kosoves,kjo eshte me e reja qe po ndodh ne vitin 2007

rafet llapjani
07-02-07, 23:53
:wink:


Po moj Jeta,Pavarsia e Kosoves,kjo eshte me e reja qe po ndodh ne vitin 2007

Memfiks aje gjall balit pasha kurani jom tut kogja shum se mos ke hanger naj karrik shpines si pa faj se ti nuk ki faj kurr ahahahaahhaahhahahahahahahahahahahah

selvija
08-02-07, 12:24
Jo me te reja hiq, na myti ftoftit e hajte....:redface:

ninnela
08-02-07, 14:21
Sen hic ncuk :biggrin:

rafet llapjani
19-02-07, 00:07
Sen hic ncuk :biggrin:

Qy sen hiq ku je oj Ninnush he pushk paaaaaaa mikesha ime je hup si kfasaci i bukes tyneher ahahaahahah

Luana
18-03-07, 21:16
Te reja ka plot , e kam len duhanin qe 3 jave http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/r025.gif

e_martumja
18-03-07, 22:18
Te reja ka plot , e kam len duhanin qe 3 jave http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/d015.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/r025.gif edhe kuleten e re duhesh me bo te nevoitet nje ma te madhe ahahaha

Luana
18-03-07, 22:22
edhe kuleten e re duhesh me bo te nevoitet nje ma te madhe ahahaha

Ket amanetin tend duhet pa tjeter me e kry ....

e_martumja
18-03-07, 22:25
Ket amanetin tend duhet pa tjeter me e kry .... por nese i harrgjon ne at rruge edhe paret nuk te nevoitet e madhe ahahhha

Luana
18-03-07, 22:36
por nese i harrgjon ne at rruge edhe paret nuk te nevoitet e madhe ahahhha

jo, jo , jam ekonomiste e mire http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k010.gif

Domira
19-03-07, 01:29
Hiq valla qeshtu...

Dreni30
19-03-07, 10:02
Hiq valla qeshtu...

E ku paskan shku te rejat moj Domira?? hahah

Domira
19-03-07, 12:20
E ku paskan shku te rejat moj Domira?? hahah

Valla sdi Dreni cka me t'than vec mir jom per marak edhe kshtu...edhe asi bre... po nuk duhet me kallxu bash gjithcka qy ...haha

Murgesha
19-03-07, 14:54
Tė reja plot, po vet kam nisė me u plak se hahahaahahahahah

laliloli
19-03-07, 15:05
Tė reja plot, po vet kam nisė me u plak se hahahaahahahahah

Jo moj veq je tuj pertri edhe ti ,Koheve te fundit bileedhe moden pendjek,veq me kapuq po ec

ninnela
19-03-07, 15:13
Qy sen hiq ku je oj Ninnush he pushk paaaaaaa mikesha ime je hup si kfasaci i bukes tyneher ahahaahahah

ahahhahaha miku im tybe jo si kfasaci po si faksi se per kfasac spe disha qe ka pas hup najher

po ti ku je more kuuuuuuuu sa mka marr malli met taku bre

Murgesha
19-03-07, 15:28
Jo moj veq je tuj pertri edhe ti ,Koheve te fundit bileedhe moden pendjek,veq me kapuq po ec

Ha,ahaahahahaaaaaaaaaa po mbuloj gjurmė pleqėrie me atė kapuq o Lali.

ninnela
19-03-07, 15:29
Ha,ahaahahahaaaaaaaaaa po mbuloj gjurmė pleqėrie me atė kapuq o Lali.


ahahhahah murgeshe motrushe jush moj cfare plake koke si rrushe valla

vjeshta
19-03-07, 20:35
Asgje...........!

Sy_kaltra
22-07-07, 18:19
Dashnia fifti llakerdia :biggrin:

Murgesha
22-07-07, 22:47
Dashnia fifti llakerdia :biggrin:

"Mashalla" qenke ba me te marre "msysh" http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Sy_kaltra
23-07-07, 11:51
"Mashalla" qenke ba me te marre "msysh" http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Ne foto po hahahahahah :biggrin:

Murgesha
23-07-07, 12:13
Ne foto po hahahahahah :biggrin:

Atėherė nė takime mos del pa ndonjė foto tėnde. Nėse tė pyet kush si je ofroja foton tė tė shikoj hahahahahahahahahahaaaaaaaaaa

Zero Cool
23-07-07, 12:20
3 a ? mpaska ardh dadushi, welcome :smile:

Virti
25-07-07, 23:32
... gjithecka e zakonshme!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
25-07-07, 23:35
gjdo dit njejt..i njejti refren!!!!!!!!!

Sy_kaltra
27-07-07, 19:21
Mė nė fund e verteta mposhti dyshimin .

selvija
06-08-07, 19:01
Me Buqen po flas ne MSN

Tomori
06-08-07, 19:05
Drenin e qerasa me nje bilet kinemaje,,,,le te shoh filmin Dreni ...keshtu me tha selvija te veproj

selvija
06-08-07, 19:15
Drenin e qerasa me nje bilet kinemaje,,,,le te shoh filmin Dreni ...keshtu me tha selvija te veprojO Tomor mos thuaj qka nuk eshte..
Dreni ka me kend te shkoj ne kinema ske ti nevoj te kshillon ate se ai e din se me kend dhe ku aa..

Buqja_ch
07-08-07, 16:41
Me Buqen po flas ne MSN

Tjera her pa kamer ...se me lodhen ata sit kan pa ahhahaah

selvija
07-08-07, 19:24
Tjera her pa kamer ...se me lodhen ata sit kan pa ahhahaahjEPPP Buqe i ban te fala hahahaha thuj se dal dal..hahaa :wink:

egi
07-08-07, 19:49
kur jam online kerkush s'po fol e kur po iki po mushen temat me postime

Dreni30
08-08-07, 06:47
Kush nje pershendetje nuk ma paska que, krejt po presin vetem nga une, heeeeee, ncncncnccncnccn

~AmaZonA~
08-08-07, 08:12
Tani ka ardh Vera ne Finland...

Preshevar
08-08-07, 08:21
Tani na erdhe Vjeshta nė Zvicėrr.... (''''')

Lijanna
02-12-07, 00:28
Ka ardhe dimri ne KS........... :D

selvija
02-12-07, 13:26
Furfullaze......!!!!:rolleyes:

Arkza
02-12-07, 13:36
Me reja eshte qe nga Mengjesi Hala su Nal Rryma dhe po me Qudi valla !!! :biggrin:

selvija
10-12-07, 20:59
Hyra pak me ju pa...!!:smile::wink:

rafet llapjani
10-12-07, 21:01
Hyra pak me ju pa...!!:smile::wink:

Jo kjo eshte for e vjeter a skin diqka ma te re aaaaaaaaaa ahahahh

selvija
10-12-07, 21:03
Jo kjo eshte for e vjeter a skin diqka ma te re aaaaaaaaaa ahahahhheee ka por spo muj me ti kallzue njeher ahahha :biggrin:

e ty mos te kan ik dhit qe je hup me ka krejte,,??

rafet llapjani
10-12-07, 21:06
heee ka por spo muj me ti kallzue njeher ahahha :biggrin:

e ty mos te kan ik dhit qe je hup me ka krejte,,??

Jo jo smekan hup dhit po jam ne baj te shakovices po dhe masazha a po vjen ahahahahaah

selvija
10-12-07, 21:10
Jo jo smekan hup dhit po jam ne baj te shakovices po dhe masazha a po vjen ahahahahaahhe isha ardh ne dit qe bejen mesazhe te forta..nuk di a muj qendrojne gishtrinjet e tyre te bute,,,mos te daja halit ahahaha:biggrin:

rafet llapjani
10-12-07, 21:17
he isha ardh ne dit qe bejen mesazhe te forta..nuk di a muj qendrojne gishtrinjet e tyre te bute,,,mos te daja halit ahahaha:biggrin:

Jo qinron qysh nuk qinron per nevoj li eshte ajo baj hahahaahahhahahahah

selvija
10-12-07, 21:22
Jo qinron qysh nuk qinron per nevoj li eshte ajo baj hahahaahahhahahahahPasha mamin qysh po me dhem shpina qata jam ne barke ahaah hajre me kish boo,,bema nje termin rafet se do vi,,edhe gjema de nje ngjeshatore te forte qe din si mire,,,:tongue:
http://www.elvehavnahelse.no/images/manipulsorthvitt.jpg

Cia-Ferizaj
10-12-07, 21:24
Pasha mamin qysh po me dhem shpina qata jam ne barke ahaah hajre me kish boo,,bema nje termin rafet se do vi,,edhe gjema de nje ngjeshatore te forte qe din si mire,,,:tongue:
http://www.elvehavnahelse.no/images/manipulsorthvitt.jpg

qe bre se keto maca te ngjeshin qy

http://i0.tagstat.com/images/user3/53/78/53/t125-thumb-5378531607-61997666.jpg

rafet llapjani
10-12-07, 21:24
Pasha mamin qysh po me dhem shpina qata jam ne barke ahaah hajre me kish boo,,bema nje termin rafet se do vi,,edhe gjema de nje ngjeshatore te forte qe din si mire,,,:tongue:
http://www.elvehavnahelse.no/images/manipulsorthvitt.jpg

Ty pa termin hiq per ngjeshatore ska po ngjeshatar jam une ufffffffff uffffffffffff krejt te kisha qkoklue ahahaahahahahaahah

selvija
10-12-07, 21:35
Ty pa termin hiq per ngjeshatore ska po ngjeshatar jam une ufffffffff uffffffffffff krejt te kisha qkoklue ahahaahahahahaahahhahahaahahah ja veq ngjeshem se mos me qkoq se me jes shtrim pastaj ska kush me qon ne kambe ahahha
http://langelands-fys.s-1.dk/data/images/fysioterapi.jpg

rafet llapjani
10-12-07, 21:38
hahahaahahah ja veq ngjeshem se mos me qkoq se me jes shtrim pastaj ska kush me qon ne kambe ahahha
http://langelands-fys.s-1.dk/data/images/fysioterapi.jpghahahah o spo te thom me te qkoq po me te qkolu ose ndryshe me te shkrydh ahahaahahahahahahh

selvija
10-12-07, 21:44
hahahah o spo te thom me te qkoq po me te qkolu ose ndryshe me te shkrydh ahahaahahahahahahhta hanget dreqi kryt ty,,ti i prish dhit e le shpinen time hahahhaha:biggrin:

rafet llapjani
10-12-07, 21:47
ta hanget dreqi kryt ty,,ti i prish dhit e le shpinen time hahahhaha:biggrin:

ahahaahahahah i prishi dhit aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jo hiq valla ato po rrin ngat meje edhe spo qkoqen hiq qashtu as ti sishse qkoq hiq pos me kan tutkall ahahahahahaahah

Naki
10-12-07, 21:48
ta hanget dreqi kryt ty,,ti i prish dhit e le shpinen time hahahhaha:biggrin:


Mos u frigėso se rafeti i ka duartė me bioenergji veq tė relaksonė!

aLbaChiCk
10-12-07, 21:50
Te na thojn kush ka bo bineq bon hajr per ksi pun hahaahahah :tongue:

selvija
10-12-07, 21:56
Mos u frigėso se rafeti i ka duartė me bioenergji veq tė relaksonė!Jo valla Naki ja kam friken se ka ba shum ushtrime me dhija ahahaha shikoja durte veq muskuj i ka,,kush guxon me hy ne dot tije hahah sakaton.
http://www.seasideklinikken.no/Portals/6/Fysioterapi.jpg

Naki
10-12-07, 22:22
Te na thojn kush ka bo bineq bon hajr per ksi pun hahaahahah :tongue:


Prindėrit e mi qenkan fizioterapeut adekfat!

Naki
10-12-07, 22:24
Jo valla Naki ja kam friken se ka ba shum ushtrime me dhija ahahaha shikoja durte veq muskuj i ka,,kush guxon me hy ne dot tije hahah sakaton.
http://www.seasideklinikken.no/Portals/6/Fysioterapi.jpg


qenkan mortisur /pagjakėsi,ame llakė i paska ly thonjėt haaaaaaaaa!

aLbaChiCk
10-12-07, 22:26
Prindėrit e mi qenkan fizioterapeut adekfat!

Nese kan bineq le ta provojn lirisht hahahaahah

selvija
10-12-07, 22:29
qenkan mortisur /pagjakėsi,ame llakė i paska ly thonjėt haaaaaaaaa!Hahahah qka pe edhe ti Naki ahahaha ku me dit ai se qka ben,,mashron femrat se kisnse jam femer hahah mrapa shpines ato nuk shofin se kush eshte ahahah(shaka pak:tongue:

gazi-de
10-12-07, 23:31
Kome harru kor kom pas 3,para ca vitev kur isha ne shkolle me kan sakatu me 3,ma nuk kompase,hahahahahahahahahahahahahha

Gjumashja
11-12-07, 08:49
te reja ka qe nena e gripave kisha qelluu si dukett...

Dukagjinas_i
11-12-07, 08:53
te reja ka qe nena e gripave kisha qelluu si dukett...
...ende me t'vjetra,,,gjumashe duhesh me fjet Open AIr,,,n'bashqe :tongue: :smile:

Gjumashja
11-12-07, 08:56
...ende me t'vjetra,,,gjumashe duhesh me fjet Open AIr,,,n'bashqe :tongue: :smile:

flm per keshillenn...do ta kem parasysh..:biggrin:

Dukagjinas_i
11-12-07, 08:59
flm per keshillenn...do ta kem parasysh..:biggrin:
...sps ,nese do t'i ngrish virusat !!!

Gjumashja
11-12-07, 09:00
...sps ,nese do t'i ngrish virusat !!!

po te behem dhe une permendore...:biggrin:

Dukagjinas_i
11-12-07, 13:16
po te behem dhe une permendore...:biggrin:
...do te bejme vizita me lule F/D :frown:

Gjumashja
11-12-07, 15:45
...do te bejme vizita me lule F/D :frown:


ty a njemend po mendon qe kjo eshte e re a ...:tongue:

Dukagjinas_i
11-12-07, 15:52
ty a njemend po mendon qe kjo eshte e re a ...:tongue:
,,,po e shohe prap Gjumashen

Gjumashja
11-12-07, 15:59
,,,po e shohe prap Gjumashenpoashtu te une eshte kjo e re per ty...pasiqe gjitheher je vetem paradite...:tongue:
e reja tjeter le te mbetet sekret sot...:cool:

Sy_kaltra
11-12-07, 20:21
20 mije e kusur postime :eek:

Mal-sori
11-12-07, 20:23
20 mije e kusur postime :eek:Urime ishalla edhe 200 mije tjera bravoooooooooooooooooooooo

Sy_kaltra
11-12-07, 20:28
Urime ishalla edhe 200 mije tjera bravoooooooooooooooooooooo

Flm.... more tash i pava ,pom doket paskam fjet ne dardani ahahhahahah

Mal-sori
11-12-07, 20:32
Flm.... more tash i pava ,pom doket paskam fjet ne dardani ahahhahahah


Valla me ti njeh krejt te dalin nja dy vite ne dardani ahahhaha


po burri qka ka ba gjat ksaj kohe ahahhahhahah

Sy_kaltra
11-12-07, 20:40
Valla me ti njeh krejt te dalin nja dy vite ne dardani ahahhaha


po burri qka ka ba gjat ksaj kohe ahahhahhahah

Ma ka rujt passin :tongue:

selvija
11-12-07, 21:13
20 mije e kusur postime :eek:Urime Sy_kaltra i 10 fishofshe edhe aq,, postime te bukura...:smile:

Sy_kaltra
11-12-07, 21:16
Urime Sy_kaltra i 10 fishofshe edhe aq,, postime te bukura...:smile:

Faleminderit bakllave :smile:

e_martumja
11-12-07, 21:17
Urime Sy_kaltra i 10 fishofshe edhe aq,, postime te bukura...:smile:

Tek une asgje te re por deshta mu bashkangjit ketij postimet, Urime Sy_kaltra...

Sy_kaltra
11-12-07, 21:19
Tek une asgje te re por deshta mu bashkangjit ketij postimet, Urime Sy_kaltra...

Faleminderit shume e_martumja .

selvija
11-12-07, 21:24
Faleminderit bakllave :smile:gjithashtu tespishte(tatlija me sherbet..te bajramit,,,tambla ki edhe postimet ahaha:biggrin:

Gjumashja
11-12-07, 23:19
nuk po me ze gjumi....:confused:

LABI
11-12-07, 23:22
nuk po me ze gjumi....:confused:

na cenke transformu ne insomnia girl ... cfare e reje ekstreme prej gjumaces :tongue:

Gjumashja
11-12-07, 23:26
na cenke transformu ne insomnia girl ... cfare e reje ekstreme prej gjumaces :tongue:


po garant qe po ri me juve ma teper per ata... pse nuk po ndrron avatar me u be edhe te ndoni e re...:biggrin:

LABI
11-12-07, 23:27
po garant qe po ri me juve ma teper per ata... pse nuk po ndrron avatar me u be edhe te ndoni e re...:biggrin:

Do e kem parasysh kete sugjerim gjumace :biggrin:

LABI
26-01-08, 11:55
Mos vete cka ka tre ...:biggrin: Sot mesap isha zgju ne krah te majt ; pas mengjesit po i pastroj dhembet dhe s'di qysh e pash veten ne pasqyre.. i shikojsha floket, me shkojshin pernerva....veq e kam veshe jaknen kam zbrite e jam drejtu drejte e te berberi... dhe po i them hinju me 2 (qele)... me kqyrke jo bre me thojke bereri !!!

Hej i t'hash a po i hine a e mora makinen vete ... Kur dikur u dakordun tha me 4mm ok i thash (zgjate doren) ... Kur u ktheva ne shtepi veq cka s'perjetun infrakt nana e baba ...:confused: :biggrin:

Linka_pz
26-01-08, 11:58
Mos vete cka ka tre ...:biggrin: Sot mesap isha zgju ne krah te majt ; pas mengjesit po i pastroj dhembet dhe s'di qysh e pash veten ne pasqyre.. i shikojsha floket, me shkojshin pernerva....veq e kam veshe jaknen kam zbrite e jam drejtu drejte e te berberi... dhe po i them hinju me 2 (qele)... me kqyrke jo bre me thojke bereri !!!

Hej i t'hash a po i hine a e mora makinen vete ... Kur dikur u dakordun tha me 4mm ok i thash (zgjate doren) ... Kur u ktheva ne shtepi veq cka s'perjetun infrakt nana e baba ...:confused: :biggrin:


Hhahhaha,pse more Labi .....a po don nxenesit me te thone Mesues Qeli a ......Pak shaka !!!

LABI
26-01-08, 11:59
Hhahhaha,pse more Labi .....a po don nxenesit me te thone Mesues Qeli a ......Pak shaka !!!

hahah te njejten ma thojshin dhe prinderit ..:mad: S'jane dhe qele , po moti s'jane mesu mem pa me floke te shkurta... I kam kufizu si Berkampi !!

Linka_pz
26-01-08, 12:04
hahah te njejten ma thojshin dhe prinderit ..:mad: S'jane dhe qele , po moti s'jane mesu mem pa me floke te shkurta... I kam kufizu si Berkampi !!


Ok ,,,hajt me shendet ., nje kafe Labi pa sheqer Boma , qe i ke pre floket !!

Arkza
26-01-08, 12:05
Per Fat te Mir s'ka asgje te 3 veq 4-she ! :biggrin:

LABI
26-01-08, 12:14
Ok ,,,hajt me shendet ., nje kafe Labi pa sheqer Boma , qe i ke pre floket !!

o flm, flm qe e vetmja ti pos berberit qe me urove... Perdryshe prinderit po me kqyrin mrolshem si me i pas fute ne bela , a me pas bo naj sherr te madhe .. hahah ncncn ( ma hongren ymrin me do sene ) :confused:


JA KAFJA PA SHEQER .... E KAM BO SI PER QEFIN TIM

http://bp1.blogger.com/_8D77uZkN-Qg/RkMc0aCbkpI/AAAAAAAAAFQ/dC_mVRm8xoA/s400/IMG_2520.JPG

Linka_pz
26-01-08, 12:16
o flm, flm qe e vetmja ti pos berberit qe me urove... Perdryshe prinderit po me kqyrin mrolshem si me i pas fute ne bela , a me pas bo naj sherr te madhe .. hahah ncncn ( ma hongren ymrin me do sene ) :confused:


JA KAFJA PA SHEQER .... E KAM BO SI PER QEFIN TIM

http://bp1.blogger.com/_8D77uZkN-Qg/RkMc0aCbkpI/AAAAAAAAAFQ/dC_mVRm8xoA/s400/IMG_2520.JPG


Me te drejte e kan ,hahahhah....Flm shume per kafen ,
Tu shtoft bereqeti !!!

LABI
26-01-08, 12:28
Me te drejte e kan ,hahahhah....Flm shume per kafen ,
Tu shtoft bereqeti !!!

Me t'thane t'u bofte tule e di qe s'eshte dhe urate aqe e deshirueshme... Me mire le tjete t'u bofte dashni ( t'bofte mire) ..:biggrin:

Domira
26-01-08, 12:32
Te une hiq treja...mir boll edhe qeshtu me pa te reja rahat.

Cia-Ferizaj
26-01-08, 12:47
ka te te tek une....... hehee qe sa kohe e kum prit me ne fund e morra

Domira
26-01-08, 12:54
ka te te tek une....... hehee qe sa kohe e kum prit me ne fund e morra

Ishalla me hajr Cia ajo e re qe te ka ardhe:biggrin:

Cia-Ferizaj
26-01-08, 12:56
Ishalla me hajr Cia ajo e re qe te ka ardhe:biggrin:

flm flm ......mos deshte me dit ti qka ? :wink:

Domira
26-01-08, 12:59
flm flm ......mos deshte me dit ti qka ? :wink:

Jo me randsi qe tu ka plotesu deshira ty:smile:

Cia-Ferizaj
26-01-08, 13:00
flm shum ..... skum pas deshire vetem qellim ishte.... por e kum prit motiiiii

Domira
26-01-08, 13:03
flm shum ..... skum pas deshire vetem qellim ishte.... por e kum prit motiiiii

vetem qellim:confused:

Cia-Ferizaj
26-01-08, 13:06
vetem qellim:confused:
hahaha ngrihe koken lart qy ........

nime qka ka tre tek ti domira

Domira
26-01-08, 13:07
Nime kurgjo ska tre ka une qy...me pas kisha tregu menihere ihaaa:biggrin:

Cia-Ferizaj
26-01-08, 13:09
jo a ....... a ki qef me pas najsen tre kah ti ?

Domira
26-01-08, 13:11
jo a ....... a ki qef me pas najsen tre kah ti ?

valla Cia niher per niher jo e, per ma vone se di:smile:

Cia-Ferizaj
26-01-08, 13:14
valla Cia niher per niher jo e, per ma vone se di:smile:

hahahaha a ki qef me tu plotesu qellimi

Domira
26-01-08, 13:17
hahahaha a ki qef me tu plotesu qellimi

sdi Cia:rolleyes: :smile:

Linka_pz
26-01-08, 13:32
Me t'thane t'u bofte tule e di qe s'eshte dhe urate aqe e deshirueshme... Me mire le tjete t'u bofte dashni ( t'bofte mire) ..:biggrin:


Hahahahhah,valla t`kishe thone Tu Befte Fat qysh me thote gjyshja me mire .....flm shume !

Gjumashja
26-01-08, 15:53
Mos vete cka ka tre ...:biggrin: Sot mesap isha zgju ne krah te majt ; pas mengjesit po i pastroj dhembet dhe s'di qysh e pash veten ne pasqyre.. i shikojsha floket, me shkojshin pernerva....veq e kam veshe jaknen kam zbrite e jam drejtu drejte e te berberi... dhe po i them hinju me 2 (qele)... me kqyrke jo bre me thojke bereri !!!

Hej i t'hash a po i hine a e mora makinen vete ... Kur dikur u dakordun tha me 4mm ok i thash (zgjate doren) ... Kur u ktheva ne shtepi veq cka s'perjetun infrakt nana e baba ...:confused: :biggrin:


afroje koken ta shpulliti... me qene prinderit e mi kishin mar infarkt ti mbasi je djale nuk eshte rrezikk...


arkza te une veq me 5-qe po ka....:biggrin: ...

ShEjToNkA
13-11-08, 00:01
E reja ma e fundit ėshtė se u zhduken insonat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Giovanni
13-11-08, 10:49
E reja ma e fundit ėshtė se u zhduken insonat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
U zbuluan edhe shejtanat hhahahahaahah

Domira
13-11-08, 10:59
Njiher jo e pres se shpejti ndoshta...

Lona
13-11-08, 11:52
Dal ngadal po na vjen dimri...

Jana
13-11-08, 14:30
Neser pi marr Dokumentin Identifikues timin te Republikes se Kosoves...

Trina_1
13-11-08, 14:32
Neser pi marr Dokumentin Identifikues timin te Republikes se Kosoves...

Jana shife mir foton tende kur te shkrun me qirilice <republika e kosoves > ne fytyr :redface:

Jana
13-11-08, 14:35
Jana shife mir foton tende kur te shkrun me qirilice <republika e kosoves > ne fytyr :redface:

S'te kuptova mir shka dashte me thene me kete...
...por sido qe te jet Perkatesin time Komebetare se kisha ndrru edhe po te kisha mundesi me lind edhe nje her dhe me zgjedh...Jam Shqpitare edhe ndina shum krenare...

Trina_1
13-11-08, 14:45
S'te kuptova mir shka dashte me thene me kete...
...por sido qe te jet Perkatesin time Komebetare se kisha ndrru edhe po te kisha mundesi me lind edhe nje her dhe me zgjedh...Jam Shqpitare edhe ndina shum krenare...

A mu duk a po don me marr neser Leternjoftimin tend , nese po ... aty ke edhe foto tende po ....e pra ne foto shkrun me shkronja te shkive ne fytyr <republika e kosove> kapishi :rolleyes:

Jana
13-11-08, 14:47
A mu duk a po don me marr neser Leternjoftimin tend , nese po ... aty ke edhe foto tende po ....e pra ne foto shkrun me shkronja te shkive ne fytyr <republika e kosove> kapishi :rolleyes:

AHa e sed di valla se hala se kam marr...

gazi-de
13-11-08, 14:48
poooo edhe jo,po ne fd po valla,mein kleine paska ndrru avatarin..hahahahahahahaha

Trina_1
13-11-08, 14:50
AHa e sed di valla se hala se kam marr...

Ok shikoje , e sheh ...:smile:

Trina_1
13-11-08, 14:51
poooo edhe jo,po ne fd po valla,mein kleine paska ndrru avatarin..hahahahahahahaha

Ahahhaahhahhahhhhahaha , jam rrit jam bo e madhe tash :biggrin: , a po sheh sa te reja ka :biggrin:

gazi-de
13-11-08, 14:53
Ahahhaahhahhahhhhahaha , jam rrit jam bo e madhe tash :biggrin: , a po sheh sa te reja ka :biggrin:
jo po koke rrit,pata me te tregu pse po me von..ahhahahahahaah
jo te reja paska po hetimet vazhdojn..ahahhahahahahahahah

Trina_1
13-11-08, 14:56
jo po koke rrit,pata me te tregu pse po me von..ahhahahahahaah
jo te reja paska po hetimet vazhdojn..ahahhahahahahahahah

Qe qe , mos me bon pik tash ahaaahaahhaahahah :rolleyes:

Albonita
17-01-09, 11:05
..............As gje per momentin..!

Jana
19-01-09, 03:53
Vet e re......

GURI SYLAJ
19-01-09, 08:31
Po ka ! 1+1=3 ????

flutra
19-01-09, 08:47
Dite e re... mjesi GURI....

GURI SYLAJ
19-01-09, 08:58
mjes edhe juve !Cka ka te re?

e_martumja
19-01-09, 09:00
mjes edhe juve !Cka ka te re?Qkamos mos deshte me te tregu :biggrin:

GURI SYLAJ
19-01-09, 09:15
Nese jam pjese e ati ckamosi ...pse jo,tregom!?
E une....?

e_martumja
19-01-09, 09:18
Nese jam pjese e ati ckamosi ...pse jo,tregom!?
E une....?JO nuk je... qka e Une :biggrin:


Pernime forumista a keni naj sente re :biggrin: une nje fshis te rrymes e kam te re :biggrin:

lovely
19-01-09, 09:24
qamos tybe :D:D

emine
19-01-09, 09:36
une valla jam flak e re:biggrin:

Dreni30
19-01-09, 09:37
Vranet dhe po bie shi ngapak.

speci
19-01-09, 09:38
une valla jam flak e re:biggrin:
a hala s'tka shkym kerush aaa?:biggrin:

emine
19-01-09, 09:41
a hala s'tka shkym kerush aaa?:biggrin:


e kam shpirtin exluziv:tongue:

speci
19-01-09, 09:44
shiqer bre bal shiqer,

t'rejat ndjellin vetem sherr sepse nuk e dijn punen e sherrit derisa t'martohen.

emine
19-01-09, 09:47
shiqer bre bal shiqer,

t'rejat ndjellin vetem sherr sepse nuk e dijn punen e sherrit derisa t'martohen.


balo ,kush po pret mu martu more,na sheret i msojme perpara ,mi shku me ni kerr sherre ner kule burrit,mos te thote e msova se ska dite:biggrin:

Une vete e re valla,,,,(spo e tham mo,se bahen xheloze tjerat):biggrin:

speci
19-01-09, 09:50
edhe une i ri finqe aaa?

lovely
19-01-09, 09:55
balo ,kush po pret mu martu more,na sheret i msojme perpara ,mi shku me ni kerr sherre ner kule burrit,mos te thote e msova se ska dite:biggrin:

Une vete e re valla,,,,(spo e tham mo,se bahen xheloze tjerat):biggrin::biggrin: :biggrin: :biggrin:

emine
19-01-09, 09:56
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

llovushk qka menon a plaket minushi najher moje:biggrin:

lovely
19-01-09, 09:59
llovushk qka menon a plaket minushi najher moje:biggrin:

qyqy :biggrin: ti veq tu u pertri po shkon :biggrin: :rolleyes: :wink:

Estella
20-01-09, 16:08
send.....

speci
20-01-09, 16:12
nje mace plle

Linka_pz
20-01-09, 17:58
Sa mire kur njeriu ka durim ,

.....te rejat vijne vijne ,ka nuk i pret :smile:.

speci
21-01-09, 10:01
tu kosoves me restrikcione t'rrymes tuj u baravat

Albonita
21-01-09, 10:18
Sa mire kur njeriu ka durim ,

.....te rejat vijne vijne ,ka nuk i pret :smile:.

Durimi mbi te gjitha Loqk.

Te reja nuk ka per momentin veq po pres ne javen se po vjen:rolleyes:

Jana
21-01-09, 11:17
Po bjen shi.....

shfletuesi_
21-01-09, 12:53
e re eshte qe sdo jem me sot deri ne mbremje ne net...

emine
21-01-09, 16:46
PERGJUMSHEM:rolleyes:

Murgesha
21-01-09, 22:37
Vet u plaka se te reja ka po shkoj po shof hahahahahahahaahahahahahahaha

e_martumja
21-01-09, 22:47
Vet u plaka se te reja ka po shkoj po shof hahahahahahahaahahahahahahahaA po ta don ala :biggrin:

Jana
28-01-09, 21:00
Neser proma kam musafir.....

PeJ0N
01-02-09, 19:37
Sote vetem me plaka tr3ja ska , ishin ik per skijim :P

Jana
02-02-09, 10:20
Ma e reja eshte....e kam nje dyshim edhe shpresoj te mos jet ashtu si po mendoj une...se shum keq valla...

speci
02-02-09, 10:22
sen hiq

Dallandyshja_718
02-02-09, 16:48
Po po, speci paska dale n'log t'burrave...:biggrin:

shfletuesi_
02-02-09, 16:53
Qdo gja...

romansa
02-02-09, 16:56
ēdo dite eshte e re...

shfletuesi_
02-02-09, 17:00
Qdo minut qdo ore eshte e re...

lovely
02-02-09, 20:57
ka diqka valla, shume interesant bile

Idila
02-02-09, 21:27
ka diqka valla, shume interesant bile
A bėn tė na tregosh, meqė qenka interesant? Sa mė pėlqejnė gjėrat interesante! :biggrin: :wink:

uliksi31
02-02-09, 23:46
ka diqka valla, shume interesant bile

Une e di, ktyne tjerve kallzoju.

Breshka
02-02-09, 23:51
Maca e kojshikes........................ahahhahahhahahhah ah

lovely
03-02-09, 00:02
Maca e kojshikes........................ahahhahahhahahhah ah

qka ka moj maca? :eek:

Zana_ch
03-02-09, 00:13
Ēka ka ........sonte mu duk se kenka Virti ne Fd ....kjo ashte e reja

Dallandyshja_718
03-02-09, 05:32
Ani a nuk po j'u duket e re a, po turisti e Uliks trimi n'a kane ardhe, eeee do here me n'a pas ardhe, pas sa kohesh dy trima n'oxhak, paj i madh e i vogel ite gezua, besa edhe zoti i shpise fill ite chua me rrjep dashin a kingjin, grate me hollua pite e amelcina...e jashtu, e tash, kollajt po i teshim e presem...ardhshi t'bardhe! :biggrin:

Dreni30 tash merr frym se m'duket gatiiii ke pas harrua:biggrin: :biggrin: nuk e ke pas kollaj, kush j'u jep xhevap krejt miletit...

uliksi31
03-02-09, 05:47
Ani a nuk po j'u duket e re a, po turisti e Uliks trimi n'a kane ardhe, eeee do here me n'a pas ardhe, pas sa kohesh dy trima n'oxhak, paj i madh e i vogel ite gezua, besa edhe zoti i shpise fill ite chua me rrjep dashin a kingjin, grate me hollua pite e amelcina...e jashtu, e tash, kollajt po i teshim e presem...ardhshi t'bardhe! :biggrin:

Dreni30 tash merr frym se m'duket gatiiii ke pas harrua:biggrin: :biggrin: nuk e ke pas kollaj, kush j'u jep xhevap krejt miletit...

Em duket ti me rrrotlla po flet.:biggrin: Kishe na kryebudallt jeme kthye.:biggrin:

Dallandyshja_718
03-02-09, 05:50
Em duket ti me rrrotlla po flet.:biggrin: Kishe na kryebudallt jeme kthye.:biggrin:


Aman mos m'i "ofendo" TRIMAT E FORUMIT, se jo une me rrotlla as me kungja, por drejt n'ta...:biggrin:

shfletuesi_
03-02-09, 10:32
Sot boll paska 3-ja

Albonita
04-02-09, 11:16
Ehmmmm..ka pas boll te reja...po gjitha te kotaa....!


Gjithcka e ne fund Asgjee...Jeta e poshter...Ihh

shfletuesi_
04-02-09, 11:17
Ehmmmm..ka pas boll te reja...po gjitha te kotaa....!


Gjithcka e ne fund Asgjee...Jeta e poshter...Ihh

Behet mire mos u brengos,,, a din cka ka te re sot e gjeta kusheriren qe na ka humb tash e 23 vite hahaha:tongue:

Albonita
04-02-09, 11:48
Behet mire mos u brengos,,, a din cka ka te re sot e gjeta kusheriren qe na ka humb tash e 23 vite hahaha:tongue:Aahahha a jo me shumaa, te pasa marr malli per kusherine apo shum vite nuk je takua me ta..sa gjyna hahhahhahah te reja ketu ne Fd po se Shfletuesi...qe sot e di se asht kusheriri i imi...!:biggrin:

shfletuesi_
04-02-09, 12:46
Aahahha a jo me shumaa, te pasa marr malli per kusherine apo shum vite nuk je takua me ta..sa gjyna hahhahhahah te reja ketu ne Fd po se Shfletuesi...qe sot e di se asht kusheriri i imi...!:biggrin:

E reja e fundit eshte...se e gjeta kusheriren...

emine
30-10-09, 21:45
shumqka

Qika^Me^Kule
03-11-09, 21:12
Uffa............. cka ka:confused: Ma mir te mos ishte hiq......

emine
03-11-09, 21:14
s'kallxoi:biggrin:

shfletuesi_
03-11-09, 21:16
......Maca..........