PDA

View Full Version : A do ta vendosnit foton tuaj????


Murgesha
07-03-04, 16:14
Nese nderrmarrim nje hap per ta bere kete sa do te jeni te interesuar per ta bere kete. Mendimet e juaja jane ne pyetje jo votat.

lazdrani
07-03-04, 18:45
:lol: :lol: :lol: Murgesha foton time egsiston ne rubriken Thashetheme.
Lazdrani nuse :lol: :lol: :lol:


Nese nuk keqperdoren fotot me siguri qe edhe foto ime nuk do te mungon :wink:

Murgesha
07-03-04, 18:50
Hahahahah po ate e kemi pare por une e kam fjalen per do foto tjera. foto reale ashtu si jemi te hjeshem apo te shemtuar. :wink:

Gentiana
07-03-04, 19:15
Jo more far foto timen ne Forum,me i tut njerzit dhe mos me hi kush me shkru me.
Tash me tvertet, un nuk mendoj se esht idee e mir,ju me me pa nuk esht keq,ama ketu po hin gjithfar njerzish dhe do edhe po shkruajn mir e do keq, dhe jeta private nuk quhet kot keshtu,dhe kte gjdo kush mundet me ta prish. Mos me keqkuptoni,asgje kundraj ksaj,po un nuk do e kisha qit foton,spaku tash per tash...
E nese e beni,ateher kisha then vetem me script,sepse ndoshta ndryshoj mendjen :wink:

Genta

sexybrikenda
10-03-04, 16:29
Lazdran qite ti suretin tande se une me njahere pas tej,me itranua pake djemet :lol:

Barbaroza
10-03-04, 21:04
Une e kisha vene foton time,por kam frike se tani krejt djemte e forumit do te ēmenden pas meje.Keshtu qe me mire Jo :wink:

Cool_Boy
11-03-04, 10:48
Po e kisha vendos foton time ska problem ama shume vasha mu kishin paraqit dhe nuk kisha dit se cilin me zgjidh hahahah..

pershndetje

aferdita
20-03-04, 20:47
me vendos te tjrert e vendosi edhe un

Naki
20-03-04, 21:35
vota ime pro,per vendosjen e fotos personale do te kishe nje pasqyrim ideal te forumisteve qe perafersisht per mes postimeve te tyre te shkruara secili prej neve ka nje paraftyrim se si duken anetaret e keti forumi do te ishte diqka qe kurreshtjet tona te behen objektive .
pra perkrahu nje ide te tille te moderatores dhe jame i gatshem te postoje foton time, do te ishte interesante qe fotot te jene pa identifikim qe secili te jape se pari fotot dhe ne te mundohem ti identifikojmene nje gare argetuese per nje kohe te caktuar .
ju pershendes :!: Naki

jehona
23-03-04, 18:49
une besoj qe e kisha qit foton time ketu, veq nese esht faqja me script, ku askush nuk mundet ta kopjon foton.... oh zot ishalla pranojn te gjith dhe i qesin fotot reale ketu, qaj gezim po me mban.... :wink: :lol:

arTanibb
23-03-04, 20:26
Hajde se boll me fjal, po nisjani e qitni se san nuk bohet une para 3 vjetve kam qit foto n`faqe t`interrnetit edhe kurgjo su bo, nejse pak aty ktu e kan keqperdor po shnosh sma kan hek cop, e mos u tuti se san sju gjon as juve nese i qitni :)
Kalofshit bukur... krejt ka pak ;)

Gentiana
23-03-04, 20:31
o arTanibb te gjith kalofshim mir ka pak,vetem un me shum :wink: Ani foton tende e paskan keqperdor (gjoja) ateher qka po don me e qit foton ton ketu???

Murgesha
23-03-04, 23:40
Genta ti me njef a po jo?

http://www.forumishoqeria.com/images/avatars/gallery/2/999.jpg

Gentiana
24-03-04, 10:50
Murgesha me ne fund e beri dikush hapin e par. Edhe ku e more bash kte foto me te miren, un kur ta qes foton ndaj ksaj nuk kam shans.
:cry: Me mir nuk po e qes hiq!

Cool_Boy
24-03-04, 12:14
Murgesha mos me keq kuptoni ok por nuk besoj qe jeni ju aty ok..

Pershdnetje me respekt cool_boy

lazdrani
24-03-04, 14:51
:D :D :D Cool_Boy po vet Murgesha 100% :D :D :D :wink:

Murgesha
24-03-04, 18:03
Tregoi Lazdrani se mua spo me beson :wink:

arTanibb
24-03-04, 20:54
Gentiana hehe qka ka lidhje e kan keqperdor edhe qka me at pun..
Edhe ajde a na Stafi dardania.de-s po u dufka me ja fillu a, Ajt murgesha ja paska nis e para qe e jemja e dyta koka..

http://gjakovainfo.com/usersphoto/foto5/artanibb.jpg

Murgesha
24-03-04, 22:19
Uffffffffff Artan tani na i ke marre ne qafe qikat e forumit. Krejt bre ty kan me te dasht tani.

arTanibb
25-03-04, 16:52
HEhe Murgesha t`pershendes.
Heh jo bre kadal i her se hala si kan qit fotot edhe kta tjert, e po tutna kurti qesin edhe kta tjert mos po mes pa as njo hiq ... :P
Ju pershendes te gjithve, kalofshit bukur.

Zana
26-03-04, 11:57
Jo bre Artan nuk besoj se mundet me ta shku dikush..ju pershendes!! :wink: :P

BlertaB
26-03-04, 12:07
oj Zana mir e ki loqko se vallah nuk mundet me ja shku dikush se shum i bukur asht :P :P Qake njo Bre zana. :wink: :wink:

caki
03-04-04, 14:36
po qe se gjithe kishin me i vendos fotot do ta vendosi edhe une pa problem, kjo ishte kerkesa ime edhe ne rubriken e diskutimeve.

caki
03-04-04, 14:37
Oooo arTanibb a po e hjek ate vath a po pret qe une ta hjek, a hastret je a hahahah, pse more po ju trgon qokave fotot se te vijn te shpija tana a ende nuk po i njef kto a... :wink: :P

arTanibb
03-04-04, 15:18
Ahahaha Caki jo sjom per hastret valla, HEhe ani more let vijn te shpija e kom shpijen e madhe kom dhoma boll kan ku me nejt :P

caki
03-04-04, 15:32
Ahahaha Caki jo sjom per hastret valla, HEhe ani more let vijn te shpija e kom shpijen e madhe kom dhoma boll kan ku me nejt :P

Hahahah arTanibb ani ēka kish ba me ardh edhe une pra nashta per skejt teje e baj edhe une najnja se meta vejan e vet..

florian
09-04-04, 20:31
DO ISHTE NJE GJE ME SERIOZE DHE SHUM E LEZETSHME
PO NE RAST SE E BENI UN MUND EDHE TA VE FOTON PSE NUK BEHET NJE PJESE E FORUMIT VETEM PER ATA QE VEN FOTOT .
VARE EDHE NESE NJEREZIT E VEN FOTON E VET . ME E VU UNE SE BESO KUSH QE FOTOJA ASHT E IMJA< :!: :wink:

jehona
09-04-04, 21:57
ju pershendes te gjitheve, pasiq po e shof ketu votimin e ksaj teme po me duket se ka shum fjal dhe pak vepra. po medoj keshtu kurse vetem 7 kan thon jo, 14 kan thon ndoshta dhe te tjeret kan thon po. e nga ata qe kan thon po vetem 2 e kan qit foton? tash e kisha pas pyetjen se ku jan ata te tjeret?? artan dhe murgesha ju jeni te vetmit te cilt e keni mbajt fjalen.... bravo.... une per veti mundem me thon qe e qes foton time ketu, nese e qesin edhe te tjeret...

gentaaaaaaaaaaaaa ku mbet fotoja jote bre zemer???

Gentiana
10-04-04, 16:11
Jehona loqk, un kam dhen voten per: Ndoshta,keshtu qe qiteni ju qe keni then po,ateher ndoshta e qes edhe un!!

Murgesha
12-04-04, 19:11
Hajde more qitni me fotot. Se e hjeki edhe foton time pastaj. :wink:

Gentiana
12-04-04, 19:16
Hahahaha Murgesha kta po thojn po,ama vetem per te shkruar diqka, se gati edhe me e mshel kte tem nuk behet nami,mbase nuk po i qesin.
Po harrova qenka foto-ja e arTanibb ktu, jo jo mos e mshel se keq tybe :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 00:29
Edhe ti Mugesha, shqiptareve duhet me u ba lutje per me e nxjerr foton e pasoshit , e ti po kujton se po ti nxjerrin me nje lutje tenden, as mos u lodh biles :o

SheTa
18-04-04, 19:09
Artanibb pse e qite foton tash une spo muj me qit se po me vjen inat
se je veq pakes ma i bukur si une hahhaha jo shum :P

BlertaB
19-04-04, 15:23
E kisha vendos edhe une foton time ktu po ,po tutna mos po ju qohet tuga kun e tani helmohi kshtu qe ma mir nuk pi vendosi fare ok.

PlaY^_^BoY
19-04-04, 19:17
Valla un e kisha qit foton edhe sma kish ni edhe se sjam tip po qka me ba se e kam hap web site private edhe spo e qes ktu ;);););) ama nashta edhe ktu e gjej njo qka e kam me te miren prej te keqijave edhe e qes mes tjau nin ;);););)

SheTa
20-04-04, 14:52
:) 8) http://dardania.us/sheta.jpg

SheTa
20-04-04, 15:26
e Bona ftyren uri zemren guri e qita foton......
veq mos me shani se Simpatik jam :P me ka thon gjyshja ahhaha :P


--------Shpresoj qe edhe ju tejer i qitini foto :) -----

jehona
20-04-04, 18:47
valla bravo te koft SHETA, se qysh ishe ti demel nuk kisha besu qe po e poston foton tende ketu, hahahaha :lol: , po le me aq, mashalla e kishe qit edhe mjaft te madhe :wink: , valla syni keq mos te paft. une per veti boll boll jam e vyme, amo foton nuk e kam qit hala.... :oops:

SheTa
20-04-04, 19:11
hehe demel :) qka me bo po kaj her sjom demel :) amo kta mase qe po tutet me qit foton nuk se qka u bohet keshtu se :) vendosa me qit ..
edhe nuk kam qka me bo qe eshte e madhe valla se kam kqyr qysh po del :P veq me ngu u edhe ti e qet :P

Zana
21-04-04, 13:46
Vallah Sheta syt e bukur more i paska.. :P

SheTa
21-04-04, 13:50
zana po flm :) :) tung !

hana
23-04-04, 12:45
po moj Zana syt shum te bukur ani varhi qysh po te nejka more Sh-e-t-i

SheTa
23-04-04, 12:56
Hana :) po qka me bo qishtu :) edhe spo e qet :P

SheTa
23-04-04, 21:20
Jehona kur kisha mujt me te pa qysh te kisha pa ;) :)

Vera
25-04-04, 15:16
uuuuuuuu S-h-e-t-a hahah ani se edhe une do ta ve nje foto hahah shum mir koke dal

SheTa
25-04-04, 16:05
ani flm mase qe po me thu :) mpuq

SheTa
26-04-04, 17:50
nuck Sme rritet Menja hiq :) mu mos ta nin ty:)
:arrow:

aferdita
08-05-04, 07:22
http://www.fishing4.de/charmed/img/small/milano2.jpg

Gentiana
08-05-04, 11:58
http://www.fishing4.de/charmed/img/small/milano2.jpg

Alysa Milano kjo! po tema esht foto tenden dhe jo foto te artisteve :wink:

arTanibb
08-05-04, 16:04
aferdita krejt si une koke bre heehhe :P

Per ty
08-05-04, 18:51
:) 8) http://dardania.us/sheta.jpg
Mashallah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Veq do pomada po te mungojne :o

Dr. Leone
31-05-04, 11:35
ja ketu gjindet edhe fotoja ime

www.nektari.tk

Dr. Leone

VARDARI
02-06-04, 17:03
Genta ti me njef a po jo?

http://www.forumishoqeria.com/images/avatars/gallery/2/999.jpg
-Murgesh nese me te vertet je ti ne kete foto te kisha propozu qe te dalish ne gara dhe me konkuru per MISS BOTA se jashtzakonisht je e bukur por je edhe simpatike kete ta them publikisht se kjo esht realiteti
realiteti
Pra URIME URIME URIME MURGESH

rilinda
30-06-04, 13:50
foton time! po more, e pse jo. ka tė shkojnė shumica, se me bo mu nda prej tufės tė han ujku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Loloku
30-06-04, 15:21
Po Murgesha te njeh Genta sigurisht se te ngjashme e keni foton, por desha t'u pys a e keni konsultuar autoren per huazim fotoje!
Une nuk po e nxjerr timen se kam frike se ikin gjysma nga tema...

anna
05-07-04, 11:52
Po Murgesha te njeh Genta sigurisht se te ngjashme e keni foton, por desha t'u pys a e keni konsultuar autoren per huazim fotoje!
Une nuk po e nxjerr timen se kam frike se ikin gjysma nga tema...

hahahhahahah :D

GjIlAnAsI_cSi
23-08-04, 16:00
Pse jo. me gjith deshir por ka qen mire qe te gjith te vem foto ktu qe me u njoft me Antaret e forumit se kush jan edhe si jan kshtu qe un per vete kam vene foto edhe ke Prezentimi im edhe ktu do e vej. dhe ju pershndes te gjithve me se shumti Murgeshen . Si dhe Sheten

Gjith te Mirat.


http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=44342&stc=1http://www.forumihorizont.com/attachment.php3?s=&postid=88908

JooP
16-10-04, 13:10
U MURGESH qka mki shti qetash me mendu ajajaja haaha..qysh qik me qit foton e met pa krejt bota marreeeeeeeeee moj aiii hehe..tash pak ma serioz keshe:Ja Foton une nuk e qes sepse shum qika p,sh te shohin ne Foto dhe nuk kan si tet bajn per veti,e kshtu e marin foton dhe drejt e te Fallgjoret veq per met bo per veti..e tona une i lava durt per ton jeten e ateher ajo Foto e jeme per ku mbet,Per askund perveq se per BANDERAAAAAAAA... :) :) :) edhe kallxomni a jo kom qillu hiq a jo. :?: :?:

GjIlAnAsI_cSi
16-10-04, 13:48
U MURGESH qka mki shti qetash me mendu ajajaja haaha..qysh qik me qit foton e met pa krejt bota marreeeeeeeeee moj aiii hehe..tash pak ma serioz keshe:Ja Foton une nuk e qes sepse shum qika p,sh te shohin ne Foto dhe nuk kan si tet bajn per veti,e kshtu e marin foton dhe drejt e te Fallgjoret veq per met bo per veti..e tona une i lava durt per ton jeten e ateher ajo Foto e jeme per ku mbet,Per askund perveq se per BANDERAAAAAAAA... :) :) :) edhe kallxomni a jo kom qillu hiq a jo. :?: :?:

HGaghaghghahga cfar tipi je ti mo :D Foton hajt obo veje ktu foton. dhe e sheh sa vajza ka me te fole ;P mua me eshte mbush prv pm hgeghegege e sa per te hoxhonica skam qen n`Disponim hic ti me shtine me qesh :p

Shum sick je a?

experti_lu
30-01-05, 22:23
paaaaaaj une per veti nuk e kishea qite foton time,puna se po me shohin ata te HOLLYWOODIT e me marrin per ARTIST.hahahahahahaha.

IceGirl
01-02-05, 21:16
E kisha qit foton time s'kish pas problem... por me kap msyshi menjeher :lol:

NobodysFool
10-02-05, 15:19
nuk guxoj. tutna po prish krejt monitoret kaq e keqe jam. :(

Kaltrushi
10-02-05, 15:22
Jo bre se ku me dit qka behet ather.................... :D

AK^47
10-02-05, 15:26
Jo bre se ku me dit qka behet ather.................... :D


Qka Ka Me u Ba Loqkush Edhe Qe Foton e Qet Kjameti Nuk Kerset Vetem Se e Dina Tamon Kush Osht Kaltrushi Se Sen Ma Shum nuk Kena Qka Me Ba ;);););)

Kaltrushi
10-02-05, 15:35
Jo bre se ku me dit qka behet ather.................... :D


Qka Ka Me u Ba Loqkush Edhe Qe Foton e Qet Kjameti Nuk Kerset Vetem Se e Dina Tamon Kush Osht Kaltrushi Se Sen Ma Shum nuk Kena Qka Me Ba ;);););)


jo tamon Puna une me qit foton ncukkkkkkkkkkk kurre ahhahahahha sen nuk bohet, ndoshta do ishin idhnu dhe do ishin tranu..........hahahhahaahahha

AK^47
10-02-05, 16:01
Jo bre se ku me dit qka behet ather.................... :D


Qka Ka Me u Ba Loqkush Edhe Qe Foton e Qet Kjameti Nuk Kerset Vetem Se e Dina Tamon Kush Osht Kaltrushi Se Sen Ma Shum nuk Kena Qka Me Ba ;);););)


jo tamon Puna une me qit foton ncukkkkkkkkkkk kurre ahhahahahha sen nuk bohet, ndoshta do ishin idhnu dhe do ishin tranu..........hahahhahaahahha


Pse More Me u Tranu a Qaq e Keqe Apo e Bukur Je Ti Qe Me e tranu Dikonin a :?: :?: :?: :?:

dembelica
19-03-05, 21:45
Jo more qfarti,a e dini se sa konfliktet ishin ba ketu ne FD kur t'me kishin pa mu ne foto :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Agroni22
20-03-05, 18:37
me gjithe qejf por nuk po di qysh, jem mundu por nuk shkojke ne forum

Giovanni
01-04-05, 15:45
Jooooooooooooooooooooooo

Tomori
06-04-05, 21:16
Pooooooooooo de ,,,,,, pse mos me e cite,,,keni qka me pa?!!!

turisti
06-04-05, 21:50
Ndoshta,sepse edhe ashtu si ken si sken te vertetat,askush nuk mundet me dite..... :wink:

Reana
19-06-05, 05:42
Do te kishim vendos foton por neqofte se te gjith i vendosin personal fotot e jo false...

Po ma mir jo se trishtohen me mekerr kur tme pan ...


:lol: :lol: :lol:

ku e ki kerrin :lol:

Reana
19-06-05, 05:45
valla une po tutna po e frigoj dikend, mazi mijte neper shpi po ju marrin ndonjfare frike apo panike, kur te me shohin mua si hukubet :lol: :lol: :lol: NEJSE...Joooo more, cfare fotografie, qy... se po me dhimbeni per bese, po frigoheni naten edhe ju te medhejte :lol:

arbias
18-07-05, 13:36
Pershendetje per ketomendime edhe une jam i mendimit se me mir esht me qit foton apo ndryshe me Hap nje Nentem ku te gjith antarek kishin pas mundsi me i qit fotot kuptohet ata qe kan deshir ju pershendes.

e_martumja
18-07-05, 21:15
Votova ndoshta, personalisht nuk me pengon ta qes foton time ketu por te ishmi fer te gjithe me vnu kishte qen shume mire.
Mendimi im eshte keshtu asnje person sidomos femrat nuk kan besim ta qesin foton e vete ketu se i dim te gjithe cka nuk po bejn njerz ne internet me ndryshime te fotove dhe keshtu disa personeve i duket qesharak.Pra te gjithe ata forumista qe kan deshire te shohin nje person mendoj qe munden nermjet msn't.


pershendetje nga e_martumja :wink:

Kercovari
18-07-05, 21:16
E kemi nje teme te tille:Prezentohu me foto.

e_martumja
18-07-05, 21:25
E kemi nje teme te tille:Prezentohu me foto.ngarro pra dhe prezentohu me foton tende :wink:

Kercovari
18-07-05, 21:27
E kemi nje teme te tille:Prezentohu me foto.ngarro pra dhe prezentohu me foton tende :wink:
Une e kam ve,po edhe tenden shko shihe :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
18-07-05, 21:28
E kemi nje teme te tille:Prezentohu me foto.ngarro pra dhe prezentohu me foton tende :wink:
Une e kam ve,po edhe tenden shko shihe :lol: :lol: :lol: :lol::oops: :oops: :oops: :oops: krejt ma paskan pa tash :lol: :lol: :wink:

Kercovari
18-07-05, 21:30
E kemi nje teme te tille:Prezentohu me foto.ngarro pra dhe prezentohu me foton tende :wink:
Une e kam ve,po edhe tenden shko shihe :lol: :lol: :lol: :lol::oops: :oops: :oops: :oops: krejt ma paskan pa tash :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: Ani de shum kujt u je be simpatike,interesi tendenc ne rritje :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
18-07-05, 21:31
E kemi nje teme te tille:Prezentohu me foto.ngarro pra dhe prezentohu me foton tende :wink:
Une e kam ve,po edhe tenden shko shihe :lol: :lol: :lol: :lol::oops: :oops: :oops: :oops: krejt ma paskan pa tash :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: Ani de shum kujt u je be simpatike,interesi tendenc ne rritje :lol: :lol: :lol: :lol:

vertet interesi shoqerore eshte duke rritur :wink:

Krokodilli
19-07-05, 09:10
ENDE KJO TEM DISKUTOHET NE MENYRE PYETJEJE?.....
MOTI E KAM VENDOS FOTON KETU,,,
DERI TASH ESHTE DESHT TE SHTROHET PYETJA,, KUR DO TA LARGONI FOTON NGA FORUMI!! :shock:

sifi
27-08-05, 14:06
a jeni mir bre ju a jeni tranu me qit foto ktu a dini qi osht marre me ju pa krejt bota more pisa more manjaka more debilla.....

rilinda
27-08-05, 14:25
more ty kush te dha leje me i than kto ofendime??? T'kishe qen ma i vjeter ne ket forum hajde kish ec disi ( edhe pse ateher skish bo) veq ne mesazhin e 4 me i shkru kto ofendime nuk ban. po merre veten me te mire e analizo mir para se me postu diēka.

Nice_BoY
01-09-05, 18:35
nese me thot Sy_Kaltra e qes Foton time :wink:

doGzona
07-09-05, 13:48
Jo.

Agroni22
07-09-05, 15:14
pse more sa foto duhe mi qite more une e kom qite aty ku duhet :wink:

Flaka_1
16-11-05, 20:52
Ndoshta :!:

Agroni22
17-11-05, 20:46
pse more sa foto duhe mi qite more une e kom qite aty ku duhet :wink: :wink:

anna
28-11-05, 22:16
JO 8)

selvija
29-08-06, 09:37
hmm me qit foto , jo more as skam shanc me qet ketu naj foto se me askush sme shkrun ketu ne fd ,,,,:biggrin: as ne privat e keshtu po rri anomine:wink:

Kaltrushi
07-09-06, 09:17
......
mire do ishte qe forumistat te vendosnin fotot e tyre personale..... siq kam bere une tek profili im ..... **lol**

GURI SYLAJ
09-09-06, 07:03
Mendimin e shumices duhet me e rrespektu!!!!!!!!!!!!!!!

Murgesha
09-09-06, 10:44
Mendimin e shumices duhet me e rrespektu!!!!!!!!!!!!!!!

Tė lumtė qė mė nė fund na u bashkangjite... :tongue: :tongue: :tongue:

Murgesha
10-09-06, 16:37
Kam dal dje nė foto e kur t`a marr do ta paraqes kėtu. :tongue: :tongue:

e_martumja
10-09-06, 17:14
Edhe une duhet me dal nje extra per me fut ketu :biggrin: :biggrin: :biggrin:

e_martumja
10-09-06, 17:15
Ps: a ban me qit fill kthizen ??? se ftyren mos po dashurohet naj kush e tutna se ma mbyt burrin ahahahhaha

Zero Cool
10-09-06, 18:33
Po more qysh jo , por te kujt se ?

Diana007
11-09-06, 17:18
......
mire do ishte qe forumistat te vendosnin fotot e tyre personale..... siq kam bere une tek profili im ..... **lol**

Edhe pa e lexu ket postim , menova a je ti apo po nuk po shoh mir :biggrin:
Si duket qenka e vertet :tongue: ( paske ndyshum shum o DREQ )

Murgesha
11-09-06, 17:35
Ps: a ban me qit fill kthizen ??? se ftyren mos po dashurohet naj kush e tutna se ma mbyt burrin ahahahhaha

Jo moj ma keq kalon burri yt me ta pa dikush kthizėn se sa ftyrėn. :tongue: :tongue:

DEA
11-09-06, 17:37
Jo moj ma keq kalon burri yt me ta pa dikush kthizėn se sa ftyrėn. :tongue: :tongue:

Hahahahahahahahahhahahahhahaha,Jo une jo as ate e as kete hahahhahahahahha

ZeShKaNee
13-09-06, 22:41
Joooo.......

Toni3
13-09-06, 22:49
Te vendosh foton ne forum, eshte gjeja me e vogel qe mund te behet!

Laii
17-09-06, 10:54
yeppppppppp ;)

vjeshta
19-09-06, 12:42
Jo ,sepse ju mjaftojn shkrimet e mija :biggrin:

Laii
19-09-06, 22:37
po nuk do ishte keq dhe sikur foton ta kishe aty ;)

Studenti1
21-09-06, 16:48
Jo. Ska nevoje.

uck_aksh
25-09-06, 13:04
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uck_aksh1.jpg
jam un foto origjinale e imja

uck_aksh
25-09-06, 13:06
PO PO PO
un jam per po

Murgesha
27-09-06, 11:26
Kam dal dje nė foto e kur t`a marr do ta paraqes kėtu. :tongue: :tongue:

Phaaa krejt filmi ishte prishė dhe mbeta pa e sjellė foton. :redface:
Sigurisht kur tė dal nė "syret" herėn tjetėr shpėton filmi....:biggrin:

turisti
27-09-06, 12:49
Une - JO !!! Me ka humb deshira..................:biggrin:

bIgEr
27-09-06, 14:13
veq e kom qit :p

Dea_A
27-09-06, 19:31
veq e kom qit :p

heke masken se mjaft syrin e mire e paske :wink: .......a qielli i Prizrenit :smile: .......

LABI
23-10-06, 16:11
Eshte ceshtje preferencash personale, nese nje person vendos te ploteson nje fushe te profilit apo jo ?

Per veten time me qelloj nje foto e standardit te kerkuar dhe e vendosa ...
S'ka asgje te kece ... perderisa karakteri i forumit nuk e humb kuptimin per cfare eshte destinuar te jet.

doGzona
18-11-06, 01:22
Jo, sepse degjova qe disa po i marin fotot dhe po i qesin ne profilin e vet ne Dating Sites.ncncnc:mad:

Zana_ch
18-11-06, 08:55
Jooooo foton time ......... sepse jam e keqe mem pa e po kam frig se do te me largohen disa idhtar te mi :rolleyes: :rolleyes: :eek: :eek:

M_u_k_i
14-02-07, 03:50
Po qe qyky ne foto qaty qe e kom jam pse mos me qit un qyky qe jam qa ka lidhje un se boj te madhe ket sen

Albanian eX|PerT
23-02-07, 03:55
Jam per JO... po mendoj keshtu pasi qe lexova mendimet e anetareve. Ndoshta eshte shume gje e thjeshte, porse sinqeritetin tone mund ta keqperdor ndokush, ne kete kohe kur montazhat nuk na kursejne aspak, e sidomos ndaj gocave te forumit.

Ne shume forume kam pare se si anetaret nxjerrin foto e tyre, por thjesht me duket sikur kane dalur ne ekspozit ata,... ndoshta edhe fotot shume personale kishin paraqitur...

Me mire ta njohim njeri-tjetrin, sipas karakterit qe e shfaqim ketu ne forum, duke lexuar me kurreshtje, e duke menduar se si duket ajo/ai, haha, hahaha.

me rrespekt
albanian expert

legenda
23-02-07, 15:52
.....mmmmm,pajtohem me TY Dea_A


:tongue: .

:wink: .

heke masken se mjaft syrin e mire e paske :wink: .......a qielli i Prizrenit :smile: .......

GjIlAnAsI_cSi
01-03-07, 13:55
1 vit gati e kisha foton aty ne avatar por tani e kam heq.. dhe ne vend te saj eshte profeti Ibrahim