PDA

View Full Version : Votime & Sondazhe


 1. Cila vajzė (anėtare) ju pėlqen mė shumė? (-I-)
 2. Partneri/ja i/e huaj apo shqiptar/e?
 3. A do ta vendosnit foton tuaj????
 4. Cili qytet i ka vajzat mė tė bukura ?
 5. Sa gjuhė flisni?
 6. Ēfarė sistemi preferoni tė ketė CHAT-i i ri?
 7. Cili kanal televiziv nė Kosovė ju pėlqen?
 8. Ēfarė celulari pėrdorni?
 9. Sa jeni i/e gjatė nga shtati?
 10. A ėshtė Skėnderaji qytet me patriotizėm?
 11. A ėshtė shėndeti me rėndėsi tė veēantė ?
 12. Cila rrymė muzikore ju pėlqen mė shumė?
 13. Kush gėnjen mė shumė?
 14. Kush janė mė xhelozė?
 15. Nga cili vend jeni me origjinė?
 16. Cili qytet ėshtė ma i bukur?
 17. Sa orė gjumė bėni ?
 18. A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???
 19. Cili qytet i ka femrat mė tė vyera (zonja e zonjusha)?
 20. Ēfarė zhanri tė filmave shikoni?
 21. Si mendoni ju...??????????
 22. A jeni tė dashuruar momentalisht??
 23. Cili ėshtė qyteti mė i pastėr (cili ka mė shumė rregull)?
 24. Cilėn firmė preferoni?!
 25. A mendoni se aborti ėshtė zgjidhje?
 26. Si e cilėsoni Dardaninė???
 27. Kosove apo Dardani
 28. Ēka bėni nė njė rast tė tillė???
 29. CILEN PREGADITJE SHKOLLORE KENI
 30. Faqet mė tė mirėmbajtura nė Dardani!
 31. Nė cilin shtet jetoni?
 32. Si tė bėjmė ndryshime nė shoqėri?
 33. Nė cilėn orė ju zė gjumi?
 34. Po mos tė ishte Prishtina kryeqytet ???
 35. Sa herė nė ditė...!?
 36. Kėngėtatari dhe kėngėtarja mė seksi!
 37. Cili Qytet I Ka Djelmoshat Mė Tė Bukur?
 38. Ēfarė personaliteti keni???
 39. Banorėt e cilit qytet janė mė mikpritės?
 40. Cilėn nga kėto vetura do kishit dėshirė ta drejtonit??
 41. A duhet qė Kosova t'i bashkohet Shqipėrisė?
 42. Cila ėshtė gazeta mė e lexuar Shqiptare
 43. Feja e Shqiptarit
 44. A e konsumoni duhanin?
 45. A do ta fitojė Kosova pavarėsinė kėtė vit?
 46. A ėshtė e aftė opozita Kosovare nė qeverisjen e vendit?
 47. Kė quan humbje mė tė madhe?
 48. A do tė martoheshit me njė njeri qė ka pėrkatėsi tjetėr fetare?
 49. A u besoni ėndėrrave?
 50. Ē'ėshtė miqėsia pėr ju?
 51. I kujt ėshtė faji pėr mungesen e energjisė elektrike?
 52. Nė cilin shtet janė vajzat shqiptare mė tė bukura?
 53. Cilės shenjė tė horoskopit i takoni?
 54. Kosovė apo Dardani?
 55. Pėrkrahja aktuale e partive nė Kosovė
 56. Ēfarė religjioni keni?
 57. Mė e rėndėsishme ėshtė:
 58. Cila vajzė ju pėlqen mė shumė? (-III-)
 59. Pse nė Forumin Dardan?
 60. Ēka ju jep forcė mė sė shumti?
 61. Cili nga nėnforumet ju pėlqen mė tepėr?
 62. Imazhi qė kam pėr veten:
 63. Identiteti dhe pėrkatėsia ndaj grupit
 64. Kurimi i sėmundjes tė njohur si plakja!?
 65. Ēfarė ju shtyen tė pėrgjigjeni nė temat e forumit?
 66. Po ju si lexoni,shkronjė pėr shkronjė apo......????
 67. A e konsumoni Alkool-in ??!
 68. Nga Cilat Media Informoheni ??
 69. Matematika e bjondinave.....a i ka zgjedh mire detyrat???
 70. Zhanri i Muzikes
 71. Mashkull apo Femer
 72. Sa e Pelqeni Forumin Dardania
 73. Voto temėn mė tė mirė nė Forum!!
 74. Punoni apo jo?
 75. Kurdistani- A meritojnė kurdėt tė kenė shtet?
 76. Vjedhjet nė vendin e punės! Pse (nuk) vidhet nė vendin e punės ?
 77. PRO apo KUNDĖR dėnimit me vdekje?
 78. Ēfarė ėshtė moda pėr juve?
 79. Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?
 80. A do ta shpall Thaēi pavarėsinė ?
 81. Forumi i parė qė jeni anėtarėsuar?
 82. Politikani mė i suksesshėm nė trojet shqiptare??
 83. Si do ndjeheshe nėse njė njeri tė propozon martesė?
 84. A Ndiheni Te Perfaqesuar Nga Politika Dhe Politikanet Aktual?
 85. A ka drejte shteti Israel te egzistoj ?
 86. Kush i kėndoi mė mirė Pavarėsisė?
 87. Ēka shikoni mė shumė nė TV?
 88. A do ta pranon Sėrbia Kosovėn ?
 89. Nga cili qytet apo komunė jeni?!
 90. Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?
 91. Mė shumė flisni nė MSN me...???
 92. Cilėn mėnyrė komunikimi e shfrytėzoni mė tepėr?
 93. Dashuria: Ndjenjė, Nevojė apo Dėshirė!
 94. Pse hyni nė Forum ?
 95. Sa Respektohet Mendimi i Antarit/es Nė Forum!?
 96. Kultura Morale Shqiptare
 97. Problemi mė i madh nė forum?
 98. Si i kaluat pushimet verore ?
 99. Fjalor i Pahijshem.....
 100. Hajdutat e forumit......
 101. Cfare bindje keni / Cilit besim i takoni
 102. Ju lutem ne mirefillsi...!
 103. Kujtimet....
 104. E tregon menyra e veshjes personalitetin e personit?
 105. Sa here ne dite i lani dhembet?
 106. Si informoheni pėr lajmet ditore?
 107. A ka tė drejtė z.Berisha tė ndėrhyj nė politikėn e mbrendshme tė Kosovės?
 108. Toleranca
 109. Vajzat e Cilit Qytet te Ks perdorin Netin ma se shumti ??
 110. Me nėnėn apo babain??
 111. Disponimi juaj (politik) pėr zgjedhjet e 15 Nėntorit???
 112. Per cilen parti do votoni ?
 113. A jeni pro apo kunder luftes ne Libi ?
 114. Tema e sondazhit : A jeni te kenaqur me zgjedhjen e Pacollit president ?
 115. Si u pasuruan politikanet prej paslufte deri sot ?
 116. Piloti kosovar konkuron pėr bursė fluturimi pėrmes Facebook
 117. Po du me dite bre.
 118. Veriu i Kosovės
 119. Viti i Ri 2012
 120. Nėnforumi i preferuar?
 121. Shfletuesi juaj ėshtė ?
 122. Cili eshte problemi me i madh i shqiptareve ne kohen e sotme?
 123. Jemi njė!
 124. Cili anėtar ju ka shku mė sė shumti nerva gjatė 2011-tės?
 125. Lezeti/lezetja e forumit:P
 126. 21 12 2012!
 127. Ku do ti kaloni pushimet e veres?
 128. Cili anėtar ju ka shku mė sė shumti nė nerva gjatė 2012-tės?
 129. Zodiaku Kinez
 130. Cili qytet ka lokalista me teper ?
 131. A do te prostituohesh per interesa kombtare ?
 132. Viti i Ri 2013
 133. Ne cilin muaj te vitit jeni i lindur?
 134. Votimi i Presheves !