PDA

View Full Version : Nė cilėn orė ju zė gjumi?


ARVANITI
15-07-05, 11:24
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)

ARVANITI
15-07-05, 11:26
Meqe nuk po di, se si ta hedh ne sondazh per votim, lus ndonje nga moderatoret te me ndihmoje.

Murgesha
15-07-05, 21:57
Rreth orės 02-03, atėherė i dorėzoj armėt dhe shkoj tė qafem me jastėkun. :lol: :wink:

Murgesha
15-07-05, 23:31
Murgesha Postuar: Fri Jul 15, 2005 10:57 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Rreth orės 02-03, atėherė i dorėzoj armėt dhe shkoj tė qafem me jastėkun.

Nuk pot besoj qetu .... :lol:

Ti kthehem sondazhit , ne cilen ore ju zen gjumi ???

Te them te drejten , ora ime nuk qenka aty ... vetem 1 apo 2 her ne muj me zen rreth ores 4 , zakonisht , 7,8,9...HIQ.

Me respekt
Alb!!!

Qy, qy a po mė beson mua apo Jastėkut ti? :lol:

Murgesha
15-07-05, 23:56
Ke tė drejtė po e lėmė ashtu.
Po vėrtet zakonisht shkoj tė fle nė atė kohė, dhe zgjohem diku pas orės 08.

Flaka_1
16-07-05, 00:28
he heeeeee ALBI
TANI E ZBULOVA NE SA TE MER GJUMI
QENKE SHUME I VONUAR :lol: :lol: :lol:
KALO BUKUR
ME RESPEKT FLAKA :idea:

Murgesha
16-07-05, 00:29
I shtova dhe dy mundėsi, sigurisht flen pasi tė falėsh sabahin. :lol: :lol:

ARVANITI
16-07-05, 19:48
Rreth orės 02-03, atėherė i dorėzoj armėt dhe shkoj tė qafem me jastėkun. :lol: :wink:

Lum si jasteku :lol: :lol: :oops:

Murgesha
16-07-05, 20:03
Rreth orės 02-03, atėherė i dorėzoj armėt dhe shkoj tė qafem me jastėkun. :lol: :wink:

Lum si jasteku :lol: :lol: :oops:

Luma jastėku e mjerė unė. :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

ARVANITI
16-07-05, 20:11
Rreth orės 02-03, atėherė i dorėzoj armėt dhe shkoj tė qafem me jastėkun. :lol: :wink:

Lum si jasteku :lol: :lol: :oops:

Luma jastėku e mjerė unė. :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:

Kur raste, kur eshte qejf te jesh edhe jastek. :lol: :oops: :oops:

e_martumja
16-07-05, 20:13
Qat her kur po me thrret gjumi po shkoj :wink:

Murgesha
16-07-05, 20:14
Kur raste, kur eshte qejf te jesh edhe jastek. :lol: :oops: :oops:

O e thash, se nganjėherė dikush pėr inat qė po shkoj aq vonė me flejt po ma hjedh jastėkun nėn krevat.
E merre me mend pastaj, sa po gėzohet jastėku.

Gjumashja
18-07-05, 09:09
pas mesnates 1-2 dikuuu

ARVANITI
18-07-05, 18:53
pas mesnates 1-2 dikuuu

Prandaj qenke gjumashe ti....

Kaltrushi
19-07-05, 08:36
gjumi me zene ne 00.00 ora vetem kure ne at dite shume kam qene e lodhur...perndryshe shkon deri ne 1 deri sa te me merre gjumi...

dhe ne mengjes zgjohna ne 06.00 ora (aty diku)

PS: Mos me thuani se jam e re dhe se me nevojitet edhe me shume gjume :D :lol: :D :lol: :wink:

Krokodilli
19-07-05, 09:08
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)

GJAT JAVES ME ZE GJUMI NE OREN 23:00 APO 24:00 DHE ZGJOHEM 5:30 MENGJES

KURSE GJAT VIKENDIT KOHE PA KOHE

Kaltrushi
19-07-05, 09:10
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)

GJAT JAVES ME ZE GJUMI NE OREN 23:00 APO 24:00 DHE ZGJOHEM 5:30 MENGJES

KURSE GJAT VIKENDIT KOHE PA KOHE


d.th. ne vikend ose me gjume ose krejt pa gjume....heheh

pershendetje

Krokodilli
19-07-05, 09:44
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)

GJAT JAVES ME ZE GJUMI NE OREN 23:00 APO 24:00 DHE ZGJOHEM 5:30 MENGJES

KURSE GJAT VIKENDIT KOHE PA KOHE


d.th. ne vikend ose me gjume ose krejt pa gjume....heheh

pershendetje

kohe pa kohe,, gjat dites flej,, kurse naten jo,, ose flej nga 2 ore ne dite... ose ndodh qe edhe nga 10 ore ne dite...

Kaltrushi
19-07-05, 10:09
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)

GJAT JAVES ME ZE GJUMI NE OREN 23:00 APO 24:00 DHE ZGJOHEM 5:30 MENGJES

KURSE GJAT VIKENDIT KOHE PA KOHE


d.th. ne vikend ose me gjume ose krejt pa gjume....heheh

pershendetje

kohe pa kohe,, gjat dites flej,, kurse naten jo,, ose flej nga 2 ore ne dite... ose ndodh qe edhe nga 10 ore ne dite...


po fol edhe per mua...........nejse mua me pengohet gjume, por edhe kure zgjohna e vazhdoj ne kemb....hehehe :D :D

Diana007
19-07-05, 12:37
:lol: :lol: Asnjher nuk bi ne te njten koh par 22 - ve nuk bi asnjher , po ne qfardo kohe me ra nuk me merr gjumi nja 2 or gati :? edhe zgjohem cdo dit 6 :30 :P :D :D

KOSOVA-rja
11-08-05, 10:32
Ora ime nuk qenka ketu ...se as 23 nuk mundem me prit ..vec rrall ndonjehere ....

Arb
14-08-05, 14:20
Valla vone dikur...

Urata
03-09-05, 07:23
Nė cilėn orė ju zė gjumi?


Kjo teme me erdhi ne mendje ngaqe jam i pagjume, dhe per shkak se si tip mendoj shume, edhe gjumi me ze me veshtiresi. Ne shumicen e raste lexoj.

Zakonisht bie per te fjetur nga ora 2 e gjysem - 3, por perseri do shume kohe qe te me zere.

Tmerr!!!

Po ju ne cfare ore bini per te fjetur apo ju kaplon gjumi?

1. 23
2. 00
3. 01
4. 02
5. 03
6. 04

......


P.S. Kjo teme nuk vlen per rojet e nates :lol: (shaka)

E paskam nje "akran"...
Tani ora eshte 2:25 e mengjezit...

(insomnia, perndryshe)

aferdita
03-09-05, 19:39
nganjehere pas ores 00:00,nganjehere edhe pas ores 22:00

anna
14-09-05, 18:11
23:00 mu mbyllen sytee automatikisht :wink:

Sy_kaltra
14-09-05, 18:23
gjdo here 02 asnje her me heret :cry:

Krokodilli
22-09-05, 14:48
23:00 mu mbyllen sytee automatikisht :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: anna automatike,, une jam manual,,

une flej si Lepur,, edhe kur te flej ,, me nje sy hapur flej,, situaten gjithmon nen kontroll e kam 8)

anna
22-09-05, 19:31
23:00 mu mbyllen sytee automatikisht :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: anna automatike,, une jam manual,,

une flej si Lepur,, edhe kur te flej ,, me nje sy hapur flej,, situaten gjithmon nen kontroll e kam 8) :roll: :D :D :D valla kur te flej edhe termet me ra nuk degjoj asgje !!! :wink:

Krokodilli
23-09-05, 06:10
23:00 mu mbyllen sytee automatikisht :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: anna automatike,, une jam manual,,

une flej si Lepur,, edhe kur te flej ,, me nje sy hapur flej,, situaten gjithmon nen kontroll e kam 8) :roll: :D :D :D valla kur te flej edhe termet me ra nuk degjoj asgje !!! :wink:

hehe te ka rrit nena ne DJEP kur ke qen e vogel,, te ka mesu mu perkun,,,

termet kur te bahet athere ty te merr gjumi me mire 8) ..

besom se me nje mpuqje te leht ne faqe, kroki do ta prishte gjumin..

King Street
24-05-12, 21:59
Diku rreth ores 02.00 , shpeshe here edhe me vone , por rrallhere para kesaj ore , zakonisht zgjohem pas ores 10 te dites..!

premium
25-05-12, 00:18
nė orėt e vogla .

Daglasi
25-05-12, 00:41
edhe pak minuta,tani iki me tat

Lona
18-10-12, 11:13
Pas ores 00:00 si dihet