PDA

View Full Version : Ju lutem ne mirefillsi...!


Urata
23-09-08, 01:04
Asnjehere dhe askund nuk kam pa/degjue qe vete i zoti shtepise/institutit/organizates te veteshpallet 'Antare Nderi' andaj ju lutem shume mos e ngushtoni/ngarkoni fjalen/ titullin NDERI...!

Kur marrim, athere duhet edhe dhene...! Mos t'behen zakon 'knaqesit' vetore...!


E dini si po m'duket dardania tani...? Si nje vaske ku dushi po behet me vete/shoke shpallje....!

ps: nuk dua te keqkuptohem, vetem se po i humb shija forumit me tere keto grupe koti...! T'pakten t'hapnit nje teme te vetme...!

Urata, pa asnje qellim t'keq/therres...!

Urata
23-09-08, 01:25
...kisha propozue qe t'hapni vetem dy tema/sondazhe,e ato njera te jene, njera MODERATOR NDERI, dhe tjetra ANTARE NDERI...! Ne sondazhin mbi moderatoret te votojne vetem antaret kurse ne sondazhin mbi antaret te votojne vetem stafi/moderatoret...!

teutaA
23-09-08, 01:46
...kisha propozue qe t'hapni vetem dy tema/sondazhe,e ato njera te jene, njera MODERATOR NDERI, dhe tjetra ANTARE NDERI...! Ne sondazhin mbi moderatoret te votojne vetem antaret kurse ne sondazhin mbi antaret te votojne vetem stafi/moderatoret...!

mendim i qelluar sdo koment:smile:

pleshti
23-09-08, 03:32
Ka kohe qe nuk kam shkru ne Dardani, e shfrytezoj rastin te ju pershendes.
Nuk do te shkruaja as sonte pasiqe e di qe nuk e qel mengjezi shkrimin tim, po nuk po mund durohem pa ju pergjigje kesaj ftese kaq te sinqerte te humanistes Dardane, Urates.
Ju stafi i ketij forumi duhet te mblidheni koke me koke e ta shqyrtoni me miresjelle kete lutje mirefillsie, Dada Urate e paqim me jet te gjate ka shum shkrime cilesore, e cilesin e saj e shpreh me kryetemen Heshtja per te na dergu pastaj te tema madheshtore ku na meson me mesime jetesore
Kur po mendoj sa lekcionet na i ka mesuar se cdobi sjell Heshtja quditem se si na shperngul kaq poshte te votimet me te vetmin karakter argetues se nuk ipet kurrfare shperblimi as per fituesin e as per humbesin, e mundohet te na mesoj qe prej heshtjes nuk paska asgje.
Staf i nderuar ju lutem me mirefillsi te hapni edhe nje kryetem ketu te sondazhet e te propagandoni me te madhe qe gjithe anetaret e perfshir edhe ju, votat e juaja ti dergoni ne kutin e Dades humaniste Urates.
Thirrje me te hapur nuk keni me pas asnjeher tjeter e mbasi as ju si votues nuk fitoni asgje kaq gje mund ta beni per Uraten tone te heshtur.

Me mirefillsi po e dini ju.Pleshti Dora vet.

Penelope
23-09-08, 08:52
...kisha propozue qe t'hapni vetem dy tema/sondazhe,e ato njera te jene, njera MODERATOR NDERI, dhe tjetra ANTARE NDERI...! Ne sondazhin mbi moderatoret te votojne vetem antaret kurse ne sondazhin mbi antaret te votojne vetem stafi/moderatoret...!

pajtohem me mendimin e Urates, se me duket edhe me pare ishte keshtu, ku qdo muaj shpallej NJE anetar nderi. Kjo ishte me interesante,tash mu duken bukur shume grupe..

niemand
23-09-08, 11:41
Kėta te Rugoves kurr rahat su bonen haha.. jan msu me kon ne pushtet gjithmon e mos me pyet asnjeri e me vepru si dojn kta.. po ska mė.. Hashimi e ka ne dor pushtetin.. kallnu ..

Respekte per Uraten.. njeashtu per at thenjen e bukur te presidentit .

niemand

Murgesha
23-09-08, 12:38
Pėrshėndetje Uratė!

Merri kėto tema si argėtim tė thjeshtė e larg zemre.

Lexova tė gjitha shkrimet ku votove ti dhe me keqardhje tė them se as ti sun i ike tė pėrgjithshmes qė po e kritikon, votove ata qė pak a shumė i njef e shkėmben shkrime, apo qė tė kan pėrkrah shkrimet diku-diku, ose thjesht tė kanė dėrguar ndonjė pėrshėndetje nga zemra. Pavarėsisht se kam rrespekt pėr anėtarėt qė ke votuar, por ja qė tė gjithė anėtarėt nuk e paskan shijen time apo tėnden e tė votojnė pikėrisht ata qė ne i kemi votuar.


Nuk do ti ketė Dardania 12 anėtarė nderi siq janė tė paraqitur nė grupe, fituesit prej ēdo grupi do tė shkojnė nė njė grup tė vetėm dhe aty do tė zgjidhet anėtari i nderit pėr vitin 2008.


Me rrespekt Murgesha.

Urata
23-09-08, 14:34
Murgeshe te teren "lutje" e pata se mbreme u lodha shume kliko nga nje sondazh ne tjetrin dhe ngaterrohesha, ne te njejtin sondazh klikoja 2-3 here...!

pleshti, nuk pickohet dada Urate lehte...! argetim pra, argetim se cilėsin e hedhim atje ku duhet...!

Murgesha mu paska drejtue me:

"...votove ata qė pak a shumė i njef e shkėmben shkrime, apo qė tė kan pėrkrah shkrimet diku-diku, ose thjesht tė kanė dėrguar ndonjė pėrshėndetje nga zemra..."

Ty te njoh nder te paret n'kete forum, dikur dite e nate rrinim ne MSN, tani pershendetemi aty - ketu n'privat ...! Ti dhe Barbaroza jeni ato qe per juve u regjistrova ketu, ndoshta nuk ke harrue...!
Z. Murgeshe mos n'xjerr fjale te vockla para t'mdhajave, te ta kujtoj se je SUPER MODERATORE...!


ps: e kam dite qe do i ipni ngjyra te ndryshme "lutjes" ...!

Respekt per te gjithe,
Urata

Urata
23-09-08, 14:48
Tema nuk ishte thirrje per "pickime", ishte thjeshte nje thirrje per lehtesim dhe kursim kohe...!

TeutaA dhe Penelope, thanx!

Urata
23-09-08, 15:34
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... mbaro pak pune e eja e futu te "mirefillsia".

Moderator i ketij nenforumi, mbyll temen te lutem! Kjo lutje vie jo nga pendesa por nga nje arsye tjeter....!

Nuk para futem shpesh n'kete nenteme, vetem se kur hapej faqja dardania.de ne anen e djathte tregohen temat e posapostuara dhe kureshtja per t'lexuar pastaj detyrimisht me participu- respektim ndaj nikoqirit te temes dhe atyre qe i lexoj! Fatkeqesisht n'teme/n'grup ndodheshin me shume se 1 qe vertet i lexoj dhe vleresoj, ama 1 person votohet...!

Flm paraprakishte dhe TUNGI!

endrimi
26-09-08, 00:23
qisaj po ja merrkan votat gjynahit me hile se kaka anku me iher. por ti kaka dasht edhe ni komision zgjedhor me ba nashti stkishin ba hile se veq mirfillsi spo kqyr kush.