PDA

View Full Version : Voto temėn mė tė mirė nė Forum!!


Peja-Boy
26-08-07, 13:06
Mund te me Thuani se cilat jan Temat qe deri sot te kan Pelqyer me se shumti ne Forum ???dhe me jepni nje Arsye se qka ju peleqen tek ajo teme!

Nuk Lejohet qe Voten te jepni per Temen e juaj...!

Peja-Boy
26-08-07, 13:17
Tema:Keshillo Personin para teje , e hapur nga Useri: Prishtinasja

Nje nder temat me te Mira, qe me Pelqejn edhe pse pak a shume nuk i Zbatojn rregullat, ne menyr Serioze te Keshillon Personin para tij...!!Me pelqen te me Keshillojn ne Gabime,me Pelqen edhe nese ndokend e shoh Gabim diq qe ta Keshilloj ..!


Ps: Kete tem nuk e kemi te Hapur ne Sondazhe per shkak se ka shume Tema, e le te mbetet tem vetem per Votat e Juaja !!

Flm..!

Kavaleri
18-09-07, 05:00
Na ofro Linqet e me tituj, tja bojme analizat.