PDA

View Full Version : Ēka bėni nė njė rast tė tillė???


Murgesha
15-03-05, 15:31
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???

uliksi31
15-03-05, 16:42
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???

I jep gas makines,po qe nevoja edhe permbi trotuar :lol: :lol: :lol:

Rudi_1
15-03-05, 22:28
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???
Pajtohem krejtsisht me juve Murgesha.
Un dot kisha then :
Ska lidhje se cka eshte be ne te kaluaren,ta shohim te ardhmen :wink:

dembelica
19-03-05, 21:37
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???

Paj nese kish me ndodh me u dashuru ne kete menyre,mesiguri edhe isha taku me te,e sa kishin me zgjate takimet veq Zoti e din :wink:

Barbaroza
22-03-05, 16:41
Sa per dukje nuk e kisha lene,e kisha vazhduar.Por kisha shikuar se pari nese me pelqen ne bisede.Nese nuk do me pelqente,posa kisha ikur,per nje kohe te shkurte do e vazhdoja kontaktin ne msn qe me vone t'ia beja bllok.
Por,kurre nuk i kisha thene parasysh se e kam menduar per tjeter ne pamje!
S'jam takuar asnjehere mes internetit me dike ne kete menyre,por ma merr mendja se keshtu kisha vepruar!

Kaltrushi
23-03-05, 15:49
Pa marre parasysh se si duket......une nese e njoftoj mes Netit.......edhe do te takoja dhe do vazhdoja biseden amo ne net ........sepse ashtu edhe e kam njoftuar.........e sa per dukje mundet te shikoni njeriu edhe pa Net.........

Pra nese Biseda me at Person me pelqen......edhe do bisedoja edhe do ta takoja...........


siq edhe thojn........bukurija e vertet vjen nga e mbrendshmja......heheheheh

Barbaroza
23-03-05, 17:46
Pa marre parasysh se si duket......une nese e njoftoj mes Netit.......edhe do te takoja dhe do vazhdoja biseden amo ne net ........sepse ashtu edhe e kam njoftuar.........e sa per dukje mundet te shikoni njeriu edhe pa Net.........

Pra nese Biseda me at Person me pelqen......edhe do bisedoja edhe do ta takoja...........


siq edhe thojn........bukurija e vertet vjen nga e mbrendshmja......heheheheh
A paske gjete dashuri ne nett Katrushe a?

turisti
23-03-05, 22:44
Pa marre parasysh se si duket......une nese e njoftoj mes Netit.......edhe do te takoja dhe do vazhdoja biseden amo ne net ........sepse ashtu edhe e kam njoftuar.........e sa per dukje mundet te shikoni njeriu edhe pa Net.........

Pra nese Biseda me at Person me pelqen......edhe do bisedoja edhe do ta takoja...........


siq edhe thojn........bukurija e vertet vjen nga e mbrendshmja......heheheheh

U myta te nderrue maicen. :wink:

turisti
23-03-05, 22:49
Une kam votuar per : " pa marre parasysh dukjen e takoni. "

Arsye eshte e bazuar ne faktin se nese me pelqen dhe na shkon muhabeti ne NET,ateherit shancat e medha jane dhe LIVE.

Mr_100%
23-03-05, 23:52
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???

Edhe po qe se nuk do te dukej,ashtu siq e kam pamenduar un,nuk do te lija te diktohet kjo gje tek un,prap do kisha provuar te kalojme qaste te bukura gjate ati takimi
Por nje gje kurre nuk do kisha mundur ta bej,bllok ne msn per shkak t“pamjes se saj,
Do ta kisha vazhduar prap nje shoqeri normale me te

blina
24-03-05, 00:11
po ja edhe une votova per opcionin e pare sepse mu duke se ashtu do te veproja edhe une :wink:

Kaltrushi
24-03-05, 08:13
Pa marre parasysh se si duket......une nese e njoftoj mes Netit.......edhe do te takoja dhe do vazhdoja biseden amo ne net ........sepse ashtu edhe e kam njoftuar.........e sa per dukje mundet te shikoni njeriu edhe pa Net.........

Pra nese Biseda me at Person me pelqen......edhe do bisedoja edhe do ta takoja...........


siq edhe thojn........bukurija e vertet vjen nga e mbrendshmja......heheheheh
A paske gjete dashuri ne nett Katrushe a?


jo valla as qe jam ka e lypi se...........por u pergjigja se si do regaoja......se jam shpirtmire more...........

Kaltrushi
24-03-05, 08:14
Pa marre parasysh se si duket......une nese e njoftoj mes Netit.......edhe do te takoja dhe do vazhdoja biseden amo ne net ........sepse ashtu edhe e kam njoftuar.........e sa per dukje mundet te shikoni njeriu edhe pa Net.........

Pra nese Biseda me at Person me pelqen......edhe do bisedoja edhe do ta takoja...........


siq edhe thojn........bukurija e vertet vjen nga e mbrendshmja......heheheheh

U myta te nderrue maicen. :wink:


hahahha por kot a?? bukurija e mbrendshme kogja te shifet..... :wink:

Barbaroza
24-03-05, 17:57
Pa marre parasysh se si duket......une nese e njoftoj mes Netit.......edhe do te takoja dhe do vazhdoja biseden amo ne net ........sepse ashtu edhe e kam njoftuar.........e sa per dukje mundet te shikoni njeriu edhe pa Net.........

Pra nese Biseda me at Person me pelqen......edhe do bisedoja edhe do ta takoja...........


siq edhe thojn........bukurija e vertet vjen nga e mbrendshmja......heheheheh
A paske gjete dashuri ne nett Katrushe a?jo valla as qe jam ka e lypi se...........por u pergjigja se si do regaoja......se jam shpirtmire more...........

Shume bukur pra! :wink:

Arb
24-03-05, 19:46
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???

Pamja fizike ka rendesine e vete, keshtu qe vendimi me i mire do te ishte qe te japesh kohe vetevetes per njohjen fizike te atij personi.

Ylberi_be
24-03-05, 20:34
murgesh pershendetje

Une duke ja dit vlerat e te shprehurit e pranoj.

Qika_per_Lakmi
24-03-05, 20:54
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???
Une votova "Pa marre parasysh dukjen e takoj" sepse nese na kan pelqy bisedat ne net me siguri do te jet edhe ne realitet, bukuria eshte per ni nate thojn kurse edukata e mir ose zemer te mir jete per gjithmone te nje njeriu i drejt.Dhe pas takimit ka mundsi edhe nje shoqeri te lind nese nuk pershateten se bashku.Ne 2 menyra lind dicka kurse mos me taku hiq nuk mundem te shoh se si eshte aj person qe u dashurova ne emer apo ne shkrime.

Psikologu
27-03-05, 04:29
Pershendetje Murgesha.

Momentalisht po e lexoj romanin " Engjujt dhe Demonet " te autorit Dan Brown.

Krokodilli
30-03-05, 09:17
[quote="Murgesha"]Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???

Pershendetje,,
Pamja fizike ka shum rendesi,, por nese e kam len takimin me te pa marr parasysh pamjen fizike patjeter do ta takoja vet fakti se e njoh se kush eshte nese jo ne pamje fizike athere ne brendi...

Me ka ndodh nje gje e tille sa isha ne kosove veres,, e kam taku nje vajz nga Prishtina ne msn dhe 2 vite me radh kam bisedu me te ne msn ,, shkova ne kosove u takova me te edhe pse e kam pa per se largu para se mu taku se nuk eshte ashtu siq e kam menduar,, pa tjeter e kam taku vet fakti se e kam dit se qfar personi eshte ne brendi,, edhe pse asgje ska ndaj nesh,, eshte nje vajz qe e respektoj dhe gjithmon do te mbesim shok,


PRA PA MARR PARASYSH DUKJEN DO TA TAKOJA

lovely
31-08-08, 08:19
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???

n ket far dashnine virtuale diqysh hiq s po besoj, pa e pa live bre qysh dashnohet njeri?

megjithate une votova per qat t paren

selvija
31-08-08, 08:53
Sot edhe po tė duam ne qė pėrdorim internetin nuk mundemi ti ikim njohjes e pse jo edhe dashurisė nė virtualitet.
Ta zėmė se pas njė bisede tė gjatė virtuale ndodhė qė edhe dashurohemi nė dikend me tė cilin bisedojmė ēdo ditė dhe caktojmė takimin.
Kur dilni nė pikėtakimin e caktuar ai/ajo ka dalė para jush dhe ju e shihni se nuk i pėrmbushė fantazitė qė ju keni fituar gjatė bisedės me tė.
Ēka bėni nė kėtė rast???E more zott,,po mendoj se kjo dashuri qeka kan edhe para 4 vitesh,,ende pa u antarsuar edhe kjo kampanija e vonshme,,,,skoka aq interesona jo qe jemi dashuru ne,,,kishe veq neve na nxoni kjo bela dashuri e vujtje jaaaa tash bash me te forte..:wink:

bafsh hajr lovely qe paske gjet kete tem,,,
I thua tė vazhdojmė shoqėrinė virtuale? po si jo vazhdojme.....

lovely
31-08-08, 08:56
E more zott,,po mendoj se kjo dashuri qeka kan edhe para 4 vitesh,,ende pa u antarsuar edhe kjo kampanija e vonshme,,,,skoka aq interesona jo qe jemi dashuru ne,,,kishe veq neve na nxoni kjo bela dashuri e vujtje jaaaa tash bash me te forte..:wink:

bafsh hajr lovely qe paske gjet kete tem,,,
I thua tė vazhdojmė shoqėrinė virtuale? po si jo vazhdojme.....


joo bre veq hajgare kan bo se qfare t dashnuni allahile :biggrin:

selvija
31-08-08, 08:59
joo bre veq hajgare kan bo se qfare t dashnuni allahile :biggrin:ja bre lovely kur e pash kete tem adin qysh mu banen sytt:eek: xixa phaaaa qka ka ketu dashuriqka mshefta mos vet hiq,,qyre mori qysh ju ka ra mende ne ate kohe mu dashuru se,,

a qove lovely a pave me fjet,,

lovely
31-08-08, 09:47
ja bre lovely kur e pash kete tem adin qysh mu banen sytt:eek: xixa phaaaa qka ka ketu dashuriqka mshefta mos vet hiq,,qyre mori qysh ju ka ra mende ne ate kohe mu dashuru se,,

a qove lovely a pave me fjet,,

hahahahahaha

dreqi t hifte, po mori sa ka egzistu kjo dynje, njerzit jan dashunu.. a menove qe veq prej se jena ardh une e ti a? :tongue:

me menxi pava me fjet tybe, diqka hiq s shihsha :biggrin: ec ikum pej ktuhit selvo se po dashnohum nejkah une e ti :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
31-08-08, 10:38
hahahahahaha

dreqi t hifte, po mori sa ka egzistu kjo dynje, njerzit jan dashunu.. a menove qe veq prej se jena ardh une e ti a? :tongue:

me menxi pava me fjet tybe, diqka hiq s shihsha :biggrin: ec ikum pej ktuhit selvo se po dashnohum nejkah une e ti :biggrin:


lovely edhe selvo rrini rrini halo qesajde ku po shkoni :tongue::tongue:
une belivalla ju kisha takue as ne mend nuk um kish shkue me iken tu shpija as me jav japen bllok ne msn. Dul ku dule kisha rrezikue :biggrin::biggrin:

selvija
31-08-08, 12:41
lovely edhe selvo rrini rrini halo qesajde ku po shkoni :tongue::tongue:
une belivalla ju kisha takue as ne mend nuk um kish shkue me iken tu shpija as me jav japen bllok ne msn. Dul ku dule kisha rrezikue :biggrin::biggrin:hehe veq me ka nje jav po e mbajshe ti dashnin aa hahhaaha jo bre per ashtu hiq spo koritem me than qe u bashurun ne cerrtana te lazdrum....:biggrin:

shto pak kohen e dashuriqkave daqqq me pas sukses,,:biggrin:

Amina
31-08-08, 13:00
Nuk shkon biseda, nuk kam deshire as ta takoje.
Perndryshe e kisha taku, pa marr parasysh dukjen.

Murgesha
31-08-08, 13:15
n ket far dashnine virtuale diqysh hiq s po besoj, pa e pa live bre qysh dashnohet njeri?

megjithate une votova per qat t paren


Dhe shumė mirė paske bėrė qė paske votuar pėr tė parėn. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Kam votuar edhe vetė pėr mundėsinė e parė, edhe pse nuk e di sa do tė ishte reale ajo votė, pasi qė edhe pas plot 4 viteve nuk mė erdhi rasti ta provoj nė realitet.

e_martumja
31-08-08, 13:29
oh ne halle jam bre pasna votu pa heret e zdi ku e pasna fut voten:biggrin: