PDA

View Full Version : Sa here ne dite i lani dhembet?


Estella
04-12-08, 12:10
1 here

2 here

Me shume se 2 here

Asnjehere

LABI
04-12-08, 18:02
2 here te shumten e kohes

3 here - perjashtim/ jo rregull .

teutaA
05-12-08, 09:22
me shum se 3

Jana
11-12-08, 14:34
2 her en Mengjes edhe en Mbremje....

Urtina_
11-12-08, 15:09
2 ose 3 here.

~AnnA~
11-12-08, 15:31
me se paku dy here...

Prishtinasja_
11-12-08, 21:52
2 here !

Ne mengjes dhe ne mbremje ! :biggrin:

Estella
12-12-08, 20:23
2 her edhe ata gjithqysh....:biggrin:

LuLjaa
18-12-08, 00:35
Ēfar teme allah, allah

Ojj Estell per kan po ki qef mas shumti me dit se sa here ne dite i lan dhamt :D

Une mas paku 3 here valla

niemand
18-12-08, 00:49
Ne mengjes.. edhe ne mbremje!! deshta s'deshta nusja sme puth ne krevat kur te ikum!!

niemand

Deanna
18-12-08, 14:08
Qy cfar pyetje paska ketu.

Une sa her te shkoj ne banjo i laj dhe dhembet http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

speci
18-12-08, 17:36
asnjehere qy,
ani disa qysh rrejn kishe nga dy tri here edhe me ba me dal n'rend me mu krejt sarih dhomt i akn kurse une pa i la hiq te bardh sikur oriz:biggrin:

e_martumja
18-12-08, 17:38
asnjehere qy,
ani disa qysh rrejn kishe nga dy tri here edhe me ba me dal n'rend me mu krejt sarih dhomt i akn kurse une pa i la hiq te bardh sikur oriz:biggrin:ahahaha ndoshta ata pijn duhan e ti jo ahahhaa


une dy her ne dite por jo si duhet kur zgjohem nga gjumi dhe para se te flej:mad:

speci
18-12-08, 17:50
ahahaha ndoshta ata pijn duhan e ti jo ahahhaa


une dy her ne dite por jo si duhet kur zgjohem nga gjumi dhe para se te flej:mad:

op,pijn duhan,pijn qaj rusi edhe han shume embelsira qata

une si laj dhembet hiq,veq ne deti kur t'shkoj me nje hargj i laj edhe kembet edhe dhembet edhe vizllim me shkojn:biggrin:

pa qile gojen nihere ti kqyri dhamt e tu se hiq spo besoj qe edhe ti i ki te bardh edhe pse cope po jau hiqshe tuj la ka dy here n'ditet

turisti
19-12-08, 12:57
me shume se dy here

Krejt mvaret,por ēdo here gjysem ore pas ēdo grenjes.........

selvija
19-12-08, 19:10
Valla saher po kam nevoj se spo hahet pa i la dhamet,,,

se pi duhanin ama laj 2 her sabah e aksham se veq me met me qetka ne goj marum e hajt,,,:wink:

Albonita
20-12-08, 16:38
Shum Kujdesona per dhembe.

Ne mengjes..

Mbas Dreke.

Dhe si gjdo her ne Mbremje..!

speci
23-12-08, 16:43
Valla saher po kam nevoj se spo hahet pa i la dhamet,,,

se pi duhanin ama laj 2 her sabah e aksham se veq me met me qetka ne goj marum e hajt,,,:wink:
selvi
,
a don ta qoj me post nje qetke tu kosoves e maje n'goje kah t'sillesh aaa?
edhe osht sugar free

teutaA
12-08-10, 00:42
5 her hahaha sa her qe ha diqka i laj ves e kom:smile:

premium
12-08-10, 01:07
2 here nė ditė me domestos :biggrin: (shih sa te bardha i kam ;)

Suelaa
12-08-10, 07:52
Ne mengjes dhe ne mbremje. 2

emine
12-08-10, 08:35
ev shyqyre qe kan nis shipezat mi la dhamte,se tybeh shumica i kan te shtremt e te palame,qyqe kure keshin tugi te qohet,ma femnat qe i kan dhambte e prisht e ftyren e lyjne me sherka ,iha qysh ma qite nermen me ket tem gojen e ftyrene disave

panta_rhei
12-08-10, 09:51
ev shyqyre qe kan nis shipezat mi la dhamte,se tybeh shumica i kan te shtremt e te palame,qyqe kure keshin tugi te qohet,ma femnat qe i kan dhambte e prisht e ftyren e lyjne me sherka ,iha qysh ma qite nermen me ket tem gojen e ftyrene disave eminje?
pse bre ki kaq fort marak me marr n'goj pash familjen?

ēka ta merr menja mi kqyr secili dhamt e vet, edhe ftyren e vet, gojen e vet!? Mė duket se akush nuk tė pyeti pėr dhamt e atyre qė i njeh ti. Apo jo?

jo pėr tjetėr po veq kqyri lexoji njeher veq 10 postimet e tua te fundit, edhe e sheh qe veq tu i marr hallkun nėpėr gojė ke mbetė... jo nusja e djalit kojshis, jo gojat e disave...

P.S. sa pėr temėn:
mundohem me i pastru tė paktėn njė herė nė ditė

Shqiptare_ne_Turqi
12-08-10, 11:44
İnteresant teme ! :eek: :biggrin: U her dy here her tri here ...

emine
12-08-10, 15:37
eminje?
pse bre ki kaq fort marak me marr n'goj pash familjen?

ēka ta merr menja mi kqyr secili dhamt e vet, edhe ftyren e vet, gojen e vet!? Mė duket se akush nuk tė pyeti pėr dhamt e atyre qė i njeh ti. Apo jo?

jo pėr tjetėr po veq kqyri lexoji njeher veq 10 postimet e tua te fundit, edhe e sheh qe veq tu i marr hallkun nėpėr gojė ke mbetė... jo nusja e djalit kojshis, jo gojat e disave...

P.S. sa pėr temėn:
mundohem me i pastru tė paktėn njė herė nė ditė

Nuke te kam faj une ty ,se paske pa tane naten e lume andrra perverse,a mos po te dhimen shkrrolat e mia se qka shkruje,apo as ti ske tjeter pune pos me kcy si edh i keq, e me u kacafyte me postimet e tjerve,mos i pave dhambte tu ne pasyqre e te erdh inati kunde....sjam ntripa mu perla me shkrrola me ty,ki sa dushe ktu ,
shnet paq;)

SANTANA-29
12-08-10, 15:50
Kujt po intereson sa her i lani dhembt,pytje budall,

edhe pak del dikush tjeter e pyet sa her ne dit pini uji,:tongue:

elvio
12-08-10, 20:15
oksidohen po ti laj

i kam te vene:biggrin:


teme koti-pa pike kuptimi

premium
12-08-10, 20:22
... mjafton kur hajm bostan .... nė kohėn e bostanit mirė lahet ( :

tipi engjellor
12-08-10, 20:44
1 here ne dite qiko

LaDy_Diaspora
29-07-11, 17:49
1) Pas mėngjesit
2) Pas drekės
3) Pas darkės
dhe
4) Para gjumit

premium
29-07-11, 23:23
1) Pas mėngjesit
2) Pas drekės
3) Pas darkės
dhe
4) Para gjumit
Auuuuuuuuu po shumė brushė po e hargjojshe breee ,
po duka njė brushė tė qelikut :)

LaDy_Diaspora
30-07-11, 21:03
Auuuuuuuuu po shumė brushė po e hargjojshe breee ,
po duka njė brushė tė qelikut :)

Rrnoftė teknologjia, unė e kam brushėn elektronike! :smile:

premium
03-08-11, 12:57
Rrnoftė teknologjia, unė e kam brushėn elektronike! :smile:
Auuuuuu sa mirė , a'po mi fal bre qat brushė ??? :)
nime qysh po punojka ajo far aleti elektronik ???
me 220 v apo 380 v :D

Jana
03-08-11, 13:07
...2 her en dit Standart ...
por ... sa her dal i pastroj ...

premium
03-08-11, 13:14
...2 her en dit Standart ...
por ... sa her dal i pastroj ...
sa ma shumė bostan hani
edhe me bostan po u pastroheshin dhėmbėt hahahaha

Jana
03-08-11, 13:15
sa ma shumė bostan hani
edhe me bostan po u pastroheshin dhėmbėt hahahaha

Hahahahahahahaha edhe molla ....

premium
03-08-11, 13:21
te molla mundet me qillu naj krymė :)

duhet me pyet lady diasporen ku e paska ble at teknologjijen

Jana
03-08-11, 13:23
te molla mundet me qillu naj krymė :)

duhet me pyet lady diasporen ku e paska ble at teknologjijen


hahahahhahahaha per kapak mish se kqyrim na qyyy ...

hahahahaha ani de ishalla vjen e te tregon ....

uck_aksh
04-08-11, 09:52
2 her ne dit
para se te shkoj ne pun rreth ores 12 edhe kur te vij prej pune para se te bie ne gjum ka ora 2 e mesnates
http://i676.photobucket.com/albums/vv128/kunaor/amazon-oral%20b-bruan%20triumph/131bruantriumph_Oral-BTriumphElectricToothbrushwithSmartGuide.jpg

edhe shperlarjen e bej me ket
http://i53.photobucket.com/albums/g69/ablue2/listerine.jpg

VoOoglushja
04-08-11, 10:03
" Here ne Dite


Mengjes dhe ne Mbremje kur bie ne GjumNe drek skam Kohe gati kurr aty marr Vetem Ujinper Dhemb gjith me vete Dhe Tojat :Dhttp://www.wrigley.de/images/brandpics_de/karussell/extraprofessional_10.png


Kto i perdori un...
http://www.zahnarztpraxis-winkelmann.de/grafik/zahnbuerste2.jpghttp://www.forum-runding.de/wcf/images/avatars/avatar-4.jpg http://www.mensvita.de/wp-content/uploads/2008/04/zahnseide.jpghttp://www.dentoversand.de/picture/10002380.jpg http://www.roos-dental.de/shop/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/Gaba-elmexSENSITIVES-Mundspuelung.jpg:D;)

premium
09-08-11, 21:06
a keni la dhomt me sapun palmolive :):)

emine
09-08-11, 21:09
nje here ne 3 muaj,se grryhen perdit mi la:tongue:

premium
09-08-11, 21:12
me pas gjet at teknologjijėn e lady diaspores , tybeh nuk kisha pritu me la dhembėt ēdo 1 sahat e gjysmė :)

e_martumja
09-08-11, 21:13
hahahhaha Emine ahahha


Une i pastrroj dy her ne dite kur zgjohem dhe para se me fjet :biggrin:

premium
09-08-11, 21:18
hahahhaha Emine ahahha


Une i pastrroj dy her ne dite kur zgjohem dhe para se me fjet :biggrin:
..pak osht ...
kurdise sahatin edhe 4 ora tė mėngjesit , qatėhere mikrobat e gjojnė qetsinė nėpėr dhėmbėt me punu :):)

e_martumja
09-08-11, 21:19
..pak osht ...
kurdise sahatin edhe 4 ora tė mėngjesit , qatėhere mikrobat e gjojnė qetsinė nėpėr dhėmbėt me punu :):)
hahhahahahah Gjumashe kam qillu :biggrin:

premium
09-08-11, 21:24
hahhahahahah Gjumashe kam qillu :biggrin:
ani mir
pas 5 viteve e nxjerr protezat nga gota pėr tė larė hahahaha

e_martumja
09-08-11, 21:28
ani mir
pas 5 viteve e nxjerr protezat nga gota pėr tė larė hahahahahahahhaha Jo s'ma merr mendja, kam qillu nafakaklike ka dhembet ahaahha Seriozisht i kam te shendosh, te bardha...


Premium A don mi pa ahahhaha

premium
09-08-11, 21:30
hahahhaha Jo s'ma merr mendja, kam qillu nafakaklike ka dhembet ahaahha Seriozisht i kam te shendosh, te bardha...


Premium A don mi pa ahahhaha
ani hajt qeshe :):)

e_martumja
09-08-11, 21:34
ani hajt qeshe :):)
http://humourger.com/gifshumourgercar/bv000046.gif M'ke bo nervoz hahahhaha

uck_aksh
09-08-11, 23:24
hahha ne mramje ja 3 deri 4 ore iq nuk ndalem duke i lar dhembet me birr

Oltiana1
12-08-11, 11:04
Hahahahahah , sa kureshtar/e keni qėlluar ... nuk doni me lė gjė pa pyet nga kureshtja .:biggrin:

Hajra
12-08-11, 14:22
Hahahahahah , sa kureshtar/e keni qėlluar ... nuk doni me lė gjė pa pyet nga kureshtja .:biggrin:......shume e vertet hahahahah...

premium
14-08-11, 00:12
a keni la dhembet me detergent para se tė fleni :):)

ENGJELLUSHA
18-08-11, 16:08
2 Here

LaDy_Diaspora
19-09-11, 09:29
http://weissezaehnehausmittel.com/wp-content/uploads/2011/06/strahlend-wei%C3%9Fe-z%C3%A4hne-erfahrungsbericht.jpg

LaCoStA
26-09-11, 17:31
Tybe ka t'sillna pi uje .......... a lahen dhamt me uje a jo? :smile:

premium
26-09-11, 18:02
Tybe ka t'sillna pi uje .......... a lahen dhamt me uje a jo? :smile:
jo more me ujė??
me ajran lahen (:

Dardanesha
08-01-13, 16:15
1) Ne mengjes

2) Ne mbremje

3) Gjate dites ndonjehere...

Kalimero
08-01-13, 16:34
E qish be ju qi pi lajshit llomt ka 5 her un ditje,a viq me qetk un dor pu rrishit a? zamet tibe.Po ajo qetka i prish kunrat mi fshi shpesh e leje llomt.:biggrin::biggrin:

Dardanesha
08-01-13, 16:39
E qish be ju qi pi lajshit llomt ka 5 her un ditje,a viq me qetk un dor pu rrishit a? zamet tibe.Po ajo qetka i prish kunrat mi fshi shpesh e leje llomt.:biggrin::biggrin:

:biggrin::biggrin: