PDA

View Full Version : Cila vajzė ju pėlqen mė shumė? (-III-)


Murgesha
24-05-07, 06:22
Po e baj njė sondazh me vajzat qė nuk kan marrė pjesė gjer mė tani nė ndonjė temė tė ngjashme e mule tė japim mendimin tonė pėr to. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
24-05-07, 06:27
Ps. Lista ėshtė bėrė nė bazė tė numrit tė postimeve.

Paradox_13
24-05-07, 08:34
Po e baj njė sondazh me vajzat qė nuk kan marrė pjesė gjer mė tani nė ndonjė temė tė ngjashme e mule tė japim mendimin tonė pėr to. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Bash mire paske ba bre Murgesh qe i paske renit kto qika,edhepse spo dika njeri ciles me ja gjujt kokren....ahahahah...
Sikur te kisha tri kokrra ne grusht pa hezitim do ti kisha gjujt te :
Vjeshta
Luana
e_martumja.....e meqense kam veq nja e di se edhe Vjeshta,ponjashtu edhe e_martumja,do te pajtohen qe kokrren te ia gjuj Luanes,po se di pse edhe vet dora me shkon bash anej....aahahaaha

Mule Luana merre kokrren, e mos u ban kishe s'po ta kana....

e_martumja
24-05-07, 12:01
Bash mire paske ba bre Murgesh qe i paske renit kto qika,edhepse spo dika njeri ciles me ja gjujt kokren....ahahahah...
Sikur te kisha tri kokrra ne grusht pa hezitim do ti kisha gjujt te :
Vjeshta
Luana
e_martumja.....e meqense kam veq nja e di se edhe Vjeshta,ponjashtu edhe e_martumja,do te pajtohen qe kokrren te ia gjuj Luanes,po se di pse edhe vet dora me shkon bash anej....aahahaaha

Mule Luana merre kokrren, e mos u ban kishe s'po ta kana.... Luana po rren Paradoxi se voten ma ka dhone mue, gabimisht i ka rreshit mbasi me ka kojshike tu kalu ne oborrin time :biggrin:

Jane vetem dy persona qe i njof mire, ata jane LUANA DHE VJESHTA, te dyte e meritojne voten time por ja dhurrova Luanes, sepse me pelqen si njeriu, humori i saj dhe kumunikimi i sinqert ne msn.

Pershendetje dhe mpuc.

Zero Cool
24-05-07, 12:33
Me vend vetem nje sygjerim, ndoshta kishte me qene mire me mundesi votimin per ma shume se nje ?!


PS: Cila vajzė ju pėlqen mė shumė? (-III-)
A jan vajza te gjitha qeto a ?

Albanian eX|PerT
24-05-07, 13:34
RILINDA...!!!

RiannA
24-05-07, 14:05
RILINDA...!!!


aighttt:biggrin:

rilinda
24-05-07, 14:28
Ju falenderoj pėr votat tuaja, por nuk ėshtė dashur tė jem nė kėtė sondazh unė.

gazi-de
24-05-07, 14:37
O te gjitha valla,po me se shmti dihet qy Sy_kaltra.

respekt per te gjitha,edhe ato qe nuk jane ne liste...........

Prishtinasja_
24-05-07, 15:06
Votova per ELINEN ... e kam vendase dhe kojshike per qefi ....:biggrin:

Por e pershendes edhe Rilinden...:smile:

GjIlAnAsI_cSi
24-05-07, 15:39
Vota e parė ne kete tem si eshte hap i eshte dhene E_Martumja nga dora ime e ishalla skam gabu..

ssara
24-05-07, 15:47
Se pari pershendes Murgeshen per sontazhin....... unE kam votu per Elinen .por mendoj se te gjitha jane te mira ...
e lus autoren e temes qe te me largoj nga lista se nuk kam deshire te jem ne nje list te tille arsye nuk egziston.....
i kam shkru edhe ne mp besoj se do te mer parasysh lutjen time....

ju pershendes te gjithave dhe ju respektoj...

Murgesha
24-05-07, 16:55
Ju falenderoj pėr votat tuaja, por nuk ėshtė dashur tė jem nė kėtė sondazh unė.

Rilinda pse jo?
Edhe ti je vajzė... http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Preshevar
24-05-07, 21:39
....un sun po ju ndaj.. kshtu qe po votoj per te gjitha nga pak :smile:

Sy_Kaltra (10%) Vjeshta (10%)
Luana (10%)
Domira (10%)
Selvija (10%)
E_Martumja (10%)
Rilinda (10%)
Prishtinasja (10%)
Elina (10%)
Ssara (10%)

Total = 100 % :biggrin:


ps: Ska perse :tongue:

instruktori
25-05-07, 00:26
Po e baj njė sondazh me vajzat qė nuk kan marrė pjesė gjer mė tani nė ndonjė temė tė ngjashme e mule tė japim mendimin tonė pėr to. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha te pergezoj per kete tem kaq te mire por njekosishte eshe te veshtire.
Ne mesin e dhjete PRINCESHAVE te votosh ma te miren qenka shume e veshtire.
Por nese duhet me e kerkue ma te miren e dhjet te mirave atehere sipas mendimit tim eshte L U A N A.

I pershendes te gjitha Princeshat te tjrat dhe ju deshiroj shendet dhe shume te mira ne jete.

Me shme respekte per te gjithe.


Instruktori

Gentiani
25-05-07, 13:17
Pėlqyeshmėrinė e kėtyre vajzave, pasi nuk i njohim, por bėhet fjalė pėr bukurinė e shkrimeve qė shkruajnė nė forum, atėherė edhe pse vėrtetė ėshtė njėr numėr i tyre qė shkruajnė dhe kontribuojnė me pikėpamjet e tyre duke i thėnė frseki fjalės sė shkruar me mendimet dhe ato qė shkruajnė ku ndėr to janė: Vjeshta, Luana, Rilinda, Domira, e cila edhe pse rrallė shkruan pastaj Ssara, bukur mirė din edhe tė provokojė me temat e saja, sė fundit edhe Elina.

Megjithėate nga gjitha kėto pjesmarrėse, do tė veēoja Prishtinasen, pėr mesazhet e saj dhe pasqyrimet e botėkuptimeve qė i prezenton pėrmes shkrimeve tė saja, duke shpresuar qė edhe nė tė ardhmen tė mbaj tė njėjtin tempo, dhe vota ime kėsaj here shkon nė konton e Prishtinasja.

prishtinasi
25-05-07, 13:55
Cila po e don nje "vote"?:biggrin:

Shqiptare
25-05-07, 13:58
Elina me Prishtinasen po udhehiqkan per momentin. ta shohim kush metet e para ne fund....Po a ka fund se? :-D

Pershendetje per te gjitha vajzat, nuset e grate e forumit :))))

Arkza
25-05-07, 15:34
Un Votova Per Ssare-en Ngase me te me se shumeti ja kaloj kohen , sidomos te tema Fjale Zingjiri hahhahahah me pelqen shume ajo teme dhe knaqem em Saren , Sara te Pershndetes shume dhe Urime Voten time e meriton , per fat te keqe qe smuj te votoj per tri persona , kisha Votu dhe per Prishtinasen , dhe Elina .

ssara
25-05-07, 15:50
Un Votova Per Ssare-en Ngase me te me se shumeti ja kaloj kohen , sidomos te tema Fjale Zingjiri hahhahahah me pelqen shume ajo teme dhe knaqem em Saren , Sara te Pershndetes shume dhe Urime Voten time e meriton , per fat te keqe qe smuj te votoj per tri persona , kisha Votu dhe per Prishtinasen , dhe Elina .


Te flm Arkza edhe pse nuk kam pas deshire te jeme ne kete liste
te pershendes edhe une shume....

Elina
25-05-07, 17:34
Une votova per Prishtinasen...ajo ka qene gati njera nder bashkabisedueset e para te mijat si ne forum ashtu edhe ne msn-,edhe e kam kuptuar qe ishim kojshike ketu ne Prishtine...me pelqen komunikimi me te...kishim shume gjera te perbashketa...:smile:Por nuk don te thote qe edhe tjerat vajza nuk me pelqejne... me gjith deshire komunikoj me te gjitha...


Ju pershendes te gjitheve ...:smile:

SANTANA-29
25-05-07, 17:55
Te gjitha,,,nese bon :tongue: ,,,,,,,,

Sy_kaltra
25-05-07, 19:45
Pershendetje...
Tash un lexova postimin e Murgesha ku i tha rilindes ( pse jo edhe ti je vajzė ) e po i bie disi palidhje ta shprehi ate qe desha te them....
Si do qe te jete Un se pari e pershendes Murgeshen ,dhe jame e lumtur qe kame per faktin se murgesha me ka vlersuar kaq mire qe une te mar pjes ne kete(" konkurim"),megjithate kur kam hy ne f/d kam hy te kaloje kohen e te argetohem por jo te jem ( ne mes te ketyre me te fortave :biggrin: )...
Faleminderit Murgesha..
Faleminderit gazi-de :wink:

Desha ta votoj vehten se thone kure se do veten se do askend ahhahahahhah...

Ok..Vota ime shkon per Selvija...

~AmaZonA~
26-05-07, 00:22
Respekt per te gjitha...
Luana mori voten time ksaj radhe...

legenda
26-05-07, 13:36
RILINDUSH,,,vota ime pa asnje hamendje shkon per TY.RILINDA...!!!

LuLjaa
27-05-07, 02:40
Ehh ketu krejt ato t'mirat kokan nuk du me veēu as nje , se cilies ja dhash ka 1 vote :D

Domira
28-05-07, 00:42
Te gjitha ne kete liste jane te mira dhe secila krijon atmosfere te mire dhe secila te ben te ndjehesh mire. Veshtire me i nda (sidomos une qe nuk shkruaj shpesh ketu) por kesaj radhe po votoj per Luana.

luckyman
28-05-07, 00:56
Rilinda,........Respektoj te tjeret te jesh e (i)respektuar...marré nga Rilinda

rilinda
28-05-07, 02:36
RILINDUSH,,,vota ime pa asnje hamendje shkon per TY.

Rilinda,........Respektoj te tjeret te jesh e (i)respektuar...marré nga Rilinda
Ju falemnderit tė dyve...

Giovanni
28-05-07, 19:13
Voten time ja dhash koleges time sepse eshte e mrekullushme

selvija
30-05-07, 11:54
Vajza e kenshme e dashur e respektume me te gjitha te mirat qe ka dhene zoti ,, per mendimin tim eshte Sy_kaltra ,, e gezofsh pikne time e ke marrur me merit te plot,,jap kontributin e madh ne kete faqe te dardanis,,ke fjal te embla,,ke edhe dashuri te madhe me antare te forumit ,,ke te gjitha ate qe kerkojne,,e meriton motrushe,,,gezofsh,,:smile:

ARI_03
05-06-07, 14:02
Pasi qė kėrkohet se cila vajzė ju pėlqen mė shumė..!!! shkurt pėgjigjem Prishtinasja_ :smile:

Rrespektoj dhe nderoj tė gjitha anėtaret tjera nė list.....

Linka_pz
06-06-07, 10:45
Dihet bre ma e mira prej te mirave

RILINDA

lazdrani
16-06-07, 12:00
Anonim kete here.

isa
20-06-07, 14:47
Luanes me duket me simpatikja

M_u_k_i
13-07-07, 06:53
Vallahin sdita kujna meja dhan Voten veq ja gjujta dikujt qaty Po hajt bre se qikat krejt jam te mira qy

Peja-Boy
25-07-07, 10:55
Po e baj njė sondazh me vajzat qė nuk kan marrė pjesė gjer mė tani nė ndonjė temė tė ngjashme e mule tė japim mendimin tonė pėr to. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Une me lart nuk munda te jap Voten se po em Pelqej Dy ! Hahahahahaha

Peja-Boy <--- Vdiq se qeshuri ..!(vetmevete)

Peja-Boy
25-07-07, 10:57
Po e baj njė sondazh me vajzat qė nuk kan marrė pjesė gjer mė tani nė ndonjė temė tė ngjashme e mule tė japim mendimin tonė pėr to. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Ketu te gjitha perveq Rilindes jan anetare te thjeshta te Forumit ....

Rilinda si Moderatore , e Super Moderatorja pse nuk merr Pjes ne Votime ??

Zana_ch
14-08-07, 18:25
te gjitha jan te mira ....me te gjitha kaloi mir ....une i kam dhan voten njeres pasi qe vetem nje vote ashte pe tu dhanur ....e din ajo vet se cila ashte dhe ashte e vetmja deri me tani nga te gjitha gocat qe me ka kerku ne msn dhe pa asnje hamendje e kam pranue dhe jam shum e lumtur qe e kam njohur ene ma afer .

HDL ........moter e madhe

Prishtinasja_
14-08-07, 19:22
te gjitha jan te mira ....me te gjitha kaloi mir ....une i kam dhan voten njeres pasi qe vetem nje vote ashte pe tu dhanur ....e din ajo vet se cila ashte dhe ashte e vetmja deri me tani nga te gjitha gocat qe me ka kerku ne msn dhe pa asnje hamendje e kam pranue dhe jam shum e lumtur qe e kam njohur ene ma afer .

HDL ........moter e madhe

:biggrin::biggrin::biggrin:

Mbetesh e pershendetur nga ana ime Zanushe !!! :smile:

Tomori
14-08-07, 21:05
te gjitha jan te mira dhe te lezetshme ...

Tomori
14-08-07, 21:06
Selvije ke voten time......caoooo

selvija
14-08-07, 22:15
Selvije ke voten time......caooooAni ani faleminderit e di qe ma jap voten ti ahaha
http://www.forumishoqeria.net/forum/images/smilies/36_1_27.gif

Kavaleri
14-08-07, 23:08
Po e baj njė sondazh me vajzat qė nuk kan marrė pjesė gjer mė tani nė ndonjė temė tė ngjashme e mule tė japim mendimin tonė pėr to. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Me vjen keq te vecoj mir por mua me pelqen, Sy_Kaltra
Vota nga un per : Sy_Kaltra

Kavaleri
14-08-07, 23:11
Mos mu idhnoheni se tybe nuk e njof as nje vajz ketu, ndoshta ne mengjes ma bini nga nje kafe tek PM, se e kam ber meremet se PM e kisha prek ni pull pahiri haha..

pirro
17-08-07, 10:18
Po te ishte LYRA 2 ne votime per ate kisha me votu,asht shume e mire shume simpatike,stili i shkrimit te saj mendoj qe eshte i veqant nga te tjerat.

Nga keto qe jan ketu mundooj qe me e mira asht rilinda.

Shqiptare
17-08-07, 11:52
Deri me sot, ne kete date dhe ore, eshte prishtinasja qe udheheq :smile:

egi
29-10-07, 16:04
jam ne dilem...dy antare me pelqejn teper...e dyjat s'muj mi votu...

RILINDA DHE ELINA :biggrin: me se shumti me shkon muhabeti me to..

egi
29-10-07, 16:07
uu me falni se nuk e pava qe eshte edhe PRISHTINASJA ne sondazh :smile:

rilinda
29-10-07, 16:12
Xhelozkoooo, nime koke shumė n'dilem... ap ap ap...
Sa me ta leht'su punėn paaaak, lirisht unė po dal prej listės tane, e voto msheft ja pėr Elinėn ja pėr Prishtinasen (nisoj i bjen se vota shkon n'Prishtinė :D)

egi
29-10-07, 17:00
Xhelozkoooo, nime koke shumė n'dilem... ap ap ap...
Sa me ta leht'su punėn paaaak, lirisht unė po dal prej listės tane, e voto msheft ja pėr Elinėn ja pėr Prishtinasen (nisoj i bjen se vota shkon n'Prishtinė :D)

heheheheh oj xhelozkooooo mos xhelozo hehehe...nuk ki konkurens te madhe..veq dy persona,,ihaa ani sa antar ka ne forum qyh :biggrin:

e me votu nuk po votoj njeher..nashta prishna me dy prej juve e ja jepi voten asaj qe me perkrah heheheh

Elina
29-10-07, 17:25
jam ne dilem...dy antare me pelqejn teper...e dyjat s'muj mi votu...

RILINDA DHE ELINA :biggrin: me se shumti me shkon muhabeti me to..


Per mu nuk eshte me rendesi vota sa eshte me rendesi pjesmarrja ne kete sontazh hahahhahha.. JA KAM BE QITASH SI KANDIDATET QE KONKUROJNE PER MIS hahahhahha

Egi leje voten ne mende,,, ! nuk ka lidhje qe nuk mundesh me i votu dy apo tri hahhahah :wink:

egi
30-10-07, 14:26
Per mu nuk eshte me rendesi vota sa eshte me rendesi pjesmarrja ne kete sontazh hahahhahha.. JA KAM BE QITASH SI KANDIDATET QE KONKUROJNE PER MIS hahahhahha

Egi leje voten ne mende,,, ! nuk ka lidhje qe nuk mundesh me i votu dy apo tri hahhahah :wink:

hehhe o ku je misse hehehe, :biggrin:
pe la pra voten ne mende dhe po jau dergoj secilles ka nje puthje te madhe ne faqe :biggrin: ishalla mjafton hehe

Elina
30-10-07, 14:29
hehhe o ku je misse hehehe, :biggrin:
pe la pra voten ne mende dhe po jau dergoj secilles ka nje puthje te madhe ne faqe :biggrin: ishalla mjafton hehe

Per mu mjafton,,, t'faleminderit :smile:

Abetare
05-11-07, 08:35
Deshta me votu po kur mu kujtu njė Forum tjeter u mytsha tu shkru me njė Pseudonim femre i bukur ...I thojsha Motrushė , Rrushe , Loqkė, Mike etj etj kur njė ditė po ja shkruj Msn e po i tham banum Add e shihemi nė Kamerė si dukemi pasi jemi ba MIkesha tė forta virtuale hmmmmmmm nuk ma kthej hiq mo e njė ditė tjeter ish habit kish thanė Siss jam shumė i lodhur herė tjera flasim nė Msn ...

E zbulova edhe pse nuk dėshiroja qė ishte Mashkull Intelegjent , ishte serioz dhe shumė i sjellhsem nė shkrime edhe si Mashkull do ta kisha MIk pa problem por ....Tash spo di kėtu a ka aso a jo heheh....!!??


Pėrndryshe E martumja e merr voten pasi e di qė 100% ėshtė Femėr ...

Sy_kaltra
10-12-07, 21:28
As te tė mirat e as te tė keqiat ..kush ma ka mar more ate pik fate ?:tongue: :biggrin:

Cia-Ferizaj
10-12-07, 21:39
qysh me votu kur krejt fotot falls qyyyyyy

Elina
10-12-07, 21:42
qysh me votu kur krejt fotot falls qyyyyyy


Une me bo me e qite foton time ketu tutna qe i humbi edhe keto vota qe i kam :eek: :biggrin:

Cia-Ferizaj
10-12-07, 21:45
Une me bo me e qite foton time ketu tutna qe i humbi edhe keto vota qe i kam :eek:

po a........ qa po thu pra a........ qoma ne mesazh privat ok :biggrin:

Dardan Kastrati
11-12-07, 14:03
Sy_kaltra iahahah ndoshta ketu bile fiton ahahahahaha

Sy_kaltra
11-12-07, 19:13
Sy_kaltra iahahah ndoshta ketu bile fiton ahahahahaha

Babadimer a edhe ketu me ke pru dhurata a ?! ahhahahahahah ( a din qka kan than hupsit ktyne herit :biggrin: So me randesi me fitu,veq me mar pjes ahhahahahahahah ):tongue:

Faleminderit Dardan Kastrati .

Dardan Kastrati
11-12-07, 19:17
Babadimer a edhe ketu me ke pru dhurata a ?! ahhahahahahah ( a din qka kan than hupsit ktyne herit :biggrin: So me randesi me fitu,veq me mar pjes ahhahahahahahah ):tongue:

Faleminderit Dardan Kastrati .
Hahahah me rendesi pjesemarrja ne gara ahahah , qofsh e nderuar ... si ia kalove sot ?

Sy_kaltra
11-12-07, 19:19
Hahahah me rendesi pjesemarrja ne gara ahahah , qofsh e nderuar ... si ia kalove sot ?

Hhahahahahh po po ...po mir mir ( ka mbet me thon :biggrin: )..Ti si e kalove i nderuar ?

Dardan Kastrati
11-12-07, 19:25
Hhahahahahh po po ...po mir mir ( ka mbet me thon :biggrin: )..Ti si e kalove i nderuar ?
Do te behet mire , te flm mire edhe une ia kam kaluar .....

Ma-Origano
15-12-07, 19:44
edhe un them e_martumja shpresoj se skam gabu !

Cia-Ferizaj
15-12-07, 22:57
rilinda ...............

Nora_
18-03-08, 11:32
Ate qe e cmoj shume shume dhe ndihem shume mire qe e njof dhe e falemnderoj per cdo gje ! :biggrin:

Ajo eshte : Prishtinasja_ :biggrin:

selvija
19-03-08, 20:22
EVV qme befasut per bes qetu ne votimin tim,,,cila dor i kafshi votat e mija,,le tmi kthen,,se ketu vetem dikush nga moderatoret e kan bere,,une ketu skam hy qe 2-3 muj kam pas 14 vota,,,,kete e kei bere BOND apo Murgesha...kthemini votat ose di qoj pesh forumin...skeni drejt te prekni ku lendoni diken.
MARREI PER JU..MARRE...CNCNCNCN--:redface:

Tomori
19-03-08, 20:54
?!!!!!! Votat ku jane..perse keshtu?!!
Selvija ka pas me heret 12 - 16 vota,, e tashe si ka mundesi te ket vetem 8vota.
Nuk e kame te qarte kte...
Sa per veti jam mesuar shum postime mi keni hek po ani dakorte, Por edhe votat te vidhen ketu...!!! NUK KAM KOMENT...
Ndoshta keni hezituarse Selvija ka lidhje te shkelqyera me mua e tashe doni tja hekni rejtingun Selvijes...gjitheqka eshte e mundshme ketu..

Fshatari
19-03-08, 21:22
Qe sondazhin qė kerkojsha prej muajsh. E gjeta vajzėn qė m'pėlqen ;Selvija more po kush tjetėr!

Bond
19-03-08, 21:41
http://i31.tinypic.com/kbond1.jpg


Tė dhėna qė regjistrohen dhe mbesin tė pandryshueshme nga askush janė kėto tė dhėna tabelare, dhe vetem unė i shoh por pėr tė ndryshuar nuk kam mundėsi as unė.
Pikėt qė ke pas nė sondazh aty i ke, nėse ke ėndrru gjė, kėndellu njėherė e pastaj shkruj, pėrndryshe edhe privat tė thash se une sqaroj kete punė shumė shpejt.
Tani nėse edhe kjo tabel pėr ty ėshtė e dyshimtė, gjeje ti ose mund tė lajmerohet ndonjeni qė ka votuar pėr ty e emri i tij nuk figuron nė tabelė.

lovely
19-03-08, 22:24
http://i31.tinypic.com/kbond1.jpg


Tė dhėna qė regjistrohen dhe mbesin tė pandryshueshme nga askush janė kėto tė dhėna tabelare, dhe vetem unė i shoh por pėr tė ndryshuar nuk kam mundėsi as unė.
Pikėt qė ke pas nė sondazh aty i ke, nėse ke ėndrru gjė, kėndellu njėherė e pastaj shkruj, pėrndryshe edhe privat tė thash se une sqaroj kete punė shumė shpejt.
Tani nėse edhe kjo tabel pėr ty ėshtė e dyshimtė, gjeje ti ose mund tė lajmerohet ndonjeni qė ka votuar pėr ty e emri i tij nuk figuron nė tabelė.
kush po bertet bre ktu n kete nate?? :Dedhe ku jam une?? pse nuk jam une ne liste?? a veq pse krejt votat i marr une a?? hahahahahahahahahahahahahah.. Bond, me t ngjofshum, a munesh me ma shti emnin tem n liste qaty edhe voten e pare mire kishe bo ti me ma dhane se si t shohin ty tani bojn hygjym tetane.. hahahahahahahahahaRespekt per ty Bond Casperi =)

mentor*
20-03-08, 00:36
ste koka ne list .........

selvija
20-03-08, 10:14
Bondi...po me te vertet ti ke te drejte,,,qe me sqarove me mire,,dhe pash se une isha gabim...ju kerkoj FALJE...ty dhe murgeshes...
se mu kan pshtill me MISS Dardania 2007...ndoshta nuk jenu ende te skuqer ndaj meje ,,heee veq sidoqofte ku jap nje person kontributet te shumta edhe gabon....:rolleyes:

ju pershendes....q'do te mire...

tekel..tekel...:wink:

emine
20-03-08, 10:20
Silvija breh....:biggrin: :biggrin:

Tomori
20-03-08, 13:26
Bondi...po me te vertet ti ke te drejte,,,qe me sqarove me mire,,dhe pash se une isha gabim...ju kerkoj FALJE...ty dhe murgeshes...
se mu kan pshtill me MISS Dardania 2007...ndoshta nuk jenu ende te skuqer ndaj meje ,,heee veq sidoqofte ku jap nje person kontributet te shumta edhe gabon....:rolleyes:

ju pershendes....q'do te mire...

tekel..tekel...:wink:
selvije shujjjj...ateheres perse me vure ne loje edhe mua ketu..?!!!

Gjumashja
20-03-08, 13:29
Fshesa... Rilinda....:tongue: ...

emine
20-03-08, 13:42
Edhe ps ekam votu!Kurr vajzat nuk me kan pelqy...as Zoti mos e bafte me me pelqy...


shnet paqit!

lovely
20-03-08, 22:55
Edhe ps ekam votu!Kurr vajzat nuk me kan pelqy...as Zoti mos e bafte me me pelqy...


shnet paqit!

ti si fort po mi permen qito vajzat...fembrrrat... qka ki kshtu?? hmmm..........

teutaA
12-08-10, 00:46
kallzoni se sna jet hatri:tongue:

roadrunner
12-08-10, 08:43
Valla un votova per ma t'miren, qe e di une qe eshte ma e mira :D se s'jap vota qkado, kshtu qe i ruj si syt e ballit :D

emine
12-08-10, 08:46
Valla un votova per ma t'miren, qe e di une qe eshte ma e mira :D se s'jap vota qkado, kshtu qe i ruj si syt e ballit :Dsjam moje ne liste :biggrin:

tybeh qikat e forumit krejt ishin t'mira,e per djem nja 2 copa se tjert sapun ishin mi ba

teutaA
12-08-10, 19:26
Valla un votova per ma t'miren, qe e di une qe eshte ma e mira :D se s'jap vota qkado, kshtu qe i ruj si syt e ballit :D

as moj sjom ne list qy :smile:

tipi engjellor
12-08-10, 23:13
qiko jo nje list po krejt qikat e forumit i qet po ku si njoh as si shoh nga me dhane vlersim keshtu jam apstenim

Andetta
13-08-10, 22:56
Asnjėren nuk e njof

por njė votė do e jap dikur !

tipi engjellor
13-08-10, 23:00
Asnjėren nuk e njof

por njė votė do e jap dikur !
voto voto se shkun votimet hahah

Elina
13-08-10, 23:07
I lumshin duart kush paska votu per mu ...tan ket kokerr qe e pasna marre e s'e pasna dite.... jau kthefsha per te mire :tongue:

Suelaa
14-08-10, 00:04
AliSia.

teutaA
14-08-10, 02:40
I lumshin duart kush paska votu per mu ...tan ket kokerr qe e pasna marre e s'e pasna dite.... jau kthefsha per te mire :tongue:

qu lshoma vendin pak se edhe ashtu tu u martu sje:wink:

elvio
14-08-10, 05:19
ELINA

ta jap edhe une nje vote,se doja t'ia jepja asaj sykalytres,sepse ngordh ngordh nga simpatia per kaltersine une:biggrin: ,por ja qe se shoh.


nga ato ne rresht e sondazh
ELINA.

Urata
14-08-10, 19:45
shumica e emrave n'liste jane gra...!


Prishtinasja, edhe pse edhe Elina e edhe Rilinda jane te pelqyeshme nga une...

teutaA
14-08-10, 19:47
shumica e emrave n'liste jane gra...!


Prishtinasja, edhe pse edhe Elina e edhe Rilinda jane te pelqyeshme nga une...

hahahahah e unee:wink:

shfletuesi_
14-08-10, 19:59
Valla pernime krejt te mira ama pasi qe i kishin ba qika krejt une Luanes ja dhash voten :D :tongue:

Kaqanikasja
15-08-10, 00:37
Hiq spo votoj se po xhelozoj qe sjam une aty ehhehhheh

teutaA
15-08-10, 02:42
shejtonkoo hajt per hater te neve fmive hahahah nderroje qet list edhe mos harro me me qit te paren edhe + voten ama:wink:

Prishtinasja_
21-08-10, 09:46
shumica e emrave n'liste jane gra...!


Prishtinasja, edhe pse edhe Elina e edhe Rilinda jane te pelqyeshme nga une...

Te falemnderit! :wink:

Suelaa
21-08-10, 10:18
Pse vetem keto jane gocat e forumit aa !!
As une nuk po votoj hic, pra.:redface:

roadrunner
21-08-10, 11:44
hahahahahahahahaha.....suela, ti hyn ne listen e manekeneve te forumit, ashtu qe prit me rend krejt hahahaPse vetem keto jane gocat e forumit aa !!
As une nuk po votoj hic, pra.:redface:

teutaA
24-08-10, 17:50
se nderrojn listen xhelozat hahahahah bone more edhe nje list per fmi :tongue: :wink:

Suelaa
25-08-10, 11:34
hahahahahahahahaha.....suela, ti hyn ne listen e manekeneve te forumit, ashtu qe prit me rend krejt hahaha


O roadrunner pse te kjo lista qenkan peshat e renda me duket, kg. hahahahahah jo per zotin me prite une si mas peshes nuk me vinka rralla kurr.:tongue:

elvio
25-08-10, 11:43
suela

them ti

pse s'je ne sondazh

tipi engjellor
25-08-10, 11:48
Po kisha thene ka shume ne kete list prishtinasen po ka edhe te tjera

Suelaa
25-08-10, 11:50
suela

them ti

pse s'je ne sondazh

Elvio mendoj qe ajo qe ka shkruajtur temen nuk me njef prandaj,hahahaha.

elvio
25-08-10, 13:39
Elvio mendoj qe ajo qe ka shkruajtur temen nuk me njef prandaj,hahahaha.

sa ka gabuar:cool:


duhet hap sondazh tjeter:biggrin:


elvio insiston ne ate c'ka tha

Suelaa
25-08-10, 13:45
sa ka gabuar:cool:


duhet hap sondazh tjeter:biggrin:


elvio insiston ne ate c'ka tha

Hahahahaha, pse ben gjoja se me njef ti ore,hahahahaha. po do ti marim parasysh ato qe thua.:smile:

elvio
25-08-10, 13:50
Hahahahaha, pse ben gjoja se me njef ti ore,hahahahaha. po do ti marim parasysh ato qe thua.:smile:

qe te te pelqej duhet me te njohur

psh

vdes per kathrin zeta xhons:biggrin: ,dikur kur lozte film edhe ish e fresket:biggrin: .

urrej bleona qerretin.

ka bardh e zi midis dy krahasimeve

ti merr pjese te e bardha


mos valle do te me ndryshosh mendim:cool: .


s'mundesh te arrish

elvio kembenguli:biggrin:

shfletuesi_
25-08-10, 13:51
Jo more asnjera nga keto qe eshte ne list nuk e meriton kete qmim. :D

Suelaa
25-08-10, 13:56
Jo more asnjera nga keto qe eshte ne list nuk e meriton kete qmim. :D


Hahahahahahahahaha, sa te fort e ke ba, nuk te kam thene kot une se emri jote ka domethanje te madhe, nga shkon e ben vendin rremuj.:biggrin: :tongue:

Suelaa
25-08-10, 13:58
qe te te pelqej duhet me te njohur

psh

vdes per kathrin zeta xhons:biggrin: ,dikur kur lozte film edhe ish e fresket:biggrin: .

urrej bleona qerretin.

ka bardh e zi midis dy krahasimeve

ti merr pjese te e bardha


mos valle do te me ndryshosh mendim:cool: .


s'mundesh te arrish

elvio kembenguli:biggrin:


Po te bardhen do zgjell, se jam e bardhe edhe vet,:tongue:

po ndryshim mendimu e arrije cdo gje qe une dua ta kem. hahaha

kshtu qe nuk i dihet.:smile:

elvio
25-08-10, 14:01
zgjidh cilen te duash,megjithese ELINA thote

jam me e mira,edhe po e ndaj voten

50-50

Suelaa
25-08-10, 14:04
per kend e ke pergjysmuar voten elvio !! se une aty nuk jam.:rolleyes: se mua me duhet kohe me prite deri si te vine rralla e manikineve.hahahahaha

Oqeani
25-08-10, 14:44
per kend e ke pergjysmuar voten elvio !! se une aty nuk jam.:rolleyes: se mua me duhet kohe me prite deri si te vine rralla e manikineve.hahahahaha

Se shpejti do te jesh ne te katerdhjetat .....

instruktori
25-08-10, 22:06
Prishtinasja

Ka edhe te tjera qe nuk jan ne liste siq jan:

Suela
teuta
Albonita

e shume te tjera

Elina
25-08-10, 22:17
zgjidh cilen te duash,megjithese ELINA thote

jam me e mira,edhe po e ndaj voten

50-50


Faleminderit,po megjithate e kisha be nje korigjim te vockel ketu,,,,Elina nuk ka thene jame me e mira...po ka thene jame me e kendeshmja e asaj nate ....ce don te thote e shkume e harrume :biggrin:.

elvio
25-08-10, 22:19
Faleminderit,po megjithate e kisha be nje korigjim te vockel ketu,,,,Elina nuk ka thene jame me e mira...po ka thene jame me e kendeshmja e asaj nate ....ce don te thote e shkume e harrume :biggrin:.

pse gaboi kush kur tha

hyn ne liste
me e kendshmja ma e mira:biggrin:.

sa here votohet te votoj serish:biggrin:

Makresh
25-08-10, 22:23
Votova per Luanėn.

murrizi
25-08-10, 22:32
E dashura ime s'qenka edhe ashtu nė kėtė list, kėshtu qė unė abstenoj.

teutaA
25-08-10, 23:44
E dashura ime s'qenka edhe ashtu nė kėtė list, kėshtu qė unė abstenoj.

hajt de ama voten mue qy mos e qo posht te drejten e votes:wink:

murrizi
25-08-10, 23:49
hajt de ama voten mue qy mos e qo posht te drejten e votes:wink:
mos shih kusur, njė votė kam veq !

teutaA
25-08-10, 23:52
mos shih kusur, njė votė kam veq !

hahahah ok pra sa te hy ne list ma jep vetem nje vot de slypa me shum:wink:

Prishtinasja_
26-08-10, 11:38
Prishtinasja

Ka edhe te tjera qe nuk jan ne liste siq jan:

Suela
teuta
Albonita

e shume te tjera

Te falemnderit!:cool:

Te pershendet Prishtinasja_!

Prishtinasja_
26-08-10, 11:40
Po kisha thene ka shume ne kete list prishtinasen po ka edhe te tjera

:cool: Te falemnderit edhe pse keni shume pak kohe qe jeni antarusar ketu ne forum!:cool:Ju pershendes!

Peja-Boy
26-08-10, 21:16
shumica e emrave n'liste jane gra...!


Prishtinasja, edhe pse edhe Elina e edhe Rilinda jane te pelqyeshme nga une...Ha,Ha,Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zanzi/M
28-08-10, 12:00
Me asistoni pak se spo di kuj me ja qit kokrren???

doGzona
28-08-10, 12:24
Me asistoni pak se spo di kuj me ja qit kokrren???


Nuk eshte e thanun qe duhet te jet ne list..:D

Zanzi/M
28-08-10, 14:44
Nuk eshte e thanun qe duhet te jet ne list..:D

Ok-ej atehere hajde hiqum prej Kosove ( ti si superfemer :cool:).

Vota ime publik i dashur shkoooon per doGzona :smile:.

doGzona
28-08-10, 14:50
Ok-ej atehere hajde hiqum prej Kosove ( ti si superfemer :cool:).

Vota ime publik i dashur shkoooon per doGzona :smile:.Ku don te shkosh,nuk ka problem ?!:D Te falemnderit per voten! :)

Zanzi/M
28-08-10, 14:53
Ku don te shkosh,nuk ka problem ?!:D Te falemnderit per voten! :)

..ee spo shkoj shume larg, vec mos te m thojne kojshia qe skom fluturu kurr :wink:.

instruktori
29-08-10, 17:06
Te mira jane te gjtiha

ama

Prishtinasja

eshte e para

teutaA
29-08-10, 17:54
a hala sme shtit ne qet list aaa:smile:

elvio
29-08-10, 19:13
ti
ti
ti
ti
t'gjitha

Idila
29-08-10, 19:40
a hala sme shtit ne qet list aaa:smile:
Meriton tė quhesh anėtarja e vitit - supergirl :)

Idila
29-08-10, 19:41
Votėn ia dhash Vjeshtės, ngaqė e njoh mė shumė nga tė tjerat. :)

instruktori
29-08-10, 19:57
a hala sme shtit ne qet list aaa:smile:


Doren ne zemer ju e meritoni te jeni ne Liste

Zana_ch
29-08-10, 21:44
Doren ne zemer ju e meritoni te jeni ne Liste!!!!!!!!!!!!!!..........??

instruktori
30-08-10, 17:06
!!!!!!!!!!!!!!..........??Pse po qusitesh oj Zana