PDA

View Full Version : Cili kanal televiziv nė Kosovė ju pėlqen?


stubllani
03-04-04, 19:10
Cili kanal TV ne Kosovė ju pelqen?

MemphiSx
03-04-04, 21:14
Mu me pelqen RTV 21

PowerBoY
04-04-04, 18:46
mua me pelqen rtv21
veq qe e paratqet serialin o.clone :lol: :wink:

illyria
05-04-04, 00:02
Votė ia dhash RTV 21-shit sepse janė mė tė pavarurit kurse RTK-ja ndonėse ėshtė Tv shtetėrore,ajo i shėrben me tė madhe vetėm opozitės.

BlertaB
05-04-04, 11:01
Une voten nuk ja dhash asnjerit kanal tybe se RTV 21, nuk ma kap ktu e RTK, nuk e kqyri se vetem muhalife qesin tan diten kshtu qe nuk i kqyri asnje kanal ne kosov perveq te dieleve Familjen Moderne ne RTK kalofshi mir te gjith.

Gentiana
05-04-04, 14:28
Mua me pelqen me shum RTK,sepse esht kan i pari,dhe esht me i miri, se paku per mendimin tim.

Genta

anna
05-04-04, 15:33
te them te drejt nuk e shikoj asnjeren nga keto kanale se nuk mi kap por zakonisht veres ma shume e kam shikuar rtv 21 nejse tung tung :wink: :wink:

jehona
20-04-04, 18:39
mua me pelqen me se shumti RTK, por nuk kam shum kohe ta percjelli shum programin, megjith se lajmet jan PERFEKT, nuk munden ti bejn ma mir se jan deri me tash.

hana
21-05-04, 15:09
Mua Me Pelqen ToPChannel Shikone dhe Binduni


po eshte shum profesional eshte me i mire ne Shqiperi :arrow:

Barbaroza
22-05-04, 11:17
Zakonisht e percjell RTK,TV21,TopChannel,Alsat dhe TVSH!

anna
22-05-04, 12:15
me se shumti top channel ,vizion plus ,koha television etj :D

Cool_Boy
12-06-04, 09:18
Mua me pelqen me shume RTV21 se RTK na kenaqi reperiza 24 ore...

Top Channel eshte me te vertet fantastik,shume e adhuroj dhe ju deshiroj sukse ne te ardhmen...........

aferdita
20-06-04, 09:47
ne rtk e kshyri vetem familjen moderne dhe radio kodsoven e ndegjoj
tv21 nuk ben ketu hiq
tvsh nuk e shikoj fare
top channel e shikoj me shpesh, ndonjhere ka filma te mire edhe muzik
kurse alsat vetem kur nuk ka lajme e shikoj

just_for_u_babe
21-06-04, 13:18
PER REPRIZA ME TE MIRE NUK KA SE RTK'ja

rilinda
30-06-04, 08:21
tė githa janė ngapak tė mira:RTK-ja ka programe arsimore;RTV21-seriale ka pandėrpre;e KTV-pak i dobėt, po mirė.kėshtu qė qka tė pėlqen, ndėrroje kanalin edhe shikoje.

Djal_rugove
01-09-04, 17:55
mua me pelqe shumė ma shumė tv21 se sa rtk_ja e klanit privat te agim zatriqit me kompani, me pengo ma se shumti kur thon se janė 100%te kosvės e nuk kan asgja me te verteten!!!
njeri nder oragnizatat me profitabile ne kosovė, e nuk bejnė asgja per kosovėn.

nitushe
08-09-04, 10:09
Kuptohet Rtv21 :lol:

SheTa
22-09-04, 23:07
Ops me qen se punoje vet ne TV keshtu qe mase shumti qe me pelqen edhe e dalloje prej TV te kosoves KTV ka vison te plot ..
TV21 sme pelqen :) e ka tepru me qat serial veq me majt sken pergamore qaty....


Keshtu qe Per Top-Chanal me pelqen mase shumti i cili edhe ka fitu
vendin e 7 ne evrop si TV ma i miri :)...........:(

Gjumashja
16-10-04, 10:31
Rtv21 edhe Top Channel :wink:

Krokodilli
16-10-04, 10:36
RTK (frekuenca e quzes, meselation, familja moderne)
dhe TopChannel dhe best

blusky
31-12-04, 01:21
RTK :wink:

erita
01-01-05, 21:15
me pelqen tv 21

MemphiSx
01-01-05, 21:29
me pelqen tv 21


Nuk ja prishi Gruse Une :D

RTV-21 Tv shum i mir Bilem per ket Vit te Ri ka pas Program shume t'Mir :)

valmira
05-01-05, 15:49
Mua me pelqen me se shumti RTV21 se po qet seriale shume veq u ba bajat me qata flash.

valmira
05-01-05, 15:49
Mua me pelqen me se shumti RTV21 se po qet seriale shume veq u ba bajat me qata flash.

Drenicaki
05-01-05, 15:59
Mua me pelqen me se shumti RTV21 se po qet seriale shume veq u ba bajat me qata flash.
Kurse mua po me duket ti valmire po me pelqen ,se une tv te kosoves nuk shikoi

experti_lu
20-01-05, 11:27
RTK sepse nuk kam tjter kanal shqip.hahahahahaha

rilinda
09-05-05, 07:33
RTK dhe KTV

ReDragon
03-06-05, 05:13
CNN. CNBC. CHANEL 7. FOXTV. TV65. TOPSPEED-channel. SBS. CHANEL 9 . UKTV. ARENA. TV1. ESPN.
C-i (CRIME INVESTIGATION). WM (WORLD MOVIES). DISCOVERY CHANNEL. ANIMAL PLANET TV. SHOWTIME 2.

AHA PER KOSOVE,, TV21 DHE TOP CHANNEL ALBANIA

Kurvani
03-06-05, 12:25
RRTTKK