Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cili kanal TV ne Kosovė ju pelqen?
RTK 18 33.33%
RTV21 32 59.26%
KTV 4 7.41%
Votues: 54. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-04-04, 19:10   #1
stubllani
 
Anėtarėsuar: 30-10-03
Postime: 171
stubllani e ka pezulluar reputacionin
Gabim Cili kanal televiziv nė Kosovė ju pėlqen?

Cili kanal TV ne Kosovė ju pelqen?


stubllani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 03-04-04, 21:14   #2
MemphiSx
ZoT DhE KrenaR
 
Avatari i MemphiSx
 
Anėtarėsuar: 11-12-03
Vendndodhja: StAteS Of GjAkOvA
Postime: 12,338
MemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėmMemphiSx i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MemphiSx
Gabim

Mu me pelqen RTV 21
MemphiSx Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-04-04, 18:46   #3
PowerBoY
 
Anėtarėsuar: 03-04-04
Vendndodhja: Gjakova
Postime: 31
PowerBoY e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mua me pelqen rtv21
veq qe e paratqet serialin o.clone :lol:
__________________
[url]www.DardaniaINFO.Com[/url]
PowerBoY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-04, 00:02   #4
illyria
 
Anėtarėsuar: 19-03-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 370
illyria e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Votė ia dhash RTV 21-shit sepse janė mė tė pavarurit kurse RTK-ja ndonėse ėshtė Tv shtetėrore,ajo i shėrben me tė madhe vetėm opozitės.
__________________
\"O Zot,na jep mė shumė mend e jo tru,tru ka edhe lopa\"
illyria Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-04, 11:01   #5
BlertaB
 
Anėtarėsuar: 13-01-04
Vendndodhja: Austri
Postime: 840
BlertaB e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Une voten nuk ja dhash asnjerit kanal tybe se RTV 21, nuk ma kap ktu e RTK, nuk e kqyri se vetem muhalife qesin tan diten kshtu qe nuk i kqyri asnje kanal ne kosov perveq te dieleve Familjen Moderne ne RTK kalofshi mir te gjith.
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-04, 14:28   #6
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mua me pelqen me shum RTK,sepse esht kan i pari,dhe esht me i miri, se paku per mendimin tim.

Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-04, 15:33   #7
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

te them te drejt nuk e shikoj asnjeren nga keto kanale se nuk mi kap por zakonisht veres ma shume e kam shikuar rtv 21 nejse tung tung
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 18:39   #8
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mua me pelqen me se shumti RTK, por nuk kam shum kohe ta percjelli shum programin, megjith se lajmet jan PERFEKT, nuk munden ti bejn ma mir se jan deri me tash.
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-05-04, 15:09   #9
hana
 
Anėtarėsuar: 28-12-03
Vendndodhja: ne kosov valla
Postime: 691
hana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: ToPChanneL

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga betimi_15
Mua Me Pelqen ToPChannel Shikone dhe Binduni

po eshte shum profesional eshte me i mire ne Shqiperi :arrow:
hana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-04, 11:17   #10
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Zakonisht e percjell RTK,TV21,TopChannel,Alsat dhe TVSH!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-05-04, 12:15   #11
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

me se shumti top channel ,vizion plus ,koha television etj :D
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-06-04, 09:18   #12
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Mua me pelqen me shume RTV21 se RTK na kenaqi reperiza 24 ore...

Top Channel eshte me te vertet fantastik,shume e adhuroj dhe ju deshiroj sukse ne te ardhmen...........
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-06-04, 09:47   #13
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

ne rtk e kshyri vetem familjen moderne dhe radio kodsoven e ndegjoj
tv21 nuk ben ketu hiq
tvsh nuk e shikoj fare
top channel e shikoj me shpesh, ndonjhere ka filma te mire edhe muzik
kurse alsat vetem kur nuk ka lajme e shikoj
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-06-04, 13:18   #14
just_for_u_babe
 
Anėtarėsuar: 02-04-04
Vendndodhja: Diku neper bote
Postime: 34
just_for_u_babe e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek just_for_u_babe
Gabim

PER REPRIZA ME TE MIRE NUK KA SE RTK'ja
just_for_u_babe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-04, 08:21   #15
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim ola

tė githa janė ngapak tė mira:RTK-ja ka programe arsimore;RTV21-seriale ka pandėrpre;e KTV-pak i dobėt, po mirė.kėshtu qė qka tė pėlqen, ndėrroje kanalin edhe shikoje.


__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.