PDA

View Full Version : Si informoheni pėr lajmet ditore?


Maxi
14-07-09, 17:22
Internetit
Televizioneve
Radiove
Gazetave
Thashethėmeve
Miks

shfletuesi_
14-07-09, 17:23
Internet....

Prishtinasja_
14-07-09, 18:56
Internet dhe TV !

krijuesiii
14-07-09, 19:42
www.mesazhi.com edhe www.rtklive.com i kam burimet kryesore te informimite

Llapjani_HH
14-07-09, 20:14
95% Internet kurse 5% Tv

Makresh
14-07-09, 22:34
Www.mesazhi.com / www.peshkupauje.com

uck_aksh
15-07-09, 01:14
veq hy ne dardani edhe per qfar lajme je i interesum i gjojsh ketu edhe ketu i marr vesh krejt qka po ndosh