PDA

View Full Version : Cili qytet i ka vajzat m t bukura ?


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Anonymous
08-03-04, 14:39
Peja :-) :lol:

Zana
08-03-04, 14:40
Mitrovicaaaaa vallah... :P 8)

Barbaroza
08-03-04, 14:48
Ferizaji valla :D

hana
08-03-04, 15:59
valla vajzat me te bukra i ka Vitia

anna
08-03-04, 16:35
e sakte hana veq edhe peja i ka te bukura te mos harrojme se misset e fundit u shpallen vajzat e pejes

Murgesha
09-03-04, 00:25
Gjilani..... :lol: :lol:

hana
09-03-04, 14:04
hahhaa po bre Zero Cool edhe TIRANA i ka vajzat te bukra por prap si te Kosoves sjan :lol:

BlertaB
10-03-04, 12:58
Une mendojj se vajzat ma te bukura i ka GJAKOVA dhe PEJA
Ku mundesh me gjet asi bukuroshe si te Gjakoves heheh shum te rralla jan. :P :P

Loloku
10-03-04, 16:22
pr saktse hana, jo bash Vitia, por Pozhorani a!

sexybrikenda
10-03-04, 16:31
Qikat e Malsise po mungojkan kety.Veq une kisha thane se qikat e katunit jane ma te bukura

Giovanni
11-03-04, 10:22
Peja :lol: :lol:

Cool_Boy
11-03-04, 10:46
Ferizaji.............

BlertaB
11-03-04, 12:14
hej cool_boy oooooooooooo dreq Gjakove more i ka femnat ma te bukura qyyyyyyyyyy??? :lol: :lol:

hana
11-03-04, 16:00
o LOlok po bre edhe vajzat e Pozhoranit i perfshiva kur thash te Vitis

lazdrani
11-03-04, 20:03
Vajzat me te bukura jane te Gjilanit :lol: :lol: :lol:

Kaltrina
12-03-04, 10:19
Valla pse spo boni fer e me kallxu se ma te bukurat e ma intelegjente jane Prishtinaliket.
pershendetje :wink:

Cool_Boy
12-03-04, 15:00
Pershndetje te gjithve

hej me vajzat e Ferizajit nuk ka vetem kush naj ka intain neve Ferizajlive bre....

BlertaB nuk e di sa i njeni vajzat e Ferizajit ama jan te bukura shume..Hej harroe moj Gjakoven ti a spo e shef se te gjith mbas vajzave te Ferizajit po vrapojn....

Luje luje Ferizaj i ke vashat si alltan jan te bukura si qershija te gjith njerzit sy ju kan edhe gjith kush juve ju dashuron...Hajde hajde kalle kalle opa..

Gentiana
12-03-04, 15:04
Un mendoj se vajzat me te bukura i ka Gjakova bre, kurse djemt ndoshta Prizereni, apo edhe Gjilani, sidoqoft vajzat me te bukura i ka Gjakova. :roll: :wink:

Barbaroza
13-03-04, 11:10
Po pra cool_boy,vertete vajzat e Ferizajit jane te bukura megjithese eshte e vertete se ngurrojne pak ta tregojne bukurine e tyre.Pse nuk jane zgjedhur akoma miss nuk do te thote se me 3 misse te zgjedhura nga nje qytet duhet te indentifikohet krejt qyteti.
Per mendimin tim,krejt qytetet e Kosoves i kane vajzat e bukura :D

lazdrani
14-03-04, 15:03
Me qikat e kujshive te mi nuk ka kund ne bote......Mitrovica oh qike qike luje belin qike :lol: :wink:

Zana
14-03-04, 15:06
Ahhhhhh bre lazdran a je halla ne Mitrovic a?? Lumja ti vallah u knaqeeeee tfala!!

Hej tfala Kujshive thuj prej Zanes nga Mitrovica..hehe :P

Gentiana
14-03-04, 15:35
Wow, njejt qenkan Gjakova dhe Ferizaji. Forca Gjakova :wink:

arTanibb
14-03-04, 18:51
Po shihet kah jon mat mirat ;) Gjakova the best ;)

BlertaB
15-03-04, 12:35
<GJAKOVA> bre se di qka po e diskutoni ket ma shum a??
EDhe Djemt edhe qikat i ka mat bukurit.
Ani djemt mo mos te flasim se te tranojn krejt. :P

Donika Morina
15-03-04, 12:46
Po dihet se kush i ka vajzat ma te bukura Gjakova pra 8) 8) 8)

Gentiana
15-03-04, 12:51
Dhe perpara (ndoshta dhe fitues) dul Gjakova. 8) 8) 8)

Donika Morina
15-03-04, 12:55
Po vallah genta edhe perpara edhe fitues do te del Gjakova 8) :P 8)

aferdita
20-03-04, 20:44
gjilani
sa per misset e kosoves se di ku i paten syte

jehona
23-03-04, 18:45
ju pershendes te gjitheve, valla te gjitha qytetet e kosoves i kan qikat e bukura, amo gjakova dallohet diqka... :wink: :lol:

lazdrani
24-03-04, 14:54
:roll: :roll: :roll: Po ah!!!:wink:

illyria
24-03-04, 22:15
Hej,votoni ma shpejt *******************

kasum
25-03-04, 10:25
mua ma merr mendja se i ka peja vajzat me te bukura she mete ndersheme apo si mendoni ju te kunderten
cili qytet i ka djemt me te bukur

illyria
25-03-04, 20:00
Shnetje,
Moderator,drgoma nji mesazh privat dhe spjegoma t lutem kt fshirje t mesazhit tim paraprak.Un mendoj q ske pas ndonj arsye me e fshi sepse nuk e kam fye ose shar askend.

just_for_u_babe
02-04-04, 14:07
Besoj se Ferizaji i ka ama dhe te Gjilanit jan te bukura.

anna
03-04-04, 09:08
normal ferizaji :lol: :wink: :wink:

MemphiSx
03-04-04, 21:19
Gjakova valla normal :P:D

LInuX-FiXer
03-04-04, 21:44
TETOVA

lazdrani
04-04-04, 11:32
>>>>>>>>>>>>MITROVICA>>>>>>>>>>>>>

anna
04-04-04, 12:23
ferizaji dhe pike :lol: :lol:

Gentiana
04-04-04, 18:03
Anna me fal,ama me se shumti paska Vota Gjakova,keshtu qe Gjakova dhe pik,ndaq edhe pikquditse !!!!

arTanibb
04-04-04, 18:11
Gentiana my Princesh mir e ki valla ti ndash pik e ndash sterrpik Gjakova po dihet me tana t`mirat ;)

Gentiana
04-04-04, 18:19
My Princ arTanibb kta po shkruajn keshtu,ama Votat nuk po i kqyrin hiq. Po nejse, edhe pa vota dihet breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:

arTanibb
04-04-04, 22:12
Krejt n`kofshin t`kqija gjakovaret ti e nxerr sa per krejt tjerat my Princesh. ;)

Gentiana
05-04-04, 09:06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mo more se ma rrite mendjen. :wink:

lazdrani
05-04-04, 10:16
GJAKOVA YEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH :wink:

Gentiana
05-04-04, 10:59
Jo po tdoket, :wink:
Vajzat e Gjakoves kush esht le te lajm,sepse po dua te di se a kemi hiq nga Gjakova?????????????

BlertaB
05-04-04, 12:22
qe vallah une Gentiana jam e para nga gjakova edhe po ju them diqka krejt te tjetrve qitu se mos te shtyhen koti se me vajza te gjakoves tybe nuk ka ok yeaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh GJKAKOVA,GJAKOVA,GJAKOVA. :P :P

anna
05-04-04, 15:29
kuku ani edhe gjysma e antareve qenkan nga gjakova por qfar gjyse krejt apapapapap :wink: :lol: :lol:

Murgesha
05-04-04, 15:42
Anna e ke gabim se une nuk jam prej Gjakove sis :lol: :lol:

anna
05-04-04, 15:49
AS TI NUK JE A MIRE MIRE :wink: :wink: :lol: :lol:

lazdrani
07-04-04, 14:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MITROVICA ihaaaaaaaaaaaaaaaaa coolllllllllllll :wink:

Barbaroza
07-04-04, 14:20
Ferizaji :P Yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :wink:

anna
07-04-04, 14:47
ferizaji

Zana
07-04-04, 16:03
Mitrovicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Juhuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! :P :)

hana
07-04-04, 16:10
FERIZAJI

SheTa
07-04-04, 16:27
Mendoje edhe une se Peja edhe Gjakova i ka Femrat me te bukra edhe
na elegantet :P

Kaltrina
08-04-04, 10:24
O badihava e keni se me PRISHTINALIKE ska, te bukura, intelegjente edhe ne hap me kohen... :P

Barbaroza
08-04-04, 14:25
Kaltrina,mos harro se ne Prishtine jane permbledhur krejt laryshia e popullates se Kosoves.Pastaj nese nuk e di aq mire, Venera Mustafa eshte nga ana e Ferizajit e shperngulur ne Prishtine.

Barbaroza
08-04-04, 14:26
Hana dhe Anna,nga na ishit ju loqki :?: :wink:

mendim
08-04-04, 15:07
Ha ha ma te mira i ka GJILANI CITY

Kaltrina
08-04-04, 15:46
Kaltrina,mos harro se ne Prishtine jane permbledhur krejt laryshia e popullates se Kosoves.Pastaj nese nuk e di aq mire, Venera Mustafa eshte nga ana e Ferizajit e shperngulur ne Prishtine.

Ok e vertete po une mendova taman Prishtinalike jo te ardhura, edhe by the way Venera mustafa sme pelqen hiq,
pershendetje

QIKA_MAMIT
08-04-04, 20:55
Besoj se Femrat e Pejes edhe Gjakoves jon ma te bukrat!

Mendoj se ne pergjesi Femrat e Kosoves jon shum Elegante! :wink:

Tungi ju pershendes te gjithve :wink:

Barbaroza
09-04-04, 10:28
Kaltrina,mos harro se ne Prishtine jane permbledhur krejt laryshia e popullates se Kosoves.Pastaj nese nuk e di aq mire, Venera Mustafa eshte nga ana e Ferizajit e shperngulur ne Prishtine.

Ok e vertete po une mendova taman Prishtinalike jo te ardhura, edhe by the way Venera mustafa sme pelqen hiq,
pershendetje

Kaltrina,duhet ta dijsh edhe faktin se shume nje perqindje e vogel jane origjinal prishtinas,edhe pothuaj te gjitha misset e deritashme te Kosoves,asnjera nuk ka qene origjinal prishtinase :wink:
E sa i perket asja se nuk te pelqen Venera Mustafa,ai eshte mendimi yt personal,kryesorja, ajo eshte shpallur Miss.

anna
09-04-04, 14:39
une oj barbaroza jam nga gjakova nga mahalla e bukurosheve hahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
09-04-04, 15:08
M'u duk moj Anna qe kishe votuar per vajzat e Ferizajit,e thashe mos po na del nga andej,por nejse.A bash nga Mahalla e Bukurosheve je a?E c'ma ke shtuar merakun me te kerku per vella :wink:

hana
09-04-04, 15:52
hahahha oj Barbaroz valla anna eshte shum vajze mire shum si kush
nejse une jam nga Vitia kojshi me Ferizajin aty ngjit plus ne Ferizaj kam hallen valla ma te mira se vajzat e Fr nuk ka :lol: :lol:

arTanibb
09-04-04, 17:57
anna n`mahall teme koke a ?? Mos t`paskna kojshi pahiri :P

florian
09-04-04, 20:22
KAM SHETIT SHUM NKOSOV PO CIKA MAT MIRA SE N GJAKOV SKAM PA

PO TANA TMIRA INI

anna
10-04-04, 08:45
oooo njerz sa e vogel eshte bota qe une ne forum e gjeta kojshien tem ajajaja ska ma mire :lol: :lol: :lol: :lol:

arTanibb
10-04-04, 09:52
:lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
10-04-04, 11:12
shihe shihe Gjakovaret po ja vidhin votat Mitrovices :wink: :wink:

arTanibb
10-04-04, 11:23
Valla per Gjakov e kom dit se ka me fitu se i ka mat mirat, veq Mitrovica sosht duft me na u afru qikaq shum se ska femna n`mitro lazdran oo ma mir hajde n`gjakov e ta gjoj une njo se sa per mitro ski me gjet t`mir atje , Ose ose n`Pej edhe aty bon se ka t`mira ;)

anna
11-04-04, 10:38
ke te drejt artan :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
11-04-04, 15:18
E djemte a i ka te mire Gjakova bre,se bash kisha shkuar ne Gjakove ta gjej nje djale :wink:

mickoja
11-04-04, 15:25
oj Barbaroza a bash n Gjakov ja paske msy a?po ku do me shku aq larg pash zotin

Barbaroza
11-04-04, 16:39
Po nuk i dihet moj kismetit Mickoje,bash ku nuk do :arrow: shkon :cry:

mickoja
11-04-04, 16:52
ha ha ha..ja ashtu sht po mos e merr tash ti pr t keq se asgj kunder Gjakovs nuk kam se shoqerin nga gjakova i kam..t prshndes

florian
11-04-04, 21:47
SI CIKAT E GJAKOVS NUK KA , PO ME I PA MASHKUJT TE MERRIN NQAF.

cneg
11-04-04, 22:19
Peja :-) :lol:

lazdrani
12-04-04, 11:48
Vajzat me te bukura ika Shqiperia :wink: Mandej Peja dhe Mitrovica :wink:

arTanibb
12-04-04, 13:52
lazdran mir e ki shqiprija i ka aty ja qellove edhe per Pejen ja qellove se t`mira i ka veq per mitrovic sja ki qellu hiq valla se ska sen anej, E mos e harro Gjakoven tjera her :P

Barbarosa mos lyp tjeter san bre se per djem vec hajde n`gjakov ta gjoj meniher mos ta nin ;)

Gentiana
12-04-04, 18:41
E djemte a i ka te mire Gjakova bre,se bash kisha shkuar ne Gjakove ta gjej nje djale :wink:

Ta gjejm ne ty nje djal nga Gjakova ashtu siq ke qef ti,vetem shko andej,se arTanibb do te ben qmos per ty. :wink:

Kaltrina
13-04-04, 15:18
tema nuk eshte prej nga jeni a ???

lazdrani
18-04-04, 16:01
lazdran mir e ki shqiprija i ka aty ja qellove edhe per Pejen ja qellove se t`mira i ka veq per mitrovic sja ki qellu hiq valla se ska sen anej, E mos e harro Gjakoven tjera her :P

Barbarosa mos lyp tjeter san bre se per djem vec hajde n`gjakov ta gjoj meniher mos ta nin ;)Qysh more ska ne Mitrovice qika te bukura heheheheh pyete Zanen te tregon ajo :wink:

Zana
18-04-04, 16:27
o lazdran o net thojn qa dojn se cysh ska mitrovica qika te bukra more,po shuniiii MITROVICAAA yeahhhhhhhhh!!!!! :P :wink:

SheTa
18-04-04, 18:56
kqyr bre mos u perlani ju kret jeni te bukra mos ju met hatri se ne Gjakova Femrat Jan ma te mirat :P sory ahahaha :P apet po ju thom kqyri votimin ... veq po ma befason Mitrovica :) pse ju afru kaq shum gjakoves u dut Peja eshte mas gjakoves per femra :P masne vjen
Prishtina ,, E qishtu Kaltrina :P

Gentiana
18-04-04, 19:03
S-H-E-T-A po tregoju bre ketyre se mua nuk me besojn,edhe pse i kan votat para syve. OK asgje kunder vendeve tjera vetem se me Femra te Gjakoves nuk ka kund...
More e per Meshkuj ku mbet Sondazhi,ndoshta edhe aty fiton Gjakova :?

Zana
18-04-04, 19:09
Vallah per mashkuj moj Genta Sis mire e ki Gjakova i ka Mashkujt Llukuma vallah .. :P

Vec edhe Mashkujt e Mitrovices si i njo une shume nice vallah.

Vec mire e ki Gjakova Boysssss jan met kall krejt..hhehehe :P :lol:

Cool_Boy
18-04-04, 19:13
Pershndetje

O njerz me djelmoshat e ferizajit nuk ka te gjith jane bukurosha si une.. A nuk e dini kete a????

Edhe Vashat i ka krejt llokuma qe te gjith i kan marak se te gjithve djemeve juv hyn ne gjak....

tung

SheTa
18-04-04, 19:21
he he Cool^boy na per djem spo folim veq per femra :P amo
edhe per Djem Dihet Se Gjakova eshte numer 1 :)
valla CooL^boY veq artanibb me qu ne Ferizaj nuk duhet ma shum dihet
se ma i bukuri ne Ferizaj met ahhaha :)

Cool_Boy
18-04-04, 19:24
ahhahaha e more Sheta me keni shti me qesh pa mas ahhahah nje artanibb e ka Gjakova na i kemi 1000 ok shokit....

Nermal na per femra kem tuj fol por disa ketu folen edhe per meshkuj ok pa keq kuptime shokit...

tung

Zana
18-04-04, 19:25
Sheta mos e livdo shume Artanin se ju ritet mendja dhe tani ... ??! :P :wink:

Cool_Boy
18-04-04, 19:29
Per mendimin tim nuk duhte te lyvdohet vetem nje njeri se ata tjeret do te thot nuk jan te mire por jan me te keq se tjeret ok...

Dhe nje gje une i kam vrejt se vashat Gjakovare ma shume i dojn djemt nga Ferizaji se sa vete Gjakovaret ok...

SheTa
18-04-04, 19:35
he he nuk eshte ne pytje veq ni Artan ni artanibb e qoje ne ferizaj :P
edhe ska tejter se apet e mija Ka gjakova :P ka pas edhe ka me pas gjithmon :P masne jam une :P valla drejt po te kallxoje :P se kur jemi shku ne ferizaj me Artanibb :P veq femrat :P se nuk vishin me fol vet me neve ;P vava veq tu na kqyr :P i thash artanibb qka u ka bohet more ketu, a thu mos jemi ma te bukurit ne Ferizaj ahahahah :P sory a

SheTa
18-04-04, 19:36
nuck poe lavdoje :P veq po foli qka eshte :)

Zana
18-04-04, 19:39
ani de Sheta na e dina edhe vet se ashte Artani i bukur ski qa me na kalzu ti hiq..hahaha :P :wink:

Cool_Boy
18-04-04, 19:41
You dont have to say sorry to me Sheta ok cos i know ...

Sheta po me vjen shume mire qe ju paskan shiqo vashat ama ka arsye te shumta qe juv kan shiqo nje prej tyre mundet te jete "Shiqo te keqtetit,zhellanat etj" pa keq kuptime ok....

Shokit mbasi qe tu kejni me te miret e Ghakobes pse nukpo konkoroni per Mister???

tung

SheTa
18-04-04, 19:46
skemi nevoje me kenkoru kerku hiq veq po te kallxoje ty...
jo me vjen keq per zunalla :O kurr nuk na shikojin :P amo se tin qfare tipa jemi edhe une shpesh shkoje ne verizaj :P amo e di qfare femra ka e qfare djem ka :) keshtu mos u nxe ti se veq muhabet po bojum edhe po kallxojum raliztein

SheTa
18-04-04, 19:46
me vjen mir qe e din ti :P qy :)

SheTa
18-04-04, 19:50
edhe keshtu qe keqkoptove ti :) nuk thash per ne Gjakove se ne gjakove
ka shum ma te mir si na po per ferizaj e pata fjelen :)

Cool_Boy
18-04-04, 19:55
Sheta shokit une kurr nuk nxena sidomos per qka jemi ka folmi une cool_boy nuk ja nin se kjo eshte nje send qe nuk me intereson shume ok...Pa keq kuptime....E sa per ferma te bukura e djem qe i ka Ferizaji,nuk pajtona me ju se per mendimin tim jan te bukur te dyt gjinit ok.....Edhe nje duhet me dite se bukurin naj ka fal Allahu e ne vetem nuk e kemi marr askund...

Besoj se me kutpon e nuk flet me vetem mua e ati naj kan ngul syt e tjetr kujt askuj se nuk jeni aq mistera siq pretendon ti se ka me te bukur por nermal se ka dhe me te keq...Kurr nuk bene te thuash jam kush jam dhe nuk ka tjetr perveq une ok se gjith here eshte dikush tjetr me nalt se ju....Bukurija eshte sot e neser intaligjenta eshte per jete.........


Me respekt Cool_Boy

SheTa
18-04-04, 19:58
oki pajtona :) me ty ndoshta edhe ti je cool qysh e ki nickun e keshtu qe ika niher kalofsh mir

Cool_Boy
18-04-04, 20:02
Sheta te pershndes kalofshi bukur shokit..Por vetem nje nuk deshta te theme une jam cool e ti nuk je ok mos me keq kupto por thash mos ja nis mu fry bre njeri se ka me te bukur si ti e me te keq se ti ok,ti tashti shkove pak larg krejt Ferizaji na ka keqyr lehe shokit tashti...

tung--Wish you all the best but dont show offff too much man ok.

SheTa
18-04-04, 20:08
hahaha ma bre se nima me shtine me kesh tash veq njes ..
oki ti koke cool :) edhe me vjen mir vashto te mbetesh cool ende :)
veq nick ste bon cool une fol qka eshte edhe qashtu mbet :) ase nuk kam nevoje mu lavdu e keshtu ti cool kalofsh mir ahahha.

Cool_Boy
18-04-04, 20:13
Sheta vetem nje po dua me ta thene,nick im dhe i uti as nuk na bene Cool,asgje ok...Shokit une nuk theme jam cool apo bukurosh,e as nuk theme kesh ne gjakov apo ne Ferizaj dhe me shiqun te gjitha vashta ok por i le tjert qe te flasin per mua se sa coool jam dhe qfare njeri jam ok...

Besoj se me kutpon tashti---Thojn pleqt aje qene qe len nuk te han,aje qe fol shume prej ati asgj nuk ka etj.....keto nuk po i theme une me inat por kete e keni ndegju edhe ju per mendimin ok!!!!

SheTa
18-04-04, 20:20
oki bre shoki se po i merrke senet afer zemres !.. Ma te bukurit jeni ...
ju mos ta nin veq vashto se ase hajgare spo e kuptojke e mos i merr senet afer zemres oki ... kret e din qfare jemi na qfare jeni ju tung

Skom qka foli ma shum

Barbaroza
19-04-04, 09:04
Oooooo MOs u grindni bre,se populli i Kosoves eshte me i bukuri ne bote me djem e vajza,pa marre parasysh ne cilin qytet jetojne,kete e kam verejtur ngado qe kam shkuar ne Kosove.

Cool_boy,perveq qe je bukurosh shume,je edhe shume i sinqerte!

Cool_Boy
19-04-04, 10:39
Sheta-Shokit une kete bised nuk e marr ne zemer si ju pretendoni por nejse,vazhdoni te shkoni ne Ferizaj e ndoshta e gjeni nje vash te bukur se ne Gjakove nuk po ju deshka kush ok...

Thanks barbaroza

tung

SheTa
19-04-04, 11:42
Barbaroza nuck bre :( veq muhabet po bojum :) kret :( qytete i kan femrat e bukra skemi nevoje mu ngrint :) e keshtu qe Preshndes:)

BlertaB
19-04-04, 12:08
uuuuuuuuuuuuuuuu qka te koka bo ktu more.
apapapapapapapa kush i ka femrat mat bukura po ju tregoj une vallah GJKAOVA e ather vjen PEJA ok.
E per djem nuk ka me djem te GJAKOVES vllah, vallah veq kush jau ka inatin se ton Bukurosha jan hajt te gjithve po ju pershendes shum.

SheTa
19-04-04, 12:12
thnx per koplimente :( amo qe bre edhe ti e din qashtu :( se llokum te kam ty veq edhe ti gjakin e omel e kishe :(

BlertaB
19-04-04, 12:15
s-h-e-t-a kujt ju drejtove more me gjak te omel mu a???? :roll: :roll:
heeeeeeee more S-h-e-t-a gjakin e omel e kam une qysh jo .
Edhe kurgjo gjakin po une jam krejt e omel bre S-h-e-t.

SheTa
19-04-04, 12:19
Blerta ty tu drejtova amo :) gjakin po e di e ki te omel,
e per ty nuk e di a je e omel se hala nuk te kam :( edhe nuk muj
me thon qe je e omel veq besoj qe je :) Mpuq

BlertaB
19-04-04, 12:22
hala sem ki qka :arrow: s-h-e-t-a :?: heeee dreq o dreq mos fol me shifra ok.
aaaaaaa Po e di qka dashte me thon tash me ra nmend tybe :roll: :roll: sem ki pa hala a e qellova hahaha :P :P :P

SheTa
19-04-04, 12:26
he he Blerta normal qe nuk te kam pa veq boll kisha pas qef :?: me te pa zemra rrak tak tak po me bon kur po ta sho emrin ty shpirti po me shon :) ahahahaa

BlertaB
19-04-04, 12:29
ooooooooooooo mo bre se pot nshon zemra e tani qka met bo bre s-h-e-t.
eeeeeeeeeee emrin kur po ma sheh rrak tak zemra po te ban a???
ani kurgjo ky emer fallc o sheta se me dit emrin tem te vertet hyyyyyyyyyyyyyyyy. :roll: :roll:
ather rrak rrak rrak tak tak tak te bon zemra boooom boooom boooom .

SheTa
19-04-04, 12:35
ma bre blerta :( qashtu eshte amo mu kon ti e mir :( hin ne pv edhe me kallxon :P emrin e vertet e pakes ma shum per jeten tone :P nes don nes nuk don oki :roll:

BlertaB
19-04-04, 12:37
po hajt o s-h-e-t-a hyn ne privat e pyetem se qysh e kam emrin qyyyy nuk po te nali edhe te tregoj se qysh e kam emrin ok.

SheTa
19-04-04, 12:41
thnx e di qe je llokum ti e spo di qka me te thon ma shum veq balla blla blla love to :)

BlertaB
19-04-04, 12:42
aha blla blla blla ani ksi ska gajle hiq bre s-h-e-t-a.

anna
19-04-04, 12:52
vajzat ma te bukura i ka i ka ....a e dini kush i ka . :?: i ka KOSOVA

BlertaB
19-04-04, 12:58
Anna goja te lumt sis ska me Vajza et KOSOVES be.

SheTa
19-04-04, 13:08
anna ti ki fol mase bukuri te lumt goja i ki ra pik.. ahaha

anna
19-04-04, 13:09
ashtu eshte bre njeri kudo qe te shkosh ska si te kosoves e ata qe e thojn te kunderten jan gjeloz se si te kosoves nuk kan ne bote :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

SheTa
19-04-04, 13:24
anna po valla pajtona me ty :) e qe ne mpuq se omel koke "

anna
19-04-04, 13:29
ua mami s-h-e-t-a me dhuroi nje mpuq o zot sa me fat jam une hahahah nejse te pershendes shume anna :wink: :wink: :wink:

SheTa
19-04-04, 13:32
he he flm per preshndetje amo per mpuqq mos ta nin
se jo nje :) sa te ki qef te jap :) hahaha nuk me dhimen :)

anna
19-04-04, 13:35
hahah ma be se lodhesh :wink: :wink:

SheTa
19-04-04, 13:38
he he jo per t'lodhen se lo hiq mos ta nin ty :) veq mos mem shkru muni don hahaha :) anna ti mu spo ma jep ni mpuq ;)

PlaY^_^BoY
19-04-04, 19:22
A dini cili osht menimi jep per femrat me te bukra un menoj se Peja i ka femrat me te bukura ama i ka menemadhe kshtu qe pak si zor me i nzon Gjakova i ka tradhetare Ferizaj, Gjilani edhe Mitrovica i kan femrat qe me ka ni Coca_cola Light i ban per veti ;););););)

Zana
20-04-04, 11:45
hahahaa shi shi Play_Boy mos je pak gabimishte se per Qika te Mitrovices ski qa me than. :wink:

Barbaroza
20-04-04, 14:23
PlaY^_^BoY,po merr kund ne thua,kujdes :wink:

anna
20-04-04, 14:23
avavava coca cola light pse bre ti per qka i ke marr :?: jo nuk mendoj qe jan kaq te lehta qika e ferizajit mitrovices dhe gjilanit ato veq me raki mashtrohen :wink: :lol:

SheTa
20-04-04, 14:30
:D i anna ku je qiki keshtu qka me hup dje para syve ..
ihaaaaaaa hala jeni tu fol per femra , te mira jan kret
veq anna ma e mira :P ma keqja zana ahahahhah :P

sexybrikenda
20-04-04, 14:49
FEMRAT ME TE BUKURA JANE TE KATUNIT :D O NJERZI CKA ESHTE KJO PUNE SE KAM NDIE SE MASHKUJT E GJAKOVES JANE .....a :oops: KESHTU PO THOJNE DO SHOQE TE MIJA

SheTa
20-04-04, 15:29
sexybrikenda lej ti shoqet e tuja qka te kan thon :P
amo jan cool :P valla :) ishalla te bjen me ardh ne gjakove edhe i she :P

Dorina
21-04-04, 16:51
Po normal qe ferizaji i ka femrat me te bukura, ton femrat nga qytetet e tjera ankohen qe ia morem te gjithe djem me te bukur :wink: [/quote]

lazdrani
21-04-04, 17:07
Ohhhhhh me lopet e mija te katundit nuk ak hiq po lejeni deeeeeeeee :lol: :lol: :lol: Me falni se nuk dua askend ta lendoje por nje di qe qdo qytete ka vajza te bukura e nder to eshte Qyteti i Gjilanit,Ferizaj,Peja dhe Gjakova........Mbi te bukura i ka Mitrovica apo Zana :wink:

Citizenja
21-04-04, 17:20
Ferizaji kuptohet :wink:

anna
21-04-04, 17:32
hahaha s-h-e-t-a hajde me nje mpuq :wink: :wink:

Zana
21-04-04, 18:00
Lazdran normal qe asht qashtu bre Bruderherz ..hehe :P
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*
*MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITROVICA**MITRO VICA*

dheeeeeeeeeeeee pik. :P :wink:

Gentiana
21-04-04, 18:33
Nuk ke faj Zana se te duket ty Mitrovica si mua Gjakova, po Gjakova jo vetem mua po shumicen e votuesve.

Forca Gjakovaaaaaaaaaa

lazdrani
21-04-04, 22:03
OLEEEEEEEEEEEEEEEEE MITROVICA :P :P :P :P :P Vetem kush ja u ka inati se bolle vajza te bukura i kane :wink: Zana ssse hdgdl :arrow: Bruder Herz 8)

Barbaroza
22-04-04, 08:40
Po normal qe ferizaji i ka femrat me te bukura, ton femrat nga qytetet e tjera ankohen qe ia morem te gjithe djem me te bukur :wink:

Hahahahhaaa Dorina,me bere te qeshem shume.

Gentiana
22-04-04, 10:07
:shock: :shock: :shock: :shock:

Barbaroza
22-04-04, 13:09
Pse moj Genta po shokohesh, qy :wink:

Murgesha
22-04-04, 13:29
Gjilani i ka vajzat me te bukura :lol: :lol:

Gentiana
22-04-04, 13:34
More dje ke Gjakova perpara e per 24h u be mitrovica :roll: send nuk jam ka kuptoj moj Barbaroza

Cool_Boy
22-04-04, 13:42
Hej o njerz krejt llug eshte ka shkon ketu por e kam nje ide ok,nuk e di sa do tju pelqen por kjo vlen me shume per vashat...

Idea ime eshte...po i marrmi ka tri vasha te forumit ato duhen ti vendosin foto e tyre ketu, dihet secila qytetin e vetem duhet ta prezentoj dhe tani do te votojm mbaz te atyre dhe e vendosmi se cili qytet i ka vashat me te bukura ....

A pranoni vasha keshtu,nese kjo ide do te kete sukses athere do te bejm te njejten gje edhe per meshkuj ok.

Me respekt Cool_Boy

PlaY^_^BoY
22-04-04, 13:48
HuH Ooooooooooo Bac a dini qka me femra te Prishtines nuk ka se as qe jan si shqiptaret ;);););) se kam pas jetu njo 2 dit ne Europ edhe kur dojsha me dal me noj shqiptare ma bajke jo nuk muj se jo anej e jo knej kur delshe me to te rrike lerg demek mos me pa dikush e kur e hishe me to ne noj vend te msheft u shashtriske me kon me ty e keshtu qe femrat e Prishtines jan si me kon te perendimit e jo si Shqiptare edhe per qato i adhuroj shum ;););););)

Murgesha
22-04-04, 13:55
Hej o njerz krejt llug eshte ka shkon ketu por e kam nje ide ok,nuk e di sa do tju pelqen por kjo vlen me shume per vashat...

Idea ime eshte...po i marrmi ka tri vasha te forumit ato duhen ti vendosin foto e tyre ketu, dihet secila qytetin e vetem duhet ta prezentoj dhe tani do te votojm mbaz te atyre dhe e vendosmi se cili qytet i ka vashat me te bukura ....

A pranoni vasha keshtu,nese kjo ide do te kete sukses athere do te bejm te njejten gje edhe per meshkuj ok.

Me respekt Cool_Boy

Jo une nuk pranoj. Se po ta qes une ketu foton time ateher ska vajze qe ma kalon. :wink: Dhe fiton pa konkurrence qyteti im :wink:

Cool_Boy
22-04-04, 14:01
Murgesha por kete na po kemi deshir ta shofmi nese jeni e bukur athere qyteti juaj do te fiton dhe me keshtu tani nuk ngriten me ok ahhah...


Merr hapin e pare dhe futne foton ok...!!!!!

Kaltrina
23-04-04, 10:54
HuH Ooooooooooo Bac a dini qka me femra te Prishtines nuk ka se as qe jan si shqiptaret ;);););) se kam pas jetu njo 2 dit ne Europ edhe kur dojsha me dal me noj shqiptare ma bajke jo nuk muj se jo anej e jo knej kur delshe me to te rrike lerg demek mos me pa dikush e kur e hishe me to ne noj vend te msheft u shashtriske me kon me ty e keshtu qe femrat e Prishtines jan si me kon te perendimit e jo si Shqiptare edhe per qato i adhuroj shum ;););););)


Pajtohem me ty plotesisht :wink:


pershendetje

SheTa
23-04-04, 11:12
Ej hala jeni tu fol per ket tem a u murem vesh :) cili qytet i ka femrat ma te mira dihet Gjakova 1, peja 2, prishtina 3 ,Mitrovica 4 ,5gjilani ,6Ferzija
edhe 8 u murrem vesh :) keshtu qe :P ju Preshndes :)

Barbaroza
23-04-04, 12:50
S-h-e-t-a,gabim bre je,duhet sipas votave te rendisesh vendet:


1.Mitrovica
2.Gjakova
3.Ferizaji
4.Peja
5.Gjilani
etj. :lol: :lol:

SheTa
23-04-04, 12:53
Barbaroza me fal :) se nuk jam kabim hiq ;) tybe po hajt se po ta lo mase je e mitrovices :) edhe a din qka njerz :) femra qe me pelqen
mu nuk e veti hiq pre kajit eshte :) ase qe me intreson veq a me pelqen :P lej jo aje jo ky qytet :) qy duhet se gjakova i ka ma te mirat ahhahahjaha

Barbaroza
23-04-04, 12:59
Barbaroza me fal :) se nuk jam kabim hiq ;) tybe po hajt se po ta lo mase je e mitrovices :) edhe a din qka njerz :) femra qe me pelqen
mu nuk e veti hiq pre kajit eshte :) ase qe me intreson veq a me pelqen :P lej jo aje jo ky qytet :) qy duhet se gjakova i ka ma te mirat ahhahahjaha

S-H-e-t-a ishallah e merr nje te katundit se jane me te bukurat,te shendosha,te bardha,me faqe te kuqe etj etj :lol: :lol:

Zana
23-04-04, 13:13
Qe bre Lista korekte:

1.MITROVICA
2.Peja
3.Gjakova
4.Ferizaji
5.Gjilani

E qishtu ashte bre Njerz dhe pikkkkkkkkk.

*hehe* :P :wink:

SheTa
23-04-04, 13:21
Barbaroza jo more :( te kantunit nuck :) tybe ase menja nuk me shkon :Pzana me vjen keq :) po qka me bo :) Gjakova numer 1 eshte per femra :P
e keshtu tash vazhtoni ju :) thuni qka te doni !

Zana
23-04-04, 13:24
Po ti thuj qa dush o Sheta Zemerrrrrrrrrrr se a pe she se Numer 1. ashte MITROVICA!!!!

Skina qa me bo tash... :lol: :P

SheTa
23-04-04, 13:31
huhuh zana lej lumrin ti :) me zor kurgjo nuk bohet me intrenime ahhaha
:) :P edhe me vjen mir qe me bon zemer :P

Barbaroza
23-04-04, 13:34
Barbaroza jo more :( te kantunit nuck :) tybe ase menja nuk me shkon :Pzana me vjen keq :) po qka me bo :) Gjakova numer 1 eshte per femra :P
e keshtu tash vazhtoni ju :) thuni qka te doni !

Po bash aty ku nuk te shkon mendja,ndodhe udia,kurre mos thuaj kurre.
:lol: :lol: :lol:

SheTa
23-04-04, 13:37
Po bash aty ku nuk te shkon mendja,ndodhe udia,kurre mos thuaj kurre.
:lol: :lol: :lol:[/quote]


he he :) nashta qka sbon vaki :) edhe nes eshte qik e mir qka ka lidhje more :) qy edhe qe eshte katunit hahaha :P ja blej ni lop qaty ahahaha
hahahahha :P


Barbarozao po ti je e qyteti a po e katunit :P

Barbaroza
23-04-04, 14:02
Une aaa?Prej katundi jam,prej Barileve :wink: Eh djalo,me m pa mua njehere,tybe kurre s'ke me i shiku qikat e qytetit m :wink:

Zana
23-04-04, 14:07
hahahah qika ka sa dush edhe tmira ka githkun..vec apet se apet MITROVICA ashte Numer 1. dhe qa me bo.. :P

SheTa
23-04-04, 14:18
Une aaa?Prej katundi jam,prej Barileve :wink: Eh djalo,me m pa mua njehere,tybe kurre s'ke me i shiku qikat e qytetit m :wink:ani me vjen mir :) po qysh bohet me te pa ty se :) edhe nashta ishe kon
qika mramt qe e kisa shiku :P
zana ani ani :) ma te mirat jan mos ta nin bos u bon marak hiq :P

Zana
23-04-04, 14:23
Jo more se nuk bona merak une po cfar.. :P

SheTa
23-04-04, 14:24
he he qaja krysorja :P veq shndetitin me pas mir edhe me dek shnosh mu kon :)

Zana
23-04-04, 14:28
Qashtu bre Shetaaaaaaaaaaaa mire e ki .. :P :wink:

SheTa
23-04-04, 14:30
Po mendona me pas mir :) e nuk e di tash a eshte mir a keq :)
qishtu qka me bo :)

SheTa
23-04-04, 14:48
zana ka hup more keshtu :)

Zana
23-04-04, 17:08
Qe more ku jam...qyy hehe :P 8)

SheTa
23-04-04, 17:14
zana qka hupte more ju kret shqyr qe erdha :) ase ni njeri ne forum :P

Zana
23-04-04, 17:46
Qe vallah Sheta qa me bo krejt hupin vec une nuk hupi kur..hehe :P

SheTa
23-04-04, 18:35
jo valla ishalla nuk hup :P se hmm :)
zana gjoma ni shoqe bre :P se spo rrihet

Zana
23-04-04, 18:38
Pse qa bohet me hup edhe une??? :P

Dhe ncncnc pse more vec mu um kini lodh me kto qika..
Oroniku Zana gjoma ni shoqe..(ni pejonk)
tash ti gjoma ni Shoqe..
Vec Artani nuk um ka lyp halla Shoqe..pse more??hehe :P

SheTa
23-04-04, 18:43
ahaha une me kaste te thash shoqe :P qy
jo qe eshte ka me vyn diqka :P
se edhe nuk kam pas menen me lyp pasha ty ahahahahv
valla nuck e di loqkis !

Zana
23-04-04, 18:46
Ani ty nuk po te vyn a...heid heid se ki me gjet edhe ti priceshen.. :wink:

Cfar Fore edhe toni thot pasha ty e cysh met besu un more...qyyy hehe :lol: :P

SheTa
23-04-04, 18:59
he he ni Princesh si ti thu :) ahahhaa
zana kur kisa mujt me te pa qysh te kisa pa :)

lazdrani
24-04-04, 14:44
Zana Schwester Herz hahaahha wir sind die erste :wink: gagagagagag :D


MITROVICA :P PARA GJAKOVES :cry: :cry: :cry:

QIKA_MAMIT
24-04-04, 21:28
Qudi bre Mitrovica para Gjakoves edhe Pejes
pappapappappapap me hile diqka!!
Ju pershendes te gjithve

SheTa
24-04-04, 21:35
Qudi bre Mitrovica para Gjakoves edhe Pejes
pappapappappapap me hile diqka!!
Ju pershendes te gjithvePo valla pajtona me mendimin ton nuk eshte mundeshme me dal
mitrovica para Gjakoves edhe Pejes nuk po munet me dal Prishtina :P
Lemu Mitrovisa ahahha me Hileeeeeeeeeeeeeee Sha mat :P

Vera
25-04-04, 15:09
S-h-e-t-a valla mitrovicaliket ia kan onen per cata a po doni m e dit hahahha

SheTa
25-04-04, 16:03
Vera po bre mase qe je ti e Mitrovices ma e mira je :)
duna mu pajtu me ki nxon kusht :) ahahah Mpuq

Zana
26-04-04, 13:28
Sheta o djal i mire nuk ki chanze mem pa ti mu..hehe :P
Po heid se te vjen Princesha edhe ty..(ishalla) :P

Dhe LAZDRAN BRUDERHERZ ist ja klar,MITROVICA!!!!!!!!!!!!

*MITROVICAAAAA!!!!!!!!!!!!!*

Dhe Sheta Zemer cysh more me hille,ktu edhe me dasht me bo me hille nuk mundesh,po shuj se vec pot vjen inati se ashte MITROVICA para GJAKOVES!!!!!! hehe :P

Heid ju pershendess..

Dhe dihet kush i ka vajzat ma te bukra: MITROVICA!!!! :wink:

Gentiana
26-04-04, 13:31
Sheta o djal i mire nuk ki chanze mem pa ti mu..hehe :P
Po heid se te vjen Princesha edhe ty..(ishalla) :P

Dhe LAZDRAN BRUDERHERZ ist ja klar,MITROVICA!!!!!!!!!!!!

*MITROVICAAAAA!!!!!!!!!!!!!*

Dhe Sheta Zemer cysh more me hille,ktu edhe me dasht me bo me hille nuk mundesh,po shuj se vec pot vjen inati se ashte MITROVICA para GJAKOVES!!!!!! hehe :P

Heid ju pershendess..

Dhe dihet kush i ka vajzat ma te bukra: MITROVICA!!!! :wink:


Zana ndoshta thua se me vjen inati, po per 24h nuk mundet te ket fituar Mitrovica 10vota me shum, ndoshta jam un gabim,po nejse. Sidoqoft dhe qkadoqoft, un e die se me gjakov nuk ka kund,e per vota nuk po marr vesh asgje hiq. :roll: :?

SheTa
26-04-04, 14:31
Sheta o djal i mire nuk ki chanze mem pa ti mu..hehe :P
Po heid se te vjen Princesha edhe ty..(ishalla) :P

Dhe LAZDRAN BRUDERHERZ ist ja klar,MITROVICA!!!!!!!!!!!!

*MITROVICAAAAA!!!!!!!!!!!!!*

Dhe Sheta Zemer cysh more me hille,ktu edhe me dasht me bo me hille nuk mundesh,po shuj se vec pot vjen inati se ashte MITROVICA para GJAKOVES!!!!!! hehe :P

Heid ju pershendess..

Dhe dihet kush i ka vajzat ma te bukra: MITROVICA!!!! :wink:
zana e para ase nuk du me te pa veq palidhje :( te thash...
edhe sa i Perket Princesh :P veq eshte ketu :)


edhe 3 zana me vjen keq se shum prapa jeni Mitrovica ska qka me ardh inati mu mo dihet shum mir kush i ka femrat ma te bukura :)
amo se une se kam zanat mi thon njerzve votoni per mitrovicen
keshtu qe me vjen mir qe po te bohet qefi ty .....
mase qe nuk te bohet live bile ne forum :) tu plecu deshira :)

SheTa
26-04-04, 14:34
Zana Edhe harrova me te thon keshtu qe mos thirr zemer :P
se kam vesves me thirr zemer :) oki keshtu qe ki kujdes :P
zemer thuj pricit ton :P

Zana
26-04-04, 14:37
hahahaha ok de Sheta me fal pra se te kam than Zemer po ti mos i mer shume ngat Zemres kto fjalt e mija..dhe thuj flm shume se po don me ma bo gjefin djal i mire vec MITROVICA ashte Numer 1!!!!!

Dhe qishtu kaq.

SheTa
26-04-04, 14:40
zana niher te ka fal zoti ...
keshtu qe senet nuk i marr afer zemres :) pore
keshtu qe mos u valdo shum se mitrovica eshte numer 1
per mitrovice edhe per katunet te veta :P

Zana
26-04-04, 14:42
MITROVICA NUMBER 1!!! :wink:

SheTa
26-04-04, 14:51
Gjakova no limit :)

Zana
26-04-04, 14:53
Mitrovica (Vajzat ma te bukra) 4-ever!!! 8) :wink:

sexylady
26-04-04, 14:56
Qy qy zana dhe sheta te dyt kryt e fort..Dreq edhe zana edhe sheta. :P

SheTa
26-04-04, 14:58
Qy qy zana dhe sheta te dyt kryt e fort..Dreq edhe zana edhe sheta. :P


ahahha hajt se po ma leshoje rrugen zanes po ja maroje qefin :P

anna
26-04-04, 14:59
qikat ma te mira i ka shtimja :wink: :wink:

sexylady
26-04-04, 15:02
Qyyyyyyyy Zana a po she sa djal i mire ky S-h-e-t-a e ti po don me qky ahaahaha :lol:

SheTa
26-04-04, 15:09
sexylady kurgjo nuk bohet me kry te fort :) dikuj duhet me ja leshu rrugen :P rrafshi san i mir :) nes e din

Zana
26-04-04, 15:15
Oj Sexy lady tregom bre kush je ti se du me plassssss.

Dhe kush more une nuk po du me qky Sheten dhe ma mire e ka ky me ma lshu rugen se e din ky MITROVICA ashte Numbrer ONE. hehe :P

sexylady
26-04-04, 15:20
Oj zana loqk je ti bre ohhhhhh nuk te tregoj kush jam se ma interesant mos me te tregu.. :P

Dhe Sheta qashtu ashte dhe mire e ki vallah zanes mo duhet me ja lshu rugen se ashte shume e shtir kjo dreq.

SheTa
26-04-04, 15:23
sexylady sa per te veshtir :P kerkuj sja leshoje rrugen valla :)
ne eshgte e veshtir :) eshte per veti :Psexylady mos je Blerta Rasisht ti ?

Zana
26-04-04, 15:29
Oj Sexylady tregom kush je se nuk foli mo me ty :twisted:

Dhe Sheta mire e ki mos je ti Blerta sexylady???

SheTa
26-04-04, 15:31
sexylady nima tregona kush je ose po ta bojum block ahahah
zana nes merr vesh kush eshte tregom :P

sexylady
26-04-04, 15:33
hahaha sheta jo bre nuk tregoj kush jam loqk
dhe zana une i i krejt senet prej teje kush je nga je a ki frajher a ski..krejt krejt i di bre.

nuk te tregoj kush jam :lol: hahahah

Zana
26-04-04, 15:38
Oj ti qik e mire ti pe dishe a kam frajer a jo a??
shi shi..ska chanze me dit.

SheTa
26-04-04, 15:39
sexylady aha oki se ma se po me kall kur po me thu loqk :P
edhe keshtu qe ske kush mu kon per veq Blertes!

Cool_Boy
26-04-04, 15:40
Oj Zana une e njof sexlady-in mos ta nin,ajo eshte e Ferizajit!!!ahahhah

Zana
26-04-04, 15:44
Sheta diqysh nuk muj me besu se ashte blerta se ajo ishalla nuk u tranu mem bo mu nervoz qishtu ...hehe :P

Dhe Cool_Boy me kon e ferizajt ...sdi une nuk njo qikat e ferizajt dhe kjo po thot se din kush jam e qa kom..heid pra sexylady trego e kahit jam??

SheTa
26-04-04, 15:48
Zana hihi Mos ta nin se kush eshte :) mos e prish disponimin ton :P

sexylady
26-04-04, 15:50
Sheta Loqk a po te kalli a..pra Shpirt shkruj privat dhe te kalli ma shume. :D

Dhe Cool_Boy jo bre gabimisht je se as Blerta nuk jam dhe as e Ferizajit nuk jam.

Dhe ti Zana oj Dreq o vec une di qa je ti llokum me arra, :D
Ti kop se nuk te tregoj kush jam.
Dhe une te njo ty si paren e kuqe bre loqk.
Ti je nga Mitrovica po jeton qe 13 vjet ne Austrim a ashte qishtu bre Zana?

Zana
26-04-04, 15:58
shi shi Llokum me Arra??
oj ti qik spo di qa met than vallah dhe po e vertet ashte se jam nga austri.
Dhe nuk besoj se me nje ti se qe jam nga austria e ki marr vesh ktu ne Forum.

Dhe mos me thuj dreq ma.

sexylady
26-04-04, 16:26
Oj Zana oj loqk tkam ty bre une nuk te njo dhe nuk e di prejt forumit se je nga austri.

Se une di sa vjecare je,cili mashkuj te pilqen ktu ne forum,a ki frajer a nuk ki,sa vjecare je, krejt bre krejt

SheTa
26-04-04, 16:27
sexylady hajt boma add qaty ne msn :) ta sho facen :) llokum se kush je ti :)

Gentiana
26-04-04, 16:28
Oj Zana oj loqk tkam ty bre une nuk te njo dhe nuk e di prejt forumit se je nga austri.

Se une di sa vjecare je,cili mashkuj te pilqen ktu ne forum,a ki frajer a nuk ki,sa vjecare je, krejt bre krejt


Kishe qka ki, se cili antar i pelqen e die edhe un :wink: apo me mir te them krejt forumi..... :wink:

sexylady
26-04-04, 16:31
Edhe ti pe dishe kush i pilqen zanes a?? jo bre vec une e di kush i pilqen kshtu shume shume Gentiana.
Dhe Cool_Boy jo loqk se ti i treon zanes kush jam

SheTa
26-04-04, 16:33
sexylady edhe ti e bone filum qitash kret :P
ton e dijum kush i pelqen zanes :P oki

alalalalalalala blla blla blla

Zana
26-04-04, 16:36
hahahaha qa kini more?? kush bre um pilqen heid masi pe dini krejt??? shi shi edhe genta edhe sheta edhe kjo far qike pe din kishe kush um pilqen ..ncncncn :shock: :P

SheTa
26-04-04, 16:43
Spo ma ninnnnnnnnnnnnnn mo kurgjoooooooooooooooooooo hiqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qq

Gentiana
26-04-04, 16:48
Hajt se po e presim me na tregu kjo Sexlady ni her, tani tregojm na,apo jo??

sexylady
26-04-04, 16:53
Oj Gentiana ti nuk besoj se e din kush i pilqen zanes edhe sheta nuk e din,po vec une e di kon e don zana.

SheTa
26-04-04, 16:53
:lol: :lol: Ase nuk po me pelqen kush ase spo e du kerkan hiqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqq

Gentiana
26-04-04, 16:55
Po thu a? sexylady nese je aq e sigurt se nuk e diem ateher na trego more??

Zana
26-04-04, 16:56
Qashtu bre Sheta edhe une po tham as nuk me pelqen kush as nuk kerkan hiqqqqqqqqqqqq vec ..nashta ashte qashtu a?? hehe :P

Dhe genta kush ashte bre qikjo far qike se po e din kishe kush me pelqen mu?

SheTa
26-04-04, 16:58
Ja Ku Jam

sexylady
26-04-04, 16:59
Gentiana une nuk po du me tregu kush i pelqen zanes se mu idhnohet zana. :?

Cool_boy po po ti me don mu. :lol:

SheTa
26-04-04, 17:02
8) Ihaaaaaaaaaa Sexlady filum e bone ket pun....


S'du kerkan hiq :P

sexylady
26-04-04, 17:04
cysh more kerkan nuk e don? :D

SheTa
26-04-04, 17:06
qysh duhet njeri ne Intrenet :P
a po a'teher po dashurohesh ne ENTER :P

sexylady
26-04-04, 17:09
po de :D

Vera
26-04-04, 17:11
ncncn kurr nuk kam degju mu dasht njeri ne net hahah

SheTa
26-04-04, 17:12
Vera une per pakes jam kon ka dashurona ne ty......
edhe spo ta merr menja me preshndet hiq a..
pse nuk hyn ne chat !?

yllka
26-04-04, 17:42
MITROVICA NUMBER 1!!! :wink:
Zana po me vjen inati qe Peja nuk eshte e para :x Me vajzat e Pejes nuk ka,ato jane Princesa vetem cka te beje ju uroje vendin e pare ty dhe vellaut tend Lazdranit :twisted: :twisted: :twisted:Mitrovica i ka meshkujt simpatika :arrow: Lazdrani :wink:

SheTa
26-04-04, 17:44
Yllka a pejone je a? pajtona me ty jeni te bukra :)
i like the girl :) peja :

sexylady
26-04-04, 18:41
Yllka edhe une jam nga peja dhe nuk me vjen inati se une pajtohem se mitrovica ka Vajza dhe mashkuj shume te bukur!
--------> Lazdrani
--------> Zana

pershendetje! :wink:

Zana
26-04-04, 18:47
1.MITROVICA
2.Peja
3.Gjakova
4.Prishtina

etc.. :wink: :P

SheTa
27-04-04, 15:14
zana sory bre sa her me te thon....
se Gjakova eshte e para :) Peja e dyta:P

Zana
27-04-04, 16:51
Jo bre Sheta kqyri ti Votat skina qa me diskotu ...

Mitrovica NUMBER 1
Peja NUMBER 2

SheTa
27-04-04, 16:57
Nuk bazona ne vota :) a i ke shti njerzit pakes me votu
per mitrovicen ahhahah :P eshte se une e kam iri mi thon
dikuj voto per Gjakove :) edhe u kry bazove sa dush ne vota
amo keshtu Live kurr mos u bazo :P

Zana
27-04-04, 17:00
Jo bre skam nevoj mi shti njerzt me votu per MITROVICEN se e dina krejt se ashte Mitrovica Numer 1 dash me Vota dash pa Vota Shokiiiiiii 8) :P

SheTa
27-04-04, 17:04
zana me vjen mir mase qe po te doket vetja bukuroshe :P

Zana
27-04-04, 17:10
Une per veti nuk e livdoj veten kurr,vec nashta ashte edhe qashtu.
Po Fjala ashte se MITROVICA i ka VAJZAT ma te BUKRA!! :P

PowerBoY
27-04-04, 17:19
Shkova ka nuk Shkova Femera te bukra si ne Gjakove
ase kun S'takova

SheTa
27-04-04, 17:21
PowerboY qashtu kallxo bre :P :cry:

Zana
27-04-04, 17:21
qyyyyy qyyyyyyy :lol:

SheTa
27-04-04, 17:32
Ika Kalofshit mir se nuk po rrihet :) palidhje diqka:)

Vera
27-04-04, 17:34
pershendetje po a ju kam thon qe me vajzat nga mitrovica nuk ka po cka po diskutoni ma teper ketu heheheh (pak shaka) se te gjitha vajzat nga kosova jan te bukura

Zana
27-04-04, 17:36
po de po Vera mire e ki sdi qa po dikotojm e dina se Mitrovica ashte Numer 1..po nejse.. :P :wink:

SheTa
27-04-04, 17:37
vera s'je mesu hala me preshndet a:)
po njes thnx kalofsh mir se ika

Vera
27-04-04, 17:43
po S-h-e-t-a mendova qe shkove qyyyyyyy te pershendes shum shum shum kissssssssssSSSSSSS

SheTa
27-04-04, 17:45
vera oki :oops: no problem:)