PDA

View Full Version : Cili qytet i ka vajzat m t bukura ?


Faqet : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

doGzona
07-04-05, 14:39
Peja me rrethine :lol:

A perfshihet edhe Klina, me kete "rrethine?"

O djal shkurt e trup DUKAGJINI

Edhe djemt po DEA :wink:

DEA
07-04-05, 14:41
Ai per djem mos vet hiq doGzona, veq na aty vendaset jena msu me ta :lol: , spo na duken mo interesant :lol: :lol: :lol:

Arb
07-04-05, 16:06
Peja me rrethine :lol:

A perfshihet edhe Klina, me kete "rrethine?"

O djal shkurt e trup DUKAGJINI

Ty te marrte Vala e Drinit!

Krokodilli
09-04-05, 08:11
Ai per djem mos vet hiq doGzona, veq na aty vendaset jena msu me ta :lol: , spo na duken mo interesant :lol: :lol: :lol:

dilni dilni pak ne Prishtine,, se ju paska ba bajat djemt e Pejes me rrethin,., edhe pse neve nuk po nau bnohen bajat Prishtinaliket,,, po mund te vini edhe ju konkurrenc tju boni :wink:

Barbaroza
10-04-05, 17:28
Edhe pse nuk jam prishtinase,gjithmone ua kam dhene doren!
Jane bre vella dhe pike.

Krokodilli
12-04-05, 09:44
Edhe pse nuk jam prishtinase,gjithmone ua kam dhene doren!
Jane bre vella dhe pike.

te lumt goja Barbaroza,, qka eshte eshteeeee.....

Fleta
18-04-05, 10:44
Prishtina :wink:

rilinda
18-04-05, 19:19
si gjithmon te paret per gjithqka. urime bre urime!
po ku jon met pejont more, a i ka lshu toka a qka kan qe hin ne ket tem more?
haloooooooo pejaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

rilinda
18-04-05, 19:20
qe nuk hin..... sory

Arb
20-04-05, 17:04
Prishtina :wink:

Jo bre cfare Prishtine...

PEJA o njerez i ka ma te bukurat!

Gjumashja
21-04-05, 08:22
Mitrovicaaaaaaa

Kaltrushi
21-04-05, 08:54
Prishtina :wink:

Jo bre cfare Prishtine...

PEJA o njerez i ka ma te bukurat!


ashtu bre Arb tregoju.....................se me PEJE nuk ka..........lume une per Pejen time.............ehhiihihi :wink:

Kaltrushi
21-04-05, 08:55
Mitrovicaaaaaaa


po motrushe..........por ka nje problem te vocelllll......
m
b
a
s
P
E
J
E


hihihihihi.............. :wink: :P :wink:

Gjumashja
21-04-05, 09:17
Mitrovicaaaaaaa


po motrushe..........por ka nje problem te vocelllll......
m
b
a
s
P
E
J
E


hihihihihi.............. :wink: :P :wink:


Ncuk ke shkrujt gabim e ke mendu kundert :wink:

rilinda
22-04-05, 11:32
gjumashe mos pahiri ty tu kan ngatrru emrat pak???

Krokodilli
23-04-05, 03:38
Mitrovicaaaaaaa


po motrushe..........por ka nje problem te vocelllll......
m
b
a
s
P
R
I
S
H
T
I
N
E
Shihihihihi.............. :wink: :P :wink:


Ncuk ke shkrujt gabim e ke mendu kundert :wink:

ReDragon
23-04-05, 08:31
Kosova i ka vajzat e bukura ne Pergjithesi, por Prishtina dhe Peja dallohen sadopak
tungi

Kaltrushi
25-04-05, 10:23
Mitrovicaaaaaaa


po motrushe..........por ka nje problem te vocelllll......

P
R
I
S
H
T
I
N
A


dihet se mbas PEJE.............................................. ...heeee oj motrusheeeeeeeeeeee per ket titul duhet luftu shumeeeeeeeee e jo me ndrysho fjale...........por vetem behuni ju ma te bukra se ne dhe pastaj folim..........ufffffff ha haaaaaaaaaaaa


pershendetje, sis...........edhe nje kisssssssss dhe mos me u idhno se vetem Ralitetin e tregova.....................
hihihihihi.............. :wink: :P :wink:


Ncuk ke shkrujt gabim e ke mendu kundert :wink:

Dreni30
25-04-05, 23:33
po me vjen keq shume me i dallu qytetet se kudo apo ne secilin qytet ka vajza te mira e te bukura.

Gjumashja
26-04-05, 10:06
gjumashe mos pahiri ty tu kan ngatrru emrat pak???


jo valla me gjithe mend e kom :wink:

Krokodilli
26-04-05, 12:06
Kosova i ka vajzat e bukura ne Pergjithesi, por Prishtina dhe Peja dallohen sadopak
tungi

Reana
26-04-05, 12:08
Kosova i ka vajzat e bukura ne Pergjithesi, por Prishtina dhe Peja dallohen sadopak
tungi


:wink: :wink: :wink:

altini22
27-04-05, 12:12
FERIZAJI -GJILANI- DHE MITROVICA dihet

Krokodilli
28-04-05, 08:40
FERIZAJI -GJILANI- DHE MITROVICA dihet

:shock: :shock: :shock: :shock: naaaaaaaaaaaaaa

mbas Prishtines dhe Pejes ndoshta,,
MITROVICA PER KULLERA MUND TE JET E PARA NE KOSOVE PAJTOHEM

Florimi_Wien
28-04-05, 23:46
Gjakova + Peja

Gjumashja
29-04-05, 21:00
MITROVICA FERIZAJI -GJILANI- DHE FERIZAJI:wink: :wink:

Agroni22
30-04-05, 19:13
FERIZAJI -GJILANI- DHE MITROVICA dihetskom qa ja shtoj ma shume altini22 me vend ki fole bre shoki jem po dihet qe skom qfare do shoku

Krokodilli
01-05-05, 08:55
Kosova i ka vajzat e bukura ne Pergjithesi, por Prishtina dhe Peja dallohen sadopak
tungi


:wink: :wink: :wink:

Gjumashja
02-05-05, 14:56
:idea: M :idea: I :idea: T :idea: R :idea: O :idea: V :idea: I :idea: C :idea: A :idea:

Krokodilli
04-05-05, 07:36
:idea: P :idea: R :idea: I :idea: SH :idea: T :idea: I:idea: N :idea: A :idea:

Gjumashja
04-05-05, 12:17
M :arrow: I :arrow: T :arrow: R :arrow: O :arrow: V :arrow: I :arrow: C :arrow: A

Murgesha
04-05-05, 12:23
G :P J :P I :P L :P A :P N :P I

Dilingjia
04-05-05, 13:48
Tona qytetet e Kosoves i kane qikat e mira tuj nis prej Pejes,Prishtines,Gjilanit,Mitrovices,Ferizajit,Pri zrenit etj etj

Arb
04-05-05, 15:07
PEJA more po kush tjeter....

Diana007
04-05-05, 15:09
Valla Peja i ka me te mira :wink: , por edhe Theranda po :D :D

Dilingjia
04-05-05, 15:14
Valla Peja i ka me te mira :wink: , por edhe Theranda po :D :D
Pse kur koka ba THERANDA qytet xhanem?

Diana007
04-05-05, 15:16
Valla Peja i ka me te mira :wink: , por edhe Theranda po :D :D
Pse kur koka ba THERANDA qytet xhanem?

Pse more qka po te doket Thernada fshat a ? :roll:

rilinda
04-05-05, 15:23
qytez more eshte theranda edhe ata qytez e prizrenit, kshtu qe prizren e therand njesoj i bjen se mos e paqi dit prizreni ne kohrat e lashta e ka pas emrin therand e tash ja kan lan at emer ish suharekes e ish therandes se atehershme ja kan bo emrin Prizren.
Ku te permendet Prizreni aty ben pjes edhe Theranda.

Diana007
04-05-05, 15:30
qytez more eshte theranda edhe ata qytez e prizrenit, kshtu qe prizren e therand njesoj i bjen se mos e paqi dit prizreni ne kohrat e lashta e ka pas emrin therand e tash ja kan lan at emer ish suharekes e ish therandes se atehershme ja kan bo emrin Prizren.
Ku te permendet Prizreni aty ben pjes edhe Theranda.

:wink:

Gjumashja
04-05-05, 18:31
M :arrow: I :arrow: T :arrow: R :arrow: O :arrow: V :arrow: I :arrow: C :arrow: A

Krokodilli
05-05-05, 11:21
P :arrow: R :arrow: I :arrow: SH :arrow: T :arrow: I :arrow: N :arrow: A

rilinda
05-05-05, 13:30
PRIZRENI ME RRETHIN ( ME THERANDN)!


p.s. Pasi qe te gjithe po i lavderojne vendbanimet e tyre, thash mos ta la edhe une Prizrenin anash!

Krokodilli
07-05-05, 09:22
PRIZRENI ME RRETHIN ( ME THERANDN)!


p.s. Pasi qe te gjithe po i lavderojne vendbanimet e tyre, thash mos ta la edhe une Prizrenin anash!
qashtu mos u dorezo rilinda,, edhe une e kam ndrru mendjen,,
Prizreni i ka vajzat me te bukura

rilinda
09-05-05, 07:25
a e ki ndrru me te vertet mendjen apo vetem po thu sa me ma bo rrafsh?

Krokodilli
10-05-05, 22:59
a e ki ndrru me te vertet mendjen apo vetem po thu sa me ma bo rrafsh?
po e kom nderru pernime,, Prizreni i ka vajzat ma te bukura :wink:

altini22
11-05-05, 12:02
sipas votimit po shihet ska fjale

Krokodilli
14-05-05, 03:07
sipas votimit po shihet ska fjale

,, ne kete forum votat percjellen si ne Kosove kur te zgjedhet Presidenti,, kurr simbas votave po simbas deshires,, kush don i jep vota vetes..
keshtu qe mos ti shikojm votat po realitetin

rilinda
14-05-05, 11:15
:wink: valla mir e ki

Arb
14-05-05, 14:52
sipas votimit po shihet ska fjale

,, ne kete forum votat percjellen si ne Kosove kur te zgjedhet Presidenti,, kurr simbas votave po simbas deshires,,

Cka ke dasht me thone me kete?

Arb
14-05-05, 14:52
Vajzat me t'bukura?

PEJA de...

Gentiana
14-05-05, 18:08
O ska bre me Gjakovaret. :wink:

uliksi31
14-05-05, 20:23
O ska bre me Gjakovaret. :wink:

Fol e mos u tut :wink: :lol: :lol:

Murgesha
14-05-05, 20:27
O ska bre me Gjakovaret. :wink:

Fol e mos u tut :wink: :lol: :lol:


Mos harroni se ka edhe Gjilanas ktu pari. :wink:

Gjumashja
14-05-05, 21:03
:arrow: M :arrow: I :arrow: T :arrow: R :arrow: O :arrow: V :arrow: I :arrow: C :arrow: A :arrow:

Arb
15-05-05, 00:49
:arrow: M :arrow: I :arrow: T :arrow: R :arrow: O :arrow: V :arrow: I :arrow: C :arrow: A :arrow:

Cka osht more me ty? Bindu bre cike se PEJA i ka me te bukurat...

Arb
15-05-05, 00:53
Goce Pejane :arrow: Bedri ISLAMI

Goce e bukur, goce Pejane,
Me e bukura e kesaj ane,
Arome pranvere, ere blini,
Engjellushe nga Dukagjini.

Je e kendshme, je mahnitese,
Me shikime, aq flladitese,
Ti e me more, me rrembeve,
Zemren time, ti e theve,
O, O zemren ma theve.

Moj goce Pejane, moj goce magjike,
Shume te dhesha, prore me ike,
Sa shume halle, shqetesime te reja,
Perendeshe, goce nga Peja.

Moj goce Pejane, porsi pjeshka,
Aq krenare, sikur bjeshka,
Ty gjithe jeten te adhurova,
Qe te dua, iurre s'pushova,
O jo kurre nuk pushova.

Krokodilli
15-05-05, 06:36
sipas votimit po shihet ska fjale

,, ne kete forum votat percjellen si ne Kosove kur te zgjedhet Presidenti,, kurr simbas votave po simbas deshires,,

Cka ke dasht me thone me kete?

SHKRIMI ESHTE NE GJUHEN SHQIPE KESHTU QE SKAM NEVOJ TE SPJEGOHEM ,,,,

PRIZRENI DHE PRISHTINA I KAN VAJZAT ME TE BUKURA

Krokodilli
15-05-05, 06:41
sipas votimit po shihet ska fjale

,, ne kete forum votat percjellen si ne Kosove kur te zgjedhet Presidenti,, kurr simbas votave po simbas deshires,,

Cka ke dasht me thone me kete?

SHKRIMI ESHTE NE GJUHEN SHQIPE KESHTU QE SKAM NEVOJ TE SPJEGOHEM ,,,,

PRIZRENI DHE PRISHTINA I KAN VAJZAT ME TE BUKURA

NESE DON SKJARIM MA TE PASTER JA KU E KE:

-- NE Kosove Presidenti Rugova nuk eshte zgjedh sepse ka pas ma teper vota,, por eshte zgjedh pasi qe eshte i njohur ne bashkesin evropiane si Demokrat,, Presidenca dhe Bashkesia Evropiane e kan zgjedh ate (nese e man ne mend zgjedhjet me vota te mbyllura) , po ashtu aj e ka fillu aj duhet ta mbaroj deri ne fund, (ne pavaresin)..
ciaoooo,, take care dude
pershendetje

Gjumashja
15-05-05, 13:32
:arrow: M :arrow: I :arrow: T :arrow: R :arrow: O :arrow: V :arrow: I :arrow: C :arrow: A :arrow:

Cka osht more me ty? Bindu bre cike se PEJA i ka me te bukurat...


joooooooooomore far Peja po Mitro valla

IceGirl
15-05-05, 17:06
FERIZAJI dhe GJILANI

Gentiana
15-05-05, 18:43
Gjakova
Qy se spo e kuptoni hiq. :lol: :lol:

Agroni22
15-05-05, 19:52
me vota po shihet e ndoshta pi vjellmi votat por qa ti bojshe ne demokraci votat jone kryesore kjo vlen per ty i nderuari KROKODILL

Krokodilli
16-05-05, 08:48
me vota po shihet e ndoshta pi vjellmi votat por qa ti bojshe ne demokraci votat jone kryesore kjo vlen per ty i nderuari KROKODILL

hahaha po po Agroni22 i nderuar ke te drejt,,, ne Demokraci lejohet edhe te vjedhet,, skem qka ti bejm,, ....Ne kete rast une bazohem nga Kendi im,, si e di une,, dhe Pasi qe ne Demokraci Lejohet te gjithve e drejta e te shprehurit, menduarit,, une them se Prishtina dhe Prizreni i kan vajzat me te bukurat...

tung

Gjumashja
16-05-05, 08:59
:idea: M :idea: I :idea: T :idea: R :idea: O :idea: V :idea: I :idea: C :idea: A :idea:

Krokodilli
18-05-05, 10:02
:idea: M :idea: I :idea: T :idea: R :idea: O :idea: V :idea: I :idea: C :idea: A :idea:

i ka
vajzat ma te bukurat ne
Kosove
mbas

PRIS
H
TI
N
E
S

rilinda
20-05-05, 15:05
edhe PRIZRENIT

Diana007
20-05-05, 15:08
Valla qka i pash do qika te bukura qetash ne Therand :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
20-05-05, 19:35
:idea: M :idea: I :idea: T :idea: R :idea: O :idea: V :idea: I :idea: C :idea: A :idea:

Krokodilli
20-05-05, 22:34
Valla qka i pash do qika te bukura qetash ne Therand :lol: :lol: :lol:

Diana007 moj ti a ke dal ne korzo te therandes me pa djem a qika te bukura,,,,, mos i kqyr fort ti qikat oj qik se po te jesin ne dor e jet me qika :o ,,,

aferdita
20-05-05, 22:51
FERIZAJI dhe GJILANI


Icegirl ashtu eshte,po tregoj edhe ketyre se me doket nuk po e shohin :wink: :lol:

Gjumashja
21-05-05, 10:27
:idea: M :idea: I :idea: T :idea: R :idea: O :idea: V :idea: I :idea: C :idea: A :idea:

Diana007
21-05-05, 11:14
Valla qka i pash do qika te bukura qetash ne Therand :lol: :lol: :lol:

Diana007 moj ti a ke dal ne korzo te therandes me pa djem a qika te bukura,,,,, mos i kqyr fort ti qikat oj qik se po te jesin ne dor e jet me qika :o ,,,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Valla nuk dol me korz po na dritarja i pash :wink: , djemt nuk po ka nevoj me kyr s e ata po me kqyrin mu :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
21-05-05, 11:29
Valla qka i pash do qika te bukura qetash ne Therand :lol: :lol: :lol:

Diana007 moj ti a ke dal ne korzo te therandes me pa djem a qika te bukura,,,,, mos i kqyr fort ti qikat oj qik se po te jesin ne dor e jet me qika :o ,,,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Valla nuk dol me korz po na dritarja i pash :wink: , djemt nuk po ka nevoj me kyr s e ata po me kqyrin mu :lol: :lol: :lol:

hahahaah DIana007 po te paramendoj ne dritare tu i tranu krejt djemt e Therandes,,, ka nje shiqim jau leshon te shpejt edhe ata i leshon zemra..

tung te pershendes

Diana007
21-05-05, 14:47
hahahaah DIana007 po te paramendoj ne dritare tu i tranu krejt djemt e Therandes,,, ka nje shiqim jau leshon te shpejt edhe ata i leshon zemra..

tung te pershendes

HEhehehheheh op de , ashu krejt pertoke po bin kur po me shohin mu hehehhehhehehehheheehhheeh , ani kur po i kqyri me bish te syrit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Flm :wink: kalofsh mir edhe ti :)

Krokodilli
21-05-05, 20:21
hahahaah DIana007 po te paramendoj ne dritare tu i tranu krejt djemt e Therandes,,, ka nje shiqim jau leshon te shpejt edhe ata i leshon zemra..

tung te pershendes

HEhehehheheh op de , ashu krejt pertoke po bin kur po me shohin mu hehehhehhehehehheheehhheeh , ani kur po i kqyri me bish te syrit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Flm :wink: kalofsh mir edhe ti :)


:lol: MA MOJ KI MESHIR EDHE PER DJEMT PAK,, SE KEMI AS NE LET ME JUVE VAJZAVE, NA TRANUT E HAJT,, :lol:
PERSHENDETJE BUKUROSHJA E THERANDES

rilinda
21-05-05, 22:06
e kjo a e dini pse po del ne dritare????nuk del vetem me i tranu djemt, po edhe kjo po dilka me pa najkon qe po tranojka mas tij!

pa keqkuptime.........veq hajgare :wink:

IceGirl
22-05-05, 03:30
FERIZAJI dhe GJILANI


Icegirl ashtu eshte,po tregoj edhe ketyre se me doket nuk po e shohin :wink: :lol:
E dine edhe keta por nuk e pranojne :wink:

Gjumashja
22-05-05, 11:13
:arrow: M I T R O V I C A :idea:

Krokodilli
23-05-05, 11:04
e kjo a e dini pse po del ne dritare????nuk del vetem me i tranu djemt, po edhe kjo po dilka me pa najkon qe po tranojka mas tij!

pa keqkuptime.........veq hajgare :wink:

haha po normal,, po dihet ajo pun,,,, :wink:

Diana007
23-05-05, 11:11
:lol: MA MOJ KI MESHIR EDHE PER DJEMT PAK,, SE KEMI AS NE LET ME JUVE VAJZAVE, NA TRANUT E HAJT,, :lol:
PERSHENDETJE BUKUROSHJA E THERANDES

:lol: :lol: :lol: :lol: Valla qfar t 'ju boj , mshilni syt kur te kalon afer femrave hehhehehhehehheheheeehhe

Flm shum , gjithmon je i pershendetur edhe nga un :wink:

Diana007
23-05-05, 11:12
e kjo a e dini pse po del ne dritare????nuk del vetem me i tranu djemt, po edhe kjo po dilka me pa najkon qe po tranojka mas tij!

pa keqkuptime.........veq hajgare :wink:

:lol: :lol: :lol: Po de kjo pun zingjir esht e lidhur hehehhehehhehehehhehehhehehehhehehehheehheh

rilinda
23-05-05, 20:42
ruju se pot kputet ai zingjir!

Krokodilli
24-05-05, 14:12
:lol: MA MOJ KI MESHIR EDHE PER DJEMT PAK,, SE KEMI AS NE LET ME JUVE VAJZAVE, NA TRANUT E HAJT,, :lol:
PERSHENDETJE BUKUROSHJA E THERANDES

:lol: :lol: :lol: :lol: Valla qfar t 'ju boj , mshilni syt kur te kalon afer femrave hehhehehhehehheheheeehhe

Flm shum , gjithmon je i pershendetur edhe nga un :wink:

hehe,, tamon puna mi mshel syt kur te kalojn femrat,, qka po na jet neve mashkujve tjeter ne jet,, mos me kan qeto femra se di qka kishim ba,,
tung te pershendes :wink:

Diana007
24-05-05, 14:20
ruju se pot kputet ai zingjir!

KA qellu i fort Rilinda nuk po kputet :lol: :lol: :lol:

Diana007
24-05-05, 14:22
:lol: MA MOJ KI MESHIR EDHE PER DJEMT PAK,, SE KEMI AS NE LET ME JUVE VAJZAVE, NA TRANUT E HAJT,, :lol:
PERSHENDETJE BUKUROSHJA E THERANDES

:lol: :lol: :lol: :lol: Valla qfar t 'ju boj , mshilni syt kur te kalon afer femrave hehhehehhehehheheheeehhe

Flm shum , gjithmon je i pershendetur edhe nga un :wink:

hehe,, tamon puna mi mshel syt kur te kalojn femrat,, qka po na jet neve mashkujve tjeter ne jet,, mos me kan qeto femra se di qka kishim ba,,
tung te pershendes :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh pra ishalla knaqeni pra duke shikura vjaz a te bukura hhehheheheeheeheehheeheeheheheheheh
Nje dit te mbar per ty :wink:

Gjumashja
25-05-05, 09:50
M I T R O V I C A

dr1ta
25-05-05, 11:17
Dibra :wink:

rilinda
26-05-05, 19:11
mire se na erdhi edhe dibra ne konkurim

4ever
26-05-05, 22:00
Mitrovica

Krokodilli
27-05-05, 10:34
Vajzat me te bukura???

Priiiiii...............................!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

K
o
s
o
v
a

S
h
q
i
p
e
r
i
a

Maqedonia

Ulqini

Malesia


te gjitha vajzat shqiptare jan te bukura,, pa marr parasysh qyteti apo vendi ku jetojn

rilinda
27-05-05, 13:14
pajtohem ketu me ty :D

Gjumashja
27-05-05, 18:34
:idea: MITROVICA :idea:

dr1ta
27-05-05, 19:08
:idea: MITROVICA :idea:Edhe djemt besa :P :wink:

e_martumja
27-05-05, 19:30
peja dhe ferizaji

rilinda
27-05-05, 23:54
Peja

Krokodilli
29-05-05, 03:40
E joooooooo ,, as Peja As Mitrovica po PRISHTINA

BUKUROSHET DHE ZOJAT E KOSOVES I KA PRISHTINA

rilinda
29-05-05, 09:09
e jo valla kroki se vajza te bukura ka ne te gjitha trojet shqiptare.

Krokodilli
29-05-05, 12:48
e jo valla kroki se vajza te bukura ka ne te gjitha trojet shqiptare.

po po vetem vajzat e Prizrenit dallohen sadopak ,, Prishtina i ka te bukura por jo si Prizreni :wink:
pershendetje

rilinda
29-05-05, 14:23
ka valla te mira edhe ne prizren, edhe ne prishtin edhe ne peje...... o bre ne ton kosoven nisoj jan......... veq a jan shqiptare...krejt te mira jan :wink:

Gjumashja
30-05-05, 13:41
:idea: MITROVICA :idea:Edhe djemt besa :P :wink:


Yesssss :D

Kaltrushi
31-05-05, 07:51
ka valla te mira edhe ne prizren, edhe ne prishtin edhe ne peje...... o bre ne ton kosoven nisoj jan......... veq a jan shqiptare...krejt te mira jan :wink:


o te lumt goja bre motrushe po mire e fole......................por peja pak si ma te mira i ka.......ihihiihihiihihih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


pershendetje sis......... :wink:

Krokodilli
31-05-05, 09:57
ka valla te mira edhe ne prizren, edhe ne prishtin edhe ne peje...... o bre ne ton kosoven nisoj jan......... veq a jan shqiptare...krejt te mira jan :wink:


o te lumt goja bre motrushe po mire e fole......................por peja pak si ma te mira i ka.......ihihiihihiihihih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


pershendetje sis......... :wink:


8) 8) 8) 8) Kosove oj e embel Kosove, OH SA MIRE ME QEN SHQIPTAR

Arb
31-05-05, 18:43
Peja...

Dosje e mbyllur eshte kjo pune.

Gjumashja
31-05-05, 18:53
MITROVICAAA

Dali!Keq
31-05-05, 23:31
THERANDA

DEA
01-06-05, 22:18
Krejt dynjeja ishin qu ne kembe, duke kerku vajza nga Klina :lol:

Krokodilli
02-06-05, 11:15
Krejt dynjeja ishin qu ne kembe, duke kerku vajza nga Klina :lol:

ME TE VERTET E KEM HARRU KLINEN SE VAJZA MA TE BUKURA ZOR QE GJEN ,, 98% TE VAJZAVE QE I KOM PA NE KLIN BUKUROSHE

Diana007
02-06-05, 12:06
THERANDA


Ashtu bre Hasan :D :D :wink:

anna
02-06-05, 12:52
sdi bre asnje si ka te mira !! :wink:

DEA
02-06-05, 12:52
Krejt dynjeja ishin qu ne kembe, duke kerku vajza nga Klina :lol:

ME TE VERTET E KEM HARRU KLINEN SE VAJZA MA TE BUKURA ZOR QE GJEN ,, 98% TE VAJZAVE QE I KOM PA NE KLIN BUKUROSHE:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
02-06-05, 14:38
MITROVICA

Kurvani
02-06-05, 16:08
THERANDA


Ashtu bre Hasan :D :D :wink:
Dijona007 Vallah Djallza Kolgeci me kall!!!!!!!!!!!! Uf
Ju keni dhe Artiste,Remzije Osmani me pelqen shum ne moshen e saje nuk she bukuri si ajo.
he Therand he Loqken ta hangsha... :D

ReDragon
03-06-05, 05:07
ku i bjen ky vend THERAND,,

po dihet Prishtina

Kurvani
03-06-05, 12:27
ku i bjen ky vend THERAND,,

po dihet Prishtina

hahah shifet se jeni i mitur! Theranda kur ka existu ska existu as prishtina o shoki jem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
06-06-05, 16:40
sdi bre asnje si ka te mira !! :wink:

Qysh bre...

Prej te mirave, PEJA mbn kuroren...

rilinda
06-06-05, 21:41
kqyrne kqyrne ferizajin sa rrall po komentojne veq te part kokan me vota valla :!:

DEA
06-06-05, 21:49
Edhe mundet me qene Rilinda mbase nje konkurrenc e fort si Klina mungon ne ate tabel :lol:

Arb
06-06-05, 22:58
Edhe mundet me qene Rilinda mbase nje konkurrenc e fort si Klina mungon ne ate tabel :lol:

me siguri (Klina) eshte e pa konkurence

Krokodilli
07-06-05, 08:48
kqyrne kqyrne ferizajin sa rrall po komentojne veq te part kokan me vota valla :!:

MODERATORET JAN TE FERIZAJIT,, KESHTU QE ME DESHT TA BLLOKOJN FORUMIN ME VOTA PER FERIZAJIN,, PO KAN QELLU TE MIRE E VETEM NE KETE VOT E KAN VEN FERIZAJIN TE PARIN :wink:

anna
07-06-05, 08:51
sdi bre asnje si ka te mira !! :wink:

Qysh bre...

Prej te mirave, PEJA mbn kuroren...


jo bre cfare peje ..aiiii :D

Diana007
07-06-05, 10:30
THERANDA


Ashtu bre Hasan :D :D :wink:
Dijona007 Vallah Djallza Kolgeci me kall!!!!!!!!!!!! Uf
Ju keni dhe Artiste,Remzije Osmani me pelqen shum ne moshen e saje nuk she bukuri si ajo.
he Therand he Loqken ta hangsha... :D

Ai ka edhe shum me te bukura se ato :lol: :lol: :lol: :lol:

Syri_blu
07-06-05, 13:41
o LOlok po bre edhe vajzat e Pozhoranit i perfshiva kur thash te Vitis

hahahah, eh moj Viti moj viti sa kujtimet mi ke shkri ncncncncn!

rilinda
07-06-05, 14:42
kqyrne kqyrne ferizajin sa rrall po komentojne veq te part kokan me vota valla :!:

MODERATORET JAN TE FERIZAJIT,, KESHTU QE ME DESHT TA BLLOKOJN FORUMIN ME VOTA PER FERIZAJIN,, PO KAN QELLU TE MIRE E VETEM NE KETE VOT E KAN VEN FERIZAJIN TE PARIN :wink:

hej prekne hunen se po ju bini msysh :!: :lol:

Gjumashja
07-06-05, 15:26
M :arrow: I :arrow:T :arrow: R :arrow: O :arrow: V :arrow: I :arrow: C :arrow: A

Murgesha
07-06-05, 15:36
G :arrow: J :arrow: I :arrow: L :arrow: A :arrow: N :arrow: I :arrow:

http://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gif

Gentiana
07-06-05, 16:00
Gjakova


http://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gifhttp://www.forumkatolik.com/forum/images/smiles/14.gif

Agroni22
07-06-05, 19:08
M :arrow: I :arrow:T :arrow: R :arrow: O :arrow: V :arrow: I :arrow: C :arrow: Akete her po pajtohena me gjumashen

anna
08-06-05, 18:29
cnncncncncncnc :? :?

Krokodilli
10-06-05, 06:46
cnncncncncncnc :? :?

ncncncncnc Prishtina de

anna
10-06-05, 11:40
cnncncncncncnc :? :?

ncncncncnc Prishtina de

op praa!!! :wink:

Diana007
10-06-05, 14:52
Theranda :P :P

rafet llapjani
10-06-05, 15:41
Apaskni harrua po BESIJANA MOS harroni tash :wink:

Krokodilli
11-06-05, 06:44
cnncncncncncnc :? :?

ncncncncnc Prishtina de

op praa!!! :wink:

op op Prishtina normal :)

rafet llapjani
11-06-05, 11:51
Krokodilli cncncncncn mos harro Besijana :wink:

DEA
11-06-05, 13:54
Krokodill mos ju bjer fajleve te tua mas o njeri, ti vet the qe 90% e vajzave te Klines jane bukuroshe e Prishtina si ka as 50%, kush po mbetet pra qyteti i bukurosheve....................................... ..........? :lol: :lol: :wink:

Dialogisti
11-06-05, 18:11
Fakt qe PEJA i ka vashat me te bukura ne Kosove, e meshkujt me te bukur, kuptohet GJILANI in the house!! Keshtu diqka sikur une!?!!?? hehehehe

Agroni22
11-06-05, 20:13
po shihet sipas votimit

Krokodilli
12-06-05, 06:28
Krokodill mos ju bjer fajleve te tua mas o njeri, ti vet the qe 90% e vajzave te Klines jane bukuroshe e Prishtina si ka as 50%, kush po mbetet pra qyteti i bukurosheve....................................... ..........? :lol: :lol: :wink:

haha po DEA Klina i ka vajzat bukuroshe po nuk kam then 90%,, ato qe jan bukuroshe dalin e shetiten ato te tjerat rrin ne shpi,,, keshtu qe une i kam pa ato 40% bukuroshet qe dalin mu shetit :) :wink:

pershendetje

Prishtinasja_
15-06-05, 17:46
Pershendetje per te gjithe

Si pas votimeve tuaja , statiska po na tregon se se Ferizaj dhe Mitrovica i ka vajzat ma te bukura, por une mendoj se ma te bukurat jane PEJONE !!!
Dhe eshte plotsisht e vertet!!!

Prishtinasja :) _

Krokodilli
16-06-05, 10:52
Pershendetje per te gjithe

Si pas votimeve tuaja , statiska po na tregon se se Ferizaj dhe Mitrovica i ka vajzat ma te bukura, por une mendoj se ma te bukurat jane PEJONE !!!
Dhe eshte plotsisht e vertet!!!

Prishtinasja :) _

ATO QE NUK E LAVDEROJN VETEN ATO JAN ME TE BUKURAT

PRISHTINALIKET PO DIHET

Prishtinasja_
16-06-05, 17:27
Pershendetje KROKODILLI !!!

mo bre mos na lavdero shum neve PRISHTINALIKET hahah :D :D !!! Sepse Kosova edhe ma te bukura se na!! :) For example :: PEJA

rilinda
16-06-05, 22:21
Pershendetje per te gjithe

Si pas votimeve tuaja , statiska po na tregon se se Ferizaj dhe Mitrovica i ka vajzat ma te bukura, por une mendoj se ma te bukurat jane PEJONE !!!
Dhe eshte plotsisht e vertet!!!

Prishtinasja :) _

ATO QE NUK E LAVDEROJN VETEN ATO JAN ME TE BUKURAT

PRISHTINALIKET PO DIHET

e ti pse pi lavderon pra kur je edhe vet prishtinali e me kqyr kush nuk e lavderon veten atehere po del tetova

Krokodilli
17-06-05, 08:36
Pershendetje KROKODILLI !!!

mo bre mos na lavdero shum neve PRISHTINALIKET hahah :D :D !!! Sepse Kosova edhe ma te bukura se na!! :) For example :: PEJA

That wasn't a good EXAMPLE....

PRISHTINA YEA........................... ACCEPTABLE :wink:

Gjumashja
17-06-05, 09:18
MITROVICAA

lazdrani
18-06-05, 12:01
PEJA

Prishtinasja_
18-06-05, 12:21
Qashtu bre LAZDRAN tregoju se cili qytet i ka vajzat ma te bukura!!! Une po ju tham, se PEJA, por keta nuk po me besojn !! hehehe :D

LAZDRAN te Pershendes

Agroni22
18-06-05, 20:37
PEJAhahhahahh veq se e ki prejardhj pre peje a

Krokodilli
19-06-05, 04:57
PEJAhahhahahh veq se e ki prejardhj pre peje a

hahahah Prishtinalikja Prej Peje e rame ne Prishtine....

everyone wanna be Prishtinali

rilinda
28-06-05, 13:34
une jooooo...... boll mir jom :arrow: prizrenalike. :lol: :wink:

Krokodilli
29-06-05, 08:56
une jooooo...... boll mir jom :arrow: prizrenalike. :lol: :wink:

jo per ty garantoj me jet qe je Prizrenalike :lol: ,,,, qka me ju ba dove qe kishe thon Prishtinalike a ktu ja mbajn anen Pejes,,,, ska faj qika me emer te Prishtines fol mire per Vendlindjen (PEJEN)

Prishtina Nr 1

Prishtinasja_
29-06-05, 10:15
Krokodill sjam nga Peja dhe as nuk jam e ram ne Prishtine!!! Por jam nga PRISHTINA !! Dhe as nuk po ja mbaj anen Pejes , por pe tham vetem te vertet !! Sepse njof shum vajza nga Peja dhe me te vertet jane te bukura !! Dhe per at po them , se PEJA i ka vajzat e bukura !!!

p.s. jam mbese e Pejes :D :D

Krokodilli
29-06-05, 10:42
Krokodill sjam nga Peja dhe as nuk jam e ram ne Prishtine!!! Por jam nga PRISHTINA !! Dhe as nuk po ja mbaj anen Pejes , por pe tham vetem te vertet !! Sepse njof shum vajza nga Peja dhe me te vertet jane te bukura !! Dhe per at po them , se PEJA i ka vajzat e bukura !!!

p.s. jam mbese e Pejes :D :D


haha ok Prishtinasja,, aj eshte mendimi yt,, per mu krejt Kosova i ka vajzat e bukura,, por Prishtina jon Llokume..... mjalti i Kosoves :wink:

Prishtinasja_
29-06-05, 11:37
Ok ne rregull Krokodill !!!!! Por deshta vetem te te them se nuk jam nga Peja !!!! ok

Te pershendes :D

Gjumashja
30-06-05, 14:00
votat veq po flasin kuptohet

MITROVICA

rilinda
30-06-05, 19:11
aha me i kqyr votat ato po thojn qe Ferizaji

Krokodilli
01-07-05, 09:20
edhe mu si Gjumashes,, po ma qesin syt se Prishtina ka ma se shumti vota....

po masi Prishtina e ka voten time,, do te thot Prishtina i ka vajzat me te bukura

rilinda
01-07-05, 12:16
dmth vota jote vot perfundimtare a?!

Krokodilli
02-07-05, 05:07
dmth vota jote vot perfundimtare a?!

jo rilinda nuk do te thot vota ime eshte perfundimtare,,,, do te thot une ja dhash voten Prishtines,, dhe per mu Prishina i ka vajzat me te bukura ,,,,

Odise
02-07-05, 07:31
vajzat ma te bukura jane mbledhe ne Prishtine! :wink: dhe tash duhet te thome se Prishtina i ka vajzat ma te bukura, nga te gjitha trevat shqiptare! Kjo nuk don koment!


Odise

Krokodilli
02-07-05, 21:36
vajzat ma te bukura jane mbledhe ne Prishtine! :wink: dhe tash duhet te thome se Prishtina i ka vajzat ma te bukura, nga te gjitha trevat shqiptare! Kjo nuk don koment!


Odise

Pershendetje i nderuari Odise,,, eshte e vertet,, bukuroshet e Kosoves te gjitha jan mbledh ne Prishtine...... do te thot Prishtinalike sepse aty jetojn.... :wink:

rilinda
02-07-05, 22:14
ooooooo dmth tash na dul mir qe jon mledh krejt ne Prishtin aaaa?po de qysh t'na konvenon qashtu duhet me than. :lol: :wink:

Agroni22
03-07-05, 20:02
o njerz ne demokraci votat lypen

Arb
04-07-05, 00:14
vajzat ma te bukura jane mbledhe ne Prishtine! :wink: dhe tash duhet te thome se Prishtina i ka vajzat ma te bukura, nga te gjitha trevat shqiptare! Kjo nuk don koment!


Odise

A ua ki nshu mire synin o Odise, atyne vajzave te Prishtines, mos i ki ngaterru ne ndonje lende interesante te studimeve?

Gjumashja
04-07-05, 20:18
M :idea: I :idea: T:idea: R :idea: O :idea: V :idea: I :idea:C :idea: A

Krokodilli
05-07-05, 10:17
ooooooo dmth tash na dul mir qe jon mledh krejt ne Prishtin aaaa?po de qysh t'na konvenon qashtu duhet me than. :lol: :wink:
haha a qka je ti rilinda,, i man ne mend mir shkrimet e mija..

e po qeshtu duhet,, si ta lyp situata,, :wink:

rilinda
05-07-05, 14:01
veq me ty tu komentu e taman puna mos mi majt ne men shkrimet e tua :wink:

Krokodilli
06-07-05, 13:03
veq me ty tu komentu e taman puna mos mi majt ne men shkrimet e tua :wink:


hahaha


ska me Prishtinen,,,,,,,

Prishtinaaaaaaaa :wink:

rilinda
06-07-05, 14:22
veq Prizreni ja kalon :lol:

Gjumashja
10-07-05, 13:26
M :idea: I :idea: T:idea: R :idea: O :idea: V :idea: I :idea:C :idea: A

doGzona
10-07-05, 18:08
Qyteti im :lol:

Krokodilli
11-07-05, 10:09
Qyteti im :lol:

do Gzona po cili na qenka aj qytet yti,,,, nomal Prishtina

Prishtina eshte qytet i qdo Kosovari (kryeqytet) :wink:

rilinda
11-07-05, 11:58
Kryeqytet i do kosovari po e qytet i do kosovari JOOO

Krokodilli
11-07-05, 13:44
Qyteti im :lol:

do Gzona po cili na qenka aj qytet yti,,,, nomal Prishtina

Prishtina eshte qytet i qdo Kosovari (kryeqytet) :wink:

rilinda
11-07-05, 13:52
Kryeqytet i do kosovari po e qytet i do kosovari JOOO

Krokodilli
11-07-05, 13:57
Qyteti im :lol:

do Gzona po cili na qenka aj qytet yti,,,, nomal Prishtina

Prishtina eshte qytet i qdo Kosovari (kryeqytet) :wink:

,,,,, A THU PRISHTINA NUK QENKA QYTET I QDO KOSOVARI,,,,

SI ME THAN NEW YORKU ESHTE QYTET I QDO AMERIKANI,,, NORMAL QE ESHTE SEPSE ESHTE NE AMERIKE...

EDHE PRIZRENI ESHTE QYTET I QDO KOSOVARI,,

PO PRISHTINA I KA VAJAT ME TE BUKURA

rilinda
11-07-05, 14:07
:? valla kaniher pom mushet mendja qe pernime ne Prishtine jane vajzat ma te bukura pasi qe "krejt Kosova" jan mledh aty!!!

Krokodilli
12-07-05, 07:48
:? valla kaniher pom mushet mendja qe pernime ne Prishtine jane vajzat ma te bukura pasi qe "krejt Kosova" jan mledh aty!!! :x :x :roll:

Prishtinasja_
12-07-05, 08:34
:? valla kaniher pom mushet mendja qe pernime ne Prishtine jane vajzat ma te bukura pasi qe "krejt Kosova" jan mledh aty!!! :x :x :roll:


hhahhahah ende jeni tu e diskotua ket tem a ???

Lereni more, sepse te gjithe vajzat shqiptare jane te bukura !!! Kudo qe gjinden,fakt eshte se disa qytete i kan vajzat ma te bukura , por KROKODILI DHE RILINDA lereni me, sepse kot e keni !!! Disa thojn se Peja , disa Prishtina , disa Prizren etj. etj. i kan vajzat e bukura !!! :D :D

POR TE GJITHAT JANE TE BUKURA

rilinda
12-07-05, 11:18
:? valla kaniher pom mushet mendja qe pernime ne Prishtine jane vajzat ma te bukura pasi qe "krejt Kosova" jan mledh aty!!! :x :x :roll:


hhahhahah ende jeni tu e diskotua ket tem a ???

Lereni more, sepse te gjithe vajzat shqiptare jane te bukura !!! Kudo qe gjinden,fakt eshte se disa qytete i kan vajzat ma te bukura , por KROKODILI DHE RILINDA lereni me, sepse kot e keni !!! Disa thojn se Peja , disa Prishtina , disa Prizren etj. etj. i kan vajzat e bukura !!! :D :D

POR TE GJITHAT JANE TE BUKURA

O moj Prishtinasja_, edhe ne po e dim se ne do qytet ka vajza te bukura sepse bukuria nuk varet se nga cili vend je apo se ku jeton po edhe ne asgje te keqe nuk jemi duke bere qe po komentojme. Asgje ne kete jete nuk eshte e kot!

Krokodilli
13-07-05, 06:18
:? valla kaniher pom mushet mendja qe pernime ne Prishtine jane vajzat ma te bukura pasi qe "krejt Kosova" jan mledh aty!!! :x :x :roll:


hhahhahah ende jeni tu e diskotua ket tem a ???

Lereni more, sepse te gjithe vajzat shqiptare jane te bukura !!! Kudo qe gjinden,fakt eshte se disa qytete i kan vajzat ma te bukura , por KROKODILI DHE RILINDA lereni me, sepse kot e keni !!! Disa thojn se Peja , disa Prishtina , disa Prizren etj. etj. i kan vajzat e bukura !!! :D :D

POR TE GJITHAT JANE TE BUKURA

O moj Prishtinasja_, edhe ne po e dim se ne do qytet ka vajza te bukura sepse bukuria nuk varet se nga cili vend je apo se ku jeton po edhe ne asgje te keqe nuk jemi duke bere qe po komentojme. Asgje ne kete jete nuk eshte e kot!

Asgje ne kete jete nuk eshte e kot!
:lol: :lol: :lol: :lol: rilinda nuk e di qka me than apo si mu shreh po nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq ta kisha dhan po te kisha pas afer

rilinda
13-07-05, 15:42
:wink:

Arb
13-07-05, 23:39
sa here more me fol... Po PEJA more i ka ma te bukrat...

Gjumashja
14-07-05, 09:33
MITROVICA :D

Krokodilli
14-07-05, 09:56
sa here more me fol... Po PEJA more i ka ma te bukrat...

qka ka Peja?,, bjeshket me te bukurat ne Kosove a?
Pajtohem Plotesisht Arb,,, me te vertet Gryka e Rugoves ka nje bukuri te rrall,,,,,

Gjumashja
27-07-05, 12:57
MITROVICA :D


:arrow:

rilinda
28-07-05, 10:35
:arrow: P E J A

Krokodilli
28-07-05, 11:11
sa here more me fol... Po PEJA more i ka ma te bukrat...

qka ka Peja?,, bjeshket me te bukurat ne Kosove a?
Pajtohem Plotesisht Arb,,, me te vertet Gryka e Rugoves ka nje bukuri te rrall,,,,,

por vajzat me te bukura i ka Prishtina... :) :wink:

Agroni22
28-07-05, 21:54
MITROVICA :DMITROVIC :wink: :wink: :wink: ALIKET

Agroni22
28-07-05, 21:57
:arrow: P E J AMBAS MITROVICES

doGzona
28-07-05, 22:02
Po dihet se kush tash, nuk kemi cka te diskutojme :lol:

Agroni22
28-07-05, 23:29
Po dihet se kush tash, nuk kemi cka te diskutojme :lol:po de votat po tregojna

rilinda
29-07-05, 09:05
votat po tregojne Ferizajin, e Ferizaji rrall po permendet ne diskutime!

4ever
29-07-05, 09:36
Peja :wink:

Agroni22
29-07-05, 16:34
votat po tregojne Ferizajin, e Ferizaji rrall po permendet ne diskutime!por pe dine se jone te paret e nuk po folin pre qata

doGzona
29-07-05, 16:55
votat po tregojne Ferizajin, e Ferizaji rrall po permendet ne diskutime!por pe dine se jone te paret e nuk po folin pre qata

Po sigurisht, e dim qe jem te paret, dhe nuk kemi cka te diskutojme me.

Jemi te paret, kemi qen dhe do te mbesim :wink:

Honesty^uk.
29-07-05, 18:04
votat po tregojne Ferizajin, e Ferizaji rrall po permendet ne diskutime!


Jo vetem votat, por edhe rezultatet e organeve te KOSOVES e kane treguar nje gje te tille :arrow:

doGzona
29-07-05, 18:35
votat po tregojne Ferizajin, e Ferizaji rrall po permendet ne diskutime!


Jo vetem votat, por edhe rezultatet e organeve te KOSOVES e kane treguar nje gje te tille :arrow:

Po bre kam ndegjuar dhe une, kishin qen shume femra nga Peja ne vendin e ngjarjes, kishin pas informuar organet e KOSOVES,
me informata me te sakta, sepse ato kishin qen aty prezent.

Flaka_1
29-07-05, 19:49
sa here more me fol... Po PEJA more i ka ma te bukrat...

qka ka Peja?,, bjeshket me te bukurat ne Kosove a?
Pajtohem Plotesisht Arb,,, me te vertet Gryka e Rugoves ka nje bukuri te rrall,,,,,hahahahahahahhahahahahahahhahahhahahahaaaaaa KROKODILLI

rilinda
29-07-05, 22:18
votat po tregojne Ferizajin, e Ferizaji rrall po permendet ne diskutime!


Jo vetem votat, por edhe rezultatet e organeve te KOSOVES e kane treguar nje gje te tille :arrow:

Po bre kam ndegjuar dhe une, kishin qen shume femra nga Peja ne vendin e ngjarjes, kishin pas informuar organet e KOSOVES,
me informata me te sakta, sepse ato kishin qen aty prezent.

po edhe une kam ndegju se deshmitare kishin qen edhe prizrenaliket e rezultatet e votimeve kishin qen baraz me pejanet po pasi qe ne e kemi nje post ata ja lam Pejes (edhe me te njofshum pak se moter e kemi) :lol:

doGzona
30-07-05, 19:16
http://www.oneworld.net/ezimagecatalogue/catalogue/variations/12875-400x500.jpg :lol:

Luana
30-07-05, 19:43
http://www.oneworld.net/ezimagecatalogue/catalogue/variations/12875-400x500.jpg :lol:

Me gjithese nuk e jam e Ferizajit , votova per shkak te shoqes sime se me te vertet me te bukura ishin te Ferizajit se i pash vet me syt e mia :wink:

laliloli
30-07-05, 21:24
Une voten ia dhash Pejes .Mendoj se pejanet jane shume te bukura .Nuk e di kush eshte ne pyetje ajri i fresket apo uji :lol: :lol: .Jane filize te gjata dhe simpatike .Duke mos injoruar edhe vajzat e qyteteve tjera .

arbias
31-07-05, 16:37
Oj flak Per cilin qytet ke votu moj :?:
Se mezi se q po presim voten tande :wink:

Flaka_1
31-07-05, 20:54
Nuk eshte per tu quditur se
Bukurin mahnitese natyra e KOSOVES ua fali vajzave nga :
****************F E R I Z A J ***********************
****************F E R I Z A J ***********************
Me dashuri flaka :idea:

Luana
31-07-05, 22:54
Nuk eshte per tu quditur se
Bukurin mahnitese natyra e KOSOVES ua fali vajzave nga :
****************F E R I Z A J ***********************
****************F E R I Z A J ***********************
Me dashuri flaka :idea:

VIVA FERIZAJ http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Kastri
31-07-05, 23:14
&&&&&&&&&&&- M & I & T & R & O & V & I &C & A &&&&&&&&&


Pranone pa diskutime ju lutem,edhe ja kane anen Mitrovicaket.

Me nderime te nderuare.

Agroni22
01-08-05, 01:14
GJILANI

Krokodilli
01-08-05, 09:15
Nuk eshte per tu quditur se
Bukurin mahnitese natyra e KOSOVES ua fali vajzave nga :
****************F E R I Z A J ***********************
****************F E R I Z A J ***********************
Me dashuri flaka :idea:

me te vertet vajzat e F E R I Z A J T kan bukuri mahnitese,,,,
Por Prishtina i Ka vajzat me te Bukurat Prap.......

rilinda
01-08-05, 10:32
Nuk eshte per tu quditur se
Bukurin mahnitese natyra e KOSOVES ua fali vajzave nga :
****************F E R I Z A J ***********************
****************F E R I Z A J ***********************
Me dashuri flaka :idea:

me te vertet vajzat e F E R I Z A J T kan bukuri mahnitese,,,,
Por Prishtina i Ka vajzat me te Bukurat Prap.......

po de po se kur t'thojm PRISHTINA, kjo nenkupton krejt trojet shiptare (kan ardh edhe te shqiperise ketu, te maqedonise, e le ma qe "krejt Kosova"jon bo prishtinali-sipas Krokodillit,...veq une kom met prizrenalike)

arbias
01-08-05, 10:45
Secila komun i ka vajzat e bukura por ma t bukurat e t bukurave jan
Vajzat shqiptare e sidomos qato t cilat jan nga m t bukuratebotes.
tiranase prishtinase ferizajase me qe se edhe flaka qenka e ferizait

FERIZ- :wink: AJI

Krokodilli
02-08-05, 11:03
pasi qe kosova ka vetem nje qytet,, Prishtina i ka vajzat me te bukura,, pastaj prej qytetzave Peja, Prizreni, Mitrovica, Ferizaj etj etj :wink:

rilinda
03-08-05, 10:49
pasi qe kosova ka vetem nje qytet,, Prishtina i ka vajzat me te bukura,, pastaj prej qytetzave Peja, Prizreni, Mitrovica, Ferizaj etj etj :wink:

OK po behem kishe po e pranoj veq qyteza nuk jane as Peja, as Prizreni, as Mitrovica e as Ferizaji, bile bile sa e kam pa ne TV e ne foto Mitrovicen, e kom vrejt qe eshte me e bukur se Prishtina.

Krokodilli
03-08-05, 12:05
pasi qe kosova ka vetem nje qytet,, Prishtina i ka vajzat me te bukura,, pastaj prej qytetzave Peja, Prizreni, Mitrovica, Ferizaj etj etj :wink:

OK po behem kishe po e pranoj veq qyteza nuk jane as Peja, as Prizreni, as Mitrovica e as Ferizaji, bile bile sa e kam pa ne TV e ne foto Mitrovicen, e kom vrejt qe eshte me e bukur se Prishtina.

hahaha po ku na dul moj tash Mitrovica ma e bukur se Prishtina,,,

haha ta lem si thu ti,, Prizreni, Mitrovica, Gilani,, te gjitha keto qytete (kinse qytete) me te bukura se Prishtina

rilinda
04-08-05, 17:49
edhe jane.

Krokodilli
05-08-05, 07:27
edhe jane.

simbas kesaj qka the si duket qenke ber nervoz qe kam then Prishtina eshte i vetmi qytet ne Kosove

edhe ti e din qe PRISHTINA ESHTE NR 1 POR QKA TE BEJM,, NUK DON TA PRANOSH,, SIDO QE TE JET TE PERSHENDES

rilinda
05-08-05, 09:19
jo, nuk jam bere aspak nervoz se askush nuk me ka detyru me hy e me diskutu ketu, por vetem dua te tregoj se ti je i vetmi qe po mendon qe Prishtina eshte nr 1. Nuk mundet askush te jete i perkryer , kshtu qe as Prishtina nuk mund te jete e perkryer.

Flaka_1
05-08-05, 16:38
o mjafte-mjafte me as nje gjysme fjale nuk e dua :lol: :lol: :lol: se nje gje qe shifet nuk do comente.
FERIZAJ. edhe pike.............................................. ........
Me dashuri pa urrejtje flaka :idea:

Flaka_1
05-08-05, 16:39
Helooooooooooooooo Arbiasssssssssssssssssssss
Ti kujt ja dhe voten?

Krokodilli
05-08-05, 20:23
o mjafte-mjafte me as nje gjysme fjale nuk e dua :lol: :lol: :lol: se nje gje qe shifet nuk do comente.
FERIZAJ. edhe pike.............................................. ........
Me dashuri pa urrejtje flaka :idea:

hehe na fal flaka_1 , the qe as nje gjysme fjale nuk e don,, po mu desht me than nje fjali..

Prishtina qyteti me i bukur ne Kosove,, Vajzat ma te bukurat,, qyteti me i pastert....

aferdita
05-08-05, 20:50
jo qe jam vet prej gjilanit,veq me qikat e gjilanit nuk ka,mjaft te bukura jane

Flaka_1
05-08-05, 20:56
o mjafte-mjafte me as nje gjysme fjale nuk e dua :lol: :lol: :lol: se nje gje qe shifet nuk do comente.
FERIZAJ. edhe pike.............................................. ........
Me dashuri pa urrejtje flaka :idea:

hehe na fal flaka_1 , the qe as nje gjysme fjale nuk e don,, po mu desht me than nje fjali..

Prishtina qyteti me i bukur ne Kosove,, Vajzat ma te bukurat,, qyteti me i pastert....

he heee krokodill nuk mjafton kjo qe thua ti fare, edhe te gjithe krokodillat nese qohen protestojne se nuk ka efekt :wink: :lol: :lol:
medashuri
pa urrejtje Flaka

Krokodilli
06-08-05, 08:31
o mjafte-mjafte me as nje gjysme fjale nuk e dua :lol: :lol: :lol: se nje gje qe shifet nuk do comente.
FERIZAJ. edhe pike.............................................. ........
Me dashuri pa urrejtje flaka :idea:

hehe na fal flaka_1 , the qe as nje gjysme fjale nuk e don,, po mu desht me than nje fjali..

Prishtina qyteti me i bukur ne Kosove,, Vajzat ma te bukurat,, qyteti me i pastert....

he heee krokodill nuk mjafton kjo qe thua ti fare, edhe te gjithe krokodillat nese qohen protestojne se nuk ka efekt :wink: :lol: :lol:
medashuri
pa urrejtje Flaka

hehe flaka, ska nevoj te gjith Krokodillat mu zgju ne kemb me protestu,, une jam kryesori i Krokodillave,, i reprezentoj te gjith kudo qe jan,,,
Une them se Prishtina Nr 1 :) :wink:
edhe une te pershendes
me dashuri kroki 8) :wink:

rilinda
06-08-05, 08:59
per ty Kroki Prishtina e per mua eshte Prizreni valla

Krokodilli
06-08-05, 09:38
per ty Kroki Prishtina e per mua eshte Prizreni valla

haha nuk esht pyetja cili qytet me i bukur oj rilinda

Prishtina i ka vajzat me te bukura,,,, e per bukuri edhe per mu Prizreni pas Prishtines

Agroni22
06-08-05, 12:48
jo qe jam vet prej gjilanit,veq me qikat e gjilanit nuk ka,mjaft te bukura janeHEHHHE PO THU A JO VALLA MIRE E KI SE SKA BRE ME QIKA TE GJILANIT KETE UNE EDI MA SE MIRI

Arb
06-08-05, 16:49
A mos tha dikush PEJA?

doGzona
06-08-05, 17:06
A mos tha dikush PEJA?

Po, tham Peja menjeher pas Ferizait :)

Gentiana
06-08-05, 17:47
Dhe keto dyja pas Gjakoves :wink:

rilinda
06-08-05, 18:02
per ty Kroki Prishtina e per mua eshte Prizreni valla

haha nuk esht pyetja cili qytet me i bukur oj rilinda

Prishtina i ka vajzat me te bukura,,,, e per bukuri edhe per mu Prizreni pas Prishtines

Po po de Prizreni i ka vajzat ma te bukura

rilinda
06-08-05, 18:04
Dhe keto dyja pas Gjakoves :wink:

Te trijat pas PRIZRENIT :lol: edhe PEJES :wink:

Krokodilli
09-08-05, 10:29
Dhe keto dyja pas Gjakoves :wink:

Te trijat pas PRIZRENIT :lol: edhe PEJES :wink:

te gjitha keto qytetza pas kryeqytetit - Prishtines-

rilinda
09-08-05, 10:55
of medet...

a apet qyteza k'to tjerat aaa???

O nese don me e dit Prishtina e fundit e ka njoft emrin QYTET... edhe nuk eshte qytet po eshte KOKTEJ i shqiptareve.

Krokodilli
09-08-05, 11:00
of medet...

a apet qyteza k'to tjerat aaa???

O nese don me e dit Prishtina e fundit e ka njoft emrin QYTET... edhe nuk eshte qytet po eshte KOKTEJ i shqiptareve.

:cry: na fal rilinda,, ke fillu me ba of medet per ate nuk do ta lavderoj me Prishtinen,, masi veq nuk pe pranon qe eshte qyteti me i bukuri me i modernizuari ne Kosove athere qka te them tjeter,,,,, vetem se mos te hy ma ne forum tek votimet dhe sondazhet

KOSOVA-rja
11-08-05, 09:37
Prishtina i ka me te bukurat !!!!

Krokodilli
11-08-05, 09:44
Prishtina i ka me te bukurat !!!!
te lumt goja KOSOVA-rja se e kemi nje Prizrenalike ketu qe nuk don ta pranoj fare :) ....
pershendetje...

KOSOVA-rja
11-08-05, 10:08
hahhaha
e pranuan apo nuk e pranuan ska rendesi Korkodilli ....ajo dihet PRISHTINA i ka vajzat me te bukurat :D [/quote]

Krokodilli
11-08-05, 10:28
hahhaha
e pranuan apo nuk e pranuan ska rendesi Korkodilli ....ajo dihet PRISHTINA i ka vajzat me te bukurat :D [/quote]

:lol: :wink:

rilinda
12-08-05, 10:33
of medet...

a apet qyteza k'to tjerat aaa???

O nese don me e dit Prishtina e fundit e ka njoft emrin QYTET... edhe nuk eshte qytet po eshte KOKTEJ i shqiptareve.

:cry: na fal rilinda,, ke fillu me ba of medet per ate nuk do ta lavderoj me Prishtinen,, masi veq nuk pe pranon qe eshte qyteti me i bukuri me i modernizuari ne Kosove athere qka te them tjeter,,,,, vetem se mos te hy ma ne forum tek votimet dhe sondazhet

uh larg asaj ti mos me hy ketu te votimet dhe sondazhet... me kend me komentu une ateher?! :lol: :lol:

Te kjo tem pajtohem qe Prishtina i ka vajzat me te bukura.... :arrow: KOKTEJ PRISHTINA

Krokodilli
12-08-05, 13:35
of medet...

a apet qyteza k'to tjerat aaa???

O nese don me e dit Prishtina e fundit e ka njoft emrin QYTET... edhe nuk eshte qytet po eshte KOKTEJ i shqiptareve.

:cry: na fal rilinda,, ke fillu me ba of medet per ate nuk do ta lavderoj me Prishtinen,, masi veq nuk pe pranon qe eshte qyteti me i bukuri me i modernizuari ne Kosove athere qka te them tjeter,,,,, vetem se mos te hy ma ne forum tek votimet dhe sondazhet

uh larg asaj ti mos me hy ketu te votimet dhe sondazhet... me kend me komentu une ateher?! :lol: :lol:

Te kjo tem pajtohem qe Prishtina i ka vajzat me te bukura.... :arrow: KOKTEJ PRISHTINA

Hahahah koktej Prishtina,, gjithkush nuk mun mu ba Prishtinalike oj Rilinda,,, Prizrenaliket qe jetojn ne Prishtine nuk jan Prishtinalike,,,, edhe ato Llapjankat nuk i thirrim Prishtinalike,,,,
flasim per Prishtinalike jo per KOKTEJ qe kan deshir te behen Prishtinalike,,, kishe po flasim mami babi,, a te shpija thojn nana baba e baci :lol:
:roll: :idea:

rilinda
12-08-05, 23:59
sipas teje dmth vetem qytetaret e vertet thojn mami e babi aaa?

Ma omel eshte me than NANA E BABI se sa mami e babi... po nejse nejse...

e qka i more shembull ti prizrenaliket e llapjant qe po jetojn ne Prishtin??? Sa prizrenalike i nje ti qe jetojn ne Prishtin?

Krokodilli
13-08-05, 05:49
sipas teje dmth vetem qytetaret e vertet thojn mami e babi aaa?

Ma omel eshte me than NANA E BABI se sa mami e babi... po nejse nejse...

e qka i more shembull ti prizrenaliket e llapjant qe po jetojn ne Prishtin??? Sa prizrenalike i nje ti qe jetojn ne Prishtin?

HAHAHA me pyete sa Prizrenalike i njoh qe jetojn ne Prishtine,,,, moj Rilinda njoh sa nuk ta merr mendja,,, Ma se pari gjysma e Familjeve MIRASHI nga Prizreni jan te shperngulura ne Prishtine,,,, kam pas shoqe shok Prizrenali qe jan shperngul ne Prishtine.....dhe shperngulen edhe sot e kesaj dite me shumic,,,, EVERYBODY WANT'S TO BE PRISHTINALI

rilinda
13-08-05, 20:27
not everybody... shum her te kom than

Krokodilli
14-08-05, 09:05
not everybody... shum her te kom than

hehe you do to,,, Everybody,,,,
jo vetem nga Prizreni po nga e gjith Kosova dalin ne Prishtine per te jetuar....
a thu pse?

teDUAty
14-08-05, 11:14
qikat e ferizajit jan ma te mirat me kan hy ne lakmi prej qe njoh nje shoqe bile qetu ne FD asht

Arb
14-08-05, 14:19
A u vulos kjo pune hala?

PEJA bre i ka...

Agroni22
14-08-05, 23:33
qka eshte qike shqiptare eshte e mire

Gjumashja
16-08-05, 00:32
MITROVICA

Prishtinasja_
16-08-05, 11:35
PEJA DHE PRISHTINA !!!!

Agroni22
16-08-05, 11:46
MITROVICAska fjale qdo koment eshte i tepert

Krokodilli
16-08-05, 14:00
te gjitha vajzat shqiptare jan te bukura,, por vajzat e Prishtines dallojn sadopak..