PDA

View Full Version : Cili anėtar ju ka shku mė sė shumti nerva gjatė 2011-tės?


Murgesha
17-01-12, 17:49
Mos e merrni si temė shumė serioze, pėr mė tepėr si argėtuese po e hapi. :wink:

Urdhėroni e tregoni qė ta zgjedhim atė qė na i ka qu nervat nė qiell mė sė shumti :biggrin:

Unė pėr veti i kam disa sosh, emrat do i publikoj herėn tjetėr kur tė shkruaj kėtu.

emine
17-01-12, 17:51
kush pos Makreshit,me siguri qe do jet mize e keqe edhe per 2012

e-uritura
17-01-12, 18:14
Erdha vonė vjet. A kam tė drejtė tė shpreh edhe unė "nervat" e mia?

Zanzi/M
17-01-12, 18:20
Erdha vonė vjet. A kam tė drejtė tė shpreh edhe unė "nervat" e mia?

Po Po fol! A po me pyet mu?

Ta them une ta them une ....

hajt thuje ti pra.

Zanzi/M
17-01-12, 18:21
Normal KERCOVARI ...

Per mu. :d

e-uritura
17-01-12, 18:29
Po Po fol! A po me pyet mu?

Ta them une ta them une ....

hajt thuje ti pra.


Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, Giovanni, etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė!

Zanzi/M
17-01-12, 18:32
Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė!

eeeeeeeeee Kercovari ??? Anulohet!

Zero Cool
17-01-12, 18:42
2011 ? hmmm :rolleyes: gjyse viti e kam mrri, a llogaritet ?

Jana
17-01-12, 19:31
..s'kam pas fort koh me u marr vitin qe shkoj ....amo em kan shku en nerva ata qe u perlajshin per Fe ... shum bajat mu ka dok kjo pun ...

tipi engjellor
17-01-12, 19:39
Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, Giovanni, etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė!

e di e di ....po a thu ma shume ti neve apo na ty hahahhahaha

Diana007
17-01-12, 19:44
Alimen :confused:

emine
17-01-12, 20:46
Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, Giovanni,e-uritura etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė! e di e di ,banja hallall vetes

Kalimero
17-01-12, 21:13
qajo qi tekoka untu.breeeeeeeeeeeee kush mi honger turshiitt . bree kush mi honger gjith ata speca e kastraveca????!!!! :biggrin::biggrin: qishti pe di kush tek mi paska hongeeer:biggrin:

Albonita
17-01-12, 21:22
Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, Giovanni, etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė!

A din ti me.......:biggrin:

emine
17-01-12, 21:39
qajo qi tekoka untu.breeeeeeeeeeeee kush mi honger turshiitt . bree kush mi honger gjith ata speca e kastraveca????!!!! :biggrin::biggrin: qishti pe di kush tek mi paska hongeeer:biggrin:

a qiqe na sakatoi kish dhambt e mreft be

lazdrani
17-01-12, 21:59
Askushe,secili jeni te veqantehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e_martumja
17-01-12, 22:28
Mu m'ka shku nerva qeky Lazdrani :biggrin:, qy spo kyqet ma shpesh :tongue:

premium
17-01-12, 23:48
Zanzi paska harru premiumin ..
mbasi Kerēovari ėshtė aty , unė gjithehere kam perkrah shkrimet e tij , podumethone edhe une qenkem qaty pari

LuLjaa
18-01-12, 00:59
Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, Giovanni, etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė!Me t'pas shku nerva krejt keta s'kishe hy ma ne kete Forum
edhe e dijm pse zgjohem ne mengjes, mos nau baj gajlen ti fort kqyre veten qysh ke met si qyqja n'rrem ,, amann amann


..... Mu kjo qe na paska permen neve m'ka shku nerva tan kohen
dhe kerkush tjeter

Zanzi/M
18-01-12, 06:59
Zanzi paska harru premiumin ..
mbasi Kerēovari ėshtė aty , unė gjithehere kam perkrah shkrimet e tij , podumethone edhe une qenkem qaty pari

Ti ja ke bo sikur Rexhep Selimi, qe i vinte inati qe nuk e kane arrestu :d.

e-uritura
18-01-12, 08:12
Ti ja ke bo sikur Rexhep Selimi, qe i vinte inati qe nuk e kane arrestu :d.


Duhet t`a arrestosh "gjalin"! lol

e-uritura
18-01-12, 08:13
Me t'pas shku nerva krejt keta s'kishe hy ma ne kete Forum
edhe e dijm pse zgjohem ne mengjes, mos nau baj gajlen ti fort kqyre veten qysh ke met si qyqja n'rrem ,, amann amann


..... Mu kjo qe na paska permen neve m'ka shku nerva tan kohen
dhe kerkush tjeter


Si duket "qyqja n`rrem,,amann amann" moj?

emine
18-01-12, 08:18
Me t'pas shku nerva krejt keta s'kishe hy ma ne kete Forum
edhe e dijm pse zgjohem ne mengjes, mos nau baj gajlen ti fort kqyre veten qysh ke met si qyqja n'rrem ,, amann amann


..... Mu kjo qe na paska permen neve m'ka shku nerva tan kohen
dhe kerkush tjeter

na ka permend mos me na met hatri,duhesh mu ni krenare qe sta ka harru emnin,hahahhahhaah

oj e unte a pave em fjet,me cfare menimi je qu sot,:biggrin:

winona
18-01-12, 11:38
Janč disa,per momentin s'po kam kohč me i shkrue emrat....heren tjeter!

tipi engjellor
18-01-12, 12:19
Janč disa,per momentin s'po kam kohč me i shkrue emrat....heren tjeter!

qikjo winona hahahahah se kafet as tregu sme ka se qfare i pin a te embla a pak sheqer ju kam qit....

Albonita
18-01-12, 14:08
Sincerishte i ruai nervat, sepse me vyn ne Realitet mara me pas nerva shume:biggrin: askush vec Nese dikush ma permnd emrin ather reagoj drejt per drejt...edhe ate rrebt nuk matem hic ,nese une nuk ja permndi ati personi emrin , ather une kam drejt te reagoje.:biggrin: se po lyp vet !:wink:

LOJETARI
18-01-12, 16:01
Murgesha , :biggrin:

Murgesha
18-01-12, 16:42
Ja edhe ata qe me te vertet me kan shku nerva gjat tere vitit :biggrin:.

1. Lojetari
2. Shejtonka
3. Lovely
4. Jadore
5. Hajra
6. Artisti
7. Tipi engjellor
8. E martumja
9. Zero Cooli
10. Panta rhei

kuku i pasna edhe do tjer po pe lo per najher tjeter ha,hahaahahahahahah

emine
18-01-12, 16:48
hajt bre vec zi e ma zi shkruni

Pse more s ehapni temen ,se kush ta ka knaq shpirtin gjate vitit e je shkoklu tu kesh e tuj e lexu,po vic qeso sene te prapta me shti sher n'kit shpi te madhe,,,murgesh nese s'ma permend nikun tybe idhnona,

emine
18-01-12, 16:49
Murgesha , :biggrin:

edhe ti mki shku nerva.me qet firm tanden se ke kthy per qejf tandin,se per meshkuj a kan e shkrune....

Murgesha
18-01-12, 17:00
hajt bre vec zi e ma zi shkruni

Pse more s ehapni temen ,se kush ta ka knaq shpirtin gjate vitit e je shkoklu tu kesh e tuj e lexu,po vic qeso sene te prapta me shti sher n'kit shpi te madhe,,,murgesh nese s'ma permend nikun tybe idhnona,

Ha,hahahahahaahahahah hiq mos mu idhno, se edhe ti je ne rend po kur tum bien ne mend edhe do tjerė qė ta zgjati listen de ha,hahahahaahahahahahahahaha.

P.s hape moj ti, se a po e shef qė na murėn nė qafė me atė temėn "Shkrimi i vitit" e kėtė vit as nuk zgjodhėm missin e misterin, ēiftin, ma tė mirin, ma tė keqin e vitit ha,ahahahahahaahahahahaah, kjo pasha mu nuk o shej i mirė :wink:

murrizi
18-01-12, 17:02
Mue mkan shku dy vet n'kup t'kres.
Njėrin kam arritur ta shlyej (ignore) dhe tjetri ėshtė nė rrugė e sipėr .

Murgesha
18-01-12, 17:03
Mue mkan shku dy vet n'kup t'kres.
Njėrin kam arritur ta shlyej (ignore) dhe tjetri ėshtė nė rrugė e sipėr .

Votimi duhet me qenė publik o Murriz Aga :biggrin:

murrizi
18-01-12, 17:05
Votimi duhet me qenė publik o Murriz Aga :biggrin:

Jo jo, po i kyrsej pak.

Murgesha
18-01-12, 17:10
Jo jo, po i kyrsej pak.


Ha,ahahahahaahahha ruaji pra :wink:

emine
18-01-12, 17:11
Ha,hahahahahaahahahah hiq mos mu idhno, se edhe ti je ne rend po kur tum bien ne mend edhe do tjerė qė ta zgjati listen de ha,hahahahaahahahahahahahaha.

P.s hape moj ti, se a po e shef qė na murėn nė qafė me atė temėn "Shkrimi i vitit" e kėtė vit as nuk zgjodhėm missin e misterin, ēiftin, ma tė mirin, ma tė keqin e vitit ha,ahahahahahaahahahahaah, kjo pasha mu nuk o shej i mirė :wink:

hajt tash kyqy qanejna

Murgesha
18-01-12, 17:12
hajt tash kyqy qanejna

U kyqa moj, edhe e dhash menimin tem, po tash po menohna pėr listė, se mos po mė pėrvidhet edhe ndonjė prej ktyne qė mė kan shku nerva ha,ahahahahahaahhaahaha

Oqeani
18-01-12, 18:03
Lulja - kritikat e saja per Jupilerin !!!

premium
18-01-12, 20:51
Me t'pas shku nerva krejt keta s'kishe hy ma ne kete Forum
edhe e dijm pse zgjohem ne mengjes, mos nau baj gajlen ti fort kqyre veten qysh ke met si qyqja n'rrem ,, amann amann


..... Mu kjo qe na paska permen neve m'ka shku nerva tan kohen
dhe kerkush tjeter
E pse maj Lule po ja shkon te nervi e qasajne , ??

Pėr mos me ja hy te nerva e uriturės , duhet tė jemi e kujdesshėm .
Nėse ajo kyqėt nė forum ,ne duhet tė qėndrojmė nė dispozicion derisa ajo e derdh krrymat qitu qe , e pas saj hygjymojmė me shkru edhe na najsend qitu :)

Alima
18-01-12, 22:37
Alimen :confused:


...

Oh , sa me vie keq !


.

Alima
18-01-12, 22:38
Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, Giovanni, etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė!


...


hahaha... , u'r so kind http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif!.

lovely
18-01-12, 22:40
Ja edhe ata qe me te vertet me kan shku nerva gjat tere vitit :biggrin:.

1. Lojetari
2. Shejtonka
3. Lovely
4. Jadore
5. Hajra
6. Artisti
7. Tipi engjellor
8. E martumja
9. Zero Cooli
10. Panta rhei

kuku i pasna edhe do tjer po pe lo per najher tjeter ha,hahaahahahahahah


Per qita tjert po t kuptoj, po une qa t bana se? :biggrin:

Alima
18-01-12, 22:47
Ja edhe ata qe me te vertet me kan shku nerva gjat tere vitit :biggrin:.

1. Lojetari
2. Shejtonka
3. Lovely
4. Jadore
5. Hajra
6. Artisti
7. Tipi engjellor
8. E martumja
9. Zero Cooli
10. Panta rhei

kuku i pasna edhe do tjer po pe lo per najher tjeter ha,hahaahahahahahah


...

Ne qate listen "najhere tjeter " ....e sata ne rend jame?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.

premium
18-01-12, 22:51
Ti ja ke bo sikur Rexhep Selimi, qe i vinte inati qe nuk e kane arrestu :d.
xanxi
ki fora 5 minuta nickun time me shkru

premium
18-01-12, 22:52
...

Ne qate listen "najhere tjeter " ....e sata ne rend jame?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.
edhe tye e paskan fut nė tefterin e zi a? :)

lovely
18-01-12, 22:52
xanxi
ki fora 5 minuta nickun time me shkruPREMIUM :biggrin:

Alima
18-01-12, 22:55
edhe tye e paskan fut nė tefterin e zi a? :)


...

hahahaha.... motiii :))))


.

Buqja_ch
18-01-12, 22:56
...

Ne qate listen "najhere tjeter " ....e sata ne rend jame?

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

.


Mbas meje po i bjen e dyta ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


Oqeani nerva me shkon .. po boll e kam une po e plasiiihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

.

premium
18-01-12, 22:58
premium :biggrin:
a' ...

lovely
18-01-12, 23:00
a' ...

Une s di sen, veq e lexova qe the; Shkruma emnin tem:biggrin:

Alima
18-01-12, 23:03
a' ...


...

Jo nuk t' thirri kush !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif.

Alima
18-01-12, 23:04
Mbas meje po i bjen e dyta ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
......
.


...


S'di pse , veē luftoi gjithe per vend te pare !


Mos me deshperoni , ju lutem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif!.

lovely
18-01-12, 23:05
...


S'di pse , veē luftoi gjithe per vend te pare !


Mos me deshperoni , ju lutem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif!.Sa te marrum qet pune me shqyrtu na juria, 10 pike kam me ti dhane ty hahahahahahahahahahaha

Alima
18-01-12, 23:10
Sa te marrum qet pune me shqyrtu na juria, 10 pike kam me ti dhane ty hahahahahahahahahahaha


...

Aktpadin ta kame dorezu ne Hage , ta dijsh !

.... kjo e sontit veē ka me ta randu landen edhe ma !


Mos thuj se kame dite !


.

Diana007
19-01-12, 11:26
...

Oh , sa me vie keq !


.


Edhe mu :tongue:

Zanzi/M
19-01-12, 17:20
Ronaldo me ka shku nerva.

Se kishim pas dite, ka shkru nja dy tri here


.

roadrunner
19-01-12, 18:22
kerkush jo, bile qeta qe bertasin me ju ni zani, se sju ka ni zani kurr, em japin energji pozitive pergjate dites :D (si psh te nenforumi religjioz) y-hyhyhyhy....

Daglasi
19-01-12, 20:57
Tipi engjelor(se esht teper xheloz),Zero cool (se esht shume inatqor).

tipi engjellor
19-01-12, 23:50
Tipi engjelor(se esht teper xheloz),Zero cool (se esht shume inatqor).

po bre kun femen lane ste kam hahahhaha ti aspak mua se spo mundesh me mi marre hahahahah

Zero Cool
20-01-12, 10:22
po bre kun femen lane ste kam hahahhaha ti aspak mua se spo mundesh me mi marre hahahahah


M`fal qe ta citoj postimin.

Ka shume anetare qe mkan shku ne nerva, jo vitin e kalum por te gjitha kto vite qe jam ketu.

ps: shyqyr qe edhe une i shkoj ne nerva dikujt dikujt por nga postimi i tipit e kuptova arsyjen, per kete arsyje dua ti them 2 gjera:

1. per femra te forumit sduhet me te shku ne nerva se asnje nuk e njoh realisht, e sa per shkrola spo jam nxore, po ti fali krejt, nese une pyetem per kete, por nuk pyetem qe dmth shko pyet familjaret e tyre a po ti falin ose ma lehte pyeti keto direkt :biggrin:
2. tipi mos ma merr per te keq por ishte nje kohe dhe nje person i cili kerkonte "dyluftime" lidhje me kete qe ke shkru ti, edhe ai thoshte se "une kam ma shume femra ne forum sesa x personi" , hajt bac se kto jane gjana koti...

emine
20-01-12, 10:30
ku nuk te shkone nerva e unta se rren ashiqare,e ku mos me te shku nerva njerzit qe i njef ne realitet e ktu si e unta njet veq ja fusin simas disponimit,e harrojne se dikush i njef jo si duken,po si frymojne per momentin

Giovanni
20-01-12, 12:24
Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, Giovanni, etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė!Ne kete mesazhin tende te pa vlere ke shkruar te gjitha antaret me aktiv te forumit, ne te cilet antare ka te tille edhe me dy doktorrata.

Oj vogelushe te kuptoj je ne moshen e pobertetit e nuk din qka shkrun e pastaj nga postimet e tua ti mendon se vetem ti je ne kete bote, ne te gjith ne listen tende kemi kaluar ate moshe e disa munden me qen edhe prindrit e tu nuk po te them turp se ti nuk din qfar eshte turpi.

Ti duhet ti mallkosh prindrit e tu qiko se te kan dhen edukate te keqe apo nuk te kan edukuar fare.

Nuk din te nderosh as te respektosh dhe dije se ke mu ngul keq nje dite.

Ti me ke shku ne nerva gjat vitit te kaluar dhe je e vetmja qe ma ngrit tencionin oj mistrece.

e-uritura
20-01-12, 13:53
Ne kete mesazhin tende te pa vlere ke shkruar te gjitha antaret me aktiv te forumit, ne te cilet antare ka te tille edhe me dy doktorrata.

Oj vogelushe te kuptoj je ne moshen e pobertetit e nuk din qka shkrun e pastaj nga postimet e tua ti mendon se vetem ti je ne kete bote, ne te gjith ne listen tende kemi kaluar ate moshe e disa munden me qen edhe prindrit e tu nuk po te them turp se ti nuk din qfar eshte turpi.

Ti duhet ti mallkosh prindrit e tu qiko se te kan dhen edukate te keqe apo nuk te kan edukuar fare.

Nuk din te nderosh as te respektosh dhe dije se ke mu ngul keq nje dite.

Ti me ke shku ne nerva gjat vitit te kaluar dhe je e vetmja qe ma ngrit tencionin oj mistrece.


Pėr cilėn edukatė po flet?

Pėr atė ku tė rreh prindi tri herė nė ditė? Pėr atė edukatė, ku prindėrit e ndjekun fėmiun e tyre jashtė prej shtėpisė?
Ku nėna e mjerė e mendon tė birin e vetėm tė vdekur, sepse ky i fundit nuk iu ėshtė lajmėruar me vite tė tėra?

Kush duhet tė mallkojė prindėrit tani giovanni?


Hajt turqeta!

Giovanni
20-01-12, 14:10
Pėr cilėn edukatė po flet?

Pėr atė ku tė rreh prindi tri herė nė ditė? Pėr atė edukatė, ku prindėrit e ndjekun fėmiun e tyre jashtė prej shtėpisė?
Ku nėna e mjerė e mendon tė birin e vetėm tė vdekur, sepse ky i fundit nuk iu ėshtė lajmėruar me vite tė tėra?

Kush duhet tė mallkojė prindėrit tani giovanni?


Hajt turqeta!


Po e shofe qe ke lexu postimet e mija o xhan e me vjen mire, sa i perket postimit http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13250 si student kisha kohe edhe me imagjinuar e kam shkruar shume artikuj per revisten Kosovarja nje nder ta ishte edhe ky postim, por eshte vtem pjese e imagjinates.
Sa per info kam nje familje te shendoshe qe ma kan edukuar dhe kshilluar te respektoj te gjith njerzit e jo vetem aq por edhe me me kan ndihmuar gjat studimeve te mija qe te mrrij ketu ku jam tani.

E ti arrogante me injoranten tende qe ke nuk to te mbrrish askund.
Ik oj injorante qe nuk kem nevoj per postimet e tua ne te cilat mundohesh te shpjegosh se vetem ti je e dishme por dije se nuk je ka din asgje e nje dite do ta kuptosh do te turprohesh nga keto qe po shkruan por do te jete vonź.

LuLjaa
20-01-12, 14:43
Lulja - kritikat e saja per Jupilerin !!!

.. edhe kete vite kam me vazhdu me kete kritik, inshalla mushesh men :D
ooo Oqeni ti per veti e ki pi e kurr mos u nal, e tybe une tullusum i kam :)

Suelaa
20-01-12, 17:15
As nje jo.

Zanzi/M
20-01-12, 18:03
xanxi
ki fora 5 minuta nickun time me shkru

ooooooooooo sdu me e shkru jooooo...

..paskan kalu 5 min.

Zanzi/M
20-01-12, 18:04
As nje jo.

Ska mundesi pa te shku nerva dikush ;p

Suelaa
20-01-12, 18:16
Ska mundesi pa te shku nerva dikush ;p


Jo, sinqerisht askush.

Artisti
20-01-12, 19:40
Ja edhe ata qe me te vertet me kan shku nerva gjat tere vitit :biggrin:.

1. Lojetari
2. Shejtonka
3. Lovely
4. Jadore
5. Hajra
6. Artisti
7. Tipi engjellor
8. E martumja
9. Zero Cooli
10. Panta rhei

kuku i pasna edhe do tjer po pe lo per najher tjeter ha,hahaahahahahahahVeq mos i pėrsėrit dy herė se Juria i mshon vi nėse emri dyherė figuron hahahhahahhahahahhahahahhahahahaMue mė ka shku nerva

Rexhep Boja
Shefqeti
Tėrnavci
e do tjerė


.
.

Zanzi/M
20-01-12, 19:51
Veq mos i pėrsėrit dy herė se Juria i mshon vi nėse emri dyherė figuron hahahhahahhahahahhahahahhahahahaMue mė ka shku nerva

Rexhep Boja
Shefqeti
Tėrnavci
e do tjerė


.
.

Kur ta kqyrish, me mire osht se je ne liste te zeze. Ma mire ti ne liste te zeze se une as ne te zezen as ne te bardhen hahahahahahaaaa.

Thojshin pleqt kty nihere ma i mire osht kojshia qe te bon keq se sa ai qe nuk te ben as keq as mire :d
.
. dy

Gega 1
20-01-12, 21:21
Hajgare ka bo.Nuk e ka per nime :biggrin:

valiii
20-01-12, 21:26
Po m'shkon nerva e uritura se gjithmon mi ngacmon DAMAT n'katror :))

premium
20-01-12, 21:45
Nuk janė aktive kėtu shumė kohė , kanė marrė vizėn pėr hyqymeta tjera.

vjeshta
21-01-12, 00:37
Zėdhėnėsi i ....!!!!:cool:

Naki
21-01-12, 01:24
....nuk e kam takuar gjate vitit 2011!

DEA
21-01-12, 01:59
Mos e merrni si temė shumė serioze, pėr mė tepėr si argėtuese po e hapi. :wink:

Urdhėroni e tregoni qė ta zgjedhim atė qė na i ka qu nervat nė qiell mė sė shumti :biggrin:

Unė pėr veti i kam disa sosh, emrat do i publikoj herėn tjetėr kur tė shkruaj kėtu.

Qesh e ngjesh po don me thane a?

Alima
21-01-12, 11:27
Edhe mu :tongue:


...


... :tongue:.

emine
21-01-12, 11:42
Pėr cilėn edukatė po flet?

Pėr atė ku tė rreh prindi tri herė nė ditė? Pėr atė edukatė, ku prindėrit e ndjekun fėmiun e tyre jashtė prej shtėpisė?
Ku nėna e mjerė e mendon tė birin e vetėm tė vdekur, sepse ky i fundit nuk iu ėshtė lajmėruar me vite tė tėra?

Kush duhet tė mallkojė prindėrit tani giovanni?


Hajt turqeta!

Qe pula nuk,

oj ti sa ma shume qe shkrun na tregon dhimbjen tende,

sa per familjen e giovannit mos u shqetso,sepse ka nje familje qe cdo kush do ja kishte lakmi te ishte i lindur nga prind te tille,,,,,
kshtuqe ka ardhe koha mi ndrru fjalt se qtash krejt si vjerrsh tu kan ba,,,,mendo diqka tjeter me shkru,,,,

Zanzi/M
21-01-12, 12:17
Do duhej qe te gjithe antaret qe jane aktive te dalin ne nje liste-sondazh dhe te votohet per ate qe mendohet qe ka qene me bajati ne kete vit qe shkoj, normal per hajgare hahahahaaa.

e-uritura
21-01-12, 12:34
Qe pula nuk,

oj ti sa ma shume qe shkrun na tregon dhimbjen tende,

sa per familjen e giovannit mos u shqetso,sepse ka nje familje qe cdo kush do ja kishte lakmi te ishte i lindur nga prind te tille,,,,,
kshtuqe ka ardhe koha mi ndrru fjalt se qtash krejt si vjerrsh tu kan ba,,,,mendo diqka tjeter me shkru,,,,


Nė rregull, po tė pėrgjegjem pse po tė injoroj;

Sepse nė fillim pata krijuar njė bindje shumė tė mirė pėr ty!

Dhe mė pas, kam tentuar aq sa kam mundur, do tė thotė deri nė kėtė moment, tė tė kursej!

Kohėve tė fundit, nuk e di cfarė tė ka ndodhur, por ke dal total prej "vetes".

Cfarė ka ndodhur me ty?

Lėri kėto paragjykime Emine!

Nuk jam unė AI qė mendon se jam.
Nuk jam as AI qė Alima mendon se jam.
As AJO qė iLOVEyou mendon se jam.
As AI dhe AJO qė Valiii mendon se jam.
As AI qė Jadore mendon se jam.

Jam e-uritura, dhe shpejt do t`a kuptoni, se vetėm e-uritura jam, e askush tjetėr!

Sa i pėrket kėtij postimi tim, tė cituar nga ti, ėshtė dicka qė Giovanni e ka shkruar vet, me dorė tė vet, para shumė viteve.
Sigurisht qė ėshtė e vėrtetė. Tani ai mund tė thotė cfarė tė dojė!

Jam e sigurtė se tani e dojnė!

Rri larg postimeve tė mia!

Paragjykimet janė gjėja mė e shėmtuar pėr krijesėn NJERI!
Tė cmendin!

emine
21-01-12, 13:42
Nė rregull, po tė pėrgjegjem pse po tė injoroj;

Sepse nė fillim pata krijuar njė bindje shumė tė mirė pėr ty!

Dhe mė pas, kam tentuar aq sa kam mundur, do tė thotė deri nė kėtė moment, tė tė kursej!

Kohėve tė fundit, nuk e di cfarė tė ka ndodhur, por ke dal total prej "vetes".

Cfarė ka ndodhur me ty?

Lėri kėto paragjykime Emine!

Nuk jam unė AI qė mendon se jam.
Nuk jam as AI qė Alima mendon se jam.
As AJO qė iLOVEyou mendon se jam.
As AI dhe AJO qė Valiii mendon se jam.
As AI qė Jadore mendon se jam.

Jam e-uritura, dhe shpejt do t`a kuptoni, se vetėm e-uritura jam, e askush tjetėr!

Sa i pėrket kėtij postimi tim, tė cituar nga ti, ėshtė dicka qė Giovanni e ka shkruar vet, me dorė tė vet, para shumė viteve.
Sigurisht qė ėshtė e vėrtetė. Tani ai mund tė thotė cfarė tė dojė!

Jam e sigurtė se tani e dojnė!

Rri larg postimeve tė mia!

Paragjykimet janė gjėja mė e shėmtuar pėr krijesėn NJERI!
Tė cmendin!
Mos me ngreh per guhe,

une jam pjes e gjith atyre qe kam taku,(ta kesh parasysh);)

e_martumja
21-01-12, 14:55
Qesh e ngjesh po don me thane a?
E hapi dhe iki, bani qka them une e jo qysh veproj. Qaq shume qe i kan shku nerva disa disave po dojn mu mbyt ne mes veti ahahhaha


Oj Murgesh n'qaf na more, po tutna me hy ne Dardani mos po am dhapangjesh naj kush ahahhaha

premium
21-01-12, 14:59
Sa nuk ėshtė kėtu eulitula , po ngutem me qklujt naj send qitu shpejt e shpejt ,
se nuk ban me hy nė nervin e sajne.

e_martumja
21-01-12, 15:03
Sa nuk ėshtė kėtu eulitula , po ngutem me qklujt naj send qitu shpejt e shpejt ,
se nuk ban me hy nė nervin e sajne.
Premium mosem njek se nerva po me shkon,e qes voten per ty se akoma s'jam deklaru :biggrin:

Giovanni
21-01-12, 15:27
Nė rregull, po tė pėrgjegjem pse po tė injoroj;

Sepse nė fillim pata krijuar njė bindje shumė tė mirė pėr ty!

Dhe mė pas, kam tentuar aq sa kam mundur, do tė thotė deri nė kėtė moment, tė tė kursej!

Kohėve tė fundit, nuk e di cfarė tė ka ndodhur, por ke dal total prej "vetes".

Cfarė ka ndodhur me ty?

Lėri kėto paragjykime Emine!

Nuk jam unė AI qė mendon se jam.
Nuk jam as AI qė Alima mendon se jam.
As AJO qė iLOVEyou mendon se jam.
As AI dhe AJO qė Valiii mendon se jam.
As AI qė Jadore mendon se jam.

Jam e-uritura, dhe shpejt do t`a kuptoni, se vetėm e-uritura jam, e askush tjetėr!

Sa i pėrket kėtij postimi tim, tė cituar nga ti, ėshtė dicka qė Giovanni e ka shkruar vet, me dorė tė vet, para shumė viteve.
Sigurisht qė ėshtė e vėrtetė. Tani ai mund tė thotė cfarė tė dojė!

Jam e sigurtė se tani e dojnė!

Rri larg postimeve tė mia!

Paragjykimet janė gjėja mė e shėmtuar pėr krijesėn NJERI!
Tė cmendin!Kuuu kryt baski e paske edhe ti, hajde po ta le ashtu si po thuan ti me kan rreh per gjdo dite prindrit, kam ik e tash jetoj larg tyne kam pshtu.

Ty spo tu mushka mendja kurrqysh siq po ke qef ashtu duhet me qene e ashtu nuk del gjithmon o mistrece.

Per mendimin tim ti ke probleme me koke e ndoshta edhe probleme sexuale banja qaren vetit oj injorante ketu ke boll trima qe mujn me te ndihmu.

Nuk po dyshuj se je asnjera prej atyre qe citon se ti je UNIKE dhe e hupt ke nevoj per ndihem po shko sherou najkun atehre eja ksajde.

premium
21-01-12, 15:37
Kryt baski apo qyski e ka :))

e_martumja
21-01-12, 15:42
Kryt baski apo qyski e ka :))
Kushhhhhhhhhhhhhh :biggrin:

premium
21-01-12, 16:04
Kushhhhhhhhhhhhhh :biggrin:
pasha mamin ty nuk tė thash ??:)

emine
21-01-12, 16:07
eminia:biggrin:

e_martumja
21-01-12, 16:09
pasha mamin ty nuk tė thash ??:)
E di Oh zemren ty asi mames teme :biggrin:

DEA
21-01-12, 16:28
Qka me ka pa ra ne sy, ishte Panta rhei, erdh ne zgabim nshpi teme mu pat gju ne qaf, pse i pata shkru dy rreshta ne Gjermanisht.

Jo per diqka, veq me pat qudit se i di rregullat e forumit po ne Ode teme mendojsha si Nastradini de. Shpija jem...........
po sot jo as ne shpi tane ste lajne rahat

e-uritura
21-01-12, 16:42
Qka me ka pa ra ne sy, ishte Panta rhei, erdh ne zgabim nshpi teme mu pat gju ne qaf, pse i pata shkru dy rreshta ne Gjermanisht.

Jo per diqka, veq me pat qudit se i di rregullat e forumit po ne Ode teme mendojsha si Nastradini de. Shpija jem...........
po sot jo as ne shpi tane ste lajne rahat


Ai u nis nga firma yte, ku ti vet mallkon ata tė cilėt pėrbuzin kėtė gjuhė hyjnore..

Dhe ty tė paska shkuar nė nerva!


Ueeeeeeehhhhhhhhhhh!

"Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore. "

DEA
21-01-12, 17:02
Qudi qe sa shkruaj ne shqip, sme thash kush se sa bukur e shkruaj Shqipen. Pasi qe gjysmen e jetes time konfrontohem dite me dite me gjuhe te huaj.
E dy rreshta ne Gjermanisht bene aq buje!

tipi engjellor
21-01-12, 17:15
Nė rregull, po tė pėrgjegjem pse po tė injoroj;

Sepse nė fillim pata krijuar njė bindje shumė tė mirė pėr ty!

Dhe mė pas, kam tentuar aq sa kam mundur, do tė thotė deri nė kėtė moment, tė tė kursej!

Kohėve tė fundit, nuk e di cfarė tė ka ndodhur, por ke dal total prej "vetes".

Cfarė ka ndodhur me ty?

Lėri kėto paragjykime Emine!

Nuk jam unė AI qė mendon se jam.
Nuk jam as AI qė Alima mendon se jam.
As AJO qė iLOVEyou mendon se jam.
As AI dhe AJO qė Valiii mendon se jam.
As AI qė Jadore mendon se jam.

Jam e-uritura, dhe shpejt do t`a kuptoni, se vetėm e-uritura jam, e askush tjetėr!

Sa i pėrket kėtij postimi tim, tė cituar nga ti, ėshtė dicka qė Giovanni e ka shkruar vet, me dorė tė vet, para shumė viteve.
Sigurisht qė ėshtė e vėrtetė. Tani ai mund tė thotė cfarė tė dojė!

Jam e sigurtė se tani e dojnė!

Rri larg postimeve tė mia!

Paragjykimet janė gjėja mė e shėmtuar pėr krijesėn NJERI!
Tė cmendin!

hahhahaa e uritur ajo qe mendoj une a je a thu hahhaha

sherri
21-01-12, 17:20
Kuuu kryt baski e paske edhe ti, hajde po ta le ashtu si po thuan ti me kan rreh per gjdo dite prindrit, kam ik e tash jetoj larg tyne kam pshtu.

Ty spo tu mushka mendja kurrqysh siq po ke qef ashtu duhet me qene e ashtu nuk del gjithmon o mistrece.

Per mendimin tim ti ke probleme me koke e ndoshta edhe probleme sexuale banja qaren vetit oj injorante ketu ke boll trima qe mujn me te ndihmu.

Nuk po dyshuj se je asnjera prej atyre qe citon se ti je UNIKE dhe e hupt ke nevoj per ndihem po shko sherou najkun atehre eja ksajde.

Deri sa personi ne fjale eshte prezentu si femer,ashtu duhet konsideru, sa nofka tjra munden ti vishen, eshte dicka tjeter.E verteta eshte se shkruan nje Njeri! edhe duhet konsideru si Njeri!? ka,ka pas shamje mes mashkujve ketu e cdo kunde,her me arsye her pa arsye,...
(ne kete rast ne keto shkrime ketu nuk pash arsye me e ofendu ne kete menyre,e sidomos jo nje Antar satfi!)
... e jeni edhe disa qe shani femrat vec qe ndiheni me te fort karshi tyre apo?! dine qe jeni te dobet,shume te dobet,ska ku me te dobet,per gjynahe,mjerim i njerzimit......eshte edhe per disa m.... qe kan sha ketu mos i merr te gjitha personale,se ke shoke nuk je vetem.

tipi engjellor
21-01-12, 17:22
Deri sa personi ne fjale eshte prezentu si femer,ashtu duhet konsideru, sa nofka tjra munden ti vishen, eshte dicka tjeter.E verteta eshte se shkruan nje Njeri! edhe duhet konsideru si Njeri!? ka,ka pas shamje mes mashkujve ketu e cdo kunde,her me arsye her pa arsye,...
(ne kete rast ne keto shkrime ketu nuk pash arsye me e ofendu ne kete menyre,e sidomos jo nje Antar satfi!)
... e jeni edhe disa qe shani femrat vec qe ndiheni me te fort karshi tyre apo?! dine qe jeni te dobet,shume te dobet,ska ku me te dobet,per gjynahe,mjerim i njerzimit......eshte edhe per disa m.... qe kan sha ketu mos i merr te gjitha personale,se ke shoke nuk je vetem.

a ti je qe nuk shan a......a sherr ...qka eshte kjo edhe kush shajti

nana jote mun me kan e cka mos u bani pisa bajat.......qka deshte me kta me tha ti sherr

premium
21-01-12, 17:47
E di Oh zemren ty asi mames teme :biggrin:
me bo me pa useremri qito fjalė , hyp autobusit e e drejt te dera yte :smile:

iLOVEyou!!!
21-01-12, 17:59
Nė rregull, po tė pėrgjegjem pse po tė injoroj;

Sepse nė fillim pata krijuar njė bindje shumė tė mirė pėr ty!

Dhe mė pas, kam tentuar aq sa kam mundur, do tė thotė deri nė kėtė moment, tė tė kursej!

Kohėve tė fundit, nuk e di cfarė tė ka ndodhur, por ke dal total prej "vetes".

Cfarė ka ndodhur me ty?

Lėri kėto paragjykime Emine!

Nuk jam unė AI qė mendon se jam.
Nuk jam as AI qė Alima mendon se jam.
As AJO qė iLOVEyou mendon se jam.
As AI dhe AJO qė Valiii mendon se jam.
As AI qė Jadore mendon se jam.

Jam e-uritura, dhe shpejt do t`a kuptoni, se vetėm e-uritura jam, e askush tjetėr!

Sa i pėrket kėtij postimi tim, tė cituar nga ti, ėshtė dicka qė Giovanni e ka shkruar vet, me dorė tė vet, para shumė viteve.
Sigurisht qė ėshtė e vėrtetė. Tani ai mund tė thotė cfarė tė dojė!

Jam e sigurtė se tani e dojnė!

Rri larg postimeve tė mia!

Paragjykimet janė gjėja mė e shėmtuar pėr krijesėn NJERI!
Tė cmendin!

Po tybe n'menova kush je ti!
Veq diqka qe ska nevoj me mendu hiq se po kallxon veten qe koken that e ke ma shkurt skie men se noshta sem kuptove.

e-uritura
21-01-12, 18:08
a ti je qe nuk shan a......a sherr ...qka eshte kjo edhe kush shajti

nana jote mun me kan e cka mos u bani pisa bajat.......qka deshte me kta me tha ti sherr


O psikopat, pse nuk i bėn veti nder dhe tė mbytesh diku?

Pse ndėrhyn kur nuk ke lidhje me kokė o i patru?

tipi engjellor
21-01-12, 18:10
O psikopat, pse nuk i bėn veti nder dhe tė mbytesh diku?

Pse ndėrhyn kur nuk ke lidhje me kokė o i patru?

ku mu mbyt bre hahahahha me te tha diqka me idhnohesh se ku mu mbyte mos u halit banu qike e mire ....je e re ruaj nervat .....

jEtA_1
21-01-12, 18:34
Jane dy persona qe thone se jane te gjinis femrore e zoti e di cka jane ato e kam vrejt qe ter vitin kan qen ne gjendje gadishmerie qe ti sulmojn antart kto me kan shkuar ne nerva dhe do me shkojn edhe gjat kti viti sepse po i shoh se jane shume aktive edhe kete vit

Daglasi
22-01-12, 16:15
po bre kun femen lane ste kam hahahhaha ti aspak mua se spo mundesh me mi marre hahahahah

Mire e paske kuptue qe sjam kesajde me u martue me naj njeren.
ps..vec dije nje gje,cka flasin dy vet,nuk ban me dit i treti.

tipi engjellor
22-01-12, 16:18
Mire e paske kuptue qe sjam kesajde me u martue me naj njeren.
ps..vec dije nje gje,cka flasin dy vet,nuk ban me dit i treti.

bingo .......daglas ke fituar nje fshes elektrike hahahhaha

Daglasi
22-01-12, 16:22
bingo .......daglas ke fituar nje fshes elektrike hahahhaha

Kete punen e nervav e paske marr seriozisht,ok vazhdo:biggrin:

tipi engjellor
22-01-12, 16:23
Kete punen e nervav e paske marr seriozisht,ok vazhdo:biggrin:

jo tybe daglas bash ne disponim jam hahahah humor aty bera ....a the bre qka flasin dy vete i treti rrin pshtet...

Daglasi
22-01-12, 16:39
jo tybe daglas bash ne disponim jam hahahah humor aty bera ....a the bre qka flasin dy vete i treti rrin pshtet...

Hy ne msn,se po don njana me tpa e me fol,me ty,se une spo e di ,qa ka qe po te permend aq shume,e kalxoj qikes qa po don prej saj,e mos me shko nerva:biggrin:

tipi engjellor
22-01-12, 17:00
Hy ne msn,se po don njana me tpa e me fol,me ty,se une spo e di ,qa ka qe po te permend aq shume,e kalxoj qikes qa po don prej saj,e mos me shko nerva:biggrin:

a problem je hahahah e shef jam ketu jam ...po edhe ne msn le te hyn ...kush po me kerkon...

Daglasi
22-01-12, 17:07
a problem je hahahah e shef jam ketu jam ...po edhe ne msn le te hyn ...kush po me kerkon...

hahahaha ncuk emrin sta tregoj,ki kapictet qe ta kuptosh vet,kush mundet te jet:biggrin:

tipi engjellor
24-01-12, 01:04
hahahaha ncuk emrin sta tregoj,ki kapictet qe ta kuptosh vet,kush mundet te jet:biggrin:

po me vone e kuptova ......

emine
26-01-12, 17:17
Jo antaret,po sjellja e tyre,jan veq 3 copa

Makresh
26-01-12, 18:42
kush pos Makreshit,me siguri qe do jet mize e keqe edhe per 2012

Jo mizė, po Grejzzzzi ! :smile:

bėzzz-bėzzzzz !

emine
26-01-12, 18:47
Jo mizė, po Grejzzzzi ! :smile:

bėzzz-bėzzzzz !

hahahhahahahahhahhahahha,trus se po te fus naj gostare e te msheli em kapak:biggrin:

Makresh
26-01-12, 18:48
hahahhahahahahhahhahahha,trus se po te fus naj gostare e te msheli em kapak:biggrin:

bėzzzz bėzzzzzzz bezzzzzzz t'qoj edhe pakes nerva ahahahahahaa

emine
26-01-12, 18:50
bėzzzz bėzzzzzzz bezzzzzzz t'qoj edhe pakes nerva ahahahahahaaJo mos u mundo se nuk mi qo(ngrit nervat) po u desht me te sejgis se ke pas met pa te permend kohe te gjate:biggrin:

Makresh
26-01-12, 18:52
Jo mos u mundo se nuk mi qo(ngrit nervat) po u desht me te sejgis se ke pas met pa te permend kohe te gjate:biggrin:


Eh flm shum pra, bofsh hajr.


M'nerove, a di qysh !

emine
26-01-12, 18:53
Eh flm shum pra, bofsh hajr.


M'nerove, a di qysh !

qysh:biggrin:?

Makresh
26-01-12, 18:56
qysh:biggrin:?


Yyyyhhh, qysh me t'kallxue be :rolleyes:

emine
26-01-12, 18:57
Yyyyhhh, qysh me t'kallxue be :rolleyes:

hajte shprehu:biggrin:

Zero Cool
05-02-12, 10:51
julia

Daglasi
05-02-12, 17:24
Qata/o qe shkrujn budallaqe,kishem po shkruj najsen

Murgesha
05-02-12, 20:46
julia

Kur paska ardh? :biggrin:

e_martumja
05-02-12, 20:49
Kur paska ardh? :biggrin:
Roberts ah

emine
05-02-12, 21:08
qta qe qesin fjale me rrotlla,lypi rreh hitha

Diana007
05-02-12, 21:09
Kjo tem a vlen per 2012 hihihiiihihihhi

Murgesha
05-02-12, 21:13
Roberts ah


Po, po pėr ate mendova :wink:

Murgesha
05-02-12, 21:13
Kjo tem a vlen per 2012 hihihiiihihihhi


Jo nuk vlen, ha,ahhahahahahaahahah

Diana007
05-02-12, 21:14
Jo nuk vlen, ha,ahhahahahahaahahah


Kuuuuuuuu qa me bone ,,,sa pata me qkru nje emer ahahahah

Ps. shnetje :smile:

Zero Cool
05-02-12, 21:19
Kuuuuuuuu qa me bone ,,,sa pata me qkru nje emer ahahahah

Ps. shnetje :smile:

jaaaaaaaaaaaa, sbon hiq, duhet teme e re per 2012 :-D

Murgesha
05-02-12, 21:20
Kuuuuuuuu qa me bone ,,,sa pata me qkru nje emer ahahahah

Ps. shnetje :smile:

Mbaje mend dhe e shkruan nė vitin 2013, a din si tė dalmi nė atė vit ha,haahhaahahahah

Diana007
05-02-12, 21:24
jaaaaaaaaaaaa, sbon hiq, duhet teme e re per 2012 :-D


Ani qelne nje tem :tongue:

Diana007
05-02-12, 21:25
Mbaje mend dhe e shkruan nė vitin 2013, a din si tė dalmi nė atė vit ha,haahhaahahahah


Ishalla harrohet e nuk me shkon nerva gjith vitin ahahah se paskem me i hy shkelma :biggrin:

Zero Cool
05-02-12, 21:25
Ani qelne nje tem :tongue:

sa here pe gjaj qelsin, dikush po ma ndrron braven ahahahhaha qele vet qy :P

Diana007
05-02-12, 21:27
sa here pe gjaj qelsin, dikush po ma ndrron braven ahahahhaha qele vet qy :P


Mir po ta bojn :biggrin: ... jo se tani ju shkoj nerva tjerve :rolleyes:

Diana007
06-02-12, 14:20
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/301104_201013883305261_126156630790987_514757_3530 70245_n.jpg

Upssssss te ra fetyra ne tok.......ska rendsi e kam tjtren.....:biggrin:

Albonita
06-02-12, 15:38
Kjo tem a vlen per 2012 hihihiiihihihhi

A ben tja them une emrin???? nuk ma ndine , eeee:eek:

Diana007
06-02-12, 15:43
A ben tja them une emrin???? nuk ma ndine , eeee:eek:Ahahhahaahahahah qysh dush :smile:

Albonita
06-02-12, 15:46
Ahahhahaahahahah qysh dush :smile:

:cool:

lovely
06-02-12, 21:27
Mbaje mend dhe e shkruan nė vitin 2013, a din si tė dalmi nė atė vit ha,haahhaahahahah

mos u tut, se po m tut edhe mu tani hahahahahaha

mue qajo dijuzka qika e ingjes Fari m ka shkunen naper nevra qituqene:biggrin:

emine
06-02-12, 21:35
eminia mas shumti,,,hec me ja jap voten krejt qetu

Murgesha
06-02-12, 22:01
Ja edhe ata qe me te vertet me kan shku nerva gjat tere vitit :biggrin:.

1. Lojetari
2. Shejtonka
3. Lovely
4. Jadore
5. Hajra
6. Artisti
7. Tipi engjellor
8. E martumja
9. Zero Cooli
10. Panta rhei

kuku i pasna edhe do tjer po pe lo per najher tjeter ha,hahaahahahahahah

Makreshi
Emine
Alime
E uritura
Antika
Vjeshta
Gega 1
Valiii
4peace
e mė sė shumti pi krejve mka shku nerva

Murgesha! :biggrin:

Gega 1
06-02-12, 22:05
Makreshi
Emine
Alime
E uritura
Antika
Vjeshta
Gega 1
Valiii
4peace
e mė sė shumti pi krejve mka shku nerva

Murgesha! :biggrin:
O falemineres pi teje oj Murgeshe!Qit falemineres e ki,qe fole drejt.:smile:
Vallahi mu edhe eminen lirisht qitna n`vend te pare,
veq qitu du mu me m`qite t`parin.eminja n`ven dyte.

emine
06-02-12, 22:06
O falemineres pi teje oj Murgeshe!Qit falemineres e ki,qe fole drejt.:smile:
Vallahi mu edhe eminen lirisht qitna n`vend te pare,
veq qitu du mu me m`qite t`parin.eminja n`ven dyte.

qeshtu se kemi ba bre Dost,femnat kan perparsi,,

emine
06-02-12, 22:07
Makreshi
Emine
Alime
E uritura
Antika
Vjeshta
Gega 1
Valiii
4peace
e mė sė shumti pi krejve mka shku nerva

Murgesha! :biggrin:

su duroka makreshi sipri bree

e_martumja
06-02-12, 22:09
Makreshi
Emine
Alime
E uritura
Antika
Vjeshta
Gega 1
Valiii
4peace
e mė sė shumti pi krejve mka shku nerva

Murgesha! :biggrin:
Murgesh mos ma permend emrin teme ksajde tybe edhe ktyre tjerve se te hajm per s'gjalli :biggrin:Qka po me shkon tash nerva Murgesha per intati te saj :tongue:

Murgesha
06-02-12, 22:09
O falemineres pi teje oj Murgeshe!Qit falemineres e ki,qe fole drejt.:smile:
Vallahi mu edhe eminen lirisht qitna n`vend te pare,
veq qitu du mu me m`qite t`parin.eminja n`ven dyte.

Me nder qofsh o Gegė, po so kon keq me mė vet edhe pse mki shku nerva ha,hahahaahahahahahah

Murgesha
06-02-12, 22:11
su duroka makreshi sipri bree

Kuku pėr te qė 5 gra i paska nėn ha,hahahaahhaah krejt rastėsisht i kam shkru pasha kryt ton oj Emine, dhe rri qaty mos bėzaj mo :wink:

Gega 1
06-02-12, 22:11
qeshtu se kemi ba bre Dost,femnat kan perparsi,,
Qitu s`lshoj pe.Venin e pare e dajme bashke,kamarade ! :smile:

tipi engjellor
06-02-12, 22:11
une te kisha pyet murgesh po kam mendjen mos po del ti me e paarsyeshme duhet me te jap vrejtje hahahahah

emine
06-02-12, 22:14
Kuku pėr te qė 5 gra i paska nėn ha,hahahaahhaah krejt rastėsisht i kam shkru pasha kryt ton oj Emine, dhe rri qaty mos bėzaj mo :wink:

Mos ba be ne kry temin se kam kapital,,,,edhe sja ka kerku dhami me nejt sipri po mase e ki pullen e forumit qeshtu ban lojna me ne,,,,,ih ani dojsha me te ba vjeherr me mi qite hoxhte sipri hahhahhahahhGege kallxome kur pi bijme forumit,e ta bajme pshesh krejt:biggrin:veq thirre edhe kreshnikin

Murgesha
06-02-12, 22:14
une te kisha pyet murgesh po kam mendjen mos po del ti me e paarsyeshme duhet me te jap vrejtje hahahahah

Mendoj se ktu mundesh me pyet pa e pas dert a mė jep apo tė jap vėrejtje :tongue:

emine
06-02-12, 22:15
Qitu s`lshoj pe.Venin e pare e dajme bashke,kamarade ! :smile:

oooo ma kujtove kure e dajshim nje bombone per gjysme ,kaniher kur ish i keq,u bajke pshesh:biggrin:

Murgesha
06-02-12, 22:20
Mos ba be ne kry temin se kam kapital,,,,edhe sja ka kerku dhami me nejt sipri po mase e ki pullen e forumit qeshtu ban lojna me ne,,,,,ih ani dojsha me te ba vjeherr me mi qite hoxhte sipri hahhahhahahhGege kallxome kur pi bijme forumit,e ta bajme pshesh krejt:biggrin:veq thirre edhe kreshnikin

Qata qė ki kapital po e baj kryt tond, se me kon e baj temin ha,hahaahahahahahah.

Hajt mos e ban tė madhe se ashtu si mkan ardhė nė mend ashtu i kam shkru. :biggrin:

Kalimero
06-02-12, 22:21
Kuku pėr te qė 5 gra i paska nėn ha,hahahaahhaah krejt rastėsisht i kam shkru pasha kryt ton oj Emine, dhe rri qaty mos bėzaj mo :wink:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif,,,,,http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif,,,,,http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif,,,,,

dijuze,e u ku jom be qishti a:biggrin:

Murgesha
06-02-12, 22:23
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif,,,,,http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif,,,,,http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif,,,,,

dijuze,e u ku jom be qishti a:biggrin:

Shuj dijuz mos mė ban me u nervozu nė veten tash qė tpasna harru me tė shkru ty tė
parin :biggrin:

sherri
07-02-12, 00:20
...do qe doken "burra" me i pa keshtu,e ka 24:h kan nejt ner kule t'granimit, kah kafja qesajd tuj i shkru ka dy-tri fjal,masshumti nje rresht:tongue: vec edhe k'pucat jau kan vizllu allahqe:rolleyes:

Hajra
07-02-12, 11:28
......askush perveq njerezve te mbushur me urrejtje,

tipi engjellor
07-02-12, 12:31
Mendoj se ktu mundesh me pyet pa e pas dert a mė jep apo tė jap vėrejtje :tongue:

jo ketu jo hahahhaha se ketu si shkojme nerva njeri tjetrit.....

YanYan
07-02-12, 16:08
Asnje besa. As qe m'shkon ne mend me hy ne forum e me marr nerva :biggrin:
Nuk hyj ktu as me xan shoqni, as me u duk, as me ju msu, as me kriju konflikte por
vetem me shkru kot per qejf e me msu nga ju per Kosoven e shume tema te tjera (edhe
pse s'para shkruaj ne tema serioze, ato i lexoj e rilexoj shpesh e kam msu shume).

Virti
07-02-12, 23:45
... ata qe grinden me vetevehten! :cool:

e-uritura
08-02-12, 09:39
Seriozisht, tė gjithė ata dhe ato tė cilėt/at lehnin/lehin, pa arsye, pa logjikė, pa nevojė, pa kuptim, ..

Dy pika..

Hajra
08-02-12, 13:42
Seriozisht, tė gjithė ata dhe ato tė cilėt/at lehnin/lehin, pa arsye, pa logjikė, pa nevojė, pa kuptim, ..

Dy pika..

......qenke e rrezikuar nga vetvrasja, http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Makresh
08-02-12, 13:56
Kishna pas qef me votue n'qet tem, masi jemi te sondazhet.

Gjumashja
08-02-12, 19:38
ata qe m'kane shkru nerva edhe para 2011 :biggrin:

tipi engjellor
08-02-12, 20:00
gjumashja kogja fort me ka shku nerva......

Gjumashja
08-02-12, 20:01
gjumashaj kogja fort me ka shku nerva......


uroj te vazhdoje poashtu edhe gjate ketij viti

tipi engjellor
08-02-12, 20:14
uroj te vazhdoje poashtu edhe gjate ketij viti

oooo gjumi mendova hahhahaha a ty te kapi a.....hahahha

Makresh
09-02-12, 09:10
su duroka makreshi sipri bree


:biggrin:...

mentor*
09-02-12, 21:56
e martumja ( ma ka bo bllok) :D

Gega 1
09-02-12, 23:13
1. Kalimeri
2. eminja

lovely
09-02-12, 23:36
Gega 1:biggrin:
Kalimeri

Kalimero
10-02-12, 10:47
Gega 1:biggrin:
Kalimeri

kshireee dijuzken kshireeeeeee

kejt pum doket qi mu ere bacin pu na don ti tibe, un hamam t'kina shku un nerva
:biggrin:

lluvica

ere
lluvica

lovely
10-02-12, 23:06
kshireee dijuzken kshireeeeeee

kejt pum doket qi mu ere bacin pu na don ti tibe, un hamam t'kina shku un nerva
:biggrin:

lluvica

ere
lluvicapo be dijuz, e due kejta forumin , iu kom karxue une moti:biggrin:

e_martumja
11-02-12, 00:46
e martumja ( ma ka bo bllok) :D
Pernime ah e nerva po te shkojka ah ahahaha

Daglasi
11-02-12, 20:08
Merita:biggrin::biggrin:

e_martumja
11-02-12, 21:14
Merita:biggrin::biggrin:
Cila se jane disa :biggrin:

Daglasi
12-02-12, 15:26
Cila se jane disa :biggrin:

Une e di vec ti je,kesajde,po nejse une mendova per at tjetren:biggrin:

emine
12-02-12, 19:51
bukuroshi i vetshpallun

Elina
12-02-12, 20:03
Po po,bukuroshja e veteshpallur...po gjithashtu edhe e menqura e veteshpallur ...all inclusive in 1:tongue::tongue::tongue:

..ndashta mendova paushall?!,,s'po di s'po di...po thoom thaaaaaaaash :biggrin:

.

Zana_ch
12-02-12, 20:45
Po po,bukuroshja e veteshpallur...po gjithashtu edhe e menqura e veteshpallur ...all inclusive in 1:tongue::tongue::tongue:

..ndashta mendova paushall?!,,s'po di s'po di...po thoom thaaaaaaaash :biggrin:

.


Elina..... 100% edhe une mendoi ashtu sikur ti

LaDy_Diaspora
14-02-12, 11:02
E din ajo vetė...se s'po du me ja rrit mendjen edhe mė tepėr! :biggrin:

Zero Cool
14-02-12, 11:05
E din ajo vetė...se s'po du me ja rrit mendjen edhe mė tepėr! :biggrin:


Dmth, koka fembur :biggrin::tongue:

Diana007
14-02-12, 11:09
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/301104_201013883305261_126156630790987_514757_3530 70245_n.jpg

Upssssss te ra fetyra ne tok.......ska rendsi e kam tjtren.....:biggrin:
:rolleyes:

LaDy_Diaspora
14-02-12, 11:09
Dmth, koka fembur :biggrin::tongue:

Op. Gru... :wink:

Alima
14-02-12, 12:59
...

Njera !.... as qike as gru !


.

Daglasi
14-02-12, 19:45
...

Njera !.... as qike as gru !


.

ishalla esht inson

LaDy_Diaspora
15-02-12, 17:58
ishalla esht inson

Jo bre, moderatore m'duket ėshtė... :biggrin:

tipi engjellor
15-02-12, 18:11
Jo bre, moderatore m'duket ėshtė... :biggrin:


bingo....bash moderatore eshte deshta te them u be.....

Giovanni
30-05-12, 14:07
e-uritura se nuk din te shkruan as te bej miqesi me askend

Denim
30-05-12, 18:40
Kėta qė mė shajnė nė reputacion pa arsyje

premium
30-05-12, 19:22
e-uritura se nuk din te shkruan as te bej miqesi me askend
mirė se vjen njeri ..

hiqe -e pėrjashtuar
shkruje-e kthyer :)

lirik
31-05-12, 20:46
provokimet jan pjese e krimit -jan shkatrruese dhe te demshme te ndaluara -provokimet denohen edhe me ligj bejn e pjes e be veper qe denohet -dissa njerz nuk e dijne fare se qka do te thot provokimi e i disa e dijne mire dhe e praktikojne me qellim te sadizmit -
qenka bere mire qe e esht hape kjo teme te flasim me lirisht dhe hapur -
ne te kaluaren ktu ka qene nji person qe nuk po e shoh tani ma e ai ishte phanta rhei qe un kam bindjen qe ishte nje manjak dhe sadist njeri i provokimeve te renda dhe urrejts i madh i njerzve provokues urrejts i regjioneve anti patriot dhe nervozues me pseudonim -qe provokimet i bente meqellim -ku ne forum la pasoja ne nervozizmin e njerzve -poashtu mua me ka nervozuar jasht mase sa qe po them nuk di se si te shprehem aq shum jam nevrikosur ndaj tij

romansa
31-05-12, 21:05
sdi ...smirrem me kto...nese sme pelqen se lexoj..me rehat

Murgesha
31-05-12, 21:59
sdi ...smirrem me kto...nese sme pelqen se lexoj..me rehat

Lum si ti Romansa, e ma lum kish me ba forumi me i pas edhe do ma shum si ti :smile:

Daglasi
31-05-12, 22:55
Murgesha:biggrin:

Murgesha
31-05-12, 23:04
Murgesha:biggrin:


Mos be qishtu se ne vend ja nisi me kajt :tongue:

Daglasi
31-05-12, 23:10
Mos be qishtu se ne vend ja nisi me kajt :tongue:

e di, qe nuk qan kalloj nga une,qata edhe thash emrin tend

Kaltrina
27-06-12, 15:04
Asnje hiq, FD i ka te gjithe anetaret e mire, :wink:

tipi engjellor
27-06-12, 16:04
Asnje hiq, FD i ka te gjithe anetaret e mire, :wink:

po thu a.....ti ma se shumti ju shkon nerva te tjereve .....a e din pse...se vjen dy fjal i shkrun edhe iken hahahahahahahahah

Kaltrina
27-06-12, 16:19
po thu a.....ti ma se shumti ju shkon nerva te tjereve .....a e din pse...se vjen dy fjal i shkrun edhe iken hahahahahahahahah


po thu a :mad:, flm shume prej teje

Stuhi Rere
27-06-12, 19:01
nje shok me shkojke nerva shum ne 2011 shyqyr u martu e tash spo guxo pej grus mu lazdru ma :p

Gjumashja
08-07-12, 17:59
i kom harru emrat se bajagi ka pas ketu asi antipatika

Peja-Boy
10-07-12, 19:34
Jadore - Qe mundohet me thon diqka e me i qendis textet e saj e nuk thote asgje ...

Peja-Boy
10-07-12, 19:36
Faleminderit pėr leje. lol


Me njė fjalė, tė gjithė ata qė nuk dijnė as vet cka shkruajnė dhe ata tė cilėt nuk e dijnė pse zgjohen nė mėngjes!


Dtth. Kosova19, Shpati, teDUAty, Qika me kule, Engjulli, Jadore, Hajra, Elvio, Anna, UltiAnna, Lulja, Dallandyshja, Vjeshta, Antika, Lovely, Alima, Makreshi, Eminja, Lojtari, Zero Cool, Albonita, Gega1, Artisti, Jeta, Giovanni, etj ..
Kėrkoj falje nėse kam harruar ndonjė!

Tjer antar ska dardania keta i ka te gjith .... veq edhe mua nuk em paske cek:smile:

Peja-Boy
10-07-12, 19:38
Mos e merrni si temė shumė serioze, pėr mė tepėr si argėtuese po e hapi. :wink:

Urdhėroni e tregoni qė ta zgjedhim atė qė na i ka qu nervat nė qiell mė sė shumti :biggrin:

Unė pėr veti i kam disa sosh, emrat do i publikoj herėn tjetėr kur tė shkruaj kėtu.

Ti e paske hap Temen si Argetuese po ketu i Paskan Kap Hujt hahahahaa....a po muj argetohesh hiq aman ???

giovanna
25-09-12, 20:25
Janč disa,per momentin s'po kam kohč me i shkrue emrat....heren tjeter!
ja ta them un se kush esht ai esht giovanni qe keni shkruar kshtu qe kujdes heren tjeter me ke mua ne msn te giovannit ...

Daglasi
25-09-12, 20:44
Eminja