PDA

View Full Version : Si i kaluat pushimet verore ?


Zero Cool
17-08-08, 20:37
Si i kaluat pushimet verore ?
1. Mirė.

2. Keq.

3. Ma mire sesa vitin e kaluar.

4. Ma keq sesa vitin e kaluar.

5. Nė mot , ma mirė.

Elina
17-08-08, 20:48
Mire :tongue:

Nejse ...kish be edhe ma mire :biggrin:

Tinky-Winky
17-08-08, 22:02
ev shoq jam kone en bjeshk tu dajt ,le qi kalova mir po jam qkokordhav kejt po qfar ajri tpaster qi pum duket halo birrat e huns t zgjonune i kam pak . Po ajo kopilica gruja e dajs mi jepke dhent me ja qit mi kulloten ,deri sa smkcej filmi ni dit e i thash une jam ardhen ktu en pushim edhe skam ma gjo tpirbashkt me kit zanat ,e tonashile u zbut pak ajo se edhe daja i foli e ja cilli nermen se un e kum pas tpagume me aranzhman me pansion t plot ,qka po di une qysh asht mar vesh mami me dajen per pun qe mas mi maren hise. E ja mersha dajs 3 zagart e delsha me gjujten thi t eger ,kuku skini rren qaq mu ka dhimt ni thi e mka prek en zemer se qysh ulurojke e ata qent ishin pa rahmet se le qe e qkyten po cop cop e banen t shkretin , e qishtu me qisi ndodhija . Po nime edhe ni faqe kuqe me flok bistek u dashurue nmu e u shashtris qika mas meje ,po une sja tufsha fort e qishtuqene mos te zgas ma fort se pum kritikojn xhelozat. Shnetje

Amina
17-08-08, 22:16
ev shoq jam kone en bjeshk tu dajt ,le qi kalova mir po jam qkokordhav kejt po qfar ajri tpaster qi pum duket halo birrat e huns t zgjonune i kam pak . Po ajo kopilica gruja e dajs mi jepke dhent me ja qit mi kulloten ,deri sa smkcej filmi ni dit e i thash une jam ardhen ktu en pushim edhe skam ma gjo tpirbashkt me kit zanat ,e tonashile u zbut pak ajo se edhe daja i foli e ja cilli nermen se un e kum pas tpagume me aranzhman me pansion t plot ,qka po di une qysh asht mar vesh mami me dajen per pun qe mas mi maren hise. E ja mersha dajs 3 zagart e delsha me gjujten thi t eger ,kuku skini rren qaq mu ka dhimt ni thi e mka prek en zemer se qysh ulurojke e ata qent ishin pa rahmet se le qe e qkyten po cop cop e banen t shkretin , e qishtu me qisi ndodhija . Po nime edhe ni faqe kuqe me flok bistek u dashurue nmu e u shashtris qika mas meje ,po une sja tufsha fort e qishtuqene mos te zgas ma fort se pum kritikojn xhelozat. Shnetje

hahahahahahhahahahahhahaahahahahhahahhaahaha

teutaA
18-08-08, 01:11
e qka kush ska pas pushim??

Albonita
18-08-08, 04:52
Mireeeeeeeeee..........Po e po po nje munges ka qen se kish pas me qen edhe ma mireeeeeeeeeeeeee..!

Lona
18-08-08, 09:55
Ende se kam mare, mire si ne pune ,,,

speci
18-08-08, 15:55
mire:biggrin:

flutra
18-08-08, 16:52
Asnjeher me mir ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

selvija
18-08-08, 17:27
Si asnjher ma bajat...nuk vizitova familjen kete ver si mos me pas sy fare..
porrrrrrr ketu ku jetoj e kam shfrytzu pushimin ne maksimum 1000 klm fund e kry i rash Suomit...

kusmet verern tjeter do behem vendase aty per nje koh te gjatttttttt:wink:

DEA
18-08-08, 18:35
Teper mire, pava miqe qe si kam pa kaher, e takova dy bashkebiseduese te forumit qe ja vlente takimi me to, dhe perjetova shume e shume emocione gezimi kete vere disi pritova edhe njeher me shume te ndahem nga Kosova se sa pushimeve verore viteve te tjera, cka deshmon se ja kalova mire...

lovely
18-08-08, 18:49
kurr ma mire.................:smile:

egi
21-08-08, 15:53
Vjet me mire valla...veq mire mire edhe sivjet....qka me ba...

SANTANA-29
21-08-08, 15:55
So La La----------------

AliSia
06-08-10, 16:10
Po pres,por besoi mir do te kaloj...:p

Andetta
06-08-10, 18:43
Asnjėherė mė parė jo mė mirė !

emine
06-08-10, 22:07
ev shoq jam kone en bjeshk tu dajt ,le qi kalova mir po jam qkokordhav kejt po qfar ajri tpaster qi pum duket halo birrat e huns t zgjonune i kam pak . Po ajo kopilica gruja e dajs mi jepke dhent me ja qit mi kulloten ,deri sa smkcej filmi ni dit e i thash une jam ardhen ktu en pushim edhe skam ma gjo tpirbashkt me kit zanat ,e tonashile u zbut pak ajo se edhe daja i foli e ja cilli nermen se un e kum pas tpagume me aranzhman me pansion t plot ,qka po di une qysh asht mar vesh mami me dajen per pun qe mas mi maren hise. E ja mersha dajs 3 zagart e delsha me gjujten thi t eger ,kuku skini rren qaq mu ka dhimt ni thi e mka prek en zemer se qysh ulurojke e ata qent ishin pa rahmet se le qe e qkyten po cop cop e banen t shkretin , e qishtu me qisi ndodhija . Po nime edhe ni faqe kuqe me flok bistek u dashurue nmu e u shashtris qika mas meje ,po une sja tufsha fort e qishtuqene mos te zgas ma fort se pum kritikojn xhelozat. Shnetje
hahhhahahhahahhahhahhhaha,ka hupe more sivjet e te hupte rroja e skaja,:biggrin:
jam shkri tu kesh mas sa jave ne ket forum te depremune hasa ne ket shenim me kesh niher

DEA
06-08-10, 22:29
.............edhe dy jave!!!

Suelaa
07-08-10, 15:01
<--------------:rolleyes:

emine
07-08-10, 15:55
Tu punu ma shume se gjithe vitin:eek:

Dallandyshja_718
07-08-10, 15:57
Me keq se vitin e kaluar!


Vitin e kaluar isha ne vendlindje nje muaj dite, sivjet as pushim dhe as vizite vendlindjes...por gjith veren tuj punua...shpresoj qe veren tjeter te jete me mire.

doGzona
12-08-10, 16:04
Per mrekulli, me qaste qe sdo harrohen....

romansa
12-08-10, 18:53
Me keq se vitin e kaluar!


Vitin e kaluar isha ne vendlindje nje muaj dite, sivjet as pushim dhe as vizite vendlindjes...por gjith veren tuj punua...shpresoj qe veren tjeter te jete me mire. edhe une ashtu veren e kaluar isha 6jave e sivjet as nje dit:biggrin:,ashtu nganjeher ben vaki..

roadrunner
12-08-10, 19:51
Nuk po muj me votu se pasni qit pergjigjen tem hahaha

JaM KnAqqqQQQQQQ

premium
12-08-10, 20:07
mir mir e gogja uj kish pas n'deti ;)

pasi u kthyem nga pushimi , s'ėshtė puna tė adaptohem punės ( ketu gjithēka bajat po me duket ) :

elvio
12-08-10, 20:20
edhe pse s'ishin ekzakt pushime sepse kisha pune

ishin dite te bukura

kaq

vjeshta
13-08-10, 09:41
...mirė mirė ,mbetet ta shikoj ehde finalen .

shfletuesi_
13-08-10, 10:50
O a ka ma mire se te jesh ShqipKosovar more heeeeee eejj

Kaqanikasja
15-08-10, 00:28
\mir shum ka qene nje pushim ishkurt po shum i mir

valiii
15-08-10, 03:25
\mir shum ka qene nje pushim ishkurt po shum i mir
Mire boll, sado kudo t'ka ra ndrrim pak... A rrihet n'kaēanik 11 muaj e gjysme, tu kone bile nja 2 jave ne vit mi shfrytezu me mi qel syte pak :P... E ati Kaēanikut i rafte pika, ka 9 sahat t'uj therre me thika (a qysh ka qene ajo kenga) hej more hejjjj.
Shyqyr qe paske kalu mire :))
P.S| Xhabirin e pashe para 2 jave ne Dajt (n'Tirane), ēa ish lige/dobesu bre diēka :))

LABI
15-08-10, 10:29
si ne detii maaa, uje gjelbrim , bregore kodrinoro malore... mish fellanze,mish gici mish viqii ...:biggrin:

jete o jete...

emine
15-08-10, 10:58
qysh a,tu i zevendsu tjeret qe kan shku en pushim,hajte se vje dimni e shkojme me shkite me saja:biggrin:

turisti
15-08-10, 13:24
qysh a,tu i zevendsu tjeret qe kan shku en pushim,hajte se vje dimni e shkojme me shkite me saja:biggrin:

Dimrit hajde tek :biggrin: budallaqet :biggrin: per pushime verore......,hahahahahahahahaahahahahahahahahaha.

Elina
15-08-10, 14:08
Mire shume....edhe pse jam kah mendoj edhe per nja 2-3 dite tjera me shku apet...dikur mas Ramazanit ndoshta.

shfletuesi_
15-08-10, 14:27
Mire shume....edhe pse jam kah mendoj edhe per nja 2-3 dite tjera me shku apet...dikur mas Ramazanit ndoshta.


A me merr edhe mu bre me qat autobus :D :biggrin:

LABI
15-08-10, 20:55
Mire shume....edhe pse jam kah mendoj edhe per nja 2-3 dite tjera me shku apet...dikur mas Ramazanit ndoshta.

Paska fillu me t'lshu bojaaa.. Dora dyte, e trete thojne merr ma mire :bigrin:

Idila
16-08-10, 11:53
Kalova aq mirė sa qė nuk doja mė tė kthehem nė kėtė gurbet tė mallkuar!!!

Arb
16-08-10, 13:54
Kalova aq mirė sa qė nuk doja mė tė kthehem nė kėtė gurbet tė mallkuar!!!

Hov, kadal fisnike bre!

Mos mallko vendin ne te cilin jeton.

Idila
16-08-10, 14:13
Hov, kadal fisnike bre!

Mos mallko vendin ne te cilin jeton.
Ke tė drejtė Arb!

Kercovari
16-08-10, 19:31
he ne Oher e he ne Pogradec...ne mbremje ne Kercove,po kryesisht mire dhe me shnet alamet...:biggrin:

Suelaa
16-08-10, 19:41
Ja vallahi ma mire se simjet nuk bahet hic, ka nuk kam qene, gjithkund.:biggrin: :tongue: vetem ishalla nuk i kaloj ma kshtu se problem kishte me qene. hahhahahahaha.

Prishtinasja_
19-08-10, 20:41
Shume shume mire!:cool:

drinibardhe
19-08-10, 20:43
Mund te them qe akoma nuk i kam kaluar ...mendoj qe do jene mire ....

Kaqanikasja
20-08-10, 16:25
Mire boll, sado kudo t'ka ra ndrrim pak... A rrihet n'kaēanik 11 muaj e gjysme, tu kone bile nja 2 jave ne vit mi shfrytezu me mi qel syte pak :P... E ati Kaēanikut i rafte pika, ka 9 sahat t'uj therre me thika (a qysh ka qene ajo kenga) hej more hejjjj.
Shyqyr qe paske kalu mire :))
P.S| Xhabirin e pashe para 2 jave ne Dajt (n'Tirane), ēa ish lige/dobesu bre diēka :))


hahahahah ne kaqanik edh 110 vjet me dnejt se sme bohet bajat se eshte vend qe ta kenaq shpirtin e sa per xhabirin mir qe e paske po esa per mu dobesu tu paska dok valla sesi topi osht mir..

premium
20-08-10, 16:32
hahahahah ne kaqanik edh 110 vjet me dnejt se sme bohet bajat se eshte vend qe ta kenaq shpirtin e sa per xhabirin mir qe e paske po esa per mu dobesu tu paska dok valla sesi topi osht mir..
... nima Kaqaniki a'ka naj det qaty pari ??? ...
per mu ishte mirė mbasi ma afėr m' vjen

mos prito shko mbas kodrės kqyre helbete mos ka ardh naj uj tė detit hahahahahaha

Oqeani
20-08-10, 19:59
Ju tyregoj me vone - mos m'i shkurtoni !!!!

Idila
20-08-10, 22:47
Ju tyregoj me vone - mos m'i shkurtoni !!!!
Sa i ēuditshėm,
lėre forumin dhe shijo pushimet djalo!
Harroje forumin!

lol

Kaqanikasja
21-08-10, 00:12
... nima Kaqaniki a'ka naj det qaty pari ??? ...
per mu ishte mirė mbasi ma afėr m' vjen

mos prito shko mbas kodrės kqyre helbete mos ka ardh naj uj tė detit hahahahahaha

pse a paska ndonje vend tjetr det ne kosove a qe nuk paska kaqaniku a,kaqaniku bilee ka lumin lepenc qe na knaqqqq e dikun dikun as prrue ska se le ma lum ehehhe

valiii
21-08-10, 00:29
pse a paska ndonje vend tjetr det ne kosove a qe nuk paska kaqaniku a,kaqaniku bilee ka lumin lepenc qe na knaqqqq e dikun dikun as prrue ska se le ma lum ehehhe
ēfare emri LEPENC... Ja une s'kisha mujt mu la qaty !!!
Me t'vet dikush ku je la: "N'LEPENC :P"... Palidhje po del diqysh. Edhe ty e shqiptu fjalen LEPENC pot del goja e madhe... LEPENC ... LEPENC hahahahaaa...

Skyfter
21-08-10, 08:44
Nese ju vjen merzi qe ne vend te KS. apo bregdetit Shqiptar neser do te iki ne Kreta, s'kam cka ju boj...

kalofsha mire e mire u lexofshim ...

Oqeani
21-08-10, 23:51
Nom nom po i kaloj - ne 07 ME ZGJOJNE RREZET DIELLORE _ KURSE NE ORET E PASMESNATES ME LENE BOSEDAT NJERZORE .............

AliSia
22-08-10, 00:04
Po perseeeeeee ende nuk i kam kaluar askund..!:)

Kaqanikasja
22-08-10, 00:37
ēfare emri LEPENC... Ja une s'kisha mujt mu la qaty !!!
Me t'vet dikush ku je la: "N'LEPENC :P"... Palidhje po del diqysh. Edhe ty e shqiptu fjalen LEPENC pot del goja e madhe... LEPENC ... LEPENC hahahahaaa...

Hahhahahaha nqs e dallon lumin prej liqenit e detit ateher krejt ok e nqs jo le teduken te gjitha palidhje ty

~AnnA~
05-11-10, 20:38
Me mire se vitin e kaluar
Shpresoj dhe vitin tjeter keshtu te kaloj, me mire nuk kerkoj

Suelaa
05-11-10, 20:41
Po afrohen te tjerat edhe pak. mbas dere jane.

AliSia
06-11-10, 01:17
Nuk i kam krye ende po pres...:frown:

DEA
06-11-10, 01:20
Fantazi,

premium
06-11-10, 01:34
Po pres mos nxehet koha elbete , e me ik ne deti :)

YanYan
06-11-10, 06:03
Me mire se vitin e kaluar.
Ne fakt do te thoja ska me mire - 3 muaj udhetime & qejf!!

teutaA
06-11-10, 21:18
hahah pushim i dhunshem u kan knaq jemi muhabet ne fb:smile:

Agroni22
27-06-11, 11:55
ala sjena shku

AliSia
16-07-11, 21:09
Ju tregoi kur te kthena!:P

Oqeani
16-07-11, 21:17
Ne ket vend ku jam - ne PC ahhahaha

emine
16-07-11, 21:25
Ah Veres duhet punu shume,skam pushime:eek:

Zero Cool
28-07-11, 09:19
Pi numroj ditet , si ajo qika kur ka pas me shku nuse :tongue:

Giovanni
28-07-11, 09:31
Ende po pres pushimen breeee

Hajra
28-07-11, 19:59
.....shume mire, flm

AliSia
28-07-11, 20:13
Edhe pak dite me mbeten

Zero Cool
05-09-11, 11:53
Kurre ma mire :)Domosdoshmėria e shkuarjes nė pushim


http://www.telegrafi.com/fo/keshillal/f.0811114411484_m.jpg


Tė gjithė ata qė ende nuk kanė shkuar nė pushimin e merituar vjetor duhet tė mendojnė pėr kėtė gjė. Hulumtimet kanė treguar se udhėtimet nė bregdet ose nė vende tė ndryshme pėr tė pushuar mund t’ua zgjasin jetėn.
Pushimi dhe ikja nga pėrditshmėria duhet tė jetė gjė normale, por pėr shkak tė gjendjes sė pakėnaqshme financiare, ndodh qė tė mbetemi nė shtėpi. Mirėpo pushimet e merituara nuk duhet qė medoemos tė nėnkuptojnė qėndrimin dyjavor nėpėr hotele tė shtrenjta, por mund tė jenė edhe njė ikje e shkurtėr nga pėrditshmėria, duke dalė nė natyrė, duke vizituar ndonjė vend ose duke shkuar pėr vikend nė pishinė ose masazh.

Nėse edhe ju bėni pjesė nė grupin e atyre qė pėr njė kohė tė gjatė nuk kanė lėvizur nga shtėpia, ėshtė koha qė tė planifikoni dhe tė shfrytėzoni ditėt e ngrohta.

Aktivitet
Shumė tė punėsuar e kalojnė ditėn duke qėndruar para kompjuterit ose nė zyrė. Daljet njėditėshe, gjatė vikendeve, e sidomos shkuarja nė pushim, do tė bėjė qė tė jeni mė aktivė fizikisht, gjė qė do ta shtojė qarkullimin nė trupit tuaj, dhe me kėtė do t’ua kthejė fuqinė dhe energjinė.


http://www.telegrafi.com/fo/2010/foot-1lifetyle355(1).jpg


Disponimi
Hulumtimet kanė treguar se udhėtimet e shkurta ose tė gjata ndikojnė pozitivisht nė mendjen tuaj. Ndryshimi i ambientit, si edhe shoqėria e kėndshme do t’u ndihmojnė qė ta pėrmirėsoni disponimin dhe tė zhvilloni mendime pozitive dhe tė ndėrtoni kujtime tė cilat do t’u ndihmojnė qė t’i harroni ditėt e punės.

Stresi
Ēfarėdolloj ikje nga rutina ditore ėshtė shumė e dobishme. Dita nė natyrė pa ngarkesėn nė komunikacion, zgjimin e hershėm dhe obligimet nė punė- mund tė veprojė duke stimuluar disponimin tuaj qė do tė thotė se kėto ndryshime janė njė terapi anti-stres.

Shėndeti
Udhėtimet mund tė ndikojnė shumė pozitivisht edhe nė shėndetin tuaj tė pėrgjithshėm. Pėrveē reduktimit tė stresit, pushimet e rregullta mund tė jenė njė luftues i shkėlqyer kundėr sėmundjeve kronike dhe sėmundjeve tė tjera.

doGzona
05-09-11, 19:36
Jam knaq kesaj vere, arrita te vizitoj bukur disa vende te botes!

Oqeani
05-09-11, 19:50
Nuk isha fare !!! :(

Jana
05-09-11, 21:06
..buker ... isha ne disa Bregdete te ndryshme ne USA ....

LuLjaa
08-09-11, 13:40
.. ma keq se vitin e kaluar .... oo mos um raft me harru kete vere ma palidhjee kurr su kan :smile:

Zero Cool
08-09-11, 13:44
.. ma keq se vitin e kaluar .... oo mos um raft me harru kete vere ma palidhjee kurr su kan :smile:


mos me thuaj :(

LuLjaa
08-09-11, 13:47
mos me thuaj :(


Po valla .. :)

Zero Cool
08-09-11, 13:52
Po valla .. :)

qysh bre ban ashtu , a shkove te njejtin vend aaaa ?

Giovanni
08-09-11, 13:55
Lomsh..............

LuLjaa
08-09-11, 14:15
qysh bre ban ashtu , a shkove te njejtin vend aaaa ?


Jo kerkun s'kam shku ,, ama vera u kan e keqee
qe psh edhe ata gurbetgjit qe jan kan n'pushim ketu n'Ks s'kan kalu mire sikur herav tjera , se na kan ra do pune ashtu jo me deka jo me t'smut edhe keshtu :smile:

Zero Cool
08-09-11, 14:18
Jo kerkun s'kam shku ,, ama vera u kan e keqee
qe psh edhe ata gurbetgjit qe jan kan n'pushim ketu n'Ks s'kan kalu mire sikur herav tjera , se na kan ra do pune ashtu jo me deka jo me t'smut edhe keshtu :smile:

e valla paske pas raste te kqija , me vjen keq, kurse sa per neve qe jemi kon atje mos thuj se une kesh e u knaqa , kurre ma mire skam kalu :biggrin:

LuLjaa
08-09-11, 14:23
e valla paske pas raste te kqija , me vjen keq, kurse sa per neve qe jemi kon atje mos thuj se une kesh e u knaqa , kurre ma mire skam kalu :biggrin:


Ēka me ba, edhe pa pas t'keqija as t'mira smunesh me pas ..
me vjen mire per ty, ishalla knaqesh gjithe here :)

Zero Cool
08-09-11, 14:36
Ēka me ba, edhe pa pas t'keqija as t'mira smunesh me pas ..
me vjen mire per ty, ishalla knaqesh gjithe here :)

flm e nderuar, ishalla edhe ti knaqesh gjithmone ne jeten tende

selvija
08-09-11, 15:10
Mir shum 2 muaj shkun sikur te ishin 2 jave

ishalla kalojm gjitheher si ne kete ver,

ishte njeher flladi i pranveres ne fillim gjelbrim zbukurim sa te duash

pastaj filloj vapa pushimet verore, filluan gurbetegjit te bashkohen dasma sa te dush , martova vellaun , u knaqa nusja e bukur si nje princese,

erdhi koha te kthehemi ku jetojm po si te kthehemi, mu duke si mu kthy ne gjehnem,ah jet o jet,,,,

por me kalimin e kohes u mesova pak as ketu nuk eshte keq a...qka ti bejme me valixhe ne dor na shkoj jeta gurbeqarve

premium
08-09-11, 15:32
Pak kesh nė det , por badehava qė kom shku ..
pak kish deti ujė :)
me hidrofora ujin e kishin marrė me vadit patligjonat :))

jEtA_1
08-09-11, 16:18
Ket ver fare skam pushuar as ketu ne Londer as nuk kam qen ne vendlidje po shpresoj te shkoj kah tetori nese me ipet mundesia

Zero Cool
08-09-11, 16:24
Ket ver fare skam pushuar as ketu ne Londer as nuk kam qen ne vendlidje po shpresoj te shkoj kah tetori nese me ipet mundesia

Paq pushime te kendshme e nderuar .

premium
08-09-11, 16:36
Ket ver fare skam pushuar as ketu ne Londer as nuk kam qen ne vendlidje po shpresoj te shkoj kah tetori nese me ipet mundesia
auuuu ''tetor''
merre me veti disa ombrella( qadra) :))

Qika^Me^Kule
08-09-11, 20:46
Mire ka cene shum... amo tollovina se shum darsma :eek: me shkoi pushimi shum shpet.... me duket si mos te isha qene hiq :frown:

Zero Cool
08-09-11, 20:49
Mire ka cene shum... amo tollovina se shum darsma :eek: me shkoi pushimi shum shpet.... me duket si mos te isha qene hiq :frown:

valla gjith ato foto qe i kishe ba, kahmos ishe kan edhe ti :biggrin: plus ne dasma je knaq tuj kcy :wink:

Qika^Me^Kule
08-09-11, 20:52
valla gjith ato foto qe i kishe ba, kahmos ishe kan edhe ti :biggrin: plus ne dasma je knaq tuj kcy :wink:

Me te than dreten.... 3 jave shum shkurt me jane duke kesai here.... ne fakten cdo pushim po te njejte shetitje kemi bere... amo sikur kete vit ce ka pase darsma asnjeher nuk ka pase me teper...

Jo se s'po kam kohe me i cite edhe tjerat.... se nuk jan gjiitha , do i qese disa duke u shkarravite njana ne zalle :tongue:

vjeshta
09-09-11, 22:15
80 ditė .Njeri i ka rreth botes per keto dite e une as akrabat krejt nuk mujta !:frown:

Nuk eshte edhe bash mire kjo .:redface:

~AnnA~
10-09-11, 12:18
Per mrekulli!!
Kur kalohet keq ne pushime?!

lovely
10-09-11, 14:23
kurgjo s ken ato veroret, qka ken qito mas-veroret :P

AliSia
11-09-11, 08:10
Shume mire ne KS disa Dite ne Deti,dhe 2 dite Ne Austri..

Kalimero
11-09-11, 10:36
tibe shkova tu dajt,aty ishin ardhen te tona bijat, e tem kan shti me heken bishta t'specave :biggrin:
mere me men bee eeejjj,un pushim me t'shti me punu .a kini ni naj her :frown::biggrin::frown:

Hajra
11-09-11, 12:13
tibe shkova tu dajt,aty ishin ardhen te tona bijat, e tem kan shti me heken bishta t'specave :biggrin:
mere me men bee eeejjj,un pushim me t'shti me punu .a kini ni naj her :frown::biggrin::frown:


....dijuz mire ta kan ba se ti marak e ki me i shti hunet gjithkun edhe ate me kapuq, phiii...hala ma keq ty duhet me ta ba hahahahah...


....Pushimet i kam kalu shume mire diqka qe nuk harrohet kurre,

Daglasi
11-09-11, 18:45
Me nota te shkolles=Shkelqyeshem...

Alima
15-09-11, 22:12
...

pushime verore nuk e kame mundesin te keme , per shkak te profesionit qe e ushtroi... tetor - nandore qaty diku e "thej qafen dikah ku eshte nxeht , Shtete Arabe ... qasajde per'rreth !.

lovely
17-09-11, 17:20
...

pushime verore nuk e kame mundesin te keme , per shkak te profesionit qe e ushtroi... tetor - nandore qaty diku e "thej qafen dikah ku eshte nxeht , Shtete Arabe ... qasajde per'rreth !.

po e di, me ara e fusha po punojshe :biggrin:

LaDy_Diaspora
19-09-11, 09:26
Jemi kallė pėr besė! :tongue::tongue::tongue:

emine
26-04-12, 20:44
sapo erdha nga pushimet verore,,,,ka qen fantazi:tongue:

elvio
09-09-14, 18:41
Mrekulli.

E tashme???

Artisti
06-10-14, 21:07
Nėna Shqipėri, tė jep nder, krenari, kodra, brigje, shkėmbinj e shumė e shumė tė mira e ndėr kėto edhe pushimet.


Pėr bukuri.

Ylli-1
09-10-14, 10:20
Votova: Me mire se vitin e kaluar, sepse nje vit me pare nuk isha fare ne pushime....

Zero Cool
07-09-17, 16:31
Ani, si i kaluat pushimet verore ? :biggrin:

Oqeani
08-09-17, 15:52
Bukur, isha per 25 dite, 4 dite me heret u ktheva per arsye personale, por per te mire:) ,

Po ju ?

GURI SYLAJ
10-09-17, 17:47
Me mire se mire!

Zero Cool
11-09-17, 18:43
Ka met me thon mire, se shum mire :D

power8
05-05-20, 18:17
Si do i kalojme pushimet kete vere !
Na i ka prish planet korona e famshme kineze!
Veē i zot e di nese do te hapen plazhet gjat veres...

romansa
05-05-20, 19:09
Ju tregoj kur te kthehem