PDA

View Full Version : Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?


yllbardh
31-10-07, 02:09
Po bėjmė edhe njė sondazh pak si negativ, tė gjithė nganjėherė kemi ndonjė sport qė urrejm dhe nuk e duam hic dhe themi I HATE THIS GAME...

Cili eshte sporti qė urreni ju tė dashur forumas...

sherri
31-10-07, 09:19
Boxin!. nuk e urrej asnje sport edhe boxin e percjelli,pore se di a mund te quhet ende sport??

Prishtinasja_
31-10-07, 11:07
F1 dhe Racing.....nuk me pelqen fare..:redface::biggrin:

rilinda
31-10-07, 11:16
F1 dhe Racing.....nuk me pelqen fare..:redface::biggrin:

Edhe unė i urrej kėto... pfff... bile as nuk meritojnė tė hyjnė nė grupin e sporteve.

BE LK
31-10-07, 11:22
Futbollin Amerikan e urrej shume.........................
Ka dhe ca sporte te tjera qe i urrej por ate ce thashe me siper e urrej pa mase!

Arkza
31-10-07, 12:00
Boks............:redface:

Murgesha
31-10-07, 13:40
F1 dhe racing.... nuk kam nerva me i

Preshevar
05-11-07, 17:13
Jo mor.. Boxi, F1, Rally,.. jan sporte te mira !


Ajo qe se meriton qe ta quajm si Sport eshte "Patinazhi ARtistik"... pffff... kjo duhet te hyn nen rubrikėn "VALLE" :tongue:

rilinda
05-11-07, 20:52
Jo mor.. Boxi, F1, Rally,.. jan sporte te mira !


Ajo qe se meriton qe ta quajm si Sport eshte "Patinazhi ARtistik"... pffff... kjo duhet te hyn nen rubrikėn "VALLE" :tongue:Uuuuuh me dit une kėtė VALLEN (qė nuk pe merotojka mu qujt sport), s'kisha fol me juve :tongue::tongue::biggrin:


p.s.Sport sipas teje osht mu bo kėrrsh a edhe me hup jetėn bile a?!

Pupi
05-11-07, 21:25
Sprtin nuk e urrej, mosozot.
Ka diēka tjeter qe une quditem pa mas. Si mund te kete p.sh ne futboll aq shume teleshikues, Tja hapesh syt televizionit thjesht, pse nga 11 veta, ne te dyja anet ngasin mas nje topi te rrumbullaket.
E luaj vete futbollin me qejf, kuptohet te dielave, apo kur kam kohe. por as qe me bie ndermend tja hap syt televizionit, e as per 5 minuta.
Eh, ma pat thene njeri nje here, shiqo mikė, po te drejtohesh psikiatris, e tu thuash pacienteve atje jeni te semur, te gjithe kan per tu pergjegjur: Jo more na e kan ba te padrejt(diagnoza gabim).
Zaten, e kam une gabim, e jo qindra mijera qe e shikojn futbollin me deshiren, pasionin me te madhe.

Preshevar
05-11-07, 21:50
Uuuuuh me dit une kėtė VALLEN (qė nuk pe merotojka mu qujt sport), s'kisha fol me juve :tongue::biggrin:


p.s.Sport sipas teje osht mu bo kėrrsh a edhe me hup jetėn bile a?!

Qka uuuuuh ?... un e kam provu qet "vallėn" e vallah bilah,.. me i keq se Boksi m'ka dal, se pata rrshit dhe e pata thy dorėn n'dy 3 vene :biggrin: Qka m'ka kushtu ? 1 muaj gipc hahahahahaha amu sport :p,..

ps: Mue Boksi dhe F1 m'pelqejn shum mbas ekranit :tongue:

pirro
05-11-07, 22:26
Une kom mendu qe patinazhi nuk hyn ne radhen e sporteve moreee hahaha qata e urrej

egi
09-11-07, 17:34
BOKSIIIII...sa palidhje...per pare me lan dikonin me ti llomit dhomt prej goje ccnncncnncncncnc

Arb
11-11-07, 10:37
patinazhi... cfare sporti more ky?

baseball... pleqe qe i ha dreqi tu pozu me ni hu gardhi me minuta te tera... Sen kot krejt...

egi
11-11-07, 12:05
patinazhi... cfare sporti more ky?

baseball... pleqe qe i ha dreqi tu pozu me ni hu gardhi me minuta te tera... Sen kot krejt...

hahhahahhahahahaha lol

°Mili°
11-11-07, 20:37
une valla patinazhin sepse dajma i thej komt hehehe

Krokodilli
30-11-07, 10:06
F1 - Racing me Pelqen Shum, per qdo vit i shikoj garat qe mbahen ne Melbourne te Australis, Albert Park,

Patinazhin nuk e shikoj ne TV por nuk e urrej si hoby aspak,,


http://img227.imageshack.us/img227/9479/fiyd4.png (http://imageshack.us)

Gjumashja
30-11-07, 10:18
golfi, boksi, patinazhi, baseballi . . . palidhje mu duken . . .

Ma-Origano
03-12-07, 13:52
hahhahahhahahahaha lol
un e urrej golf shume e urreje

Arta-
28-06-09, 15:36
Boksin :@
(edhe pse kur lun Luani nuk lo meq pa kqyr ama prape se prape asht sport qe e kam inat)

Jana
08-07-09, 13:29
Golf-i sem pelqen....

Makresh
08-07-09, 13:53
Golf-i sem pelqen....


Mue Pyzhojat valla :tongue:

SANTANA-29
08-07-09, 13:58
Te gjith me pelqejne por ne zemere kam ,
http://www.bruce-lee-video.com/images2/WALLPAPERS/bruce_lee_019.jpg
,

thellenza
08-07-09, 14:17
O santan..29, jo cilin sport e don por cilin e urren, mos na i ngatrro pytjet edhe ti se gati gabova edhe une :tongue:.


Une e urrej boxin, nuk e kuptoj bilem pse e quajn sport!:rolleyes:

SANTANA-29
08-07-09, 14:22
O santan..29, jo cilin sport e don por cilin e urren, mos na i ngatrro pytjet edhe ti se gati gabova edhe une :tongue:.


Une e urrej boxin, nuk e kuptoj bilem pse e quajn sport!:rolleyes:

hahahahaha.po de aty eshte cili se une se urrej asnje sport,secili spor ka domethenjen e vet,vetem ne kosove e urrej sporin kur jam po ata edhe shah me lujte po rreshin me njani tjetrin,,hahahahah:tongue:

thellenza
08-07-09, 14:29
hahahahaha.po de aty eshte cili se une se urrej asnje sport,secili spor ka domethenjen e vet,vetem ne kosove e urrej sporin kur jam po ata edhe shah me lujte po rreshin me njani tjetrin,,hahahahah:tongue: hahahahah, ne Kosove krejt sportet ishin te perzime edhe me box.. boxi po u perdorke sidomos ka perfundimi i lojes. :biggrin:

p.s a po nime, edhe shahu palidhje, a sport koka edhe ky a? :eek::biggrin:

SANTANA-29
08-07-09, 14:31
hahahahah, ne Kosove krejt sportet ishin te perzime edhe me box.. boxi po u perdorke sidomos ka perfundimi i lojes. :biggrin:

p.s a po nime, edhe shahu palidhje, a sport koka edhe ky a? :eek::biggrin:

Shahu eshte nje sport i mir ka diciplin edhe shum koncintrim,se shah mat del jasht loje,,hahaha:tongue:

Arb
08-07-09, 14:52
Bejzbolli sdurohet,

Futbolli Amerikan,

Patinazhi (eshte rraspillim, nuk eshte sport)

Edhe Volejbolli kot eshte.

Kaqanikasja
18-07-09, 11:47
Futbollin se me duken si budall tuj nga mas nje topi ahhaha
Po dhe Boxi

Dani11
19-07-09, 10:14
Une mendoj qe me mire do te ishte qe tema te kishte titullin: Cilin Sport e doni me shume?, sepse sporti eshte i mire dhe nuk duhet te urrehet nga askush.

YanYan
03-02-10, 02:05
Boksinnnnn...

shfletuesi_
03-02-10, 02:07
Sporti im nuk qenka ketu hiq

~AnnA~
03-02-10, 11:14
Fudballin, si amerikan ashtu dhe ate evropjan...

Estella
08-02-10, 02:01
F1 dhe Racing:redface:

Oltiana1
08-02-10, 14:09
Boksin .

Lucifer
08-02-10, 20:32
"Futbollin" Amerikan, nuk me ngjit aspak.:biggrin:

Kaqanikasja
08-02-10, 21:49
Futboll

kejla
08-02-10, 21:52
asnjerin nga keto por................Shahun e urrej

Fjona
09-08-10, 12:42
Mundjen

turisti
09-08-10, 21:55
Boks....................................