Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Cilin lloj sporti e urreni?
Baseball 3 7.50%
Futboll Amerikan 3 7.50%
Basketball 0 0%
Futball 4 10.00%
Tenis 0 0%
F1 dhe Racing 6 15.00%
Golf 3 7.50%
Boks 9 22.50%
Patinazh 5 12.50%
Tjetėr 7 17.50%
Votues: 40. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-10-07, 02:09   #1
yllbardh
 
Avatari i yllbardh
 
Anėtarėsuar: 05-05-07
Vendndodhja: Danimark
Postime: 772
yllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėmyllbardh i pazėvėndėsueshėm
Talking Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Po bėjmė edhe njė sondazh pak si negativ, tė gjithė nganjėherė kemi ndonjė sport qė urrejm dhe nuk e duam hic dhe themi I HATE THIS GAME...

Cili eshte sporti qė urreni ju tė dashur forumas...


__________________
Mirė se vini te Prishtinasi dera ėshtė githėmon e hapur
yllbardh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 31-10-07, 09:19   #2
sherri
J.H.N.K.SH
 
Avatari i sherri
 
Anėtarėsuar: 13-06-05
Vendndodhja: Rruga e qumshtit Nr- 3
Postime: 4,740
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Boxin!. nuk e urrej asnje sport edhe boxin e percjelli,pore se di a mund te quhet ende sport??
__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-07, 11:07   #3
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

F1 dhe Racing.....nuk me pelqen fare..
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-07, 11:16   #4
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasja_
F1 dhe Racing.....nuk me pelqen fare..
Edhe unė i urrej kėto... pfff... bile as nuk meritojnė tė hyjnė nė grupin e sporteve.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-07, 11:22   #5
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Futbollin Amerikan e urrej shume.........................
Ka dhe ca sporte te tjera qe i urrej por ate ce thashe me siper e urrej pa mase!
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-07, 12:00   #6
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Boks............
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-10-07, 13:40   #7
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

F1 dhe racing.... nuk kam nerva me i
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-07, 17:13   #8
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Jo mor.. Boxi, F1, Rally,.. jan sporte te mira !


Ajo qe se meriton qe ta quajm si Sport eshte "Patinazhi ARtistik"... pffff... kjo duhet te hyn nen rubrikėn "VALLE"
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-07, 20:52   #9
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Jo mor.. Boxi, F1, Rally,.. jan sporte te mira !


Ajo qe se meriton qe ta quajm si Sport eshte "Patinazhi ARtistik"... pffff... kjo duhet te hyn nen rubrikėn "VALLE"


Uuuuuh me dit une kėtė VALLEN (qė nuk pe merotojka mu qujt sport), s'kisha fol me juve


p.s.Sport sipas teje osht mu bo kėrrsh a edhe me hup jetėn bile a?!
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-07, 21:25   #10
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Sprtin nuk e urrej, mosozot.
Ka diēka tjeter qe une quditem pa mas. Si mund te kete p.sh ne futboll aq shume teleshikues, Tja hapesh syt televizionit thjesht, pse nga 11 veta, ne te dyja anet ngasin mas nje topi te rrumbullaket.
E luaj vete futbollin me qejf, kuptohet te dielave, apo kur kam kohe. por as qe me bie ndermend tja hap syt televizionit, e as per 5 minuta.
Eh, ma pat thene njeri nje here, shiqo mikė, po te drejtohesh psikiatris, e tu thuash pacienteve atje jeni te semur, te gjithe kan per tu pergjegjur: Jo more na e kan ba te padrejt(diagnoza gabim).
Zaten, e kam une gabim, e jo qindra mijera qe e shikojn futbollin me deshiren, pasionin me te madhe.
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-07, 21:50   #11
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Uuuuuh me dit une kėtė VALLEN (qė nuk pe merotojka mu qujt sport), s'kisha fol me juve


p.s.Sport sipas teje osht mu bo kėrrsh a edhe me hup jetėn bile a?!
Qka uuuuuh ?... un e kam provu qet "vallėn" e vallah bilah,.. me i keq se Boksi m'ka dal, se pata rrshit dhe e pata thy dorėn n'dy 3 vene Qka m'ka kushtu ? 1 muaj gipc hahahahahaha amu sport :p,..

ps: Mue Boksi dhe F1 m'pelqejn shum mbas ekranit
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-11-07, 22:26   #12
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Une kom mendu qe patinazhi nuk hyn ne radhen e sporteve moreee hahaha qata e urrej
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-11-07, 17:34   #13
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

BOKSIIIII...sa palidhje...per pare me lan dikonin me ti llomit dhomt prej goje ccnncncnncncncnc
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-07, 10:37   #14
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

patinazhi... cfare sporti more ky?

baseball... pleqe qe i ha dreqi tu pozu me ni hu gardhi me minuta te tera... Sen kot krejt...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-11-07, 12:05   #15
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Cilin lloj sporti e urreni mė sė shumti?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arb
patinazhi... cfare sporti more ky?

baseball... pleqe qe i ha dreqi tu pozu me ni hu gardhi me minuta te tera... Sen kot krejt...
hahhahahhahahahaha lol


__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.