PDA

View Full Version : Partneri/ja i/e huaj apo shqiptar/e?


Anonymous
02-03-04, 12:29
Ju pelqen ma shume partner i/e huaj apo shqiptar (e) ?

Zana
02-03-04, 12:34
SHQIPTAR more!!!!!!!!!!!!! :wink: :P

Barbaroza
02-03-04, 12:45
Natyrisht shqiptar.

BlertaB
02-03-04, 13:02
SHQOPTAR edhe ata me Allti bile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ju pershendes te gjithve.

Murgesha
02-03-04, 13:33
Shqiptare. :D

Gentiana
02-03-04, 13:58
Shqiptar more :wink: ku po don ma mir?!

Genta

jehona
02-03-04, 14:47
ohhhhh bre pasha zoten nuk ka ne krejt BOTE me shqiptar, ashtu duhet edhe me e kallxu na veten kudo qe shkojna, SHQIPTAR ME KERR E ME KALI VALLA.... :lol: :lol:

Cool_Boy
02-03-04, 15:40
Per Shiptaren shpirti me leshon e per te huajen dy para si jap...

pershdnetje per te gjith ato shqiptret qe me dojn

Cool_Boy

Murgesha
02-03-04, 15:43
Cool_boy flm per pershendetje jo pse te dua, por drejtoja bre ndonje pershendetje Mickojes a po e sheh se qika po ka qejf me u taku me ty :roll: :roll: :roll:

lazdrani
02-03-04, 16:52
Shqiptare, shqiptare dhe vetem shqiptare :wink: :wink: :wink:

anna
02-03-04, 17:02
mbase po bie pak ne kontradit veq une mendoj se dashuria nuk njeh kombesi ,dashuria eshte mbi gjithcka ... :wink:

BlertaB
04-03-04, 13:51
aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! anna aty nuk jam me ty shoqe nuk mundemi ne shqiptaret te dashurojmnje njeri si nuk asht bashkombas i yni apo???
Pershendes Murgeshen edhe cool_boy.

anna
04-03-04, 18:19
ani ani blert .......une personalisht njoh disa raste ku njerz te me kombesi te ndyshme jane martuar me njeri tjererin Blerta ti mendon se shpirti yt binjak eshte vetem shqiptare :?: :?: e di qe na shqiptaret e kemi pak te veshtir por dashuria fiton mbi gjithcka :wink: :wink: :wink:

BlertaB
10-03-04, 15:49
anna vetem aj si nuk asht mir ne kok e merr nje te huaj se aj i cili i thot vetit shqiptar ather e merr shqiptare???
Kam pa edhe une ne shum raste ku jan shqiptart me te huaj po une nuk kam qef mu perzi e ata.
Te pershendes anna kalofsh bukur.

anna
10-03-04, 16:00
blerta mendoj se ti nuk mund te besh nje percaktim te tille per keta persona ne jetojme ne nje shoqeri demokratike dhe secili eshte ne gjendje te bej ate qfar do me jeten e tij fakti se ata martohen me te huaj nuk do te thote se ata nuk jan mire menderisht .....nqs e do ate person po flas per dashurine e vertet ateher besoj se nuk do kete asnje pengese dashuria e vetet mbijeton para cdogjeje

ANNA

sexybrikenda
10-03-04, 16:22
Lazdran bolle mire e ke se shkojsh ka shkojsh me fare tane ska

Giovanni
11-03-04, 10:25
Natyrisht qe shqiptar

vushtrria
17-03-04, 20:55
po a ka ne bot me vajza shqiptare vajza pa kurr ni far behane


tung ju pershendes

illyria
20-03-04, 02:11
Njė gjė e di prej pėrvojės(pa keqkuptime ju lutem),shqiptaret janė pak tė ngurta sa i pėrket seksit kurse tė huajat(jo tė gjitha normalisht) janė mė tė nxehta ose mė aktive nė seks.Pėr shembull,nėse njė hungareze ka takim me tė dashurin nė mbrėmje,ajo tėrė ditėn e kalon duke u pėrgaditur pėr atė takim tė ėmbėl.

caki
03-04-04, 14:44
Aiiii krejt paski than shqiptare, e une pra po e tham te kunderten, italianeeeeeeeee heheheh po te mira jane.... jo bre ju vajza mos u ofendoni se te mira jeni, por jeta jeme eshte ka kalon me to e gjithnje afer i kam keto, me shqiptare nuk kam kurrfar kontakti e per kete arsye, se vajze shqiptarja e vajz italinja, por thuhet ku han ashtu bahesh... :( :( :( :(

qika_pr
29-05-04, 17:39
Shqipetar mas se miri eshte valla edhe pse si kom provu te tjeret

IceGirl
26-06-04, 06:33
SHQIPTAR KUPTOHET :)

dr1ta
06-09-04, 00:24
SHqiptar si loqk uhuuuuuu :D :D

Marv_pimp
06-09-04, 02:04
O me shqiptare ska ne bote bre,kam provu boll veq si shqiptarja asnja sum ka knaq

Agroni22
06-09-04, 22:24
O SKA me SHQIPTARE.

Honesty^uk.
07-09-04, 00:15
O shqiptare
o hic fare :wink:

nitushe
13-09-04, 09:32
vetem shqiptar deri ne death :wink:

Gjumashja
27-11-04, 11:30
Shqiptar edhe asi me mustaqe 2 metrra ahahahhahahahaha

Krokodilli
27-11-04, 15:07
Shqiptar edhe asi me mustaqe 2 metrra ahahahhahahahaha

po mu deshka mi leshu mustaqet 2 metrra,, edhe keshtu femrat shqiptare nuk pi kushtojkan rendesi dashuris,, vetem a je shqiptar,,

[b]mendimi im eshte se dashuria nuk nje kombesi apo rrac....
sido qe te jet normal se 100% me pelqen partnerja shqiptare,, edhe pse kurr nuk kam kalu me vajz shqiptare,,
e di nga zemra se po te kisha pas femer shqiptare do ta jepja jeten per te.. do ta dashuroja dhe rrespektoja ne maksimun,,

Me Rrespekt KROKI

Kaltrushi
29-11-04, 10:35
Kush bre ka votu te Huaj. A vetem mos ta nxofsha. Ne jemi shqipetar krenar dhe duhet me e pelqyer njeri tjeterin. Me te huajin nuk ka dashuri te perjetshme sikurse me shqipetarin PIKE A me kuptuan????

Mos e zini per te madhe.

Vota ime ke per........

:?:


:arrow: Shqipetare natyrisht

Kaltrushi
29-11-04, 10:37
Shqiptar edhe asi me mustaqe 2 metrra ahahahhahahahaha

po mu deshka mi leshu mustaqet 2 metrra,, edhe keshtu femrat shqiptare nuk pi kushtojkan rendesi dashuris,, vetem a je shqiptar,,

[b]mendimi im eshte se dashuria nuk nje kombesi apo rrac....
sido qe te jet normal se 100% me pelqen partnerja shqiptare,, edhe pse kurr nuk kam kalu me vajz shqiptare,,
e di nga zemra se po te kisha pas femer shqiptare do ta jepja jeten per te.. do ta dashuroja dhe rrespektoja ne maksimun,,

Me Rrespekt KROKI

Qka kurre nuk ke pate femer shqiptare. Po ku jeton more ti???? Valla po dufka me ta gjet nje vajz te bukur. Edhe at te madhe. Faqet e kuqe e flokt e zeza. po qka jam ka foli. Qfare te dush.

me nderime

:wink: kaltrushi

aferdita
29-11-04, 11:00
si ka thene mihrije braha me nje kenge "s'ka asgje me te bukur,asgje me te mare se me puth nje djale kosovare "

dhe ashtu edhe un mendoj

Kaltrushi
29-11-04, 14:27
si ka thene mihrije braha me nje kenge "s'ka asgje me te bukur,asgje me te mare se me puth nje djale kosovare "

dhe ashtu edhe un mendoj

Pa fjal i bashkagjtna keti mendimi

Agroni22
06-12-04, 14:43
si ka thene mihrije braha me nje kenge "s'ka asgje me te bukur,asgje me te mare se me puth nje djale kosovare "

dhe ashtu edhe un mendoj

Pa fjal i bashkagjtna keti mendimiJU LUMTE BRE QIKATE SHQIPTARVE

Krokodilli
07-12-04, 07:28
Shqiptar edhe asi me mustaqe 2 metrra ahahahhahahahaha

po mu deshka mi leshu mustaqet 2 metrra,, edhe keshtu femrat shqiptare nuk pi kushtojkan rendesi dashuris,, vetem a je shqiptar,,

[b]mendimi im eshte se dashuria nuk nje kombesi apo rrac....
sido qe te jet normal se 100% me pelqen partnerja shqiptare,, edhe pse kurr nuk kam kalu me vajz shqiptare,,
e di nga zemra se po te kisha pas femer shqiptare do ta jepja jeten per te.. do ta dashuroja dhe rrespektoja ne maksimun,,

Me Rrespekt KROKI

Qka kurre nuk ke pate femer shqiptare. Po ku jeton more ti???? Valla po dufka me ta gjet nje vajz te bukur. Edhe at te madhe. Faqet e kuqe e flokt e zeza. po qka jam ka foli. Qfare te dush.

me nderime

:wink: kaltrushi

HAHAHA OK KALTRUSHI,, GJAMA NI PEJANK,,,
QASI TE MADHE ME FAQE TE KUQE SI MOLLA,,,,
SE KOM GJYSHEN GJALL SE MENIHERE MA KISH BA PERHAJR....
valla une kom qef qesi moderrne kaltrushi,, te dobta,, me faqe te rrafshta 8) ,, si do qe te jet,, do te pres nga ti te ma gjesh nje >> nuse te mire nga peja :wink:
te pershendes Pejonk,, se ma te mirat jeni mbas Prishtines

Kaltrushi
07-12-04, 08:25
Qka kurre nuk ke pate femer shqiptare. Po ku jeton more ti???? Valla po dufka me ta gjet nje vajz te bukur. Edhe at te madhe. Faqet e kuqe e flokt e zeza. po qka jam ka foli. Qfare te dush.

me nderime

:wink: kaltrushi[/quote]

HAHAHA OK KALTRUSHI,, GJAMA NI PEJANK,,,
QASI TE MADHE ME FAQE TE KUQE SI MOLLA,,,,
SE KOM GJYSHEN GJALL SE MENIHERE MA KISH BA PERHAJR....
valla une kom qef qesi moderrne kaltrushi,, te dobta,, me faqe te rrafshta 8) ,, si do qe te jet,, do te pres nga ti te ma gjesh nje >> nuse te mire nga peja :wink:
te pershendes Pejonk,, se ma te mirat jeni mbas Prishtines[/quote]

KROKI ashtu si ashtu e pata be nje gati, por tasht edhe ma jepe lejen per ta gjet, Ma te bukren, te vyemen ka me ta qite. (Se krejt djemet e forumit kane me u kalle nga inati). Edhe shyqur sa ma shpejt nje daserm ne Forum. Ejani te kercejm. Pakez heret por une ja nisa e!!!!

:wink: kaltrushi

Krokodilli
07-12-04, 15:46
Kaltrushi Pejonk,,, amanet e kom prej gjyshes pejonk mos me marr ,,
me ka than,, po morre pejonk,, ka me te qit prej shpije,, a osht e vertet oj qik a jo??,, ta di se spo di a me kry amanetin e gjyshes a me te ndegju ty ... 8) ..
ok le gjyshen se gjyshja ska dit,, pa shkoll,,,,,, vetem vazhdo ti qat pejonken pe pres,,,, sa per darsum mos pritni,,, se nese e marr per dore e drejt e ne Australi,, pa darsum hiq.. :wink:
pershendetje

Kercovari
07-12-04, 16:24
Besa Shqiptare,me prej ku do qofte.

Emėrllahu
09-12-04, 15:48
Mendoj dhe Besoj se Femra Shqiptare do te ishte me e udhes per ne Shqiptaret,por megjithate Dashuria eshte mbi te gjitha,dhe nuk po pyeste.
PS Vete jam duke jetuare me nje femer nga Afrika (GHANA)dhe nga jeta me te po e kuptoje se ka edhe femra tjera te mira shume perveq femrave Shqiptare,keshtu qe kur i krahasoje me dalin gati njejte.
Pershendetje

blusky
18-12-04, 09:43
pa dyshim shqipetare

experti_lu
20-01-05, 11:37
shqipetere ghithsesi
-por kajher jan te mirese ardhura edhe te huajat.
hahahahahahahahahahaha

geisha
01-04-05, 18:16
Mendoje se dashuria si e tille nuk varet nga kombesia!!

Gjumashja
06-04-05, 09:51
normal shqiptar

turisti
08-04-05, 22:30
Mendoje se dashuria si e tille nuk varet nga kombesia!!

Normal,dashuria varet nga dashuria. :P

geisha
11-04-05, 15:33
Mendoje se dashuria si e tille nuk varet nga kombesia!!

Normal,dashuria varet nga dashuria. :P

Falemnderit per aprovimi dhe eshte shume e vertet kjo qe thua ti turisti!!

turisti
20-04-05, 13:32
Mendoje se dashuria si e tille nuk varet nga kombesia!!

Normal,dashuria varet nga dashuria. :P

Falemnderit per aprovimi dhe eshte shume e vertet kjo qe thua ti turisti!!

Me nder qofsh e nderuara.I njof mire vuajtjet dhe dhimten e tyre. :cry:

Me respekt,
TURISTI.

Gjumashja
21-04-05, 09:18
vetem shqiptar edhe pse me mu jep rasti me naj aktor ose kengetar te huaj qe i pelqej e kisha shfrytzu rastin me qn me ta

Krokodilli
18-05-05, 10:16
Ende se kam pas fatin te kem femer shqiptare, 1000% shqiptaren do ta zgjedhja ma para, por vet rrethi ku jetoj nuk ma jep at shanc,,, por sido qe te jet dashuria eshte dashuri,, nuk te pyet se qka je apo nga je..
per momentin nuk jam i dashuruar,,
>vajza o tash o kurr<
:wink: :
pershendetje

Kurvani
02-06-05, 22:28
Shqiptare vallah se per te huaja me kan dal per hunde,qe dhe deshmija >> Totali i votave : 69

Prishtinasja_
15-06-05, 18:44
100 %%%%%%% SHQIPTAR :D

Reana
19-06-05, 05:38
ohhhhh bre pasha zoten nuk ka ne krejt BOTE me shqiptar, ashtu duhet edhe me e kallxu na veten kudo qe shkojna, SHQIPTAR ME KERR E ME KALI VALLA.... :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
jehone bravo, qashtu...edhe une pajtohem :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
20-06-05, 11:17
ohhhhh bre pasha zoten nuk ka ne krejt BOTE me shqiptar, ashtu duhet edhe me e kallxu na veten kudo qe shkojna, SHQIPTAR ME KERR E ME KALI VALLA.... :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
jehone bravo, qashtu...edhe une pajtohem :lol: :lol: :lol:

po po ashtu paraqitemi te gjith ne forum,, po kur te del far klloshari me kerr e me kali,, me qizme deri ne gjunje me balt,, me dhemb te nxim nga cigarja e mbeshtjellet,, me llabud sillet nalt e posht,,, po qka me ba
SHQIPTAR ESHTE do te thot ma i mire aj se kumedit kush,,


hehe Kuptohet edhe une SHqiptare , me dimi 5 metra 8)

Reana
21-06-05, 14:41
ohhhhh bre pasha zoten nuk ka ne krejt BOTE me shqiptar, ashtu duhet edhe me e kallxu na veten kudo qe shkojna, SHQIPTAR ME KERR E ME KALI VALLA.... :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
jehone bravo, qashtu...edhe une pajtohem :lol: :lol: :lol:

po po ashtu paraqitemi te gjith ne forum,, po kur te del far klloshari me kerr e me kali,, me qizme deri ne gjunje me balt,, me dhemb te nxim nga cigarja e mbeshtjellet,, me llabud sillet nalt e posht,,, po qka me ba
SHQIPTAR ESHTE do te thot ma i mire aj se kumedit kush,,


hehe Kuptohet edhe une SHqiptare , me dimi 5 metra 8)

jo more :(
tash edhe fashataret jane si princa, qy....spaske shku ne vendlindje moti ti :wink:
poashtu edhe dimijat per hjeshi i veshin sot...pasi e hjekun minifundin :lol:

Artisti
21-06-05, 18:04
po a ka ma mir se shqipeeeeeee ejjjjj

skaaaaaaaaaaaa joooooooo

100% shqipeeeeeeeeeeee

dr1ta
12-07-05, 11:58
Nuk i dihet jetes :roll:

Kercovari
12-07-05, 12:10
Nuk i dihet jetes :roll:


Hmmmmmmmm!Nccccckkkkk! :roll: :twisted:

Krokodilli
13-07-05, 06:26
Nuk i dihet jetes :roll:

euuu dr1ta moter,, paske marr teposhtzen..... shum po del neper klube edhe ti ,,,,

knaqu knaqu po mos harro nga vjen!!! :roll:

dr1ta
13-07-05, 11:44
Nuk i dihet jetes :roll:

euuu dr1ta moter,, paske marr teposhtzen..... shum po del neper klube edhe ti ,,,,

knaqu knaqu po mos harro nga vjen!!! :roll:

Kur vjen koha te pyeti ty nga jam :lol: Kroki jetes nuk i dihet , po ndoshta dikush e ka te shkruar edhe ne ball cka do te ndodh me te :D

Kaltrushi
13-07-05, 12:29
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeee

Krokodilli
13-07-05, 16:34
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeee

Pershendetje Kaltrushi,, pajtohem me mendimin tend,, shpresoj se edhe dr1ta te pajtohet me kete mendim dhe te dashurohet me kend te don se dashuris nuk ju dihet :lol: por jeten duhet ta dim ta planifikojm ,, ma e rendesishmja mos te harrojm se nga jemi....

dr1ta
14-07-05, 00:54
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeee

Pershendetje Kaltrushi,, pajtohem me mendimin tend,, shpresoj se edhe dr1ta te pajtohet me kete mendim dhe te dashurohet me kend te don se dashuris nuk ju dihet :lol: por jeten duhet ta dim ta planifikojm ,, ma e rendesishmja mos te harrojm se nga jemi....

Flm ce ma mban gajlen mpuqqqq :) :P

Krokodilli
14-07-05, 07:26
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeee

Pershendetje Kaltrushi,, pajtohem me mendimin tend,, shpresoj se edhe dr1ta te pajtohet me kete mendim dhe te dashurohet me kend te don se dashuris nuk ju dihet :lol: por jeten duhet ta dim ta planifikojm ,, ma e rendesishmja mos te harrojm se nga jemi....

Flm ce ma mban gajlen mpuqqqq :) :P

pershendetje dr1ta,, nuk ta mbaj gajlen,, po kam deshir ti sho shqiptaret sa me mire .... kam deshir te ndegjoj qe vajza nga Shkupi (dr1ta) ka marr nje djal bukurosh nga Maqedonia, Kosova, Shqiperia apo Mali i zi....

e jo nga Somalia apo South Afrika,, qe eshte shperngul ne Amerik... ose far amerikani me pika te kuqe ftyres :P
pershendetje

Kaltrushi
14-07-05, 11:47
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeee

Pershendetje Kaltrushi,, pajtohem me mendimin tend,, shpresoj se edhe dr1ta te pajtohet me kete mendim dhe te dashurohet me kend te don se dashuris nuk ju dihet :lol: por jeten duhet ta dim ta planifikojm ,, ma e rendesishmja mos te harrojm se nga jemi....

Flm ce ma mban gajlen mpuqqqq :) :P

pershendetje dr1ta,, nuk ta mbaj gajlen,, po kam deshir ti sho shqiptaret sa me mire .... kam deshir te ndegjoj qe vajza nga Shkupi (dr1ta) ka marr nje djal bukurosh nga Maqedonia, Kosova, Shqiperia apo Mali i zi....

e jo nga Somalia apo South Afrika,, qe eshte shperngul ne Amerik... ose far amerikani me pika te kuqe ftyres :P
pershendetje


ne ket diskusion shof energji, flak dhe brenga per motrat shqipetare.....


me shume respekt per ty kroki......

dhe nje pershendetje nga zemra per motrushen dr1ten...dhe ti e di se qfar kemi qejf ne tasht te lexojm nga ti ..... :wink:

dr1ta
14-07-05, 12:07
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeee

Pershendetje Kaltrushi,, pajtohem me mendimin tend,, shpresoj se edhe dr1ta te pajtohet me kete mendim dhe te dashurohet me kend te don se dashuris nuk ju dihet :lol: por jeten duhet ta dim ta planifikojm ,, ma e rendesishmja mos te harrojm se nga jemi....

Flm ce ma mban gajlen mpuqqqq :) :P

pershendetje dr1ta,, nuk ta mbaj gajlen,, po kam deshir ti sho shqiptaret sa me mire .... kam deshir te ndegjoj qe vajza nga Shkupi (dr1ta) ka marr nje djal bukurosh nga Maqedonia, Kosova, Shqiperia apo Mali i zi....

e jo nga Somalia apo South Afrika,, qe eshte shperngul ne Amerik... ose far amerikani me pika te kuqe ftyres :P
pershendetje


ne ket diskusion shof energji, flak dhe brenga per motrat shqipetare.....


me shume respekt per ty kroki......

dhe nje pershendetje nga zemra per motrushen dr1ten...dhe ti e di se qfar kemi qejf ne tasht te lexojm nga ti ..... :wink:


Flm Kaltrush e dashur te pershendes edhe une :wink:

Dashta te pyeti krokin a ben me martu ndonje te verdh ? :lol:

Diana007
14-07-05, 12:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
14-07-05, 12:15
hahaha moj dr1ta pse po me pyet mu,, ti e din qe te thom asgje tjeter pos shqiptar,, hehe,, edhe mos ta ni qe me pyet ma keso pyetje palidhje qy,,,,, mos deshte kinez,,, valla n'te pafsha me kinez hmmmmmmm :lol:

dikush ne kete forum ka pas than: vetem a osht shqiptar qoft edhe me kerr e me kali,,,

pershendetje dr1ta,, masi tu paska mbush mendja mu martu,, qkado qe te jet,, paq fat ne jete :wink:

dr1ta
14-07-05, 12:41
hahaha moj dr1ta pse po me pyet mu,, ti e din qe te thom asgje tjeter pos shqiptar,, hehe,, edhe mos ta ni qe me pyet ma keso pyetje palidhje qy,,,,, mos deshte kinez,,, valla n'te pafsha me kinez hmmmmmmm :lol:

dikush ne kete forum ka pas than: vetem a osht shqiptar qoft edhe me kerr e me kali,,,

pershendetje dr1ta,, masi tu paska mbush mendja mu martu,, qkado qe te jet,, paq fat ne jete :wink:


:lol: :lol: Valla ma ke mbush mendjen , vetem shqiptar dhe asgje tjeter flm shoki kroki hugsss :)

Krokodilli
15-07-05, 05:47
hahaha moj dr1ta pse po me pyet mu,, ti e din qe te thom asgje tjeter pos shqiptar,, hehe,, edhe mos ta ni qe me pyet ma keso pyetje palidhje qy,,,,, mos deshte kinez,,, valla n'te pafsha me kinez hmmmmmmm :lol:

dikush ne kete forum ka pas than: vetem a osht shqiptar qoft edhe me kerr e me kali,,,

pershendetje dr1ta,, masi tu paska mbush mendja mu martu,, qkado qe te jet,, paq fat ne jete :wink:


:lol: :lol: Valla ma ke mbush mendjen , vetem shqiptar dhe asgje tjeter flm shoki kroki hugsss :)

huggs and kisses for u 2,, I'm glad to hear that you changed your mind, at least thinking about it....

te pershendes :wink:

Agroni22
21-07-05, 23:00
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeeete lumte oj qika SHQIPTARE

Luana
28-07-05, 13:00
Shqipetar vlla , a ka ma lezet se kur te thot "hec ta ha loqken " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
28-07-05, 13:34
Shqipetar vlla , a ka ma lezet se kur te thot "hec ta ha loqken " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qy qy,por edhe disa kolege te mia me thojne ne gjuhen Shqipe Te dua shume :wink:

Luana
29-07-05, 01:08
Shqipetar vlla , a ka ma lezet se kur te thot "hec ta ha loqken " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qy qy,por edhe disa kolege te mia me thojne ne gjuhen Shqipe Te dua shume :wink:

Kurgjo nuk eshte me te thon Te Dua , eshte qka eshte kur ta thot , Hec te ketu ta ha lokqen ' e xhigiricen , e piltin e vockel qe ma ki , bre he nonen ta honksha , :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
29-07-05, 06:17
Shqipetar vlla , a ka ma lezet se kur te thot "hec ta ha loqken " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qy qy,por edhe disa kolege te mia me thojne ne gjuhen Shqipe Te dua shume :wink:

Kurgjo nuk eshte me te thon Te Dua , eshte qka eshte kur ta thot , Hec te ketu ta ha lokqen ' e xhigiricen , e piltin e vockel qe ma ki , bre he nonen ta honksha , :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
haahahahahah :lol: a :lol: a :lol: :lol:

Luana
29-07-05, 14:36
Kurgjo nuk eshte me te thon Te Dua , eshte qka eshte kur ta thot , Hec te ketu ta ha lokqen ' e xhigiricen , e piltin e vockel qe ma ki , bre he nonen ta honksha , :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
haahahahahah :lol: a :lol: a :lol: :lol:


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

doGzona
29-07-05, 18:18
Nuk dihet aty, dashuria nuk pyet. :wink:

Flaka_1
29-07-05, 19:33
*************S H Q I P T A R E **** K O S O V A R E **************

nese deti shterron se bashku me oqean
nese mali digjet me se bashku me fushe
nese toka shembet se bashku me kodra
nese hena zhduket se bashku me yje
nese rrenohet kulla edhe votra
nese rrotullohet e tere bota nuk e dua te huajin
E DUA SHQIPTARIN POROSIN ME LA SHQIPONJA NE FLAMUR

ME DASHURI & RESPEKT FLAKA

ARMANI
30-08-05, 21:40
valla tash pom bjen mu lavdu nashti pak po kam pas shum femra ne evrop po si me shqiptare nuk ka e kan zerin e lezetshm se ne bett me shqiptare mu kan hmmmmmmm spo foli ma shum 8)

Kaltrushi
31-08-05, 10:22
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeeete lumte oj qika SHQIPTARE

:P :D 8)

Agroni22
31-08-05, 15:29
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeeete lumte oj qika SHQIPTARE

:P :D 8)hehehe mos qesh por po dihet se je me zemer shqiptare

Nice_BoY
01-09-05, 17:48
Shiptare :P

ZeShKaNee
04-06-06, 13:39
Shqiptare .

Kalt
04-06-06, 21:49
Shqiptare pak zeshkane.:wink:

jadore
04-06-06, 22:17
po te mbetesha pa........................kurre nuk do merrja te huaj.......


jam shqipetare e lindur......dhe do mbes shqipetare deri sa vdes.......dhe femijet e mije do te JENE 100000%% shqipetare........


pra nje Apell ne vajzat shqipetare


Dashuris nuk i dihet, por kure esht puna per Jete ather duhet ditur se qfar jemi dhe qfar po behemi........

pershendetjeeeeeee


.....ngadal me keto zero pas njeshit, Kaltrushi , se me frigove edhe me apel , me detyrove te mendoj tash, sa gjake te paster kam edh une ., per gjithe kete perqindje sigurije qe na detyrove , ....deri ,ne pese gjenerata pas shkova , dhe me dolen te gjithe te paret shqiptare , po si te dij per paraardhesit tjere se , ..........duhemi te jemi precize apo , se numer shume shifror kjo perqindja qe na dha ti ...!!!

Reana
05-06-06, 20:26
Partneri me pelqen.....:rolleyes: ...
100%...me LULE:biggrin: ...

leo
05-06-06, 20:58
Per bes shqipetare me pelqen ma se paku

Agroni22
05-06-06, 23:23
shqiptareeeee

E|iza
07-06-06, 01:26
Mua pervec Shqiptar nuk me pelqen asnje

Arb
10-06-06, 04:43
Edhe po pyetni a?

vendasi
10-06-06, 05:05
Duhet me provu edhe te dyten per me ja dite rendsine e se pares.....:wink:

jadore
10-06-06, 19:08
Duhet me provu edhe te dyten per me ja dite rendsine e se pares.....:wink:..kerkoj ndjes nga; Vendasi ,qe shkrimin e tij e marr per shqyrtim

(pyetja e temes eshte )

" JU pelqen me shume partneri i/e huaj , apo shqiptare !!!!!

pra, e para eshte e shkruar; e / i huaj ,e dyta ne rend .;.shqiptare

sipas shkrimit te postuar del ........(zevendesoj numrat me emrat,tek postimi ne fjale...

... "duhet me provu edhe te dyten(shqiptaren )per me ja dite rendesine e se pares ( i/e te huajes) .................................... si, sypozoj une ,gabim ne shpejtesi ,qe postuesi ne fjal nuk e vrejti ...(do te ishte e befasueshme po te bente postimi i radhes devijim nga vija (e trashiguar )e postimeve tjera


...... se sa jemi reale, apo e kuptojme vendimtare, nje vendimi te bashkjeteses se perziere ne jete ,aq me shume ne qe : kriteret , ne kete drejtim i kemi te trashiguara gjnetikisht :. dhe te imponuara nga nje rreth komunikimi i mbyllur (vetem mes veti si popull) shof nga fjalija qe eshte perdorur te formuloj testin ..JU PELQEN ......
.... pra thene perfundimisht e shof vetem si nje pytje test argetuese.. dhe pergjigjesh ...me pelqen , hm nuk me pelqen ...me pelqen , nuk me pelqen .... ..

vendasi
11-06-06, 21:35
..kerkoj ndjes nga; Vendasi ,qe shkrimin e tij e marr per shqyrtim

(pyetja e temes eshte )

" JU pelqen me shume partneri i/e huaj , apo shqiptare !!!!!

pra, e para eshte e shkruar; e / i huaj ,e dyta ne rend .;.shqiptare

sipas shkrimit te postuar del ........(zevendesoj numrat me emrat,tek postimi ne fjale...

... "duhet me provu edhe te dyten(shqiptaren )per me ja dite rendesine e se pares ( i/e te huajes) .................................... si, sypozoj une ,gabim ne shpejtesi ,qe postuesi ne fjal nuk e vrejti ...(do te ishte e befasueshme po te bente postimi i radhes devijim nga vija (e trashiguar )e postimeve tjera


...... se sa jemi reale, apo e kuptojme vendimtare, nje vendimi te bashkjeteses se perziere ne jete ,aq me shume ne qe : kriteret , ne kete drejtim i kemi te trashiguara gjnetikisht :. dhe te imponuara nga nje rreth komunikimi i mbyllur (vetem mes veti si popull) shof nga fjalija qe eshte perdorur te formuloj testin ..JU PELQEN ......
.... pra thene perfundimisht e shof vetem si nje pytje test argetuese.. dhe pergjigjesh ...me pelqen , hm nuk me pelqen ...me pelqen , nuk me pelqen .... ..
Gabim shtypi J'adore:tongue:
Shpresoje qe nuk e ke mprehe Sopaten per mu kesaje here:smile: Po,po pelqejne te dytat me shume se te parat....por kanje here si thote populli kur ska shi ben te bije edhe bresher:wink: haha(shaka)

Prishtinasja_
07-07-06, 22:13
100 % Shqiptarė :smile: :smile:

RiannA
17-05-07, 10:44
Shipiiiiiiiiiii

Arkza
17-05-07, 15:27
Natyrisht se me Shqiptar :cool:

luckyman
17-05-07, 19:42
Natyrisht se me Shqiptar :cool:Per ēfar arsyeØ?!

Albanian eX|PerT
17-05-07, 19:46
Shqiptare nga zemra e Kosoves (prizrenase :D:D:D)

LOJETARI
17-05-07, 22:22
Qindpėrqind jo shqiptare .Pėr tė vetmin arsye sepse tė gjitha femrat shqipare ose i kemi motra , ose nėna prandaj edhe nuk ma lejon ndėrgjegjia njė gjė tė tillė :biggrin: :biggrin: :biggrin: .

jadore
17-05-07, 22:31
Qindpėrqind jo shqiptare .Pėr tė vetmin arsye sepse tė gjitha femrat shqipare ose i kemi motra , ose nėna prandaj edhe nuk ma lejon ndėrgjegjia njė gjė tė tillė :biggrin: :biggrin: :biggrin: .

me duket apo prej Frances po poston Ti ..(hahahaha)

turisti
17-05-07, 23:26
Votova per :

nuk n'varet nga kombesia.

RiannA
17-05-07, 23:43
Votova per :

nuk n'varet nga kombesia.

ani de qeshtu votoni...e dikur gjduket fara jon apo perzihet e bohet llom tuj pjell fmi me gjethkon .... ttzzzzzzzzzz

turisti
18-05-07, 00:40
ani de qeshtu votoni...e dikur gjduket fara jon apo perzihet e bohet llom tuj pjell fmi me gjethkon .... ttzzzzzzzzzz

Secili simbas deshires se vet dhe pas mendimeve te veta jetesore....

RiannA
18-05-07, 12:59
Po deeeee.....perqata kaniher duhet me jav ul kryt njerzve edhe me jav mar te gjitha drejtat....

prishtinasi
18-05-07, 13:10
Po deeeee.....perqata kaniher duhet me jav ul kryt njerzve edhe me jav mar te gjitha drejtat....

d.m.th diktatura nuk eshte sen i keq...sipas teje?:biggrin:

RiannA
18-05-07, 13:13
hahahahaaaa po deee....Heil RiannA (jo be hajgare)

Ngo: Une i akceptoj mendimet tjera e sene vene, let jeton gjdokush qysh don vet...POR qeshtu e kan fliq kullturen, traditat (edhe pse disa jan sehr fragwürdig) dhe racen ton...nuk jam raciste une as ni pik. Amo mendoj se esht mir me nejt ne trojet tona.

Shnetje

prishtinasi
18-05-07, 13:17
hahahahaaaa po deee....Heil RiannA (jo be hajgare)

Ngo: Une i akceptoj mendimet tjera e sene vene, let jeton gjdokush qysh don vet...POR qeshtu e kan fliq kullturen, traditat (edhe pse disa jan sehr fragwürdig) dhe racen ton...nuk jam raciste une as ni pik. Amo mendoj se esht mir me nejt ne trojet tona.

Shnetje

som lof gjermanishte...haha...se tani foli shqip mbrapshte per inati (hajgare)!
Nejse...une kujna muj ja ngjes....

Shendet:wink:

RiannA
18-05-07, 13:20
PO mir de me ja ngjit vetem per Sex ngjitjani sa t“doni...ABER kur doni me kriju familje e sene vene...tana kqyrni pak ka shqiptaria :)

Arkza
18-05-07, 15:24
Per ēfar arsyeØ?! Qysh per qfare arsyje !!!!!?
pra te jepi mendimin time se cila eshte Arsyja se pse dua me Shqiptarin !
Ngase femijet e mij dote ket Gjak Shqipatari , po pergjegjem Shkurt mburrem un per veti shume qe Jam Shqipatare:smile:

turisti
18-05-07, 21:25
Po deeeee.....perqata kaniher duhet me jav ul kryt njerzve edhe me jav mar te gjitha drejtat....

Culat drejtat ?? Secili mundet me i marre vetem drejtat qe ja ka dhene dikujt po edhe mi ja merre te atij drejtat e veta,sepse pyetjet ishin :

Shqiptare - te huaj- nuk n'varet nga kombesia
dhe nga ato shifet se pergjegjja mind te jet secila nga te trijat. Mua me pelqeu e treta,sepse -kombesia- eshte e dates se re dhe nuk ka egzistuar ne PRA HISTORI,por njerzit kan jetuar dhe jan martuar,derisa sot egziston dhe egzistimi i saj vetem prodhon luftat,e ku po jet dashuria??? Personalisht mendoj :

Me mire kjo pune : pa kombesi por me dashuri.