Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Ju pelqen ma shume partner i/e huaj apo shqiptar (e) ?
Shqiptare 82 78.85%
te huaj 8 7.69%
nuk n'varet nga kombesia 14 13.46%
Votues: 104. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-03-04, 12:29   #1
Anonymous
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Partneri/ja i/e huaj apo shqiptar/e?

Ju pelqen ma shume partner i/e huaj apo shqiptar (e) ?


  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-03-04, 12:34   #2
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

SHQIPTAR more!!!!!!!!!!!!! :P
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 12:45   #3
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Natyrisht shqiptar.
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 13:02   #4
BlertaB
 
Anėtarėsuar: 13-01-04
Vendndodhja: Austri
Postime: 840
BlertaB e ka pezulluar reputacionin
Gabim

SHQOPTAR edhe ata me Allti bile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ju pershendes te gjithve.
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 13:33   #5
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shqiptare. :D
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 13:58   #6
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shqiptar more ku po don ma mir?!

Genta
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 14:47   #7
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ohhhhh bre pasha zoten nuk ka ne krejt BOTE me shqiptar, ashtu duhet edhe me e kallxu na veten kudo qe shkojna, SHQIPTAR ME KERR E ME KALI VALLA.... :lol: :lol:
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 15:40   #8
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Per Shiptaren shpirti me leshon e per te huajen dy para si jap...

pershdnetje per te gjith ato shqiptret qe me dojn

Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 15:43   #9
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Cool_boy flm per pershendetje jo pse te dua, por drejtoja bre ndonje pershendetje Mickojes a po e sheh se qika po ka qejf me u taku me ty :roll: :roll: :roll:
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 16:52   #10
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Shqiptare, shqiptare dhe vetem shqiptare
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-03-04, 17:02   #11
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mbase po bie pak ne kontradit veq une mendoj se dashuria nuk njeh kombesi ,dashuria eshte mbi gjithcka ...
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-04, 13:51   #12
BlertaB
 
Anėtarėsuar: 13-01-04
Vendndodhja: Austri
Postime: 840
BlertaB e ka pezulluar reputacionin
Gabim

aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! anna aty nuk jam me ty shoqe nuk mundemi ne shqiptaret te dashurojmnje njeri si nuk asht bashkombas i yni apo???
Pershendes Murgeshen edhe cool_boy.
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-03-04, 18:19   #13
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ani ani blert .......une personalisht njoh disa raste ku njerz te me kombesi te ndyshme jane martuar me njeri tjererin Blerta ti mendon se shpirti yt binjak eshte vetem shqiptare :?: :?: e di qe na shqiptaret e kemi pak te veshtir por dashuria fiton mbi gjithcka
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-03-04, 15:49   #14
BlertaB
 
Anėtarėsuar: 13-01-04
Vendndodhja: Austri
Postime: 840
BlertaB e ka pezulluar reputacionin
Gabim

anna vetem aj si nuk asht mir ne kok e merr nje te huaj se aj i cili i thot vetit shqiptar ather e merr shqiptare???
Kam pa edhe une ne shum raste ku jan shqiptart me te huaj po une nuk kam qef mu perzi e ata.
Te pershendes anna kalofsh bukur.
BlertaB Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-03-04, 16:00   #15
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

blerta mendoj se ti nuk mund te besh nje percaktim te tille per keta persona ne jetojme ne nje shoqeri demokratike dhe secili eshte ne gjendje te bej ate qfar do me jeten e tij fakti se ata martohen me te huaj nuk do te thote se ata nuk jan mire menderisht .....nqs e do ate person po flas per dashurine e vertet ateher besoj se nuk do kete asnje pengese dashuria e vetet mbijeton para cdogjeje

ANNA


anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:38.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.