PDA

View Full Version : A do ta pranon Sėrbia Kosovėn ?


Gloss
01-05-08, 23:02
Qka mendoni ju a do ta pranoj sėrbija Kosovėn pas 3/4 vitesh ?!

LuLjaa
01-05-08, 23:13
Ndoshta ,, se atyne s'ju dihet tybee une per veti sun tham as Po as Jo .. por Ndoshta.

Jana
01-05-08, 23:33
Valla une them jo.....se ata qashtu e kan kryt en vend te keq......sbesoj qe kan me pranu....

sherri
01-05-08, 23:34
A esht kah i kerset kujt a!? nese na pranojn,i pranojm edhe ne. e nime kush M..ke qajo shkinia

ps.Drejtor! Serbia,jo ..ija

Jana
01-05-08, 23:40
A esht kah i kerset kujt a!? nese na pranojn,i pranojm edhe ne. e nime kush M..ke qajo shkinia

ps.Drejtor! Serbia,jo ..ija

Tash ki fol si burrat....

rilinda
01-05-08, 23:43
S'kanė qare. Dikur pa ju hargju kjo energji negative nuk bon.

teutaA
02-05-08, 00:27
pooo......................

niemand
02-05-08, 08:43
o shoku drejtor.. kujt po i intereson per serbin aman.. ne vetem na duhet me luftu mja marr token qe ja dha macedonis dhe mitrovicen qe e mori me vete.. kjo na intereson tjerat i kemi ne dor.. vetem ndryshimin e politikes qeveris/udheqesave te kosoves qe ne te ardhmen te punojm per nje Kosov sa me te mire .. pasi nuk jemi me shum se 2 milion banor dhe vertet me shiku holl e holl shum me shpejt se vendet e tjera arrin.. ne rast se ska vjedhje..

niemand

BE LK
02-05-08, 09:15
Qka mendoni ju a do ta pranoj sėrbija Kosovėn pas 3/4 vitesh ?!
Serbija nuk do e pranoje dot kosoven per 2, 3 apo 5 vjet. do duhet me shume kohe per kete. Serbia si shtet nacionalist dhe me nje politike mjaft te ngerthyer me probleme te tilla atehere i duhet kohe ta harroj kete plage te rende...!

BE LK

Preshevar
02-05-08, 09:41
Ma mer mendja qe do t'ja impunojn si kushtė 'pranimin e kosovės' si shtet, nėse don te kyqet ne bashkimin evropjan. ... po kjo s'do t'ndodh para 10/20 viteve !

Fshatari
14-05-08, 11:32
Problemi nuk asht se a do tė njohė serbia Kosovėn po a do tė njoh Kosova serbinė!
Unė besoj se Kosova nuk do tź njoh kurrė njė vend tė vetėquajtur serbi!

Wolf
20-05-08, 12:11
Po do ta pranon Ndaq me hater apo ndaq me zor Kosoven Shtet do te njef

Arkza
20-05-08, 12:21
Serrbia ka Interesin e vet dhe nuk i Kovonon mos Njohja e Shtetir te Kosoves !
Paj me than te Drejten as qe Lodhem se a e pranon ajo por nese ju kovenon kjo atehere mos te pranojne dhe i shohin Rezulatet e tyreve .... :biggrin:

MemphiSx
20-05-08, 12:46
Duhet me qu Jakupin e tu Kusoves me Intervenu ahahahahah :D

SheTa
20-05-08, 12:55
Dashti E sdashti Ska qare Pa e pranu Jo per Ne Po per Interesa t'veta os per ndryshe nuk e she veten ne BE.....

Ani sdi domos kur t'shkon Jakupi ( Te Kosoves ) Siq e'ka cek MemphiSi per me intrevenu :) ahahaha :D

Zero Cool
20-05-08, 13:26
Duhet me qu Jakupin e tu Kusoves me Intervenu ahahahahah :D

Paj ku me dit tash a e ngojn Jakupin, e sa ishin gjalle ata dy kallauzat (Milloshi i Rugobi) u merrshin vesh shum ma leht (interesant diqen bashk).

Po ka me pranu heredo kure.

Marinc
20-05-08, 15:41
-e pranon se se kan dostin gjall :biggrin: me ju dhan shpres se nji dit Kosova do te niset per Beograd .
ka mbaru puna e Kosoves , mos ti sprehin dhomt mo.