PDA

View Full Version : Si e cilėsoni Dardaninė???


Murgesha
06-02-05, 03:21
Jepni mendimet dhe votat tuaja.

Barbaroza
06-02-05, 20:12
Ne sondazh e kisha shtuar edhe :Njeri nder forumet me te mira shqiptare,por voten e dhashe:Forumi me i mire shqiptar.

Arb
06-02-05, 22:52
Ne sondazh e kisha shtuar edhe :Njeri nder forumet me te mira shqiptare,por voten e dhashe:Forumi me i mire shqiptar.

Pas Forumit Shqiptar.

Arb
06-02-05, 22:53
Edhe nje here pas Forumit Shqiptar, vjen Forumi Dardan.

Arb
06-02-05, 22:55
Edhe nje here pas Forumit Shqiptar, vjen Forumi Dardan.

Ne rradhen e forumeve me te mira Shqiptare ne Internet.

rilinda
07-02-05, 16:29
te gjitha forumet nuk i kom percjell, po prej atyne qe i kom percjell i DARDANISĖ mu ka dok ma i miri.

Honesty^uk.
07-02-05, 19:00
Jepni mendimet dhe votat tuaja.

Edhe po pyet a? :lol: :lol:

Kuptohet se gjithkush lavderon veten se pari
Por pas forumit tim :wink: , ku eshte forumi me i mire ku per ne eshte bere si shtepi e dyte.

Une i uroj jetegjatesi te pafundme forumit DARDAN

Murgesha
07-02-05, 19:40
Jepni mendimet dhe votat tuaja.

Edhe po pyet a? :lol: :lol:

Kuptohet se gjithkush lavderon veten se pari
Por pas forumit tim :wink: , ku eshte forumi me i mire ku per ne eshte bere si shtepi e dyte.

Une i uroj jetegjatesi te pafundme forumit DARDAN

Ja smundem me e besu kėtė. Pa parė s`besoj asgjė. :lol: :lol: :wink:

Maca
07-02-05, 19:45
I mireeee kuptohet,un nuk njoh ma te mire... Hahah po pritoj me njoftu valla,se me duket paska edhe nje me te mire... :wink:

Honesty^uk.
07-02-05, 20:22
Jepni mendimet dhe votat tuaja.

Edhe po pyet a? :lol: :lol:

Kuptohet se gjithkush lavderon veten se pari
Por pas forumit tim :wink: , ku eshte forumi me i mire ku per ne eshte bere si shtepi e dyte.

Une i uroj jetegjatesi te pafundme forumit DARDAN

Ja smundem me e besu kėtė. Pa parė s`besoj asgjė. :lol: :lol: :wink:

Metode te mire paske perdor per ta gjetur enigmen, por eshte heret edhe pak. :lol: :lol:

ShEjToNkA
08-02-05, 10:35
More volla le tė thotė kush cka tė doje se Forumi mė i mirė Shqiptarė ,FD!

Kaltrushi
08-02-05, 11:16
I mire, me i mire dhe me i miri..................

turisti
08-02-05, 13:30
Dardania ėshtė pa KONKURENCĖ.


TURISTI.

Agroni22
18-08-05, 22:52
per mendimin tim eshte forum i mire por mu me bren diqka qe mendoje qe ne forum ka pak moshatar te ri me shume jone te vjeter mbi 35 e permbi ky eshte mendimi im jo i te gjithve

GjIlAnAsI_cSi
21-08-05, 01:47
Nje koh ne fillim me ka pelqey shum , por tani pasi fillova te vizitoje dhe Forumishqiptar ateher u ndava nga ketu..!

Nejse edhe ky i mire eshte..!

Daja POLIC
23-10-05, 22:52
Mirė eshte por duhet me ndryshu pak

Arb
26-10-05, 16:10
Mirė eshte por duhet me ndryshu pak

Heeu Polic bre!

Cka je ka pret o burre, vej rend e ligj ketu ne Forum... ashtu do te shohim ndryshimet e para...

Barbaroza
26-10-05, 18:29
Eshte forum,ku edhe temat serioze,i marrim si argetim,mbase jemi mesuar te jemi te lirshem me njeri-tjetrin...
Mire eshte,por duhet shtuar edhe rubrika tjera,per te joshur diskutues tjere!

Flaka_1
16-11-05, 20:34
Forumi i Dardanise me i miri dhe nr_1 ne tere rruzullin elektronik :!:

anna
28-11-05, 22:22
keq :P

norda
02-01-06, 07:10
Po me pelqen.

loni19
03-01-06, 13:56
FD is the best....pa dyshim...nuk e di po ky me ka hy ne zemer...ne forumet tjera sme rrihet he he he..
prea votova: forumi me i mire shqiptar...

Gjumashja
03-01-06, 14:40
forum i mire osht

Barbaroza
16-01-06, 15:41
Ka qene forum shume i mire per mua Dardania,por me ardhjen e disa degraduesve,mjekrrave,pastaj edhe ca nga anetaret e vjeter te"tjetersuar"qe predikojne imoralitet,forumi ka marre nje te zbehur "fytyres".....!!!

lazdrani
19-01-06, 15:27
:P DARDANIA :P Nr.1 :wink:

Barbaroza
12-02-06, 21:13
Shume e mire! :wink:

Agroni22
12-02-06, 23:23
Shume e mire! :wink:shume e bukur