PDA

View Full Version : Cila ėshtė gazeta mė e lexuar Shqiptare


MemphiSx
13-11-05, 18:07
1.Bota Sot

2.Zėri

3.Koha Ditore

4.Kosova Sot

5.Lajm Eksluzive

6.Express

7.Epoka e Re

8.Shekulli

9.Tema


10.Rilindja Demokratike

Cila sipas jush eshte gazeta me e lexuar ne trojet Shqiptare

Kodra
13-11-05, 18:19
**********
**********
**********Mendoj se nuk do tė gaboj,nė diasporė janė kėto :


1. Koha Ditore

2. Bota Sot

3. Epoka e ReKodra

Honesty^uk.
14-11-05, 22:41
Bota Sot ( por ne nett skam mundur te gjej LINKUN e saj)

anna
28-11-05, 22:24
lajm :)

Barbaroza
01-12-05, 14:55
Bota Sot

lazdrani
03-12-05, 12:42
Bota Sot -Gazeta qe une lexoje mbi 12 vite ne Mergim :wink:

Flaka_1
09-12-05, 04:49
Bota Sot !

Diana007
09-12-05, 08:07
Bota Sot :D

Arb
09-12-05, 11:09
Bota Sot

dr1ta
11-12-05, 14:34
Shqiptaret me shume e lexojn playboy :lol: :P

e_martumja
11-12-05, 14:38
Ketu ku jetoJ ne ch eshte "BOTA SOT

Barb|Ka
11-12-05, 14:46
bota sot si jasht si mbrenda ne KS osht ma e frukentumja :wink:
p.s dihet kush e ka ate :wink: :arrow:

Gjumashja
13-12-05, 09:59
Koha Ditore

M_u_k_i
31-12-05, 03:43
tona rrejn kapak :wink: :lol: :lol:

Guri i madh
01-01-06, 22:30
gazetat ma te lexuara ne kosov BOTA SOT ne shqipri SHEKULLI
ne maqedoni FAKTI kshtu mendoj

arben-ks
08-01-06, 14:05
Epoka e re Gazeta me e bukur shqipta terheqse seksi

Agroni22
12-02-06, 23:26
per mua BOTA-SOT dhe shpesh e lexoje thuja qdo dite

GjIlAnAsI_cSi
10-03-06, 07:09
Si gjithmon Gazeta kombetare Bota Sot do te jet me e lexuara tek ata ne Kosov dhe tek ne ne Mergim.. Nga nje her me bie qe te shkoj afer 20 KM.. larg aty nga jetoj un , dhe te blej Boten Sot mbase aq shum eshte e lexuar sa qe ne mengjes afer ores 11 nuk do e gjesh as nje.. Dhe them qe eshte me e lexuara.

Gjith te mirat.

Nexhati
18-03-06, 14:48
Amori:biggrin:

Agroni22
19-03-06, 01:01
botaaaa sotttt

Guri i madh
24-03-06, 22:44
gazeta ma e lexuar e ma reale esht gazeta qe nuk reklamohet ne RTK kombtarja BOTA SOT

arben-ks
24-03-06, 23:07
gazeta ma e lexuar e ma reale esht gazeta qe nuk reklamohet ne RTK kombtarja BOTA SOT

Po qka ka per tu reklamu aty more perveq,fjalve anti partiake , anti kualicionare :rolleyes:

Luani_fr
27-03-06, 10:28
Mir ekeni per bes se gazeta me elexueme esht Borba Sot asi bota sot. mefalni qe ebena ni gabim te vogel ne drejt shkrim edhe pse nuk kan kurgja gati te ndryshme njera me tjetren.

Giovanni
04-05-06, 09:41
Sipas meje BOTA SOT

HoteL-MadriD
04-05-06, 14:44
Bota sot eshte me e lexuara. Sepse te gjitha lajmet i ke aty.

Kurse Gazetat tjera po rreshqasin nga njehere, dhe po genjejn.

Kurse dhe lajm eshte bere mjaft e lexuar, ka fituar klient.

Tung

pirro
07-05-06, 12:01
express po lexohet shume koheve te fundit

Prishtinasja_
05-04-07, 15:43
"Bota Sot " pasi qe babi e merr gati cdo dite kete gazete , ja hedhi edhe une ndonjehere syt!!! :biggrin:

Albanian eX|PerT
05-04-07, 15:50
Une i lexoje (dhe i admiroje) Gazeten: Shekulli, START, SHQIP, dhe sigurisht BESEN, ndersa i lexoj (pa admirim) te gjithe thuajse qe qenkan ne sondazh, porse per lajmin kam paksa simpati, ne perjashtim te ketyre tjerave qe jane vegla te partijave politike!

LuLjaa
07-04-07, 23:19
Koha ditore naj here por ma shume Kosovarja

jEtA_1
11-04-07, 14:45
'' EPOKA ''

GjIlAnAsI_cSi
12-04-07, 03:01
'' EPOKA ''


I perngjan pak "Blic"

jEtA_1
12-04-07, 09:47
I perngjan pak "Blic"
Ndoshta i nderuar GjIlAnAsI_cSi por me duket duhet ta respektoni lirin e te shprehurit ne forumin Dardan

Linka_pz
12-04-07, 10:20
Per mua gazeta me e lexuar ,qe e shfletoj me shpesh eshte
Bota Sot

sherri
12-04-07, 10:43
Bota Sot,Gazeta,qe ec me kohen,esht me atraktivja,me profesionalja.
Ne kohen gjat luftes (sidomos ne Diapore)ishte edhe me shume se Gazete,ishte edhe nje arm!mediale.
Te gjitha e kan randsin e vet,mvaret per qfar esht i interesuar Lexuesi. ja P.Sh. nese dikujt i intereson si kish me u duk nje gazet ne Epoken e Gurit,e kemi EPOKEN......
Nese dikujt i intereson,si esht duke nje Gazet mbas Luftes se dyt,,,(ose skan pas mundsin me lexu Zerin e Popullit)modelin e kemi tek Kosova sot......etj.etj

Arb
12-04-07, 11:25
'' EPOKA ''

Gazete qe flliq e dhunon fjalet Shqipe...

Guri i madh
12-04-07, 14:02
ne gjermani gazeta ma e lexuar esht BOTA SOT gjdo her shitet kurse gazetat tjera mbesin pa u shit edhe pse vijn ne numer ma pak se BOTA SOT

SoKoLi-i-Maleve
18-04-07, 01:16
Illyria asht ma e objektivja

prishtinasi
18-04-07, 12:59
Zakonisht i lexoj...gazetat qe jane te pamvarura nga partite politike!
A ka te tilla ne Kosove?
-Sipas meje Jo!