PDA

View Full Version : A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???


Murgesha
27-07-04, 16:24
A jeni te kenaqur me pamjen tuaj?
A do te pranonit te ndryshoheni?
Dobite dhe demet prej nje nderrmarrjeje te tille???

aferdita
27-07-04, 16:28
un perveti jam boll e kenaqur,keshtu me ka fal zoti

uliksi31
27-07-04, 18:59
Eshte haram nje gje e till :!:

Barbaroza
27-07-04, 19:35
Edhe une jam e kenaqur me pamjen time dhe falenderoj Zotin qe me ka krijuar keshtu siq jam.Edhe une e konsideroj haram kete pune!

Gentiana
27-07-04, 20:55
Askush nuk mundet te thot, jam perfekt keshtu siq jam, as un nuk e them kte, dhe ka diq qe nuk me pelqen, po Zoti me ka falur te tillė, dhe nuk besoj qe do te kisha ndryshuar tek vetja diqka, dhe ate asesi me OP!!!

AK^47
28-07-04, 20:40
valla s`jam bash fac me u pa vetem se kurr sem kish shku menja me ba noj lloj operimi me u dok me tip se qyshtu qysh jam ne ren pom presin qikat :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Murgesha
29-07-04, 13:01
Valla edhe pse e di se eshte gjynah e marre me e permiresu vehten me operacion plastik, une per vete kisha bere nje operacion.
I kisha rregulluar pak veshet Llapush qe i kam. Shkaku i tyre kurr ne jet nuk jam bere Llust.
Ju tjeret qe spo e pranoni kete nderhyrje benju te mire e me ndihmoni te mbledh parate e nevojshme per ta bere kete.
Ju lutem me ndihmoni te realizoj endrren time te perhershme,:cry: ti qethi njeher te vetme floket gjer ne rrenje.
Ndihmat mund ti dergoni ne ket gjirollogari.
6-553-453-987-321-0000, me mbishkrimin per koken e qethur.

Barbaroza
30-07-04, 12:29
Valla edhe pse e di se eshte gjynah e marre me e permiresu vehten me operacion plastik, une per vete kisha bere nje operacion.
I kisha rregulluar pak veshet Llapush qe i kam. Shkaku i tyre kurr ne jet nuk jam bere Llust.
Ju tjeret qe spo e pranoni kete nderhyrje benju te mire e me ndihmoni te mbledh parate e nevojshme per ta bere kete.
Ju lutem me ndihmoni te realizoj endrren time te perhershme,:cry: ti qethi njeher te vetme floket gjer ne rrenje.
Ndihmat mund ti dergoni ne ket gjirollogari.
6-553-453-987-321-0000, me mbishkrimin per koken e qethur.

Murgesha,me vjen keq qe s'kam asnje mundesi te te ndihmoj pasi shume mire e dini si i kemi punet ne nė Kosoven e lire,por kam nje ndihme tjeter per ty.Kam nje fqi qe ka nje sopate shume te mprehte sa qe veq syte te ia leshosh,verbohesh,se lere per te prere diqka.Andaj,te kisha ftuar te xhaxhi kovaci :)

Murgesha
30-07-04, 12:31
Hahhahahahahaahh Barbaroza a edhe me patkoj po don me me mnath veshet a???????? Une te medhaj i kam boll e ti te kovaqi, jo per keshtu me mire po shkoj tek kasapi :wink: :wink:

Barbaroza
30-07-04, 12:32
Hahhahahahahaahh Barbaroza a edhe me patkoj po don me me mnath veshet a???????? Une te medhaj i kam boll e ti te kovaqi, jo per keshtu me mire po shkoj tek kasapi :wink: :wink:

Po cfare patkonjsh moj,une mendova per sopaten :wink: Edhe ti,nga kompleksi i vesheve,as nuk po lexon mire :(

Albanam
31-07-04, 13:40
Hmmm!

Duke pasur parasysh se si dukem, pėr asgjė nė kėtė botė nuk do tė kisha bėrė intervenim kirurgjik pėr tė ndryshuar diēka te vetja ime! :wink:
Pastaj, edhe fetarisht ėshtė i ndaluar njė veprim i tillė...

Albanam

nitushe
13-09-04, 09:35
vetem 1 e kisha ba ma shume jo :wink:

turisti
26-09-04, 22:58
Jo. :wink:

mickoja
27-09-04, 16:56
thjesht :arrow: jo

anna
28-09-04, 13:06
jo jo :wink:

DannyAus
28-09-04, 13:21
SHKENCETET e kan konsideru se njeriu kurr nuk eshte i kenaqur me pamjen se si duket,,,, edhe pse jemi si jemi,, perfekt per te tjeret,, shkenca thot se njeriu gjithmon e gjen nje gabim ne veten e vet te cilen deshiron ta nderroj,, permiresoj,,,,, pra te gjith ju qe thoni jo ne njefar menyre keni menduar per ndonje gje,, per ndonje nderrim,, apo pamarr parasysh keni pas deshir qe te ishit pak ndryshe ne njefar menyre,,
si psh,, shum njeres kan deshir ti kishin veshet me te vegjel,,, hunder me te vogel,, syt me te bukur,, buzet me te bukura,, buzeqeshjen,, pra njeriu kurr nuk kenaqet me pamjen e vet,,,,,, ...... une per veten time nuk me mungon asgje por nuk do te thot se nuk kam mendu perpara per ndonje gje te vogel,, ,, jo te isha keshtu jo ashtu,,,, do te thot secili e kemi ber kete mendim ne nje kohe,, pa marr parasysh para 2 viteve 5 viteve,, 2 dite...... :arrow: kurse sa i perket fes myslimane kjo gje eshte e ndaluar,, sepse zoti na ka fal ashtu si jemi,, te bukur , interesant , te shemtuar,, ashtu si jemi,, jemi nga zoti....
ju pershendes

Lozonjarja
28-09-04, 14:14
Votova per JO sepse jam e knaqur keshtu qe jam,me pelqen natyraliteti te njerezit dhe aspak artificialja.

Loloku
29-09-04, 20:15
Me ka shku mendja se e kam hunden e madhe, por me kane thene se eshte simbol i sexit dhe ma kane ndryshu mendjen se kish njerez edhe qe po i besojshin kesaj pune,keshtuqe jam shume i kenaqur dhe i natyrshem. Po te kishte mundesi me intervenu kirugjikalisht ne menqurine ndoshta e kisha bere se me ka mbetur shkolla pergjysme e ndoshta e kisha kry dikur ne pleqeri, sa me hjek edhe nje merak, se tybe nuk a sen kah me vyen!

mr_beni
12-10-04, 14:13
Une per veten time edhe pa pare me kushtu operacioni nuk e kisha bere, sepse jam shumi knaqur me kete qa ma ka fal Zoti

Gjumashja
16-10-04, 10:25
Joo Valla

experti_lu
30-01-05, 22:31
valla me dite se i pelqej GJUMASHES keshtu si jam nuk e kisha ndryshu fizionomine,me bo me me than gjumashja e kisha bo ni OP!!hahahahaha
-P.S jo kursesi nuk e kisha bo asnje O.P.

prishtinasja
30-01-05, 23:11
E di qe asnje njeri nuk eshte i perkryer prandaj edhe une nuk jam e perkryer por qe te ndryshoj diq tek vetja kursesi nuk do ta beja .
Sume thjesht nuk perzihem ne punet e zotit.

AK^47
31-01-05, 00:35
Ew prishtinase Ew He Ty hallall te Koft Kurr Fjal Me me Ven Nuk Ke fol ;);)

prishtinasja
31-01-05, 22:37
Faleminderit AK^47

erita
31-01-05, 22:51
A jeni te kenaqur me pamjen tuaj?
A do te pranonit te ndryshoheni?
Dobite dhe demet prej nje nderrmarrjeje te tille???


pamjen time nuk dua ta ndrishoj e falimenderoj zotin dhe mamin qe kan dit aq mir mem kriju


sipas meje kirurgjija eshte e mir per ata njerz qe i nevojitet

IceGirl
01-02-05, 21:04
Jo pamjen time nuk dua ta ndryshoj jam mjaft e kenaqur se si dukem...fal Zotit :)

Arb
02-02-05, 00:04
Jo pamjen time nuk dua ta ndryshoj jam mjaft e kenaqur se si dukem...fal Zotit :)

A je e sigurte, ais gerll?

Gjumashja
22-04-05, 11:18
kursesi me pelqen vetja kshtu si jom

Kurvani
02-06-05, 22:30
Jo se me prishet Bukuria :wink:

Flaka_1
27-07-05, 17:55
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka

Krokodilli
28-07-05, 06:03
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka

TE PASKA FAL ZOTI ASHTU SI KAM DESHIR UNE :lol:

pershendetje dhe rrespektoj qe tregove realitetin ,,,
tung
, pa keqkuptime

doGzona
28-07-05, 07:34
Jo pamjen time nuk dua ta ndryshoj jam mjaft e kenaqur se si dukem...fal Zotit :)

A je e sigurte, ais gerll?
Le mor qiken rehat, mos e shty te dyshoi ne vete tash :wink:

doGzona
28-07-05, 07:40
Ndoshta :wink:

Flaka_1
28-07-05, 09:59
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka

TE PASKA FAL ZOTI ASHTU SI KAM DESHIR UNE :lol:

pershendetje dhe rrespektoj qe tregove realitetin ,,,
tung
, pa keqkuptime


Flm KROKODILLI
Logjike - Logjike SE ME KA FALE ZOTI PER DESHIREN TANDE :lol: :lol: :lol:
Flm per respekt Une jam REALE dhe dua gjithnje ta them realitietin!
te pershendes!
me dashuri Flaka

Kaltrushi
28-07-05, 11:12
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka

pershendetje motrushe!??!




une ndonjeher do doja ti kem (gjinjet) vetem pakez me te vogel...... :oops: :oops: :oops: :oops: , per ndryshe keshtu si jam edhe e kenaqur jam me vetveten, natyrisht mendoj ndonjeher ah sikur te kisha floket ndryshe apo keshtu ashtu...por me ne fund pajtohem me ty siq the si me ka falur zoti ashtu dhe plotsisht pajtohem.......... :wink:

e sa i perket pytjes: hmmmmmmmmm jopooooooo (hahahaha shaka se me“m then se neser pa asnje dhimbe do dokna ndryshe nuk do hyra ne operciaoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :D :D

Luana
28-07-05, 12:55
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka

pershendetje motrushe!??!




une ndonjeher do doja ti kem (gjinjet) vetem pakez me te vogel...... :oops: :oops: :oops: :oops: , per ndryshe keshtu si jam edhe e kenaqur jam me vetveten, natyrisht mendoj ndonjeher ah sikur te kisha floket ndryshe apo keshtu ashtu...por me ne fund pajtohem me ty siq the si me ka falur zoti ashtu dhe plotsisht pajtohem.......... :wink:

e sa i perket pytjes: hmmmmmmmmm jopooooooo (hahahaha shaka se me“m then se neser pa asnje dhimbe do dokna ndryshe nuk do hyra ne operciaoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :D :D

Edhe une e kisha ndryshu sikur Kaltrushi se shpina eshte ka me dhemb :lol: :lol: :lol:

ARVANITI
28-07-05, 13:27
Nese do ta kisha shume te nevojsheme, sigurisht qe do ta beja. Por, fatmiresisht nuk kam nevoje.

Krokodilli
29-07-05, 06:19
Po e them te verteten se nuk do preferoja nje gje te tille pasi qe kam bukuri te mjaftueshme.
Nganjehere, do doja ti kem ( gjinjet) vetem pakez me te mdhenj.
Por ja qe ashtu me ka falur ZOTI dhe pajtohem.

me dashuri flaka

pershendetje motrushe!??!




une ndonjeher do doja ti kem (gjinjet) vetem pakez me te vogel...... :oops: :oops: :oops: :oops: , per ndryshe keshtu si jam edhe e kenaqur jam me vetveten, natyrisht mendoj ndonjeher ah sikur te kisha floket ndryshe apo keshtu ashtu...por me ne fund pajtohem me ty siq the si me ka falur zoti ashtu dhe plotsisht pajtohem.......... :wink:

e sa i perket pytjes: hmmmmmmmmm jopooooooo (hahahaha shaka se me“m then se neser pa asnje dhimbe do dokna ndryshe nuk do hyra ne operciaoneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :D :D

Edhe une e kisha ndryshu sikur Kaltrushi se shpina eshte ka me dhemb :lol: :lol: :lol:

flm nga zoti qe ju paska fal shneten,,,, 8) 8) he te lumet na qe jem shqiptar.....

Luana
29-07-05, 14:33
flm nga zoti qe ju paska fal shneten,,,, 8) 8) he te lumet na qe jem shqiptar.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

valla nime ban LUM Kroki :wink:

Flaka_1
29-07-05, 19:18
KALTRUSHI & LUANA

ju pershendes motrushe
ndoshta nuk do prish pune nese i hauzoj nga ju njeren nga kaltrushi e tjetren nga luana.veq se per 1 kohe te shkurte po dua ta di se a mund ta mbaj drejt trupin edhe sdi kam qef me vrapue se kur i ke gjinjet e mdhenj me vrapue eshte cool veq kercejn si top basketi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa keqkuptime ju lutem e njof nje person me gjinj tejet te mdhenj edhe kam bisedu me te me ka tregu se shkaku qe ka gjinj te medhenj ka dhembje shpine dhe ka veshtersi per me pushue ( mu shtri) ne bark dmth permbys sa eshte e vertet kjo ????
me dashuri
respekt flaka

teDUAty
13-08-05, 22:32
po jam i kenaqur por jo pa te meta pamore ,por kurr nuk do te pranoja nje ndryshim kirurgjik :!:

me respekt teDUAty

Urata
25-08-05, 03:06
PO, vetem sa per ta ushqyer kuriozitetin!!!

turisti
25-08-05, 09:55
Kirurgjia mundet me eksperimentue vetem me kuleten time... :wink:

Kercovari
25-08-05, 10:17
Ndoshta :wink:

Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
25-08-05, 13:14
Ndoshta :wink:

Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Ndoshta Po :arrow: Kur te me lind ndonje kompleks :lol: :lol: :wink:

Kercovari
25-08-05, 13:18
Ndoshta :wink:

Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Ndoshta Po :arrow: Kur te me lind ndonje kompleks :lol: :lol: :wink:

Keqkuptime.Ska komplekse te Dogzona. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
25-08-05, 16:09
Ndoshta :wink:

Po. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Ndoshta Po :arrow: Kur te me lind ndonje kompleks :lol: :lol: :wink:

Keqkuptime.Ska komplekse te Dogzona. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
:wink:

Kaltrushi
31-08-05, 10:20
KALTRUSHI & LUANA

ju pershendes motrushe
ndoshta nuk do prish pune nese i hauzoj nga ju njeren nga kaltrushi e tjetren nga luana.veq se per 1 kohe te shkurte po dua ta di se a mund ta mbaj drejt trupin edhe sdi kam qef me vrapue se kur i ke gjinjet e mdhenj me vrapue eshte cool veq kercejn si top basketi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa keqkuptime ju lutem e njof nje person me gjinj tejet te mdhenj edhe kam bisedu me te me ka tregu se shkaku qe ka gjinj te medhenj ka dhembje shpine dhe ka veshtersi per me pushue ( mu shtri) ne bark dmth permbys sa eshte e vertet kjo ????
me dashuri
respekt flaka

pershendetje motrushe...

une ngapakez kam veshtersi per me pushu nje kohe te gjate ne bark...., por dhembje ne shpine per fat te mire nuk kam....por njof disa vajza po ashtu me gjoks te madhe te cilat thojn se kane paksi probleme me shpine....

Agroni22
31-08-05, 15:26
do te rri qysh me ka fale zoti ai q e jom i mire e keqe qyky qe jom

Urata
31-08-05, 17:08
Ooooooooooo po bre, po...

teDUAty
01-09-05, 06:31
Ooooooooooo po bre, po...

o ti ki nevoj zemren me operu se e ke te keqe ,se mua nuk po me don .

Urata
03-09-05, 07:17
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
o kuku po shume m'ke shtie n'gjynah!!!

Barbaroza
05-02-06, 19:30
Ooooooooooo po bre, po...

Oooooooooooooo,jo bre,jo...!S'ke asnje nevoje.Je e bukur pa nevoje nderhyrjeje!

turisti
05-02-06, 22:31
Une - jo,por :lol: kuleten :lol: ndoshta per t'ja ndryshuar pamjen..... :lol: :lol:

Tomori
10-02-06, 20:18
Pa lidhje perse me ndryshuar pamjen...?!!!
Funde te fundit kjo nuk vlen per Muslimanet se Haram i madhe eshte me korigjuar fizonomin ... :arrow:

FrEsKiA
10-02-06, 20:49
Jo! Te bukur me ka dhuruar natyra! :P :lol:

jadore
10-02-06, 23:53
--nje kohe me ishte bere fiksim ne koke!! ( per te vetmen qellim ,kur kete e bejne dhe fotomodelet me te njohura pse une jo ,dhe ato jane te pa kenaqura me veteveten si pamje e jashtme) !!!!-u informova (lexova fletushka) bera dhe termin konsulltativ ..dhe rastesisht takova nje mik ( qe kishte specializuar smundjet kancerogjene)me informoi detalisht(te metat pasojat,te mirat)e mendova mire dhe pash qe nuk isha aq e vendosur te rrezikoi -pra vendosa te jetoi keshtu siq jam e krijuar gjenetikisht-) me kohe dhe ato komplekset fikse u larguan -nga kjo edhe kuptova qe cmoj (nuk luaj)me shendetit dhe e dua jeten -sot e marr si mendjeletesi neper te cilat faza kalon qdo njeri..

Agroni22
08-03-06, 01:17
Kuuuuurrrrrrrrrrrrr

Laureta
08-03-06, 01:28
Jo asesi....

turisti
08-03-06, 13:26
JO,sepse kirurgjia vetem qe ma prish bukurune.........:biggrin:

Guri i madh
31-08-06, 16:59
une kam nevoj me hy ne operacion jo nuk jam smut po veshin e djathet e kam shum te qitur jasht bile po e shoh edhe me sy mesiguri kur me kan lidh me lulak ne djep nuk i kan kushtue kujdes veshit te djatht po duket si pasqyre e autobusit

turisti
01-09-06, 13:58
Kuleten po,veten -jo.:smile: :biggrin:

Zero Cool
02-09-06, 13:33
Kujdes fjalorin!

ndryshuar nga rilinda

Murgesha
02-09-06, 23:22
Kuleten po,veten -jo.:smile: :biggrin:

A mos po don me e ba kuletėn MIS a??:tongue: :tongue:

turisti
03-09-06, 11:52
A mos po don me e ba kuletėn MIS a??:tongue: :tongue:

MIS e kam,thash mos po trashet pak,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahaha hahahahahahahaahahahaha.:biggrin:

selvija
12-09-06, 15:15
sa per veten time asgje skisha ndryshue jam e kenaqur kete qe kam, ama nja 2kg kisha hjek hahah se jan koqit qe sa smuj me hjek......:biggrin:

ZeShKaNee
13-09-06, 22:46
JO e urrej kirurgjin

Zana_ch
19-11-06, 13:47
eeee..............me kan s easht pa pare se ma se paku 2 vjet duhet me nejt ne spitale deri sa te shnoshna :redface:




Jo jo ne asnje menyr per momentin e per ma vone ku me dit se qka bohem ..........me qellue naj miljoner qe done mem pas mat bukur se sa jam tash hihihihiiiiiiiiiiiiiii ani miljoner sja ka qerrue zoti syt ati per mue :cool:

lovely
22-10-11, 17:08
nja dy rrudha e gjyse qitu ner sy, i kisha mush me qisi vjami t thiut hahahahahahahahahahaha


po kur po m bjen n men, qe ato rrudha m kan dal veq tu kesh, po thom hajt s ka gajle :D

emine
22-10-11, 17:19
veshet hunda kure jan teper te shemtuera dhe do neshtrohesha kirurgjis,poashtu me ndodhe naj aksident do neshtrohesha,per ndryshe per rrudha apo gjana qe i krijone natyra me kish fry fllad,

Zanzi/M
22-10-11, 18:03
Hic se di, bash po mendohem.

Po tutna se mos po prishi nojsen nese intervenoj :d

Fshatari
22-10-11, 18:19
sa per veten time asgje skisha ndryshue jam e kenaqur kete qe kam, ama nja 2kg kisha hjek hahah se jan koqit qe sa smuj me hjek......:biggrin:
Ushqim dietetik dhe gjimnastike ( ne kuptimin : ēdo lloje gjimnastike,brenda e jashte) dhe i anulon ato 2 kg teper!

tipi engjellor
22-10-11, 19:45
nuk do kisha mendu ...mire jam...

LaDy_Diaspora
25-10-11, 16:07
Nobody's perfect...



Jam e kėnaqur me dukjen time, s'besoj qė ju kisha nėnshtru njė intervenimi kirurgjik, vetėm nese do mė ndodhte diēka...eh, atėherė do ta kisha menduar mirė e mirė a po a jo...

uck_aksh
25-10-11, 23:32
Re: A do t'i nėnshtroheshit kirurgjisė pėr ta ndryshuar pamjen???

paj hunden e kisha sharrit pak se e kam pak me te vogel se besim dines po edhe pak e kisha sharrit se po me pengon kur po pim me shok alkohol po me hin hunda ne got hahahahah

LuLjaa
30-10-11, 00:10
nja dy rrudha e gjyse qitu ner sy, i kisha mush me qisi vjami t thiut hahahahahahahahahahaha


po kur po m bjen n men, qe ato rrudha m kan dal veq tu kesh, po thom hajt s ka gajle :D

Hahahahahahaa qyre be ketaa cka ka than dekaaa
lovely athu prej t'keshmes jan ato rrudha ner sy aa, as une s'po merzitna tash pra :biggrin:

emine
15-02-12, 19:23
qyqe gadi krejt qto me airbega po dufka mi ndrru harrnat e mi qite te reja,ishalla nuk pervlohna najkund se ne hisha une ne drras te kirugjis mos u qofsha ma kurre:rolleyes:
megjithse bolle e mire jam qeshtu:biggrin:

Murgesha
15-02-12, 20:07
qyqe gadi krejt qto me airbega po dufka mi ndrru harrnat e mi qite te reja,ishalla nuk pervlohna najkund se ne hisha une ne drras te kirugjis mos u qofsha ma kurre:rolleyes:
megjithse bolle e mire jam qeshtu:biggrin:

Shuj qikė se jetės nuk i dihet, unė vetėm 3 herė deri mė tash jom kon nė atė drrasė e tuj lut Zotin me u zgju prap :biggrin:

emine
15-02-12, 20:08
Shuj qikė se jetės nuk i dihet, unė vetėm 3 herė deri mė tash jom kon nė atė drrasė e tuj lut Zotin me u zgju prap :biggrin:

une kam qen afer 8 here ne at drras po jo per hijeshi,,,

Zero Cool
15-02-12, 20:09
Shuj qikė se jetės nuk i dihet, unė vetėm 3 herė deri mė tash jom kon nė atė drrasė e tuj lut Zotin me u zgju prap :biggrin:


:rolleyes: qka deshte me ndryshu ti bre :rolleyes:

boll e bukur je :smile:

Murgesha
15-02-12, 20:13
O s`kam ndryshu gja, po do pjesė i kisha pas tepricė e mė thojshin
doktorrt qė duhna mi hjek :biggrin:

e_martumja
15-02-12, 21:02
O s`kam ndryshu gja, po do pjesė i kisha pas tepricė e mė thojshin
doktorrt qė duhna mi hjek :biggrin:
Por tani te thot duhesh ne do vende mi shtu :biggrin:

Artisti
15-02-12, 21:30
Kush po briskohet kėtu?


.

e_martumja
15-02-12, 21:47
Kush po briskohet kėtu?


.
Une ahahhahahahhaha

tipi engjellor
16-02-12, 01:18
mire jam ....ishalla nuk ban vaki me pas pune aty..............

Eddi
16-02-12, 10:07
kshu qysh jam
jam boll i mire

romansa
16-02-12, 18:56
jo kurr...me rendesi te kesh shpirt te pastert e pamja fizike nuk vlen aq..sa karakteri

selvija
16-02-12, 19:40
PO pse jo kisha ndryshy do pjes

Zero Cool
16-02-12, 20:05
PO pse jo kisha ndryshy do pjes

cilat ?

Diana007
16-02-12, 20:25
Ncuk.

YanYan
16-02-12, 22:54
PO!

Ka njerez qe kan lind me difekte, hunda, veshet, apo edhe pesojne ndonje aksident qe i le me shenje gjithe jeten. Psh nje djegie. Per keto raste jam per po dhe pa asnje dyshim kisha bere nderhyrjen e duhur.
Po per njerez qe fryjn parakolp e prapakolp, fryjn buze e molleza, e ku e di une se ca tjeter, per ato lloje nuk kisha bere ndonje nderhyrje kurre.

selvija
17-02-12, 16:34
cilat ?Do sende pa dukshme

Amina
26-02-12, 21:59
PO!

Ka njerez qe kan lind me difekte, hunda, veshet, apo edhe pesojne ndonje aksident qe i le me shenje gjithe jeten. Psh nje djegie. Per keto raste jam per po dhe pa asnje dyshim kisha bere nderhyrjen e duhur.
Po per njerez qe fryjn parakolp e prapakolp, fryjn buze e molleza, e ku e di une se ca tjeter, per ato lloje nuk kisha bere ndonje nderhyrje kurre.


Nuk kam te shtoje me shume, e njejta vlen edhe per mua.

Dali!Keq!ch
27-02-12, 03:20
disa thane haram! operacion asht edhe synetia, me pre e me kep...

Nje shok i imi kishte dy lyrthe cka eshte ma e keqja bash ne maje te veshit edhe at ne te dy veshet, sikur tish kan femer floket e gjata kish mund ti fesh.. lythi eshte mish i eger, apo i vdekur shemton bukurine, eshte edhe e turpshme shembull kur dikush ngren buken perbadh.
dhe per deri sa keto operacione i merr persiper sigurimi i shendetsis jane te akceptueshme edhe mund ti kuptoj si te nevojshme.

Dali!Keq!ch
27-02-12, 03:35
qyqe gadi krejt qto me airbega po dufka mi ndrru harrnat e mi qite te reja,ishalla nuk pervlohna najkund se ne hisha une ne drras te kirugjis mos u qofsha ma kurre:rolleyes:
megjithse bolle e mire jam qeshtu:biggrin:
Mashallah
http://karlkristin.bloglyric.com/uploads/jennifer_lopez_hit_413.jpg

Lona
18-10-12, 11:20
Njeherit Jo ne Pleqeri sidihet :smile:

Dardanesha
18-10-12, 11:30
Paj, nese me thote loqka jem me bo naj ndryshim e bej per te pse jo :smile:

emine
18-10-12, 19:02
Paj, nese me thote loqka jem me bo naj ndryshim e bej per te pse jo :smile:

qka ashtu ,si kish pelqy atij karafilit tek ti,me te shti ne brisk

emine
18-10-12, 19:05
Mashallah
http://karlkristin.bloglyric.com/uploads/jennifer_lopez_hit_413.jpg

kto jan vetem andrra te kqija qe i shofin djemt e kqije:biggrin: