PDA

View Full Version : Me nėnėn apo babain??


Murgesha
08-10-09, 12:38
Tė rrallė janė ata fėmij qė hapin zemrat e veta me tė dy prindėrit njėsoj.

Thuhet edhe qė nėnės i hapet zemra pėr gjithēka.

Tė shofim me kėtė sondazh a ėshtė e vėrtetė kjo thėnie.

Me cilin prej prindėrve bisedoni mė hapur??

Ose keni biseduar mė hapur??

jEtA_1
08-10-09, 12:42
Une per vete gjithnji kame qen me e hapur me babin ai eshte personi me i dashur per mua dhe gjithnji me ka kuptu dhe me ka mbeshtet ne te gjitha peripecit e jetes sime
Me nenen ndjes past nuk kame qen shume e hapur as vet sdi pse edhe pse ka qen shume e dashur per mua

roadrunner
08-10-09, 12:45
Me baben valla...se nana per gjithqka qe i tregoj i :eek:

uck_aksh
08-10-09, 12:49
me babain

Prishtinasja_
08-10-09, 13:06
Me mamin ! :smile:
Me babin gjithashtu por jane disa gjera te cilat nuk mundem ti bisedoj lirshem me babin! :rolleyes:

Diana007
08-10-09, 13:19
Me Mamin :wink:

premium
08-10-09, 13:39
Normal se sondazhi MER vota ma shumė pėr '' BABI'' badehava mustaqet nuk kam lishu ???

OPS edhe maca e Roadrunnerit paska mustaqe .....;)..
Roadrunner .. preja mustaqet e macės ... A NIJTE ;D

Kaqanikasja
08-10-09, 14:55
Me nėnėn normal qė po dihet vetem tju them te drejten me babin jam me shum e lidhun sikur mos ta kisha ate sdi a do te jetoja edhe vet...

Makresh
08-10-09, 15:27
Paj, djemt flasin me shume me prindin, kurse femrat me prindėrkėn :biggrin: logjike me duket, se di tash ju si e perceptoni ket teshen.

roadrunner
08-10-09, 15:29
Jo se tasht grat po i veshin pantollat ne shpi, per at po e ves baben ma shume se nanes i vje marre huahauhuhua :D :P

Normal se sondazhi MER vota ma shumė pėr '' BABI'' badehava mustaqet nuk kam lishu ???

OPS edhe maca e Roadrunnerit paska mustaqe .....;)..
Roadrunner .. preja mustaqet e macės ... A NIJTE ;D

Urata
08-10-09, 15:56
Me nėnėn normal qė po dihet vetem tju them te drejten me babin jam me shum e lidhun sikur mos ta kisha ate sdi a do te jetoja edhe vet...
:frown: :mad:

~AnnA~
08-10-09, 16:13
Edhe pse kam qene shume e hapur me babin, por perseri ka pas raste ku me lire kam mund ti shprehem mamit..
Kuptohet, nje femer sado e afert te jete me babain, perseri nenes j'a hap zemren me shume!!!

Drenushaa
08-10-09, 18:40
me mamin ,qdo her ka qen ,dhe esht shum tolerante dhe me esht gjetur pran edhe at her kur nuk kam pasur te drejt ,por me butsin e saj dhe me menquri me ka bindur per te kunderten .jo me kot thuhet qe gjeneti gjindet nen kembet e nenes.Tem e qelluar ju pergezoj Murgesha

premium
08-10-09, 19:01
chit-chat

premium
08-10-09, 19:06
chit-chat

roadrunner
09-10-09, 13:50
chit-chat

Lendi1
09-10-09, 14:19
Me BaBiN kuptohet

pozherani_gg
09-10-09, 17:39
une per veti me baben jam ma i lidhet se jemi gati te nje gjenerate qka foli me baben me nane jo?

lovely
09-10-09, 17:43
une per veti me baben jam ma i lidhet se jemi gati te nje gjenerate qka foli me baben me nane jo?

ni gjenerate me baben? hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahhaa

denissa
09-10-09, 17:47
Me nėnėn

pozherani_gg
09-10-09, 17:49
hahahahaahahah gati qashtu jemi rrit bashk haahah

Jana
09-10-09, 18:16
Muhabetet qe i bej me Nene jan me ndryshe ...em vjen keq mi fol me Babin...por ato me te rendesishme qe jan per jet ii flas me Babin...

Me Babin e kam me leht,sepse e kemi PO edhe JO...keshtu qe merremi vesh shum me leht...e me Nenen shkon muhabeti pak ma gjat....

Abetare
17-10-09, 19:51
Nėnėn, lum bafsha pėr tė ...:smile:

GjIlAnAsI_cSi
25-10-09, 12:28
Qe nga 1995 vetem me nenen..

Rrushja^^
26-10-09, 15:39
Pérshendetje pe ty .!. Véshtir me me mendu se me shkru jo edhe aq! Néné Bab njejt.!.

Albonita
26-10-09, 20:40
Me dyt, bisedoja por me Babin kam pasur shum biseda..edhe ende kam shpresoj , se zemra te jet e hapur me dyt.edhe tash e tutje .por mesimet nga Babi i kam marr me shum parasysh....Pra vota ime shkon per ----> Babin

e_martumja
26-10-09, 20:52
Me te dyte, ne rini kam qen shume ma e hapur me babain kurse adoleshente me nenen tani me te dyat....

shfletuesi_
26-10-09, 21:01
Me asnjerin, me Gruan qyyy me lan pa martu more si kan lshu msit hala kerka.. e ju thoni me cilin ( hahahahhaha) :)just a Joke... Me te dyte inshAllah

LuLjaa
27-10-09, 01:53
Me te dyt ..

Zeqiri
26-02-10, 00:35
tri here duhet me permend nanen e njehere baben

Estella
26-02-10, 01:53
Me Te Dyt....:)