PDA

View Full Version : A ka tė drejtė z.Berisha tė ndėrhyj nė politikėn e mbrendshme tė Kosovės?


Maxi
16-08-09, 09:28
Po
Jo
Deri diku

Tomori
16-08-09, 13:14
Po kuptohet se Po Tirana zyrtare vazhdimishte dot ket te drejte te nderhyj ne politiken e mbrendshme te Kosoves...FAKT kjo

Guri i madh
16-08-09, 14:21
shqipra ka te drejt te vendos per kosoven e sidomos djathtistat


mjaft nanoisatat bashk me SHIKUN e hashim thaqit vrajten shqiptart ma eminent tė kohes


ktyre coftinave te sllavokmunizmit po ju vjen fundi shqiptarin duhet me e qeveris e DJATHTA SHQIPTARE

Makresh
16-08-09, 17:04
Berisha: Bashkimi i kombit, projekti i sė ardhmes :http://mesazhi.com/news_detail.php?id=14160


ps : Ka shumė tė drejtė, sepse Kosova eshte pjes e Shqipėris NATYRALE !

GURI SYLAJ
16-08-09, 19:49
Po ka te drejte!
Shqiptaret duhet te mendojne me nje koke dhe te flasin me nje goje!!

shfletuesi_
16-08-09, 20:49
Per deri sa jemi shtet kemi qeverisjen tone sigurisht qe nuk ka drejt te nderhyj, po ed he drejt ka po them pasi qe po perzihen edhe te tjeret pak te drejt i jap...

Sibora
12-12-09, 08:58
Posi.Gjithmone Shqiperia e ka te drejten e nderhyrjes politike ne Kosove pasi eshte shteti ame yni.