PDA

View Full Version : Ēfarė ju shtyen tė pėrgjigjeni nė temat e forumit?


Peja-Boy
24-07-07, 22:11
Ju Pelqen tema ??
Deshironi te keni me shume postime ne Forum ??
Keni ndonje gje te veqant te ndonje Antari te temes apo Postuesit ??
Keni ndonje Arsye tjeter, nese doni na e tregoni Sinqerisht ?!!

jadore
24-07-07, 22:26
Ju Pelqen tema ??
Deshironi te keni me shume postime ne Forum ??
Keni ndonje gje te veqant te ndonje Antari te temes apo Postuesit ??
Keni ndonje Arsye tjeter, nese doni na e tregoni Sinqerisht ?!!

1.a me pelqen tema ... shume here jo..!

2.a deshiroj te kem me shume postime .... jo kur nuk kam qka theme ..!

3.a kam ndonje gje te veqante te ndonje antari te temes apo postuesit ... them qe shume here me fasionon intelegjenca e antareve ne numer te caktuar ,gjeturia e tyre ne situata , menyra qe shume here temat shendrrohen me nje humor te lehte por cinik dhe kresorja dergojne mesazhe te qelluara , uroj qe te gjithe ti kuptojne ..... ashtu sikurse qe ka tema qe as nuk i kam shfletuar .. gjithashtu theme qe me zgenjejne shume postime si nga ana e te menduarit ashtu dhe nga drejteshkrimi , vertet eshte tmerr , ne kemi akoma analfabet te koheve moderne , qdo arsyetim per mendimin tim nuk eshte justifikim ne kete drejtim ..

4.a kam ndonje arsyeje ... them qe po, perveq leximit , shume here ri perseris njohurit permes kendeveshtrimit te tjerve , dhe si duket sa kam vrejte kryesorja eshte qe ne kete virtualitet askush nuk me njeh , askush nuk me paragjykone , ndoshta kjo eshte forma qe e parapelqej , pse e testoj veteveten ne qdo postim si veproj si ndjej , si mendoj , si komunikoj prej jetes reale ne perkthimin mes shkronjash ..kjo jam une dhe nuk kam komplekse pse keshtu di te jetoj dhe veproj ...pra e shof jadorin ne te jetuarin e saj ..
shume here them qe kjo eshte arsyeja pse jam ketu akoma ... si duket ende po e testoj veteveten ... hahaha

Murgesha
24-07-07, 22:57
Ju Pelqen tema ??
Deshironi te keni me shume postime ne Forum ??
Keni ndonje gje te veqant te ndonje Antari te temes apo Postuesit ??
Keni ndonje Arsye tjeter, nese doni na e tregoni Sinqerisht ?!!

1. Natyrisht se pėrndryshe nuk do ti pėrgjigjesha fare...

2. Asnjėherė nuk shkruaj nga ideja qė tė baj njė shkrim mė tepėr...

3. Ka disa anėtarė qė me dėshirė shkruaj pas tyre apo nė temat e tyre...

4. Shkruaj nė kėtė forum pėr tė shkėmbyer mendime nga mė tė ndryshmet me anėtarėt e tjerė. Mendoj se ėshtė kėnaqėsi e veqantė kur bijmė nė ujdi me shkrimet tona e nga ana tjetėr zhgėnjehem kur shof qė ka edhe tė tillė nuk mbajnė pėrgjegjėsinė e fjalės sė shkruar. Kjo mė ndodh sa herė lexoj shkrime qė tė vetmin qėllim e kan tė lėndojnė, ofendojnė tė tjerėt.

Murgesha!