PDA

View Full Version : Cila rrymė muzikore ju pėlqen mė shumė?


anna
08-05-04, 08:43
MUA ALTERANITVE

ani
09-05-04, 09:36
O MUE ME PELQE TI :oops: :oops: :oops:

anna
09-05-04, 11:33
hahahah une nuk jam rryme muzikore .. :lol: :lol: :lol:

Vera
15-05-04, 08:08
me pelqen alternative por edhe HIP-HOP i degjoj disa keng qe me pelqejn

aferdita
15-05-04, 08:13
mua me pelqejn gati te gjitha a eshte melodia e mire un e ndegjoj

lazdrani
16-05-04, 19:06
Hip -Hop dhe Soul :wink:

qika_pr
29-05-04, 18:02
Rok ndegjoj me se shumti por nuk do te thote qe nuk ndegjoj tjeter me peqen edhe pop muzika edhe muzika e vjeter qytetare,jaz,etj etj
veq me rok nuk e nderroj asnje muzik

fudbollisti
02-06-04, 18:22
Pse popi , sepse ėshtė rrymė e ndjenjave , ėshtė rrymė e njerzisė , kurse tekno -hip hop , ėshtė muzikė e rruges , mendimi i imė do tė kishte qenė kėshtu nga Besniku .

Zana
02-06-04, 18:58
~~HIP HOP 4-EVER!~~ 8) :wink:

Perparimaliu
01-08-04, 00:21
tungiii si je a je mir

dr1ta
06-09-04, 00:35
hip hop, r&b ,rock ,trance,lation,reggae :lol:

Marv_pimp
06-09-04, 02:01
i like HIP HOP yeah G-unit yeah

GjIlAnAsI_cSi
08-09-04, 09:04
Une Hip- Hop Shqip Aman Aman Aman

nitushe
08-09-04, 10:00
kohen e fundit mas shumeti o ka me pelqen Rock pom lig krejt :wink:

JooP
16-10-04, 13:03
Po ku ka muzik ma te mir se SOUL pash zotennn :?: Perveq shqipes kuptohet a?.......Ani TECHNO kuku deksha n`filgjon masi ta pi kafen :lol:

Krokodilli
16-10-04, 19:13
me pelqejn te gjitha nga pak,, mvaret nga melodia muzikore,,,,nr 1..
1.Hip-Hop
2.Techno (Trance)
3.RnB
4.Soul
5.Alternative
kurse ka edhe tjera qe me pelqejn,,,
CLASSIC: Bethoveni, Mozarti, , Johan Sebastian Bach, kan disa melodi shum te mira me Piano..
ciaoooo

Sopranos
28-10-04, 19:00
me pelqejn te gjitha nga pak,, mvaret nga melodia muzikore,,,,nr 1..
1.Hip-Hop
2.Techno (Trance)
3.RnB
4.Soul
5.Alternative
kurse ka edhe tjera qe me pelqejn,,,
CLASSIC: Bethoveni, Mozarti, , Johan Sebastian Bach, kan disa melodi shum te mira me Piano..
ciaoooo

me pelqen edhe JAZZ (Lisa Ne Simpsons) :wink:

Sopranos
28-10-04, 19:03
me pelqejn te gjitha nga pak,, mvaret nga melodia muzikore,,,,nr 1..
1.Hip-Hop
2.Techno (Trance)
3.RnB
4.Soul
5.Alternative
kurse ka edhe tjera qe me pelqejn,,,
CLASSIC: Bethoveni, Mozarti, , Johan Sebastian Bach, kan disa melodi shum te mira me Piano..
ciaoooo

me pelqen edhe JAZZ (Lisa Ne Simpsons) :wink:

Krokodilli paskemi shije te njejt,, perpos qe nuk me pelqen muzika Klasike, (classic) e urrej :P

Gjumashja
29-10-04, 08:53
krejt ne pergjithsi me pelqejn sosht me rendesi far rryme osht veq me kane kenga e mire kuptohet :wink:

Bukuroshi007
30-10-04, 17:52
RAP&HIP HOP niggaz come on fuck other rrhymes peace Marvin aka Dr-Pimp c u lata


UNIKKATIL 4 EVA

blusky
05-11-04, 00:41
JAZZ

Gjumashja
27-11-04, 11:25
Hard rock, Pop, Hip hop

blina
29-12-04, 19:37
Une me se shumti e degjoje rrymen e muzikes dance,latino,......ndonjeher
degjoj edhe zbavitese.....uuuuuuuu........edhe varet prej disponimit......

QAli
11-01-05, 12:32
po mua me pelqen ma se shumti muzik dashurie si edhe ajo popullore[/b]

experti_lu
20-01-05, 11:15
mua me pelqen muzika e lehte shqipetare..

ARVANITI
15-07-05, 10:59
me shume mua me pelqen muzika popullore shqiptare, dhe ne sondazh duhej vendosur edhe kjo kategori.

Nga te huajat, me pelqen rryma "pop" dhe "hip-hop".

Arb
14-08-05, 14:22
Popullore, edhe tjerat ka pak...

Urata
03-09-05, 07:19
Soft...