PDA

View Full Version : CILEN PREGADITJE SHKOLLORE KENI


Naki
01-06-05, 19:12
Mos hezitoni qellimi eshte te dijem vetem perqindjen e pjesemarrjes se Intelektualeve ne Forum te profileve te ndryshme te shkollimit.

Me nderime Naki

Murgesha
01-06-05, 20:05
Pėrshėndetje pėr temėn/sondazhin e qėlluar i nderuar Naki.
Mendoj se kjo do tė na japė njė pasqyrė tė nivelit arsimor pėr anėtarėt e forumit.

picimuli
01-06-05, 20:39
Duhet ndoshta edhe betimi para flamurit...se na dalin krejtė me Fakultet :lol: :lol:

Honesty^uk.
01-06-05, 20:44
Pershendetje NAKI, une u plaka shkollave more burre si ne vendlindje edhe jashte , e ti tani po ben sondazhe :lol: :lol: :lol:
Te pershednes
Honesty

Naki
01-06-05, 21:17
Pershendetje NAKI, une u plaka shkollave more burre si ne vendlindje edhe jashte , e ti tani po ben sondazhe :lol: :lol: :lol:
Te pershednes
Honesty

Shkolla eshte Deti, e diturija nuk ka Infinit,mė mirė te plakem duke fituar dituri se te plakem me njė parė mendė.
pershėndetje edhe per ju.

Naki

DEA
01-06-05, 21:27
Rrjedh nga nje familje e shkolluar, por une nuk e pata fatin e pjestareve te tjere te familjes, pse?, i takova nje gjenerate ku shume pak rruge te hapura kishte sidomos per femrat, me sa gezime mbarova 8 vjeqaren dhe kisha plot e perplot endrra per te ardhmen, ishte shtatori i vitit `91, ku mezi prisja te behesha gjimnaziste e ndjeja veten te rritur, deshem te hynim ne shkolle, ah 1 shtatori i asaj kohe-Dyert e mbyllura per nxenesit shqiptare- rasti i mezi pritur mbeti prap se prap i paharruar por mori kahje tjeter, aty para shkolle na prisnin plumbat, helmet dhe gazerat lotesjellse, i perballuam disi asaj kohe pritem 4 vite qe te hyjme se paku per nje vite ne objektet shkollore, por nuk ndodhi!. Endrra jone mbeti e parealizuar, kaluam 4 vite te arsimit te mesem neper shtepite shkolla te asaj kohe. pra kam vetem arsimin e mesem dhe nuk mendoj se eshte per ta ulur koken, por e kunderta se ka qene sukses i asaj kohe, me pas mora rrugen e gurbetit, ku me prisnin shume e shume obligime te tjera, dhe sot jam ketu ku jam, diku ne mes.DEA

Kurvani
02-06-05, 16:18
Akademin/Doktorature

Arb
14-08-05, 14:26
Duhet ndoshta edhe betimi para flamurit...se na dalin krejtė me Fakultet :lol: :lol:

Rreth flamurit te perbashkuar,
Me nje desh...

turisti
09-09-05, 09:17
Shkollen e mesme dhe kursin e dashurise prej 10 vitesh....

Gjumashja
09-09-05, 09:21
gat iedhe fakultetin :wink:

turisti
09-09-05, 10:04
gat iedhe fakultetin :wink:

Nuk thash qe kam fakultet,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahah ahahahaahahahahahaahahahahahahahaahahah. :wink:

Kaltrushi
09-09-05, 10:11
jam ne shkollen e mesme............

Gjumashja
09-09-05, 10:18
gat iedhe fakultetin :wink:

Nuk thash qe kam fakultet,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahah ahahahaahahahahahaahahahahahahahaahahah. :wink:


e dim per ty qe me perplot grada je

turisti
09-09-05, 10:25
gat iedhe fakultetin :wink:

Nuk thash qe kam fakultet,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahah ahahahaahahahahahaahahahahahahahaahahah. :wink:


e dim per ty qe me perplot grada je

Hahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahaahahahah aahahahahahaahahahahahahaahahah,Gjumashe e nderuar, ashtu eshte kur eshte dikush si une student ne shtigjet e gjata. :wink:

Gjumashja
09-09-05, 10:48
por besoj qe edhe shkollen per buzqeeshje e keni

turisti
09-09-05, 11:35
por besoj qe edhe shkollen per buzqeeshje e keni

Ashtu e urdheron :P zemra ime :P .

Gjumashja
09-09-05, 11:39
por besoj qe edhe shkollen per buzqeeshje e keni

Ashtu e urdheron :P zemra ime :P .


:wink:

Gentiani
09-09-05, 22:23
shkollėn fillore me katin e parė dhe tė dytė :lol: :wink:
shkollėn e mesme me tavan
Akademinė ushtarake me kulm
dy vite tė Fakultetit Ekonomik, eh ky mė ka mbetur pėrgjysėm, por me shpresė ta vazhdoj aty ku kam mbetur :wink:

Arb
09-09-05, 22:36
u kom bo do vite...

doGzona
09-09-05, 23:41
Nje vit fakultet kam kryer ne Kosove kurse tani ku gjindem ketu,
e kam edhe nje vit Medicinen.

MemphiSx
10-09-05, 00:05
E kom perfundu Shkollen e mesme ekonomike :) Se kom vazhdu mo hiq :)

dr1ta
10-09-05, 00:45
Mesme dhe nje vit shkollen e aty lart diku :P :D

sherri
10-09-05, 01:07
Shkollen e lart fillore!klasen ne katin e dyt,a seshte boll a?....

vushtrria
10-09-05, 17:20
shkollen e mesme,teknik i xehetaris 8)

Barbaroza
27-10-05, 18:27
Kam aq pergatitje shkollore sa me mjafton t'i lexoj njerezit ne sy e ne rreshta.... :wink: