PDA

View Full Version : Nėnforumi i preferuar?


Zero Cool
25-10-11, 11:11
Cili ėshtė nėnforumi i preferuar i juaji dhe cilin e frekuentoni mė sė shumti ?

Shoqėria

Video

Shkenca

Tė ndryshme

Kultura

Zona e Argėtimit

Bota Shpirtėrore

Politika & Shtypi

Zona Administrative

Pa censurė

roadrunner
25-10-11, 12:09
qanej kah feja po bahet atmosfer ma shume kohve te fundit

Zero Cool
25-10-11, 12:26
Keni mundesine te votoni me shume se 1 nenforum !

Neferta
25-10-11, 14:38
Komedija me e preferuar eshte shtypi dhe pulitika
http://4.bp.blogspot.com/_7BUxgRoM2Q4/TDruMPRrEZI/AAAAAAAAI40/fF4rJfx-LbQ/s400/Copy+(2)+of+554.GIF (http://4.bp.blogspot.com/_7BUxgRoM2Q4/TDruMPRrEZI/AAAAAAAAI40/fF4rJfx-LbQ/s1600/Copy+(2)+of+554.GIF)

Murgesha
25-10-11, 22:06
Ja kom mu bo fetare ja poliktikajk, sa her po hy ne dardani me se shumti po lexoj te feja e politika. :biggrin:

Zero Cool
26-10-11, 19:37
awwwwwwwwwwwww asnja spaska votu per te pacenzura ahahahaha:biggrin: :tongue:

e_martumja
26-10-11, 20:15
Ja kom mu bo fetare ja poliktikajk, sa her po hy ne dardani me se shumti po lexoj te feja e politika. :biggrin:Paske nevoj me shku te Hoxha pra ahahhaha


Zona administrative po me pelqen ma shume ahahha

emine
26-10-11, 20:46
awwwwwwwwwwwww asnja spaska votu per te pacenzura ahahahaha:biggrin: :tongue:

voto ti

Zero Cool
26-10-11, 20:47
voto ti

aghaghghaghaghagh pse une ma shume se "disa" po jam atje a :P

emine
26-10-11, 20:50
aghaghghaghaghagh pse une ma shume se "disa" po jam atje a :Pjo ti fole une te thash voto ti,,,,une kam votu tek zona turrshive

Zero Cool
26-10-11, 20:54
jo ti fole une te thash voto ti,,,,une kam votu tek zona turrshive

une votova per mu e per ty qy (ku ka gruja drejt vote bre qy ahahahhaha)

e_martumja
26-10-11, 20:54
4, 6, 10 :biggrin:

emine
26-10-11, 21:01
une votova per mu e per ty qy (ku ka gruja drejt vote bre qy ahahahhaha)

po nime ti me kanun je:P

premium
27-10-11, 23:05
kam votu te matematika :)