PDA

View Full Version : Po du me dite bre.


rastesishT
04-07-11, 12:41
Si eshte buzekuqi qe perdorni.

Me shkelqim..
Transparent...
I kuqeremte....
I kuq i zjarrte...
I erret...


Vetem per mes ketij sondazhi te buzekuqi mendoj qe mundem me gjet peraferisht femren e endrrave t'mija :D :tongue:

TE kaloj ne Sondazh :) se spo dij si me ven vet. Uroj qe kjo teme te mos egzistoj edhe nuk e besoj qe egziston sepse meshkujve sju intereson fort buzekuqi e mu po valla :P

~AnnA~
04-07-11, 15:38
Mvaret nga lloji i femres dhe shija qe ka per ngjyren e buzekuqit :)
Psh. une s'perdor fare buzekuq, pervec se nja balsam qe nuk vrehet asnjefare ngjyre....

Zanzi/M
04-07-11, 18:31
Si eshte buzekuqi qe perdorni.

Me shkelqim..
Transparent...
I kuqeremte....
I kuq i zjarrte...
I erret...


Vetem per mes ketij sondazhi te buzekuqi mendoj qe mundem me gjet peraferisht femren e endrrave t'mija :D :tongue:

TE kaloj ne Sondazh :) se spo dij si me ven vet. Uroj qe kjo teme te mos egzistoj edhe nuk e besoj qe egziston sepse meshkujve sju intereson fort buzekuqi e mu po valla :P

Shpresojm qe te marresh pergjigje :D.

Edhe ishalla heq sa me shume buzkuq ;)

Jana
04-07-11, 18:36
... krejt varet kur dal dhe sha veshi ...

...Zakonisht en promje perdori buzekuq me te fort ... ndersa gjat dites me te leht ...

Veres me shum i perdori k'to ngjyra ..pikerisht nga Dior...
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTLv4H7a8zIGbIh9L1W3fypen7SXjcUz LJZSl_-rdeJX17ULH9SDw

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRnpfwRvnV96iT_YyDzFaROt14FWiSNb Q7986ySUYxvZr1cLd_G

...nganjeher ..amo rrall edhe kto ..
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRkT6KmF0q2ZN3jXGEjs-oAoh_h1E0KQEV2McHhB6YGm69DG2ju

turisti
09-07-11, 11:05
As qe i prdori :biggrin: ,as qe i dua valla........hahahahahahahahahahahahaha.