PDA

View Full Version : Lezeti/lezetja e forumit:P


emine
18-01-12, 17:05
Murgesh pur inati tandin du me qel qet tem,edhe meniher kape e bane sondazh,,,,bile ta shkojme hujin e LIKES

hajde tash qetu me shpreh me knaqsi kush po te leseqavet ,,,,,ose shkruni nika ose leni krejt


PS.veq tema tu perla qe nje tem e lezeqme

Murgesha
18-01-12, 17:10
Mua mė sė shumti mė ka lezetu kėtij viti Lezetja e forumit :biggrin:

emine
19-01-12, 11:13
Hiquni Muhalifes

Qe lista jeme e preferune


1-Kalimerko,,,per qet sene eshe qata qe e lam mbas o favoriti im!
2-Albonita......Kjo ma knaq synin vetem me ja pa nikun,,,,,se di mdoket e kan zi ne sheqer nja 30 here ket qik!
3-ZC...............se xerxaet e veq ngux ,ky e ka me te leme,ma kure em thote fanece ,hahhahahha,,,,,
4-Giovvani .....se thote te kunderten qka mendone
5-LOJTARI.....me letrat dhe imagjinaten e tij,sa mendone se pernimend e tha,ne fund e shef se krejt e kish pas per hajgare...
6-e untumja.......vic qe met gjithe diten vesh e desh,edhe me plote bindje mendone se vertet i ha dikujte fort e merzitet kush pse ajo e ule poshte,,,,,shofe nje shpirt femiu qe perdor gjuhen e geer dhe dobsit e qastit me terhek vemendjen tjerev,mbase me te mire ska arrit provone qeshtu tu ba poter ,tu i mshu eres shkelma e grushta

7-Alimia......ky nik i cilli te ben me mendu,ka gjuhen e mreft ,dhe arsyeja pse duket e lezeqem a se sa here e lexoi mendoi kjo tu kesh e tu ta vesh shkrune,edhe keshet leht e omel !

8-Diana ......qe sjell shumqka nga perditshmeria,dhe cmohet nga une per sinqeritetin qe ka,me duket dhe pas sa vitesh shume e lezeqme!

9-Gega....eu baci Gege ,ky kure shkrune gjithmone ka doren ne zemer,dhe matet me dit te tana per me te than nje fjal te vetme,se ka frig mos po te lendoi,,,,,

10-ilove you to....qeky inson edhe pse e injoron njeri,prap ka durim dhe rrespekt ,dhe prap nuk harrone kurre te sejgis te pershendet,te vet qysh je tek je,ta ban kasavetin a je martu hala,pra ka shpyrt te dhimbshum,e o shume i sjellshem
Qeta jan te LEZEQMIT,Lezetet e forumit (per mu)padyshim se aty ktu vjen naj mendim edhe per tjeret ,po me rendsi a qe ta dini ,se cdo njeri prej jush sjell diqka e cilla dallone nga te tjeret,,,,,,,,

Juve dhe gjith atyre tjereve qe sju kam permend ju uroi gare te kendshme:biggrin:

Diana007
19-01-12, 11:21
Hiquni Muhalifes

Qe lista jeme e preferune


1-Kalimerko,,,per qet sene eshe qata qe e lam mbas o favoriti im!
2-Albonita......Kjo ma knaq synin vetem me ja pa nikun,,,,,se di mdoket e kan zi ne sheqer nja 30 here ket qik!
3-ZC...............se xerxaet e veq ngux ,ky e ka me te leme,ma kure em thote fanece ,hahhahahha,,,,,
4-Giovvani .....se thote te kunderten qka mendone
5-LOJTARI.....me letrat dhe imagjinaten e tij,sa mendone se pernimend e tha,ne fund e shef se krejt e kish pas per hajgare...
6-e untumja.......vic qe met gjithe diten vesh e desh,edhe me plote bindje mendone se vertet i ha dikujte fort e merzitet kush pse ajo e ule poshte,,,,,shofe nje shpirt femiu qe perdor gjuhen e geer dhe dobsit e qastit me terhek vemendjen tjerev,mbase me te mire ska arrit provone qeshtu tu ba poter ,tu i mshu eres shkelma e grushta

7-Alimia......ky nik i cilli te ben me mendu,ka gjuhen e mreft ,dhe arsyeja pse duket e lezeqem a se sa here e lexoi mendoi kjo tu kesh e tu ta vesh shkrune,edhe keshet leht e omel !

8-Diana ......qe sjell shumqka nga perditshmeria,dhe cmohet nga une per sinqeritetin qe ka,me duket dhe pas sa vitesh shume e lezeqme!

9-Gega....eu baci Gege ,ky kure shkrune gjithmone ka doren ne zemer,dhe matet me dit te tana per me te than nje fjal te vetme,se ka frig mos po te lendoi,,,,,

10-ilove you to....qeky inson edhe pse e injoron njeri,prap ka durim dhe rrespekt ,dhe prap nuk harrone kurre te sejgis te pershendet,te vet qysh je tek je,ta ban kasavetin a je martu hala,pra ka shpyrt te dhimbshum,e o shume i sjellshem
Qeta jan te LEZEQMIT,Lezetet e forumit (per mu)padyshim se aty ktu vjen naj mendim edhe per tjeret ,po me rendsi a qe ta dini ,se cdo njeri prej jush sjell diqka e cilla dallone nga te tjeret,,,,,,,,

Juve dhe gjith atyre tjereve qe sju kam permend ju uroi gare te kendshme:biggrin:


Flm Minush se me fute ne kete list ,,, ama me duket me ka hup lezeti mu qe sa vjet :biggrin:

emine
19-01-12, 11:23
Flm Minush se me fute ne kete list ,,, ama me duket me ka hup lezeti mu qe sa vjet :biggrin:

Ska perse,valla maju fort kure te thote eminia,ahhahahhahh,shuje mos te nine kush shuje,ngo veq qka tham une:P

Diana007
19-01-12, 11:25
Ska perse,valla maju fort kure te thote eminia,ahhahahhahh,shuje mos te nine kush shuje,ngo veq qka tham une:P


U bo ,, pist spo flas me ahahhahahah me duket sna niv kush :biggrin:

emine
19-01-12, 11:26
U bo ,, pist spo flas me ahahhahahah me duket sna niv kush :biggrin:

a u ba ni vit se je ba nuse,nese po trusja e shaje se ska dert hahhahahhhahahahahah

Diana007
19-01-12, 11:30
a u ba ni vit se je ba nuse,nese po trusja e shaje se ska dert hahhahahhhahahahahah


Dy po behen edhe gjys viti ,,, jo maj publikisht me vjen marre ahahahhha

emine
19-01-12, 11:32
Dy po behen edhe gjys viti ,,, jo maj publikisht me vjen marre ahahahhha

a don em than edhe ti mendone pist a ,,,hahahahhahhahahhah(je shume e mire mos harro);)

Diana007
19-01-12, 11:39
a don em than edhe ti mendone pist a ,,,hahahahhahhahahhah(je shume e mire mos harro);)


Veq kaiher valla ahahahaahhaahahhahah ( flm )

Albonita
19-01-12, 12:45
Hiquni Muhalifes

Qe lista jeme e preferune


1-Kalimerko,,,per qet sene eshe qata qe e lam mbas o favoriti im!
2-Albonita......Kjo ma knaq synin vetem me ja pa nikun,,,,,se di mdoket e kan zi ne sheqer nja 30 here ket qik!
3-ZC...............se xerxaet e veq ngux ,ky e ka me te leme,ma kure em thote fanece ,hahhahahha,,,,,
4-Giovvani .....se thote te kunderten qka mendone
5-LOJTARI.....me letrat dhe imagjinaten e tij,sa mendone se pernimend e tha,ne fund e shef se krejt e kish pas per hajgare...
6-e untumja.......vic qe met gjithe diten vesh e desh,edhe me plote bindje mendone se vertet i ha dikujte fort e merzitet kush pse ajo e ule poshte,,,,,shofe nje shpirt femiu qe perdor gjuhen e geer dhe dobsit e qastit me terhek vemendjen tjerev,mbase me te mire ska arrit provone qeshtu tu ba poter ,tu i mshu eres shkelma e grushta

7-Alimia......ky nik i cilli te ben me mendu,ka gjuhen e mreft ,dhe arsyeja pse duket e lezeqem a se sa here e lexoi mendoi kjo tu kesh e tu ta vesh shkrune,edhe keshet leht e omel !

8-Diana ......qe sjell shumqka nga perditshmeria,dhe cmohet nga une per sinqeritetin qe ka,me duket dhe pas sa vitesh shume e lezeqme!

9-Gega....eu baci Gege ,ky kure shkrune gjithmone ka doren ne zemer,dhe matet me dit te tana per me te than nje fjal te vetme,se ka frig mos po te lendoi,,,,,

10-ilove you to....qeky inson edhe pse e injoron njeri,prap ka durim dhe rrespekt ,dhe prap nuk harrone kurre te sejgis te pershendet,te vet qysh je tek je,ta ban kasavetin a je martu hala,pra ka shpyrt te dhimbshum,e o shume i sjellshem
Qeta jan te LEZEQMIT,Lezetet e forumit (per mu)padyshim se aty ktu vjen naj mendim edhe per tjeret ,po me rendsi a qe ta dini ,se cdo njeri prej jush sjell diqka e cilla dallone nga te tjeret,,,,,,,,

Juve dhe gjith atyre tjereve qe sju kam permend ju uroi gare te kendshme:biggrin:

Aahahhaahhahahhaaaa, Emine..me pase dyterua edhe mua ti trgoj kush jan , por kur kam koh me shum do i trgoja.

Faliminderit xoten shecer jam :tongue:

Zanzi/M
19-01-12, 17:18
A me mire eshte me qene i Lezetshem apo Simpatik?

PS: a duhet tani me u bo lista qe kush o ma keksi?

emine
19-01-12, 17:23
Aahahhaahhahahhaaaa, Emine..me pase dyterua edhe mua ti trgoj kush jan , por kur kam koh me shum do i trgoja.

Faliminderit xoten shecer jam :tongue:
Hajde loqke ta bajm lalf punen e qtij t'lezqmes/it


Refreshh

Elina......qikjo qe m'ka kalu pa m'ra nermend nuk ja baj hallall vetit KURR HIQ ,kur mu kujtu qtash se kam harru Elinen (ne list) thash :emine shko be edhe ti ne hamam te hyres,shum pu hrroN

Gega 1
19-01-12, 19:30
Hiquni Muhalifes

Qe lista jeme e preferune


1-Kalimerko,,,per qet sene eshe qata qe e lam mbas o favoriti im!
2-Albonita......Kjo ma knaq synin vetem me ja pa nikun,,,,,se di mdoket e kan zi ne sheqer nja 30 here ket qik!
3-ZC...............se xerxaet e veq ngux ,ky e ka me te leme,ma kure em thote fanece ,hahhahahha,,,,,
4-Giovvani .....se thote te kunderten qka mendone
5-LOJTARI.....me letrat dhe imagjinaten e tij,sa mendone se pernimend e tha,ne fund e shef se krejt e kish pas per hajgare...
6-e untumja.......vic qe met gjithe diten vesh e desh,edhe me plote bindje mendone se vertet i ha dikujte fort e merzitet kush pse ajo e ule poshte,,,,,shofe nje shpirt femiu qe perdor gjuhen e geer dhe dobsit e qastit me terhek vemendjen tjerev,mbase me te mire ska arrit provone qeshtu tu ba poter ,tu i mshu eres shkelma e grushta

7-Alimia......ky nik i cilli te ben me mendu,ka gjuhen e mreft ,dhe arsyeja pse duket e lezeqem a se sa here e lexoi mendoi kjo tu kesh e tu ta vesh shkrune,edhe keshet leht e omel !

8-Diana ......qe sjell shumqka nga perditshmeria,dhe cmohet nga une per sinqeritetin qe ka,me duket dhe pas sa vitesh shume e lezeqme!

9-Gega....eu baci Gege ,ky kure shkrune gjithmone ka doren ne zemer,dhe matet me dit te tana per me te than nje fjal te vetme,se ka frig mos po te lendoi,,,,,

10-ilove you to....qeky inson edhe pse e injoron njeri,prap ka durim dhe rrespekt ,dhe prap nuk harrone kurre te sejgis te pershendet,te vet qysh je tek je,ta ban kasavetin a je martu hala,pra ka shpyrt te dhimbshum,e o shume i sjellshem
Qeta jan te LEZEQMIT,Lezetet e forumit (per mu)padyshim se aty ktu vjen naj mendim edhe per tjeret ,po me rendsi a qe ta dini ,se cdo njeri prej jush sjell diqka e cilla dallone nga te tjeret,,,,,,,,

Juve dhe gjith atyre tjereve qe sju kam permend ju uroi gare te kendshme:biggrin:
Emine,mu duk interesant qe u gjet edhe nofka jeme ne listen tende!
Lojetarin e kisha hjeke pej liste,se Lojetari po shkrun pak!
Qat anderr naten e hashureve, shume t`forte e ka!Ama rralle po shkrun ky.
Mu mos me hjeke,se mire jom qaty.
Kalimeri?!
Ky njeri eshte me intelegjence mbi mesatare!
E marr me mend(nja 95%) se cili eshte ky,por e mbaj per vete!
Ky me ka motivue disa here,te shkruaj muhalife ne vargje.
Krejt kjo pune filloi,kur e mora nje rep nga ai.jo repi qe me dha,
po menyra si ma dha repin, me shtyri te “merrem me te”.
Veq nje here e kam zane ngusht Kalimerin!S`ka rendesi ta permendi rastin.

Ma e forta nga Kalimeri ; nganjehere kur mbreteron qetesi e merzitshme,monotoni e padurueshme,vjen ky ia fut muhalife : t`i permbyse temat me radhe!
Vende-vende(kur don vet) ky e ka penen shume te holle!Ky me dy-tre rreshta thote shume!
E per fund, ua
jep ni BIG mpuuuuuuuuuuuuuuq pdhavushkave te veta,qetuqe!!
Disa here m`i ka qite lotet nga te qeshurat ky njeri!

Te tjeret ne liste jane ne rregull,tue ia shtue Elinen.
Ama edhe ti emine, patjeter edhe ti ben pjese ne kete liste,
krejt lart- perballe Kalimerit!
Edhe ti,ngjashem me Kalimerin,kur e kie dakikin e vecante : vec kie me t`iu hi temave ren e me i kthye permys!
Ne rastet tjera,kur ti flet me seriozitet per gjerat qe te prekun shpirtin,eshte kenaqesi te lexohen ato qe thua!Ka shume ngjyra interesante ne reflektimet tua,oj Minushe!Po flas per rastet kur ti e “qele zemren” dhe i nxjerre nga thellesite e shpirtit ndjenjat tua,qofte kur shpreh dhembje per ndonje gje,qofte kur shpreh miresi a dashuri per ndonje gje tjeter!
Mirepo,nje gje une nuk ta fali ty;ne drejtshkrim po del dembele!!

Sigurisht qe ka edhe tjere qe,se paku para meje, e kane vendin ne kete liste.

emine
19-01-12, 20:10
Emine,mu duk interesant qe u gjet edhe nofka jeme ne listen tende!
Lojetarin e kisha hjeke pej liste,se Lojetari po shkrun pak!
Qat anderr naten e hashureve, shume t`forte e ka!Ama rralle po shkrun ky.
Mu mos me hjeke,se mire jom qaty.
Kalimeri?!
Ky njeri eshte me intelegjence mbi mesatare!
E marr me mend(nja 95%) se cili eshte ky,por e mbaj per vete!
Ky me ka motivue disa here,te shkruaj muhalife ne vargje.
Krejt kjo pune filloi,kur e mora nje rep nga ai.jo repi qe me dha,
po menyra si ma dha repin, me shtyri te “merrem me te”.
Veq nje here e kam zane ngusht Kalimerin!S`ka rendesi ta permendi rastin.

Ma e forta nga Kalimeri ; nganjehere kur mbreteron qetesi e merzitshme,monotoni e padurueshme,vjen ky ia fut muhalife : t`i permbyse temat me radhe!
Vende-vende(kur don vet) ky e ka penen shume te holle!Ky me dy-tre rreshta thote shume!
E per fund, ua
jep ni BIG mpuuuuuuuuuuuuuuq pdhavushkave te veta,qetuqe!!
Disa here m`i ka qite lotet nga te qeshurat ky njeri!

Te tjeret ne liste jane ne rregull,tue ia shtue Elinen.
Ama edhe ti emine, patjeter edhe ti ben pjese ne kete liste,
krejt lart- perballe Kalimerit!
Edhe ti,ngjashem me Kalimerin,kur e kie dakikin e vecante : vec kie me t`iu hi temave ren e me i kthye permys!
Ne rastet tjera,kur ti flet me seriozitet per gjerat qe te prekun shpirtin,eshte kenaqesi te lexohen ato qe thua!Ka shume ngjyra interesante ne reflektimet tua,oj Minushe!Po flas per rastet kur ti e “qele zemren” dhe i nxjerre nga thellesite e shpirtit ndjenjat tua,qofte kur shpreh dhembje per ndonje gje,qofte kur shpreh miresi a dashuri per ndonje gje tjeter!
Mirepo,nje gje une nuk ta fali ty;ne drejtshkrim po del dembele!!

Sigurisht qe ka edhe tjere qe,se paku para meje, e kane vendin ne kete liste.U gzofsh bre Bac,njet se kam me te heken prej liste,e ti niju qysh dush!

Sa per gramatik,bac e ka pas puna saje,veq mos me pyet kurre sa vjet shkoll kam,se masnej ma hupe lezetin edhe qeshtutne me shkru,,,,,

Goja te lumt,e a kthefshim per t'mir :)

Albonita
19-01-12, 22:18
Emine: qė nga 2007 ka qenė vetvetja edhe gjdo ditė e mė shumė, e kam mbyllė(futė) ne zemer..refelkton plot dashuri , realitet, nė shumicėn e rastve edhe rrebet, aty e dua mas shumti , sepse ka regaimet tė cilat i pelqej ti ketė njė femėr..

Zero Cool: Ka mungua shumė kohė, por me rekthimin e tina e plotėsojė gjdo mungesė, ėshtė nguca-kec tek feja , ja pelqej reagimet , sepse trgohet demokrat, edhe mbi te gjitha esht Fanecc, hahahahahhahahahha

Shejtonka & Murgesha, e kto djya me lėjn pėrshtypje te mira kur kyqeshin , nga kafja e forumit, disi u habitsha nuk disha mi dallua si me qenė dy binjake..haahhaha deri se jau shihsha nikat..hhahaha se cila eshte.


Alimja: kur e ka kerkua Hajdeden, ishte diq e lezetshme gjatė ati shenimi, me ka lėnė pėrshtypje sepse Hadede e kerkonte Uraten kur ke regjistrua, e Alimja Hadenen , tani....lutem mos ta ket Haram..hahhahahah


Jadore e-unta:.. tė lezetshme ishin gjatė ballafaqimve me shėnime..dy kokėforta si leshonin pé njera tjeres..hahahahahhaha

Artisti : Te Feja disi me dialog shėnon dhe ka njė tė qeshur..sinpatike..

Markesh e Gur sylaj: te feja, njėri kokėforte e tjeri, me butėsi e sinceritet , gjithmonė din , mi ardhė reth suituates kur nis mu nxe biseda.Aahahhahaha

Kalimimerkooooo, hahahhahah ihh tullusum e kam pasė amo disi . dreqi me ka hy ne zemėr..vec se po rrefelkton kėndej edhe po ja bėn bajat tė gjithėve ne dardani me shakatė e tij shumė domethėnėse.!

Dian e Gazi , mos mendoni tash ju se une kta dy i dua edhe i pėrmenda..Ncuk..por kėta ishin edhe do mbesin Yllat e dardanins plot sinceritet dhe Realitet.. jan ( 1 )

Luljaaa, ėshtė ėmbėlsirė qė vjen e shkon si nje engjėllushė kur ėshtė nė disponim te mirė ja vlen ta lexosh kur shenon me Lacosta.

Valliiiiiii.oh bre kur shenon te kafja e forumit, te knaq i gjun dy tri fjal edhe ik.

Elina..Rreflekton plot dashuri dhe inteligjencė, esht yll..ja vlen t`ja degjosh muziken qė e poston..

Dhe per fund per sonte.. Gega.per sa postime qė kam lexuar, ėshtė person me nje inteligjencė tė lartė..i lezetshėm, shėnimet qė i kishte bėrė me te unten Mendim Momenti..aty me ka pelqyer reagimi ti..hahahahah

Vi vi prap se per sonte spo mė kujtohen krejt qiknenaj..hahahhahahhahahha

:biggrin:

Diana007
20-01-12, 10:51
Dian e Gazi , mos mendoni tash ju se une kta dy i dua edhe i pėrmenda..Ncuk..por kėta ishin edhe do mbesin Yllat e dardanins plot sinceritet dhe Realitet.. jan ( 1 )


Zemren ta ha ty... flm,,, por ti je kret Lezetja e fd :smile:

emine
20-01-12, 11:58
Emine: qė nga 2007 ka qenė vetvetja edhe gjdo ditė e mė shumė, e kam mbyllė(futė) ne zemer..refelkton plot dashuri , realitet, nė shumicėn e rastve edhe rrebet, aty e dua mas shumti , sepse ka regaimet tė cilat i pelqej ti ketė njė femėr..

Zero Cool: Ka mungua shumė kohė, por me rekthimin e tina e plotėsojė gjdo mungesė, ėshtė nguca-kec tek feja , ja pelqej reagimet , sepse trgohet demokrat, edhe mbi te gjitha esht Fanecc, hahahahahhahahahha

Shejtonka & Murgesha, e kto djya me lėjn pėrshtypje te mira kur kyqeshin , nga kafja e forumit, disi u habitsha nuk disha mi dallua si me qenė dy binjake..haahhaha deri se jau shihsha nikat..hhahaha se cila eshte.


Alimja: kur e ka kerkua Hajdeden, ishte diq e lezetshme gjatė ati shenimi, me ka lėnė pėrshtypje sepse Hadede e kerkonte Uraten kur ke regjistrua, e Alimja Hadenen , tani....lutem mos ta ket Haram..hahhahahah


Jadore e-unta:.. tė lezetshme ishin gjatė ballafaqimve me shėnime..dy kokėforta si leshonin pé njera tjeres..hahahahahhaha

Artisti : Te Feja disi me dialog shėnon dhe ka njė tė qeshur..sinpatike..

Markesh e Gur sylaj: te feja, njėri kokėforte e tjeri, me butėsi e sinceritet , gjithmonė din , mi ardhė reth suituates kur nis mu nxe biseda.Aahahhahaha

Kalimimerkooooo, hahahhahah ihh tullusum e kam pasė amo disi . dreqi me ka hy ne zemėr..vec se po rrefelkton kėndej edhe po ja bėn bajat tė gjithėve ne dardani me shakatė e tij shumė domethėnėse.!

Dian e Gazi , mos mendoni tash ju se une kta dy i dua edhe i pėrmenda..Ncuk..por kėta ishin edhe do mbesin Yllat e dardanins plot sinceritet dhe Realitet.. jan ( 1 )

Luljaaa, ėshtė ėmbėlsirė qė vjen e shkon si nje engjėllushė kur ėshtė nė disponim te mirė ja vlen ta lexosh kur shenon me Lacosta.

Valliiiiiii.oh bre kur shenon te kafja e forumit, te knaq i gjun dy tri fjal edhe ik.

Elina..Rreflekton plot dashuri dhe inteligjencė, esht yll..ja vlen t`ja degjosh muziken qė e poston..

Dhe per fund per sonte.. Gega.per sa postime qė kam lexuar, ėshtė person me nje inteligjencė tė lartė..i lezetshėm, shėnimet qė i kishte bėrė me te unten Mendim Momenti..aty me ka pelqyer reagimi ti..hahahahah

Vi vi prap se per sonte spo mė kujtohen krejt qiknenaj..hahahhahahhahahha

:biggrin:
hahahhahahhahhhahahhahahahahhahha,edhe une e du emnine shume,me rrebe e krejt qeshtu te shtremt siq a,,,,,,,qaf moj sheqere se pa ty ska lezet ky forum!

Murgesha
20-01-12, 15:24
Pėr tė mos i mbet borgj Emines, sot qė kam pak mė tepėr kohė nė dispozicion po e paraqes edhe unė njė listė. :biggrin:

Eminja.
Me qasjen e vet thuja nėpėr gjithė forumin mė bėn shumė herė tė vrapoj poshtė e lartė nėpėr forum pas shkrimeve tė saja. Mundohem tė ja kuptoj humorin, seriozitetin, nervozėn, inatin dhe imagjinatėn e saj tė pashoqe. Ēmoj tek ajo qė i thot gjėrat ashtu siē i mendon, mė pengon pak qė nuk i pėrpunon fjalėt.

Jadore. Gjatė tėrė vitit kam lexu prej saj shkrimet ndoshta mė tė mirat prej qė ėshtė nė kėtė forum. Kėt vit pėr mua Jadorja e tregoi veten edhe nė njė version tė panjohur. Gjithė mė duket se ja bėri vetes obligim qė tė shpalos mė shumė vetveten para nesh, ta tregoj personalitetin e vet real, atė qė unė kam arrit ta njohė gjatė takimit me te, dhe mendoj se ja ka arritė tė tregoj madhėshtinė e vet, si njė femėr e stėrngarkuar me punėt e pėrditshme, por qė shpirti i saj reflekton mirėsi tė pafundme.

Njė tjetėr anėtare qė ka admirimin tim pėr thjeshtėsinė e paraqitjes sė personaliteti tė saj nė forum ėshtė edhe
Albonita
E thjeshtė, e sinēertė, e dashur nga tė gjithė defilon me shkronjat e veta nėpėr forum thuaja e pa vėrejtur por qė mė shkrimet e veta gjithmonė reflekton njė shpirt bujar e tė ndershėm.

Ēkado qė tė them pėr Elinėn mė duket se nuk them mjaft.
Thjeshtėsia e saj me vite tė tėra nė kėtė forum e bėn ate tė veēantė. Mė duket (nuk e terpoj nėse e them hapur) se ėshtė e vetmja nė kėtė forum qė qasjen kėtu e ka vetėm pėr vetveten, pėr tė kalu njė ēast kohe tė lirė kėndshėm, pa u ngatėrruarr asnjėherė me aske, pa u imponuar me fajlė tė mėdha por qė nė sytė e mi tregon madhėshti.

Tash vjen nė radhė E Martumja qė mė kėnaq me shkrimet e veta plot humor, nuk mundohet tė qaset nė problemet madhore siq ėshtė politika e feja, por qė kur futet aty del me dy tri komente pa arrit ta prish rrjedhėn e debatit dhe shkon e futet te temat argėtuese duke reflektuar gjithmonė gaz e hare. E ēmoj dhe rrespektoj shumė.


Kėtė vit na erdhi edhe njė anėtare e re, Alime. Ardhja e saj si "talibank" sikur mė ngjalli shum pak kurreshtje pėr tė lexuar shkrimet e saja. Po dasht e padasht (puna e moderimit) edhe e lexova, dhe nė shkrimet e saja shof besnikėri ndaj qėshtjes qė beson. Mė pėlqen shum sensi i saj humoristik nė tė shkruar, nganjėherė kam bindje qė gjithēka pėr te shifet nga kėnvėshtrimi humoristik, por kur shiqoj mes rreshtash shof njė person tė pėrqėndruar shumė nė ato qė thot. Pavarėsisht se bindjet e mia nuk korrespodojnė me tė sajat mendoj qė shumė herė ka arrit tė na e lezetoj forumin, e tė sjell edhe shkrime freskuese ksajde.

Ndoshta do tė mendoni se po flas me hile kur tė flas tash pėr Lovly pasi qė thuaja tė gjithė shifni njė miqėsi tė madhe tė madhe mes meje dhe asaj. Ėshtė e vėrtetė qė e kam mike, por kohėve tė fundit po mė del edhe si kritikuese kogja e madhe nė punėn time. Ajo ta thot sy mė sy mendimin, e kjo shifet edhe nė forum nė shkrime me tė tjerėt. Pėr mua ka vlerė tė madhe pasi qė gjithmonė ėshtė vetvetja, nuk lejon tė ndikohet nga mendimet e tė tjerve. Shkrimet e saja plot humor, kėtė vit na ka dhėnė edhe shum shkrime serioze, ku prek shumė qėshtje tė rėndėsishme nė to, dhe mė bėn tė kuptoj edhe mė shumė shpirtin e saj vullkan tė pashuar qė din ēka don e din ēka jep.


Kam lexuar gjatė tėrė vitit edhe shkrimet e shumė anėtarėve tjera por nėse kam kohė ndoj ditė tjetėr do tė vi prap me propozim :wink: si dhe kėsaj here nuk po shpreh mendimet e mia pėr meshkujt e forumit.

roadrunner
20-01-12, 16:24
qa lezeti po zihet ktu? halimja me at anoreksin e etiopise a.k.a e unta per........... kokan ne list a

Zanzi/M
20-01-12, 18:05
... erdhi , erdh, erdhiiiiiiiiii. lezeti. ahhhhhhhhhhh

emine
20-01-12, 18:15
Pėr tė mos i mbet borgj Emines, sot qė kam pak mė tepėr kohė nė dispozicion po e paraqes edhe unė njė listė. :biggrin:

Eminja.
Me qasjen e vet thuja nėpėr gjithė forumin mė bėn shumė herė tė vrapoj poshtė e lartė nėpėr forum pas shkrimeve tė saja. Mundohem tė ja kuptoj humorin, seriozitetin, nervozėn, inatin dhe imagjinatėn e saj tė pashoqe. Ēmoj tek ajo qė i thot gjėrat ashtu siē i mendon, mė pengon pak qė nuk i pėrpunon fjalėt.

Jadore. Gjatė tėrė vitit kam lexu prej saj shkrimet ndoshta mė tė mirat prej qė ėshtė nė kėtė forum. Kėt vit pėr mua Jadorja e tregoi veten edhe nė njė version tė panjohur. Gjithė mė duket se ja bėri vetes obligim qė tė shpalos mė shumė vetveten para nesh, ta tregoj personalitetin e vet real, atė qė unė kam arrit ta njohė gjatė takimit me te, dhe mendoj se ja ka arritė tė tregoj madhėshtinė e vet, si njė femėr e stėrngarkuar me punėt e pėrditshme, por qė shpirti i saj reflekton mirėsi tė pafundme.

Njė tjetėr anėtare qė ka admirimin tim pėr thjeshtėsinė e paraqitjes sė personaliteti tė saj nė forum ėshtė edhe
Albonita
E thjeshtė, e sinēertė, e dashur nga tė gjithė defilon me shkronjat e veta nėpėr forum thuaja e pa vėrejtur por qė mė shkrimet e veta gjithmonė reflekton njė shpirt bujar e tė ndershėm.

Ēkado qė tė them pėr Elinėn mė duket se nuk them mjaft.
Thjeshtėsia e saj me vite tė tėra nė kėtė forum e bėn ate tė veēantė. Mė duket (nuk e terpoj nėse e them hapur) se ėshtė e vetmja nė kėtė forum qė qasjen kėtu e ka vetėm pėr vetveten, pėr tė kalu njė ēast kohe tė lirė kėndshėm, pa u ngatėrruarr asnjėherė me aske, pa u imponuar me fajlė tė mėdha por qė nė sytė e mi tregon madhėshti.

Tash vjen nė radhė E Martumja qė mė kėnaq me shkrimet e veta plot humor, nuk mundohet tė qaset nė problemet madhore siq ėshtė politika e feja, por qė kur futet aty del me dy tri komente pa arrit ta prish rrjedhėn e debatit dhe shkon e futet te temat argėtuese duke reflektuar gjithmonė gaz e hare. E ēmoj dhe rrespektoj shumė.


Kėtė vit na erdhi edhe njė anėtare e re, Alime. Ardhja e saj si "talibank" sikur mė ngjalli shum pak kurreshtje pėr tė lexuar shkrimet e saja. Po dasht e padasht (puna e moderimit) edhe e lexova, dhe nė shkrimet e saja shof besnikėri ndaj qėshtjes qė beson. Mė pėlqen shum sensi i saj humoristik nė tė shkruar, nganjėherė kam bindje qė gjithēka pėr te shifet nga kėnvėshtrimi humoristik, por kur shiqoj mes rreshtash shof njė person tė pėrqėndruar shumė nė ato qė thot. Pavarėsisht se bindjet e mia nuk korrespodojnė me tė sajat mendoj qė shumė herė ka arrit tė na e lezetoj forumin, e tė sjell edhe shkrime freskuese ksajde.

Ndoshta do tė mendoni se po flas me hile kur tė flas tash pėr Lovly pasi qė thuaja tė gjithė shifni njė miqėsi tė madhe tė madhe mes meje dhe asaj. Ėshtė e vėrtetė qė e kam mike, por kohėve tė fundit po mė del edhe si kritikuese kogja e madhe nė punėn time. Ajo ta thot sy mė sy mendimin, e kjo shifet edhe nė forum nė shkrime me tė tjerėt. Pėr mua ka vlerė tė madhe pasi qė gjithmonė ėshtė vetvetja, nuk lejon tė ndikohet nga mendimet e tė tjerve. Shkrimet e saja plot humor, kėtė vit na ka dhėnė edhe shum shkrime serioze, ku prek shumė qėshtje tė rėndėsishme nė to, dhe mė bėn tė kuptoj edhe mė shumė shpirtin e saj vullkan tė pashuar qė din ēka don e din ēka jep.


Kam lexuar gjatė tėrė vitit edhe shkrimet e shumė anėtarėve tjera por nėse kam kohė ndoj ditė tjetėr do tė vi prap me propozim :wink: si dhe kėsaj here nuk po shpreh mendimet e mia pėr meshkujt e forumit.bani e tha baci gege,tash jeni shku e kap tan n'qat sen,hahahhahahah ,,,,,edhe 100 vjet ke me jetu e ske me lexu fjal te perpunune,se mu pas kan ashtu qysh po thuni si kishit permend qato qe i permendi se qka e si shenova,,,megjithate mfal se ste qita ne list,se ke ba gara mjaft ti,thash ksi here te garojne edhe tjeret,,,,,t'purqafi

Albonita
20-01-12, 19:56
Pėr tė mos i mbet borgj Emines, sot qė kam pak mė tepėr kohė nė dispozicion po e paraqes edhe unė njė listė. :biggrin:

Eminja.
Me qasjen e vet thuja nėpėr gjithė forumin mė bėn shumė herė tė vrapoj poshtė e lartė nėpėr forum pas shkrimeve tė saja. Mundohem tė ja kuptoj humorin, seriozitetin, nervozėn, inatin dhe imagjinatėn e saj tė pashoqe. Ēmoj tek ajo qė i thot gjėrat ashtu siē i mendon, mė pengon pak qė nuk i pėrpunon fjalėt.

Jadore. Gjatė tėrė vitit kam lexu prej saj shkrimet ndoshta mė tė mirat prej qė ėshtė nė kėtė forum. Kėt vit pėr mua Jadorja e tregoi veten edhe nė njė version tė panjohur. Gjithė mė duket se ja bėri vetes obligim qė tė shpalos mė shumė vetveten para nesh, ta tregoj personalitetin e vet real, atė qė unė kam arrit ta njohė gjatė takimit me te, dhe mendoj se ja ka arritė tė tregoj madhėshtinė e vet, si njė femėr e stėrngarkuar me punėt e pėrditshme, por qė shpirti i saj reflekton mirėsi tė pafundme.

Njė tjetėr anėtare qė ka admirimin tim pėr thjeshtėsinė e paraqitjes sė personaliteti tė saj nė forum ėshtė edhe
Albonita
E thjeshtė, e sinēertė, e dashur nga tė gjithė defilon me shkronjat e veta nėpėr forum thuaja e pa vėrejtur por qė mė shkrimet e veta gjithmonė reflekton njė shpirt bujar e tė ndershėm.

Ēkado qė tė them pėr Elinėn mė duket se nuk them mjaft.
Thjeshtėsia e saj me vite tė tėra nė kėtė forum e bėn ate tė veēantė. Mė duket (nuk e terpoj nėse e them hapur) se ėshtė e vetmja nė kėtė forum qė qasjen kėtu e ka vetėm pėr vetveten, pėr tė kalu njė ēast kohe tė lirė kėndshėm, pa u ngatėrruarr asnjėherė me aske, pa u imponuar me fajlė tė mėdha por qė nė sytė e mi tregon madhėshti.

Tash vjen nė radhė E Martumja qė mė kėnaq me shkrimet e veta plot humor, nuk mundohet tė qaset nė problemet madhore siq ėshtė politika e feja, por qė kur futet aty del me dy tri komente pa arrit ta prish rrjedhėn e debatit dhe shkon e futet te temat argėtuese duke reflektuar gjithmonė gaz e hare. E ēmoj dhe rrespektoj shumė.


Kėtė vit na erdhi edhe njė anėtare e re, Alime. Ardhja e saj si "talibank" sikur mė ngjalli shum pak kurreshtje pėr tė lexuar shkrimet e saja. Po dasht e padasht (puna e moderimit) edhe e lexova, dhe nė shkrimet e saja shof besnikėri ndaj qėshtjes qė beson. Mė pėlqen shum sensi i saj humoristik nė tė shkruar, nganjėherė kam bindje qė gjithēka pėr te shifet nga kėnvėshtrimi humoristik, por kur shiqoj mes rreshtash shof njė person tė pėrqėndruar shumė nė ato qė thot. Pavarėsisht se bindjet e mia nuk korrespodojnė me tė sajat mendoj qė shumė herė ka arrit tė na e lezetoj forumin, e tė sjell edhe shkrime freskuese ksajde.

Ndoshta do tė mendoni se po flas me hile kur tė flas tash pėr Lovly pasi qė thuaja tė gjithė shifni njė miqėsi tė madhe tė madhe mes meje dhe asaj. Ėshtė e vėrtetė qė e kam mike, por kohėve tė fundit po mė del edhe si kritikuese kogja e madhe nė punėn time. Ajo ta thot sy mė sy mendimin, e kjo shifet edhe nė forum nė shkrime me tė tjerėt. Pėr mua ka vlerė tė madhe pasi qė gjithmonė ėshtė vetvetja, nuk lejon tė ndikohet nga mendimet e tė tjerve. Shkrimet e saja plot humor, kėtė vit na ka dhėnė edhe shum shkrime serioze, ku prek shumė qėshtje tė rėndėsishme nė to, dhe mė bėn tė kuptoj edhe mė shumė shpirtin e saj vullkan tė pashuar qė din ēka don e din ēka jep.


Kam lexuar gjatė tėrė vitit edhe shkrimet e shumė anėtarėve tjera por nėse kam kohė ndoj ditė tjetėr do tė vi prap me propozim :wink: si dhe kėsaj here nuk po shpreh mendimet e mia pėr meshkujt e forumit.

Faliminderit.... te gjith ju jeni ce mua , me lejut te jam ne mesin e juaj , gjith keto vite..edhe ndihem mire se jam ne mesin e gjith shqiptarve ketu.

e_martumja
22-01-12, 22:53
Mua mė sė shumti mė ka lezetu kėtij viti Lezetja e forumit :biggrin:Mu kujtu nicku E_LEZETshmja_CH :biggrin:

Emine ja ku e ke lezeten kurse Lezitin e kisha ktyniher Dimrin, mka ik me la me gishta ne goje


E vakt oh vakt jemi pas knaq me nje kohe... Kahumb aj shyhret, me ore te tera me ndejt e mos mu ngi prej knaqsis.

Qika^Me^Kule
23-01-12, 14:30
Ka nise em mungu (Lezeti) "forumit" :biggrin:

selvija
23-01-12, 20:23
S'di ku na shkoj Lezeti

sdi kush i ka fajet ketu,,antaret apo koha apo faqet tjera,apo edhe pleqrija pse jo:wink:,,ma hupi lezeti,,vakttttt, para do vitesh me ishte programu Dardania automatikisht si qelsha PC,,e tash hmmmmm ndoshta behen javet nuk me bie ndermend te hy ketu,,,apo kam frik kapjen e virusave,, ece bjeri ne fije

tipi engjellor
24-01-12, 00:29
S'di ku na shkoj Lezeti

sdi kush i ka fajet ketu,,antaret apo koha apo faqet tjera,apo edhe pleqrija pse jo:wink:,,ma hupi lezeti,,vakttttt, para do vitesh me ishte programu Dardania automatikisht si qelsha PC,,e tash hmmmmm ndoshta behen javet nuk me bie ndermend te hy ketu,,,apo kam frik kapjen e virusave,, ece bjeri ne fije

fajet i kane foret .....hahahahha

lazdrani
24-01-12, 17:38
Lezetja e Forumit ne listen time jane:

Murgesha
Shejtonka
Lovely
Martumja
Gentiana
Barbaroza
Diana 007
Albonita
Yllka
Halla e Madhe
Vjeshta
DEA
Jadore
Ssara
Zana ch
Jeta1
Lady Diaspora
Amina
Natyra
TeutaA
Reana
Urata
Dogzona
Jana
Kaqanikasja
Qika me Kyle
Dallandyshja
Domira
Rozafa
Thellenza
Kalimero
Luana
Breshka
Antika
Selvija
Emine
Kaltrushi
Buqja ch
romansa
Winona
E uritura
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lazdrani
24-01-12, 17:50
Lezeti i forumit ne listen time:


Dreni30
Memphisx
Naki
Turisti
Zero Cool
Kercovari
Honesty
Artisti
Arb
Kodra
Oqeani
Loloku
Vendasi
Gazi
Vali
Skyfteri
Gega1
Lojtari
Gur Sylaj
Panta rhei
Xuki
Giovani
Santana 29
Virti
Lacosta
Floriani
RRUSHI
Paradoxi 13
Lapsi
Rafet LLapjani
Elivo
Hajra
Fshatari
tipi Engjellor
Dagllasi
Psikologu
tomori
albanam
Premium
Makresh
Vendasi
UCK AKSH
Krrokodili
Pirro


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Alima
26-01-12, 10:45
...


Vitri http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif!


.

e_martumja
02-02-12, 22:29
Lezetja e Forumit ne listen time jane:

Murgesha
Shejtonka
Lovely
Martumja
Gentiana
Barbaroza
Diana 007
Albonita
Yllka
Halla e Madhe
Vjeshta
DEA
Jadore
Ssara
Zana ch
Jeta1
Lady Diaspora
Amina
Natyra
TeutaA
Reana
Urata
Dogzona
Jana
Kaqanikasja
Qika me Kyle
Dallandyshja
Domira
Rozafa
Thellenza
Kalimero
Luana
Breshka
Antika
Selvija
Emine
Kaltrushi
Buqja ch
romansa
Winona
E uritura
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Plot lezet'hanem paske :biggrin: Dikur ishe ti jo lezet por edhe mbret me mbretreshen tende :biggrin:

Zero Cool
05-02-12, 10:51
julia

Virti
05-02-12, 14:57
akoma s'kam mendu per lezet-hanmin. :cool:

Daglasi
05-02-12, 17:18
1.Janna
2.Lulja
3.Buqja
4.Merita
5.Albonita
6.Murgesha
7.Lovely
8.Jetta
9.Romansa
10.Alima.

Alima
05-02-12, 23:47
akoma s'kam mendu per lezet-hanmin. :cool:


...

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif!!!


.

Virti
05-02-12, 23:49
...

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif!!!


.
ncuk, s'kuptova send! :cool:

tipi engjellor
05-02-12, 23:49
per nje them qe eshte ....po ketu nuk gjendet ka kohe...

LOJETARI
05-02-12, 23:59
dijuz kalimera

Alima
06-02-12, 00:00
ncuk, s'kuptova send! :cool:


...

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif!!!


.

Virti
06-02-12, 00:02
...

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif!!!


.
s'marr vesh pa ma thane ne gjuhen qe e kupton krejt bota. demek shqip! :cool:

Alima
06-02-12, 00:05
s'marr vesh pa ma thane ne gjuhen qe e kupton krejt bota. demek shqip! :cool:


...

hahaha.... jo s' di une ashtu ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


.

Elina
06-02-12, 00:06
Per sonte Lojetari :biggrin:

Virti
06-02-12, 00:09
...

hahaha.... jo s' di une ashtu ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif


.
sa ma paguan oren e mesimit? :biggrin:

e_martumja
15-02-12, 21:50
Ku eshte Lezeti

Artisti
15-02-12, 21:52
Imam Mehdiu
.

LaDy_Diaspora
17-02-12, 19:53
Lezetja e Forumit ne listen time jane:

Murgesha
Shejtonka
Lovely
Martumja
Gentiana
Barbaroza
Diana 007
Albonita
Yllka
Halla e Madhe
Vjeshta
DEA
Jadore
Ssara
Zana ch
Jeta1
Lady Diaspora
Amina
Natyra
TeutaA
Reana
Urata
Dogzona
Jana
Kaqanikasja
Qika me Kyle
Dallandyshja
Domira
Rozafa
Thellenza
Kalimero
Luana
Breshka
Antika
Selvija
Emine
Kaltrushi
Buqja ch
romansa
Winona
E uritura
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

O thanks qė m'paske fut n'kėte listė... :wink: