PDA

View Full Version : Nė cilin shtet janė vajzat shqiptare mė tė bukura?


lonaaa
17-03-07, 21:47
Duke pare shume tema te ndryshme lidhje me bukurin e vajzave ,vendosa edhe une te hape kete teme , me qellim me teper argetues qe te freskojm forumin dhe te shtyehmi disi per shtet ne te cilat jetojm.:smile:

Duke e nisur nga fakti se ne kete forum jemi nga te gjitha anet e botes ,si dhe ka nga Kosova ,e bera kete pytje qe te shofim sipas sondazhit se ku , ne cilin shtet ,jane vajzat shqiptare me te bukura.

Ju ftoj ne votime ,sondazhi eshte i hapur!:tongue:

Zero Cool
17-03-07, 21:48
hehehe spaska sondazh hiq qiki ??
Hajt se msohesh kadale me hap edhe sondazhe ;)

lonaaa
17-03-07, 21:51
hehehe spaska sondazh hiq qiki ??
Hajt se msohesh kadale me hap edhe sondazhe ;)

Ua lera punen moderatorve,ngase e kane per detyre.:tongue:


PS. E vertete se nuk di te hape sondash , mandej edhe kam mendu se moderatoret e rregullojn sondazhin.
Kerkoj ndjes ,Zero Cool, nese eshte dashur qe une vet te krijoj sondazhin!

Albanian eX|PerT
18-03-07, 01:57
Duke pare shume tema te ndryshme lidhje me bukurin e vajzave ,vendosa edhe une te hape kete teme , me qellim me teper argetues qe te freskojm forumin dhe te shtyehmi disi per shtet ne te cilat jetojm.

Duke e nisur nga fakti se ne kete forum jemi nga te gjitha anet e botes ,si dhe ka nga Kosova ,e bera kete pytje qe te shofim sipas sondazhit se ku , ne cilin shtet ,jane vajzat shqiptare me te bukura.

Ju ftoj ne votime ,sondazhi eshte i hapur!
Vajzat shqiptare te gjitha te bukura jane :tongue::tongue:, nuk mund te kategorizohen, hahahahahaha, :tongue::tongue: ishte shaka kjo!

Per mendimin tim Dardanija eshte shteti ne te cilin gjindet vajzat, qe ju e nderuar po i etiketoni: "me te bukurat"

albanian, dha mendimin e tij,!

prishtinasi
18-03-07, 10:47
Ne cilin shtet, pasiqe s'ka sondazh...po them ne Argjentine jane femrat me te bukura shqiptare...hahhahahaha

RiannA
18-03-07, 10:49
ne Shqiperi (ne Tiran) jan femrat ma te bukurat shqiptare

Giovanni
18-03-07, 16:08
Vajzat shqipetare me te bukura jan dhe do te jen pergjithmone ne KOSOVE e ku tjetr mund te jene ?

Linka_pz
18-03-07, 16:24
Vajzat Shqiptare jan te bukura kudo qe gjenden ,neper Shtetet Boterore.
Mirepo mendimi im i bashkangjitet mendimit te Rines edhe une mendoj, qe jan ato nga Shqiperia me te bukura e sidomos nga Tirana.

instruktori
18-03-07, 18:43
Pershendetje
E pergezoj Lonen per nje tem shume te mire dhe mjafte interesante.
Vajzat sgqipetare jane te bukura te gjitha,por ka edhe asosh qe jan me pak te bukura.
Sido qe te jete une kam respekte per vajzat shqipetare.
Shteti i Kosoves i ka vajzat shqipetare ma te bukura.

SoKoLi-i-Maleve
18-03-07, 20:19
Vajzat ose femnat Shqiptare jan te bukura ne gjdo vend te botes,ato jan princeshat ne boten e gjinis femnore,me nderim dhe mirenjohje i pershendes ku do qe jan.

the godfather
19-03-07, 20:00
Shqiptarkat ne pergjithsi jane shume te bukura por me te bukurat jane Ulqinaket dhe Tiranoset nuke di si jane andej nga Saranda.
Vajzat e Kosoves jane teper te bukura por jane shume te poshtra,femra me mentalitet te budallicave i ki veq ne Kosove.Krejt jon kishe une ..... bukuloce po ma kona po knej spom len nana.

Ndersa femrat e shqiprise jane edhe te bukura por kane edhe kulture,edhe pse jam nga Kosova ishalla ma qon Zoti njo te Shqipris vetem se kan kulturepor normal edhe jane me te mirat ne BOTE.

Pershendetje

rilinda
19-03-07, 20:50
Shumė faleminderit the godfather pėr mendimin tand pėr neve kosovarkave. A nuk pate naj fjal pak ma t'butė se "budallica" a!? Duhet ta kesh parasysh se mentaliteti nuk krijohet nga vendi se ku jeton, por nga pėrdorimi i mendjes nė ēdo kohė dhe nga ndėrgjegjja e pastėr. Shpresoj ta kesh TI tė pastėr ndėrgjegjjen e tė jenė tė vetmet fajtore ato vajza qė ke takuar ti, e nė bazė tė tyre jep gjykime universale.
Megjithatė ėshtė shumė e logjikshme qė jo tė gjithė njerėzit kanė gjykime racionale!

gazi-de
19-03-07, 20:59
femrat me te bukura mendoj se jane ne Shqipri,edhe pse jam Kosovar..ky eshte mendim i imi edhe pse ndoshta ketu ndokush ma mer inati apo ma kishe dhen naj shpull,si per shembull kjo rilinda siper qe ja ka zakon me sille...por ika......hghghghg

Virti
19-03-07, 21:00
pyetje palidhje hehe

e_martumja
19-03-07, 21:01
femrat me te bukura mendoj se jane ne Shqipri,edhe pse jam Kosovar..ky eshte mendim i imi edhe pse ndoshta ketu ndokush ma mer inati apo ma kishe dhen naj shpull,si per shembull kjo rilinda siper qe ja ka zakon me sille...por ika......hghghghg


Ne pajtim jam dhe jane shume intelektuale !

upsss voten ja dhash Kosoves :biggrin:

gazi-de
19-03-07, 21:05
Ne pajtim jam dhe jane shume intelektuale !

upsss voten ja dhash Kosoves :biggrin:
nuke te besoj qe ja dhe voten kosoves..hghghghghghg...sepse je intelektuale.hahahaha

niemand
20-03-07, 00:35
Pa dyshim femerat prej Zvicres jan shum seXy.

Kam qen ne Zurich aty kishte shum Kosovar biles isha tek nje Centrum sdi si u quante aty kishte 80% Shqiptar te Shtuneve mendova dhe gjith po flisnin shqip.. Sa knaqesi kur ti shohesh ashtu , njeashtu edhe femerat shum shum te bukura?

A eshte e mundur qe kan shum $ qe kan vejshe te bukur se ata ne Gjermani?


niemand

Prishtinasja_
20-03-07, 09:36
Votova per KOSOVA !!! :wink::wink:

Giovanni
20-03-07, 10:10
Votova per KOSOVA !!! :wink::wink:


ki votu mire oj prishtinase............se femra si ne kosove nuk mundesh me gjet askund.
( bash du me shku me e gjet nje edhe une me pa durim po e pres pushimin)

Prishtinasja_
20-03-07, 10:20
ki votu mire oj prishtinase............se femra si ne kosove nuk mundesh me gjet askund.
( bash du me shku me e gjet nje edhe une me pa durim po e pres pushimin)

hahaha... :tongue: Shko pse jo .... por mos jau shiko vetem bukurin sepse bukurin e kan sot per neser :wink:

jEtA_1
11-04-07, 14:53
Une lirisht mund te anoj tek femrat Kosovare por me ka ra rasti per nje koh bukur te gjate te jeme ne Tiran per pregatitje postdiplomike dhe aty kame kontaktuar me te gjitha vajzat nga te gjitha trojet shqiptare por per bukuri dhe intelegjenc une per vete do ja jipja voten Shqiperis

LABI
11-04-07, 14:55
Ne ate vend ku jane ne numer me shume.

teutaA
16-02-11, 00:39
CA. :tongue:

Kaqanikasja
16-02-11, 13:42
k o s o v ė

Zanzi/M
17-02-11, 10:43
Peje.....

Oltiana1
17-02-11, 10:47
Nr . 1 dhe 2 ( nė kėto dy vende sipas meje janė gocat mė tė bukura )

Zanzi/M
17-02-11, 10:55
Ti a je prej vendit 1 apo 2??

Oltiana1
17-02-11, 10:57
Ti a je prej vendit 1 apo 2??

Edhe nga 1 , por edhe nga 2 :):):)

Oltiana1
17-02-11, 11:37
per tabele te kerreve e pate fjalena ? hahahahah[/QUOTE]


E qėllove , tė lumtė !!! hahahahahah ( sa i menēur ke qėlluar )

Hajra
17-02-11, 15:53
...mendoj qe gjdo vend ne bote ka vajza te bukura dhe me pak te bukura prandaj nuk do te munde te percaktohesha per ndonje vende te caktuar.

thellenza
19-02-11, 11:48
Edhe une mendoj se bukuria nuk eshte veq me nje vend, gjithekund ka te bukur dhe te shemtun..!

Njehere me pat thone nje koleg (pak me i moshuar) i cili kishte qene zyrtarisht ne Tirane 'me habiti bukuria e femres atje, nuk me ka nodhe ne asnje vend te shoh qe nga 10 femra 9 te kene bukuri te frikshme.

Edhe une asnjehere nuk kam pa femer nga Shqiperia qe nuk ka bukuri te mjaftushme, bilem edhe jan shume inteligjente..

Edhe pse mendoj se ne shqipetaret ne pergjithesi jemi race e bukur, votova per 'te tjera', sepse per shijen time kisha thone se me te bukurit jan shqiptaret e Malit te zi.. atje edhe femrat edhe mashkujt ishin te bukur e me trup si lis. :smile:

Daglasi
19-02-11, 16:42
Argjentine :biggrin:

thellenza
19-02-11, 21:33
Argjentine :biggrin:
a edhe n'Argjentine ka femra shqipetare aaa? :rolleyes: U knaqem e u mytem tu ndi gjithecka. :biggrin:

Elina
20-02-11, 00:05
Eh a po e sheh....ndashte se po thojne vec tek kafja ka tema PALIDHJE...ja p.sh kjo teme ncncncn...mozo ma keq per ne :tongue::biggrin:

Oqeani
20-02-11, 00:15
Eh a po e sheh....ndashte se po thojne vec tek kafja ka tema PALIDHJE...ja p.sh kjo teme ncncncn...mozo ma keq per ne :tongue::biggrin:A po tutesh se po thojne se te vendi yte nuk jan te mira a hahahha

Elina
20-02-11, 00:22
A po tutesh se po thojne se te vendi yte nuk jan te mira a hahahha
Ketu ku une jetoj.....ne Fairytopia...jetojne vec Fairy(Zana) .Eshte vend unikat....per neve s'ka konkurence,te lutem :biggrin:

Oqeani
20-02-11, 00:24
Ketu ku une jetoj.....ne Fairytopia...jetojne vec Fairy(Zana) .Eshte vend unikat....per neve s'ka konkurence,te lutem :biggrin:


Po ma merr mendja hahahha aty ka rruga Matiēanit ahahhaa

Buqja_ch
20-02-11, 00:29
Ketu ku une jetoj.....ne Fairytopia...jetojne vec Fairy(Zana) .Eshte vend unikat....per neve s'ka konkurence,te lutem :biggrin:


Qaty ngat teje a jom une a jo .......... Qafff ty shume


.

Elina
20-02-11, 00:33
Qaty ngat teje a jom une a jo .......... Qafff ty shume


.Po qysh jo Buqe...neve vec krahet po na mungojne..edhe me jau bo bajat shumices :biggrin:

Mpuq e ki prej meje :)

elvio
20-02-11, 12:03
Sa pa lidhje ,edhe pa esence:confused:

Ka marr dimension te cuditshem,edhe fokusohet tema per bukurine,qe secili nga ne qe poston e di sakte qe ne ate c'ka thote ''S'QENDRON,,:eek:.

Skyfter
26-02-11, 11:38
Sa pa lidhje ,edhe pa esence:confused:

Ka marr dimension te cuditshem,edhe fokusohet tema per bukurine,qe secili nga ne qe poston e di sakte qe ne ate c'ka thote ''S'QENDRON,,:eek:.

Pershendetje elvio me duhet te kundershtoj-tema eshte ok. , me lejo te them me lidhje:biggrin: se jo vetem per nga bukuria por edhe thjeshtesia-natyra-gjestet-akcenti-sjelljet-veshja-kultura etj. me vajza nga Shqiperia nuk ka!

elvio
26-02-11, 11:45
Pershendetje elvio me duhet te kundershtoj-tema eshte ok. , me lejo te them me lidhje:biggrin: se jo vetem per nga bukuria por edhe thjeshtesia-natyra-gjestet-akcenti-sjelljet-veshja-kultura etj. me vajza nga Shqiperia nuk ka!


Skyfter miku im.
Nqs flasim per bukurine si eshte tema e shtruar flasim per ate fizike,edhe ketu s'ka analize te sakte sepse te jem i sinqerte mund ta dallosh bukurine.

Te flasim ne te pergjithshmen tjeter fokusim duhet.

Te bukura ia kam pare-apo s'godet sakte syri im ndoshta:rolleyes: prandaj thash qe askush s'eshte i sigurte:smile:

Skyfter
26-02-11, 12:00
Skyfter miku im.
Nqs flasim per bukurine si eshte tema e shtruar flasim per ate fizike,edhe ketu s'ka analize te sakte sepse te jem i sinqerte mund ta dallosh bukurine.

Te flasim ne te pergjithshmen tjeter fokusim duhet.

Te bukura ia kam pare-apo s'godet sakte syri im ndoshta:rolleyes: prandaj thash qe askush s'eshte i sigurte:smile:

elvio mik i respektuar, ndoshta ke te drejte....

te bukur e ben nje femer thjeshtesia dhe ato ce ceka me lart edhe nese duket ne sy te dikujt-tjerve e shemtuar fizikisht , ky eshte mendimi im personal per kete teme qe votova gocat nga Shqiperia :smile:

elvio
26-02-11, 12:10
elvio mik i respektuar, ndoshta ke te drejte....

te bukur e ben nje femer thjeshtesia dhe ato ce ceka me lart edhe nese duket ne sy te dikujt-tjerve e shemtuar fizikisht , ky eshte mendimi im personal per kete teme qe votova gocat nga Shqiperia :smile:

Tani te kuptova Skyfter.

Nqs do beja nje dallim apo ndarje te disa cilesive te kesaj gjinie nga une do ish e tille.

Me inteligjente vajza do quaja ato te Maqedonise
Me te drejtperejta edhe te forta te Kosoves
Me te embla edhe joshese te Shqiperise.

Bukurine e kane te gjitha,edhe duhet ti cmoj te pakten sepse meritojne.

Skyfter.
Ti besoj me kuptn por edhe gjithkushi.
Kur themi Kosove-Maqedoni-Shqiperi eshte sikur themi
PRISHTINE PRIZREN SHKODER
OHER STRUGE TIRANE.

Daglasi
26-02-11, 13:56
a edhe n'Argjentine ka femra shqipetare aaa? :rolleyes: U knaqem e u mytem tu ndi gjithecka. :biggrin:

Ishte shaka moj,se si ne shal/Mitrovice ska kerkun...

thellenza
27-02-11, 20:09
Ishte shaka moj,se si ne shal/Mitrovice ska kerkun...
Qashtu djalė, fol bilem njehere qysh duhet, hahaha. :tongue::tongue:

Gentiani
28-02-11, 17:57
... and definitely 10 points go to Albania! :smile:

emine
28-02-11, 21:22
Shqypni:biggrin:

Daglasi
28-02-11, 23:37
Zvicer....

Urata
05-03-11, 10:46
Stuardezet me te bukura qe kam pa jane Tajlandezet....!

rastesishT
05-03-11, 11:27
Stuardezet me te bukura qe kam pa jane Tajlandezet....!

Nimeeee

Urata
06-03-11, 08:01
Nimeeee
po perzotin.....!

rastesishT
06-03-11, 08:50
po perzotin.....!


Nuk po din si tė na tregosh qė je nė pushime andej...

Albonita
06-03-11, 13:41
Scenka le liste:biggrin: keshtu ska vot ketu:tongue:

AliSia
06-03-11, 20:08
Shume vende kam shkuar per pushime,veq sikur jan vajzat ketu ku jam,nuk ka shanc askun me qen ma t'bukura..;):biggrin::tongue:..!

Oqeani
06-03-11, 22:38
Scenka le liste:biggrin: keshtu ska vot ketu:tongue:


Vertete jane te bukura atje .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Albonita
07-03-11, 07:11
Vertete jane te bukura atje .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


:smile:

Amina
18-03-11, 19:36
Ne Kosove, po ku tjeter?!

Gentiani
19-03-11, 20:21
Ne Kosove, po ku tjeter?!

dil pak pertej tunelit te Kalimashit, mos pertofsh :biggrin::biggrin:

doGzona
19-03-11, 20:28
Shqiperia,tona zeshkane i ka..:D :)

Gentiani
19-03-11, 20:44
Shqiperia,tona zeshkane i ka..:D :)

:biggrin:......................................... .................................................. .................:biggrin::wink::smile:

LaDy_Diaspora
29-07-11, 17:43
Krejtė tė mira janė, tė shpėrndara nė shumė vende tė kėsaj bote! :wink:

Jana
29-07-11, 18:35
.... tash qe jam edhe pertej Oqeanti u binda qe s'ka njerz me te buker se sa ne Kosove ...