Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Nė cilin shtet janė vajzat sqhiptare mė tė bukura?
1. Shqiperi 14 29.79%
2. Kosovė 18 38.30%
3. Maqedoni 1 2.13%
4. Gjermani 2 4.26%
5. Amerikė 2 4.26%
6. Austri 2 4.26%
7. Zvicer 1 2.13%
8. Suedi 1 2.13%
9. Belgjikė 1 2.13%
10. Tjetėr shtet 5 10.64%
Votues: 47. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-03-07, 21:47   #1
lonaaa
 
Avatari i lonaaa
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Postime: 691
lonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithė
Gabim Nė cilin shtet janė vajzat shqiptare mė tė bukura?

Duke pare shume tema te ndryshme lidhje me bukurin e vajzave ,vendosa edhe une te hape kete teme , me qellim me teper argetues qe te freskojm forumin dhe te shtyehmi disi per shtet ne te cilat jetojm.

Duke e nisur nga fakti se ne kete forum jemi nga te gjitha anet e botes ,si dhe ka nga Kosova ,e bera kete pytje qe te shofim sipas sondazhit se ku , ne cilin shtet ,jane vajzat shqiptare me te bukura.

Ju ftoj ne votime ,sondazhi eshte i hapur!


__________________
You are my angel!
lonaaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-03-07, 21:48   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Unhappyhehehe spaska sondazh hiq qiki ??
Hajt se msohesh kadale me hap edhe sondazhe ;)__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-03-07, 21:51   #3
lonaaa
 
Avatari i lonaaa
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Postime: 691
lonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithėlonaaa i njohur pėr tė gjithė
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool


hehehe spaska sondazh hiq qiki ??
Hajt se msohesh kadale me hap edhe sondazhe ;)

Ua lera punen moderatorve,ngase e kane per detyre.


PS. E vertete se nuk di te hape sondash , mandej edhe kam mendu se moderatoret e rregullojn sondazhin.
Kerkoj ndjes ,Zero Cool, nese eshte dashur qe une vet te krijoj sondazhin!
__________________
You are my angel!
lonaaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-07, 01:57   #4
Albanian eX|PerT
.•:*ØØØØØØØØØØØØØØØ*:•.
 
Anėtarėsuar: 09-11-06
Postime: 4,028
Albanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėmAlbanian eX|PerT i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonaaa
Duke pare shume tema te ndryshme lidhje me bukurin e vajzave ,vendosa edhe une te hape kete teme , me qellim me teper argetues qe te freskojm forumin dhe te shtyehmi disi per shtet ne te cilat jetojm.

Duke e nisur nga fakti se ne kete forum jemi nga te gjitha anet e botes ,si dhe ka nga Kosova ,e bera kete pytje qe te shofim sipas sondazhit se ku , ne cilin shtet ,jane vajzat shqiptare me te bukura.

Ju ftoj ne votime ,sondazhi eshte i hapur!
Vajzat shqiptare te gjitha te bukura jane , nuk mund te kategorizohen, hahahahahaha, ishte shaka kjo!

Per mendimin tim Dardanija eshte shteti ne te cilin gjindet vajzat, qe ju e nderuar po i etiketoni: "me te bukurat"

albanian, dha mendimin e tij,!
Albanian eX|PerT Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-07, 10:47   #5
prishtinasi
 
Avatari i prishtinasi
 
Anėtarėsuar: 09-03-06
Vendndodhja: Tokyo
Postime: 3,096
prishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėmprishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ne cilin shtet, pasiqe s'ka sondazh...po them ne Argjentine jane femrat me te bukura shqiptare...hahhahahaha
prishtinasi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-07, 10:49   #6
RiannA
I*N*F*I*N*I*T
 
Avatari i RiannA
 
Anėtarėsuar: 02-03-07
Postime: 2,009
RiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIPRiannA VIP
Gabim

ne Shqiperi (ne Tiran) jan femrat ma te bukurat shqiptare
RiannA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-07, 16:08   #7
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Vajzat shqipetare me te bukura jan dhe do te jen pergjithmone ne KOSOVE e ku tjetr mund te jene ?
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-07, 16:24   #8
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Pershendetje

Vajzat Shqiptare jan te bukura kudo qe gjenden ,neper Shtetet Boterore.
Mirepo mendimi im i bashkangjitet mendimit te Rines edhe une mendoj, qe jan ato nga Shqiperia me te bukura e sidomos nga Tirana.
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-07, 18:43   #9
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje
E pergezoj Lonen per nje tem shume te mire dhe mjafte interesante.
Vajzat sgqipetare jane te bukura te gjitha,por ka edhe asosh qe jan me pak te bukura.
Sido qe te jete une kam respekte per vajzat shqipetare.
Shteti i Kosoves i ka vajzat shqipetare ma te bukura.
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-03-07, 20:19   #10
SoKoLi-i-Maleve
 
Anėtarėsuar: 18-08-06
Postime: 1,199
SoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėm
Lightbulb

Vajzat ose femnat Shqiptare jan te bukura ne gjdo vend te botes,ato jan princeshat ne boten e gjinis femnore,me nderim dhe mirenjohje i pershendes ku do qe jan.
SoKoLi-i-Maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-07, 20:00   #11
the godfather
 
Anėtarėsuar: 03-02-05
Vendndodhja: underground
Postime: 422
the godfather e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Shqiptarkat ne pergjithsi jane shume te bukura por me te bukurat jane Ulqinaket dhe Tiranoset nuke di si jane andej nga Saranda.
Vajzat e Kosoves jane teper te bukura por jane shume te poshtra,femra me mentalitet te budallicave i ki veq ne Kosove.Krejt jon kishe une ..... bukuloce po ma kona po knej spom len nana.

Ndersa femrat e shqiprise jane edhe te bukura por kane edhe kulture,edhe pse jam nga Kosova ishalla ma qon Zoti njo te Shqipris vetem se kan kulturepor normal edhe jane me te mirat ne BOTE.

Pershendetje
the godfather Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-07, 20:50   #12
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shumė faleminderit the godfather pėr mendimin tand pėr neve kosovarkave. A nuk pate naj fjal pak ma t'butė se "budallica" a!? Duhet ta kesh parasysh se mentaliteti nuk krijohet nga vendi se ku jeton, por nga pėrdorimi i mendjes nė ēdo kohė dhe nga ndėrgjegjja e pastėr. Shpresoj ta kesh TI tė pastėr ndėrgjegjjen e tė jenė tė vetmet fajtore ato vajza qė ke takuar ti, e nė bazė tė tyre jep gjykime universale.
Megjithatė ėshtė shumė e logjikshme qė jo tė gjithė njerėzit kanė gjykime racionale!
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-07, 20:59   #13
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim

femrat me te bukura mendoj se jane ne Shqipri,edhe pse jam Kosovar..ky eshte mendim i imi edhe pse ndoshta ketu ndokush ma mer inati apo ma kishe dhen naj shpull,si per shembull kjo rilinda siper qe ja ka zakon me sille...por ika......hghghghg
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-07, 21:00   #14
Virti
 
Avatari i Virti
 
Anėtarėsuar: 13-05-06
Postime: 13,621
Virti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėmVirti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

pyetje palidhje hehe
__________________
What we know it's just a drop, what we do not know is an ocean.
Isaac Newton
Virti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-07, 21:01   #15
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gazi-de
femrat me te bukura mendoj se jane ne Shqipri,edhe pse jam Kosovar..ky eshte mendim i imi edhe pse ndoshta ketu ndokush ma mer inati apo ma kishe dhen naj shpull,si per shembull kjo rilinda siper qe ja ka zakon me sille...por ika......hghghghg

Ne pajtim jam dhe jane shume intelektuale !

upsss voten ja dhash Kosoves


__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.