PDA

View Full Version : Pse hyni nė Forum ?


Faqet : [1] 2 3

Estella
22-05-08, 09:52
Pse hyni ne Forum ?

Estella
22-05-08, 11:28
Per te diskutuar ne tema te ndryshme edhe pse me pelqen forumi shume :)

Preshevar
22-05-08, 11:31
Per ti kqyr temat nga Estella :biggrin:

Pėr tė diskutuar nėpėr tema tė ndryshme

Jana
22-05-08, 11:44
Per me diskutu neper tema te ndryshme......normal kur kam kohe te lir.........Pse jo edhe me u njoftu me nje shoqeri te re......

Zero Cool
25-05-08, 09:53
Mi lexu mesazhet private :biggrin:

DEA
25-05-08, 12:07
Mi lexu mesazhet private :biggrin:

Edhe une i kisha lexu, po spo me shkrun kush:tongue:

Melania
25-05-08, 12:16
me bo lomsh edhe knej :wink:

luckyman
25-05-08, 12:45
Ti shof *fotot e antarve tė forumit D* :biggrin:

Dardan Kastrati
25-05-08, 13:14
Pėr tė diskutuar nėpėr tema tė ndryshme ,pse jo edhe tė njihemi me shoqėri tė re .

Zero Cool
25-05-08, 13:16
Edhe une i kisha lexu, po spo me shkrun kush:tongue:

ahahahahah qe tybe kam me ta shkru nja qetash menihere dhe lexoje :wink:

Linka_pz
25-05-08, 16:07
Ne forum hy ....me kalu kohe , me diskutu ,postu ,lexu tema te ndryshme !

lyra2
25-05-08, 16:09
Ne forum hy ....me kalu kohe , me diskutu ,postu ,lexu tema te ndryshme !
..edhe ..???:wink:

Linka_pz
25-05-08, 16:14
..edhe ..???:wink:........Hiq, me ti lexu shkrimet tua .

>>{SpOnGeBoB}<<
25-05-08, 16:15
lyro e per qka hyn ti ne forum, si te kallezojsh drejte te kallezoj edhe une belivallha fije e per pe deri ne fund te lamshit.

A ke more qekjo tema me shkrujten mas diskutuesit ne vazhdim.

une hyj amo masnej harroj per qka jam hy e qeshtu deri sa te vjen dakika me dalen.

lyra2
25-05-08, 16:16
........Hiq.

..hiqq hiqq!??
:wink:

lyra2
25-05-08, 16:18
........Hiq, me ti lexu shkrimet tua .

..edhe edhe ??:wink:

selvija
25-05-08, 16:52
Gjitha ngapak ,,kohen e lir diskotimet,,si gjith tjerte,,

Cia-Ferizaj
25-05-08, 20:25
hy me nguc femraaaaaa

e_martumja
25-05-08, 20:29
hy me nguc femraaaaaae une meshkujt:biggrin:

Oqeani
25-05-08, 20:32
Me i xiglue trute....

Sy_kaltra
25-05-08, 20:35
Veq per me pyt ju PSE :smile:

gazi-de
25-05-08, 20:38
:tongue: :rolleyes: :biggrin: :mad: :cool:

Elina
25-05-08, 20:44
Me kalu kohen e lire.

Melania
25-05-08, 22:08
:tongue: :rolleyes: :biggrin: :mad: :cool:

me vizatu cerrtana me gazin se kogja mir ja kish marr doren edhe ky, si une :biggrin:

Lola
25-05-08, 22:12
Me i xiglue trute....

me notue nė oqeanė

Oqeani
25-05-08, 22:21
Me percjelle kush po i afohet valeve te Oqeanit.... - security !

Cia-Ferizaj
25-05-08, 22:34
une hala hyj me nguc femra.,,,,,, skum ndrru mendim hala

Melania
25-05-08, 23:09
me ja bo jeten bajat qiftit CIA-Ferizaj :wink: haahaah

Lola
25-05-08, 23:17
Me percjelle kush po i afohet valeve te Oqeanit.... - security !

me kqyr oqeanin kur trazohet e me me mbėshtjell me vale :biggrin:

Oqeani
25-05-08, 23:19
me kqyr oqeanin kur trazohet e me me mbėshtjell me vale :biggrin:

Me kshyre se moj po e fundosi dikend....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
26-05-08, 01:09
Me i fshi shkrimet qė janė jashtė teme http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Prishtinasja_
26-05-08, 09:23
Per te kaluar kohen e lire dhe kur nuk kam pune shume...:biggrin:

Preshevar
26-05-08, 09:25
Me i fshi shkrimet qė janė jashtė teme http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


... per me mi fshie postimėt ne temė :biggrin:

egi
26-05-08, 11:05
Me kalu kohen e lire edhe me kontrollu qka po shkrun preshevari hahahha :biggrin:
Po mometalisht s'kom koh te lire e ika me msu hehehe

emine
26-05-08, 11:53
pyetje me vend!se nime se di as vete pse jam hy ne forum.......amo 100% jo me kerku najkond a me gjet najkond,,,,,,rasti ka qen qe kam hy edhe mbeta se budallakinat me lan gaviq qetu;)

Preshevar
26-05-08, 12:18
Me kalu kohen e lire edhe me kontrollu qka po shkrun preshevari hahahha :biggrin:
Po mometalisht s'kom koh te lire e ika me msu hehehe

:biggrin: Fbi,.... jam nėn hetime hahahaahahhaa

egi
26-05-08, 15:42
:biggrin: Fbi,.... jam nėn hetime hahahaahahhaa

Postohuni :cool: Ku keni qen mbrem ka ora 1 naten dhe a mundet dikush ta konfirmon kete? :tongue:

Preshevar
26-05-08, 16:09
Postohuni :cool: Ku keni qen mbrem ka ora 1 naten dhe a mundet dikush ta konfirmon kete? :tongue:

http://xavier.r.free.fr/Zimages%20Forums%20ZAV/Mon%20Forum/Smileys/Smiley_Famas_By_LePoulpe556.gif Mbrem..... isha duke e ndreq telepatin,... u bona nervoz, sun i gjejsha do shtrafsigera, lidhja e dobėt,.... grrr... deshmitar ncuk, po tutėm me dėshmue :biggrin: hahahahaa !

Sy_kaltra
26-05-08, 17:29
Perinati te dushmanave :biggrin:

egi
26-05-08, 17:31
http://xavier.r.free.fr/Zimages%20Forums%20ZAV/Mon%20Forum/Smileys/Smiley_Famas_By_LePoulpe556.gif Mbrem..... isha duke e ndreq telepatin,... u bona nervoz, sun i gjejsha do shtrafsigera, lidhja e dobėt,.... grrr... deshmitar ncuk, po tutėm me dėshmue :biggrin: hahahahaa !

Hahahahahahahahah, ani kqyrja shwarzigerat :tongue: Telepati? Qfar telepatije? Qysh nuk ki deshmitar??? Me vjen keq, nuk kam tjeter rrugedalje se me te mbyll deri sa te konfirmojm alibin tend..deri atehere je i akuzuar per... :biggrin:

Preshevar
27-05-08, 09:47
Hahahahahahahahah, ani kqyrja shwarzigerat :tongue: Telepati? Qfar telepatije? Qysh nuk ki deshmitar??? Me vjen keq, nuk kam tjeter rrugedalje se me te mbyll deri sa te konfirmojm alibin tend..deri atehere je i akuzuar per... :biggrin:


:smile: Un se kam gajle,... akuzom per qka te dush,... veq dije qe ... y-ha-ha... t'kushton shtrenjt mem majt mshel !! :biggrin:

Telepatija eshte telefon mobil, pa pare ahahahaah

rilinda
27-05-08, 09:58
Mi kqyr seri qeta nalt ēka jon ka bojn edhe...

Preshevar
27-05-08, 10:03
Mi kqyr seri qeta nalt ēka jon ka bojn edhe...

Kqyre punen tonde, hiqju atyre dyve :biggrin:

Albonita
27-05-08, 11:30
Per ta kaluar Kohen e lire...po ashtu me pelqn shum ky Forumi Dardania...spse ka shenime shum te mira...per ti lexua..!

niemand
27-05-08, 13:14
Me pelqen te hahem me kundershtaret tek forumi i Politikes.. per ndryshe kurr syt nuk mi shiheni ...

niemand

LABI
27-05-08, 13:46
Kohet e fundit nga shprehija :rolleyes:

Zero Cool
27-05-08, 20:09
me bo lomsh edhe knej :wink:

sikur qe e ke bo lomsh andej ahahahhahahahahahahhaha

jadore
27-05-08, 20:15
... shume here vetem per te qeshur ..

Urata
28-05-08, 03:16
kur t'me teket me shty veten pak mu 'ēarte' (kuku, kur po i lexoj rilinda e Arkza te pulitika) ...
kur t'me teket me u qeshur...
kur t'me teket me i ikur qendrimit 'serioz'...
kur t'me teket me "ngacmue politikana"/ēudite ...
me pa se cfare dhe si po diskutojne gjeneratat e reja/nivelin e tyre...
per info nganjehere...
per shoqeri heren tjeter...
me u ēmalle nganjehere...

e keshtu me radhe...!

Paradox_13
28-05-08, 07:14
.....per syret-kafe kajher, por ja qe na ka rroke tamaqarllaku apo demel-llaku........

DEA
28-05-08, 07:27
Me mbajt rendin:biggrin:

Peja-Boy
26-06-09, 19:26
Me Kalu Kohen e Lire !!! Me humb Pak kohen edhe mu Argetu pak me shoqerin e Forumit !!

Zhaneta
26-06-09, 19:28
Per te kaluar kohen e Lire ........

emine
26-06-09, 19:42
arsye e vetme qe ne fillim me kalu kohen....!

Dani11
26-06-09, 21:22
Thjesht nevoja per komunikim, njohje njerezish dhe idesh, eshte nje vend ku munde te komunikosh me boten Shqiptare sidomos me rinin tone.

halla e madhe
26-06-09, 21:52
...pse a?...dasma pa halla nuk bene, edhe FD pa hallen nuk bene:tongue:

thellenza
27-06-09, 13:25
Per me lexu dhe mesu,
Per me kalu kohen e lire.. dhe me harru perditshmerine per pak kohe,
nganjehere edhe pse me eshte be shprehi! :rolleyes:

romansa
27-06-09, 14:48
tash mu ka be shprehi,si ves
ne fillim per me thy te fare stresin e jetes se perditshme,te harrojm pak obligimet jetesore
edhe te njoh,te mesoj me shume..ketu eshte liria e te shprehurit por jo me e tejkalue

GjIlAnAsI_cSi
27-06-09, 14:57
Me e rrit numrin e postimeve ..

LuLjaa
27-06-09, 23:17
Me e rrit numrin e postimeve ..

A shume paskee :D

LuLjaa
27-06-09, 23:18
.... me kalu kohen e lire

romansa
27-06-09, 23:32
me i qit kafe dikujt kur po i pihet ahahhahah

Tomori
28-06-09, 00:15
Pėr tė diskutuar nėpėr tema tė ndryshme

Domira
28-06-09, 12:46
Per te diskutu per temat te ndrysme.

valiii
28-06-09, 15:52
Mu "zaebat"....

Oqeani
28-06-09, 15:57
Me treguar kur darkoj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rafet llapjani
29-06-09, 08:42
Me knue kengen e hajdar dushit ahahahahahahhhah

lovely
29-06-09, 09:17
Pėr tė diskutuar nėpėr tema tė ndryshme

ti me diskutu a? hahahahahahahahahahahaa

Zhaneta
29-06-09, 11:07
Mi shqetesuar nervat.............:biggrin: :tongue:

pirro
29-06-09, 12:45
Me qu mesazhe private

Gjumashja
29-06-09, 12:57
per te dyten po voten ja dhashe te tretes..:tongue:

pirro
29-06-09, 17:43
per te dyten po voten ja dhashe te tretes..:tongue:

E qysh i bjen kjo far pune??

Se me shkoj dita tuj u mundu po spo muj ja qelloj hahahhaa

Kaqanikasja
29-06-09, 17:46
Me pelqen shum te diskutoj me njerz te ndryshem dhe ne tema te ndryshme , te kem shoqeri me shum

pirro
29-06-09, 17:56
Me pelqen shum te diskutoj me njerz te ndryshem dhe ne tema te ndryshme , te kem shoqeri me shum

Hajt kallxo mekan ke qef me diskutu

halla e madhe
29-06-09, 19:33
Hajt kallxo mekan ke qef me diskutu

...kadale bre pirro,qika ka deshire me bo muhabet ne mp ,edhe ti moooo po done me dite ti me kende a?:biggrin:

pirro
29-06-09, 19:40
...kadale bre pirro,qika ka deshire me bo muhabet ne mp ,edhe ti moooo po done me dite ti me kende a?:biggrin:
jo bre se besoj se 20 mp nuk mi ki ka kthy, e ka marr vesh se nuk jom atreaktiv hiq

halla e madhe
29-06-09, 19:56
jo bre se besoj se 20 mp nuk mi ki ka kthy, e ka marr vesh se nuk jom atreaktiv hiq

...rrnofte fshisa....hahahahahaaa,sa llafet fshihen as parlamenti nuk i mban:biggrin:

pirro
29-06-09, 20:23
...rrnofte fshisa....hahahahahaaa,sa llafet fshihen as parlamenti nuk i mban:biggrin:
Une per veti skom zemer me i shly qashtu mp,ndoshta na mashkujt jemi qashtu prej natyre ahhahhaah

halla e madhe
29-06-09, 20:27
Une per veti skom zemer me i shly qashtu mp,ndoshta na mashkujt jemi qashtu prej natyre ahhahhaah...ju jeni prej natyre mos me rroke fshisen deshte me thone a?:biggrin:

pirro
29-06-09, 20:29
...ju jeni prej natyre mos me rroke fshisen deshte me thone a?:biggrin:

Ishalla mund ta dini qe une jamkunder fshises, te gjithe kete kohe ne forum e mos me dite kete sen aa.

POSHT FSHISAA

Zero Cool
29-06-09, 20:49
per veten time spo tregoj pse hy , kurse pirro hyn per me gjet naj Anti Virus ahahahahaha :tongue:

pirro
29-06-09, 20:58
per veten time spo tregoj pse hy , kurse pirro hyn per me gjet naj Anti Virus ahahahahaha :tongue:

ani masi spo kallxon pse hyn ne forum, trego pse nuk ke hy nje kohe te gjet ne forum bile??

Po valla hy kanihere me kqyr diqka fal nga neti mirepo kjo ( edhe ne forume tjera si lirenti.com qe ka do sene nga infromatika) ma shume nga pasioni se sa nga nevoja.

Bile ZC i kom qit IT ne pune me mi instalu edhe programin per youtube.com se nuk mu hapke, toni ju thash hajt edhe msn se po me duhet per pune, veq me than mos ju kallxo tjerve se krejt na thojn.

keshtu qe ZC bjeri sene te mira ka informtika se ti ja ke zanat ksaj pune burr.

Zero Cool
29-06-09, 21:10
ani masi spo kallxon pse hyn ne forum, trego pse nuk ke hy nje kohe te gjet ne forum bile??

Po valla hy kanihere me kqyr diqka fal nga neti mirepo kjo ( edhe ne forume tjera si lirenti.com qe ka do sene nga infromatika) ma shume nga pasioni se sa nga nevoja.

Bile ZC i kom qit IT ne pune me mi instalu edhe programin per youtube.com se nuk mu hapke, toni ju thash hajt edhe msn se po me duhet per pune, veq me than mos ju kallxo tjerve se krejt na thojn.

keshtu qe ZC bjeri sene te mira ka informtika se ti ja ke zanat ksaj pune burr.

¹. Nuk hysha ne forum se u dashurova edhe iu perkushtova 100% dashurise...
². per te gjitha qe ke nevoje, me pyet te informatike dhe te ndihmoj (ja ty ja askujt)

pirro
29-06-09, 21:32
¹. Nuk hysha ne forum se u dashurova edhe iu perkushtova 100% dashurise...
². per te gjitha qe ke nevoje, me pyet te informatike dhe te ndihmoj (ja ty ja askujt)

Eee po ishalla tash se je ma aktiv ne forum nuk don te thot qe nuk je ma i dashurum. Mbaj te dyjat. ( dashurin dhe forumin).

Zero Cool
29-06-09, 21:40
Eee po ishalla tash se je ma aktiv ne forum nuk don te thot qe nuk je ma i dashurum. Mbaj te dyjat. ( dashurin dhe forumin).

phaaaaaaaaa, 1 cukel tru e kam une djalo, smuj dyjat pernihere :P:P :tongue:
ps: zoti tlasht shnosh per kojshiken e babes

pirro
29-06-09, 21:47
phaaaaaaaaa, 1 cukel tru e kam une djalo, smuj dyjat pernihere :P:P :tongue:
ps: zoti tlasht shnosh per kojshiken e babes

Eee mire pra, kur ke zhdukje na forumi, koka puna shume mire ( normal ka ana e jote).

Degjom mu, mos rri ma shume 2 jav ne forum se mundet me tu keqsu situata, nevoj osht ajo ehheeheh

Qika^Me^Kule
30-06-09, 19:32
Eee mire pra, kur ke zhdukje na forumi, koka puna shume mire ( normal ka ana e jote).

Degjom mu, mos rri ma shume 2 jav ne forum se mundet me tu keqsu situata, nevoj osht ajo ehheeheh

qyqani qata ju paska keqsu gjendja e vet e mundohet me e mesu dikan tjeter.. hihihihih

Qika^Me^Kule
30-06-09, 19:33
Me qu mesazhe private

Shum e vertet, se nime shpirtin te huna po ta bishe,,, ihhihihihi:biggrin: si riqna

pirro
30-06-09, 19:39
qyqani qata ju paska keqsu gjendja e vet e mundohet me e mesu dikan tjeter.. hihihihih

Vertet une e kom gjendjen shume keq, as forumi spo me ndihmon, mo vjzat e forumit hiq se hiq

pirro
30-06-09, 19:40
Shum e vertet, se nime shpirtin te huna po ta bishe,,, ihhihihihi:biggrin: si riqna

Valla edhe ti kanihere po t qojshe mesazhe po te lodhshe e toni me ka ni muj spo e shkrujshi ni shkronje

Qika^Me^Kule
30-06-09, 20:02
Vertet une e kom gjendjen shume keq, as forumi spo me ndihmon, mo vjzat e forumit hiq se hiq

Pse more cka ke??? qy tash qysh shtigavet...

Qika^Me^Kule
30-06-09, 20:03
Valla edhe ti kanihere po t qojshe mesazhe po te lodhshe e toni me ka ni muj spo e shkrujshi ni shkronje

E kur ashtu more aa ?? ja paskam harru hihihih

emine
30-06-09, 20:04
me lexu prralla :P

>>{SpOnGeBoB}<<
30-06-09, 20:33
Qitu ne forum hyj me nxanen fare femne mara, pse a ka nge njeri qitu mu hanger me llafa badihava :biggrin: :tongue: :tongue:

Amo masi mu kane aviten ditet me shkue ne Rahavec e kom lanen forumin anash nihere :tongue:

Qika^Me^Kule
30-06-09, 20:38
Qitu ne forum hyj me nxanen fare femne mara, pse a ka nge njeri qitu mu hanger me llafa badihava :biggrin: :tongue: :tongue:

Amo masi mu kane aviten ditet me shkue ne Rahavec e kom lanen forumin anash nihere :tongue:

qy qy a Rahavecli je aa,,,

Ps. Hei a pa dush mara ti rrush rahaveci,,,??? ghaaghaghaghaaagh qeshtu flasin ata

>>{SpOnGeBoB}<<
30-06-09, 20:45
qy qy a Rahavecli je aa,,,

Ps. Hei a pa dush mara ti rrush rahaveci,,,??? ghaaghaghaghaaagh qeshtu flasin ata

po per qata de jam ardhen qitu ne forum me pyten qat fatlumen qe e ka nafaken te shkrume per Rahavec edhe masnej mi thane vetum kallezo qka po dush, sha zoten si ti hahet rrush nuk shkon dakika vetum kur ta shofin tu ju kendu konga : u mbush mali plot me rrush e plot me rrush vetum fol sa po dush :tongue:

Qika^Me^Kule
30-06-09, 20:55
po per qata de jam ardhen qitu ne forum me pyten qat fatlumen qe e ka nafaken te shkrume per Rahavec edhe masnej mi thane vetum kallezo qka po dush, sha zoten si ti hahet rrush nuk shkon dakika vetum kur ta shofin tu ju kendu konga : u mbush mali plot me rrush e plot me rrush vetum fol sa po dush :tongue:


aghaghaghaghagha ani kur ti thuash ti

A PA DUSH EDHE NAJ SAN TJETER MURI;;; gahghaaghaghaghaghaghaghaghagha

Kaqanikasja
30-06-09, 20:58
Hajt kallxo mekan ke qef me diskutu

Eh pyetje te shtir me ke bo bre, me shum qeto qe po i kcejn krrabes meniher hahahah e me qeto qe po japin kritika te pa baza se ata qe japin kritika me vend krejt ok jan te mirseardhuna tek un

pirro
30-06-09, 21:03
Eh pyetje te shtir me ke bo bre, me shum qeto qe po i kcejn krrabes meniher hahahah e me qeto qe po japin kritika te pa baza se ata qe japin kritika me vend krejt ok jan te mirseardhuna tek un

E valla shumicen e ke qasi se kcejn menihere, na duhet me u mundu me i eduku haahahahah na ka ra detyre e rend mirepo cka me bo , kontribut per shoqeri te shendosh hehehehe

Qika^Me^Kule
30-06-09, 21:05
E valla shumicen e ke qasi se kcejn menihere, na duhet me u mundu me i eduku haahahahah na ka ra detyre e rend mirepo cka me bo , kontribut per shoqeri te shendosh hehehehe

ti me duket e di ku duhet mi dergu ata qe nuk jan te shendosh ??? hihihihi

pirro
30-06-09, 21:08
ti me duket e di ku duhet mi dergu ata qe nuk jan te shendosh ??? hihihihi


op op e kemi mjekin e forumit i cili i ka sherbimet pa pare , dmth ato psikike, e kemi nje vajze ne kete forum qe sosht mire me mend , mirepo cka me bo se ajo nuk e din.

Qika^Me^Kule
30-06-09, 21:13
op op e kemi mjekin e forumit i cili i ka sherbimet pa pare , dmth ato psikike, e kemi nje vajze ne kete forum qe sosht mire me mend , mirepo cka me bo se ajo nuk e din.

eheheheheh qy ska bre me ty ku mujte allahile edhe mendjen ja kontrullu a e ka ne rregull a jo . a mos dashte dic me i doganue aa?????:tongue:

pirro
30-06-09, 21:15
eheheheheh qy ska bre me ty ku mujte allahile edhe mendjen ja kontrullu a e ka ne rregull a jo . a mos dashte dic me i doganue aa?????:tongue:

Po kjo eshte nje nder arsyet qe une marr pjes ketu kusherine, dmth jam ne sherbim te njerzve me vuajtje, mundohna me ju ndihmu ahahahahahah.

Jo ska nevoj per doganim se ska vlere te asaj sasie qe duhet me pagu dogane eheeheh

Kaqanikasja
30-06-09, 21:27
E valla shumicen e ke qasi se kcejn menihere, na duhet me u mundu me i eduku haahahahah na ka ra detyre e rend mirepo cka me bo , kontribut per shoqeri te shendosh hehehehe

hehhe do ta kem parasysh kete i nderuar

Qika^Me^Kule
30-06-09, 21:36
Po kjo eshte nje nder arsyet qe une marr pjes ketu kusherine, dmth jam ne sherbim te njerzve me vuajtje, mundohna me ju ndihmu ahahahahahah.

Jo ska nevoj per doganim se ska vlere te asaj sasie qe duhet me pagu dogane eheeheh

ghaaghahgaghaghaghaghaagh

pirro
01-07-09, 14:47
ghaaghahgaghaghaghaghaagh

Keshu keshu, po me vjen mire qe po te shti me kesh valla

Arta-
01-07-09, 15:03
Per qejf temin edhe te njonit :)

Maribella
01-07-09, 16:41
Sot hyra per t'paren her per te kaluar kohen e lire..!!

Abetare
01-07-09, 20:20
Pėr me ditė a po ban forumi ...

Urata
02-07-09, 19:52
me bo "seri....

halla e madhe
02-07-09, 20:07
me bo "seri....

...ndrro moj ftrizuren ne tjetren ane?...te baj seri edhe une njehere me TY:biggrin:

pirro
02-07-09, 20:31
Valla une veq per diskutim te mirfillt hy ne forum.

halla e madhe
02-07-09, 20:35
Valla une veq per diskutim te mirfillt hy ne forum.

pirro_ti per cdo mbreme je ne kete teme,allahile a mos je ti regjisori i kesaj teme:biggrin:

pirro
02-07-09, 20:45
pirro_ti per cdo mbreme je ne kete teme,allahile a mos je ti regjisori i kesaj teme:biggrin:

Me shtine me e kqyr kush e ka hap kete teme se per ni moment thash mos e kom hap une. Ne mramje hy se diten sma qet me hy ne forum ehheehe se duhet me i grah punes.

Hajt kallxo ti per cka hyn ne forum?

B3Si__Traurig
02-07-09, 21:01
Pėr tė njohur njė femėr qyyy :P

uck_aksh
05-07-09, 01:58
per me gjet nje nuse ne mujsha me mashtru najnja qe pranon pa me pa ne foto hihihih

Qika^Me^Kule
06-07-09, 18:11
Me e ba njanin nervoz qata hy.... :biggrin:

pirro
06-07-09, 19:35
Me e ba njanin nervoz qata hy.... :biggrin:

e di qe per mu po thun me me bo nervoz, ani kusherine anii

DEA
06-07-09, 20:28
Per te lexuar, per ti takuar, per te biseduar, per te mesuar, per te marre ide, per te dhene ide. Dardanise po i shtohet dita dites kvaliteti.

Pupi
06-07-09, 20:58
Per te lexuar, per ti takuar, per te biseduar, per te mesuar, per te marre ide, per te dhene ide. Dardanise po i shtohet dita dites kvaliteti.

Ndėrsa unė do tė shtoja edhe kėtė:
Pėr tua prishur atyre qė po ma prishin mue.....:smile:

DEA
06-07-09, 20:59
Ndėrsa unė do tė shtoja edhe kėtė:
Pėr tua prishur atyre qė po ma prishin mue.....:smile:

edhe ky eshte kontribut:biggrin:

Paradox_13
06-07-09, 21:10
...per ta sprovu ''durimin''....

Estella
06-09-09, 00:52
edhe pakk prej shprehis ..

Peja-Boy
06-09-09, 13:09
Ka shume gjera Interesante ... por edhe mej u perla pak me disa se kom qejf mej bo nervoz :P

shfletuesi_
06-09-09, 14:03
Thjesht u regjistrova te shkruaj neper tema dhe te argetohem. Por tash do me dal ndryshe

Kaqanikasja
06-09-09, 15:25
Thjesht me pelqen si forum , po edhe pse jo te kem shoqeri me shum ...

shfletuesi_
06-09-09, 16:18
Thjesht me pelqen si forum , po edhe pse jo te kem shoqeri me shum ...


Kaqanikasja, beso edhe une si ti kam endrruar nje shoqe kahere... ja vlen qe te kam ne mesin e shoqeris se ngusht.:biggrin:

Kaqanikasja
06-09-09, 16:19
Kaqanikasja, beso edhe une si ti kam endrruar nje shoqe kahere... ja vlen qe te kam ne mesin e shoqeris se ngusht.:biggrin:

Ju falemnderit shum shfletues pse jo edhe un kam te njetin mendim si ju

Peja-Boy
06-09-09, 16:49
Me zon femra ..se qetu sem njohin e shitem Frajer mundem edhe te behem diqka qe nuk jam ...Se Live sem don kush mem pa me sy .

thellenza
06-09-09, 20:49
Me zon femra ..se qetu sem njohin e shitem Frajer mundem edhe te behem diqka qe nuk jam ...Se Live sem don kush mem pa me sy .Valla keq i paske punet djal, se pa i dhe te pa edhe ato ne live nuk mundesh me i zon. :tongue:

Peja-Boy
06-09-09, 21:00
Valla keq i paske punet djal, se pa i dhe te pa edhe ato ne live nuk mundesh me i zon. :tongue:

ketu eshte Interesant se ka shume qe bohen qka nuk jan .. e ajo ke Thenje ...

thellenza
06-09-09, 21:16
ketu eshte Interesant se ka shume qe bohen qka nuk jan .. e ajo ke Thenje ...ok..ma mori mendja :wink:

Makresh
07-09-09, 11:53
Per ta pjestuar monotonin e dites ne dy apo tri pjes :)

Tomori
07-09-09, 17:15
Pėr tė diskutuar nėpėr tema tė ndryshme

Zhaneta
07-09-09, 17:17
Veq per ta kaluar kohen e liret..Dhe per mi shkua shum kujna nervash....:biggrin:

Elina
07-09-09, 17:50
Me thy monotonine!

Dallandyshja_718
07-09-09, 17:53
Kryesisht hyj me kalua kohen e lire, me thye monotonine, me pelqen edhe t'lexoj, ndonjehere edhe "shkretoj":biggrin: ...shkruaj ndonje postim, besa edhe shprehi m'eshte be:biggrin: ,,, si perfundim askurrgja t'hajrit nuk kontriboj, perveē tek ZONA E ARGETIMIT:smile:

shfletuesi_
07-09-09, 17:54
80% te kohes t'lire pasi qe edhe puna me lidhe me kete Virus interneti.

Diana007
07-09-09, 18:52
Veq per ta kaluar kohen e liret..Dhe per mi shkua shum kujna nervash....:biggrin:


Si psh mu aa :biggrin:

Zhaneta
07-09-09, 18:58
Si psh mu aa :biggrin:


Po RRushe apo din .....:biggrin: :tongue: :wink:

Albonita
07-09-09, 19:10
Po RRushe apo din .....:biggrin: :tongue: :wink:


He de qysh krejt bre:biggrin: :tongue:

Zhaneta
07-09-09, 19:13
He de qysh krejt bre:biggrin: :tongue:


:biggrin: :biggrin: Paaaaaaaaaaaaaa bash hiq nuk po mundem as ta paramendoi ket pune..:cool:

Peja-Boy
07-09-09, 19:14
Me thy monotonine!

Qekjo e jemja Ish kon Qelik be no spo ka kush qe e then !!

Albonita
07-09-09, 19:17
:biggrin: :biggrin: Paaaaaaaaaaaaaa bash hiq nuk po mundem as ta paramendoi ket pune..:cool:duhet me pas te pramndeume para sete hym ketu:biggrin:

Zhaneta
07-09-09, 19:18
duhet me pas te pramndeume para sete hym ketu:biggrin:

Besh keq a se nuk e kam paramenduar po hy ketu.........:biggrin: :tongue:

Albonita
07-09-09, 19:20
Besh keq a se nuk e kam paramenduar po hy ketu.........:biggrin: :tongue:


Ne dim me hy po dime edhe si me dal..nga ketu ..edin tiiiiii se si binke moo:biggrin: :tongue:

Zhaneta
07-09-09, 19:23
Ne dim me hy po dime edhe si me dal..nga ketu ..edin tiiiiii se si binke moo:biggrin: :tongue:

Po veq pak pa dal nga FD shum kush eshte i prishun nervash ....nga Mendjemadhja...:biggrin: :tongue: :cool:

Albonita
07-09-09, 19:27
Po veq pak pa dal nga FD shum kush eshte i prishun nervash ....nga Mendjemadhja...:biggrin: :tongue: :cool:


Kush e meritin mire jav ben se i Prish Nervash...te ka hie ty me qen Mndjemadhe..sepse e ke medjen e kthjellet per te te thoj ashtu....:wink: ..une qe po hy ne Fd mi dhan vota Zhanit per maturin qe ka..( Hallall ):wink:

emine
07-09-09, 19:35
Po veq pak pa dal nga FD shum kush eshte i prishun nervash ....nga Mendjemadhja...:biggrin: :tongue: :cool:

u po sa lezeqme me dukesh nganjeher moj Zhaneta,se kan meritu kta me perjetu embelsin e zemres sate,,,,:smile: :wink:

Zhaneta
07-09-09, 19:35
Kush e meritin mire jav ben se i Prish Nervash...te ka hie ty me qen Mndjemadhe..sepse e ke medjen e kthjellet per te te thoj ashtu....:wink: ..une qe po hy ne Fd mi dhan vota Zhanit per maturin qe ka..( Hallall ):wink:

Oj Motrushe per disa Antar se nuk ja dhash shancen per ne MSN dhe ma urune ket Titull Mendjemadhe..:biggrin: :tongue: .Se nuk po i formas e kan e kam ne MSN e di vet ce e meritoin respektin dite e nate nga Zhani....:cool:


Jo une jam nje femer shum e thjesh .:wink:


Keni nje Respekt nga Zhani ,se gjithe her ju lexoi postimet e tua dhe Mamit se e keni Afer,se jeni nje vajze met verte Intelgjente dhe keshtu jeni ne jeten Reale,Nje Kiss nga Zhani:smile:

Zhaneta
07-09-09, 19:37
u po sa lezeqme me dukesh nganjeher moj Zhaneta,se kan meritu kta me perjetu embelsin e zemres sate,,,,:smile: :wink:


Keshtu jam gjithe nje e lezeqme Emine,dhe kurr nuk e meritoni embelsin e zemres time..

Me respekt Zhani

Nje mbremje t'kendshme:wink:

Albonita
07-09-09, 19:43
Oj Motrushe per disa Antar se nuk ja dhash shancen per ne MSN dhe ma urune ket Titull Mendjemadhe..:biggrin: :tongue: .Se nuk po i formas e kan e kam ne MSN e di vet ce e meritoin respektin dite e nate nga Zhani....:cool:


Jo une jam nje femer shum e thjesh .:wink:


Keni nje Respekt nga Zhani ,se gjithe her ju lexoi postimet e tua dhe Mamit se e keni Afer,se jeni nje vajze met verte Intelgjente dhe keshtu jeni ne jeten Reale,Nje Kiss nga Zhani:smile:


Po ty te ka hije moj...adin se pera se me marr ket titull ti..jan ka ka bin copa qetu kush po merr vot ame shum per mendjemadhsin...ktshuse se ti pike nga Qjelli edh ei Rreszove te gjitha...me maturin tende edhe siqeritein tende....Hiq mos jav jep Msn hahahahahhahhahahahahaha Loqka...!


Gjithashtu keni Rrespekt Shpirti im Binjak.....E une ty nje te shtrngoj fort ni here...!

Vota shkon per zhanin Te rrin kjo se asht se vertet ja vlen gjdo germ me ja lezua...Rrespekt Ylnnesh...!

Zhaneta
07-09-09, 19:54
Po ty te ka hije moj...adin se pera se me marr ket titull ti..jan ka ka bin copa qetu kush po merr vot ame shum per mendjemadhsin...ktshuse se ti pike nga Qjelli edh ei Rreszove te gjitha...me maturin tende edhe siqeritein tende....Hiq mos jav jep Msn hahahahahhahhahahahahaha Loqka...!


Gjithashtu keni Rrespekt Shpirti im Binjak.....E une ty nje te shtrngoj fort ni here...!

Vota shkon per zhanin Te rrin kjo se asht se vertet ja vlen gjdo germ me ja lezua...Rrespekt Ylnnesh...!


Po e mora patjeter dhe besoi se nga Pikpamja e Fetyres me pershtate..Mendhjemadhsia..:biggrin: :cool:


Met verte pa ty nuk shendrit FD,,se jeni per t'gjithat pergjigjet ne prezenten tande...Dhe ju uroi nje Mbremje shum t'mir
Edhe nje her nga Zhani keni nje Kiss shum te madhe Motrushe

Pershendete Mamin shum per mua se ika te dal pak nØQytet..

Naten e Mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Syni

Albonita
07-09-09, 19:58
Po e mora patjeter dhe besoi se nga Pikpamja e Fetyres me pershtate..Mendhjemadhsia..:biggrin: :cool:


Met verte pa ty nuk shendrit FD,,se jeni per t'gjithat pergjigjet ne prezenten tande...Dhe ju uroi nje Mbremje shum t'mir
Edhe nje her nga Zhani keni nje Kiss shum te madhe Motrushe

Pershendete Mamin shum per mua se ika te dal pak nØQytet..

Naten e Mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Syni

ku po shkon pa mua..hahahha ja ti kapep per dore se edhe une erdha me ty...!:biggrin:

Falimindert per fjalet te ngrohat nga ju Loqke...e pa tjeter se do e pershndes Mamin mos ketu ne Tel edhe per tyyyyy......Po ashtu deshiroj nje mbremje te qet ashtu siq je vet ti..!

Perqafim te ngrohet nga Une ke Yllneshe..!

emine
07-09-09, 20:18
me kqyre kush po shitet ma i mire,edhe kush po rren ma se shumti,,,:tongue:

tybeh me kalu kohen se ka bashbisedues interesat ,qeshtu ka thej edhe une me tarrakop si qta shume her qetu:tongue:

shfletuesi_
07-09-09, 20:34
Veq me kqyr eminen se qka eshte ka thot qekjo bre...

murrizi
07-09-09, 20:43
me kqyre kush po shitet ma i mire,edhe kush po rren ma se shumti,,,:tongue:

tybeh me kalu kohen se ka bashbisedues interesat ,qeshtu ka thej edhe une me tarrakop si qta shume her qetu
Valla emine mir e ki, be muj me bo qe mir e ki.
Pse !
Forumi zakonisht nuk duhej tė ishte anonim, kjo ēfar po bėjmė ne kėtu nuk ėshtė Chat, vetem edhe forum jo ?! d.m.th. diēka e nermjeme.

Athu a paska edhe me rrejt a ?(kishe une jo :tongue:) Jo, po ja bojm kshtu, edhe une si i nermjem po renditna :wink:

pirro
08-09-09, 07:57
Valla emine mir e ki, be muj me bo qe mir e ki.
Pse !
Forumi zakonisht nuk duhej tė ishte anonim, kjo ēfar po bėjmė ne kėtu nuk ėshtė Chat, vetem edhe forum jo ?! d.m.th. diēka e nermjeme.

Athu a paska edhe me rrejt a ?(kishe une jo :tongue:) Jo, po ja bojm kshtu, edhe une si i nermjem po renditna :wink:

A e bojna me dal publikisht me emra e me mbiemra edhe me foto. Murriz bone nje liste te personave qe jane ma aktiv ( e bojna bashk listen ) edhe ju kerkojna atyre qe me dal me emer e me mbimer ....... Poshte nikat jo ftyra anonime hahaha

Kalimero
08-09-09, 10:01
A e bojna me dal publikisht me emra e me mbiemra edhe me foto. Murriz bone nje liste te personave qe jane ma aktiv ( e bojna bashk listen ) edhe ju kerkojna atyre qe me dal me emer e me mbimer ....... Poshte nikat jo ftyra anonime hahaha

mare ti tu koke nime edepsez ,ma i zi se pismilet be.me dalen be qituqene me emen e permiemen e me ftira ,mare valla ish boe asine gazet VOGUE me ftirat e neve ,qish jene t heshum.hajt ti i par qite ftiren edhe une pa e heken kapuqin nuk e loe edepsez be,ani poshte ftirat anonime thuuu be dejuz be

>>{SpOnGeBoB}<<
08-09-09, 11:07
mare ti tu koke nime edepsez ,ma i zi se pismilet be.me dalen be qituqene me emen e permiemen e me ftira ,mare valla ish boe asine gazet VOGUE me ftirat e neve ,qish jene t heshum.hajt ti i par qite ftiren edhe une pa e heken kapuqin nuk e loe edepsez be,ani poshte ftirat anonime thuuu be dejuz be

shka je mara ka shkrun, pernima qishtu dojne me ba mi hjeken deri te qizmet a.Sha zoten edhe taato-jen tekoka shkrue mara mi ja kallzue qiknenaj, me europijan junionin xixe...

emine
08-09-09, 12:42
Valla emine mir e ki, be muj me bo qe mir e ki.
Pse !
Forumi zakonisht nuk duhej tė ishte anonim, kjo ēfar po bėjmė ne kėtu nuk ėshtė Chat, vetem edhe forum jo ?! d.m.th. diēka e nermjeme.

Athu a paska edhe me rrejt a ?(kishe une jo :tongue:) Jo, po ja bojm kshtu, edhe une si i nermjem po renditna :wink:


po na gjithe kemi ngjite vetit nika(emra) qe ndoshta aspak nuke na pershtaten me realitetin dhe luajme nje rrole te nje artisti,qysh ke rrena ndryshe,:biggrin:

murrizi
08-09-09, 14:06
A e bojna me dal publikisht me emra e me mbiemra edhe me foto. Murriz bone nje liste te personave qe jane ma aktiv ( e bojna bashk listen ) edhe ju kerkojna atyre qe me dal me emer e me mbimer ....... Poshte nikat jo ftyra anonime hahaha

Gjithmonė kur i kam nigue pleqt ma mir ma ka pas qit, niher vendosa me krye temin edhe qet here gabova.
Prap po tham, ma mirė qe jemi me "anonimitet", e futa n'thojza sepse bash anonimitet ashtu t'qind pėr qind nuk ka kėrrkun veq hajt.
Nga ana tjeter (qė paska kėrkue Pirra) fundja fundit me dasht, gjithsecili pja jep at senin dhe qe fotografia n'bander, desha me thon n'mesenger.

Qit kalim imerin s'pi njoh bash, po kėtė shpuzen kogja si mirė, bile e njoh aq mirė, sa qė her pas here edhe rahmet i knoj.
A tė kujtohet Shpuz kur i pate thon Pupit (tash i kan dal therrat e u bo Murriz): "Valla njerz kur nji dite nuk shkruan PUPI qetuqene, dijeni se e kan nzan shkijet, apo armiqt e shqiptarve e ja kan krip salepin", a u kon qashtu ?

E pėr ata edhe Emine hanėmja mos tė ma marrin pėr kusur se tamam siq thot ajo ėshtė (edhe ashtu si thot ajo po bohet gjithmonė ktu, po kush guxon me ja prish emines se ?)

pirro
08-09-09, 14:13
Gjithmonė kur i kam nigue pleqt ma mir ma ka pas qit, niher vendosa me krye temin edhe qet here gabova.
Prap po tham, ma mirė qe jemi me "anonimitet", e futa n'thojza sepse bash anonimitet ashtu t'qind pėr qind nuk ka kėrrkun veq hajt.
Nga ana tjeter (qė paska kėrkue Pirra) fundja fundit me dasht, gjithsecili pja jep at senin dhe qe fotografia n'bander, desha me thon n'mesenger.

Qit kalim imerin s'pi njoh bash, po kėtė shpuzen kogja si mirė, bile e njoh aq mirė, sa qė her pas here edhe rahmet i knoj.
A tė kujtohet Shpuz kur i pate thon Pupit (tash i kan dal therrat e u bo Murriz): "Valla njerz kur nji dite nuk shkruan PUPI qetuqene, dijeni se e kan nzan shkijet, apo armiqt e shqiptarve e ja kan krip salepin", a u kon qashtu ?

E pėr ata edhe Emine hanėmja mos tė ma marrin pėr kusur se tamam siq thot ajo ėshtė (edhe ashtu si thot ajo po bohet gjithmonė ktu, po kush guxon me ja prish emines se ?)

Oo po em vjen inati se ma se shumti une po mendoj ( per vete ) qe jam anonim, ama mos me ta marr mendja se na njohin ( me emra e me mbiemra ) . Une per veti kerkand se njoh tybe, as ty jo.

emine
08-09-09, 14:16
Oo po em vjen inati se ma se shumti une po mendoj ( per vete ) qe jam anonim, ama mos me ta marr mendja se na njohin ( me emra e me mbiemra ) . Une per veti kerkand se njoh tybe, as ty jo.

ty te kam ne huje,prej se me gjobite me qato 50 euvra,hahhahahhahhahhahahhahha

une hy ne forum,me msu gramatiken:tongue:

pirro
08-09-09, 14:18
ty te kam ne huje,prej se me gjobite me qato 50 euvra,hahhahahhahhahhahahhahha

une hy ne forum,me msu gramatiken:tongue:

Ani se tash edhe pak skeni me i pagu qato pare $ .

Tash e ke msu gramatiken , a don me e nshu forumin aa?

emine
08-09-09, 14:20
Ani se tash edhe pak skeni me i pagu qato pare $ .

Tash e ke msu gramatiken , a don me e nshu forumin aa?


JO PO DU ME BLE DIPLLOMEN ME PARE,SE KSHTU SUN E DHASH PROVIMIN:biggrin:

turisti
08-09-09, 19:13
Per tė - hargjuar - kohėn e lirė.

lovely
08-09-09, 22:34
me i kqyr misteret e Turistit, me u budallaku, me bajt nej fjale, me nxjerr nej fjale, me ni nejsen t re, me i lexu ata kah dojn me u myt te feja e te politika (ops gati dul poezi hohohohohoh :p) me bo bashke gjin e me da, qisi senesh de :P:D

premium
08-09-09, 22:39
Mos po shkepin naj ambėlsinė ;d
kam qejf ambėlsirat (;

turisti
09-09-09, 17:37
me i kqyr misteret e Turistit, me u budallaku, me bajt nej fjale, me nxjerr nej fjale, me ni nejsen t re, me i lexu ata kah dojn me u myt te feja e te politika (ops gati dul poezi hohohohohoh :p) me bo bashke gjin e me da, qisi senesh de :P:D

E :biggrin: udhetimet :biggrin: ku po i len ????????????

Peja-Boy
09-09-09, 21:01
Me Keshillu ...Me jep Keshilla !!

lovely
09-09-09, 21:30
E :biggrin: udhetimet :biggrin: ku po i len ????????????

te budallaqet po ku? :biggrin:

shfletuesi_
09-09-09, 21:31
Oooooooo veq te argetohem se per kurgja tjeter jo.

premium
09-09-09, 22:06
Veq me ju vet ... si ja kaloni !!! disponimin si e keni!!!... a' po lodhėni ...! a'apo ju nguc kush???'D

shfletuesi_
09-09-09, 22:35
Me zan najnen ketu po qe e takoj se takoj....

uliksi31
10-09-09, 02:09
Une hyj per 3 arsye:

1. Me pa cka na ka sjell Anna nga astronomia. Mos po na kanoset far rreziku nga ndonje meteor ose komet.:biggrin:
2. Lajme nga mjeksia, Jana mos po sjell dicka qe e shoh vetin aty. Deri tash se kame pa, por po pres.:biggrin:
3. Linka-PZ, na pat "mesue" keq me percjell ushqimet e saj, por spo hyn shpesh e hala po rri unet tue me prit.:biggrin:

Makresh
10-09-09, 08:40
Me pa kush po del prej shinave t'frengit :tongue:

Albonita
10-09-09, 18:59
Mi Lexua shkrimet e atyre se dridhin Dardani Rrespekttttttttttttttttttttttttttttttttt

Zhaneta
10-09-09, 19:01
Mi Lexua shkrimet e atyre se dridhin Dardani Rrespekttttttttttttttttttttttttttttttttt


Po e din aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....:wink: :wink:


Me kaluar kohen e liret kur jam n'Pushim.

Albonita
10-09-09, 19:12
Po e din aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....:wink: :wink:


Me kaluar kohen e liret kur jam n'Pushim.Ket e kam dit Moti perJ dites se jam regjistrua ..e kam then do e tham prap..SEPSE..Kam lezua edhe pa qen e regjistrume hiqqqqqqqqqqqqqqq..edhe ja uh bera Antere ne mesin e me te mireve...edhe sinqerisht them ndina shum mire si ne shtepin time ..sepse ja vlen kan kam njohur ketu edhe kan kam shok e shoqe...Respekt...!

Zhaneta
10-09-09, 19:17
Ket e kam dit Moti perJ dites se jam regjistrua ..e kam then do e tham prap..SEPSE..Kam lezua edhe pa qen e regjistrume hiqqqqqqqqqqqqqqq..edhe ja uh bera Antere ne mesin e me te mireve...edhe sinqerisht them ndina shum mire si ne shtepin time ..sepse ja vlen kan kam njohur ketu edhe kan kam shok e shoqe...Respekt...!


Edhe ti ja vlen n'cdo hape ce shkruani dhe postoni..!!

Keni respekt nga t'gjithet mos Harroni Motrushe..:wink:

4peace
10-09-09, 21:16
*

Une pata hy...
...vec me e nokautue pupin...ma n'fund ia dola.

Por edhe me doli...


...therre...
Murrizi :LOL


*

ALlma
10-09-09, 21:18
me kalu koh me lexuuu te gjitha nga pak ..kuptohet kur me premton kohaa....

premium
10-09-09, 21:42
Kush e ka rendin tė shėrben me ēaj ??;D , pėr atė arsye kam hyr kėtu !.

murrizi
10-09-09, 21:47
*

Une pata hy...
...vec me e nokautue pupin...ma n'fund ia dola.

Por edhe me doli...


...therre...
Murrizi :LOL


*

Aty edhe dallojn botkuptimet tona, unė besoj qė nė kėtė botė kthehen tė gjitha, e jo botė mas bote.

4peace
10-09-09, 21:57
Aty edhe dallojn botkuptimet tona, unė besoj qė nė kėtė botė kthehen tė gjitha, e jo botė mas bote.

Po valla, me vend e ke.


Shumica mendojne se cfare te bejsh ne kete bote...

...duhet me prite (me e pa) filmin n'boten tjeter.

jo, jo...

S'ka ashtu.
Nese n'ket dynja (bote) ja ke m'sye me e nokautue ndokend, shume shpejt ban vaki e nokautohesh ti vet.

Cysh thojshi bre ata pleqtė e urte:

"Kur t'ja marojsh vorrin dikujna - bje ti vet n'to"


*

murrizi
10-09-09, 22:05
Po valla, me vend e ke.


Shumica mendojne se cfare te bejsh ne kete bote...

...duhet me prite (me e pa) filmin n'boten tjeter.

jo, jo...

S'ka ashtu.
Nese n'ket dynja (bote) ja ke m'sye me e nokautue ndokend, shume shpejt ban vaki e nokautohesh ti vet.

Cysh thojshi bre ata pleqtė e urte:

"Kur t'ja marojsh vorrin dikujna - bje ti vet n'to"


*
Edhe pėr qete punė je hy n'forum ti a ?

Ahuuuu, tybe pak po m'doket mua kjo.

P.s. pse more djal, mu paske idhnue sonte, tyben n'e difsha edhe bash arsyen.

Por ka nji tė re te une, e qė besoj ėshtė me rėndėsi edhe ti me dit. Unė qė prej se e ndrrova emnin (aiii ata gjinja pi ngjesin emnat e lopve, e spo bohet nomi) e ndrrova i qik edhe strategjin, i njeti veq me ftyr me hund t'kuqe, e ke parasysh ?!

A vorre tybe e treqind tybe sjom nis me marue ktu, as qė dijė me majt lopaten pasha mue.

4peace
10-09-09, 22:37
Edhe pėr qete punė je hy n'forum ti a ?

Ahuuuu, tybe pak po m'doket mua kjo.

P.s. pse more djal, mu paske idhnue sonte, tyben n'e difsha edhe bash arsyen.

Por ka nji tė re te une, e qė besoj ėshtė me rėndėsi edhe ti me dit. Unė qė prej se e ndrrova emnin (aiii ata gjinja pi ngjesin emnat e lopve, e spo bohet nomi) e ndrrova i qik edhe strategjin, i njeti veq me ftyr me hund t'kuqe, e ke parasysh ?!

A vorre tybe e treqind tybe sjom nis me marue ktu, as qė dijė me majt lopaten pasha mue.

Si pupi, ashtu edhe Murrizi!


Mirre njonin - m'shoj tjetrit!

Prej nga ore Murriz ideja se fola per ty (kur po shihet nga ajropllani se fola per veten time si ilustrim autokritik)???

Thash: "Mirre njonin - mshoj tjetrit", pikerisht nga nje distance qe mbreteron si tek njeri (pupi) ashtu edhe te tjetri (Murrizi). Nje lloj frike se gjoja fola me rrotlla, megjithese nuk me shkoi mendja per nje gje te tille.

Por, nejse, shpresoj se Murrizi e ka lekuren mjaft te trashe sa me i prite edhe goditjet e pagoditura!:rolleyes:

P.S.
Si t'dush m'u "rreh" bash ēysh duhet dil ēaty ma poshtė tu Pula Tika:biggrin:
*

MemphiSx
10-09-09, 23:27
Me e thy veq....Monotonin :P

Oqeani
10-09-09, 23:41
Me ia fute kohes me ēekiē !

AlbaSoft
11-09-09, 01:39
Per me zen femra bre qy per qka hy n`forum


Jo bre nforum hy Pėr tė diskutuar nėpėr tema tė ndryshme ..

murrizi
11-09-09, 11:00
Si pupi, ashtu edhe Murrizi!


Mirre njonin - m'shoj tjetrit!

Prej nga ore Murriz ideja se fola per ty (kur po shihet nga ajropllani se fola per veten time si ilustrim autokritik)???

Thash: "Mirre njonin - mshoj tjetrit", pikerisht nga nje distance qe mbreteron si tek njeri (pupi) ashtu edhe te tjetri (Murrizi). Nje lloj frike se gjoja fola me rrotlla, megjithese nuk me shkoi mendja per nje gje te tille.

Por, nejse, shpresoj se Murrizi e ka lekuren mjaft te trashe sa me i prite edhe goditjet e pagoditura!:rolleyes:

P.S.
Si t'dush m'u "rreh" bash ēysh duhet dil ēaty ma poshtė tu Pula Tika:biggrin:
*
Shih shih tash, qe nji javė (n'kėtėt temė) tu u shty si bujt, ky thotė , prej nga ideja qė e pata me ty, ktu sorra spat, une edhe ti kem(avtokritika ? ti a je budall a, kush i sjell veti ?).
Merr njonin, mshoj pėr tjetrin,
....eh kėtu tė jap tė drejtė 100%. pse e tek mos e zgjat, as nuk po e zgjati ! e as qė jam kėtu nė forum pėr me "zgjat", pėrveq ata ku e ke pėrmen me u "rreh".
Unė i kam pėrgaditjet pėr dy javėt e ardhshme, edhe tya po ta boj me dije me mush dyfekun qysh duhet. Mas Bajrami kysmet dalim n'mejdon t'burrav, mos u qudit nėse kam sjell noj trik t'ri nga vendi i trikave, pėr ata edhe po shkoj atje.

P.s. jam nė stres tė madhė lum miku (u bo problem mi paraquajt njerzit mik n'ditė t'sodit pa i vet 'iher pėrpara a guxoj.) e lem rahat amanja t'koft, as s'kam kohė me zgjat ma shumė, por as s'kam "lust"....anishka qė jam ktu n'forum, koncentracioni nėr ZERO ...!

Nirvana Band
15-10-09, 19:48
Ne fillim pata hy krejt rastesisht, pash qe ka tema te mira dhe shoqni e mire e vendosa te qendroj ne ket forum dhe te shkruaj kur kam kohe te lire.

premium
20-10-09, 09:29
..... tė ngatrrohem me diken??? :cool:

emine
20-10-09, 09:36
me kqyre vujtjet e popullit tim,si sakrifikohen per dashurin:biggrin: copa rate per dy vjet qe jam ktu,ka kerkoni msn e tu mundu me ju hi femrav ne qejf,

pirro
20-10-09, 10:37
me kqyre vujtjet e popullit tim,si sakrifikohen per dashurin:biggrin: copa rate per dy vjet qe jam ktu,ka kerkoni msn e tu mundu me ju hi femrav ne qejf,

Jo qe dojm ne, mirepo jemi nga natyra qasi njerzish qe shprehim dashur per me thon ndryshe jemi te dashur. Pse cka ke kunder ti?

jEtA_1
20-10-09, 11:06
Puna me kompjuter ma ka imponue forumin ne kohen e pauzave para Pc kur ski cka bene hyn me mir ne forum shfleton shkrimet e antarve meson dicka e keshtu me radh kurse pas shkuarjes ne mergim komunikimi dhe deshira te flas shqip ma imponojn te hy ne forum e per asgje tjeter skisha hyr ketu shkurt e shqip te komunikoj me kombin time ane e mban ruzullit toksor respekt per
Forumin Dardania.de

~AnnA~
20-10-09, 12:10
Per te vetmin qellim, qe te jem sa me prane kombit tim, te flas dhe te shkruaj shqip....dhe per te kaluar nje pjese te kohes se lire!!!

ritaaa
22-10-09, 10:29
une quditem kur shofe do pergjigje me kit teme
po si hyhet ktu per me gjet femra apo mashkuj pse a nuk pa ka boll ne jeten e perditshme
kurr nuk ka qen ma let se ne dite e sodmit per te gjetur partner/e pse ta kaloni kohen pran nje kompjutri e mbrenda tu kan me dal edhe e shijoni natyren edhe gjeni partner/e si jon ka presin perjashta e jo net

Une ktu kam hy veq sa per me kalu kohen e lir edhe une ashtu qdo dite e kom punen me kompjuter e kur se kemi shefin apo bosin ktu hy sa per me qetsu koken prej pune pak edhe me njoft kulturen e popllit tim.

me respekt ritaaa

emine
22-10-09, 12:22
qesi heri hyna me ja dhan ka ni lule gjinis shemtune;)

http://www.mittendrin-anderes-leben.de/fotoausstellung/slowakei_kasia/3_lustige_oma_carnakova.jpg

Aurena.
22-10-09, 14:02
Kam hyre per mesuar ndonje gje(nese ka cka te mesohet ketu?).

Zhaneta
22-10-09, 14:25
Per ta kaluar kohen e Lirt.......!!!!!!

murrizi
22-10-09, 14:28
Jo, M'falni...UNE HY KETU PER ME GJET NJI NUSE PERFEKTE !

isha i qart sa duhet ? e para pyetje.
....dhe e dyta, a ka nje te tille ketu ?

Zhaneta
22-10-09, 14:31
Jo, M'falni...UNE HY KETU PER ME GJET NJI NUSE PERFEKTE !

isha i qart sa duhet ? e para pyetje.
....dhe e dyta, a ka nje te tille ketu ?

Ahahah met verte kam qeshur .....:biggrin:

Po ju mos jeni PERFEKET......????? Nese jeni perfeket tregoni....?:biggrin:

Oqeani
22-10-09, 16:56
qesi heri hyna me ja dhan ka ni lule gjinis shemtune;)

http://www.mittendrin-anderes-leben.de/fotoausstellung/slowakei_kasia/3_lustige_oma_carnakova.jpg

Flm - a nuk pate te shmetuar me e mare a - kete here hyna me marre kete lule qe mos te vyshket- ( kejte perfekt perveē meje )

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

romansa
22-10-09, 19:31
une hyj me kalu kohen e lire...mu largue pak nga street e jetes..komunikimi me kombin tone,njohja me e thelle e realitetit shqiptare 00

shfletuesi_
22-10-09, 19:32
Me gjet -NUSE-

romansa
22-10-09, 19:36
Me gjet -NUSE-
o ishalla gjen ..e rehatohesh..:wink:

Idila
22-10-09, 19:37
Me gjet -NUSE-
Nuse interneti a? ncncncnc:tongue:

shfletuesi_
22-10-09, 19:41
o ishalla gjen ..e rehatohesh..:wink:

Amiiiiiin tu plotesoft deshira edhe lutja... ke me qen Prijese e bullaqinave

shfletuesi_
22-10-09, 19:43
Nuse interneti a? ncncncnc:tongue:

Pse c'te keqe ke ti psh !!?? desert,romansa,dafina,meli,e shume e shume te tjera !!??

me gjet nuse de futem qyre haha

romansa
22-10-09, 19:45
Pse c'te keqe ke ti psh !!?? desert,romansa,dafina,meli,e shume e shume te tjera !!??

me gjet nuse de futem qyre haha
kush jane kto Dafina,meli..:biggrin:

Peja-Boy
22-10-09, 19:46
Pėr tė njohur njė femėr/mashkull http://www.dardania.de/vb/upload/images/polls/bar2-l.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/polls/bar2.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/polls/bar2-r.gif 6 ... 7.89%

Qysh bre kaq perqindje te Vogel ka Realiteti ??

Makresh
23-10-09, 14:04
Pėr tė njohur njė femėr/mashkull http://www.dardania.de/vb/upload/images/polls/bar2-l.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/polls/bar2.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/polls/bar2-r.gif 6 ... 7.89%

Qysh bre kaq perqindje te Vogel ka Realiteti ??


Realitet si jo, ketu vjen me bisedu per tema te ndryshme,.... e tani martesa eshte pun fati ke ku s'ke :biggrin:

YanYan
24-10-09, 04:03
Personalisht, forumin e shof si ditarin tim. Hyj edhe kur kam kohe te lire, edhe kur nuk kam sepse me ndihmon me u shfry. Me jep mundesi me shpreh gezimin.. edhe icik me shume zemerimin:P. Por jo vetem kaq; hyj ktu sepse mesoj gjera te reja dhe interesante.

premium
24-10-09, 21:53
..... sepse po m'thirrin ee??;D

teutaA
21-11-09, 02:21
me diskutu ne tema te ndryshme po edhe me kalu monotonin ka nje her edhe qe besa per te ndegju te rejat nga ks:smile:

emine
21-11-09, 10:52
me bo poter:biggrin:

shfletuesi_
21-11-09, 11:55
Me hek 1 obligim qe na u ka be shprehi...

pirro
21-11-09, 11:56
Valla Mos Me Kane Nja 10-15 Veta Qe Marrin Pjese Qitu Tybe Isha Hy Edhe Une

shfletuesi_
21-11-09, 11:59
Valla Mos Me Kane Nja 10-15 Veta Qe Marrin Pjese Qitu Tybe Isha Hy Edhe Une

E di edhe une sherri qatyre po hy :) :biggrin: hahahahahha

roadrunner
21-11-09, 12:24
Se eshte nje shoqeri ne brendi te saj

Shkodranja
21-11-09, 14:41
,,,,per Te Njohur Shok E Shoqe ,per Te Mesuar Shume Gjera ,per Diskotime Te Ndryshme ,dhe E Falenderoj Ate Qe Me Keshilloi Qe Te Hy Ketu -----

Abetare
21-11-09, 16:35
Pse cka me ban une deri te zihen mishi me perime ( Gemüseeintopf ) qe i vura ne shporet hehehe ... Me kalu koha pak ...

pirro
21-11-09, 16:38
Pse cka me ban une deri te zihen mishi me perime ( Gemüseeintopf ) qe i vura ne shporet hehehe ... Me kalu koha pak ...


Aaaa je hup krejt abetareee, nje here ne tri vite po shkrun ahahahhah, shko kah politika se keq osht puna hahaahah

lovely
21-11-09, 16:41
Aaaa je hup krejt abetareee, nje here ne tri vite po shkrun ahahahhah, shko kah politika se keq osht puna hahaahah

qele qat rep se dashta me ta dhane njo t verdhe hahahahahahhahahaa

pirro
21-11-09, 16:43
qele qat rep se dashta me ta dhane njo t verdhe hahahahahahhahahaa

Smuje qeli se helaq osht ahhahahahahaha si i perhimt osht bo

lovely
21-11-09, 16:46
Smuje qeli se helaq osht ahhahahahahaha si i perhimt osht bo


hahahahahahahahahaha

ooo qele se dej n tavan t verdh kam me ta ngjyros :biggrin:

Abetare
21-11-09, 16:46
Aaaa je hup krejt abetareee, nje here ne tri vite po shkrun ahahahhah, shko kah politika se keq osht puna hahaahahEh , more Pirr , sahere mu kan djege gjellerat e une te politika e prape kurgja hic ... jo mo s'pi ha ato fore edhe ashtu keshtu Pdk-ja po fiton be vec po lulezon ahahaha :biggrin:

premium
21-11-09, 16:47
... veq me ju pa .. a' pa rrini urt ;D

lovely
21-11-09, 16:48
Eh , more Pirr , sahere mu kan djege gjellerat e une te politika e prape kurgja hic ... jo mo s'pi ha ato fore edhe ashtu keshtu Pdk-ja po fiton be vec po lulezon ahahaha :biggrin:

qa po m kapercen moj kah kamt e s po m fol? :biggrin:

hey, veq deshta me t shnet :)

Zhaneta
21-11-09, 16:49
Per ta kaluar kohen e liret

Abetare
21-11-09, 16:53
qa po m kapercen moj kah kamt e s po m fol? :biggrin:

hey, veq deshta me t shnet :)


Pasha ty ta gjelbrova edhe shume t'fala te qova me te gjelber heheh ...


Flm shume se ty jaran te moqum te kam loqke ahahaha

premium
21-11-09, 16:59
.... qysh the ,, nuk nijta
hajt perserite edhe njė here ??

turisti
21-11-09, 17:25
Mu argetu - tek pacenzura...........:biggrin:

emine
25-11-09, 22:44
puna qendres se vemendjes :tongue:

Sibora
22-12-09, 08:30
Hyj per t'lexuar lajmet dhe thashethemat e dites.Tash nuk po i lexoj gazetat ditore pasi po informohem ketu.:wink:

premium
22-12-09, 09:30
Hyj per t'lexuar lajmet dhe thashethemat e dites.Tash nuk po i lexoj gazetat ditore pasi po informohem ketu.:wink:
..pėr informatat e lajmeve duhesh tė paguan 1 E , ndersa pėr thashethamet paguhet 10 E :eek:

mbrapa shtėpizes e keni njė hapsirė ... futeni aty parat :biggrin:

Sibora
22-12-09, 11:08
..pėr informatat e lajmeve duhesh tė paguan 1 E , ndersa pėr thashethamet paguhet 10 E :eek:

mbrapa shtėpizes e keni njė hapsirė ... futeni aty parat :biggrin:
Po per lajmet qe plasoj une ketu ne forum,sa paguhem?:biggrin:

Murgesha
22-12-09, 14:16
Po per lajmet qe plasoj une ketu ne forum,sa paguhem?:biggrin:

Ato i ke gratis :biggrin:

premium
22-12-09, 14:50
Po per lajmet qe plasoj une ketu ne forum,sa paguhem?:biggrin:
.. tuboje gjitha ato shkrimet qė e paske pėrplas forumit ,,,, dhe me zarf dėrgoja Jadores :smile:
Jadorja e analizon ma hollsisht , dhe shpėrblehesh ( mos ke gajle se pa kurgjo nuk tė le ajo .. shumė kavaljere ėshtė) :biggrin:

LuLjaa
02-02-10, 01:25
Me qa drrasa

emine
02-02-10, 08:53
qe tri sene hy ksajde e hala spo di pse po hy,qetu skam pergjigje:p

SANTANA-29
02-02-10, 09:07
Me qa drrasa


Lule sa kushton ora me ardhe edhe te une me qa drrasa :tongue:

shfletuesi_
02-02-10, 11:28
Me gjet fatin e Jettes brre po e pash qe ish e kot jam deeshperu krejt...

Oltiana1
02-02-10, 14:29
Me shkruajtur , edhe me biseduar pse jo kur ka bisedues tė mirė .

Oqeani
02-02-10, 16:02
Me e mbyte kohen ! ( dhe po ka ēka me lexuar diē e diē...)

elvio
02-02-10, 20:36
thjesht
lexoj c'ka me pelqen
bisedoj me ata qe me pelqen

asgje me teper

Oqeani
02-02-10, 21:12
Nuk di pse gaboj !

Idila
02-02-10, 21:15
Nuk dua tė hyj por kėmbėt mė sjellin automatikisht, madje as qė mė pyesin! :redface: :P