PDA

View Full Version : Kė quan humbje mė tė madhe?


Kalt
02-08-06, 21:33
Do te ishte interesante te vleresohej permes nje anketimi se secili prej nesh, ke quan si humbje me te madhe.

Per mua, humbja e shpreses eshte humbja me madhe ne jeten e gjithesecilit.

Murgesha
02-08-06, 22:15
Pėr mendimin tim me shėndet nuk mund tė krahasohet asgjė.

e_martumja
02-08-06, 22:17
Vota ime shkoj tek SHENDETI PA DISKUTIME !

Paradox_13
02-08-06, 22:38
Fukaraja te gjitha i jep e ymytin (shpresen )se jep.
I semuri nese e humbe shpresen se nje dit do te sherohet ai ne te shumten e rasteve vdes.
Andaj ne baze te asaj qe thash ndaj mendimin me Kaltin se njeriu shpresen nuk duhet ta humbe kurre.

Prishtinasja_
03-08-06, 12:09
SHENDETI , pastaj vijn tjerat !!!!

Lijanna
03-08-06, 15:39
Humbje me e madhe do thoja ėshtė -shpresa- sepse po humbe shpresat ,mendojė qė humbe gjithēka....
Ndėrsa nėse humb pasurinė, ose shėndetin dhe kur ke shpresaėn ,,,shpreson qė do tė tė kthehen sėrish ato qė ke humbur...por natyrisht nuk mjafton vetėm shpresa, duhet edhe -punė-.

Zero Cool
03-08-06, 17:27
Humbja me e madhe per mua eshte humbja e Shpresės. Jo bre skam pas ansje vajze me emer Shpresa, mendova ymyti !

selvija
03-08-06, 18:07
per mendimin tim shendeti,fjala par si je aje me shendet, e pastaj tjerat me radh

rilinda
03-08-06, 19:34
Fatkeqėsia mė e madhe ėshtė humbja e shpresės.

Artisti
03-08-06, 21:16
Une shendetin e kam shok,Shpresen shoqe.

Nqofse nuk e ki shkoun as shoqen ski me pase hahahahahaha,tash kuptone per kend votova :biggrin: :wink:


.

Zero Cool
04-08-06, 00:24
Une shendetin e kam shok,Shpresen shoqe.

Nqofse nuk e ki shkoun as shoqen ski me pase hahahahahaha,tash kuptone per kend votova :biggrin: :wink:


.
ahahahah per shokun paske votu :smile: :cool:

emine
02-06-08, 10:04
Babin tim(me te )kam humbe nje pjese te zemres sime....................

Dhe shpresen, se ne ket Bote ka shum pak njerz te mir:rolleyes: :frown:

Jana
02-06-08, 10:16
Humbja e shendetit...mendoj nese nuk je shendosh ste vyn asgje ne jet.......