PDA

View Full Version : Cili Qytet I Ka Djelmoshat Mė Tė Bukur?


Faqet : [1] 2

Agroni22
04-09-05, 11:50
cili nga qytet e kosoves ja merr mendja qe i ka djelmoshat me te bukur

rilinda
04-09-05, 12:12
Gjilani :lol:

Urata
04-09-05, 18:07
ULQINI...

uliksi31
04-09-05, 18:13
ULQINI...

:wink:

doGzona
04-09-05, 18:13
Shpejt paski votu bre :lol:

Psikologu
04-09-05, 18:23
Klina , po nuk qenka ne regjister hiq se.

dr1ta
05-09-05, 00:25
Pa dallim krejt shqiptart jan te bukur :P

doGzona
05-09-05, 00:26
E si i humben votat Frizajit mor tani? :roll:

doGzona
05-09-05, 00:37
Pa dallim krejt shqiptart jan te bukur :P

Nuk kund si shtat Shqiptari :wink:

Kaltrushi
05-09-05, 07:50
Tirana.............

Diana007
05-09-05, 08:02
Pa dallim krejt shqiptart jan te bukur :P

:D :wink:

lazdrani
05-09-05, 08:57
Djemet e Fshatit jane me te bukure,ndersa keta te qytetit jane fallso :lol: :lol: :lol:

anna
05-09-05, 09:57
tirana nje here nuk i ka per te tjerat qytete nuk e di ....mbase gjilani i ka pak ma te mire spe di tash :wink:

Kaltrushi
05-09-05, 11:23
tirana nje here nuk i ka per te tjerat qytete nuk e di ....mbase gjilani i ka pak ma te mire spe di tash :wink:

a ke qene moj ne tirane motrushe?? boll te bukur i ka valla....hmm pastaj vje prishtina.....

Agroni22
05-09-05, 14:02
Djemet e Fshatit jane me te bukure,ndersa keta te qytetit jane fallso :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mire e ki

Krokodilli
06-09-05, 07:12
per djem kush e din,, a paska djem te bukur ne Kosove a?

femrat le ta jepin kete vot

rilinda
06-09-05, 12:29
per djem kush e din,, a paska djem te bukur ne Kosove a?

femrat le ta jepin kete vot

kishe ti nuk ja dhe voten tane Prishtines a? :lol:

Gentiani
06-09-05, 20:25
O s`ka me neve ēunat e Luginės :lol: :lol:

doGzona
06-09-05, 20:34
Qyteti Dardania.de :lol: :wink:

dafinaaaa
06-09-05, 21:12
Me Prizrenin ska bre :wink:

behokras
06-09-05, 21:16
Me Prizrenin ska bre :wink:

Pajtohem me ty

rilinda
06-09-05, 21:21
Me Prizrenin ska bre :wink:

Pajtohem me ty


ohoo ho hooo a pasket ardh edhe ju mem perkrah mu aa???

edhe Prizreni i ka djemt e bukur veq si Gjilani jo edhe pse votat ? :?

Agroni22
06-09-05, 21:31
Me Prizrenin ska bre :wink:per qytet eshte ma i miri a per djelmosha jo valla se ka te tjere :wink:

rilinda
07-09-05, 11:12
Me Prizrenin ska bre :wink:per qytet eshte ma i miri a per djelmosha jo valla se ka te tjere :wink:


si psh. Gjilani :wink:

Agroni22
07-09-05, 11:30
Me Prizrenin ska bre :wink:per qytet eshte ma i miri a per djelmosha jo valla se ka te tjere :wink:


si psh. Gjilani :wink:ose MITROVICA pse jo

Krokodilli
07-09-05, 13:03
nuk e di per djem,,,, edhe pse ma merr mendja se Prishtina eshte qyteti i te gjtha bukurive natyrore :wink:

Agroni22
07-09-05, 15:16
nuk e di per djem,,,, edhe pse ma merr mendja se Prishtina eshte qyteti i te gjtha bukurive natyrore :wink:aiiiiiiiiiiii te kofte prishtina qytet i bukurive natyrore mitrovica eshte qytet i te gjithave natyrave edhe natyrore edhe shoqrore :wink:

Murgesha
07-09-05, 17:24
Mu ke qeshmja e Gjilanit,
shkova me mbushė ujė,
Qu takova me Jaranin,
Mos ja thuj kurrkuj

Djeg prej mallit
Zjarr prej shpuzės,
Ndale mor Jaran.
Ēfaj kam unė qė sipėr buzės
Paskam njė nishan.

Kjo Sevdaja paska halle,
qaj e qaj me lot,
Zor ish sa me hy nė valle,
Se nuk dilke dot.

Se ē`mu grisė cepi i fustanit,
Vaj e shkreta vaj,
Ma mor vesh i gjithė Gjilani,
Tani si tja baj??

Le tė griset gjithė fustani,
Le tė shkoj nė hava,
Kush e ka njė djalė Gjilani
Nuk bahet pishmon.

Kjo Sevdaja paska halle,
qaj e qaj me lot,
Zor ish sa me hy nė valle,
Se nuk dilke dot.

:P :P :P :P :P :P :P :P

Ska me djemtė e Gjilanit. :wink:

rilinda
07-09-05, 20:43
Pajtohem me ty Murgesha :wink:

Gjumashja
11-09-05, 08:02
Peja

rilinda
11-09-05, 11:42
Peja

ė ėė :lol: Gjilani :wink:

Sy_kaltra
11-09-05, 11:46
peja..

rilinda
11-09-05, 11:52
peja..

:roll:

Sy_kaltra
11-09-05, 11:53
peja..

:roll:
mos i sill ata sy e keqe se peja i ka :lol: :lol: :lol:

rilinda
11-09-05, 11:55
peja..

:roll:
mos i sill ata sy e keqe se peja i ka :lol: :lol: :lol:

nashta veq ma te mir se Gjilani jo valla :lol:

Sy_kaltra
11-09-05, 11:57
nashta veq ma te mir se Gjilani jo valla :lol:
ēa zban vaki :twisted: :wink:

Diana007
12-09-05, 07:52
Valla po e shoh koheve te fundit nje ne Therandė nuk besoj se ka ne mbar Shqiptarin asi bukuroshi e le ma ne Kosovė :roll: :D

Agroni22
12-09-05, 13:54
valla po shihet sipas votimit se me djelmosha te MITROVICES ska veq LAZDRANIN QE E KEM BOLL ESHTE

Gjumashja
13-09-05, 08:15
Peja

ė ėė :lol: Gjilani :wink:ncuk Peja edhe Prizreni i kane djemt e bukur mos ta haroj Mitron po edhe Gjakoven hahahahah ohhhhhhhh bre krejt Kosova i ka djemt e bukur

Diana007
13-09-05, 08:42
Peja

ė ėė :lol: Gjilani :wink:ncuk Peja edhe Prizreni i kane djemt e bukur mos ta haroj Mitron po edhe Gjakoven hahahahah ohhhhhhhh bre krejt Kosova i ka djemt e bukur

Oj qika veret po tham , me pa nje te Thernades kuku Lokum valla esht :D :oops:

rilinda
13-09-05, 14:43
Peja

ė ėė :lol: Gjilani :wink:ncuk Peja edhe Prizreni i kane djemt e bukur mos ta haroj Mitron po edhe Gjakoven hahahahah ohhhhhhhh bre krejt Kosova i ka djemt e bukur

Oj qika veret po tham , me pa nje te Thernades kuku Lokum valla esht :D :oops:

e di moj :wink: edhe ata me arra :lol:

Agroni22
13-09-05, 14:58
Peja

ė ėė :lol: Gjilani :wink:ncuk Peja edhe Prizreni i kane djemt e bukur mos ta haroj Mitron po edhe Gjakoven hahahahah ohhhhhhhh bre krejt Kosova i ka djemt e bukur

Oj qika veret po tham , me pa nje te Thernades kuku Lokum valla esht :D :oops:

e di moj :wink: edhe ata me arra :lol:valla bre qika me doket po vuani per djem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
13-09-05, 15:12
Peja

ė ėė :lol: Gjilani :wink:ncuk Peja edhe Prizreni i kane djemt e bukur mos ta haroj Mitron po edhe Gjakoven hahahahah ohhhhhhhh bre krejt Kosova i ka djemt e bukur

Oj qika veret po tham , me pa nje te Thernades kuku Lokum valla esht :D :oops:

e di moj :wink: edhe ata me arra :lol:

Pse ju e keni pa aaaaaaa :D

Diana007
13-09-05, 15:14
valla bre qika me doket po vuani per djem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Agron me pa ate edhe ju keni me vujt :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
13-09-05, 17:25
Peja

ė ėė :lol: Gjilani :wink:ncuk Peja edhe Prizreni i kane djemt e bukur mos ta haroj Mitron po edhe Gjakoven hahahahah ohhhhhhhh bre krejt Kosova i ka djemt e bukur

Oj qika veret po tham , me pa nje te Thernades kuku Lokum valla esht :D :oops:yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Diana007
14-09-05, 09:17
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:

Gjumashja
14-09-05, 11:20
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:po edhe une pot thom ashtu valla

Diana007
14-09-05, 11:24
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:po edhe une pot thom ashtu valla

:D :wink:

Gjumashja
15-09-05, 08:57
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:po edhe une pot thom ashtu valla

:D :wink:Mitrovica :lol:

Diana007
15-09-05, 09:59
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:po edhe une pot thom ashtu valla

:D :wink:Mitrovica :lol:

Medet qe nuk e kam nje foto te tij :cry:

spirl_girls
15-09-05, 10:00
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:po edhe une pot thom ashtu valla

:D :wink:Mitrovica :lol:

ehh moj Gjumashe jo veq djemt po edhe qikat vallaaaa

Gjumashja
15-09-05, 10:43
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:po edhe une pot thom ashtu valla

:D :wink:Mitrovica :lol:

ehh moj Gjumashe jo veq djemt po edhe qikat vallaaaapo kuptohet valla

rilinda
17-09-05, 10:33
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:po edhe une pot thom ashtu valla

:D :wink:Mitrovica :lol:

ehh moj Gjumashe jo veq djemt po edhe qikat vallaaaapo kuptohet valla

nc :( s'osht ashtu

Krokodilli
17-09-05, 19:40
yhaaaaaaaaaaaaa une ne pergjithsi i permenda se me ja nis me ka njo me dhamin durt me i shkrujt :P

Oj fylle po si ai nuk kaaaa ne KOSOVĖ :oops:po edhe une pot thom ashtu valla

:D :wink:Mitrovica :lol:

ehh moj Gjumashe jo veq djemt po edhe qikat vallaaaapo kuptohet valla

nc :( s'osht ashtu

mashalla ju koft,, veq zoti qe ju ka kriju,, dilni dilni pak edhe ne Prishtine se ka djem edhe Prishtina :) ,,,,, se vajzat po na mungojn

rilinda
17-09-05, 21:01
eee a pe she qe sjeni te part per gjithqka :P

Agroni22
17-09-05, 22:22
M.I.T.R.O.V.I.C.A mitrovica

Prishtinasja_
18-09-05, 13:21
Mendoj se Prishtina dhe Gjilani !!!! :D :D

rafet llapjani
18-09-05, 14:40
Oj qika per djemte te mire ju kisha propozu me dale ne Besijan(llapjant) :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: si kashti Agroni22 hiq ne spisak e kadit se marrin vota ma shum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

rilinda
18-09-05, 16:21
Oj qika per djemte te mire ju kisha propozu me dale ne Besijan(llapjant) :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: si kashti Agroni22 hiq ne spisak e kadit se marrin vota ma shum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

kishe pernime a??? Nuk besoj qe munet me pas najkun djem ma te mir se ne Gjilan :lol:

Krokodilli
19-09-05, 09:34
Mendoj se Prishtina dhe Gjilani !!!! :D :D

dallohet Prishtinasja menjehere,,,,
rilinda merr pak mesim nga Prishinasja,, te tregon edhe ajo se Prishtina jemi me te mire per te gjitha :)

hehe pa keqkuptime rilinda ,, pak shaka,, edhe pse jemi me te miret per te gjitha :wink:

Gjumashja
19-09-05, 09:56
mos harroni se edhe Mitrovica sja lshon rrugen Prishtines hiq

Diana007
19-09-05, 10:23
Theranda me nje i qet te dera kret :D

Krokodilli
19-09-05, 10:29
mos harroni se edhe Mitrovica sja lshon rrugen Prishtines hiq
Mitrovica? po besa vajzat i ka bukuroshe

rilinda
19-09-05, 14:04
Mendoj se Prishtina dhe Gjilani !!!! :D :D

dallohet Prishtinasja menjehere,,,,
rilinda merr pak mesim nga Prishinasja,, te tregon edhe ajo se Prishtina jemi me te mire per te gjitha :)

hehe pa keqkuptime rilinda ,, pak shaka,, edhe pse jemi me te miret per te gjitha :wink:

eee po ajo prishtinalike edhe po thot qe prishtina e une jom prizrenalike e sjom ka e lavdoj qytetin tem po po tham Gjilaniiiiiii edhe e vertet osht :lol:

Prishtinasja_
19-09-05, 18:14
Rilinda nuk po i lavderoj djemt e prishtines veq se jam vet nga prishtines , por e vertet eshte se PRISHTINA I KA DJEMT E BUKUR !!!!!!!

Dhe tani vjen Gjilaniiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)

rilinda
19-09-05, 18:40
o moj ka djem te bukur edhe Prishtina ama Gjilanit nuk ja kalon :lol:

Prishtinasja_
19-09-05, 20:11
o moj ka djem te bukur edhe Prishtina ama Gjilanit nuk ja kalon :lol:

ani moj ska dert , krejt djemt shqiptar i kemi te bukur bre !!!!!!!!!!

Por Prishtinalit jane dicka te veqant !!!!!! :D

Krokodilli
20-09-05, 07:16
o moj ka djem te bukur edhe Prishtina ama Gjilanit nuk ja kalon :lol:

ani moj ska dert , krejt djemt shqiptar i kemi te bukur bre !!!!!!!!!!

Por Prishtinalit jane dicka te veqant !!!!!! :D

moj rilinda krejt eshte normale nese thu Gjilani,, edhe pse sipas mendimit tim ke gjet ndonje djal ne gjilan,, ke dashnorin nga Gjilani,, ndoshta aj eshte bukurosh,, po mos e perfshi nje qytet per nje person... :wink:

rilinda
20-09-05, 14:57
uhuuuu o Kroki po larg e qove nc nc nc prej Prizrenit frajer ne Gjilan a. jo jo Kroki so e vertet por pernime jan t'bukurosha gjilanlit :lol: mundesh edhe mu bind...kur t'vjen ne Kosov shko e vizitoj :lol:

Krokodilli
21-09-05, 10:49
uhuuuu o Kroki po larg e qove nc nc nc prej Prizrenit frajer ne Gjilan a. jo jo Kroki so e vertet por pernime jan t'bukurosha gjilanlit :lol: mundesh edhe mu bind...kur t'vjen ne Kosov shko e vizitoj :lol:


edhe me shku kroki ne Gjilan,, ku muj mi dallu djemt cili eshte i bukur e cili jo.............. une per djem nuk flas se cili eshte i bukur apo jo,, vetem kam then Prishtina eshte vend i bukuris natyrore, njerezore , shpirterore

rilinda
21-09-05, 13:36
o Kroki more e pse ti me ket bindje qe nuk ban me i kqyr edhe me i vlersu djemt- djemt???

Krokodilli
21-09-05, 15:33
o Kroki more e pse ti me ket bindje qe nuk ban me i kqyr edhe me i vlersu djemt- djemt???

si muj mi vlersu djemt moj rilinda,,, nese ka personalitet te mir muj mi vleresu me than ,, eshte djal i mire,, ka personalitet te mir,, po ku me dit une se cili djal eshte i bukur,,,,, per mu vajzat jan te bukura,, djemt ju lem juve vajzave te na cilesoni

Gjumashja
22-09-05, 08:43
mos harroni se edhe Mitrovica sja lshon rrugen Prishtines hiq
Mitrovica? po besa vajzat i ka bukurosheedhe djemt te mire i kemi :wink: mos harro

aferdita
22-09-05, 11:43
Mu ke qeshmja e Gjilanit,
shkova me mbushė ujė,
Qu takova me Jaranin,
Mos ja thuj kurrkuj

Djeg prej mallit
Zjarr prej shpuzės,
Ndale mor Jaran.
Ēfaj kam unė qė sipėr buzės
Paskam njė nishan.

Kjo Sevdaja paska halle,
qaj e qaj me lot,
Zor ish sa me hy nė valle,
Se nuk dilke dot.

Se ē`mu grisė cepi i fustanit,
Vaj e shkreta vaj,
Ma mor vesh i gjithė Gjilani,
Tani si tja baj??

Le tė griset gjithė fustani,
Le tė shkoj nė hava,
Kush e ka njė djalė Gjilani
Nuk bahet pishmon.

Kjo Sevdaja paska halle,
qaj e qaj me lot,
Zor ish sa me hy nė valle,
Se nuk dilke dot.

:P :P :P :P :P :P :P :P

Ska me djemtė e Gjilanit. :wink:


ashtu eshte vendase :wink:

Krokodilli
22-09-05, 11:59
Mu ke qeshmja e Gjilanit,
shkova me mbushė ujė,
Qu takova me Jaranin,
Mos ja thuj kurrkuj

Djeg prej mallit
Zjarr prej shpuzės,
Ndale mor Jaran.
Ēfaj kam unė qė sipėr buzės
Paskam njė nishan.

Kjo Sevdaja paska halle,
qaj e qaj me lot,
Zor ish sa me hy nė valle,
Se nuk dilke dot.

Se ē`mu grisė cepi i fustanit,
Vaj e shkreta vaj,
Ma mor vesh i gjithė Gjilani,
Tani si tja baj??

Le tė griset gjithė fustani,
Le tė shkoj nė hava,
Kush e ka njė djalė Gjilani
Nuk bahet pishmon.

Kjo Sevdaja paska halle,
qaj e qaj me lot,
Zor ish sa me hy nė valle,
Se nuk dilke dot.

:P :P :P :P :P :P :P :P

Ska me djemtė e Gjilanit. :wink:


ashtu eshte vendase :wink:

me te vertet ska me djem te Gjilanit,,,, te gjith me koke ne Mariuana,, gjithmon te qeshur,, gezuar, perplot jet :lol: , hallall ju qoft :idea:

rilinda
22-09-05, 13:38
o ska me djem t'Gjilanit valla :lol:

Krokodilli
22-09-05, 14:02
o ska me djem t'Gjilanit valla :lol:

hallall ju qoft,, qenka me ju marr lakmi :twisted:

du mu ba Gilangji, a thu me pranojn 8) :?: :!: :!:

rilinda
22-09-05, 23:47
nc se ti je australian me gjak prishtinali e me u bo gjilanli sban :lol: veq provoje niher bovaki t'pranojn :? si dihet fatit :lol:

Krokodilli
23-09-05, 06:04
nc se ti je australian me gjak prishtinali e me u bo gjilanli sban :lol: veq provoje niher bovaki t'pranojn :? si dihet fatit :lol:

HEHE BANA HAJGARE PAK,,, SE NUK NDRROHEM KURR,, Gilangji kom pas shok ne Kosove,, e kan lan Gjilanin mu ba Prishtinai,, keshtu qe Prishtinalia i vertet nuk bahet Gilangji (ne prishtin ju thojm atyre qe jan nga Gjilani (Gilangji-Dallavergji)

:!: :!: I AM PROUD TO BE PRISHTINALI :!: :!: 8)

rilinda
23-09-05, 11:32
shyqyr qe je, shyqyr qe je, shyqyr qe je :lol: , se mos mu pas kan ishe detyru edhe ti si kta tjert me ubo prishtinali :lol:

Agroni22
24-09-05, 19:18
mitrovica E TANA vine ketu tjerat si p.sh gjilani e do qytet tjera

Krokodilli
28-09-05, 11:30
NO COMMENT,, ( VAJZAT ME TE BUKURA I KA PRISHTINA DHE PEJA)

rilinda
28-09-05, 13:49
NO COMMENT,, ( VAJZAT ME TE BUKURA I KA PRISHTINA DHE PEJA)

nc nc nc tema per djemt me te bukur o kjo e jo per qika o Kroki :roll:

e djemt ma te bukur i ka :arrow: Gjilaniii :?

Krokodilli
28-09-05, 13:58
NO COMMENT,, ( VAJZAT ME TE BUKURA I KA PRISHTINA DHE PEJA)

nc nc nc tema per djemt me te bukur o kjo e jo per qika o Kroki :roll:

e djemt ma te bukur i ka :arrow: Gjilaniii :?

thash No Comment,, do te thot nuk e di cili qytet i ka djemt me te bukur,,, por per vajza jam i sigurt se Prishtina dhe Peja, (shumic) se edhe Prizreni i ka vajzat e bukura 8)

rilinda
28-09-05, 14:09
vajzat- Peja para Prishtines e djemt -Gjliani

vjeshta
28-09-05, 20:14
A veq 10 qytete i ka kosova

i_zjarrrti
28-09-05, 22:58
A paska mė tė mira se pejonkat a?

Ndoshta nė Tiranė, Gjirokastėr e Sarandė?

Edhe Gjakova valla tė mira i ka.

Agroni22
30-09-05, 22:33
MITROVICAAAAAAAAAAAAAAAA e tana vine ketu do gjilana e prishtina

rilinda
30-09-05, 23:55
MITROVICAAAAAAAAAAAAAAAA e tana vine ketu do gjilana e prishtina

ani :roll:

Krokodilli
01-10-05, 04:37
Prishtina eshte qyteti i bukurive natyrore njerezore, shpirterore

rilinda
01-10-05, 09:30
Prishtina eshte qyteti i bukurive natyrore njerezore, shpirterore

edhe deshirore ( veq me ta plotsu ty qefin kishe Prishtina nr.1) :P
po e di qe o osht e para mas Prizrenit :lol:

Krokodilli
01-10-05, 10:06
Prishtina eshte qyteti i bukurive natyrore njerezore, shpirterore

edhe deshirore ( veq me ta plotsu ty qefin kishe Prishtina nr.1) :P
po e di qe o osht e para mas Prizrenit :lol:

:) moj rilinda deri tash the Gjilani,, tash thu se Prishtina e para mbas Prizrenit 8)

ske faj, se edhe une kom fillu mi perzi temat ketu tek votimet dhe sondazhet,,,, me ka hy ne koke vetem Prishtina Prishtina Prishtina,, pa e dit per qka po thom Prishtina :)

rilinda
01-10-05, 10:13
Prishtina eshte qyteti i bukurive natyrore njerezore, shpirterore

edhe deshirore ( veq me ta plotsu ty qefin kishe Prishtina nr.1) :P
po e di qe o osht e para mas Prizrenit :lol:

:) moj rilinda deri tash the Gjilani,, tash thu se Prishtina e para mbas Prizrenit 8)

ske faj, se edhe une kom fillu mi perzi temat ketu tek votimet dhe sondazhet,,,, me ka hy ne koke vetem Prishtina Prishtina Prishtina,, pa e dit per qka po thom Prishtina :)

hahahah mir e ki

Krokodilli
01-10-05, 10:24
Prishtina eshte qyteti i bukurive natyrore njerezore, shpirterore

edhe deshirore ( veq me ta plotsu ty qefin kishe Prishtina nr.1) :P
po e di qe o osht e para mas Prizrenit :lol:

:) moj rilinda deri tash the Gjilani,, tash thu se Prishtina e para mbas Prizrenit 8)

ske faj, se edhe une kom fillu mi perzi temat ketu tek votimet dhe sondazhet,,,, me ka hy ne koke vetem Prishtina Prishtina Prishtina,, pa e dit per qka po thom Prishtina :)

hahahah mir e ki

:wink:

Prizreni

Agroni22
01-10-05, 22:07
MITROVICAAAAAAAAAAAAAAAA e tana vine ketu do gjilana e prishtina

ani :roll:po de po :lol: :lol: :lol: :wink:

Zana_ch
05-10-05, 20:02
GJAKOVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Krokodilli
17-10-05, 08:52
GJAKOVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zana_ch :

vendodhja:shpi :arrow: ske faj tu nejt ne shpi,, prej dritares ne Gjakov normal se veq djemt e gjakoves i she :lol:
dik pak ne Prishtine dil ,, ne qytetin e bukurive natyrore njerzore

rilinda
17-10-05, 09:42
GJAKOVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zana_ch :

vendodhja:shpi :arrow: ske faj tu nejt ne shpi,, prej dritares ne Gjakov normal se veq djemt e gjakoves i she :lol:
dik pak ne Prishtine dil ,, ne qytetin e bukurive natyrore njerzore

jo jo mos dil ka Prishtina se ski qka she :lol: hajde knej ka Prizreni edhe e kupton qka osht bukuria :lol: :lol:

Krokodilli
19-10-05, 06:52
GJAKOVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zana_ch :

vendodhja:shpi :arrow: ske faj tu nejt ne shpi,, prej dritares ne Gjakov normal se veq djemt e gjakoves i she :lol:
dik pak ne Prishtine dil ,, ne qytetin e bukurive natyrore njerzore

jo jo mos dil ka Prishtina se ski qka she :lol: hajde knej ka Prizreni edhe e kupton qka osht bukuria :lol: :lol:

Zana_ch mos te mashtron rilinda ty,,,,, le Prizrenin ti e ngo Krokin........
ne Prishtine e kupton qka eshte bukuria,,, le qe ka bukurosha e bukuroshe,, po ne Prishtine din te dashurojn marrezisht, ja din vleren dashuris Prishtinalit :wink:

anna
19-10-05, 11:45
paj prishtina normal bre dihet ihaaa :wink: :D

rilinda
19-10-05, 19:53
t'rrall jan ata qe din me dashuru marrezisht o Kroki...
edhe ti po ankohesh qe krejt Kosova jemi mbledh ne Prishtin e tash ti vet pe thirr Zanen... nc nc nc hyp se te vrava e zhdry se te vrava :roll:

Agroni22
19-10-05, 23:10
mitrovicaaaa

Krokodilli
20-10-05, 07:03
t'rrall jan ata qe din me dashuru marrezisht o Kroki...
edhe ti po ankohesh qe krejt Kosova jemi mbledh ne Prishtin e tash ti vet pe thirr Zanen... nc nc nc hyp se te vrava e zhdry se te vrava :roll:

rilinda,, nuk e thirra zanen ne Prishtine me jetu,, po i thash eja e vizito Prishtinen se ne Prishtine ka djem te bukur..
ama faqen,, mpuqqqqqqq ,, eshte e vertet se ska as djem e as vajza qe dashurojn marrezisht ne dit te sodit,,,,,,, (vetem Kroki) :)

rilinda
20-10-05, 15:26
edhe une :P :lol: :lol: :lol: :wink:

Krokodilli
21-10-05, 05:28
edhe une :P :lol: :lol: :lol: :wink:

:) :) mire mire ,, paskemi diqka te perbashket 8) :wink:


good sign 8)

rilinda
21-10-05, 10:05
yeah :lol:

Barbaroza
21-10-05, 10:32
Oooo Ferizaji bre. :)

rilinda
21-10-05, 10:54
Oooo Ferizaji bre. :)

ani de veq mas Gjilanit :wink:

Jelira
21-10-05, 18:35
Oooo Ferizaji bre. :)

Mbas Prishtines ndoshta. :wink:

Kupid
21-10-05, 20:02
Oooo Ferizaji bre. :)
flm 8)
harro prishtine edhe gjilani. :P

Barbaroza
22-10-05, 14:06
Kupid,ferizajas je? :shock:
Atehere patjeter duhet te jesh bukurosh. :P

rilinda
23-10-05, 01:07
Kupid,ferizajas je? :shock:
Atehere patjeter duhet te jesh bukurosh. :P

ėhėėė, veq ma bukurosh se gjilanlit jo s'besoj :lol:

Krokodilli
23-10-05, 05:20
Oooo Ferizaji bre. :)

Mbas Prishtines ndoshta. :wink:

pa ndoshta, Prishtina,, pastaj qytetet tjera mbas Prishtines :wink:

rilinda
23-10-05, 13:29
Kroki sa shum andrra je tu pa valla... pse nuk po merr mi botu a e din sa librat te kishin dal...po te propozoj titullin me ja lan "Ėndėrrat" e sa libra ti qet veq numrat rendor me ju qit aty psh 1. 2. 3........... :wink:

Daja POLIC
23-10-05, 22:38
PRIZRENI :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
24-10-05, 12:04
Kroki sa shum andrra je tu pa valla... pse nuk po merr mi botu a e din sa librat te kishin dal...po te propozoj titullin me ja lan "Ėndėrrat" e sa libra ti qet veq numrat rendor me ju qit aty psh 1. 2. 3........... :wink:

andrra po tu duken shkrimet e mia a,,,,, flm per Propozimin,,,, nese me shkon mendja ta ndrroj drejtimin e te behem shktimtar , do ta kem parasysh kete titullin "Ėndėrrat"... deri athere do te vazhdoj me diskutime 8)

rilinda
24-10-05, 14:23
:wink: Kur ta bojn pytjen gazetart "Kush te inspiroi qe te merresh me shkrime?" pergjigjja ka me kan :............................. :lol: :P

Krokodilli
26-10-05, 11:08
:wink: Kur ta bojn pytjen gazetart "Kush te inspiroi qe te merresh me shkrime?" pergjigjja ka me kan :............................. :lol: :P

kam vendos te behem shkrimtar rilinda..
dhe me te vertet at titullin tend qe ma tregove kam vendos me perdor ne kopertinat e librit ''Endrrat e Rilindes'' pastaj do te vazhdoj si me ke then me heret
''Endrrat e Rilindes - 1''
''Endrrat e Rilindes - 2''
''Endrrat e Rilindes - 3'' e keshtu me rradh 8)

mpuq ne faqe rilinda - nese me pyesin gazetart kush te inspiroi qe te merresh me shkrime?...... patjeter do tju tregoj se RILINDA vajza e bukur ishte ajo qe me inspiroi ta ndryshoj drejtimin.. :wink:

rilinda
26-10-05, 23:39
ooooo moreeee "Enderrar e Rilindes" jo, po "Enderrat e forumisteve te Dardanise"( e ne at grup ban edhe ti e edhe krejt tjert qe po shohim andrra me sy hap :lol: veq une mas paskti jom tu pa ksi andrra :wink: )

Gjilani
Gjilani
Gjilaniiiiii

Ku kan met more gjilanlit qe hiq spom perkrahiiiiiin?????? :roll:

Krokodilli
27-10-05, 05:41
ooooo moreeee "Enderrar e Rilindes" jo, po "Enderrat e forumisteve te Dardanise"( e ne at grup ban edhe ti e edhe krejt tjert qe po shohim andrra me sy hap :lol: veq une mas paskti jom tu pa ksi andrra :wink: )

Gjilani
Gjilani
Gjilaniiiiii

Ku kan met more gjilanlit qe hiq spom perkrahiiiiiin?????? :roll:

e na fal,, u vonove pak,,,,
libri veq ka dal ne botim me emer ''Endrrat e Rilindes'' :lol:

Barbaroza
27-10-05, 18:22
Ferizaji dhe pike,qe pike bre,pike edhe s'kaaaaa .

Prishtinasja_
29-10-05, 09:23
Ferizaji dhe pike,qe pike bre,pike edhe s'kaaaaa .

:roll: :roll:

rilinda
29-10-05, 09:31
ooooo moreeee "Enderrar e Rilindes" jo, po "Enderrat e forumisteve te Dardanise"( e ne at grup ban edhe ti e edhe krejt tjert qe po shohim andrra me sy hap :lol: veq une mas paskti jom tu pa ksi andrra :wink: )

Gjilani
Gjilani
Gjilaniiiiii

Ku kan met more gjilanlit qe hiq spom perkrahiiiiiin?????? :roll:

e na fal,, u vonove pak,,,,
libri veq ka dal ne botim me emer ''Endrrat e Rilindes'' :lol:

a do mem thirr ne perurim te librit more???


Barbaroza a e vulose a??? :roll:

Barbaroza
29-10-05, 17:58
Ferizaji dhe pike,qe pike bre,pike edhe s'kaaaaa .

:roll: :roll:

Cka dreqi pate moj? :roll:

Barbaroza
29-10-05, 18:00
Rilinda,hajt se do ti lidhi kembet ty per nje ferizajas,posa te vijsh ho,pastaj e vulosi mire :lol: :lol:

rilinda
30-10-05, 02:08
kqyrum veq pak si zor me lan Prizrenin une :lol:

Krokodilli
31-10-05, 09:55
kqyrum veq pak si zor me lan Prizrenin une :lol:
u rilinda, tamon vendosa me lan Australin e Prishtinen e me dal me jetu ne Prizren ti po don me lan Prizrenin :? :? :cry:

rilinda
31-10-05, 10:42
a thash more qe zor me lan une Prizrenin :lol: :lol:

Krokodilli
31-10-05, 11:38
a thash more qe zor me lan une Prizrenin :lol: :lol:

ti the kqyrum po pak si zor, pi bjen qe kqyrum, ndoshta po ndoshta jo :cry:

ani nese vendos me lan Prizrenin eja ne Prishtine,, nese jo athere :D :? ...

loni19
31-10-05, 11:50
nuk e di kush i ka djemt me te bukur.
secili pe lavderon qytetin e vet.
se di valla....
ka djem te bukur kudo.
a pajtoheni me mua...?

Krokodilli
01-11-05, 07:54
nuk e di kush i ka djemt me te bukur.
secili pe lavderon qytetin e vet.
se di valla....
ka djem te bukur kudo.
a pajtoheni me mua...?

deri diku loni19 pajtohna me ty

me pas than :arrow: KA VAJZA TE BUKURA KUDO

isha pajtu me ty menihere :lol: :wink:

rilinda
01-11-05, 14:11
mir more ka than Loni o Kroki :lol:
ka djem te bukur edhe ne Republiken e Irlandes e gjithashtu edhe ne Australi besa besa edhe ne Prizren veq ma te mirt jan ne Gjilaaaaan :P :lol: :wink:

Agroni22
17-11-05, 20:58
a per djem mitrovica i ka te mire

rilinda
19-11-05, 13:40
a per djem mitrovica i ka te mire

:roll:

hajt tregoma ni foto te naj djalit mitrovicali :lol:

M_u_k_i
21-11-05, 22:14
M ĻÆ|Æ®Õ\\v// ļ ©Å

M_u_k_i
21-11-05, 22:15
a nuk pe she a qyre per funi emrit M_U_K_I :lol: :lol: :lol: :lol:

rilinda
22-11-05, 21:51
a nuk pe she a qyre per funi emrit M_U_K_I :lol: :lol: :lol: :lol:

po bre e pash edhe hunen e preka per mos met ra msysh, po edhe ni rruz te kalter kishe harru me qit qaty te fotoja. :P

M_u_k_i
22-11-05, 23:22
a nuk pe she a qyre per funi emrit M_U_K_I :lol: :lol: :lol: :lol:

po bre e pash edhe hunen e preka per mos met ra msysh, po edhe ni rruz te kalter kishe harru me qit qaty te fotoja. :Pkometa marr ty se e di qe e ki e qes tanshi hahah :lol: :lol: :lol: :lol:

rilinda
23-11-05, 19:22
a po tutesh qe ta jap hej? :roll:
tregom kur e ki ditlindjen edhe ta blej ni qasi rruze per mos met ra msysh :P

zana e maleve
23-11-05, 20:24
valla rinlinda nuk ka me djem te mitrovices

rilinda
24-11-05, 00:13
valla rinlinda nuk ka me djem te mitrovices

po de e di qe Mukin shembull e kemi :lol:

M_u_k_i
24-11-05, 00:19
rilinda jo veq mu po tan djemt e mitrovices jena FACA me fal a

GURI SYLAJ
27-11-05, 19:34
E per djem mos i lyp n'qytet se nuk i gjen kund,nese don me i pa-shko n'katund.

rilinda
27-11-05, 20:00
pajtohem me ty Guri Sylaj :lol: ke plotsisht te drejt :wink:

Kalt
27-11-05, 20:08
Rilinda ti i ke afer e pyet. Per disa minuta mberrin ne Gjakove e aty nuk di se ku me zgjedh me perpara.

rilinda
28-11-05, 11:38
s'po shkoj hiq pra se po bisha ne dilem :lol:

M_u_k_i
28-11-05, 11:49
:lol: :lol: :wink:

Kalt
28-11-05, 12:03
:lol: :lol: :wink:

Ja bone qejfin Mukit.
Une e kam pas gjyshen prej Prizereni e ajo e ka nem baben e vet se pse e martoi ne gjakovar se ja kishte nxi shpirtin.
Ajo ishte mesu vec me pi duhan, kafe e caja e me qit fall ne filgjan.
Vec kesaj e kishte zor me gjuhen shqipe e i dukej vetja si muhaxhire.
Ne jemi te "eger" per prizerenjanet.
Prizerenjanet kane preference per burra qe ju lyhen per dimijash.

rilinda
28-11-05, 15:04
e ke me gjithė mend??? Dmth. sipas teje ne prizrenalit nuk dim tė flasin gjuhėn shqipe mirė a???
Edhe sa pėr njė sqarim a burrat e Prizrenit apo tė Gjakovės janė mė humorista dhe i luajnė edhe rolet e gjinisė femėrore??? (pa ofendime)

Kalt
28-11-05, 17:27
e ke me gjithė mend??? Dmth. sipas teje ne prizrenalit nuk dim tė flasin gjuhėn shqipe mirė a???
Edhe sa pėr njė sqarim a burrat e Prizrenit apo tė Gjakovės janė mė humorista dhe i luajnė edhe rolet e gjinisė femėrore??? (pa ofendime)

Sevdai Radogoshi eshte humorist e i luan rolet e gjinise femerore, por ne te vertete ai ka qene boksier, pra burre.
A prizerenjant vec zorre dijne me la, pra zorraxhi hesapi.
:wink:

GURI SYLAJ
28-11-05, 17:58
Pak histori;

Ymer Prizreni i shkrun Avdyl Frasherit e Sylejmanit t'Vokshve e ju thot; "Burra kur t'jini n'zor, hajdeni te zorragjite, n'Perzeren"

rilinda
28-11-05, 18:47
Kjo nuk ishte histori po lengjend nga mendja jote i nderuar. e nese ke fakte per kta qe the a mundesh me i publiku???

sa per ni informim: Prizreni edhe qeta "zorragjit" ( qe po thuni ju)e kan mbrojt coptimin e tokave kosovare ne krye me Abdyl Frasherin e me Ymer Prizrenin e me disa tjer e tjer. edhe diqka: mundeni me hap ni tem tjeter edhe me diskutu per kta ( bash kisha pas qef edhe me ju sqaru diqka) se qysh po shihet e paskeni humbur rrugen ne mes te oborrit.

anna
28-11-05, 22:04
prishtina :D

Agroni22
12-02-06, 23:28
MITROVICA

BlertaB
06-03-06, 17:21
GJAKOVA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

albioni_nl
06-03-06, 17:59
Deqani me siguri:cool:

BlertaB
06-03-06, 18:07
wow albion Deqani.
Mire e ki valla djemt e mire i ka deqani.
Une ish te dashurin e kam pas deqanas po pak kryetrash ka qen e per ate arsyje jemi ndare.
Te pershendes albion.

Zana_ch
06-03-06, 19:47
wow albion Deqani.
Mire e ki valla djemt e mire i ka deqani.
Une ish te dashurin e kam pas deqanas po pak kryetrash ka qen e per ate arsyje jemi ndare.
Te pershendes albion.


ooooo ty Blerta t'varft aj zot moj po qysh po i thue djalit ashtu........ma mir thuj shkurt me Gakovar ska

BlertaB
07-03-06, 18:31
Zana_Ch a nuk pi sheh qe e kam shkru Gjakova i ka djemet me te mire a??
e KAM SHKRU SE ME GJAKOVAR NUK KA BRE:

Agroni22
08-03-06, 01:15
Mitrovica Bre Po Dihet

mjellma
09-03-06, 09:13
Prishtina amo mbas Mitrovices se MITROVICA i ka djelmoshat me te mir:smile:

M_u_k_i
28-03-06, 10:25
Mitrovicaaaaaaaaaaaaaaaa Normalllllllll

mjellma
28-03-06, 21:56
PRISHTINA veq mbas MITROVICES:biggrin:

M_u_k_i
29-03-06, 00:02
PRISHTINA veq mbas MITROVICES:biggrin: po de ggaahahhahahaa

HoteL-MadriD
02-04-06, 11:33
Pa Dyshim qe Gjilani! jo qe jam una nga Gjilani dhe po them qe GJILANI, por eshte e vertet po sbesoni ejani dhe vet binduni!
Fjal te teperta jan fukarallak, Gjilani the best.

Agroni22
27-05-06, 20:41
dihet more MITROVICAAA :wink:

ZeShKaNee
01-06-06, 11:01
Djelmoshat e Gjilanit me pelqejn mua

mjellma
01-06-06, 23:00
dihet more MITROVICAAA :wink:

edhe une jam i ketij mendimi MITROVICAA

rilinda
04-06-06, 12:27
Djelmoshat e Gjilanit me pelqejn mua

edhe un pajtohem me ty

Blerimii
09-06-06, 11:47
valla me djem te skenderit skaaaaa heheheh.

rilinda
09-06-06, 11:49
Ndoshta djemt e Skenderit i kan dajt n'Gjilan edhe ju kan ngja atyne :D

Blerimii
09-06-06, 11:54
Mamir se mukon i gjilanit edhe me pas nusen e prizrenit ska :D

Blerimii
10-06-06, 11:13
Brrraaavooo Bac brrraaavooo.... :D:P

Lijanna
19-06-06, 13:15
Cili vend tjeter pervec Prishtines i ka meshkujt me te bukur ? Asnje (nejse edhe ndonje qytet tjeter e ka ndonje te bukur ama si Prishtina JO .

Agroni22
19-06-06, 23:30
Cili vend tjeter pervec Prishtines i ka meshkujt me te bukur ? Asnje (nejse edhe ndonje qytet tjeter e ka ndonje te bukur ama si Prishtina JO .femnat po a meshkujte jo mos e ke habitur temen heheh

Lijanna
21-06-06, 11:43
Jo ore Agron nuk e kam gabu temen ,per MESHKUJT po flitet ketu ....

Blerta_1
24-10-06, 20:10
Djelmoshat me te bukra i kaaaa GJILANI!!!!!!!!! :biggrin: :biggrin:

Dea_A
24-10-06, 20:13
Djelmoshat me te bukra i kaaaa GJILANI!!!!!!!!! :biggrin: :biggrin:
lol: a ka ndonje Gjilanas ketu ?:smile:

SANTANA-29
24-10-06, 20:33
lol: a ka ndonje Gjilanas ketu ?:smile:
lol:pejanet i harrut krejt natyrisht se PEJAAAAAAAAAAAAAAAAA:

selvija
25-10-06, 16:04
Cili qytet i ka vajzat e bukura nuk koka ne list..:frown:

Follow-ME
25-10-06, 16:09
Bukuria eshte e ndryshme,ajo gjithmone pershkruhet nga syri i veshtruesit!!

p.s. Bukuria eshte burimi i te gjitha dashurive dhe fatkeqsive te medha:smile:

Kavaleri
06-11-06, 22:05
Cdo vend ka te bukur,te mesem edhe te shemtuar.
Por sa i perket Kosoves, Przireni i ka Djlmoshat me te bukur.

Prishtinasja_
14-02-07, 11:47
Megjithse nuk jam banore e Kosoves. Por kam vizitua plot qytete te Kosoves , keshtu qe me shume me kan len pershtypje djemt e Pejes dhe Gjilanit :biggrin:

Pershendetje per djemt nga Peja dhe Gjilani :smile::smile:

rilinda
14-02-07, 12:04
Cdo vend ka te bukur,te mesem edhe te shemtuar.
Por sa i perket Kosoves, Przireni i ka Djlmoshat me te bukur.

T'bukur i ka djemt Prizreni, po jo djemt ma tė bukur t'Kosovės janė nga Prizreni ;)

Agolli
14-02-07, 13:50
Megjithse nuk jam banore e Kosoves. Por kam vizitua plot qytete te Kosoves , keshtu qe me shume me kan len pershtypje djemt e Pejes dhe Gjilanit :biggrin:

Pershendetje per djemt nga Peja dhe Gjilani :smile:

Wou :eek: !!!! Thenx bukuroshja e Prishtines :smile:

gazi-de
14-02-07, 16:17
A kini qene ndonje here ne Llap........???

Sidomose vajzat,nese shkoni ne Llap nuke do te kthehni me.....

Albanian eX|PerT
17-02-07, 02:50
Une jam i ram prej Gjilanit, e i perplast n'Shkup, hahahahaha...

Gjilanasve ju kam ngja, hahahahaha...

Giovanni
17-02-07, 12:17
Pa kurrfar dyshimi.......... PEJA

Prishtinasja_
17-02-07, 14:17
Valla thoni cka te doni por edhe vete Statistika po tregon se PEJA DHE GJILANI ka djelmoshat ma te mire :biggrin::biggrin::biggrin:

Vin-Diesel
17-02-07, 14:50
Megjithse nuk jam banore e Kosoves. Por kam vizitua plot qytete te Kosoves , keshtu qe me shume me kan len pershtypje djemt e Pejes dhe Gjilanit :biggrin:

Pershendetje per djemt nga Peja dhe Gjilani :smile::smile:


Qka nuk ka te Bukur Peja ..?

Prishtinasja_
17-02-07, 15:03
Qka nuk ka te Bukur Peja ..?

Qe de :tongue::tongue::biggrin:

Pupi
17-02-07, 17:10
Pa kurrfar dyshimi.......... PEJA
Kuku ani PEJA thot ky, met kup krejt.

Theranda i ka ma t'mirt, krejt rroqkamana jan, djem per qejfi. per qikat mos t'flasim hiq.

Agolli
17-02-07, 17:50
Une mednoj se Gjakova, nuk kan faje qe thojne kurrxho so kjo....... pa ja pa vellavin....... :biggrin:

Prishtinasja_
18-02-07, 02:03
Une mednoj se Gjakova, nuk kan faje qe thojne kurrxho so kjo....... pa ja pa vellavin....... :biggrin:
hahahhha ...... :tongue::tongue: Mos u bo i poshter more :biggrin:

Zana_ch
18-02-07, 10:05
hahahhha ...... :tongue::tongue: Mos u bo i poshter more :biggrin:


hihihi mos te vie inati hiq................ se valla me djemt e Gjakoves skrahason te asnje qyteti se bash frajera jan http://www.smilieshq.com/smilies/love0081.gif (http://www.smilieshq.com)

Prishtinasja_
18-02-07, 11:04
hihihi mos te vie inati hiq................ se valla me djemt e Gjakoves skrahason te asnje qyteti se bash frajera jan http://www.smilieshq.com/smilies/love0081.gif (http://www.smilieshq.com)hahahaah....:tongue: Zanushe ma mire mos i krahaso djemt e Gjakoves me asgje sepse tani djemt e Pejes dalin ma frajera :tongue: :biggrin:

p.s. Te perqafoj shumm GJAKOVARE

Agolli
18-02-07, 22:19
hahahhha ...... :tongue: Mos u bo i poshter more :biggrin:


:cool: .................:biggrin:

SoKoLi-i-Maleve
18-04-07, 01:49
Si gjithmon Shkodra asht #1 e mandej dhe te gjitha qyetet tjera.

M_u_k_i
24-04-07, 00:41
O Dihet me kon po vin Qikat mas Mitrovicalive qe qyrni votot veq prej Femnave i kena na Mitrovica hahahahahahah

rilinda
24-04-07, 00:43
O Dihet me kon po vin Qikat mas Mitrovicalive qe qyrni votot veq prej Femnave i kena na Mitrovica hahahahahahah

voten tem se keni :tongue: :biggrin:

M_u_k_i
24-04-07, 00:46
Hahahaha ani pse po kesh pra qikjo e keshne don me than qe po te pelqejna hahaahah

rilinda
24-04-07, 00:49
Hahahaha ani pse po kesh pra qikjo e keshne don me than qe po te pelqejna hahaahah

qe nuk keshi pra.:mad: seriozisht e kam. :cool:

M_u_k_i
24-04-07, 00:51
Po ti nuk po kesh ni her e tanshi i ke ngjit syzat kishe un e mir sa per met than a po pina kaffe jojo se kom njet qy hahahahahahahaha

rilinda
24-04-07, 00:54
Po ti nuk po kesh ni her e tanshi i ke ngjit syzat kishe un e mir sa per met than a po pina kaffe jojo se kom njet qy hahahahahahahaha

:rolleyes: a lexove dikun ma nalt qe t'thash hajde me pi kafe a?!

M_u_k_i
24-04-07, 00:57
JO ama ti i ngjite syzat memu livdu qe je e mir e tanshi un met lut ty po jojo spot luti qy hahahhahaahhaha

RiannA
17-05-07, 10:36
Gjilani...

Prishtinasja_
17-05-07, 14:31
Gjilani...

Pajtohem me ty !!! :biggrin:

valiii
17-05-07, 18:05
Peja.......

SANTANA-29
17-05-07, 18:08
peja,,,,,,,,,

luckyman
17-05-07, 19:40
Raushiqi::::::::::::

RiannA
17-05-07, 23:55
Raushiqi::::::::::::


hahahahahahahahahahaahahahaaaaaaaaaaa oohh zot qka kokshe hajgaregji edhe ti

SoKoLi-i-Maleve
18-05-07, 05:01
Shumica e shqiptarve jan te bukur.Por nga Peja deri ne Shkoder jan ma te bukurit.

Arkza
18-05-07, 16:20
Nuk e di !!!!?
Deri tash qka kam pa , kam pa ne Prishtine sepse un me shume dal ne PR, dhe ne Mitrovice , mos te thenm se jam e mitros e te them se jan te gjithe te bukur ne mitrovice , ka gjithqka por nje gje po me Habit se si kan dhan Vota me shume Gjilanit !!! deri tash asnje mashkull te bukur te Gjilanit kurr ska pa ! as ne Tv Bile e askund !?
Un Per mendimin tem them se Prishtina .

gazi-de
18-05-07, 16:36
Ky qe e paska hape temen po i urrejka Llapiante,spse Besiana(Llapi),nuk qenka ne liste,apo nuke keni qene kurre ne Llap,dhe vajza kujdes se me shkua ne Llap pasha kuranin nuke kthehni me,se atu jane djelmoshate me te bukur ne bote...hghghghghghghghghghghghghghghghgh
LLAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPP............................................

rilinda
18-05-07, 16:50
Ky qe e paska hape temen po i urrejka Llapiante,spse Besiana(Llapi),nuk qenka ne liste,apo nuke keni qene kurre ne Llap,dhe vajza kujdes se me shkua ne Llap pasha kuranin nuke kthehni me,se atu jane djelmoshate me te bukur ne bote...hghghghghghghghghghghghghghghghgh
LLAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPP............................................

S'i urren more, po nuk ka pas vend ku me shkru edhe Llapin e vendet tjera. :biggrin::biggrin:

gazi-de
18-05-07, 16:56
S'i urren more, po nuk ka pas vend ku me shkru edhe Llapin e vendet tjera. :biggrin::biggrin:
ishte shaka moj qy,u be shtire me fol..hhahahhahahahahahhahahahahhahaha
po qysh mos me pase vende per vendin me te bukur ne bote,dhe djelmoshat me te bukur,po kujdes mos shkoni ne Llap se vallahi nuke kthehni me,sepse atu jane djemet me te bukur ne bote qy..hghghghghghghghghghghghghghghghghghghghghghghg hgh..........hahhahahahhahahahhahahha

Elina
18-05-07, 17:01
Nuk e di !!!!?
Deri tash qka kam pa , kam pa ne Prishtine sepse un me shume dal ne PR, dhe ne Mitrovice , mos te thenm se jam e mitros e te them se jan te gjithe te bukur ne mitrovice , ka gjithqka por nje gje po me Habit se si kan dhan Vota me shume Gjilanit !!! deri tash asnje mashkull te bukur te Gjilanit kurr ska pa ! as ne Tv Bile e askund !?
Un Per mendimin tem them se Prishtina .Arkza mire e ke se me te vertete ketu ne Prishtine jane djemt shume te bukur...per marak..:tongue:

:biggrin:

prishtinasi
18-05-07, 17:04
:cool: :smile: :smile: .....

ssara
18-05-07, 17:05
Arkza mire e ke se me te vertete ketu ne Prishtine jane djemt shume te bukur...per marak..:tongue:

:biggrin:

valla po tregojn votat se cili qytet...........

Elina
18-05-07, 17:08
:cool: :smile: ...


Ani me i pa me syze phaaaa, hahahhahSsara them qe Prishtina i ka djemt me te bukur, sepse ketu ka djem nga te gjitha viset...:tongue:Ps:paskem harru me votu krejt, shkoj te ja dha kokrren prishtinasve...:biggrin:

prishtinasi
18-05-07, 17:11
Ani me i pa me syze phaaaa, hahahhahSsara them qe Prishtina i ka djemt me te bukur, sepse ketu ka djem nga te gjitha viset...:tongue:Ps:paskem harru me votu krejt, shkoj te ja dha kokrren prishtinasve...:biggrin:


po pra 600 mije banore...diqka del per qika...hahah!
Hajte voto ma shpejt....se votimi po duket qenka "hajde votojme per qytetin tone":biggrin:

Elina
18-05-07, 17:13
po pra 600 mije banore...diqka del per qika...hahah!
Hajte voto ma shpejt....se votimi po duket qenka "hajde votojme per qytetin tone":biggrin:


Votova hahahhaha :biggrin:

ssara
18-05-07, 17:15
Ani me i pa me syze phaaaa, hahahhahSsara them qe Prishtina i ka djemt me te bukur, sepse ketu ka djem nga te gjitha viset...:tongue:Ps:paskem harru me votu krejt, shkoj te ja dha kokrren prishtinasve...:biggrin:


me votu edhe 10 her prap si arit votat....

prishtinasi
18-05-07, 17:15
bravo...haha...tash duhet me e gjete nje votuese tjeter...kesaj i thojne fushate per prestigje:biggrin:

ssara
18-05-07, 17:17
bravo...haha...tash duhet me e gjete nje votuese tjeter...kesaj i thojne fushate per prestigje:biggrin:


hehehehheheheh. shko merni prej rruges ............votuesit.......

prishtinasi
18-05-07, 17:19
hehehehheheheh. shko merni prej rruges ............votuesit.......

hahahah....ssara...per cilin qytet ke votu...ta dime bile sa pike po na ike....

Elina
18-05-07, 17:20
me votu edhe 10 her prap si arit votat....


Jo une e dhash mendimin se cka shoh per cdo dit...djem per marak ka Prishtina, po nuk ma merr mendja qe edhe qytetet tjera nuk kam djelmosha te bukur...:smile:


Ne pergjithesi i kemi djemt e bukur...

ssara
18-05-07, 17:21
hahahah....ssara...per cilin qytet ke votu...ta dime bile sa pike po na ike....


po a.....per qata qe ka ma shume vota.....heheheh

prishtinasi
18-05-07, 17:23
po a.....per qata qe ka ma shume vota.....heheheh

Gjilani a...ka shance sonte me dal ne vendin e dyte....Elina, thirri do shoqe...veq sa per votim...hahah

Elina
18-05-07, 17:25
Gjilani a...ka shance sonte me dal ne vendin e dyte....Elina, thirri do shoqe...veq sa per votim...hahah


Prit se kam kojshike boll hahahah(jooooooo se tybe kojshine e par e kam na Gjilani ) hahahah


Jo bre se nime Prishtinalite jan si manikina ...:biggrin:

prishtinasi
18-05-07, 17:29
Prit se kam kojshike boll hahahah(jooooooo se tybe kojshine e par e kam na Gjilani ) hahahah


Jo bre se nime Prishtinalite jan si manikina ...:biggrin:

Ani s'ka lidhje qe eshte prej gjilanit...veq qitja nje kafe...edhe kallzoja ku me votu....
Po pra...votimet qe jane bere gjere me sot, shpallen te pavlefshme...!
Rilinda...beje nje sondazh te ri...se edhe Prizreni qenka keq:biggrin:

jadore
18-05-07, 17:30
..kuku paskem mbet pa e permend vellaun , e ju garantoj qe mashkull me te bukur shqiptar nuk ka. (vellau jam mo..)prit tash ai ka lind ne Gjakove , pra eshte Gjakovar po del qe per mashkujt e Gjakoves po votoj , se Gjakova si qytet, as qe ka nevoj per vota , kuptohet nuk ka konkurence..(hahaha)

ssara
18-05-07, 17:30
Ani s'ka lidhje qe eshte prej gjilanit...veq qitja nje kafe...edhe kallzoja ku me votu....
Po pra...votimet qe jane bere gjere me sot, shpallen te pavlefshme...!
Rilinda...beje nje sondazh te ri...se edhe Prizreni qenka keq:biggrin:

hahahahahah mbane me qesh.......me votu per se dyti...........

Elina
18-05-07, 17:33
Ani s'ka lidhje qe eshte prej gjilanit...veq qitja nje kafe...edhe kallzoja ku me votu....
Po pra...votimet qe jane bere gjere me sot, shpallen te pavlefshme...!
Rilinda...beje nje sondazh te ri...se edhe Prizreni qenka keq:biggrin:


Edhe une i kisha shpalle te pavlefshme, po Rilinda na shpullave menjehere :biggrin:


Kam me i thirre krejt kojshiket ne kafe sonte,po taksirate se njena eshte nga Gjilani, tjetra nga Peja, tjetra nga Prizreni.........leje se tybe i humbim edhe keto kokrra qe i kemi hahahha

:biggrin: :biggrin:

prishtinasi
18-05-07, 17:34
..kuku paskem mbet pa e permend vellaun , e ju garantoj qe mashkull me te bukur shqiptar nuk ka. (vellau jam mo..)prit tash ai ka lind ne Gjakove , pra eshte Gjakovar po del qe per mashkujt e Gjakoves po votoj , se Gjakova si qytet, as qe ka nevoj per vota , kuptohet nuk ka konkurence..(hahaha)

Cka thua Jador, per nje fuzionim te votave, edhe ashtu jeni shumice ne Prishtine....

prishtinasi
18-05-07, 17:35
hahahahahah mbane me qesh.......me votu per se dyti...........

hahah...po pra...dhe kerkohet nje komision i ri zgjedhor...jo lokalist...hahah

prishtinasi
18-05-07, 17:37
Edhe une i kisha shpalle te pavlefshme, po Rilinda na shpullave menjehere :biggrin:


Kam me i thirre krejt kojshiket ne kafe sonte,po taksirate se njena eshte nga Gjilani, tjetra nga Peja, tjetra nga Prizreni.........leje se tybe i humbim edhe keto kokrra qe i kemi hahahha

:biggrin: :biggrin:

Mos ta nin per Rilinden, se deri ne pamvarsimin e vendit, i ka lane shpullat...
thirri ti sonte...e per strategji lokale lem mua.....:biggrin:

Elina
18-05-07, 17:37
hahah...po pra...dhe kerkohet nje komision i ri zgjedhor...jo lokalist...hahah


Edhe une jam kunder lokalistave .......:biggrin:

ssara
18-05-07, 17:38
hahah...po pra...dhe kerkohet nje komision i ri zgjedhor...jo lokalist...hahah

komisioni nese eshte i forumit prap keni me humb.....

prishtinasi
18-05-07, 17:41
komisioni nese eshte i forumit prap keni me humb.....

Anetaret e komisionit le te jene nga Llapi (forumista)...pasiqe veq qenkan te diskriminuar ne kete sondazh... :biggrin:

LOJETARI
18-05-07, 17:42
Ēfarė sondazhi i cunguar ėshtė ky ,ku anashkalohet qyteti qė ka djemtė mė tė bukur edhe pėrtej rajonit .........................................qėllonja se nuk ėshtė vėshtirė hahahahaha........................................ ....:biggrin:

Elina
18-05-07, 17:47
Anetaret e komisionit le te jene nga Llapi (forumista)...pasiqe veq qenkan te diskriminuar ne kete sondazh... :biggrin:


Mos vazhdo me se Rilinda ka me nai marre krejt kokrrat... :biggrin:

jadore
18-05-07, 17:50
Ēfarė sondazhi i cunguar ėshtė ky ,ku anashkalohet qyteti qė ka djemtė mė tė bukur edhe pėrtej rajonit .........................................qėllonja se nuk ėshtė vėshtirė hahahahaha........................................ ....:biggrin:

e kuptuam , te faliminderit per te verteten dhe solidarizimin qe ja jem mik Gjakoves , dhe pse je i Llapit ,e pranove te verteten (hahaha)

Arkza
18-05-07, 18:43
Arkza mire e ke se me te vertete ketu ne Prishtine jane djemt shume te bukur...per marak..:tongue:

:biggrin:Elina un veq e thash mendimin tim te sinqert dhe asgje tjetre !
por e kam pa ketu ishin si cili per vendin e vend po Votojshin , ne fakte nuk eshte keshtu , por nejse qka me bo tek ne keshtu e ka gjithe po shkojme ne Drejtimin te gabuar dhe pa Drejt :biggrin:
edhe pse jam e Mitrovices u n veq e pranova se Prishtina .

Elina
18-05-07, 18:45
Elina un veq e thash mendimin tim te sinqert dhe asgje tjetre !
por e kam pa ketu ishin si cili per vendin e vend po Votojshin , ne fakte nuk eshte keshtu , por nejse qka me bo tek ne keshtu e ka gjithe po shkojme ne Drejtimin te gabuar dhe pa Drejt :biggrin:
edhe pse jam e Mitrovices u n veq e pranova se Prishtina .


Po ashtu eshte, se as une nuk kisha me votu nese nuk kisha qene e sigurte...


Ps;hajde se e kam ndermende me te msitnue,po te marr per kojshi(shaka):wink:

Arkza
18-05-07, 18:52
Po ashtu eshte, se as une nuk kisha me votu nese nuk kisha qene e sigurte...


Ps;hajde se e kam ndermende me te msitnue,po te marr per kojshi(shaka):wink:hahahahahhahaha jo moj me rahat ne vendin time , qysh thot Populli Ngad Dukat :wink:

LuLjaa
18-05-07, 19:39
Smallusha i ka ,,, :D

rilinda
19-05-07, 17:19
Mos vazhdo me se Rilinda ka me nai marre krejt kokrrat... :biggrin:

nc nc, Rilinda nuk jau merr kokrrat. Kokrrat i japin anėtarėt :biggrin:

Rigoni
02-08-07, 14:04
GJILANI pa dyshim :) :)

yllush_qiki
03-08-07, 19:04
pejont be daj pejont....me shpatullat e gjona...me trupin 2 metra...ehe no koment se marre pastaj:biggrin: