PDA

View Full Version : Cili Qytet I Ka Djelmoshat Mė Tė Bukur?


Faqet : 1 [2]

egi
04-08-07, 17:31
ulqini hahahhaha
nime sa djemt e bukur ne nje vend..s'kom pa deri tash

rilinda
05-08-07, 14:04
Garant kokan kan djemt me prejardhje t'Gjilanit ata qė i paske taku n'Ulqin oj Egi :D

aLbaChiCk
05-08-07, 14:06
Garant kokan kan djemt me prejardhje t'Gjilanit ata qė i paske taku n'Ulqin oj Egi :D

hahahahhaahahahaahahahaah rilinda :biggrin:

aLbaChiCk
05-08-07, 14:08
P.S harrova te them se djemt e gjilanit :smile:

GjiLanasJa_
05-08-07, 16:37
Normalisht se djemt e Gjilanit ska dyshim aty :smile:

Prishtinasja_
05-08-07, 18:16
Normalisht se djemt e Gjilanit ska dyshim aty :smile:

:biggrin::biggrin::biggrin:

Krokodilli
08-08-07, 13:16
skeni pa rastin me pa Krokodillin e Prishtines,, se i ndrroni votat me pas mundesin, votoni per Prishtine,, dilni naj dit ne germi,, takohum e ndoshta ndrroni mendjen.

http://albaner.nu/wallpapers/prishtina_16.jpg

rilinda
08-08-07, 13:42
skeni pa rastin me pa Krokodillin e Prishtines,, se i ndrroni votat me pas mundesin, votoni per Prishtine,, dilni naj dit ne germi,, takohum e ndoshta ndrroni mendjen.

http://albaner.nu/wallpapers/prishtina_16.jpg

Na nuk kemi than qe nuk jan t'mir djemt e Prishtines, ama ata t'Gjilanit, jau marrin anėn :biggrin:

arton bala
08-08-07, 15:07
skeni pa rastin me pa Krokodillin e Prishtines,, se i ndrroni votat me pas mundesin, votoni per Prishtine,, dilni naj dit ne germi,, takohum e ndoshta ndrroni mendjen.

http://albaner.nu/wallpapers/prishtina_16.jpg

Hej, kesh ne germi!!

E tash??

:tongue:

SANTANA-29
08-08-07, 15:14
NDERRO MENDJEN THUJ PEJA,,,,hahahahahahahahahahhahaa:tongue:

arton bala
08-08-07, 15:17
skeni pa rastin me pa Krokodillin e Prishtines,, se i ndrroni votat me pas mundesin, votoni per Prishtine,, dilni naj dit ne germi,, takohum e ndoshta ndrroni mendjen.

http://albaner.nu/wallpapers/prishtina_16.jpg

Hej, kesh ne Germi!!

I pyeta disa njerez per krokodilin, thane se e kishe nje alias, "ftyredjath" po te thojshin atje!!

Ama mos ki dert se xhelozia ne pyetje, se ata per veti ishin kone pejone, gjilanas, prizrenali, ferizajli, shkupjone, tiranas, vlonjate edhe i kishin pase ftyrat si petulla.

Mazamakeq, se di cka bon bukuria shqiptare pa GJAKOVEN!!!! :biggrin: :biggrin:

arton bala
08-08-07, 15:25
NDERRO MENDJEN THUJ PEJA,,,,hahahahahahahahahahhahaa:tongue:

A je i sigurte?
Nuk jemi ka folim per qytetin me femra te bukura, por me meshkuj!! :biggrin:

Peja per bukuri eshte parking i gjakoves..

Peja-Boy
08-08-07, 17:50
ULQINI...

Jo Podgorica....I zgjerove kufijt e Kosoves shume moj ??

Peja-Boy
08-08-07, 17:56
ani moj ska dert , krejt djemt shqiptar i kemi te bukur bre !!!!!!!!!!

Por Prishtinalit jane dicka te veqant !!!!!! :D

Qka ka te veqant ne Prishtinali moj ?? hgahgahgahgahg Na mbyte edhe ti krejt !!!

Peja-Boy
08-08-07, 17:56
Une spo di kuj me ja dhon Voten se ka po shkoj po e shikoj Gjinin Femrore !!!

rilinda
08-08-07, 18:34
Jo Podgorica....I zgjerove kufijt e Kosoves shume moj ??

Pse, Tirana qė ėshtė nė sondazh, nė Kosovė ėshtė a? :rolleyes::biggrin:
N'atė kohė qė ka thėnė Egi pėr Ulqinin, ne kemi hulumtu edhe e kemi kuptu qė pjesa dėrmuese e gjilanlive kishin qenė n'Ulqin :biggrin:

Peja-Boy
08-08-07, 18:44
Pse, Tirana qė ėshtė nė sondazh, nė Kosovė ėshtė a? :rolleyes::biggrin:
N'atė kohė qė ka thėnė Egi pėr Ulqinin, ne kemi hulumtu edhe e kemi kuptu qė pjesa dėrmuese e gjilanlive kishin qenė n'Ulqin :biggrin:

Pushime verore a hahahahahaha, Mbase poe fusim Ulqinin ne kete tem ateher paska edhe qytete Europiane...Mendoja se eshte vetem Mbrenda Kufijve te Kosoves Tema !!

O ka mashkuj te Bukur githka ...Pyet per shkollovana e te menqur e lejeni Bukurin ...

egi
11-08-07, 13:02
Garant kokan kan djemt me prejardhje t'Gjilanit ata qė i paske taku n'Ulqin oj Egi :D

hahha se di valla, veq e kom pa qe djemt e bukur te krejt kosoves po mledhen ne ulqin
mule apet ne mot me shku qatje se jam knaq tu kqyr..veq i hapsha syt :biggrin: hahhahahahhahahahhahahahhahahaha

Arkza
11-08-07, 13:08
:eek: Eshte shume Intresant valla se Paska Vota me shume nga Gjilanin por un Deri Tash asnje Mashkull nga Gjilani skam pa te Bukur per Kundrazi me te Keqinje ne Bot me duken ata :biggrin:
Por un Mendoj se Prishtina :rolleyes:

rilinda
11-08-07, 13:25
:eek: Eshte shume Intresant valla se Paska Vota me shume nga Gjilanin por un Deri Tash asnje Mashkull nga Gjilani skam pa te Bukur per Kundrazi me te Keqinje ne Bot me duken ata :biggrin:
Por un Mendoj se Prishtina :rolleyes:

Keq po mendojshe. :biggrin:

Arkza
11-08-07, 13:28
Keq po mendojshe. :biggrin:qka ki Shpullavica e Trune :tongue: :biggrin:

LuLjaa
15-08-07, 13:08
S'di hala se bash cili qytet i ka djemt ma t'bukur, se nuk jam kan neper krejt qytetet mi pa edhe me vertetu se cili i ka, ama prap tham se Tasjani :D secili qe ka than per vend t'vetin edhe une qashtu u ba ēka u ba hihi

Preshevar
15-08-07, 18:03
Lule.... luleeee :tongue:

Edhe nė periferi tė Preshevės, eshte nje Tasjan.. mos je e qatjehit be ?

LuLjaa
15-08-07, 18:35
Lule.... luleeee :tongue:

Edhe nė periferi tė Preshevės, eshte nje Tasjan.. mos je e qatjehit be ?

Jo vallai s'jam e qatjehit edhe nuk pe disha qe ka Tasjan atje :)
Po n'kosove eshte nje Tasjan qeshtu i kan than krytne here edhe tash bile pi thojn do, do
dmth.. Ferizaji eshte :P

gazi-de
15-08-07, 18:40
Jo vallai s'jam e qatjehit edhe nuk pe disha qe ka Tasjan atje :)
Po n'kosove eshte nje Tasjan qeshtu i kan than krytne here edhe tash bile pi thojn do, do
dmth.. Ferizaji eshte :P
Llapi moj qy..hahahahahahahhahahahaha

LuLjaa
15-08-07, 18:47
Llapi moj qy..hahahahahahahhahahahaha

Ja po ama mas Tasjanit :D

gazi-de
15-08-07, 18:51
Ja po ama mas Tasjanit :D
e po po,po qfar Tasjani medet,po ti nuk me duket vetem ne Tasjan koke kan...
mos shkon ne llap mos se pasha kuranin nuk ki mu kthy ma,edhe krejt Tasjani me ardhe me te mar nuk shkon ma..hhahahhahahahahahahahhahahahahahahahahhaha

LuLjaa
15-08-07, 18:57
e po po,po qfar Tasjani medet,po ti nuk me duket vetem ne Tasjan koke kan...
mos shkon ne llap mos se pasha kuranin nuk ki mu kthy ma,edhe krejt Tasjani me ardhe me te mar nuk shkon ma..hhahahhahahahahahahahhahahahahahahahahhaha

E per qata qe se di thash se Tasjani.. ehh edhe ma mire mos me lu veni hiq me nejt qetu ku jam se po qohen krejt tasjani me ardh mem marr e po jesin edhe ata n'llap pa hiri sikur une qeshtu qysh po thu ti e gazi more dreqi qe ishe ti, qysh krejt mu m'kishe ga e hajt hahahahahaha :tongue:

gazi-de
15-08-07, 19:01
E per qata qe se di thash se Tasjani.. ehh edhe ma mire mos me lu veni hiq me nejt qetu ku jam se po qohen krejt tasjani me ardh mem marr e po jesin edhe ata n'llap pa hiri sikur une qeshtu qysh po thu ti e gazi more dreqi qe ishe ti, qysh krejt mu m'kishe ga e hajt hahahahahaha :tongue:
jo rri me mire valla se po behen belat..hahahahahhahahahaahah
kush kuj i ka ga se,mos je e fisit tim edhe ti moj..hahahahahahahhahahahahahahahah

LuLjaa
15-08-07, 19:06
jo rri me mire valla se po behen belat..hahahahahhahahahaahah
kush kuj i ka ga se,mos je e fisit tim edhe ti moj..hahahahahahahhahahahahahahahah

Per qeta hiq nuk dihet, mun me kan edhe ajo tybe.. kqyr hallakat mire se mos po dalim sebep najsen ( ma mire ma heret mu marr vesh qy ) hahahaha ika ni here klm

°Mili°
13-10-07, 21:25
gjilani masi nuk kuka Kamenica heheeh

Albonita
09-12-07, 15:09
Nuk votova per as nje Qytet... Spse mendoj se krejt Kosova i ka djelomshat te bukr ;)

rilinda
09-12-07, 17:10
Nuk votova per as nje Qytet... Spse mendoj se krejt Kosova i ka djelomshat te bukr ;)

Eh sa mirė ke fol :biggrin:

Ma-Origano
15-12-07, 22:22
:lol: :lol: :lol: :lol: mire e ki
Un them prishtina,gjilani,tirana,peja.

PriinCi_3nt
24-01-08, 19:38
Rahoveci edhe pse sgjindet ne sondazh

pranveruesi
25-01-08, 18:01
...Katundaret jan djema me te bukure se kane stilin dhe rrenjet si baze qendrore te zhvillimit dhe bukuris kane natyren dhe pastertin ajrore e frumore prandaj edhe frymarrjen edhe stilin e shume cka tjera i kane me te bukura se disa zorragji si i quajn ne prishtine sheherrlite qe veq me cipiripa i kane rrite mamat e vete bile viqave ju thojne beba e lopes hahahah...


long live katuni Shqipetare

tungiii

DEA
25-01-08, 18:48
...Katundaret jan djema me te bukure se kane stilin dhe rrenjet si baze qendrore te zhvillimit dhe bukuris kane natyren dhe pastertin ajrore e frumore prandaj edhe frymarrjen edhe stilin e shume cka tjera i kane me te bukura se disa zorragji si i quajn ne prishtine sheherrlite qe veq me cipiripa i kane rrite mamat e vete bile viqave ju thojne beba e lopes hahahah...


long live katuni Shqipetare

tungiii

hahaha beba e lopes:biggrin:

Klina eshte si ne midis qyteteve dhe fshatrave, keshtu qe shansat e mira me i pas djemt e bukur!

Fshatari
25-01-08, 18:57
...Katundaret jan djema me te bukure se kane stilin dhe rrenjet si baze qendrore te zhvillimit dhe bukuris kane natyren dhe pastertin ajrore e frumore prandaj edhe frymarrjen edhe stilin e shume cka tjera i kane me te bukura se disa zorragji si i quajn ne prishtine sheherrlite qe veq me cipiripa i kane rrite mamat e vete bile viqave ju thojne beba e lopes hahahah...


long live katuni Shqipetare

tungiii

E dinė dhe kėta ė i thon vetit "sheherli" po nuk dojnė me pranue. Ndoshta nuk din me vlerėsue bukurinė...! As tė mashkujve as tė femnave se iu mungojnė modelet, natyrisht.
Pra, mos me zgjat, djemt e bukur e vashat e bukura nė katun. E kundėrta qatje n'sheher!

BE LK
30-01-08, 16:05
Kush te doje le ti kete, por vetem tirana nuk i ka, kot e keni fut ne liste, gjynah, i keni rene ne qafe kot.....!

rilinda
30-01-08, 20:46
Kush te doje le ti kete, por vetem tirana nuk i ka, kot e keni fut ne liste, gjynah, i keni rene ne qafe kot.....!

S'di valla se moti s'jom kan n'Tiranė :tongue: (qe 5 muj).

Bash sot nejta me ni shok qė kish ardh prej Gjermanisė, edhe u lidh llafi se cili vend i ka djemt pa t'mirė, unė thash GJILANI, e ai tha:
-Jo valla, Prizreni i ka djemt ma t'mirė edhe kur po shkojm tash nėpėr qytete tjera e po na shėrbejn, meniher po na pysin t'kahit jeni... garant t'Prizrenit se Prizreni i ka djemt tamon t'mirė e t'bukur.

Nejse, valla mu bo qefi (se shumė lokaliste jam- si krejt shqiptaria), ama prap nuk pajtohna me mendimin e k'ti vendasit tem. Prap qėndroj prapa mendimit tim.
N'Gjilan janė bukurashat. :biggrin:


p.s. Mos mendoni qė ma ka marr zemrėn naj djal i Gjilanit.

Prishtinasja_
30-01-08, 21:29
S'di valla se moti s'jom kan n'Tiranė :tongue: (qe 5 muj).

Bash sot nejta me ni shok qė kish ardh prej Gjermanisė, edhe u lidh llafi se cili vend i ka djemt pa t'mirė, unė thash GJILANI, e ai tha:
-Jo valla, Prizreni i ka djemt ma t'mirė edhe kur po shkojm tash nėpėr qytete tjera e po na shėrbejn, meniher po na pysin t'kahit jeni... garant t'Prizrenit se Prizreni i ka djemt tamon t'mirė e t'bukur.

Nejse, valla mu bo qefi (se shumė lokaliste jam- si krejt shqiptaria), ama prap nuk pajtohna me mendimin e k'ti vendasit tem. Prap qėndroj prapa mendimit tim.
N'Gjilan janė bukurashat. :biggrin:


p.s. Mos mendoni qė ma ka marr zemrėn naj djal i Gjilanit.

Rilinda topi se lun:biggrin:.....GJILANI i ka djemmoshat ma te bukur dhe pik !:wink:

Zana_ch
30-01-08, 21:39
Rilinda topi se lun:biggrin:.....GJILANI i ka djemmoshat ma te bukur dhe pik !:wink:hmmmmmmmmmm........valla me Gjakovar ska bash farjera jan,

rilinda
30-01-08, 23:12
Rilinda topi se lun:biggrin:.....GJILANI i ka djemmoshat ma te bukur dhe pik !:wink:

Eheee... tu bo qefi ty a? :biggrin:

Cia-Ferizaj
30-01-08, 23:19
ferizajiiiiiiii moree ju atje me lart gabim e keni shkru se nashta keni dasht me shkru FERIZAJ

hahahahha

Gjumashja
30-01-08, 23:35
cdo djale qe eshte shqiptar eshte i bukur... sepse kohen e fundit femrave shqiptare po ju vjedhin zemrat, pleqet e huaj....!!!

Cia-Ferizaj
30-01-08, 23:39
cdo djale qe eshte shqiptar eshte i bukur... sepse kohen e fundit femrave shqiptare po ju vjedhin zemrat, pleqet e huaj....!!!
mdoket per Ferizaj paske mendu :biggrin:

Gjumashja
30-01-08, 23:41
mdoket per Ferizaj paske mendu :biggrin:


mos me mendu ndoshta... ferizaji kish fitu ama jo...:tongue: ...

valiii
30-01-08, 23:41
Peja - edhe mos e zgjatni fort kete muhabet, tash mė dihet kjo punė. :cool:

LOJETARI
31-01-08, 00:05
Peja - edhe mos e zgjatni fort kete muhabet, tash mė dihet kjo punė. :cool:

Mbase nuk qenka zona ime kjo kėtu , se ta kisha fshi kėtė postim .:biggrin: Vali e ke huq tė vėrtetėn me kilometra :biggrin: :tongue:

valiii
31-01-08, 00:16
Mbase nuk qenka zona ime kjo kėtu , se ta kisha fshi kėtė postim . Vali e ke huq tė vėrtetėn me kilometra :biggrin: :tongue:

Fshije tjetra mos kofte :smile: , e sa per pohimin tim flasin "statistikat" dhe sondazhet e ndryshme :tongue:

rilinda
31-01-08, 00:20
Jaaa... Val k'tu nuk ta jap dorėn, e besa as kurorėn.:biggrin:
Me pas kan tema pėr ēikat, hajde, t'kish ec mendimi edhe postimi... veē pėr djemt ncuk valla.

Gjumashja
31-01-08, 00:22
Jaaa... Val k'tu nuk ta jap dorėn, e besa as kurorėn.:biggrin:
Me pas kan tema pėr ēikat, hajde, t'kish ec mendimi edhe postimi... veē pėr djemt ncuk valla.

eshte habit ka mendu qe prizreni i bjen ne peje...:tongue: ....

rilinda
31-01-08, 00:56
eshte habit ka mendu qe prizreni i bjen ne peje...:tongue: ....

Jo, jooo... as Prizrenit nuk ia jap dorėn e as kurorėn pėr kėtė tema.
Gjilani prin.

Gjumashja
31-01-08, 01:19
Jo, jooo... as Prizrenit nuk ia jap dorėn e as kurorėn pėr kėtė tema.
Gjilani prin.


me vota po prin... ama me mitrovicali ska...!!!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
31-01-08, 08:54
Thash votoj edhe un per Gjilanin se Gjilani koka deri tash ne vendin e par...por me reshqeti dora dhe votova ndryshe:biggrin:

BE LK
31-01-08, 09:55
S'di valla se moti s'jom kan n'Tiranė (qe 5 muj).

Bash sot nejta me ni shok qė kish ardh prej Gjermanisė, edhe u lidh llafi se cili vend i ka djemt pa t'mirė, unė thash GJILANI, e ai tha:
-Jo valla, Prizreni i ka djemt ma t'mirė edhe kur po shkojm tash nėpėr qytete tjera e po na shėrbejn, meniher po na pysin t'kahit jeni... garant t'Prizrenit se Prizreni i ka djemt tamon t'mirė e t'bukur.

Nejse, valla mu bo qefi (se shumė lokaliste jam- si krejt shqiptaria), ama prap nuk pajtohna me mendimin e k'ti vendasit tem. Prap qėndroj prapa mendimit tim.
N'Gjilan janė bukurashat. :biggrin:


p.s. Mos mendoni qė ma ka marr zemrėn naj djal i Gjilanit.

Oj Rilinde, mos e vrit mendjen se asnje Tirons nuk ta prish mendjen, hajde pa frike ne Tirane. :tongue:


p.s. Po mos takon noj nja qe s'eshte nga tirana por jeton ne TR, se pastaj nuk mbaj pergjegjesi...:biggrin::tongue:

BE LK
31-01-08, 09:58
Jaaa... Val k'tu nuk ta jap dorėn, e besa as kurorėn.:biggrin:
Me pas kan tema pėr ēikat, hajde, t'kish ec mendimi edhe postimi... veē pėr djemt ncuk valla.

Dale, dale, mos u ngut, se nuk i dihet ketij muhabeti....:biggrin: !

rilinda
31-01-08, 10:09
Dale, dale, mos u ngut, se nuk i dihet ketij muhabeti....:biggrin: !
O djal, mos mi prish bre rimat!

Hajt se tash vjen edhe Prishtinasja_ edhe i vulos fjalt e mia.

Preshevar
31-01-08, 10:13
... i paskeni perzi krejt brushat qetu ! ...

Per inati se vizitoj mė Gjilanin, se po i bej dėm qytetit tim. :tongue:

^katunari^
31-01-08, 10:22
Asnje hiq, Katuni i jem i ka djemt edhe burrat ma shyhretlleri ne krejt boten :biggrin:

BE LK
31-01-08, 10:24
O djal, mos mi prish bre rimat!

Hajt se tash vjen edhe Prishtinasja_ edhe i vulos fjalt e mia.
AAAAAAAAAA. tani e kuptova fabulen, Te kam thene mos leviz shume nga gjilani, se do mbetesh atje....hahahahahahahahahahaha

Dukagjinas_i
31-01-08, 12:25
....pyetni vajzat :wink: :smile:

Prishtinasja_
31-01-08, 14:02
....pyetni vajzat :wink: :smile:

Valla ti djali i Dugagjini ske nevoj me pyte askend.....edhe vete statistika po tregon....se cili vend...GJILANI :biggrin::biggrin:

Prishtinasja_
31-01-08, 14:03
O djal, mos mi prish bre rimat!

Hajt se tash vjen edhe Prishtinasja_ edhe i vulos fjalt e mia.

Rilinda...e mu dokt se me thirre....:biggrin::tongue:

Nora_
18-03-08, 11:26
Natyrisht se PEJA !!!!!!!!!!! :biggrin::biggrin:

Preshevar
18-03-08, 11:28
Natyrisht se PEJA !!!!!!!!!!! :biggrin::biggrin:

Po dukesh qe kurr s'ke qen ne Presheve :wink:

Nora_
18-03-08, 11:30
Po dukesh qe kurr s'ke qen ne Presheve :wink:

Vallah ti preshevar ashtu eshte mire e ke..por prapse prap PEJA !!!! :biggrin:

niemand
15-04-08, 12:14
hmmmmm.. edhe kjo tem qenka per dicka te mire , por tani me ne fund u gezovaaa se Gjemt e Gjilanit po udheheqin haaaaaaaaaaaa.. ne kete sontazh..

Edhe un them se jemi te mire.. bile bile edhe ja kalojm gjith Ballkanit.. kejt do manikena hahaha.

Nuk e them kete pse jam gjal pi Gjilanit por vertet ja vlen me fitu ne kete sontazh se jemi bileeeeeeee mmmm boll u livdova tani po ju la juve rradhen ..

niemand

emine
02-06-08, 09:47
Shkupi.........................:smile:

Jana
02-06-08, 10:40
Gjakova edhe Peja................

Agroni22
24-01-09, 18:13
valla bre MITROVICA me siguri

Oqeani
24-01-09, 18:16
Dihet - Presheva

jadore
24-01-09, 18:33
aaaa ketu nuk bone me dallu..!!

Dreni30
24-01-09, 19:35
Kush nuk e levdon veten ju djegt cerga.

Prishtinasja_
31-01-09, 13:03
Ende nuk e kam ndryshua mendjen ,jo ! :biggrin:

doGzona
31-01-09, 15:56
Kercova :biggrin:

shfletuesi_
31-01-09, 18:03
Qyteti im..

vjeshta
31-01-09, 18:06
Nuk jau kam vnu menden ,por aty ku ka djem te menqur ka edhe te bukur ...eshte pikerisht kjo qe jau shton hijeshin djemve .

emine
31-01-09, 18:06
qato qytete qe i kan mamat e bukura,,, i lindin edhe djemte e bukur qy:biggrin:

emine
31-01-09, 18:06
Nuk jau kam vnu menden ,por aty ku ka djem te menqur ka edhe te bukur ...eshte pikerisht kjo qe jau shton hijeshin djemve .


:wink:

sherri
31-01-09, 18:08
Llapushniku! ;D:D

vjeshta
31-01-09, 18:08
:wink:

Dmth ,shenje pajtimi ishte kjo ?:wink:

emine
31-01-09, 18:09
Llapushniku! ;D:D

:tongue:

emine
31-01-09, 18:10
Dmth ,shenje pajtimi ishte kjo ?:wink:


padyshim!:wink:

doGzona
31-01-09, 18:18
Nuk jau kam vnu menden ,por aty ku ka djem te menqur ka edhe te bukur ...eshte pikerisht kjo qe jau shton hijeshin djemve .

Ashtu mendoje dhe une....postimi im me larte ishte vetem nje deshmi....!:biggrin:

vjeshta
31-01-09, 18:20
Ashtu mendoje dhe une....postimi im me larte ishte vetem nje deshmi....!:biggrin:

Edhe postimi im ishte si rrjedhoj e postimit tende ....:biggrin:

lovely
31-01-09, 18:24
Kercova :biggrin:

shih kjo shih :biggrin:

Gollaku :biggrin:

doGzona
31-01-09, 19:22
shih kjo shih :biggrin:

Gollaku :biggrin:

Nuk ke rrene ketu......:tongue:

Zajazi...Kercova .... e keshtu pra..:biggrin:

Dallandyshja_718
01-02-09, 03:26
Oooo nuk ka me vendas t'mij jo jooooo...:wink: :biggrin:

Action
01-02-09, 11:19
Atu ku jetoi une.. kush nuk me beson mund te bindeni vet.

luckyman
03-02-09, 18:06
Valla ti djali i Dugagjini ske nevoj me pyte askend.....edhe vete statistika po tregon....se cili vend...GJILANI :biggrin::biggrin:Auuuuu Prishtinasja kom mendu qe ki shijeee,...bile ti ?! :biggrin:

AlbaSoft
03-02-09, 18:18
Ku ku Kumanova breh.....

Albonita
08-02-09, 10:32
Nuk e di...po,mendoj ne ter Kosove ska qare pa kan 1 Djal Bukurosh....! hahaaa

Qika^Me^Kule
27-04-09, 20:26
Djemet e Fshatit jane me te bukure,ndersa keta te qytetit jane fallso :lol: :lol: :lol:
JA ja te mir jan edhe te qytetit amo keta fshatart tan me duket qe jan faqe kuqe se vetem maz zime han edhe pi truve ma tradh jan,,,, :biggrin:

E te qytetit jan shumica artificial se me koncentrat jan te rritun shkrumat,,,:biggrin: :biggrin:

Une po them se gjakova dhe peja i kan djemt ma te mir

Zhaneta
27-04-09, 20:33
Peja.....:wink:

Jana
07-05-09, 12:11
Pa asnje dyshim...GJAKOVA...

SANTANA-29
07-05-09, 12:27
Pa asnje dyshim...GJAKOVA...

schaci peja ,jo gjakova :wink:

Jana
07-05-09, 12:29
schaci peja ,jo gjakova :wink:

O shaci Gjakova bre ....besom ...mu qashtu em doket...

SANTANA-29
07-05-09, 12:30
O shaci Gjakova bre ....besom ...mu qashtu em doket...

vajzat besoj e djelmoshat jo,,,:smile:

LuLjaa
08-05-09, 00:46
Po, po Peja i ka , ama mas Ferizajit :D

SANTANA-29
08-05-09, 00:48
Po, po Peja i ka , ama mas Ferizajit :D


hahahahahaahha,,qashtu pra peja mas andej Ferizaji,,:wink:

LuLjaa
08-05-09, 00:51
Peja & Ferizaji bashk , ma mire thuj keshtu qe mos t'idhnona as une as ti :D
.. edhe masi je ti i qatjehit se s'kisha than keshtu joo, hehehe

SANTANA-29
08-05-09, 00:53
Peja & Ferizaji bashk , ma mire thuj keshtu qe mos t'idhnona as une as ti :D
.. edhe masi je ti i qatjehit se s'kisha than keshtu joo, hehehe

hahhahahahaha,,edhe ketu korrupsion a,,hahahahahha..:tongue:

LuLjaa
08-05-09, 00:57
hahhahahahaha,,edhe ketu korrupsion a,,hahahahahha..:tongue:

Ahh s'ka ,, :D

SANTANA-29
08-05-09, 00:58
Peja & Ferizaji,,,,:wink:

LuLjaa
08-05-09, 01:01
Peja & Ferizaji,,,,:wink:

,, qashtuu bree ,, brravo :)

rafet llapjani
08-05-09, 04:51
Pa asnje dyshim...GJAKOVA...


Janusheeeeeeeeeeeeeee a mu pom qet posht aaaaaaaaaaaaa jo me Llapjon ska vallaaaaaaaaa aghaghahgaghaghaghaaghaghaghgha

Jana
08-05-09, 12:27
Janusheeeeeeeeeeeeeee a mu pom qet posht aaaaaaaaaaaaa jo me Llapjon ska vallaaaaaaaaa aghaghahgaghaghaghaaghaghaghgha


O Qift jem ....ti e ki vendin tand....hahahhahahahahha

thellenza
09-05-09, 14:47
..hiq se di...ndoshta Gjilani i paska (edhe pse kurr nuk besoj:tongue:), por mbasi edhe po dominojka ne diagram duhet me pase dicka ketu.

Qysh shkon nje kenge: s'ka si djemt e vendit tim :tongue:

aLbaChiCk
09-05-09, 18:12
Hahahahaahahhahahah
eu ku ku
Adin qka o problemi ketu, lidhje me klikimet... gjilani apo anamorava kan dal ne gyrbet qysh moti... , dhe me nr te popullsis ne gyrbet dominojn... , e mandej kan qwasje ne internet e forume me shume... e kjo e shton sondazhin ne kete teme... kjo o arsya sepse e perbejn shumicen ne internet...

hajt tash e i mson do sene qeshtu ti kadal dale...

se ika ni her

a punove noj sen prej pranvere a diqka a...

Uuuuu po qysh ja paske tuf edhe ti don e kerkun hiq.Gjilani i ka pas perher djemt me te bukur sdi pse nuk pajtoheni me ket.Krejt femrat e Kosoves qmenden per "Gjem te Gjilanit" se jan edhe kan me kon perher ...:biggrin:

aLbaChiCk
09-05-09, 18:43
Alba...

Nuk e mohova e as nuk e pohova, por u nderlidha me klikimet lidhje me sondazhin e temes,....

normal qe jan te bukur.... pejonkat e hojn me djem te gjilanit... ma shume

K15 nejse ska problem a per pejanet e di qe jan te bukura shume

thellenza
10-05-09, 22:26
Uuuuu po qysh ja paske tuf edhe ti don e kerkun hiq.Gjilani i ka pas perher djemt me te bukur sdi pse nuk pajtoheni me ket.Krejt femrat e Kosoves qmenden per "Gjem te Gjilanit" se jan edhe kan me kon perher ...:biggrin:Jo jo bash krejt tonat nuk cmenden, por edhe ata po dishin me u cmend mas cikave boll valla :tongue::biggrin:

Kaqanikasja
17-05-09, 20:24
Me djelmosha te Kaqanikut nuk ka, po mase nuk qenka Kaqaniku ne list voten e ka Gjakova

aLbaChiCk
17-05-09, 21:18
Jo jo bash krejt tonat nuk cmenden, por edhe ata po dishin me u cmend mas cikave boll valla :tongue::biggrin:

thellenza djemt e Gjilanit e kan dashurine ne gjak moj qe ti edhe po e dijshe mire :tongue:

Gjumashja
19-05-09, 12:56
te shohim te shohim... :tongue:

thellenza
19-05-09, 17:01
thellenza djemt e Gjilanit e kan dashurine ne gjak moj qe ti edhe po e dijshe mire :tongue:a e kan a se kan se di moj, se nuk ju kam bo analizat, veq e di se thojn 'e kem dashnine ne gjak' bile bile thojne 'e kemi dashnine edhe ne xhep' :tongue::biggrin:

Domira
22-05-09, 11:49
ncncnc po ku mi dit more qysh doken ton djemt iaaaaa :biggrin:

Domira
22-05-09, 18:53
ti domira qoma ni selam ne llap te F.... edhe ne breg te djellit me ni vend a | hahahah

Alejqymselam pesemdhetsh:wink: :smile:

>>{SpOnGeBoB}<<
23-05-09, 17:00
Sha zoten me neve djemte e Rahavecit nuk ka mara kerkund edhe vetum e pasni qiten qete listen qishtu palidhe qitu. Na shoq tana i kena bio edhe ata pur Natur pej specit e deri ne kastravec :tongue:

lazdrani
19-06-09, 17:19
Besoje qe aty ku ka vajza te bukura ka edhe djeme te bukure....

bert
21-06-09, 17:22
tirana i ka me te miret megjithate shqiptaret ne pergjithesi jane rrace e hijshme. prishtina ka gjithashtu

Dani11
22-06-09, 10:30
Kush tjeter perveq Prishtines? Qerdhes se shkollimit dhe civilizimit Kosovar.

shfletuesi_
22-06-09, 10:45
Mitrovica me rrethine :D :D :D :D :D

Jana
22-06-09, 21:07
Gjakova more....ashiqare dihet kjo pun...qyyyyyyyyy

SANTANA-29
22-06-09, 21:10
Pejaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,

Jana
22-06-09, 21:11
Gjakovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe pik...............

thellenza
22-06-09, 21:18
Mitrovica bre, hajde shihni njehere:tongue: ..kush nuk e lavdon veten..
Gjithekund ka te bukur bre.

SANTANA-29
22-06-09, 21:20
Gjakovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe pik...............

Jo mir e ki jana se pika ka shum gjakova ,,:tongue: e Djelmoshat edhe gocat i ka Peja,pa pika,,,hahahahahahahahaahahahahahahah

SANTANA-29
22-06-09, 21:21
Mitrovica bre, hajde shihni njehere:tongue: ..kush nuk e lavdon veten..
Gjithekund ka te bukur bre.

Ncuk,,PEJA,,:wink:

aLbaChiCk
22-06-09, 21:53
Pa kshyrni nalt se kush i ka :tongue: :tongue:

shfletuesi_
22-06-09, 21:55
Mi mi mi mi mi mi mi mi Mi mi mi Mi Mi Mi Mi MI MI Miiiiiiiiiiiiiitroviiiiii vi vi vi iiiiiiiiiiii vi vi viiii Caaaa

Oqeani
22-06-09, 21:56
Pa kshyrni nalt se kush i ka :tongue: :tongue:

E meēme je ti ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
22-06-09, 22:11
Sha zoten me neve djemte e Rahavecit nuk ka mara kerkund edhe vetum e pasni qiten qete listen qishtu palidhe qitu. Na shoq tana i kena bio edhe ata pur Natur pej specit e deri ne kastravec :tongue:

:biggrin:

aLbaChiCk
22-06-09, 22:11
E meēme je ti ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rrush me mend bre :tongue:

Gjumashja
29-06-09, 12:58
Kosova

adi_pe
29-06-09, 13:42
Pejaaaaaaaaaaa :lol:

Adoo
07-07-09, 00:04
ISTOGU jo veq djemt po edhe qikat:P

rafet llapjani
07-07-09, 09:33
Gjakovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa edhe pik...............

ahahahahhha Jana qitja edhe nje presje mas pike a me ke qift bre llapi eshte qatu menje her ma pazarit te grave ne gjakov ahahahahahhhaahhahahahhahahahahah

Jana
16-07-09, 22:43
ahahahahhha Jana qitja edhe nje presje mas pike a me ke qift bre llapi eshte qatu menje her ma pazarit te grave ne gjakov ahahahahahhhaahhahahahhahahahahah

Hhhahahhahahah per ty s'kam dyshim amo smundet ni Rafet me mbajt krejt Llapin ahahahhaha
En Gjakov ka shum....krejt jan te mir...hahahahaa

LuLjaa
16-07-09, 23:40
.. Jezerci :D

Kaqanikasja
18-07-09, 11:04
kaēaniku

>>{SpOnGeBoB}<<
19-07-09, 17:14
kaēaniku


Sha zoten nuk paske dalen ti ages qatje ne Rahavec. Amo hajde bujrum ne Rahavec se te pritum me buke e krype e spec edhe asishna Zharra, jo Zharka :tongue:

turisti
19-07-09, 22:21
kaēaniku


AMIN !!!!!!!!!!!!!!!

turisti
19-07-09, 22:23
Sha zoten nuk paske dalen ti ages qatje ne Rahavec. Amo hajde bujrum ne Rahavec se te pritum me buke e krype e spec edhe asishna Zharra, jo Zharka :tongue:

Bujrun ne Kaēanik me pi ēaj :biggrin: ner shelne :biggrin: e mu flladit gratis !!,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.

Arkza
19-07-09, 22:24
AMIN !!!!!!!!!!!!!!!Amin Paq :biggrin:
Une kisha than valla Ata qe jan Tek Budallaqet Jan me te bukur :wink:

Kaqanikasja
20-07-09, 10:00
AMIN !!!!!!!!!!!!!!!

AMIN se jan ashtu me te bukurit e Kosoves

>>{SpOnGeBoB}<<
20-07-09, 20:36
Bujrun ne Kaēanik me pi ēaj :biggrin: ner shelne :biggrin: e mu flladit gratis !!,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.

Qka kije mara ti turist qishtu une i pari ja qofta ftesen qasajana Kaqanikases pllus asaja niva qe ish beqare :tongue: Jo sha zoten qaj, opo ki me ardhen edhe ti qatje en Rahavec me pije raki sha zoten te Rrapi ne Rahavec edhe ta me te kallezue qysh e zijna ne kazana, sha zote kur te vish masnej qitu ne forum me shkrue trosh ke mi marue budallaqet qatje nelte :biggrin: :tongue:

A ne Kaqanik kur te shkoj, sha zoten ma se pari kam me shkue te qajo qika e Kaqanikit edhe me kendu ne duet kangen Kaqanikut i rafte pika :tongue:

shfletuesi_
20-07-09, 22:01
Hajt se keni me pa ju sa te Baj Qytetin tem une vet Personal krejt Mistera kan me dal rinia e ati qytetit haaaaahahahahahhaha

Skyfter
21-07-09, 09:11
Nuk po kuptoj pse gjith kta meshkuj kan votu ne ket tem te femrave :confused:

>>{SpOnGeBoB}<<
21-07-09, 22:39
Nuk po kuptoj pse gjith kta meshkuj kan votu ne ket tem te femrave :confused:

Ev shoq, po ti nuk pe dishe mara Skyfter qysh bahet pazari. Bujrum, bujrum myshterijka speci rahaveci :biggrin: Normall pa i kallezue qfare malli ki me shiten sha zote ne ta, jetet mara pa u shiten :biggrin:

DEA
21-07-09, 22:46
Valla cikat e kahmosit vijshin te na ne Kline, edhe i kam pas dy vllazen beqare ku sa shoqen e kisha, e une send sdisha ku o puna...........

teutaA
21-07-09, 22:47
Nuk po kuptoj pse gjith kta meshkuj kan votu ne ket tem te femrave :confused:

ahhahahahhahahahhahah anej oqeani jan mos ja u shih per te madhe :wink:

>>{SpOnGeBoB}<<
21-07-09, 22:51
Valla cikat e kahmosit vijshin te na ne Kline, edhe i kam pas dy vllazen beqare ku sa shoqen e kisha, e une send sdisha ku o puna...........

Kishe nime qitash, po qato sha zoten nuk o kane qare pa kapercy qaty ka Rahaveci :biggrin:

DEA
21-07-09, 22:53
Kishe nime qitash, po qato sha zoten nuk o kane qare pa kapercy qaty ka Rahaveci :biggrin:

Tash as spo me njeh kush , e as nuk po e njoh kend, bile edhe rruget po me perzihen, krejt pleqnija pasha nane....

SANTANA-29
21-07-09, 22:59
Valla cikat e kahmosit vijshin te na ne Kline, edhe i kam pas dy vllazen beqare ku sa shoqen e kisha, e une send sdisha ku o puna...........

Dea ku bjen kjo Metropol klina..:tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
21-07-09, 23:02
Tash as spo me njeh kush , e as nuk po e njoh kend, bile edhe rruget po me perzihen, krejt pleqnija pasha nane....

Jo be, mu kane qishtu te kisha mrri nihere qato vjetet e tuja, sha zoten nuk isha lodhen ma cilli vend a cilli sheher i pate ma te mira :tongue:

DEA
21-07-09, 23:05
Dea ku bjen kjo Metropol klina..:tongue:

Ne zemer te dukagjinit, Magjistralja Peje-Prishtine, rruges dikun duhet me u ndal te ura e Klines, nejse i kahit ke o Santana njeri.......?

rafet llapjani
23-07-09, 13:54
Jo qitu due me protestu qyre more bal kund ne spisak se kan shti Besijan (Llapin) o moderator qyshbre na keni harrue hahahahahah

Kaqanikasja
23-07-09, 21:50
Qka kije mara ti turist qishtu une i pari ja qofta ftesen qasajana Kaqanikases pllus asaja niva qe ish beqare :tongue: Jo sha zoten qaj, opo ki me ardhen edhe ti qatje en Rahavec me pije raki sha zoten te Rrapi ne Rahavec edhe ta me te kallezue qysh e zijna ne kazana, sha zote kur te vish masnej qitu ne forum me shkrue trosh ke mi marue budallaqet qatje nelte :biggrin: :tongue:

A ne Kaqanik kur te shkoj, sha zoten ma se pari kam me shkue te qajo qika e Kaqanikit edhe me kendu ne duet kangen Kaqanikut i rafte pika :tongue:

O Turisti po shkojm ne Rahovec ta pijm nga nje Vere te rahovecit valla e mir eshte mmmm

aLbaChiCk
24-07-09, 13:32
oooo ska me Gjilanas si femrat si meshkujt jan te bukur edhe ne pamje edhe ne shpirt :wink:

SANTANA-29
24-07-09, 14:29
Ne zemer te dukagjinit, Magjistralja Peje-Prishtine, rruges dikun duhet me u ndal te ura e Klines, nejse i kahit ke o Santana njeri.......?


Dea aty shum afer klines,,hahahahhah,,:smile:

deti_om :-)
26-07-09, 15:27
Valla cikat e kahmosit vijshin te na ne Kline, edhe i kam pas dy vllazen beqare ku sa shoqen e kisha, e une send sdisha ku o puna...........

Po de po ato kane dite diēka :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
26-07-09, 17:19
O Turisti po shkojm ne Rahovec ta pijm nga nje Vere te rahovecit valla e mir eshte mmmm

O leje Turistin qatje nelete te budallaqet se send nuk na vyne edhe garant e bon naj budallaqe, po nisu vetum e per vere te Rahavecit ja nisum me post telekomin e tu Kosoves nji pakete per Kaqanik :tongue:

Prishtinasja_
14-08-09, 14:23
Ende nuk e kam nderrua mendjen...:biggrin:

AliSia
16-07-11, 21:24
Ketu nuk qenka ne liste Qyteti im :biggrin::tongue:

LaDy_Diaspora
29-07-11, 17:40
Prishtina - se atje mblidhėn studentat dhe rinia jonė ėshtė mjaft e bukur.

Peja dhe Istogu - Djemėt tanė i kemi pėr merak, syri keq mos i paftė!