PDA

View Full Version : Imazhi qė kam pėr veten:


Albanian eX|PerT
13-06-07, 21:57
Ju deshiroj diskutim te mirefillte... :smile:

Albanian eX|PerT
13-06-07, 22:04
Keni mundesine e te klikuarit ne me shume se nje opcion!

turisti
14-06-07, 01:34
Jam i/e qetė dhe i/e kėnaqur me jetėn time

egi
14-06-07, 01:40
dallohem nga te tjeret

RiannA
17-06-07, 11:10
Dallohem nga tė tjerėt nė ēdo gjė qė bėj

Preshevar
22-06-07, 12:18
I ndihmoj gjithmonė tė tjerėt i pari

Jam njė person i zoti, qė mundohem tė bėj mirė ēdo gjė qė nis

Jam i/e qetė dhe i/e kėnaqur me jetėn time

Jam i/e lezetshėm/lezetshme dhe mundohem ta shijoj jetėn

LuLjaa
24-06-07, 05:25
Jam i/e qetė dhe i/e kėnaqur me jetėn time

Edhe do tjera kokan qe po mu pershtatkan mu ama prap kjo me shume dhe votova per keta.

pirro
28-06-07, 11:33
Te gjithe po u dallojkan prej te tjereve.E ata te tjeret cfare te kokan?

Une jam si tjret valla.

lyra2
11-08-07, 15:59
Te gjithe po u dallojkan prej te tjereve.E ata te tjeret cfare te kokan?

Une jam si tjret valla.
Une jam si ti pirro..........:biggrin:

°Mili°
13-10-07, 21:16
I ndihmoj gjithmonė tė tjerėt i pari, sepse kam qef mi ndimu tjert para se me knaq veten sdi pse po qka me bo qeshtu jam

teutaA
23-09-08, 21:20
I ndihmoj gjithmonė tė tjerėt i pari

Jana
23-09-08, 21:49
Jam i/e fortė dhe kam raporte shumė tė mira me tė tjerėt...
Jam i/e rregullt dhe i ēoj deri nė fund detyrat qė mė jepen ..