PDA

View Full Version : Si mendoni ju...??????????


Honesty^uk.
14-10-04, 00:03
Shume te nderuar anetar te forumit me te Dashur per mua, desha te merrja mendimet tuaja persa i perket largimit tim nga forumi DARDANIA.

Opinionet tuaj do te me ndihmonin, qe une te marr nje vendim perfundimtar.

Mbeteshi te pershendetur gjithmone nga

I juaji Honesty

Gentiani
14-10-04, 00:27
Hmm :roll: po pse ashtu more Honesty duhet ta marrėsh njė vendim tė tillė ?!

Ka raste qė njeriu ėshtė i ngarkuar me obligime tė natyrave tė ndryshme, punė, shkollim etj., e edhe faktori kohė dominon nė kufizimin e disa aktiviteteve, por tė shkėputesh nga kėtu nuk e shohė tė arsyeshme.

Sepse mundet njeriu po pati kohė tė angazhohet kėtu, edhe pse nuk kemi nėnshkruar kontratė pėr fillim ose pėrfundim. Unė personalisht shkruaj kur kam kohė dhe vullnet ose mė mjafton tė lexoj shkimet e diskutuesve tjerė nė forum.

Mua mė ka ndodhur tė largohem nga njė medium tjetėr diskutimesh, se vėrtetė ka qenė niveli i diskutimit atje nivelė idiotėsh dhe pėr tė mos ra nė nivel tė tyre i kam mėshuar pikė diskutimeve atje.

Kėtu ka dhe do tė ketė vend pėr tė gjithė! e sidomos pėr ata qė kohė tė gjatė kanė kontribuar nga fillimi kėtu, mė duket paradoks largimi i tyre.


Pėrshėndetje!

Gentiani!

turisti
14-10-04, 00:30
I nderuari Honesty,une mendoj se eshte katastrofe nese ti e braktis forumin. Mendoj se vendimi i atij lloji eshte gabim total. Ka momente kur ne te gjithe jemi te demoralizuar,jo te kuptuar mjaft, ndonjehere dhe te injoruar rasisht ose qellimisht,por prap se prap jemi shoqeri e krijuar ngadale e jo brenda nates.

Ju kisha lutur nga zemra qe mos te largoheni. Largimi juaj eventual e demton forumin shume dhe mua personalisht si antar.

Ju pershendes me nderime dhe shprese se nuk do te largoheni.
TURISTI.

Maca
14-10-04, 01:34
JOOOOOOOOOOOOOOOO!
A jam e qart Honesty^uk. mmmmm...
Ri ketuuuu kurr mos dil,veq edhe pansionin mos harro me jau lyp a se nuk osht fer hahaha pak hajgare :wink:

Te pershendes!

Murgesha
15-10-04, 22:18
Joooooooooooooooooooooooooooooooooooo, nė asnjė mėnyrė.
Nėse largohesh dije se nėse herdo kur qė tė takohemi ne dy ke me hangėr njė boks nga unė. :evil:

ShEjToNkA
15-10-04, 22:44
Pėr cfarė Referendumi ėshtė fjala kėtu??????? :roll:
Ahaaa e kuptova pėr PRO o KUNDĖR largimit nga Shteti ( Forumi)!!!!
Jo be Honesty^Uk ,rreziko edhe kėsaj here e merrė vendim pozotiv e ndalu mos shko ,Ok???
Se njė Shtetė (Forum) sic jemi ne pa njė Mbretė tė till, nė organet e larta s'do ket sukses!

Gentiana
15-10-04, 23:09
Votat po e flasin te veten, e para shkruasit e mij gjithashtu. Pra nje JOOOOOOOOOOOO te fort! :wink:

Gjumashja
16-10-04, 10:20
Joooooooooooooooooo Kursesi as mos te shkojn mendja me u largu :o

Barbaroza
16-10-04, 18:34
Shume te nderuar anetar te forumit me te Dashur per mua, desha te merrja mendimet tuaja persa i perket largimit tim nga forumi DARDANIA.

Opinionet tuaj do te me ndihmonin, qe une te marr nje vendim perfundimtar.

Mbeteshi te pershendetur gjithmone nga

I juaji Honesty
Ēka,ēkaaaaa,a m'u duk a lexova diqka aaaaaaaaaa :evil:

:wink: :wink: :wink:

Barbaroza
16-10-04, 18:36
Joooooooooooooooooooooooooooooooooooo, nė asnjė mėnyrė.
Nėse largohesh dije se nėse herdo kur qė tė takohemi ne dy ke me hangėr njė boks nga unė. :evil:

Motrushe,ti e mban e une i jap boksa :lol: :lol:

lazdrani
17-10-04, 15:59
Honesty :twisted: :twisted: :twisted: Te tregoje qefin une ty....

DEA
28-10-04, 13:40
ku po do me shku o njerihttp://www.mainzelahr.de/smile/geschockt/25587.gif
http://www.mainzelahr.de/smile/geschockt/hide.gif

Honesty^uk.
28-10-04, 22:16
PERSHENDETJE PER TE GJTIHE JU QE NUK KEMI PRANUAR LARGIMIN TIM, NDERSA PER ATE QE KA QENE PRO LARGIMIT NJE PERSHENDETJE TE VECANTE, POR VLERA E ASAJ VOTE DO TE KISHTE QENE EDHE ME E MADHE SIKUR TE DIHEJ AUTORI

blina
05-01-05, 16:58
po pse more Honesty^uk edhe prej meje e ke nje vote joooooooooooooo
na thuaj bile vetem motivin e kesaj teme , a ke ndonje gje qe mund te ndihmojme edhe ne , a spo tu rrihet a , jo po beje hajgare ,

tung honesty^uk

vushtrria
06-01-05, 10:56
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo

me nderime vushtrriu :lol:

aferdita
10-01-05, 18:55
Jooooooooooooooooooooo
pa ty nuk eshte as forumi me interesant

IceGirl
11-01-05, 14:28
Jo ncuk kursesi... :)

Kaltrushi
12-01-05, 08:20
Se pari te pershendes!!!!!

mos gabo me lene forumin. se shkrimet tuaja me pelqejn. por keshtu esht gjdokund here me mire e here me veshtir. Mua do me mungojshe


te pershendes dhe shpresoj se nuk do ta lesh forumin.


kaltrushi

Honesty^uk.
13-01-05, 21:58
Blina, vushtria,aferdita, IceGirl,Katrushi: ju jam mirenjohes per mbeshtetjen tuaj.

Me shume respekt
Honesty

blusky
14-01-05, 21:19
I nderuar,nje JO te madhe.
Mbetesh i respektuar gjithmon nga ana ime.

experti_lu
30-01-05, 22:14
jo mar burr mos na le vetem ahhhiiiiiiaaaaaaaaaa!!!
-po te tham boj greve urie me del ti. :D :D :D :D