PDA

View Full Version : Ēka shikoni mė shumė nė TV?


rilinda
19-04-08, 15:59
Lajme
Filma
Seriale
Filma te vizatuar
Emisione dokumentare dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

p.s. E keni tė lejuar tė votoni nė mė shumė se 1 mundėsi.

Guri i madh
19-04-08, 16:03
Lajme
Filma
Seriale
Filma te vizatuar
Emisione dokumentare dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėnune lajmet krejt i shiqoj emisone dokumentare edhe muzik po mendoj nė programet e gjuhes shqipe e rral ndodh ndonji film nė kanalet gjermane

guri70
19-04-08, 16:04
Lajme
Filma
Seriale
Filma te vizatuar
Emisione dokumentare dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

filma,dokumentarč pčr histori dhe gjeografi.

Arkza
19-04-08, 16:07
Muzik ... meqe skam shume kohe te jem para Tv !

FastLine
23-04-08, 23:40
po une kshyri filma 24or

Jana
23-04-08, 23:42
Shikoj shum...
Por me shum programe kulturore dhe dokumentare....

gertaa
02-05-08, 20:36
filma per dashni......................

Preshevar
02-05-08, 20:37
Lajme
Filma
Seriale
Filma te vizatuar
Emisione dokumentare dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

p.s. E keni tė lejuar tė votoni nė mė shumė se 1 mundėsi.

:wink: ma mir,.......

niemand
02-05-08, 21:20
Lajme
Filma
Seriale
Filma tė vizatuar
Emisione dokumentare dhe shkencore
Sport
Muzikė
Emisione pėr kulturė
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

egi
02-05-08, 21:45
:wink: ma mir,.......


:eek: qkaaaaa???
hiq hiq hiq a????

gazi-de
02-05-08, 21:57
Lajme
Filma
Seriale
Filma te vizatuar
Emisione dokumentare dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

p.s. E keni tė lejuar tė votoni nė mė shumė se 1 mundėsi.

Lajme..
Filim ndonjehere.
Emisjona dukumentar shkencore.
Sport nganjehere
dhe muzike.

Preshevar
02-05-08, 23:40
:eek: qkaaaaa???
hiq hiq hiq a????

hiq hiq hiq jo veq, si rrall qeshtu :biggrin:

BE LK
03-05-08, 08:58
:wink: ma mir,.......
KY nuk shikon TV-ne por ate qe paraqitet ne TV. Keshtu qe mos u keqkuptoni..... hahhahahahaha

Preshevar
03-05-08, 11:02
KY nuk shikon TV-ne por ate qe paraqitet ne TV. Keshtu qe mos u keqkuptoni..... hahhahahahaha


hahahahaaa sigurisht, ata qe jan ne Tv i kan syt drejt ne mue, e un prej marres, po e uli kokėn :frown::biggrin:

SheTa
06-05-08, 21:37
dokumentar. Reportazha , Filma

LaCoStA
07-05-08, 03:42
Une kqyri reklama, pse si keni qit rekalmat mi votu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Lajme
Filma
Emisione dokumentare dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture

Lendi1
07-05-08, 07:27
Me kryesore jan

Lajme

Filma

Muzik

Honesty^uk.
07-05-08, 17:54
................ekranin:wink:

rilinda
07-05-08, 19:50
................ekranin:wink:

Jo he de!
.................

Giovanni
08-05-08, 11:40
Ndoshta pak e quditshme por rralle e shikoj Televisionin njeher ne jave ndoshta e ndezi.....

Honesty^uk.
08-05-08, 16:21
Jo he de!
.................

...........................:confused: :rolleyes:

vjeshta
08-05-08, 16:33
Filma tė vizatuar.:smile:

Nirvana Band
08-05-08, 16:34
Te gjitha, por pak me shume:

Emisione Dokumentare dhe Shkencore
Lajme
Filma dhe
Muzike

Cia-Ferizaj
10-05-08, 20:48
filma...sport...... a spo mujsha me votu per te dyjat a

rilinda
10-05-08, 23:16
filma...sport...... a spo mujsha me votu per te dyjat a

p.s. E keni tė lejuar tė votoni nė mė shumė se 1 mundėsi.

.....................................