Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Ēka shikoni mė shumė nė TV?
Lajme 10 32.26%
Filma 10 32.26%
Seriale 4 12.90%
Filma tė vizatuar 2 6.45%
Emisione dokumentare dhe shkencore 8 25.81%
Sport 6 19.35%
Muzikė 8 25.81%
Emisione pėr kulturė 3 9.68%
Tė gjitha 6 19.35%
Nuk e shikoj TV-ėn 4 12.90%
Multiple Choice Poll. Votues: 31. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-04-08, 15:59   #1
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Lajme
Filma
Seriale

Filma te vizatuar
Emisione dokumentare
dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

p.s. E keni tė lejuar tė votoni nė mė shumė se 1 mundėsi.


__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga rilinda : 19-04-08 nė 16:10
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 19-04-08, 16:03   #2
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Lajme
Filma
Seriale

Filma te vizatuar
Emisione dokumentare
dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

une lajmet krejt i shiqoj emisone dokumentare edhe muzik po mendoj nė programet e gjuhes shqipe e rral ndodh ndonji film nė kanalet gjermane
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-04-08, 16:04   #3
guri70
 
Anėtarėsuar: 17-10-07
Postime: 243
guri70 me shokė shumeguri70 me shokė shume
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Lajme
Filma
Seriale

Filma te vizatuar
Emisione dokumentare
dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn
filma,dokumentarč pčr histori dhe gjeografi.
guri70 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-04-08, 16:07   #4
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Muzik ... meqe skam shume kohe te jem para Tv !
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-04-08, 23:40   #5
FastLine
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1
FastLine i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

po une kshyri filma 24or
FastLine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-04-08, 23:42   #6
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Shikoj shum...
Por me shum programe kulturore dhe dokumentare....
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 20:36   #7
gertaa
 
Anėtarėsuar: 31-07-07
Vendndodhja: Zagerb-Prishtine-Mitrovice
Postime: 358
gertaa i dashurgertaa i dashurgertaa i dashur
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

filma per dashni......................
gertaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 20:37   #8
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Lajme
Filma
Seriale

Filma te vizatuar
Emisione dokumentare
dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

p.s. E keni tė lejuar tė votoni nė mė shumė se 1 mundėsi.
ma mir,.......
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 21:20   #9
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Kodi:
Lajme
Filma
Seriale
Filma tė vizatuar
Emisione dokumentare dhe shkencore
Sport
Muzikė
Emisione pėr kulturė
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 21:45   #10
egi
B€QARU§ POW€RU§
 
Avatari i egi
 
Anėtarėsuar: 21-05-07
Vendndodhja: ne boten belly dance
Postime: 7,833
egi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėmegi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
ma mir,.......

qkaaaaa???
hiq hiq hiq a????
__________________
Jeta e zemrės
ėshtė njohuria.
Ruaje,
mirėmbaje.

Vdekja e zemrės
ėshtė padituria.
Gjuaje,
largoje …
egi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 21:57   #11
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
Lajme
Filma
Seriale

Filma te vizatuar
Emisione dokumentare
dhe shkencore
Sport
Muzik
Emisione per kulture
Tė gjitha
Nuk e shikoj TV-ėn

p.s. E keni tė lejuar tė votoni nė mė shumė se 1 mundėsi.
Lajme..
Filim ndonjehere.
Emisjona dukumentar shkencore.
Sport nganjehere
dhe muzike.
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 23:40   #12
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga egi
qkaaaaa???
hiq hiq hiq a????
hiq hiq hiq jo veq, si rrall qeshtu
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-08, 08:58   #13
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
ma mir,.......
KY nuk shikon TV-ne por ate qe paraqitet ne TV. Keshtu qe mos u keqkuptoni..... hahhahahahaha
__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-05-08, 11:02   #14
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BE LK
KY nuk shikon TV-ne por ate qe paraqitet ne TV. Keshtu qe mos u keqkuptoni..... hahhahahahaha

hahahahaaa sigurisht, ata qe jan ne Tv i kan syt drejt ne mue, e un prej marres, po e uli kokėn
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-05-08, 21:37   #15
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,812
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Titulli: Ēka shikoni mė shumė nė TV?

dokumentar. Reportazha , Filma


SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.