PDA

View Full Version : Nga cili qytet apo komunė jeni?!


teutaA
02-05-08, 00:22
nese moderatoret e shohin te arsyshme nje tem te till i kisha lut qe te bejn nje list lloj sondazhi ose nese ekziston nje tem e till qlyene ket

Prishtina
Mitrovica
Vushtrri
Podujeva
Peja
Gjakova
Prizreni
Drenasi
Skenderaj
Lipjani

mund te shtoni se nuk i kam perfshi ndoshta te gjitha

teutaA
02-05-08, 07:27
........................:smile:

niemand
02-05-08, 08:13
Po ku ėshtė Italia e vogel moj goce? c'dreq i ke fut disa qe tybe nuk i njeh as ti..?

Un nuk mund te votoj ne kete sontazh n'rast se Italia e vogel "Gilani City" nuk gjindet ne liste.

niemand

Prishtinasja_
02-05-08, 08:18
Une nuk po tregoj hiq...................:tongue::tongue:

Preshevar
02-05-08, 09:43
Une nuk po tregoj hiq...................:tongue::tongue:

As une ! Bej apel per Bojkot hahahaaha lol

rilinda
02-05-08, 09:53
Po ku ėshtė Italia e vogel moj goce? c'dreq i ke fut disa qe tybe nuk i njeh as ti..?

Un nuk mund te votoj ne kete sontazh n'rast se Italia e vogel "Gilani City" nuk gjindet ne liste.

niemand

Sondazhin e formova unė. I futa nė listė ato qė i kishte shkruar teutaA, pėrveē Skenderajit, pasi qė mundėsitė nė sondazh janė vetėm 10.
Mund ta hapėsh temėn tjetėr tė ngjajshme me qytete tjera.

niemand
02-05-08, 12:00
Nejse , nuk eshte e then te i hapim 100 tema secili per qjefin e vet pasi rregullorja nuk e lejon at besoj qe edhe ti si MOD e din ..

Kshtu un dhash mendimin tim qe nuk votoj ne kete tem pasi qyteti #1 ne Kosov nuk gjindet ne liste.

niemand

gazi-de
02-05-08, 12:07
Besiane(Podujeve):tongue: .....................

Linka_pz
02-05-08, 12:10
Edhe pse dihet ....por kam nderin te them se jam nga Ajo
Komune - Qytet ku ,Komunat -Qytetet qe gjenden ne kete Sondazh marrin shembull nga komuna IME .

PRIZRENI

natyra
02-05-08, 14:25
Po qyteti apo(vendi im) t'them, eshte *Rugova*gje qe as kjo, (s'qenka ne liste),lol,kurse Komuna eshte Peja,e cila fatmirsishte qenka ne liste,hahaha megjithate ia vlen qe t'krenohem me dyjat..sepse u perkas dyjave..keshtuqe lidhen ngushte,me njera me tjetren..:cool:

....Njiherit shprehi deshiren qe ti pershendes nga large,gjitha qytetet dhe komunat e territorit-Kosoves....Jufalemnderit

Natyra

Arkza
02-05-08, 14:54
Nga Mitrovica :mad:
Besoj se Shpjeti dote jet si Qytetet e Tjtera e Lir plotsisht !!!

Arkza
02-05-08, 14:56
Ferizaij dhe Gjilani pse sjan ne List !?

jadore
02-05-08, 14:59
Edhe pse dihet ....por kam nderin te them se jam nga Ajo
Komune - Qytet ku ,Komunat -Qytetet qe gjenden ne kete Sondazh marrin shembull nga komuna IME .

PRIZRENI
dhe ajo fatkeqesisht .

pasi ne realitet jemi aq shkurtepames dhe nuk dime te shofim me larg...si duket e kemi te destinuar nga fati te vendstagnojme ..

°Avan_Turist°
02-05-08, 15:17
Pėr temėn

....zgjeroheni edhe pak....andej m'atanė Sharrit dhe pėrtej "kolibave" tė Tropojės.....do tė dukeshte Tema mė pėrmbledhėse.
Pėrveq komunave tė dardanisė sikur tė ishin edhe kėto:
Tirana
Shkupi
Ulqini
Presheva
vetėm se do tė zbukuronin edhe mė shum kėtė temė te sondazhet:wink:

rilinda
02-05-08, 16:02
Ju lutem qė tė kuptoni se mundėsitė nė sondazh janė vetėm 10, prandaj ishte e pamundur qė tė futeshin tė gjitha qytetet apo komunat.
Thash edhe mė lart, e po them pėrsėri: MUND TA HAPNI TEMĖN TJETĖR (Nga cili qytet apo komunė jeni -II-), e t'i vendosni qytetet tjera, nėse nuk e bėni kėtė, mund tė votoni pėr mundėsinė TJETĖR, e mė poshtė tė tregoni se nga jeni.


Shėndet!

Elina
02-05-08, 16:05
Nga qyteti me i bukur i Kosoves ... Prishtina :cool:

Fshatari
02-05-08, 16:51
Nga Mitrovica :mad:
Besoj se Shpjeti dote jet si Qytetet e Tjtera e Lir plotsisht !!!

Nuk duhesh vetėm tė besosh po e bindur se ashtu do tė jetė:qytet i Kosovės pa asnjė dallim nga qytetet tjera tė kėtij shteti tė fuqishėm qė perėndimi e quan Kosova e pavarur dhe sovrane.
Nuk di pse zoti me ka lind tė pagabueshėm... nuk e di!

Oqeani
02-05-08, 16:54
Ferizaij dhe Gjilani pse sjan ne List !?


Po Principata e Presheves !!!!!!!!!!!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arkza
02-05-08, 16:55
Nuk duhesh vetėm tė besosh po e bindur se ashtu do tė jetė:qytet i Kosovės pa asnjė dallim nga qytetet tjera tė kėtij shteti tė fuqishėm qė perėndimi e quan Kosova e pavarur dhe sovrane.
Nuk di pse zoti me ka lind tė pagabueshėm... nuk e di!N'dash Zoti se dote jet keshtu siq Thua ti Fshatari !!!!
Ovvv edhe une mendoj se je eshte dash te marresh mu kete nick I-Pa-Gabushmi !!!!

Te Pershendes shume ty :smile:

jadore
02-05-08, 16:57
Nuk duhesh vetėm tė besosh po e bindur se ashtu do tė jetė:qytet i Kosovės pa asnjė dallim nga qytetet tjera tė kėtij shteti tė fuqishėm qė perėndimi e quan Kosova e pavarur dhe sovrane.
Nuk di pse zoti me ka lind tė pagabueshėm... nuk e di!

..ashtu pra Arkeza, te besosh bile bile , besimin ta leshe dhe trashigim tek pasardhesit , se nga besimi na krijohet dhe ideja ..qe kemi qeveri te forte e do i kemi te gjitha ..bile dhe shtetin do ta bejne te fuqishem ..mjaftone te besojme ..

.. ne i besojme matjeve precize te fshatarit ..

Arkza
02-05-08, 16:58
Po Principata e Presheves !!!!!!!!!!!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifUhaaaaaaaa e Permenda te Kosoves se nese o Fjala per te gjitha Trojet Shqiptare duhet te hapen se paku ja 30 copa !!!
Pak Durim Oqeani te gjitha dote jan List siq tha ajo Shpullavica :smile: :wink:

Arkza
02-05-08, 17:00
..ashtu pra Arkeza, te besosh bile bile , besimin ta leshe dhe trashigim tek pasardhesit , se nga besimi na krijohet dhe ideja ..qe kemi qeveri te forte e do i kemi te gjitha ..bile dhe shtetin do ta bejne te fuqishem ..mjaftone te besojme ..

.. ne i besojme matjeve precize te fshatarit ..Ovv Jadore edhe ti me knaqe me keto fjalet te tua , N'dash Zoti se me shpejt te bohet ashtu !
Te Flm shume Ndihem shume Krenare qe thuani keshtu se kam frike disi po jet e pergjysme !!!
Te Pershendes shuem Jadore !

Oqeani
02-05-08, 17:00
Uhaaaaaaaa e Permenda te Kosoves se nese o Fjala per te gjitha Trojet Shqiptare duhet te hapen se paku ja 30 copa !!!
Pak Durim Oqeani te gjitha dote jan List siq tha ajo Shpullavica :smile: :wink:


Shpresoj ......................http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Arkza
02-05-08, 17:02
Shpresoj ......................http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gifHiq mos ta nin se shpejti dote kish te gjitha ne list ! :wink:

Fshatari
02-05-08, 17:10
Hiq mos ta nin se shpejti dote kish te gjitha ne list ! :wink:
Lum ai burrė qė ka hak kėtė vajzė kaq mendjemprehtė, inteligjente, e sigurtė nė pohimet e veta, e patundur. Ē'ėshtė e vėrteta ajo qė thot Arkėza do bėhet realitet.

Pėrunjėsisht, Fshatari i pa nafak!

Arkza
02-05-08, 17:13
Lum ai burrė qė ka hak kėtė vajzė kaq mendjemprehtė, inteligjente, e sigurtė nė pohimet e veta, e patundur. Ē'ėshtė e vėrteta ajo qė thot Arkėza do bėhet realitet.

Pėrunjėsisht, Fshatari i pa nafak!Njetin gje them edhe une per ty se kush eshte ajo aq me fat qe te eshte pran teje ne qdo kohe !!!
Ama me bon te ndihem keq se pse thua i pa Nafak !? :mad:
Nuk te shoh ty keshtu joo por me shuem Fat je , ashtu te parashoh !

rilinda
02-05-08, 17:16
Hej ju nalt nime, prej cilit ven ket bre?! :rolleyes:

Preshevar
02-05-08, 20:26
Hej ju nalt nime, prej cilit ven ket bre?! :rolleyes:

Une s'kallxoj, se eshte "top-secret" :cool:

egi
02-05-08, 21:44
Deri tash vetem une votova per Pejushken...hajdeni more Pejant :biggrin: Mos me leni te vetmuar hehhe

Flori-88
04-05-08, 22:49
ku eshte edhe Dardana .. ish Kamenica phaaaaaaa

Guri i madh
04-05-08, 23:01
N'dash Zoti se dote jet keshtu siq Thua ti Fshatari !!!!
Ovvv edhe une mendoj se je eshte dash te marresh mu kete nick I-Pa-Gabushmi !!!!

Te Pershendes shume ty :smile:


Arkaz kofsh turke e vet kit fshatarin qe po merret me politik sa her ka qen ne mitrovic te pakten edhe ne tregun e gjelbert me shit lakna ,edhe pyte sa kilometra eshtb larg mitrovica nga prishtina

LuLjaa
05-05-08, 00:06
Tjeter qytet dmth nga Ferizaji, po s'eshte ne list s'ka lidhje.

rilinda
05-05-08, 10:45
Tjeter qytet dmth nga Ferizaji, po s'eshte ne list s'ka lidhje.

T'lumt bre!
Veē ti nuk e bone t'madhe kėtė punė.

LaCoStA
05-05-08, 10:53
Tjeter qytet dmth nga Ferizaji, po s'eshte ne list s'ka lidhje.

Edhe une. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

uck_aksh
07-05-08, 01:16
emri i qytetit tim nuk qenka hahahahah po ska lidhje jam ne kanton te Prizrenit

Cia-Ferizaj
10-05-08, 20:49
ferizajit........ qysh more pa ferizaj po rrnon forumi a .....

rilinda ku eshte ferizaji a ?

rilinda
10-05-08, 23:10
ferizajit........ qysh more pa ferizaj po rrnon forumi a .....

rilinda ku eshte ferizaji a ?

Aty te mundėsia e 10-tė nė sondazh. Ose, oseee... tek tema tjetėr "Nga cili qytet apo komunė jeni? -II-" po tė duash.

Cia-Ferizaj
12-05-08, 07:14
Aty te mundėsia e 10-tė nė sondazh. Ose, oseee... tek tema tjetėr "Nga cili qytet apo komunė jeni? -II-" po tė duash.

pse more atje me shku mu merdhi.......qetu po du une me pas ferizajin

Dukagjinas_i
12-05-08, 10:37
pse more atje me shku mu merdhi.......qetu po du une me pas ferizajin
..se Ferizaji eshte qytet , e jo komune :biggrin:

Preshevar
12-05-08, 10:40
Pėr gjith atyre qe i mungon EMRI I KOMUNĖS NĖ KET LIST ! si pershembull Ferizaji,.... mundeni me ja dergu nje MP teuTės dhe mi tregu saktsisht se ku jetoni !! :biggrin:

Dukagjinas_i
12-05-08, 10:44
Pėr gjith atyre qe i mungon EMRI I KOMUNĖS NĖ KET LIST ! si pershembull Ferizaji,.... mundeni me ja dergu nje MP teuTės dhe mi tregu saktsisht se ku jetoni !! :biggrin:
..ajo i qet menjehere ne Komuna Qift dhe Tek,,,,,ja u bene zgjidhjen :biggrin:

SheTa
29-05-08, 01:16
Ahh moj teuta qe paske fut Rilinden ne bila me ket tem :D

Nga GjakovA

Akili
29-05-08, 10:29
veq dy pejon kokan ketu..
prej peje

Melania
29-05-08, 18:16
prej gjakove, mos ju ardht merzi.

teutaA
29-05-08, 18:30
Ahh moj teuta qe paske fut Rilinden ne bila me ket tem :D

Nga GjakovA

hahahahhah me rendesi me pas forumistat me qka me u marr se me kan gjithqka perfekt ateher duhet me mshel forumin:smile:

LiliG
15-01-09, 17:25
Qysh e keni harru qytetin me te bukur: Gjilanin

lazdrani
15-01-09, 23:39
Prinderit me jane nga rrafshi i Dugagjinit,une i lindure dhe rriture ne qytetin e Minatoreve


MITROVICA.

Blerim83
16-01-09, 09:46
Qysh e keni harru qytetin me te bukur: GjilaninQe ma paske marr fjalen teme.Edhe une vi nga Gjilani.

Zana_ch
16-01-09, 09:56
Prind i kam nga qyteti i trimave e trimneshave GJAKOVA ......ndersa vet jam e lindur ne shtetin ma te qeht dhe stabil te evropes CH.

shfletuesi_
16-01-09, 10:29
Qyteti im nuk konfiguron askund ne list... prandaj vendosa te votoj Tjeter...

AlbaSoft
16-01-09, 11:37
Un jam nga Kumanova po s`jam QYTETAR jam Katundar + QOban.

Dallandyshja_718
18-01-09, 17:03
Jam nga treva e Malsisė, komuna e Tuzit. :smile:

P.S. has katun'are...

Oqeani
18-01-09, 17:06
Un jam nga Kumanova po s`jam QYTETAR jam Katundar + QOban.

A po i ēon delet te brana http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

shfletuesi_
18-01-09, 17:43
A po i ēon delet te brana http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jo spo guxon mi ti bjer asajde ja kan ndalu....

A mos je edhe ti ai me 50 tuba dele ...

Giovanni
21-01-09, 13:42
Peja City :wink:

Arkza
21-01-09, 13:55
Mitrovica .... :)

kelmendassi
22-01-09, 00:04
Nga Qyteti I Pejes

Amina
23-01-09, 10:00
Peja................

Arkza
23-01-09, 12:06
Peja................Po Novosellko po e di une dhe nje Bije te juvin e kemi marre nga ai Vend , Bile jam kan me marre edhe une :D

~AnnA~
23-01-09, 16:19
Nga nje qytet jo i Kosoves....

uliksi31
23-01-09, 18:27
Prishtina ( nese eshte e vertet ajo qe thon; je prej ka e ke grun ):biggrin:

Dallandyshja_718
23-01-09, 19:00
Prishtina ( nese eshte e vertet ajo qe thon; je prej ka e ke grun ):biggrin:

Ktu nuk asht me qellua cilli asht kryeqyteti i Kosov's...por prej ka ije:biggrin: :biggrin:
Boll "inat" po m'vjen more Uliks Trimi, por 'jashtu thone, e vet jekta askurr nuk dua me e pranua, se taman ije malsor e pike, burr, ma se dy metrash e n'i meter gjane kraht jata vech n'Malesi rriten se asku tjeter...:biggrin:

AlbaSoft
23-01-09, 20:10
Nuk pajtona me Sondazhin ktu flitet per shqiperi etnike ne shum tema e ktu keni be ndarje ...

Un jam nga kumanova Komuna Likov.

Amina
23-01-09, 22:51
Po Novosellko po e di une dhe nje Bije te juvin e kemi marre nga ai Vend , Bile jam kan me marre edhe une :D

Mo bre hahahahahaha, ani bash mire ishalla ju ka ba rahat hehehehe

Oqeani
23-01-09, 23:01
Aty te dheu i kuq a !!!

~AmaZonA~
23-01-09, 23:11
Mitrovica.

selvija
23-01-09, 23:33
Vushtrria

Konti1
23-01-09, 23:34
Vushtrria
Hahahahahahahaha o dreqi nafaken ty honde....

selvija
23-01-09, 23:42
Hahahahahahahaha o dreqi nafaken ty honde....Mos ma nem nafaken se kam frik pi hup gjumi,,e pastaj jes tan naten ne forum tuju perla me ty:biggrin:..X,,X,,X

e_martumja
23-01-09, 23:59
Prishtina ( nese eshte e vertet ajo qe thon; je prej ka e ke grun ):biggrin:po ah se pasna dite pra une e gjylekarit jam :biggrin:

Konti1
24-01-09, 00:10
Selvje, ani de boni llaf per.. pallma.

E martumja, a e ke lexue at meselen e dy femrave ne ulsen e autobusit ka bojn llaf... haha e kam shenue edhe anej
e ka pyt njana...

e kahit je ?? e lluk-ar
ku je e martume ?? ne gjylek-ar
qka te punon burri ?? vilushk-ar
I thot, lumi ti paske pune veq me -ar.... (hahahaha)

shfletuesi_
24-01-09, 00:25
Mitrovica.

te stacioni autoubsave ne tavnik a po hahah

lovely
24-01-09, 00:27
u vi pej Gollakut :cool:

gazi-de
24-01-09, 00:29
u vi pej Gollakut :cool:
:rolleyes:kojshike te paskem moj:tongue::cool:

uliksi31
24-01-09, 00:29
u vi pej Gollakut :cool:

A thue e Hajkobilles ti a?

Konti1
24-01-09, 00:29
u vi pej Gollakut :cool:
Eh malsork heee te paqa shnosh krasniqeeeee

lovely
24-01-09, 00:30
A thue e Hajkobilles ti a?

ku e dite bre daje? hahahahahahahahahahaa:biggrin:

lovely
24-01-09, 00:31
:rolleyes:kojshike te paskem moj:tongue::cool:

ani per hajr na kofte o Gazi kojshillaku:biggrin:

Konti1
24-01-09, 00:34
A je e perplast ne kolovic qaty ose kah bunari i i hajratit... edhe burrin qanej katunar a qaty diku hahaha

gazi-de
24-01-09, 00:34
ani per hajr na kofte o Gazi kojshillaku:biggrin:
te pata ndje qe diqka te afere te kom:biggrin:

lovely
24-01-09, 00:36
A je e perplast ne kolovic qaty ose kah bunari i i hajratit... edhe burrin qanej katunar a qaty diku hahaha


hahahahahahahahahahaa

n Gollak jam le e rrit, e qaty du me dek o Kont :biggrin:

doGzona
24-01-09, 15:12
Nga qyteti i paqes pra, ku jane Kisha dhe Xhamia ne nje oborr, dhe nga aty ku jane adhuruesit me te medhenje te xhaxhit!:biggrin:

emine
24-01-09, 15:42
kam harru tybeh se asnjeher skam ndejt ne nje komune:biggrin: vi prej kamosit:wink:

Arkza
24-01-09, 15:49
Mo bre hahahahahaha, ani bash mire ishalla ju ka ba rahat hehehehePo Moj qysh jooooooooo :D Nime Amine nashta e din se per Cilen e kam Fjalen , Vllau i saj eshte ne qeveri :D:D !!!!
Upsss Une e Mitrovicės :P

Agroni22
24-01-09, 18:08
mitrovica

Albonita
08-02-09, 10:33
Ska Vot ketu ..se as njeres Kumune nuk i takoj...! Ih

Po Ardhjen te part e mi kan Gjakova..Ø!

rafet llapjani
13-04-09, 00:54
Med in of republic Llap:smile: qatu ku u myt shota e egre me prraqkkkkkkkkkkkkk hahahahahaahahah

Action
13-04-09, 11:09
Podujeva.

aLbaChiCk
13-04-09, 14:22
Ferizaj , Gjilan, Kamenice si mos kon pjese e Kosoves .....:rolleyes:

Murgesha
13-04-09, 14:24
Ferizaj , Gjilan, Kamenice si mos kon pjese e Kosoves .....:rolleyes:

Hajt vendase se me Gjilanin tonė nuk ka nė botė e prej xhelozisė nuk e kan pėrfshirė kėtu hahahahahahahahaahahahahahah

pirro
13-04-09, 16:54
Edhe Vushtrria e Lipjani jane qytete aa??

Une kom mendu qe vushtrria eshte QAJTORE kolektive. Mire e kan parashkrueset Gjilanin Ferizajn u kane desht me i shkru.

Une prej Klines prejardhjen... ( me i thon qytet se..)

aLbaChiCk
13-04-09, 18:36
Hajt vendase se me Gjilanin tonė nuk ka nė botė e prej xhelozisė nuk e kan pėrfshirė kėtu hahahahahahahahaahahahahahah


haahahahahhahahahah me siguri se per at e kan pas ...Por prap se prap gjithe e din se me Gjilanin ska

Dallandyshja_718
13-04-09, 19:20
Hajt vendase se me Gjilanin tonė nuk ka nė botė e prej xhelozisė nuk e kan pėrfshirė kėtu hahahahahahahahaahahahahahah

E ku i bjen ky "fshat" se askurr nuk paskam degjue per te (po men'oj ciles komune i takon)...hihihihihi:biggrin: (pak hajgare...)

P.S.Pershendetje per Juve nga Gjilani!

Zana_ch
13-04-09, 21:58
GjakovaGjakovaGjakova


Gjakova


Gjakova Gjakova

aLbaChiCk
14-04-09, 20:58
E ku i bjen ky "fshat" se askurr nuk paskam degjue per te (po men'oj ciles komune i takon)...hihihihihi:biggrin: (pak hajgare...)

P.S.Pershendetje per Juve nga Gjilani!

Nese je Malesore e Malit te Zi e dini shume mire qe shumica prej juve keni ardh ne shkoll ne Gjilan me mesu ....... :tongue: :tongue: P.s Pershendetje nga Gjilanasja :smile:

Murgesha
14-04-09, 21:29
E ku i bjen ky "fshat" se askurr nuk paskam degjue per te (po men'oj ciles komune i takon)...hihihihihi:biggrin: (pak hajgare...)

P.S.Pershendetje per Juve nga Gjilani!

O Komunės sė Gjilanit i takon, e ndryshe e thėrrasin edhe Parisi i Vogėl ghaghagaaaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghahga.

aLbaChiCk
14-04-09, 21:46
O Komunės sė Gjilanit i takon, e ndryshe e thėrrasin edhe Parisi i Vogėl ghaghagaaaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghahga.


hahahahahahahahaahahahahhhahhahahahaahahahahhahah vendase O ska bre me Parisin e vogel

uliksi31
14-04-09, 22:18
Nese je Malesore e Malit te Zi e dini shume mire qe shumica prej juve keni ardh ne shkoll ne Gjilan me mesu ....... :tongue: :tongue: P.s Pershendetje nga Gjilanasja :smile:

Sigurisht kane ardh kur asht mbush numri ne Prishtine.:biggrin: Vec en paca shkue me pa kukllen n'Gjilan.:biggrin:

Oqeani
14-04-09, 22:30
O Komunės sė Gjilanit i takon, e ndryshe e thėrrasin edhe Parisi i Vogėl ghaghagaaaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghahga.


Vertete po "lumi Sena" ne mes Gjillanit ( dihet kur bie shi neper rruge) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Menti1
10-05-09, 23:18
une jam nga KLINA

Kaqanikasja
17-05-09, 20:15
Nga....

KAQANIKU

YanYan
03-02-10, 02:07
Tjeter: Shkodra

shfletuesi_
03-02-10, 02:08
Tjeter: Shkodra


He t'masha t'keqen :)

god father
03-02-10, 09:03
nga prizreni jetoj ne kroaci .

elvio
06-02-10, 12:39
perderisa harta s'ka nga jam une s'besoj se s'duhet te marr pjese ne teme


nga shqiperia

Llapjani_HH
06-02-10, 18:35
alsWrQMCkXs

Si krejt Kosova, nga Podujeva :biggrin:

denissa
06-02-10, 19:26
vushtrria:D:D

Idila
06-02-10, 22:01
Keni menduar se veē me anėtarė nga Kosova do tė ngelė ky forum?

Ndaj hiē nuk ju tregoj se nga jam me origjinė, :biggrin: :-)

turisti
06-02-10, 22:18
Kaēaniku.

Diana007
06-02-10, 22:38
Mbase qyteti im nuk qekna ketu , e votova te qyteti i Synit tim , pra nga Podujeva jam :smile:

SANTANA-29
06-02-10, 23:01
Peja.-http://www.youtube.com/watch?v=tkwnDGpvhpI.

premium
07-02-10, 11:22
Made in Pėrzeren
historical town

Fshatari
07-02-10, 17:04
Kuku, qysh ma paskit injorue emnin e katunit tim...!

Dallandyshja_718
07-02-10, 17:43
Kuku, qysh ma paskit injorue emnin e katunit tim...!


Hajt mos "kukat" se nuk je i vetmi, tani po e kam me lehte kur po shoh se ja'u paskan "injorrue" emrat e katundeve Fshatarit dhe Idiles...:biggrin:

Fshatari
07-02-10, 17:52
Hajt mos "kukat" se nuk je i vetmi, tani po e kam me lehte kur po shoh se ja'u paskan "injorrue" emrat e katundeve Fshatarit dhe Idiles...:biggrin:
Si mos me kukat moj Dallendyshe! Pak po iu duket pseudonimi anonim qe kam e tash m'a kishin fshi edhe emnin e katunit! Kjo i bjen si mos me ekzistue fare! Idila dhe une kemi vendos me ba protesta ...gjithe per derisa nuk i fusin ne liste edhe emnat rrespektiv te katunave tona te moēem!

Rozafa
07-02-10, 21:20
Mitrovica e bukur !

valiii
07-02-10, 21:42
S'po ju tregoje se menjeher ma boni: "largom Zot prej teje" :P

Kalimtare
08-02-10, 00:55
nga rrafshi i Köllnit :tongue:

Oltiana1
08-02-10, 14:11
Nuk po tregoj fare , mė mirė tė ngeli mistere :)

roadrunner
08-02-10, 14:30
Ku eshte Gjilani bre, qfare hajgare.

AliSia
07-03-11, 00:00
Diku afer Lipjanit..:tongue:

Oqeani
07-03-11, 00:28
Dihet ...

Daglasi
07-03-11, 01:37
Nga Dardana:biggrin:

AliSia
16-07-11, 21:17
Diku afer Lipjanit..:tongue:

:biggrin::)

Oqeani
16-07-11, 21:18
:biggrin::)


A e nderrove a hahahha


Presheva City ....

LaDy_Diaspora
29-07-11, 17:41
Istogu :wink:

tipi engjellor
29-07-11, 20:46
drenasi...

premium
29-07-11, 23:14
dy orė larg detit :)

sikur njeri kish pas qit shtėpinė nė shitje ne komunen e Prizrenit , e kish qit ne shpallje
''shes shtepinė dy orė larg detit :)

valiii
29-07-11, 23:31
dy orė larg detit :)

sikur njeri kish pas qit shtėpinė nė shitje ne komunen e Prizrenit , e kish qit ne shpallje
''shes shtepinė dy orė larg detit :)

Me shume do t'i hypte vlera nese do ta shkruante se e ka "1 ore larg Pejes" :P

Hajra
30-07-11, 17:36
......nga metropoli,

Guri i madh
30-07-11, 17:39
......nga metropoli,po po pe die nga malisheva:biggrin:

Hajra
30-07-11, 17:44
po po pe die nga malisheva:biggrin:
... jo bre ksaj here gabim nga kodra e trimave hahahah...

pershendetje TY

LaDy_Diaspora
30-07-11, 21:02
......nga metropoli,


Prej Matiqanit aaa? :tongue:

Guri i madh
30-07-11, 21:43
Prej Matiqanit aaa? :tongue:kodra e trimave esht vranjevci rruga prishtin besian

emine
30-07-11, 21:59
Gjakova:wink:

SANTANA-29
30-07-11, 21:59
P-E-J-A;;;:smile:


http://www.youtube.com/watch?v=fHAeReQy2D8&feature=related

ENGJELLUSHA
18-08-11, 16:12
Nga Mitrovica :mad:
Besoj se Shpjeti dote jet si Qytetet e Tjtera e Lir plotsisht !!!
Qnekemi vendase mi

Qika^Me^Kule
19-08-11, 13:39
Nga vendi me i bukur dhe kryeqyteti i Ks..... GjakoVa !!

winona
22-08-11, 11:01
kryeqyteti i Ks....Prishtina

VoOoglushja
22-08-11, 11:03
qetu u duft me kan list dhe ferizaji po nejse :rolleyes:

Giovanni
22-08-11, 11:05
Qyteti me i mire i kosoves ... PEJA

Daglasi
22-08-11, 11:10
Mitrovica e Kosoves.....

winona
22-08-11, 11:11
Qyteti me i mire i kosoves ... PEJA
aha por Prishtina eshte qyteti me i madh i KS edhe i bukur eshte....

Hajra
22-08-11, 17:21
......nga metropoli i kosoves, http://1.1.1.4/bmi/www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
22-08-11, 17:27
..nga Metropoli o Botes ...

Hajra
22-08-11, 19:13
..nga Metropoli o Botes ...

ncncncnc...qy ti qy pa trgona hajt cili te koka ky vbend, veq mos thuj gjakova te lutem, phii...hahahahah...

Jana
22-08-11, 19:25
ncncncnc...qy ti qy pa trgona hajt cili te koka ky vbend, veq mos thuj gjakova te lutem, phii...hahahahah...

S;kam nevoj me thon e ki dijt vet hahahaha..

edhe tjeter her Gjakova shkruhet qishtu ....GJAKOVA ....

Fshatari
22-08-11, 19:50
S;kam nevoj me thon e ki dijt vet hahahaha..

edhe tjeter her Gjakova shkruhet qishtu ....GJAKOVA ....
Loqke e paske shkrue!

Jana
22-08-11, 19:52
Loqke e paske shkrue!


Bash LOQK valla ...hahahahahaha oo shum po me mungon GJAKOVA ....

Hajra
22-08-11, 21:48
Bash LOQK valla ...hahahahahaha oo shum po me mungon GJAKOVA ....


....valla pak me dasht krejt gjakoven e marr e me post qatje ta qoj, ajo e vogel eshte kah te dush e qon hahahah...

Jana
23-08-11, 20:51
....valla pak me dasht krejt gjakoven e marr e me post qatje ta qoj, ajo e vogel eshte kah te dush e qon hahahah...

...e mer xheloz ...e vogel e vogel po me vler t'madhe ... sha pet vyn Prishtina jote e madhe ... e mbingarkune ... katastofale ...

p.s krejt jo veq qe mundesh disa vende me mi dergu per post s'kishe bo keq hahahahaha

Hajra
23-08-11, 23:18
...e mer xheloz ...e vogel e vogel po me vler t'madhe ... sha pet vyn Prishtina jote e madhe ... e mbingarkune ... katastofale ...

p.s krejt jo veq qe mundesh disa vende me mi dergu per post s'kishe bo keq hahahahaha


...e di e di tu kan ba kallabllak edhe ty hahahahah...