Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : Nga cili qytet apo komunė jeni?
Prishtina 15 15.00%
Mitrovica 13 13.00%
Vushtrria 5 5.00%
Podujeva 7 7.00%
Peja 9 9.00%
Gjakova 9 9.00%
Prizreni 6 6.00%
Drenasi 2 2.00%
Lipjani 2 2.00%
Tjetėr 32 32.00%
Votues: 100. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-05-08, 00:22   #1
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Nga cili qytet apo komunė jeni?!

nese moderatoret e shohin te arsyshme nje tem te till i kisha lut qe te bejn nje list lloj sondazhi ose nese ekziston nje tem e till qlyene ket

Prishtina
Mitrovica
Vushtrri
Podujeva
Peja
Gjakova
Prizreni
Drenasi
Skenderaj
Lipjani

mund te shtoni se nuk i kam perfshi ndoshta te gjitha


__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-05-08, 07:27   #2
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

........................
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 08:13   #3
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Po ku ėshtė Italia e vogel moj goce? c'dreq i ke fut disa qe tybe nuk i njeh as ti..?

Un nuk mund te votoj ne kete sontazh n'rast se Italia e vogel "Gilani City" nuk gjindet ne liste.

niemand
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 08:18   #4
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Une nuk po tregoj hiq...................
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 09:43   #5
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasja_
Une nuk po tregoj hiq...................
As une ! Bej apel per Bojkot hahahaaha lol
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 09:53   #6
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga niemand
Po ku ėshtė Italia e vogel moj goce? c'dreq i ke fut disa qe tybe nuk i njeh as ti..?

Un nuk mund te votoj ne kete sontazh n'rast se Italia e vogel "Gilani City" nuk gjindet ne liste.

niemand
Sondazhin e formova unė. I futa nė listė ato qė i kishte shkruar teutaA, pėrveē Skenderajit, pasi qė mundėsitė nė sondazh janė vetėm 10.
Mund ta hapėsh temėn tjetėr tė ngjajshme me qytete tjera.
__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 12:00   #7
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Nejse , nuk eshte e then te i hapim 100 tema secili per qjefin e vet pasi rregullorja nuk e lejon at besoj qe edhe ti si MOD e din ..

Kshtu un dhash mendimin tim qe nuk votoj ne kete tem pasi qyteti #1 ne Kosov nuk gjindet ne liste.

niemand
__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 12:07   #8
gazi-de
mergimtari
 
Avatari i gazi-de
 
Anėtarėsuar: 11-12-06
Vendndodhja: ger
Postime: 32,050
gazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėmgazi-de i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Besiane(Podujeve) .....................
__________________
09.08.2009 syn ti me ben te ndihem mire ;)
gazi-de Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 12:10   #9
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Edhe pse dihet ....por kam nderin te them se jam nga Ajo
Komune - Qytet ku ,Komunat -Qytetet qe gjenden ne kete Sondazh marrin shembull nga komuna IME .

PRIZRENI
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Linka_pz : 02-05-08 nė 12:11
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 14:25   #10
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Po qyteti apo(vendi im) t'them, eshte *Rugova*gje qe as kjo, (s'qenka ne liste),lol,kurse Komuna eshte Peja,e cila fatmirsishte qenka ne liste,hahaha megjithate ia vlen qe t'krenohem me dyjat..sepse u perkas dyjave..keshtuqe lidhen ngushte,me njera me tjetren..

....Njiherit shprehi deshiren qe ti pershendes nga large,gjitha qytetet dhe komunat e territorit-Kosoves....Jufalemnderit

Natyra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 02-05-08 nė 14:29
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 14:54   #11
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Nga Mitrovica
Besoj se Shpjeti dote jet si Qytetet e Tjtera e Lir plotsisht !!!
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 14:56   #12
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Ferizaij dhe Gjilani pse sjan ne List !?
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 14:59   #13
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linka_pz
Edhe pse dihet ....por kam nderin te them se jam nga Ajo
Komune - Qytet ku ,Komunat -Qytetet qe gjenden ne kete Sondazh marrin shembull nga komuna IME .

PRIZRENI


dhe ajo fatkeqesisht .

pasi ne realitet jemi aq shkurtepames dhe nuk dime te shofim me larg...si duket e kemi te destinuar nga fati te vendstagnojme ..
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 15:17   #14
°Avan_Turist°
Real
 
Avatari i °Avan_Turist°
 
Anėtarėsuar: 13-04-08
Vendndodhja: D
Postime: 1,457
°Avan_Turist° me shokė shume°Avan_Turist° me shokė shume
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Pėr temėn

....zgjeroheni edhe pak....andej m'atanė Sharrit dhe pėrtej "kolibave" tė Tropojės.....do tė dukeshte Tema mė pėrmbledhėse.
Pėrveq komunave tė dardanisė sikur tė ishin edhe kėto:
Tirana
Shkupi
Ulqini
Presheva
vetėm se do tė zbukuronin edhe mė shum kėtė temė te sondazhet


__________________
Mendimi im mund tė ketė ndryshuar, por jo fakti qė kam tė drejtė!
°Avan_Turist° Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-08, 16:02   #15
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Nga cili qytet apo komun vini

Ju lutem qė tė kuptoni se mundėsitė nė sondazh janė vetėm 10, prandaj ishte e pamundur qė tė futeshin tė gjitha qytetet apo komunat.
Thash edhe mė lart, e po them pėrsėri: MUND TA HAPNI TEMĖN TJETĖR (Nga cili qytet apo komunė jeni -II-), e t'i vendosni qytetet tjera, nėse nuk e bėni kėtė, mund tė votoni pėr mundėsinė TJETĖR, e mė poshtė tė tregoni se nga jeni.


Shėndet!


__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.