PDA

View Full Version : Viti i Ri 2012


Zero Cool
22-10-11, 19:59
Ku do ta pritni Vitin e Ri 2012

turisti
22-10-11, 21:19
Nuk kam vendosė.

Zanzi/M
22-10-11, 21:40
N shpi, se bashku me nje liter vere te kuqe dhe nje shampanie rezerve, qe kur te bohet dhymbdhjete. Edhe ni allti hazer me te ckrep nje dy plumba kshtu per pike t qefit.

Oqeani
22-10-11, 21:57
Nuk po kam kohe me mendu por diēka ma mire e per 2011 !!!

e_martumja
22-10-11, 22:02
Nuk kam vendosė.Pse nuk prite mu pergjigje at her kur ke vendos naj sen :biggrin:

Na po hezitojme me shku dikund mbasi me 31 ehste e shtune te henen fest kshtu ja 4 dite si psh. Ne Paris apo Londer, por kam deshir edhe me kalu me familje kshtu qe ende s'kemi vendos.

Po pres me vendos turisti e tani vendosi edhe une :biggrin:

Oqeani
22-10-11, 22:11
Nuk po kam kohe me mendu por diēka ma mire e per 2012 !!!


Duhet me u medu hahahaa

Daglasi
22-10-11, 22:50
Ne Zyrich,rinora4.

e_martumja
22-10-11, 22:52
Ne Zyrich,rinora4.
Mos rrej ahahahhahahhahaha

Albonita
23-10-11, 11:17
Frace. me Adelinen..hahahhahahahahahahhahahaha ..e kur kthena mi trgu Legendes..... diq te per 2012 te rejat e Ades..se valla bre nai nxori met ..se tybe per motr vet sikish ber keshtu siq po ban .ani ka nis me nai rrit edhe germat thu se jemi corru..:biggrin:

emine
23-10-11, 11:20
Frace. me Adelinen..hahahhahahahahahahhahahaha ..e kur kthena mi trgu Legendes..... diq te per 2012 te rejat e Ades..se valla bre nai nxori met ..se tybe per motr vet sikish ber keshtu siq po ban .ani ka nis me nai rrit edhe germat thu se jemi corru..:biggrin:hahahhahahahahh deka me ket shkrim

Naki
23-10-11, 13:51
....tradicionalisht festojmė sė bashku me familjarėt nė ndonjė lokal privat,zakonishtė tubohemi te gjithė mergimtarėt familjar nga tė gjitha kontinentet nė qytetin e Frankfurtit nė Gjermani dhe sė bashku presim ndrrimin e motmotėve nė njė festė tė ngjajshėme darsmore!

lovely
23-10-11, 13:56
Vitin e ri 2012 sivjet po get qyqekalli vet :cool:

emine
23-10-11, 13:57
Vitin e ri 2012 sivjet po get qyqekalli vet :cool:
msyja knej jaran:biggrin:

Diana007
23-10-11, 14:00
Frace. me Adelinen..hahahhahahahahahahhahahaha ..e kur kthena mi trgu Legendes..... diq te per 2012 te rejat e Ades..se valla bre nai nxori met ..se tybe per motr vet sikish ber keshtu siq po ban .ani ka nis me nai rrit edhe germat thu se jemi corru..:biggrin:


Boni selam adelines thuj nga nje fance e jotja ,,, :tongue:

lovely
23-10-11, 14:03
msyja knej jaran:biggrin:po du nihere n jete me provu me e prit vitin e ri vet jaran.. veq per seri me kqyr ehh :D

emine
23-10-11, 14:08
po du nihere n jete me provu me e prit vitin e ri vet jaran.. veq per seri me kqyr ehh :D

valla jaran une e kam prit ni sene jo veq vete po krejt mahalla ishin kan ik,prit rraketat qe po dhezen ska,ish kjamet me marr vesht qe ntri mahalla je vetun hahhahahha,ma mire msyja te une:P

lovely
23-10-11, 18:32
valla jaran une e kam prit ni sene jo veq vete po krejt mahalla ishin kan ik,prit rraketat qe po dhezen ska,ish kjamet me marr vesht qe ntri mahalla je vetun hahhahahha,ma mire msyja te une:P

po thu jaran qe ma mire mos e provu hiq a? :rolleyes:

emine
23-10-11, 18:52
po thu jaran qe ma mire mos e provu hiq a? :rolleyes:

valla me hi vetem n sene tre krejt senja vetun po t shkojke:biggrin:

lovely
23-10-11, 18:57
valla me hi vetem n sene tre krejt senja vetun po t shkojke:biggrin:

ku me pas ate nafake jaran? hahahahahaha

vallahin po m doket ajohja m ka gjet mue sivjet, po nashte, sikur ata qe po ninojne, per me ua besu te untve, edhe une po e pres ni vit t ri vet, per me ua besu atynev qe jan vet :(

emine
23-10-11, 18:59
ku me pas ate nafake jaran? hahahahahaha

vallahin po m doket ajohja m ka gjet mue sivjet, po nashte, sikur ata qe po ninojne, per me ua besu te untve, edhe une po e pres ni vit t ri vet, per me ua besu atynev qe jan vet :(

jaran mos u mvar ti ne vetmin qe te len unshem,kush t paska rrejt se me kan vetune je unshem hahahhahahhahahhahah,vemija ka bereqetin e madh hahahahh

LaDy_Diaspora
25-10-11, 16:04
N'repartin e lindjeve... :tongue::tongue::tongue:

Zero Cool
27-10-11, 22:48
Harrova ta bej edhe kete opcion, por ska dert:

Kam planifiku te shkoj n`Paris (kismet)

uck_aksh
28-10-11, 10:23
Ne Zyrich,rinora4.

hahaha vitin 2007 e kam prit ne rinora 4 kam ber shum rrug per te shkuar por shum katastrof mu ka duk edhe kam qendruar vetem 3 or edhe jemi kthy prap

vitin 2012 nese jem gjall me familje ne shtepi made in Kosova me produkte vendore dhe zvicrrane