PDA

View Full Version : Ēka ju jep forcė mė sė shumti?


Albanian eX|PerT
30-05-07, 01:43
Duke ju dėshiruar njė diskutim tė mėrėfillt, ju pėrshėndes! :smile:

Experti!

LuLjaa
30-05-07, 02:37
Ketu nuk po mujshe me veēu se per cilen me votu a po mu per caktu per te, por prap une them per keta mas shumti dhe besoj se me e mira eshte per mu.

Besimi i ndėrsjellėt, ndjenja se i takon dikujt, bashkėsia dhe kujdesi

Prishtinasja_
30-05-07, 12:01
Besimi i ndėrsjellėt, ndjenja se i takon dikujt, bashkėsia dhe kujdesi !!! :smile:

turisti
30-05-07, 22:51
Dashuria dhe kujdesi qė ju keni ndaj tė tjerėve

sherri
30-05-07, 23:05
Ali Hoxha,Hoxh Alia...e paske pshtjell krejt.

Pyetje te ngjajeshme.....Ramush aga "Shumar" si ta lezojsh njesoj hahahahaahaha si mar,si mrapsht..

jadore
30-05-07, 23:10
..nuk me duket sontazh i kompletuar dhe pse votova per te fundit, ..
..shume here force , marr nga zhgenjimet , pengesat e me sjell perditeshmerija , puna, rrethi ,
(vertet me cudisin cilsimet e te tjereve qe na rrethojne , eshte ajo pershypja e tyre qe tjetri ka fat ,apo qdo gje per te tjeret eshte e lehte , pa e ditur qe cdo moment i te jetuarit done kujdes angazhim , ..vertet asgje nuk eshte e lehte as dhe komunikim apo mirkuptimi mes njerzish....se lere gjerat tjera qe na rrethojne ,.. vertet duhet shume force ..)

egi
31-05-07, 18:38
forcen e marr prej endrrave te mija dhe zemres sime..

Virti
31-05-07, 18:42
... barku i mbushur! :cool:

egi
31-05-07, 19:01
... barku i mbushur! :cool:

ishalla bre nuk shperthehet si ballon

Virti
31-05-07, 19:09
ishalla bre nuk shperthehet si ballon
ishalla deee :biggrin:

vjeshta
02-06-07, 16:28
Ata qė i kam sjellė nė kėtė botė.

emine
02-06-08, 10:15
Besimi i ndėrsjellėt, ndjenja se i takon dikujt, bashkėsia dhe kujdesi

Jana
02-06-08, 10:23
Lufta qė bėni pėr qėllimet dhe bindjet tuaja personale tė rėndėsishme....

Linka_pz
02-06-08, 10:26
Besimi i ndėrsjellėt, ndjenja se i takon dikujt, bashkėsia dhe kujdesi.

Kjo me pershtatet me shume mua dhe votove per kete !