PDA

View Full Version : Zhanri i Muzikes


Peja-Boy
30-07-07, 15:01
Cilat Zhanre te muzikave i degjoni, dhe nje arsye se qka ju pelqen tek Zhanri qe Adhuroni ???Do e keni edhe menyren ne Sondazh per Votime !!

Popullore..?!

Folklorike..?!

Argetuese..?!

Tallava..?!

Soul R&B..?!

Hip-Hop..?!

Pop..?!

Rock ..?!

Metal..?!

Jazz..?!

Elina
31-07-07, 22:52
Ne pergjithesi i ndegjoj te gjitha zhanret e muzikes,,,vetem Tallava nuk ma don veshi hiq.