PDA

View Full Version : Ku do ti kaloni pushimet e veres?


Grant
28-04-12, 11:52
Ku do ti kaloni pushimet e veres?

Kroaci - 2 jave prej Rjekes deri ne Dubrovnik.

emine
28-04-12, 18:02
N'Dardani:tongue:

Zero Cool
28-06-13, 17:44
N`Vlore (http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/1011772_676323952393641_2001225550_n.jpg)

tipi engjellor
28-06-13, 20:05
nuk e di a do mundem te shkoj se.....

King_Gentius
03-07-13, 06:22
Do kthehem nje jave ne Shqiperi.

Kaqanikasja
12-07-13, 14:52
hala skam vendos si dihet

Jana
13-07-13, 15:27
..ne te gjitha Trojet Shqiptare ... veq sa u ktheva nga Valbona ...

LaCoStA
13-07-13, 22:18
..ne te gjitha Trojet Shqiptare ... veq sa u ktheva nga Valbona ...

A ish kan inxhja Haxhere aty? :tongue: :biggrin:

Une per pushime verore ko mu knaq tu flejt ................. n'shpi, sigurisht! :smile:

elvio
14-07-13, 11:17
Fjetja ketu

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/321348_565644170142213_1318073376_n.jpgPlazhi ketu!

http://www.askelena.com/greece/skyros/ps/img/ps_1.jpg

Artisti
14-07-13, 21:41
Fjetja ketu

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/321348_565644170142213_1318073376_n.jpgPlazhi ketu!

http://www.askelena.com/greece/skyros/ps/img/ps_1.jpg


elvioooooo, paske mu knaaaaq.

Oqeani
16-07-13, 01:15
Se pari te marr rrugen, ka ende kohe, šdo dite eshte me e gjate se tjetra !!!!

natyra
20-07-13, 09:52
Aty ku gjej kenaqesin e shpirtit tim me se shumti,ke vendlinja ime Rugova:smile:

Natyra

Zana_ch
21-07-13, 21:32
Gran Canaria nja 15 dite


http://www.tnetnoc.com/hotelphotos/309/288309/2631759-H10-Playa-Meloneras-Palace-Pool-1-DEF.jpg

Oqeani
23-07-13, 16:42
Gran Canaria nja 15 dite


http://www.tnetnoc.com/hotelphotos/309/288309/2631759-H10-Playa-Meloneras-Palace-Pool-1-DEF.jpg
E vetmuar :P

vjeshta
23-07-13, 22:36
Mbasi me qiti puna ksajde edhe po pushoje.

Anversa per momentin.

Oqeani
24-07-13, 16:24
Mbasi me qiti puna ksajde edhe po pushoje.

Anversa per momentin.Ani ška me paske shkele ne prag !!!

Po e di pse je atje !!!

Ka sa po shkon diamanti ?


Dhe me tej ne vuajtje - asi pritje ... diku po por ... !

Zana_ch
28-07-13, 10:30
E vetmuar :Phahahaha .......pse a shkohet vetem ne pushime a?

jo more.......!!!!!!!!

halla e madhe
28-07-13, 10:43
..n'Jale jam per momentin,deri me 26 gusht e kam sallamadi me te dashurit e mi ;)

Fshatari
28-07-13, 14:31
Qaty n'katun turistik jam tane vitin !

vjeshta
28-07-13, 14:36
Ani ška me paske shkele ne prag !!!

Po e di pse je atje !!!

Ka sa po shkon diamanti ?


Dhe me tej ne vuajtje - asi pritje ... diku po por ... !


Po thua?


Paj krejt po shkon prej ,pastertis ,intensitetit te ngjyres dhe sa eshte i rralle.


Per momentin ne Gjermani ,mbasi me qiti puna prape...:biggrin:

vjeshta
28-07-13, 14:38
Qaty n'katun turistik jam tane vitin !Vrejtje e ke.


Duhet me leviz , duhet me iu dhan mundesin edhe tjerve me te njohte.

e_martumja
28-07-13, 20:38
n'Opqin ahahaa

Oqeani
28-07-13, 22:20
Hala ne ballkon šetu :( - Pa Jupilera :((((